2020. gada labākās un populārākās WordPress motīvas (ATJAUNINĀTAS)

Tā kā ir pieejami vairāk nekā 10 000 WordPress motīvu, iesācējiem ir diezgan grūti atrast savām vajadzībām labāko WordPress motīvu. Bieži vien lietotāji vaicā, vai ir viena WordPress tēma, kas piemērota visiem lietošanas gadījumiem. Atbilde ir JĀ. Varat izmantot populāru daudzfunkcionālu WordPress motīvu gandrīz jebkura veida vietnē. Piemērotas tēmas izmantošana var ievērojami mainīt jūsu emuāru / vietņu izaugsmi. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām 2020. gada labākās WordPress tēmas.


Šajā rakstā mēs koncentrējamies uz labāko un populārāko WordPress tēmu izcelšanu attiecīgajās kategorijās. Šajā sarakstā ir noteiktas nišas specifiskas WordPress tēmas, kā arī WordPress daudzfunkcionālās tēmas.

Atkarībā no lietošanas gadījuma, jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko.

Pirms sākat, nepalaidiet garām šo rakstu par labākajiem un populārākajiem WordPress tēmu veikaliem.

To sakot, apskatīsim labākās WordPress tēmas tirgū.

1. Divi

Divi tēma

Divi ir viena no populārākajām daudzfunkcionālajām WordPress tēmām tirgū. To ir izveidojis Elegant Themes, viens no vadošajiem WordPress tēmu veikaliem pasaulē.

Divi nāk ar iebūvētu vilkšanu & pilienu veidotājs, kuru varat izmantot jebkura veida izkārtojuma izveidošanai. Jūs arī iegūstat 20 iepriekš sagatavotus Divi izkārtojumus tieši ārpus kastes, kurus varat izmantot, lai sāktu un sāktu jauno projektu.

Pārbaudiet arī šīs ļoti pielāgojamās Divi bērnu tēmas.

Divi ļauj saglabāt pielāgotus izkārtojumus Divi bibliotēkā, lai vēlāk tos varētu atkārtoti izmantot pēc nepieciešamības.

Izlasiet pilnu Divi pārskatu.

Sāciet darbu ar Divi šodien!

2. Ultra

Themify Ultra

Ultra ir visspēcīgākā un elastīgākā Themify radītā WordPress tēma. Tas ļauj jums viegli izveidot jebkura veida vietnes ar spēcīgu vilkšanu & pilienu celtnieks.

Ar vienu klikšķi jūs varat importēt viņu demonstrācijas iestatījumus, kas ietver dažādus motīvu iestatījumus, saturu, izvēlnes, logrīkus un daudz ko citu. Tas palīdz ātri sākt savas jaunās vietnes projektu.

Tam ir 15 galvenes / lapas stili, 6 galvenes fona opcijas, 6 kājenes izkārtojumi, 5 atsevišķu ziņu izkārtojumi, 6 arhīvu izkārtojumi, sadaļu ritināšana un daudz kas cits.

Pats labākais, ka jūs saņemat bibliotēku ar 60 pilniem iepriekš izstrādātiem izkārtojumiem ar paralakses galvenajām lapām un citām satriecošām funkcijām, kuras izstrādājuši profesionāli dizaineri.

Jūs arī saņemat 10 bonusa papildinājumus, piemēram, progresa joslu, skaitītāju, cenu tabulu, atpakaļskaitīšanas logrīku un daudz ko citu.

Izlasiet visu Themify Ultra pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Ultra jau šodien!

3. Bebru būvētājs

Bebru būvētājs

Atšķirībā no citiem šeit uzskaitītajiem produktiem, Beaver Builder NAV tēma, bet gan pilnīgs lapu veidotāja spraudnis, kas darbojas ar jebkuru WordPress motīvu.

Beaver Builder, iespējams, ir labākais WordPress lapu veidotājs. Izmantojot Beaver Builder, jūs varat izveidot savas vietnes bloku, bloķējot sev vēlamo veidu. Tas dos jums brīvību izmantot jebkuru vēlamo izkārtojumu. Dažādām lapām izmantojiet vairākus izkārtojumus, izmantojiet savas krāsas, stilus un saturu jebkurā vietnes vietā.

Pats labākais ir tas, ka komplektācijā ir ļoti daudz radošu lapu veidņu, no kurām izvēlēties, tāpēc vietnes izveidošana ir vienkārša ar Beaver Builder..

Izlasiet visu Beaver Builder pārskatu.

Sāciet darbu ar Beaver Builder šodien!

4. Astra

Astra

Astra ir ļoti pielāgojama WordPress tēma, kas ļauj ērti izveidot vietni, kā vēlaties. Tas nāk ar demonstrāciju komplektu, kas ļauj ar vienu klikšķi ātri atvērt pilnvērtīgu iepriekš izveidotu vietni. Pēc demonstrācijas importēšanas jūs varat pielāgot izskatu savām vēlmēm.

Izmantojot Astra, jūs iegūstat iespēju izslēgt lapas virsrakstu & sānjosla. Tas nemanāmi integrējas ar populārajiem lapu veidotājiem, piemēram, Beaver Builder, Elementor utt.

Sāciet darbu ar Astra šodien!

5. OceanWP

OceanWP

Ocean WP ir viegla un ļoti paplašināma tēma, kas palīdz jums izveidot jebkura veida vietnes, kuras vēlaties. Tas nemanāmi integrējas ar WooCommerce un atbalsta populāros lapu veidotājus, ieskaitot Beaver Builder, Elementor utt..

Tas nodrošina jūs ar pielāgotiem galvenes izkārtojumiem, neierobežotām krāsu opcijām, pielāgotiem logrīkiem, attēlu slīdņiem un piedāvāto produktu sadaļu. Galu galā to var brīvi izmantot!

Sāciet darbu ar OceanWP šodien!

6. StudioPress

studiopress

StudioPress ir viens no labākajiem WordPress motīvu centriem tirgū. StudioPress motīvi ir veidoti uz Genesis ietvara, kas nemanāmi darbojas ar jauno WordPress redaktoru Gūtenbergu.

StudioPress motīvi tagad ir daļa no WP Engine saimes, kas ir vadošais pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Katra StudioPress tēma tiek piegādāta kopā ar Genesis Framework, un tā sniedz jums neierobežotus atjauninājumus un licences.

BEZMAKSAS Piekļuve: iegūstiet visas 35+ StudioPress motīvas!

Vēlaties izmēģināt visas premium StudioPress tēmas BEZMAKSAS?

Reģistrējoties WP Engine, vislabāk pārvaldītajā WordPress mitināšanas pakalpojumā, jūs bez maksas saņemat Genesis ietvaru un VISAS StudioPress tēmas (vērtība pārsniedz 2000 USD!)

