ערכות הנושא הטובות והפופולריות ביותר של וורדפרס משנת 2020 (מעודכנות)

עם למעלה מ- 10,000 נושאי וורדפרס זמינים, קשה למתחילים למצוא את הנושא הטוב ביותר בוורדפרס לצרכים שלהם. לעתים קרובות אנו נשאלים על ידי משתמשים אם יש נושא וורדפרס יחיד שמתאים לכל מקרי השימוש. התשובה היא כן. אתה יכול להשתמש בנושא פופולרי וורדפרס רב-תכליתי פופולרי כמעט על כל סוג של אתר. נושא הנושא הנכון יכול לעשות הבדל עצום בצמיחת הבלוג / אתר שלך. במאמר זה בחרנו בעבודת יד את מיטב הנושאים של וורדפרס משנת 2020.


ההתמקדות שלנו במאמר זה היא להדגיש את הנושאים הטובים והפופולאריים ביותר בוורדפרס בקטגוריות שלהם. יש לנו נושאי וורדפרס ספציפיים לנישה וכן נושאים רב-תכליתיים וורדפרס מובילים ברשימה זו.

בהתאם למקרה השימוש שלך, אתה יכול לבחור את המתאים ביותר לצרכים שלך.

לפני שתתחיל, אל תחמיץ את המאמר הזה בחנויות הנושאים הטובות והפופולריות של וורדפרס.

עם זאת, הבה נבחן את מיטב הנושאים של וורדפרס בשוק.

1. דיווי

נושא דיווי

Divi הוא אחד הנושאים הפופולריים ביותר לשימוש בוורדפרס בשוק. זה נוצר על ידי ערכות נושא אלגנטיות, אחת מחנויות הנושאים המובילות בוורדפרס בעולם.

דיווי מגיע עם גרר מובנה & בונה זרוק שתוכל להשתמש בו כדי ליצור כל סוג של פריסה. אתה מקבל גם 20 פריסות Divi מתוצרת מראש היישר מהקופסה שתוכל להשתמש בהן כדי להתחיל את הפרויקט החדש שלך.

כמו כן, בדוק את הנושאים הגדולים ביותר הניתנים להתאמה אישית של Divi לילדים.

Divi מאפשר לך לשמור את הפריסות המותאמות אישית שלך בספריית Divi, כך שתוכל להשתמש בהן אחר כך במידת הצורך.

קרא את סקירת הדיווי המלאה.

התחל היום עם דיווי!

2. אולטרה

Themify Ultra

Ultra הוא הנושא החזק והגמיש ביותר של וורדפרס שנוצר על ידי Themify. זה מקל עליך ליצור כל סוג של אתר עם גרירה חזקה & בונה טיפות.

בלחיצה אחת, תוכלו לייבא את הגדרת ההדגמה שלהם הכוללת הגדרות נושא שונות, תוכן, תפריטים, ווידג’טים ועוד. זה עוזר לך להתחיל במהירות את פרויקט האתר החדש שלך.

הוא כולל 15 סגנונות כותרת / עמוד, 6 אפשרויות רקע לכותרת, 6 פריסות כותרת תחתונה, 5 פריסות הודעה בודדות, 6 פריסות ארכיב, גלילת קטעים ועוד.

והכי חשוב, תקבלו ספרייה של 60 פריסות שלמות שעוצבו מראש עם דפי נחיתה של פראלקס ותכונות מדהימות אחרות שעוצבו על ידי מעצבים מקצועיים..

אתה מקבל גם 10 תוספות בונוס כמו סרגל התקדמות, מונה, טבלת מחירים, יישומון ספירה לאחור ועוד.

קרא את סקירת Themify Ultra המלאה.

התחל היום עם Themify Ultra!

3. ביבר בונה

בונה בונה

שלא כמו מוצרים אחרים המופיעים כאן, Beaver Builder אינו נושא, אלא תוסף של בונה דפים שלם שעובד עם כל נושא וורדפרס..

בונה בונה הוא ככל הנראה בונה העמודים הטוב ביותר עבור וורדפרס. עם Beaver Builder, אתה יכול לבנות את בלוק האתר שלך על ידי חסימת הדרך הרצויה. זה ייתן לך את החופש להשתמש בכל פריסה שאתה רוצה. השתמש בפריסות מרובות לדפים שונים, השתמש בצבעים, בסגנונות ותכנים משלך בכל מקום באתר שלך.

הדבר הטוב ביותר הוא שמגיעים עם טונות של תבניות דפים יצירתיים לבחירה, ולכן בניית אתר היא בריזה עם ביבר בונה.

קרא את הסקירה המלאה של בונה בונה.

התחל היום עם ביבר בונה!

4. אסטרה

אסטרה

אסטרה היא נושא וורדפרס הניתן להתאמה אישית מאוד המאפשר לבנות אתר בקלות כמו שאתה רוצה. זה מגיע עם מערכת הדגמות, המאפשרת לך להשיק במהירות אתר בנוי מראש מלא עם לחיצה אחת בלבד. לאחר ייבוא ​​ההדגמה, באפשרותך להתאים אישית את המראה לפי העדפותיך.

עם אסטרה אתה מקבל את היכולת לכבות את כותרת העמוד & סרגל הצד. זה משתלב בצורה חלקה עם בוני הדפים הפופולריים, כגון בונה בונה, אלמנטור וכו ‘.

התחל עם אסטרה עוד היום!

5. OceanWP

OceanWP

Ocean WP הוא נושא קל וניתן להרחבה גבוהה העוזר לך ליצור כל סוג של אתרים שאתה רוצה. זה משתלב בצורה חלקה עם WooCommerce ותומך בוני דפים פופולריים, כולל בונה בונה, אלמנטור וכו ‘.

הוא מספק לך פריסות כותרות בהתאמה אישית, אפשרויות צבע ללא הגבלה, ווידג’טים בהתאמה אישית, מחוון תמונות ומקטע מוצרים מוצג. אחרי הכל, זה בחינם לשימוש!

התחל היום עם OceanWP!

6. StudioPress

אולפן

סטודיופרס הוא אחד ממרכזי הנושא הטובים ביותר של וורדפרס בשוק. ערכות הנושא של סטודיופרס נבנות על גבי מסגרת ג’נסיס, העובדת בצורה חלקה עם עורך WordPress החדש, גוטנברג.

ערכות נושא של סטודיאפרפרס הן כיום חלק ממשפחת WP Engine, ספקית המנהלים המובילה של WordPress המנוהלת. כל נושא של StudioPress מועבר למסגרת Genesis ומספק לך עדכונים ורישיונות ללא הגבלה.

גישה חופשית: קבלו את כל ערכות הנושא של סטודיופרס 35+!

רוצה לנסות את כל ערכות הנושא של סטודיאפרס פרימיום בחינם?

כשאתה נרשם ל- WP Engine, שירות אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר, אתה מקבל את המסגרת של ג’נסיס וכל הנושאים של StudioPress בחינם (סכום של מעל 2,000 $!)

השג את כל 35 העיצובים בחינם באמצעות WP Engine »

התחל עוד היום עם סטודיופרס!

7. אבדה

אבדה

Avada הוא נושא ה- WordPress הראשון המוכר ביותר בכל הזמנים. זהו הנושא המקורי המגוון הרב-תכליתי של וורדפרס שמגיע עם 255+ עיצובים מראש של דפי אינטרנט ו- 41+ אתרי אינטרנט מלאים ומוצגים מראש..

אוואדה נבנתה במטרה היחידה שתתחיל הכי מהר שתוכל. מתקין ההדגמות שלהם מקל מאוד על הגדרת תוכן שנעשה מראש.

אל תחמיץ את ההשוואה השלמה שלנו בין דיווי נגד אבדה.

אתה יכול להשתמש בגרור שלהם & השחרר בונה ואלפי אפשרויות להתאמה אישית של האתר שלך לפי הצורך. זה עובד עם כל הנושאים המובילים של וורדפרס.

קרא את הסקירה המלאה של אבדה.

התחל היום עם אבדה!

8. סולדד

נושא Soledad

Soledad הוא נושא מגזינים לבלוגים רב-קונספט שתוכלו לרכוש מ- Themeforest. זה מגיע עם 1000 מחוונים ופריסות בלוגים / מגזינים.

נוסף על כך, תקבל גם מספר תבניות פוסט בודדות כדי לשתף סיפורים ייחודיים לקהלים שלך. זה גם נשלח עם תמיכה ב- AMP.

להתאמה אישית ללא הגבלה, הנושא תומך גם בתוספים של עורך דפים, כמו Elementor ו- WP Bakery Page Builder.

התחל היום עם סולדד!

9. Hestia

הסטיה

Hestia הוא נושא חופשי וורדפרס רב תכליתי לאתרי עסקים, מגזינים ובלוגים. שלא כמו ערכות נושא אחרות, Hestia מציעה גם גרסה חינמית.

Hestia עובד בצורה חלקה עם WooCommerce, כך שתוכל להשתמש בה כדי ליצור את החנות המקוונת שלך. זה עובד גם עם כל בוני הדפים הגדולים.

זה מוכן לתרגום וידידותי לקידום אתרים. זה עובד עם התאמה אישית של ערכת נושא WordPress.

התחל עם Hestia עוד היום!

10. אקספקטנט

אקספקטנט

אקספקטנט הוא נושא עסקי וורדפרס אטרקטיבי מבחינה ויזואלית. זה מגיע עם יותר מ 20 תבניות הדגמה בהן תוכלו להשתמש בכדי להפעיל אתר לפי דרישותיכם.

בעזרת יבואנית ההדגמה שלה בלחיצה אחת, אתה יכול להפעיל את האתר תוך זמן קצר. אתה צריך רק להחליף את התוכן בטקסט ובתמונות שלך כדי להקים אתר פונקציונלי לחלוטין.

הנושא של Exponent ניתן לתרגם לכל שפה שמשמעותה תוכלו לבנות אתר רב לשוני בקלות. תכונות אחרות כוללות ניהול צבע, תמיכה בגופנים של גוגל, קטעי פורטפוליו, גלריות תמונות וקרוסלות.

התחל לעבוד עם Exponent עוד היום!

11. נושא X

נושא X

נושא X הוא אחד הנושאים האהובים ביותר ב- ThemeForest. זה מגיע עם גרירה & בונה דפים נפתחים, מנהל תבניות וחסימות גלובליות בהן תוכלו להשתמש בתחומים מרובים של העיצוב שלכם.

X מובנה מראש עם הדגמות שלמות של האתר ומערכות מבניות בהן תוכלו להשתמש כדי להתחיל במהירות. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור אתרים לכנסיות, להקות, חתונות, משאיות אוכל, סוכנויות ועוד.

זהו נושא שלם לשימוש רב-תכליתי המאגד גם הרבה תוספים פרימיום כחלק מהחבילה.

קרא את סקירת הנושא המלאה של X.

התחל לעבוד עם נושא ה- X היום!

12. חזית Stor stor

StoreFront

Storefront הוא נושא ברירת המחדל עבור התוסף הפופולרי WooCommerce. הוא תוכנן ופותח על ידי צוות הפיתוח הליבה של WooCommerce.

הוא כולל ללא ספק את השילוב הטוב ביותר עם WooCommerce ורבים מהתוספים הפופולריים של WooCommerce.

ישנן כמה אפשרויות פריסה וצבע בהן תוכלו להשתמש כדי להתאים אישית את החנות שלכם.

החלק הטוב ביותר בנושא נושא Storefront הוא שהוא רזה וניתן להרחבה.

קרא את סקירת Storefront המלאה.

התחל היום עם Storefront!

13. סמכות פרו

Pro Pro

Authority Pro הוא נושא וורדפרס רב תכליתי המיועד לבלוגרים, יזמים ופרילנסרים. זה מבוסס על מסגרת הנושא החזקה של ג’נסיס.

זה מגיע עם מתווה לדף הבית המתומנן, כותרת להתאמה אישית, דף אפשרויות נושא ועוד.

זה גם מוכן ל- WooCommerce ועובד עם כמה תוספי WordPress מובילים אחרים. סטודיופרס ידוע כיצור נושאים ברמה הגבוהה ביותר שהם מהירים ורזים.

התחל עוד היום עם Authority Pro!

14. GridLove

meks gridlove

Gridlove הוא נושא וורדפרס יפהפה ואלגנטי למגזינים, עורכים, מוציאים לאור, בלוגרים אישיים ואתרי חדשות. זה מאפשר לך להדגיש פוסטים מסוימים בדף הבית ולמשוך אליהם משתמשים רבים יותר באופן מקצועי. הנושא כולל תבניות קטגוריות לארגון התוכן שלך בצורה טובה יותר.

אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את דף הבית באמצעות בוני גרירה ושחרור. זה מגיע עם כמה ווידג’טים ותבניות פוסטים בהתאמה אישית. Gridlove עובד בצורה חלקה עם תוספים פופולריים כמו WooCommerce, Yoast SEO, MailChimp, Jetpack וכו ‘..

יש לו קטע למיקום מודעות כדי לייצר רווחים ממגזין המקוון שלך. זה מותאם במיוחד למהירות וביצועים.

התחל עם Gridlove עוד היום!

15. מנטראנאו

מנטראנס

מנטראנס הוא נושא חדשות WordPress בסגנון מגזין. זה מגיע עם כותרת להתאמה אישית, מחוון קטגוריות מובלט, חדשות פלאש, סמלי מדיה חברתית, מיקום מודעה, תפריט ניווט וסרגל חיפוש. אתה יכול לבחור את הקטגוריה שתוצג בסליידר המוצג בדף הבית. זה מאפשר לך להוסיף סרטונים מוצגים כתמונה הממוזערת של החדשות.

תכונות בולטות אחרות כוללות גופנים של גוגל, אפשרויות בחירה, גלילת פראלקס ווידג’טים בהתאמה אישית. זה גם מגיע עם תכונת פוסט קשורה להוסיף מאמרים קשורים מתחת לחדשות.

הנושא כולל גרסאות חינמיות ופרמיות במיוחד. ערכת הנושא בתשלום של Mantranews עולה 58 $ עבור רישיון בן 10 אתרים.

התחל עוד היום עם מנטראנוס!

16. גרייס מג פרו

גרייס מג פרו

גרייס מג פרו הוא נושא מגזין וורדפרס מובחר. זה מגיע עם יבוא תוכן הדגמה בלחיצה אחת שמקל על השכפול של עיצוב ההדגמה באתר שלך. עם אפשרויות הטיפוגרפיה המתקדמות והצבעים הבהירים שלה, אתה יכול לספק חוויה חזותית מדהימה למשתמשים שלך.