Iegūstiet BEZMAKSAS visas 35+ motīvus, izmantojot WP Engine »

Sāciet darbu ar StudioPress jau šodien!

7. Avada

Avada

Avada ir visu laiku izcilākā WordPress tēma. Tā ir oriģinālā universālā daudzfunkcionālā WordPress tēma, kas nāk ar 255+ iepriekš sagatavotu tīmekļa lapu dizainu un 41+ iepriekš sagatavotām pilnībā funkcionējošām vietnēm.

Avada tika uzcelta ar vienīgo mērķi – sākt jūs pēc iespējas ātrāk. Viņu demonstrācijas instalētājs ļauj ļoti viegli iestatīt jau sagatavotu saturu.

Nepalaidiet garām mūsu pilnīgo Divi pret Avada salīdzinājumu.

Jūs varat izmantot viņu vilkšanu & drop celtnieks un 1000 iespējas, lai pēc vajadzības pielāgotu jūsu vietni. Tas darbojas ar visām premium WordPress tēmām.

Izlasiet visu Avada pārskatu.

Sāciet darbu ar Avada šodien!

8. Soledad

Soledad tēma

Soledad ir daudzkonceptu blogu žurnāla tēma, kuru varat iegādāties vietnē Themeforest. Tas nāk ar vairāk nekā 1000 slīdņiem un emuāru / žurnālu izkārtojumiem.

Turklāt jūs iegūsit arī vairākas atsevišķas ziņas veidnes, lai koplietotu unikālus stāstus savām auditorijām. Tas tiek piegādāts arī ar AMP atbalstu.

Neierobežotai pielāgošanai tēma atbalsta arī lapu redaktora spraudņus, piemēram, Elementor un WP Bakery Page Builder..

Sāciet darbu ar Soledad šodien!

9. Hestija

Hestija

Hestia ir bezmaksas un pievilcīga WordPress daudzpusīga tēma biznesa, žurnālu un emuāru vietnēm. Atšķirībā no citām tēmām, Hestia piedāvā arī bezmaksas versiju.

Hestia nemanāmi darbojas ar WooCommerce, tāpēc jūs to varat izmantot, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu. Tas darbojas arī ar visiem galvenajiem lapu veidotājiem.

Tas ir gatavs tulkošanai un piemērots SEO. Tas darbojas ar Live WordPress motīvu pielāgotāju.

Sāciet darbu ar Hestiju šodien!

10. Eksponents

Eksponents

Exponent ir vizuāli pievilcīga WordPress biznesa tēma. Tam ir vairāk nekā 20 demonstrācijas veidnes, kuras varat izmantot, lai atvērtu vietni atbilstoši jūsu prasībām.

Izmantojot savu viena klikšķa demonstrācijas satura importētāju, jūs varat nekavējoties izveidot vietni un palaist to. Lai iestatītu pilnībā funkcionējošu vietni, jums ir jāaizstāj tikai saturs ar tekstu un attēliem.

Tēma Exponent ir tulkojama uz jebkuru valodu, tas nozīmē, ka jūs varat viegli izveidot daudzvalodu vietni. Citas funkcijas ietver krāsu pārvaldību, Google Fonts atbalstu, portfeļa sadaļas, attēlu galerijas un karuseļus.

Sāciet darbu ar Exponent jau šodien!

11. X tēma

X tēma

X tēma ir viena no iecienītākajām tēmām vietnē ThemeForest. Tas nāk ar vilkšanu & kritušo lapu veidotājs, veidņu pārvaldnieks un globālie bloki, kurus varat izmantot vairākās dizaina jomās.

X ir jau sagatavots ar pilnām vietņu demonstrācijām un struktūras izkārtojumiem, kurus varat izmantot, lai ātri sāktu. Piemēram, varat to izmantot, lai izveidotu vietnes baznīcām, grupām, kāzām, pārtikas kravas automašīnām, aģentūrām un citam.

Tā ir pilnīga universāla tēma, kas paketes ietvaros satur arī daudzus papildu spraudņus.

Izlasiet pilnu X tēmas pārskatu.

Sāciet darbu ar X tēmu šodien!

12. Veikals

Skatlogs

Veikals ir populārā WooCommerce spraudņa noklusējuma tēma. To ir izstrādājusi un izstrādājusi WooCommerce galvenā attīstības komanda.

Tam ir vislabākā integrācija ar WooCommerce un daudziem populārajiem WooCommerce paplašinājumiem.

Ir vairākas izkārtojuma un krāsu opcijas, kuras varat izmantot, lai pielāgotu savu veikalu.

Labākā daļa no Storefront motīva ir tā, ka tā ir liesa un paplašināma.

Izlasiet visu Storefront pārskatu.

Sāciet darbu veikalā Storefront jau šodien!

13. Autoritāte Pro

Autoritāte Pro

Authority Pro ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas paredzēta emuāru autoriem, uzņēmējiem un ārštata darbiniekiem. Tas ir veidots uz jaudīgās Genesis tēmas ietvara.

Tam ir pievienots logrīku mājas lapas izkārtojums, pielāgojama galvene, motīvu opciju lapa un daudz kas cits.

Tas ir arī gatavs WooCommerce un darbojas ar vairākiem citiem WordPress spraudņiem. Ir zināms, ka StudioPress rada augstas kvalitātes tēmas, kas ir ātras un vienkāršas.

Sāciet darbu ar Authority Pro jau šodien!

14. GridLove

meks gridlove

Gridlove ir skaista un eleganta WordPress tēma žurnāliem, redaktoriem, izdevējiem, personīgajiem emuāru autoriem un ziņu vietnēm. Tas ļauj jums izcelt noteiktas ziņas mājas lapā un profesionāli piesaistīt tām vairāk lietotāju. Motīvā ir iekļautas kategoriju veidnes, lai labāk sakārtotu jūsu saturu.

Jūs varat pilnībā pielāgot sākumlapu, izmantojot vilkšanas un nomešanas lapu veidotājus. Tam ir vairāki pielāgoti logrīki un ziņu veidnes. Gridlove nemanāmi darbojas ar tādiem populāriem spraudņiem kā WooCommerce, Yoast SEO, MailChimp, Jetpack utt..

Tajā ir sadaļa reklāmas izvietošanai, lai gūtu peļņu no tiešsaistes žurnāla. Tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai.

Sāciet darbu ar Gridlove šodien!

15. Mantranews

Mantranews

Mantranews ir žurnāla stila WordPress ziņu tēma. Tas nāk ar pielāgojamu galveni, piedāvāto kategoriju slīdni, zibatmiņas ziņas, sociālo mediju ikonas, reklāmas izvietojumu, navigācijas izvēlni un meklēšanas joslu. Jūs varat izvēlēties kategoriju, kas tiek parādīta mājas lapas piedāvātajā slīdnī. Tas ļauj jums pievienot piedāvātos videoklipus kā ziņu sīktēlus.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder Google Fonts, krāsu izvēle, ritināšana parallaksā un pielāgoti logrīki. Tam ir arī saistīta ziņu funkcija, lai zem ziņām pievienotu saistītus rakstus.

Motīvam ir gan bezmaksas, gan premium versijas. Mantranews apmaksātā tēma maksā 58 USD par 10 vietņu licenci.

Sāciet darbu ar Mantranews šodien!

16. Grace Mag Pro

Grace Mag Pro

Grace Mag Pro ir premium WordPress žurnāla tēma. Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas satura importētāju, kas ļauj ērti reproducēt demonstrācijas dizainu jūsu vietnē. Izmantojot uzlabotās tipogrāfijas iespējas un spilgtas krāsas, jūs saviem lietotājiem varat sniegt satriecošu vizuālo pieredzi.

Motīvs ietver vairākus galvenes izkārtojumus, emuāru ziņu izkārtojumus, arhīvu izkārtojumus, atsevišķu ziņu izkārtojumus, piedāvātā satura slīdni un daudz ko citu. Tas palīdz sadarboties ar Gūtenberga bloka redaktoru, lai palīdzētu efektīvi rakstīt saturu. Tēmai ir vairākas reklāmas vietas, kas noder, ja vēlaties pelnīt no savas vietnes ar reklāmām.

Tam ir arī vairāki pielāgoti logrīki, video atbalsts un tulkošanai gatavs izkārtojums.

Sāciet darbu ar Grace Mag Pro jau šodien!

17. Atsaucīgs Pro

Atsaucīgs Pro

Responsive Pro ir ļoti pielāgojama WordPress tēma, kas labi darbojas pat lēnos tīklos. Tas ir saderīgs un pārbaudīts darbam ar top lapu veidotājiem, veidlapām, kešatmiņā saglabāšanu un SEO spraudņiem.

Motīvā ir gatavas lietošanai paredzētas vietņu veidnes, pilnībā pielāgojams dizains, mobilam draudzīgs izkārtojums, pielāgotas izkārtojuma iespējas un saderīgs ar WooCommerce..

Tā ir lieliska izvēle jūsu emuāram, uzņēmuma vietnei vai WooCommerce veikalam.

Sāciet darbu ar Responsive šodien!

18. Šopē

Shoppe tēma

Shoppe ir viena no populārākajām WooCommerce tēmām, lai dažu minūšu laikā palīdzētu izveidot profesionālu e-komercijas vietni. Tas nāk ar vilkšanu & nometiet Themify Builder un daudzas e-komercijas funkcijas, piemēram, ajax grozs, ātra izskata gaismas kārba, ātra meklēšana, tālummaiņas attēla funkcija un citas.

Shoppe ir viena no pirmajām daudzfunkcionālajām tēmām, kas īpaši izstrādāta WooCommerce. Tam ir vairāk nekā 60 regulāru izkārtojumu un vairāk nekā 20 veikalu galveno lapu izkārtojumu.

Būtībā, ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, Shoppe ir viena no galvenajām tēmas izvēlēm.

Sāciet darbu ar Shoppe šodien!

19. Shopstar

veikals

Shopstar ir minimālisma iepirkšanās tēma, kas lieliski piemērota tiešsaistes veikala, emuāra vai modes vietnes izveidošanai. Tēma nemanāmi integrējas ar WooCommerce, kas ir labākā e-komercijas platforma tīmeklī WordPress.

Shopstar ļauj klientiem ātri priekšskatīt un pievienot produktus iepirkumu grozam, kad viņi pārlūko jūsu veikalu.

Motīvs atbalsta gan labo, gan kreiso sānjoslu. Jūs pat varat savām lapām izvēlēties pilna platuma izkārtojumu. Emuāra lapai varat izvēlēties starp sānu izkārtojumu, augšējo izkārtojumu vai mūra izkārtojumu.

Sāciet darbu ar Shopstar šodien!

20. Inspiro

inspiro

Inspiro ir profesionāla uz foto un video vērsta WordPress tēma. Tas ļauj jūsu fonā publicēt pilnekrāna slaidrādi, kas atbalsta YouTube un pašu mitinātus videoklipus.

Tēma nemanāmi integrējas ar WooCommerce, lai nodrošinātu stabilu platformu tiešsaistes biznesa veidošanai. Tā uzlaboto opciju panelis ļauj ērti pielāgot visas WordPress motīva detaļas.

Ja vēlaties parādīt savu portfeli ar attēliem un video, tad Inspiro varētu būt labākā izvēle jums.

Sāciet darbu ar Inspiro šodien!

21. Foodica

foodica

Foodica ir viena no labākajām WordPress tēmām emuāru, žurnālu un recepšu vietņu izveidošanai uz pārtikas bāzes.

Foodica ir AdSense gatava WordPress tēma. Tajā ir iekļautas vairākas reklāmkarogu atrašanās vietas, kas ļauj izdevējiem ērti augšupielādēt reklāmas reklāmkarogus, lai gūtu peļņu no savas vietnes.

Motīva komplektācijā ietilpst viena klikšķa demonstrācijas satura instalēšana, lai jūs varētu ātri izveidot vietni, kas līdzīga demonstrācijas vietnei. Motīvs piedāvā arī 6 krāsu shēmas, un tas ir komplektā ar vizuālo pielāgojumu, kas ļauj viegli izvēlēties pareizo krāsu kombināciju, kas perfekti atbilst jūsu firmas zīmei.

Sāciet darbu ar Foodica šodien!

22. Kalija

kallyas

Kallyas ir viena no labākajām WordPress daudzfunkcionālajām tēmām, ko izstrādājis Hogash. Šī premium tēma ļauj instalēt vienu klikšķi un ir savietojama ar tādiem populāriem spraudņiem kā Easy Digital Downloads, BuddyPress, WooCommerce un daudz ko citu..

Tam ir pievienotas 70 un vairāk iebūvētas veidnes, lai tās atbilstu jūsu vietnes vajadzībām. Veidnes variē no viesnīcām, fitnesa līdz ārštata darbiniekiem un juristiem. Tā komanda ir izveidojusi vairākas “Header” kombinācijas, lai katram lietotājam nodrošinātu maksimālu elastību.

Papildus visām pārsteidzošajām funkcijām Kallyas piedāvā pat SEO sagatavotu infrastruktūru, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne nav aprakta miljonos meklēšanas rezultātu.