הנושא כולל מספר פריסות כותרות, פריסות פוסטים בבלוג, פריסות ארכיב, פריסות פוסט בודדות, מחוון תוכן מוצג ועוד. זה עובד עם עורך הבלוק גוטנברג כדי לסייע בכתיבת תוכן ביעילות. ישנם נושאים שונים של משבצות מודעות הנושא, וזה שימושי אם ברצונך לייצר רווחים מהאתר שלך באמצעות מודעות.

זה גם מגיע עם כמה ווידג’טים מותאמים אישית, תמיכה בווידיאו ומתווה מוכן לתרגום.

התחל עוד היום עם גרייס מג פרו!

17. Pro מגיב

Pro מגיב

Responsive Pro הוא נושא וורדפרס הניתן להתאמה אישית מאוד שעובד היטב גם ברשתות איטיות. זה תואם ונבדק לעבוד עם בוני דפים מובילים, טפסים ותוספי מטמון ו- SEO.

הנושא כולל תבניות אתר מוכנות לשימוש, עיצוב הניתן להתאמה אישית מלאה, פריסה ידידותית לנייד, אפשרויות פריסה בהתאמה אישית ותואם ל- WooCommerce מחוץ לקופסה.

זוהי בחירה מושלמת עבור הבלוג, האתר העסקי או החנות WooCommerce שלך.

התחל עוד היום עם תגובה!

18. שופה

נושא Shoppe

Shoppe הוא אחד הנושאים המובילים ב- WooCommerce שיעזור לך לבנות אתר eCommerce מקצועי תוך דקות ספורות. זה מגיע עם הגרירה & השחר את Themify Builder ותכונות רבות של מסחר אלקטרוני כמו עגלת ajax, Lightbox מהיר למראה, חיפוש מהיר, תכונת תמונת זום ועוד.

Shoppe הוא אחד הנושאים הראשונים הרב-תכליתיים שנבנו במיוחד עבור WooCommerce. זה מגיע עם למעלה מ- 60 פריסות רגילות ו 20+ פריסות של דפי נחיתה בחנות.

בעיקרון, אם אתם מחפשים להקים חנות מקוונת, Shoppe היא אחת מבין אפשרויות הנושא המובילות.

התחל עם שופה עוד היום!

19. שופסטאר

כוכבת שופ

Shopstar הוא נושא קניות מינימליסטי המושלם לבניית חנות מקוונת, בלוג או אתר אופנה. הנושא משתלב בצורה חלקה עם WooCommerce, פלטפורמת ה- eCommerce הטובה ביותר באינטרנט עבור WordPress.

Shopstar מאפשרת ללקוחות שלך להציג תצוגה מקדימה במהירות ולהוסיף מוצרים לעגלת הקניות בזמן שהם גולשים בחנות שלך.

הנושא תומך הן בסרגל הצד הימני והן בשמאלי. אתה יכול אפילו לבחור פריסה ברוחב המלא לדפים שלך. בדף הבלוג שלך, אתה יכול לבחור בין המתווה הצדדי, הפריסה העליונה או פריסת הבנייה.

התחל עוד היום עם שופסטאר!

20. אינספירו

השראה

Inspiro הוא נושא וורדפרס ממוקד צילום ווידיאו מקצועי. זה מאפשר לך לפרסם מצגת שקופיות במסך מלא ברקע שלך שתומך ב- YouTube וסרטונים המארחים בעצמך.

הנושא משתלב בצורה חלקה עם WooCommerce כדי לספק פלטפורמה איתנה לבניית העסק המקוון שלך. לוח האפשרויות המתקדם שלו מאפשר לך להתאים אישית בקלות כל פרט ופרט בעיצוב הוורדפרס שלך.

אם אתה רוצה להשוויץ בפורטפוליו שלך עם תמונות וסרטונים, Inspiro עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.

התחל עם Inspiro עוד היום!

21. פודיקה

אוכליקה

Foodica הוא אחד הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס ליצירת בלוגים, מגזינים ואתרי מזון המתבססים על אוכל.

Foodica הוא נושא מוכן ל- AdSense של וורדפרס. הוא כולל מספר מיקומי באנר המאפשרים לבעלי אתרים להעלות באנרים מודעה בקלות לצורך רווחים מהאתר שלהם.

העיצוב מגיע עם התקנת תוכן הדגמה בלחיצה אחת, כך שתוכלו לבנות במהירות אתר דומה לאתר הדגמה. העיצוב מציע גם 6 ערכות צבע והוא מצויד בהתאמה אישית חזותית המאפשרת לך לבחור בקלות את שילוב הצבעים הנכון המתאים באופן מושלם למותג שלך..

התחל היום עם פודיקה!

22. קליאס

קליאס

Kallyas הוא בין מיטב הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס שפותחה על ידי הוגאש. נושא פרימיום זה מאפשר התקנה של לחיצה אחת ומתאים לתוספים פופולריים כמו הורדות דיגיטליות נוחות, BuddyPress, WooCommerce ועוד ועוד.

זה מגיע עם 70+ תבניות שנבנו מראש כדי להתאים לצרכים של אתר האינטרנט שלך. התבניות משתנות בין מלונות, כושר ועד פרילנסרים ועורכי דין. הצוות שלה בנה כמה שילובים של “כותרת” בכדי להבטיח גמישות מקסימאלית לכל משתמש.

ומעל לכל התכונות המדהימות, קליאס אפילו מציעה תשתית מוכנה לקידום אתרים כדי להבטיח שאתרך לא נקבר במיליוני תוצאות חיפוש..

קרא את סקירת Kallyas המלאה שלנו.

התחל היום עם קליאס!

23. זעם

זעם

Fury הוא נושא וורדפרס רב-תכליתי בחינם אותו תוכלו להוריד ממאגר העיצוב של WordPress. נושא ה- Fury מתאים ביותר ליצירת חנות מקוונת.

סרגל הניווט הדביק שלה נשאר בראש אתר וורדפרס שלך גם כשאתה גולל מטה בדף. בפינה השמאלית של סרגל הניווט תוכלו למצוא את תפריט החשבון שלי, תיבת החיפוש וכפתור העגלה. זה מספק חווית קנייה חלקה ללקוחות שלך.

לוח ההתאמה האישית הגמיש מאפשר לך לשנות את כל היבטי האתר הוורדפרס שלך בקלות. הנושא תומך גם במספר פריסות מותאמות אישית לדפים ופריסות בלוגים לפוסטים בודדים.

התחל עם Fury היום!

24. אגאמה

אגמה

Agama הוא עוד נושא חופשי רב-תכליתי של וורדפרס שתוכל להוריד מספריית העיצוב של WordPress.

אגאמה בנויה על Bootstrap עם תמיכה בפרלקס. כשמבקרים גולשים מטה, גלילת הפרלקס מזיזה את תוכן הרקע במהירות שונה מזו של תוכן החזית.

אם אתם מחפשים נושא רב-תכליתי עם אפקט הגלילה של הפראלקס, אגאמה היא המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

התחל היום עם אגאמה!