Izlasiet mūsu pilnīgo Kallyas pārskatu.

Sāciet darbu ar Kalēju šodien!

23.Dusmas

niknums

Fury ir bezmaksas daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru var lejupielādēt no WordPress motīvu krātuves. Dusmu tēma ir vislabāk piemērota tiešsaistes veikala izveidošanai.

Tā lipīgā navigācijas josla paliek jūsu WordPress vietnes augšdaļā, pat ritinot lapu uz leju. Navigācijas joslas labajā stūrī atrodas izvēlne Mans konts, meklēšanas lodziņš un groza poga. Tas klientiem nodrošina netraucētu iepirkšanās pieredzi.

Elastīgais motīvu pielāgošanas panelis ļauj ērti pielāgot visus jūsu WordPress vietnes aspektus. Motīvs atbalsta arī vairākus pielāgotus lapu izkārtojumus un emuāru izkārtojumus atsevišķām ziņām.

Sāciet darbu ar Fury šodien!

24. Agama

agama

Agama ir vēl viena bezmaksas WordPress daudzfunkcionālā tēma, kuru var lejupielādēt no WordPress motīvu direktorijas.

Agama ir veidota uz Bootstrap ar parallaksa atbalstu. Kad jūsu apmeklētāji ritina uz leju, parallakss ritināšana pārvietojas fona saturam citā ātrumā nekā priekšplāna saturam.

Ja jūs meklējat daudzfunkcionālu tēmu ar parallaksa ritināšanas efektu, tad Agama ir vispiemērotākā jūsu vajadzībām.

Sāciet ar Agamu šodien!

25. Augšup

Augšup

Ascend ir bezmaksas WordPress daudzfunkcionālā tēma, ko izveidoja Kadence Motīvi. Tas ir komplektā ar 4 dažādiem demonstrācijas projektiem, kurus varat viegli importēt savā vietnē.

Ascend arī ļauj izveidot satriecošas galerijas savā vietnē, neizmantojot nevienu WordPress galerijas spraudni. Tas atbalsta 3 dažādus galerijas stilus: parasto, bez pierobežas un ierakstu stilu.

Ascend ir Gūtenberga saderīga tēma, kas nozīmē, ka ar slaveno Gūtenberga spraudni varat izveidot tik bagātīgu pasta izkārtojumu, kādu varat iedomāties.

Sāciet darbu ar Ascend šodien!

26. Plūme

plūme

Plūme ir bezmaksas InkHive daudzfunkcionāla tēma. Ar vairāk nekā 30 000 apmierinātu klientu un 2 miljoniem lejupielāžu, InHive ir viens no visuzticamākajiem WordPress tēmu centriem.

Plūmei ir visas svarīgākās funkcijas, kas jums ir viegli jāveido, lai izveidotu satriecošu vietni, piemēram, atsaucīga un mobilajai videi draudzīga, tīklene un 4k gatava, daudzvalodu un WooCommerce atbalsts utt..

Tas ļauj jums viegli pievienot slīdni savai mājas lapai un publicēt pārsteidzošu galerijas lapu, lai parādītu savu portfeli. Visas jūsu motīvu opcijas var pielāgot no pielāgošanas paneļa.

Sāciet darbu ar Plūmi šodien!

27. Jurista zona

advokātu zona

Jurista zona ir moderna daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta juridiskajiem uzņēmumiem. Šo tēmu izstrādā Acme Themes.

Jurista zona tiek piegādāta ar 9 pielāgotiem logrīkiem, kurus var pievienot jūsu mājas lapai un sānjoslai. Visas motīvu opcijas var pielāgot panelī Customizer, lai jūs varētu veikt izmaiņas motīvā, izmantojot tiešraides priekšskatījumus.

Zemāk ir dažas advokātu zonas iespējas, kuras jums var šķist ļoti noderīgas:

  • Slīdnis: Izveidojiet skaistus slīdņus jebkurā lapā ar neierobežotu slaidu skaitu.
  • Galvenes un kājenes iespējas: Ērti pielāgojiet galveni un kājeni, izmantojot vairākas motīvu pielāgošanas opcijas.
  • Izkārtojuma vadīklas: Varat iestatīt sānjoslu pa kreisi, pa labi vai pat izvēlēties pilna platuma sānjoslu.

Sāciet darbu ar Juristu zonu jau šodien!

28. Bellini

bellini

Bellini ir vienkārša ar WooCommerce saderīga tēma, kas ļauj ērti izveidot pārsteidzošu e-komercijas veikalu. Bellini izstrādājusi Atlantis Themes.

Šī tēma ir piegādāta ar vairākiem skaistiem izkārtojumiem stilīgu produktu lapu veidošanai. Tā viena klikšķa demonstrācijas importēšana palīdz jums viegli izveidot satriecošu vietni, neveidojot savas lapas no sākuma.

Izmantojot pielāgoto mājaslapas veidni, varat parādīt produktu kategorijas, jaunākos produktus, piedāvātos produktus, Google Maps un daudz ko citu.

Sāciet darbu ar Bellini šodien!

29. Ziņu portāls

ziņu portāls

Ziņu portāls ir WordPress žurnāla tēma, kas paredzēta publikācijām un kuru izdod Mystery Themes. Šai tēmai ir 5 vai vairāk logrīki, kas ir piemēroti žurnāla izkārtojuma organizēšanai jūsu mājas lapā.

Spraudnis ir pieejams bez maksas lejupielādēšanai no oficiālās WordPress spraudņu krātuves. Jūs varat iegūt piemaksu licenci par 55 USD. Pro versijā ir iekļautas funkcijas, piemēram, viena klikšķa demonstrācijas importēšanas rīks, tonnas izkārtojumu, pēc pārskata rīvmaizes un daudz kas cits..

Tā dokumentācija ir labi sakārtota Mystery Themes vietnē, tāpēc jūs varat ātri izzināt katru tiešsaistes publikācijas veidošanas aspektu, izmantojot ziņu portālu.

Sāciet darbu ar Ziņu portālu jau šodien!

30. Shoptimizer

shoptimizer darbvirsma

Shoptimizer ir ar WooCommerce saderīga tēma, kuru izdod CommerceGurus, kas ir vadošais WordPress tēmu uzņēmums, kas specializējas WooCommerce optimizētās tēmās. Ar vairāk nekā 10 000 klientu CommerceGurus ir viens no labākajiem WooCommerce tēmu pārdevējiem ThemeForest tirgū..

Nepalaidiet garām šo rakstu par labākajām e-komercijas platformām daudzfunkcionāliem tirgiem.

Shoptimizer ir veidots, paturot prātā reklāmguvumus, tāpēc jūs atradīsit daudz uz reklāmguvumiem vērstas funkcijas, piemēram, izrakstīšanās lapu, kas novērš uzmanību, un pieprasa atzvanīšanas funkciju, lipīgu produkta informāciju par ritināšanu un daudz ko citu..

Visus motīvu iestatījumus var pielāgot motīvu pielāgotājā. Atšķirībā no citām CommerceGurus tēmām, Shoptimizer tiek pārdots tikai viņu vietnē, nevis ThemeForest tirgū..

Sāciet darbu ar Shoptimizer šodien!

31. Atlast bizness

atlast-business-wordpress-theme

Atlast Business ir bezmaksas atsaucīga WordPress biznesa tēma, kuru varat izmantot, lai izveidotu elegantu sava biznesa vietni. Tam ir daudz pielāgošanas iespēju un funkciju, lai jūs varētu izveidot vietni ar pilnīgu brīvību un radošumu.

Pārbaudiet arī: labākās WordPress biznesa tēmas

Ir vairāk nekā 70 krāsu atlasīšanas iespēju, lai veidotu stilu katrai jūsu vietnes daļai. Turklāt tam ir 3 galvenes, 3 kājenes, 3 navigācijas izvēlnes, 4 autortiesību stili, widgetized apgabali un vēl daudz vairāk. Jūs varat viegli pielāgot savu motīvu, izmantojot Live WordPress pielāgošanas rīku, nepieskaroties nevienam kodam.

Ja vēlaties pievienot citas funkcijas, varat instalēt jebkuru no spraudņiem un izmantot to. Tas atbalsta visus galvenos WordPress spraudņus tirgū.

Sāciet darbu ar Atlast šodien!

32. Atdzīvināt

atdzīvināt-WordPress-tēma

Revive ir bezmaksas WordPress tēma emuāriem un tiešsaistes žurnāliem, ko izveidojis InkHive. Tam ir tīrs un skaists žurnālu izkārtojums ar daudz stilu, lai parādītu jūsu ziņas un rakstus. Tas ir optimizēts visaugstākajam ātrumam un SEO.

Turklāt tēmai ir atsaucīgs un mobilam draudzīgs izkārtojums, kas lieliski izskatās visu veidu ierīcēs un ekrānos. Turklāt tas nodrošina jūs ar daudzām noderīgām funkcijām, piemēram, sociālo mediju ikonām, vairākiem galvenes izkārtojumiem, vairākiem emuāru izkārtojumiem, pielāgotiem logrīkiem. Sānjoslas opcijas un daudz kas cits.

Motīvs ir pilnībā savietojams ar WooCommerece spraudni, kas palīdz pārvērst jūsu vietni e-komercijas veikalā.

Sāciet darbu ar Revive jau šodien!

33. Veikals

veikals-WordPress-tēma

Ja jūs meklējat tīru e-komercijas tēmu, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu, veikals jums var būt piemērota. Tā ir pilnībā WooCommerce darbināta tēma, kuru izstrādājusi InkHive.

Veikalu tēmai ir jaudīgas e-komercijas iespējas un daudz pielāgošanas iespēju. Tādējādi, izmantojot šo motīvu, jūs varat izveidot pilnībā funkcionējošu e-komercijas veikalu. Dažas no tās funkcijām ietver vairākus vietņu izkārtojumus, piedāvātos produktu demonstrēšanas apgabalus, konfigurējamu sānjoslu un 3D efektus.

Motīvs ir gatavs lokalizācijai, tāpēc vietējiem klientiem varat arī izveidot veikalu vietējā valodā.

Sāciet darbu ar Store šodien!

34.Kāle

kale-wordpress-theme

Kale ir viena no visvairāk mīlētajām bezmaksas tēmām oficiālajā WordPress tēmu krātuvē. Tam ir 5 no 5 zvaigznēm vidējais lietotāju vērtējums. Tēmu ir izveidojusi LyraThemes.

Kale ir estētiski skaista tēma, kas lieliski piemērota dzīvesveida, personīgo, ēdienu un recepšu emuāriem. Izstrādāts ar mīlestību un precizitāti, tas nodrošina jūs ar patiešām pārsteidzošu emuāra veidni. Turklāt jūs varat atrast daudz iespēju savas vietnes pielāgošanai.

Dažas no tās galvenajām funkcijām ir pirmajā lapā piedāvātās ziņas, sākuma lapas izceltā ziņa, vairāki emuāru plūsmas displeji, vairākas sānjoslas, slīdņi un vienkāršas sociālo mediju izvēlnes. Tas ir pilnībā atsaucīgs un gatavs mobilajām ierīcēm.

Sāciet darbu ar Kale šodien!

35. Džuljeta

juliet-wordpress-theme

Iedvesmojoties no klasiskā Šekspīra varoņa “Džuljeta”, Džuljeta ir krāšņa sievišķīga emuāra tēma, kuru autore ir LyraThemes. Vienkāršs un elegants dizains, tā ir ideāla tēma crossfit, dzīvesveida, skaistuma un modes emuāriem.

Džuljetas tēma ir komplektā ar daudziem stiliem un iespējām, lai ļautu jums izveidot savu sapņaino emuāru. Tajā ir izdomāta ritjosla, lipīgas ziņas, izvēlne bez audekla, sākuma lapas reklāmkarogs, vairāki emuāru plūsmas displeji utt..

Šai tēmai ir arī dziļš WooCommerce integrācijas līmenis, kas ļauj izveidot emuārā veikala lapu. Tas ļauj jums viegli pievienot e-komercijas funkcijas un tās pielāgot.

Sāciet darbu ar Džuljetu jau šodien!

36. Kresida

kressida-WordPress-tēma

Cressida ir vienkārša un eleganta personīgo emuāru, kā arī profesionālo emuāru tēma. Tam ir skaists dizains un jaudīgas funkcijas, kas palīdz izveidot ar funkcijām bagātu modernu emuāru ar video ziņām. Tas ir LyraThemes radījums.

Izmantojot Cressida, jūs varat iegūt daudz iespēju, lai jūsu sākumlapa būtu pievilcīga. Tajā jūsu emuāra galvenajā lapā ir ievietotas ziņas, izcelta ziņa, reklāmas kategorija, ziņu josla, piedāvātās lapas utt. Turklāt jūs varat viegli pielāgot emuāra ikonas un fonus.

Turklāt tam ir daudz pielāgošanas iespēju, piemēram, vairāki logrīki, sānjoslas reklāmkarogs un slīdņi, vienkāršas sociālo mediju izvēlnes utt..

Sāciet darbu ar Cressida jau šodien!