25. לעלות

לעלות

Ascend הוא נושא חופשי רב-תכליתי של וורדפרס על ידי ערכות נושא של Kadence. זה מגיע עם ארבעה עיצובים הדגמה שונים שאתה יכול לייבא בקלות לאתר האינטרנט שלך.

Ascend גם מאפשר לך ליצור גלריות מדהימות באתר שלך מבלי שתצטרך להשתמש באף תוסף גלריית וורדפרס. זה תומך בשלושה סגנונות גלריה שונים: סגנון רגיל, ללא שוליים וסגנון פוסט.

Ascend הוא נושא תואם גוטנברג, כלומר אתה יכול ליצור פריסת פוסט עשירה כמו שאתה יכול לדמיין באמצעות התוסף גוטנברג המפורסם.

התחל עם Ascend היום!

26. שזיף

שזיף

שזיף הוא נושא רב-תכליתי בחינם של InkHive. עם למעלה מ 30,000 לקוחות מרוצים וכ -2 מיליון הורדות, InHive הוא אחד ממרכזי הנושא של וורדפרס האמינים ביותר.

שזיף מגיע עם כל התכונות החיוניות שתצטרך כדי לבנות אתר מדהים בקלות, כגון תגובה וידידותית לנייד, רשתית רשת ותמיכה מוכנה ל- 4K, רב לשוני ותמיכה ב- WooCommerce וכן הלאה..

זה מאפשר לך להוסיף בקלות מחוון לדף הבית שלך ולפרסם דף גלריה מדהים כדי להציג את תיק העבודות שלך. ניתן להתאים את כל אפשרויות העיצוב שלך מלוח ההתאמה האישית.

התחל היום עם שזיף!

27. אזור עורך דין

אזור עורכי דין

עורך דין אזור הוא נושא וורדפרס מודרני רב תכליתי שנבנה במיוחד לעסקי משפט. נושא זה פותח על ידי נושאי Acme.

אזור עורכי הדין נשלח עם 9 יישומונים מותאמים אישית שניתן להוסיף לדף הבית ולסרגל הצד שלך. ניתן להתאים את כל אפשרויות העיצוב בלוח ההתאמה האישית, כך שתוכל לבצע שינויים בעיצוב שלך באמצעות תצוגה מקדימה חיה.

להלן מספר תכונות של אזור עורך דין שעשויות להועיל לך מאוד:

 • המחוון: צור מחוונים יפהפיים בכל עמוד עם שקופיות בלתי מוגבלות.
 • אפשרויות כותרת עליונה ותחתונה: התאם אישית בקלות את הכותרת העליונה התחתונה עם אפשרויות מרובות בהתאמה אישית של העיצוב.
 • פקדי פריסה: אתה יכול להגדיר את סרגל הצד שלך משמאל, ימין או אפילו לבחור סרגל צד רוחב מלא.

התחל היום עם עורך הדין אזור!

28. בליני

בליני

Bellini הוא נושא פשוט תואם WooCommerce שמקל על בניית חנות eCommerce מדהימה. בליני מפותחת על ידי נושא אטלנטיס.

נושא זה נשלח עם כמה פריסות יפות לבניית דפי מוצר מסוגננים. ייבוא ​​הדגמה בלחיצה אחת שלה עוזר לך לבנות אתר מדהים בקלות מבלי שתצטרך לבנות את הדפים שלך מהיסוד.

בעזרת תבנית דף הבית המותאמת אישית שלה, תוכלו להציג קטגוריות מוצרים, מוצרים אחרונים, מוצרים מומלצים, מפות Google ועוד.

התחל היום עם בליני!

29. פורטל החדשות

פורטל חדשות

פורטל החדשות הוא נושא מגזיני וורדפרס שנבנה לפרסומים, שיצא על ידי Mystery Themes. נושא זה מגיע עם 5+ ווידג’טים המתאימים לארגון פריסת מגזינים בדף הבית שלך.

ניתן להוריד את התוסף בחינם ממאגר התוספים הרשמי של וורדפרס. אתה יכול לקבל רישיון פרמיה בסכום של $ 55. גרסת הפרו כוללת תכונות, כמו כלי ייבוא ​​הדגמה בלחיצה אחת, טונות פריסות, פירורי לחם לאחר ביקורת והרבה יותר.

התיעוד שלה מסודר היטב באתר Mystery Themes, כך שתוכלו לעבור במהירות בכל ההיבטים של בניית פרסום מקוון באמצעות פורטל החדשות..

התחל היום עם פורטל החדשות!

30. שופטימייזר

שולחן העבודה של

Shoptimizer הוא נושא תואם WooCommerce, שיצא על ידי CommerceGurus, שהיא חברת ערכות נושא מובילה בוורדפרס המתמחה בנושאים מותאמים אישית של WooCommerce. עם למעלה מ- 10,000 לקוחות, CommerceGurus הוא אחד מספקי הנושאים הטובים ביותר של WooCommerce בשוק ThemeForest..

אל תחמיצו את המאמר הזה בפלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר עבור מקומות שוק רב-ספקים.

Shoptimizer בנוי תוך התחשבות בהמרות, כך שאתה מוצא הרבה תכונות ממוקדות המרות כמו דף קופה ללא הסחה, בקש מאפיין התקשרות חזרה, פרטי מוצר דביקים במגילה ועוד.

ניתן להתאים את כל הגדרות העיצוב בהתאמה אישית של העיצוב. שלא כמו נושאים אחרים של CommerceGurus, Shoptimizer נמכר באופן בלעדי באתר שלהם, ולא בשוק ThemeForest..

התחל עוד היום עם Shoptimizer!

31. אטלסט ביזנס

atlast-business-wordpress-נושא

אטלסט ביזנס הוא נושא עסקי וורדפרס מגיב בחינם בו תוכלו להשתמש בכדי ליצור אתר אלגנטי לעסק שלכם. הוא מגיע עם טונות של אפשרויות והתאמה אישית להתאמה אישית, כך שתוכלו ליצור אתר עם חופש ויצירתיות מלא.

בדוק גם: ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס

יש מעל 70 אפשרויות בוחרות צבע לסגנון כל חלק באתר שלך. חוץ מזה יש לו 3 כותרות, 3 כותרות תחתונות, 3 תפריטי ניווט, 4 סגנונות זכויות יוצרים, אזורים מתקדמים ועוד ועוד. אתה יכול להתאים אישית את העיצוב שלך בקלות באמצעות ההתאמה האישית של WordPress ללא צורך לגעת בשום קוד.

אם ברצונך להוסיף פונקציות נוספות, תוכל להתקין כל אחד מהתוספים ולהשתמש בזה. זה תומך בכל תוספי הוורדפרס הגדולים בשוק.

התחל עוד היום עם אטלסט ביזנס!

32. להחיות

להחיות-wordpress-נושא

Revive הוא נושא וורדפרס בחינם לבלוגים ומגזינים מקוונים שנוצרו על ידי InkHive. זה מגיע עם פריסת מגזינים נקייה ויפה עם שפע סגנונות כדי להציג את החדשות והכתבות שלך. הוא מותאם למהירות הטובה ביותר ול- SEO.

בנוסף, הנושא כולל מתווה מגיב וידידותי לנייד שנראה נהדר בכל סוגי המכשירים והמסכים. יתר על כן, הוא מספק לך שפע של תכונות שימושיות כמו סמלי מדיה חברתית, פריסות כותרות מרובות, פריסות בלוגים מרובות, ווידג’טים בהתאמה אישית. אפשרויות סרגל צידי ועוד.