37. Perfekts emuārs

ideāls emuārs-WordPress tēma

Perfekts emuārs ir labākā bezmaksas WordPress emuāra tēma, ko izveidojusi ThemeShopy. Šo motīvu varat izmantot emuāriem, tiešsaistes avīzēm un sporta žurnāliem. Motīvs piedāvā pievilcīgu unikālu stila izkārtojumu, lai palīdzētu jums izveidot savu profesionālo emuāru.

Perfekta emuāra tēma ir lieliski optimizēta meklētājprogrammām, lai jūsu emuārs iegūtu labāku klasifikāciju meklēšanas rezultātos. Turklāt tam ir augsts kodēšanas standarts, lai nodrošinātu stabilu drošību un ātrdarbīgu sniegumu.

Izmantojot Perfect Blog, varat baudīt pilnībā atsaucīgu dizainu, mājas lapu veidnes, WooCommerce atbalstu, logotipa augšupielādes iespēju, slaidus utt..

Sāciet darbu ar Perfect Blog jau šodien!

38. TS fotogrāfija

ts-fotogrāfija-WordPress-tēma

Ja jums patīk fotografēt kā hobiju vai vēlaties kļūt par profesionālu fotogrāfu, varat īstenot savu sapni, izveidojot fotogrāfiju vietni. Izmantojot labi izstrādātu fotografēšanas vietni, jūs varat tiešsaistē parādīt savus skaistos fotoattēlus plašākai auditorijai.

TS Photography ir bezmaksas tēma, kuru varat izmantot, lai izveidotu skaistu fotografēšanas vietni. Motīvam ir pilnībā atsaucīgs dizains, lai jūsu fotoattēli lieliski izskatās visās ierīcēs. Jūs varat augšupielādēt pielāgotu logotipu, pievienot sociālo mediju saites, pievienot slīdņus un izveidot unikālu vietni ar šo motīvu.

Bez tam, jūs varat arī pārdot savas izcilākās fotogrāfijas, izveidojot savas vietnes veikala lapu, jo tai ir pilns WooCommerce spraudņa atbalsts.

Sāciet darbu ar TS Photography šodien!

39. BB kāzu svētlaime

bb-kāzas-svētlaime-WordPress-tēma

BB Wedding Bliss ir bezmaksas WordPress tēma kāzu vietnēm. Tas ir lieliski piemērots laulībām, saderināšanās gadījumiem, kāzu plānotājiem, kāzu grupām, pāriem, kā arī pasākumiem un konferencēm. Tomēr šo tēmu varat izmantot arī daudzfunkcionālām biznesa vietnēm.

BB Wedding Bliss tēmai ir pilnībā atsaucīgs dizains, kas padara jūsu vietni pielāgojamu jebkura izmēra un veida ekrānam. Lai palīdzētu jums viegli izveidot vietni, tam ir pievienota gatava mājas lapas veidne, kuru varat izmantot ar minimālu pielāgošanu.

Turklāt tajā ir sociālās koplietošanas iespējas, emuāru izkārtojums, slīdņi, sazinieties ar mums utt.

Sāciet darbu ar BB kāzu svētlaimi

40. Gema

gema-wordpres-tēma

Gema ir mūsdienīga laikrakstu stila bezmaksas tēma, ko izstrādājusi Pixelgrade. Tam ir unikāls un pievilcīgs izkārtojums, kas palīdz jums parādīt savu saturu tā, lai piesaistītu vietnes apmeklētāju uzmanību un interesi. Šī tēma ir ļoti piemērota ceļojumu emuāru autoriem, fotogrāfiem, literātiem, kā arī personīgajiem emuāru autoriem.

Uzņēmumam Gema ir drosmīgs mūra stila dizains, kas padara jūsu sīktēlus lieliskus, neatkarīgi no to izmēriem un lieluma. Tā būtībā ir drosmīga tēma ar minimālisma izskatu, bez traucējumiem. Tātad, tā ir lieliska izvēle drosmīgiem cilvēkiem.

Turklāt tam ir pilnīgi unikāls veids, kā parādīt kategorijas un ziņas. Šī tēma ir lieliska izvēle tiem, kas meklē eksperimentālu dizainu.

Sāciet darbu ar Gema šodien!

41. strops

strops-WordPress-tēma

Nātrene ir vēl viena pārsteidzoša Pixelgrade tēma. Tas ir bez piepūles rīks visa veida izdevējiem, kuri vēlas publicēt rakstus, citātus, fotoattēlus, stāstus utt. Hive piedāvā lielisku vietnes izkārtojumu, kurā varat publicēt jebko, tomēr viss izskatīsies lieliski.

Stropam ir tīrs mūra stila izkārtojums un moderna tipogrāfija, kā arī liela elastība. Ja jums patīk trekni un stilīgi tīmekļa fonti, Hive tēmā ir visi tie.

Tas ir pilnībā atsaucīgs un gatavs mobilajām ierīcēm. Jūsu vietne izskatīsies satriecoši gan parastajos ekrānos, gan tīklenes displejos.

Sāciet darbu ar stropu jau šodien!

42. Plāksteris

plāksteris-WordPress-tēma

Patch ir žurnāla stila bezmaksas WordPress tēma, ko izstrādājusi Pixelgrade. Tā ir moderna mūra stila tēma, kas ir gan skaista, gan draudzīga lietotājam. Izmantojot šo tēmu, iesācējiem ir viegli publicēt saturu.

Motīvs ir pilnībā optimizēts SEO un ātrumam. Tātad, jūs varat koncentrēt savu uzmanību lieliska satura izveidošanai.

Patch ir pilnībā reaģējošs un gatavs tīklenei, tāpēc attēli un saturs automātiski tiks pielāgots jebkura veida ekrānam, kuru lasītāji izmanto jūsu vietnes pārlūkošanai.

Sāciet darbu ar Patch šodien!

43. Astoņdesmit dienas

astoņdesmit dienas - WordPress-tēma

EightyDays ir viena no labākajām profesionālajām WordPress biznesa tēmām, kuru varat izmantot, lai izveidotu profesionālu emuāru. Tēmu ir izveidojusi GretaThemes. EightyDays tēmai ir pievienota galerija, integrācija Instagram un daudz pārsteidzošu funkciju, lai jūs varētu to izmantot vairāku veidu emuāriem..

Izmantojot EightyDays, jūs varat izbaudīt viena klikšķa demonstrācijas importēšanas iespēju, kas ļauj ērti un ātri uzsākt sava emuāra izveidošanu. Kad esat importējis demonstrācijas datus, varat vienkārši aizstāt demonstrācijas saturu ar pielāgoto saturu un publicēt savu vietni. Tas ir īpaši noderīgi iesācējiem.