הנושא תואם לחלוטין לתוסף WooCommerece המסייע לך להפוך את דף האינטרנט שלך לחנות eCommerce..

התחל עם Revive עוד היום!

33. חנות

נושא חנות wordpress

אם אתה מחפש נושא מסחר אלקטרוני טהור לבניית חנות מקוונת משלך, חנות עשויה להיות הנושא המתאים לך. זהו נושא מלא באמצעות WooCommerce על ידי InkHive.

נושא החנות מגיע עם אפשרויות חזקות של מסחר אלקטרוני והרבה אפשרויות התאמה אישית. מכאן תוכלו ליצור חנות מסחר אלקטרוני פונקציונאלית לחלוטין באמצעות נושא זה. חלק מהתכונות שלו כוללות פריסות אתרים מרובות, אזורי ראווה מוצגים של מוצרים, סרגל צד להגדרה ואפקטים תלת ממדיים.

הנושא מוכן בלוקליזציה, כך שתוכלו גם ליצור חנות בשפה המקומית עבור הלקוחות המקומיים שלכם.

התחל עם חנות עוד היום!

34. קייל

נושא-וורדפרס-נושא

קייל הוא אחד הנושאים החינמיים האהובים ביותר במאגר העיצוב הרשמי של וורדפרס. יש לו דירוג גולשים ממוצע של 5 מתוך 5 כוכבים. הנושא נוצר על ידי LyraThemes.

קייל הנו נושא אסתטי יפהפה המושלם לבלוגים באורח חיים, אישי, אוכל ומתכונים. מעוצב באהבה ובדיוק, זה מספק לך תבנית בלוג מדהימה באמת. חוץ מזה, אתה יכול למצוא המון אפשרויות להתאמה אישית של האתר שלך.

חלק מהתכונות העיקריות שלו הן פוסטים בהשתתפות העמודים הראשונים, פוסטים מודגשים בעמוד הראשון, מציגים מרובים של עדכוני בלוגים, מספרי צד מרובים, סליידרים ותפריטי מדיה חברתית קלה. הוא מגיב לחלוטין ומוכן למכשירים ניידים.

התחל עם קייל היום!

35. ג’ולייט

נושא juliet-wordpress

בהשראת הדמות השייקספירית הקלאסית ‘ג’ולייט’, ג’ולייט היא נושא בלוג נשי מדהים של LyraThemes. פשוט ואלגנטי בעיצוב, זהו נושא מושלם לבלוגים של קרוספיט, סגנון חיים, יופי ואופנה.

נושא הג’ולייט מגיע עם הרבה סגנונות ואפשרויות כדי לאפשר לך לבנות בלוג חלומי משלך. הוא כולל סרגל גלילה מפואר, פוסטים דביקים, תפריט מחוץ לבד, באנר של העמוד הראשון, מציגים מרובים של עדכוני בלוגים וכו ‘.

כמו כן, לנושא יש רמה עמוקה של שילוב WooCommerce כדי לאפשר לך ליצור דף חנות בבלוג שלך. זה מאפשר לך להוסיף בקלות תכונות מסחר אלקטרוני ולהתאים אותן אישית.

התחל עם ג’ולייט היום!

36. קרסידה

cressida-wordpress-נושא

קרסידה הוא נושא פשוט ואלגנטי לבלוגים אישיים כמו גם לבלוגים מקצועיים. זה מגיע עם עיצוב יפהפה ותכונות עוצמתיות שעוזרות לך ליצור בלוג מודרני עשיר בתכונות עם פוסטים בווידיאו. זו יצירה של LyraThemes.

בעזרת קרסידה תוכלו לקבל שפע של אפשרויות להפוך את העמוד הראשון לאטרקטיבי. הוא הציג פוסטים, הדגשת פוסט, קטגוריית פרומו, רצועת פוסטים, דפים מוצגים וכו ‘עבור העמוד הראשון של הבלוג שלך. חוץ מזה, אתה יכול להתאים אישית בקלות את אייקוני הבלוג שלך ואת הרקע שלך.

יתר על כן, יש לו שפע של אפשרויות התאמה אישית כגון ווידג’טים מרובים, באנר בסרגל הצד ומחוונים, תפריטים קלים למדיה חברתית וכו ‘..

התחל עוד היום עם קרסידה!

37. בלוג מושלם

מושלם-בלוג-wordpress-נושא

Perfect Blog הוא נושא הבלוג החינמי הטוב ביותר של וורדפרס שנוצר על ידי ThemeShopy. אתה יכול להשתמש בנושא זה לבלוגים, עיתונים מקוונים ומגזיני ספורט. הנושא מציע פריסת סגנון ייחודית ומושכת שתעזור לכם ליצור בלוג מקצועי משלכם.

נושא הבלוג המושלם מותאם באופן מושלם למנועי חיפוש כך שהבלוג שלך יקבל דירוג טוב יותר בתוצאות החיפוש. בנוסף, יש לו סטנדרט גבוה של קידוד כדי להבטיח אבטחה חזקה וביצועים במהירות גבוהה.

באמצעות בלוג מושלם, תוכלו ליהנות מעיצוב מלא תגובה, תבניות של דף הבית, תמיכה ב- WooCommerce, אפשרות העלאת לוגו, שקופיות וכו ‘..

התחל עוד היום עם בלוג מושלם!

38. צילום TS

ts-photography-wordpress-נושא

אם אתה אוהב לצלם תמונות כתחביב או רוצה להפוך לצלם מקצועי, אתה יכול לרדוף אחר החלום שלך על ידי יצירת אתר צילום. באמצעות אתר צילום מעוצב, תוכלו להציג את התמונות היפות שלכם באופן מקוון בפני קהל רחב יותר.

צילום TS הוא נושא חינמי בו תוכלו להשתמש בכדי ליצור אתר צילום יפהפה. הנושא מגיע עם עיצוב מלא תגובה כך שהתמונות שלך ייראו נהדר בכל המכשירים. אתה יכול להעלות לוגו מותאם אישית, להוסיף קישורים למדיה חברתית, להוסיף סליידרים וליצור אתר ייחודי עם נושא זה.

חוץ מזה, אתה יכול גם למכור את צילומי הפרימיום שלך על ידי יצירת דף חנות באתר שלך מכיוון שיש בו תמיכה מלאה של תוספי WooCommerce.

התחל עוד היום עם צילומי TS!

39. אושר חתונת BB

bb-חתונה-אושר-wordpress-נושא

BB Wedding Bliss הוא נושא וורדפרס חינמי לאתרי חתונה. זה מושלם לנישואין, אירוסין, מתכנני חתונה, להקות חתונה, זוגות, ואירועים וכנסים. עם זאת, אתה יכול להשתמש בערכת הנושא גם לאתרים עסקיים רב-תכליתיים.

הנושא של BB Bliss Bliss מגיע עם עיצוב מגיב לחלוטין ההופך את האתר שלך להתאמה לכל גודל וסוג מסך. כדי לעזור לך ליצור אתר בקלות זה מגיע עם תבנית דף בית מוכנה שתוכל להשתמש בה בהתאמה אישית מינימלית.

חוץ מזה הוא כולל אפשרויות שיתוף חברתיות, פריסת בלוגים, סליידרים, דף צור קשר וכו ‘.