Turklāt tai ir arī citas lieliskas iespējas, ieskaitot piedāvāto saturu, bezgalīgu ritināšanu, 800+ Google fontus, saistītās ziņas utt.

Sāciet darbu ar EightyDays šodien!

44. Četras

četras WordPress-tēma

TheFour ir spēcīga WordPress biznesa tēma, ko izveidojusi GretaThemes. Motīvam ir daudz pielāgošanas iespēju un jaudīgu funkciju, lai jūs varētu arī izveidot portfeli un emuāru vietnes, izmantojot šo motīvu.

Tam ir tīrs un pievilcīgs izkārtojums, kas pārbaudīts pēc atsaucības. Motīvu ir viegli uzstādīt un pielāgot, tāpēc ikviens var izveidot profesionālu vietni, izmantojot šo motīvu. Izmantojot TheFour tēmu, jūs varat izveidot atsauksmes, portfeli un iegūt vairāk biznesa darījumu no partneriem.

Turklāt tam ir pilnīga integrācija ar Jetpack spraudni, tāpēc bezgalīga ritināšana, saistītās ziņas ir jūsu rokās.

Sāciet darbu ar TheFour jau šodien!

45. Didi

didi tēma

Ja jūs nodarbojaties ar dzīvesveida vai modes blogošanu, tad Didi ir jūsu tēma. Didi, kas īpaši izstrādāts, ņemot vērā emuāru veidotājus, pievērš uzmanību jūsu saturam un padara to izceļas patiesi skaistā veidā.

Raksturīgs gluds izkārtojums un krāšņa tipogrāfija, Didi ir moderna un minimālistiska labākajos veidos. Didi tēma ietver nepieciešamās funkcijas, piemēram, saistītās ziņas, biļetenu pierakstīšanās formas un integrētu un pielāgojamu logrīku kājenes apgabalu, vienlaikus novēršot lieko uzpūšanos..

Izmantojot vairākus iepriekš izstrādātus mājas lapas izkārtojumus, Didi ir viegli piecelties un darboties kā dzīvai vietnei. Didi arī pilnībā reaģē un izskatās satriecoši jebkurā ierīcē vai pārlūkā.

Sāciet darbu ar Didi šodien!

46. ​​Lakšmi

Lejupielādēts vairāk nekā 30 000 reižu, Lakšmi ātri kļūst par vienu no populārākajām tēmām 2020. gadā. Šī unikālā tēma nāk ar 9 dažādiem, viegli pielāgojamiem izkārtojumiem, kas var kalpot dažādām vietnēm.

Lakshmi piedāvā ērti lietojamu lapu veidotāju, kas pielāgošanu padara brīvu. Tas ir arī gatavs WooCommerce, tāpēc tiešsaistes veikala iestatīšana ir vienkārša.

Sāciet darbu ar Lakšmi šodien!

47. FoodyPro

FoodyPro tika izveidots pārtikas blogeriem! Izmantojot šo vienkāršo motīvu, jūs varat ātri un viegli izveidot pārtikas emuāru un WooCommerce veikalu.

Ātrs reakcijas laiks, SEO optimizācija un draudzīgums mobilajām ierīcēm ir visas FoodyPro funkcijas. Tas ir arī gatavs tulkošanai, un tam ir recepšu indekss ar pielāgotu logrīku zonu filtriem. Pēc instalēšanas ar vienu klikšķi iestatīšana nevarētu būt vienkāršāka. Tas ir ikviena pārtikas blogera sapnis.

Sāciet darbu ar FoodyPro šodien!

48. Bezgalība Mag

Neatkarīgi no tā, vai sākat žurnālu, ziņu vietni vai emuāru, Infinity Mag tēma ir lieliska izvēle. Moderns un tīrs ar savu dizainu, Infinity Mag ir pilnīgi atsaucīgs un lieliski izskatās jebkurā ierīcē vai pārlūkā.

Jūs varat izvēlēties starp vietnes mērogu vai izkārtojumu un izvēlēties sānjoslas pozīcijas. Infinity Mag ietver arī piedāvāto karuseļu un pielāgotos logrīkus, lai jūsu vietne būtu unikāla. Nemaz nerunājot par to, ka tēma ir draudzīga SEO, un jūs varēsit izmantot izcilās ThemeInWP atbalsta komandas.

Sāciet darbu ar Infinity Mag šodien!

49. Pielāgot

Pielāgot, kā norāda nosaukums, ir ļoti pielāgojama, īpaši elastīga WordPress tēma. Tā kā ir pieejami desmiti jau sagatavotu vietņu, kas ir gatavas importēšanai, vietni varat atjaunināt un palaist dažu minūšu laikā.!

Veidots, paturot prātā lapu veidotājus, jūs varat izmantot jebkuru lapu veidošanas spraudni, kuru vēlaties rediģēt savā vietnē līdz pilnībai. Un, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku, jums būs neierobežoti tipogrāfijas iestatījumi, ar kuriem spēlēties.

Atsaucīga, viegla un ātra tēma Customize ir optimizēta SEO, un tai ir personalizēts e-pasta atbalsts.

Sāciet darbu ar Pielāgot šodien!

50. Auglīgs

Auglīgs

Auglīga ir bezmaksas minimālistiski atsaucīga WordPress tēma, kas nāk ar jaudīgu motīvu opciju paneli. Fruitful ir izveidojusi augstākā Urkānu WordPress attīstības kompānija ar nosaukumu Fruitful Code.

Augļaina tēma ļauj jums izvēlēties adaptīvu un fiksētu HTML izkārtojumu. Varat arī izvēlēties starp 3 dažādiem izkārtojuma veidiem, piemēram, pilnu platumu, labo sānu joslu un kreiso sānu joslu.

Auglīgā tēma ir apvienota ar 25 logrīkiem, ieskaitot 12 standarta WP logrīkus (piemēram, arhīvus, kategorijas, tekstu utt.), 12 WooCommerce logrīkus (piemēram, vidējā reitinga filtru, produktu meklēšanu, visaugstāk novērtētos produktus) un 1 auglīgu logrīku: Ziņu arhīvs.

Sāciet darbu ar Fruitful jau šodien!

51. Ceļojuma ceļš

TravelWay

Ceļošanas ceļš ir atsaucīga WordPress tēma, kas paredzēta ceļojumu aģentūrām un tūrisma operatoriem. Tas ir komplektā ar vairāk nekā 9 pielāgotiem logrīkiem, kurus var izmantot mājas lapā un sānjoslā. Ceļošanas ceļš ir saderīgs arī ar vilkšanu un nomešanu SiteOrigin Page Builder.