התחל עם אושר חתונת BB

40. ג’מה

נושא-wordpres-נושא

Gema הוא נושא חופשי בסגנון עיתון בחינם של Pixelgrade. יש לו פריסה ייחודית ומושכת שעוזרת לך להציג את התוכן שלך בדרכים שתושכות את תשומת ליבם של מבקרי האתר שלך. הנושא הוא נהדר עבור בלוגרים נסיעות, צלמים, סופרים ספרותיים, כמו גם בלוגרים אישיים.

ג’מה כוללת עיצוב בסגנון בנייה נועז הגורם לתמונות הממוזערות שלך להראות נהדר ללא קשר למידותיהן וגודלן. זה בעצם נושא נועז עם מראה מינימליסטי, בלי בלאגן. אז זו בחירה נהדרת עבור אנשים נועזים.

יתר על כן, יש לו דרך ייחודית לחלוטין להציג קטגוריות ופוסטים. נושא זה הוא בחירה נהדרת עבור אלה המחפשים עיצוב ניסיוני.

התחל עם ג’מה עוד היום!

41. כוורת

נושא כוורת WordPress

Hive הוא עוד נושא מדהים של Pixelgrade. זהו כלי ללא מאמץ עבור מפרסמים מכל הסוגים שרוצים לפרסם מאמרים, ציטוטים, תמונות, סיפורים וכו ‘. כוורת מציעה פריסת אתר נהדרת בה תוכלו לפרסם כל דבר, ובכל זאת הכל ייראה נהדר.

נושא הכוורת כולל פריסה נקייה בסגנון בנייה וטיפוגרפיה מודרנית יחד עם גמישות רבה. אם אתה אוהב גופני אינטרנט נועזים ומסוגננים, לנושא Hive יש את כולם.

זה מגיב לחלוטין ומוכן לנייד. האתר שלך ייראה מדהים במסכים רגילים כמו גם בתצוגות רשתית.

התחל עוד היום עם כוורת!

42. תיקון

נושא תיקון וורדפרס

Patch הוא נושא וורדפרס בחינם בסגנון מגזין של Pixelgrade. זהו נושא מודרני בסגנון בנייה שהוא גם יפה וגם ידידותי למשתמש. הנושא מקל על המתחילים לפרסם תוכן.

הנושא מותאם באופן מלא ל- SEO ומהירות. אז תוכלו למקד את תשומת ליבכם ביצירת תוכן נהדר.

התיקון מגיב במלואו ומוכן לרשתית כך שהתמונות והתוכן יתאימו אוטומטית לכל סוג מסך בו הקוראים משתמשים בהם כדי לגלוש באתר שלך..

התחל עם תיקון היום!

43. שמונים

נושא שמונה-יום-wordpress-נושא

EightyDays הוא אחד הנושאים העסקיים הטובים ביותר בוורדפרס שבהם תוכלו להשתמש בכדי ליצור בלוג מקצועי. הנושא נוצר על ידי GretaThemes. העיצוב של EightyDays כולל גלריה מרוצפת, אינטגרציה באינסטגרם, והרבה תכונות מדהימות, כך שתוכלו להשתמש בה למספר סוגים של בלוגים..

עם EightyDays תוכלו ליהנות מאפשרות ייבוא ​​הדגמה בלחיצה אחת שמקל על הקמה ומהירה של הפעלת בלוג משלכם. לאחר שתייבא את נתוני ההדגמה, אתה יכול פשוט להחליף את תוכן ההדגמה בתוכן המותאם אישית שלך ולפרסם את האתר שלך. זה מועיל במיוחד למתחילים חדשים.

חוץ מזה יש לו תכונות נהדרות אחרות כולל תוכן מוצג, גלילה אינסופית, 800+ גופנים של גוגל, פוסטים קשורים וכו ‘.

התחל עם שמונים היום היום!

44. TheFour

נושא ארבעת המילים

TheFour הוא נושא עסקי וורדפרס רב עוצמה שנוצר על ידי GretaThemes. העיצוב מגיע עם טונות של אפשרויות התאמה אישית ותכונות עוצמתיות, כך שתוכלו גם ליצור תיק עבודות ואתרי בלוגים באמצעות נושא זה.

יש לו פריסה נקייה ומושכת שנבדקת לתגובתיות. קל להגדיר ולהתאים אישית את העיצוב, כך שכל אחד יכול לבנות אתר מקצועי באמצעות נושא זה. בעזרת נושא TheFour, אתה יכול ליצור המלצות, תיק עבודות, ולקבל עסקאות עסקיות נוספות מצד שותפים.

חוץ מזה, יש לו אינטגרציה מלאה לתוסף Jetpack כך שגלולות אינסופיות, פוסטים קשורים עומדים לרשותך.

התחל עוד היום עם TheFour!

45. דידי

נושא דידי

אם אתה עוסק בבלוגי סגנון חיים או אופנה, דידי הוא הנושא עבורך. דידי מעוצב במיוחד עם בלוגרים בחשבון, שמה זרקור על התוכן שלך וגורם לו להתבלט בצורה יפה באמת.

דידי עם פריסה מלוטשת וטיפוגרפיה מדהימה, הוא מודרני ומינימליסטי בדרכים הטובות ביותר. ערכת הנושא של דידי כוללת תכונות הכרחיות כמו פוסטים קשורים, טופסי הרשמה לניוזלטר, אזור יישומון כותרת תחתונה משולב וניתן להתאמה אישית, תוך הימנעות מעודפי נפיחות..

עם מספר פריסות של דף הבית שתוכננו מראש, דידי פשוט להופיע כאתר חי. דידי גם מגיב במלואו ונראה מהמם בכל מכשיר או דפדפן.

התחל עם דידי היום!

46. ​​לקשמי

Lakshmi הורד למעלה מ -30,000 פעמים והופך במהירות לאחד הנושאים הפופולריים ביותר של 2020. נושא ייחודי זה מגיע עם 9 פריסות שונות, הניתנות להתאמה אישית בקלות שיכולות לשרת מגוון של אתרי אינטרנט..

Lakshmi כולל בונה דפים קל לשימוש ההופך את ההתאמה האישית לבריזה. זה גם מוכן ל- WooCommerce, כך שהקמת חנות מקוונת היא פשוטה.

התחל עם לקשמי היום!

47. FoodyPro

FoodyPro נבנה עבור בלוגרי אוכל! בעזרת נושא פשוט זה תוכלו ליצור במהירות ובקלות בלוג אוכל וחזית חנות של WooCommerce.

זמני תגובה מהירים, אופטימיזציה של SEO וידידותיות לנייד הם כל התכונות של FoodyPro. זה גם מוכן לתרגום ויש לו אינדקס מתכונים עם אזור יישומונים מותאם אישית למסננים. בהתקנה שלה בלחיצה אחת, ההתקנה לא יכולה להיות קלה יותר. זה חלום של כל בלוגר אוכל שמתגשם.

התחל עם FoodyPro עוד היום!

48. אינסוף מג

בין אם אתה מתחיל מגזין, אתר חדשות או בלוג, נושא ה- Infinity Mag הוא בחירה מצוינת. אינפיניטי מג הוא מודרני ונקי בעיצובו, ומגיב לחלוטין ונראה מושלם בכל מכשיר או דפדפן.

אתה יכול לבחור בין פריסה כוללת באתר או בתיבה, ולבחור את מיקומי סרגל הצד שלך. אינפיניטי מג כולל גם קרוסלת פוסטים בהשתתפות ווידג’טים המותאמים אישית כדי להפוך את האתר שלך למיוחד במינו. שלא לדבר על הנושא הוא ידידותי לקידום אתרים ותוכל להשתמש בצוותי התמיכה המצטיינים של ThemeInWP.

התחל עם Infinity Mag היום!

49. התאמה אישית

התאמה אישית, כפי שהשם מרמז, היא נושא הוורדפרס הניתן להתאמה אישית במיוחד, גמיש במיוחד. עם עשרות אתרים שהוכנו מראש ומוכנים לייבוא, אתה יכול להפעיל את האתר שלך תוך דקות ספורות!

נבנה תוך התחשבות בוני דפים, אתה יכול להשתמש בכל תוסף לבניית דפים שאתה רוצה לערוך את האתר שלך לשלמות. ועל ידי שימוש בהתאמה האישית של וורדפרס, תהיה לך הגדרות טיפוגרפיה בלתי מוגבלות להסתובב איתן.

נושא התגובה, קל משקל ומהיר, נושא המותאם אישית הוא אופטימיזציה לקידום אתרים ומגיע עם תמיכה בדואר אלקטרוני בהתאמה אישית.

התחל עם התאמה אישית היום!

50. פורה

פורה

Fruitful הוא נושא וורדפרס בעל תגובה מינימליסטית בחינם המגיע עם פאנל אפשרויות עוצמה של נושא. Fruitful נבנה על ידי חברת פיתוח מובילה של וורדפרס אוקראנית בשם Fruitful Code.

הנושא הפורה מאפשר לך לבחור בין פריסות HTML מגיבות וקבועות. אתה יכול גם לבחור בין 3 סוגי פריסה שונים כגון רוחב מלא, סרגל צד ימין וסרגל צד שמאל.

הנושא הפורה מקושר עם 25 ווידג’טים, כולל 12 ווידג’טים סטנדרטיים של WP (כגון ארכיון, קטגוריות, טקסט וכו ‘), 12 ווידג’טים של WooCommerce (כמו מסנן דירוג ממוצע, חיפוש מוצרים, מוצר מוביל בדירוג) ו- 1 יישומון פורה: ארכיון חדשות.

התחל עם Fruitful היום!

51. דרך המסע

TravelWay

דרך נסיעות היא נושא וורדפרס מגיב, שנבנה עבור סוכנויות נסיעות ומפעילי טיולים. זה מגיע יחד עם 9+ יישומונים מותאמים אישית שניתן להשתמש בהם בדף הבית ובסרגל הצד. נסיעות דרך תואמות גם את גרור ושחרר בונה הדפים של SiteOrigin.

להלן מספר תכונות מובנות של נסיעות דרך שתוכלו לעזור בהן:

 • מחוון ללא הגבלה: ללא תוסף מחוון ייעודי, אתה יכול לבנות בקלות מחוונים של וורדפרס מדהימים.
 • ייבוא ​​הדגמה בלחיצה אחת: בלחיצה אחת אתה יכול לבנות אתר ממש כמו אתר ההדגמה שלהם.
 • פקדי פריסה: דרך הדרך מאפשרת לך להגדיר את סרגל הצד מצד שמאל או ימין. אתה יכול אפילו לבחור אזור תוכן ברוחב מלא ללא סרגל צד כלשהו.

התחל עם נסיעות הדרך עוד היום!

52. יומן WP

נושא יומן WP

יומן WP הוא נושא וורדפרס מושלם למגזיני חדשות, כתבי עת או בלוגים אישיים. זה פותח על ידי MysteryThemes, מרכז נושא פופולרי של WordPress.

נושא יומן ה- WP מגיע עם עשרות אפשרויות התאמה אישית כדי לצבוט את אתר האינטרנט שלך כמו שאתה רוצה. ניתן להתאים את כל אפשרויות ההתאמה האישית באמצעות ההתאמה האישית, כך שתוכלו לצפות בתצוגה מקדימה ולשנות את מראה העיצוב שלכם. הם מציעים תמיכת לקוחות באמצעות פורומים באתר האינטרנט שלהם.

התחל היום עם יומן ה- WP!

53. מורוסטה

מורוסטה

מורוסטה היא עוד נושא וורדפרס מינימליסטי, שנוצר על ידי PanKogut. מחוץ לקופסה Moroseta מאפשר לך לבנות מחוונים יפהפיים לפוסטים מוצגים בדף הבית שלך. בנוסף, באפשרותך להציג גם תיבת קידום מכירות בדף הבית שלך ובדפים אחרים. עמוד הבלוג מגיע עם 5 פריסות, כך שתוכלו להעניק מראה ייחודי למאמרי הבלוג שלכם.

להלן מספר תכונות של Moroseta שעשויים למצוא לך שימוש:

 • התקנת הדגמה בלחיצה אחת
 • אפשרויות להוסיף את גוגל אנליטיקס
 • אפשרות כותרת עליונה ותחתונה עם אפשרות להוסיף אייקונים חברתיים.

התחל היום עם מורוסטה!

54. מהפנטת

מהפנט

Mesmerize הוא נושא וורדפרס רב תכליתי, שפותח על ידי Extend Themes. ניתן להשתמש בו כדי ליצור את האתר שלך עבור אפליקציות ותוכנות לנייד. Mesmerize מאפשר לך לבנות אתר ייחודי עם גרירה ושחרור. הגרסה החינמית של נושא Mesmerize מגיעה עם דף בית מעוצב מראש, יחד עם 5 עיצובים של כותרות ולמעלה משלושים מדורי תוכן הניתנים להתאמה אישית..

עם גרסת הפרימיום תקבלו במהירות 100+ חסימות קבועות מראש לבניית אתר מדהים תוך זמן קצר. החשוב מכל, הוא מאפשר לערוך את התוכן החי באמצעות ההתאמה האישית. Mesmerize מציעה 3 תוכניות פרימיום, החל מ 79 $.

אם אתה מחפש נושא וורדפרס הניתן להתאמה אישית מאוד המאפשר לך לערוך את התוכן שלך באמצעות ההתאמה האישית, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Mesmerize.

התחל היום עם מסמריז!

55. כתבים

כתבים

כתיבה היא נושא וורדפרס תואם גוטנברג, בנוי לסופרים ובלוגרים מקצועיים. מכיוון שכתבים עובדים בצורה חלקה עם גוטנברג, אתה יכול להשתמש בלוקים ליצירת כל סוגי התוכן.

אתה יכול להוריד גרסת / לייט בחינם של הנושא ממאגר וורדפרס. גרסת הפרימיום מגיעה עם תכונות משופרות, כולל אזור יישומון תחתון, 3 תבניות עמוד נוספות, 2 פריסות תוכן של דף הבית ועוד. הכתבים תואמים גם את התוסף אטומי בלוקים שמרחיב את מערך הבלוקים של גוטנברג.

התחל עם כתבים עוד היום!

56. תמונות

תמונות

תמונות הן נושא וורדפרס מינימליסטי שנבנה על ידי ערכות נושא Dinev. הדימויים תומכים גם בתוספים כמו בלוקים אטומיים וניתנים לערימה המגבילים את מערך הבלוקים של עורך גוטנברג. ערכת נושא זו מגיעה עם פריסת סרגל ללא צד, כאשר התמונה המוצגת או הצגת השקופיות המוצגות בחלקה העליון.

החזית כוללת מספר קטעים, כגון תוכן מוצג, תוכן עמוד, קטע ההודעות האחרונות ומדור תיק העבודות. אתה יכול לנהל קטעים אלה בהתאמה אישית.

התחל עוד היום עם תמונות!

57. חנות מסחר אלקטרוני TC

מסחר אלקטרוני TC

TC מסחר אלקטרוני חנות היא נושא וורדפרס חינמי הבנוי להפעלת חנות מסחר אלקטרוני. נושא זה נבנה על ידי ערכות נושא קליבר, צוות המוכר נושאים מגיבים ברמה העולמית.

גרסת החינם והפרמיה של נושא המסחר האלקטרוני TC זמינה. הגרסה החינמית מאפשרת לך להציג את פרופילי המדיה החברתית שלך, להעלות לוגו ועוזרת לך ליצור סליידרים. גרסת הפרימיום מגיעה עם 3 פריסות בלוגים שונות, 2 פריסות עמודים ועוד.

התחל עם חנות המסחר האלקטרוני TC

58. סה”כ

סך הכל

Total הוא נושא וורדפרס רב תכליתי המגיע ארוז עם טונות של תכונות מחוץ לקופסה. סה”כ עוזר לך להתאים אישית את אתר WordPress שלך כמו שאתה רוצה באמצעות Customizer WordPress.

ניתן להוריד גרסת חינמי / לייט להורדה במאגר וורדפרס. אם אתה מעוניין בתכונות משופרות כמו ייבוא ​​הדגמה בלחיצה אחת, הסכמת קובצי Cookie לתאימות של GDPR, תפריט מגה, פריסת כותרות מרובות ועוד, תוכל להתקין את גרסת ה- Pro של הנושא..

התחל עם Total היום!

59. ווג

נושא ווג-wp

ווג הוא נושא עסקי וורדפרס פשוט, נקי ומינימלי המתאים ליזמים וסוכנויות קטנות. ניתן להשיג בשני טעמים: גם בחינם וגם בפרמיה.

נושא Vogue מגיע עם רמה עמוקה של שילוב WooCommerce כך שתוכלו לבנות אתר eCommerce בקלות. יש לו אפשרויות עיצוב מותאמות אישית של WooCommerce עבור דף החנות.

הוא כולל 4 פריסות כותרות, 4 פריסות בלוגים ושני סגנונות כותרת תחתונה. זה מאפשר לך להתאים אישית את כל הגדרות העיצוב באמצעות תצוגה מקדימה בזמן אמת באמצעות ההתאמה האישית של וורדפרס.

התחל היום עם ווג!

60. אוונט

נושא האוונט

Avant הוא נושא רב תכליתי בחינם וורדפרס. אתה יכול לבנות מגוון רחב של אתרי אינטרנט, החל מבלוג פשוט לחנות מקוונת מלאה באמצעות נושא זה.

נושא Avant מאפשר לך להעניק מראה ייחודי לאתר שלך בקלות. אתה יכול לבחור מבין 7 פריסות כותרות מסוגננות, 5 פריסות בלוגים ושלוש פריסות כותרת תחתונה ולעשות אתר לדמיונך.

התוסף תומך בונה העמודים של Elementor, WooCommerce, WPForms ו- Breadcrumb NavXT..

ארוז עם חבורה של תכונות נהדרות, Avant Premium זמין תמורת 29 דולר בלבד.

התחל היום עם אוונט!

61. קוניקה

conica-wordpress-נושא

קוניקה היא נושא נוסף רב תכליתי רב עוצמה עבור וורדפרס. אתה יכול להשתמש בו ליצירת מערך רחב של אתרים הכוללים בלוג, אתר עסקי, חנות מקוונת וכו ‘.

זה מגיע עם כמה אפשרויות התאמה אישית שקל לנהל גם עבור משתמשים מתחילים.

הנושא מספק מספר תכונות מדהימות המאפשרות לך לבנות אתר מודרני. הוא כולל שילוב WooCommerce עמוק, אפשרויות כותרות, מחוונים של דף הבית, רשימת בלוגים וסגנונות עמודים בארכיון ועוד.

קוניקה היא, ללא ספק, נושא נפלא לכל סוגי האתרים.

התחל עוד היום עם קוניקה!

62. סידני

נושא סידני

בדומה להסטיה, סידני מציעה גם גרסת בחינם וגם גרסת פרימיום של הנושא הרב-תכליתי שלה. סידני היא אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס במאגר העיצוב החופשי של WordPress.org.

זה מאפשר לך להשתמש בווידג’טים נוספים, בהתאמה אישית חיה ותבניות מוכנות מראש כדי להתאים אישית את האתר שלך. סידני עובדת בצורה חלקה עם WooCommerce כך שתוכל להשתמש בה כדי ליצור חנות מקוונת.

התרגום מוכן ועובד עם התאמה אישית של ערכת נושא של WordPress.

קרא את הסקירה המלאה בסידני.

התחל עם סידני היום!

63. CityLogic

עירוני

CityLogic הוא נושא מדהים בוורדפרס המאפשר לכם ליצור כל אתר שנע בין נסיעות לעסקים, אורח חיים ואפילו חנות מקוונת. הנושא של CityLogic פותח על ידי Out the Box, חנות ערכות נושא מובילה בוורדפרס.

ערכת הנושא של וורדפרס בחינם מגיעה עם כל התכונות החיוניות שתצטרכו כדי לבנות אתר מדהים. CityLogic תואם למספר תוספים פופולריים כמו WooCommerce, WPForms ו- Elementor וכו ‘..

עם גרסת הפרימיום של הנושא, תוכלו להפוך את האתר שלכם לאתר של עמוד אחד על ידי הפעלת מצב עמוד אחד. אתה מקבל אינסוף אפשרויות להתאמה אישית של אתר וורדפרס שלך, כגון אפשרויות פריסה מרובות, תפריט ניווט דביק וכותרת דביקה וכו ‘..

התחל עוד היום עם CityLogic!

64. פנורמי

פנורמי

פנורמי הוא עוד נושא וורדפרס יפהפה ומגיב של Out the Box. פנורמי מאפשר לך להוסיף מחוון לדף הבית היפה מבלי שתצטרך להתקין תוסף להחלפה כלשהו. כאשר משתמשים בו בשילוב עם תוסף לבניית הדפים והשחרור של SiteOrigin, אפילו מתחיל מוחלט יכול לבנות במהירות פריסות דפים יפות.

התיעוד הנרחב שלהם מסייע לך להעביר אותך בכל היבט של בניית אתר אינטרנט עם הנושא הפנורמי.

גרסה חינמית של הנושא זמינה במאגר וורדפרס. אתה יכול לרכוש את גרסת הפרימיום תמורת 25 דולר.

התחל עוד היום עם Panoramic!

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את הנושא הטוב ביותר של WordPress לאתר שלך. אולי תרצה גם לבדוק את הרשימות שנבחרו בעבודת יד עם הנושאים הטובים ביותר של WordPress ו -27 תוספי WordPress הטובים ביותר.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map