Zemāk ir dažas iebūvētas Travel Way funkcijas, kuras jums noderēs:

  • Neierobežots slīdnis: Bez īpaša slīdņa spraudņa varat ērti izveidot satriecošus WordPress slīdņus.
  • Demonstrācijas importēšana ar vienu klikšķi: Ar vienu klikšķi jūs varat izveidot vietni tāpat kā viņu demonstrācijas vietne.
  • Izkārtojuma vadīklas: Travel Way ļauj iestatīt sānjoslu pa kreisi vai pa labi. Jūs pat varat izvēlēties pilna platuma satura apgabalu bez sānjoslas.

Sāciet darbu ar Travel Way jau šodien!

52. WP dienasgrāmata

WP dienasgrāmatas tēma

WP dienasgrāmata ir ideāla WordPress tēma ziņu žurnāliem, žurnāliem vai personīgajiem emuāriem. To izstrādājusi MysteryThemes, populārā WordPress motīvu centrs.

WP dienasgrāmatas tēmai ir desmitiem pielāgošanas iespēju, lai jūsu vietni pielāgotu sev vēlamā veidā. Visas pielāgošanas iespējas var pielāgot, izmantojot pielāgošanas rīku, lai jūs varētu priekšskatīt un modificēt motīva izskatu. Viņi piedāvā klientu atbalstu, izmantojot forumus savā vietnē.

Sāciet darbu ar WP dienasgrāmatu jau šodien!

53. Moroseta

Moroseta

Moroseta ir vēl viena minimālistiska WordPress tēma, ko izveidojis PanKogut. Moroseta ļauj jums izveidot skaistus slīdņus piedāvātajām ziņām jūsu mājas lapā. Turklāt jūs varat arī parādīt reklāmas lodziņu savā mājas lapā un citās lapās. Emuāra lapai ir 5 izkārtojumi, tāpēc emuāra rakstiem varat piešķirt unikālu izskatu.

Zemāk ir dažas Moroseta iespējas, kuras jums varētu noderēt:

  • Demonstrācijas instalēšana ar vienu klikšķi
  • Google Analytics pievienošanas iespējas
  • Galvenes un kājenes opcija ar iespēju pievienot sociālās ikonas.

Sāciet darbu ar Moroseta šodien!

54. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru izstrādājusi paplašināt motīvus. To var izmantot, lai izveidotu jūsu vietni mobilajām lietotnēm un programmatūrai. Mesmerize ļauj izveidot unikālu vietni ar vilkšanu un nomešanu. Tēmas Mesmerize bezmaksas versijai ir iepriekš izstrādāta mājas lapa, kā arī 5 galvenes un vairāk nekā 30 pielāgojamas satura sadaļas..

Izmantojot augstākās klases versiju, jūs iegūsit vairāk nekā 100 iepriekš izveidotu bloku, lai ātri izveidotu satriecošu vietni. Pats labākais – tas ļauj rediģēt reāllaika saturu, izmantojot pielāgotāju. Mesmerize piedāvā 3 premium plānus, sākot no 79 USD.

Ja jūs meklējat ļoti pielāgojamu WordPress motīvu, kas ļauj rediģēt saturu, izmantojot pielāgošanas rīku, tad mēs ļoti iesakām izmantot Mesmerize.

Sāciet darbu ar Mesmerize šodien!

55. Raksti

Raksti

Raksti ir ar Gūtenbergu saderīga WordPress tēma, kas paredzēta rakstniekiem un profesionāliem emuāru autoriem. Tā kā Writings darbojas nevainojami ar Gūtenbergu, varat izmantot blokus, lai izveidotu visu veidu saturu.

Jūs varat lejupielādēt bezmaksas / vienkāršo motīva versiju no WordPress krātuves. Piemaksu versijai ir uzlabotas funkcijas, ieskaitot apakšējā logrīka apgabalu, 3 papildu lapu veidnes, 2 mājas lapas satura izkārtojumus un daudz ko citu. Raksti ir saderīgi arī ar spraudni Atomic Blocks, kas paplašina Gūtenberga bloku komplektu.

Sāciet rakstīt jau šodien!

56. Attēli

attēliem

Attēli ir minimālistiska WordPress tēma, kuru veidojis Dinev Themes. Attēli atbalsta arī tādus spraudņus kā Atomic Blocks un Stackable, kas paplašina Gūtenberga redaktora bloku komplektu. Šī tēma tiek parādīta bez sānjoslas, un augšpusē ir piedāvātais attēls vai galerijas slaidrāde.

Priekšplatē ietilpst vairākas sadaļas, piemēram, piedāvātais saturs, lapas saturs, jaunāko ziņu sadaļa un portfeļa sadaļa. Šīs sadaļas varat pārvaldīt pielāgošanas rīkā.

Sāciet ar Attēli šodien!

57. TC e-komercijas veikals

TC e-komercija

TC e-komercijas veikals ir bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta e-komercijas veikala vadīšanai. Šo tēmu ir veidojusi Themes Caliber, komanda, kas pārdod pasaules klases atsaucīgas tēmas.

Ir pieejama gan TC E-komercijas veikals tēmas bezmaksas, gan premium versija. Bezmaksas versija ļauj parādīt savus sociālo mediju profilus, augšupielādēt logotipu un palīdz izveidot slīdņus. Piemaksu versijai ir 3 dažādi emuāru izkārtojumi, 2 lapu izkārtojumi un vairāk.

Sāciet darbu ar TC e-komercijas veikalu

58. Kopā

Kopā

Kopā ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuras komplektācijā ir daudz funkciju. Kopā palīdz WordPress vietni pielāgot sev vēlamajā veidā, izmantojot WordPress Customizer.

Bezmaksas / Lite versija ir pieejama lejupielādei WordPress krātuvē. Ja vēlaties uzlabotas funkcijas, piemēram, viena klikšķa demonstrācijas importēšanu, sīkdatņu piekrišanu GDPR ievērošanai, mega izvēlni, vairākus galvenes izkārtojumus un daudz ko citu, varat instalēt motīva pro versiju.

Sāciet darbu ar Total šodien!

59. Vogue

modē-wp-tēma

Vogue ir vienkārša, tīra un minimāla WordPress biznesa tēma, kas piemērota uzņēmējiem un mazām aģentūrām. Tas ir pieejams ar divām garšām: gan bezmaksas, gan premium.

Vogue tēma ir saistīta ar dziļu WooCommerce integrācijas līmeni, lai jūs varētu ērti izveidot e-komercijas vietni. Tam ir pielāgotas WooCommerce dizaina iespējas veikala lapai.

Tam ir 4 galvenes izkārtojumi, 4 emuāru izkārtojumi un 2 kājenes stili. Tas ļauj pielāgot visus motīvu iestatījumus ar reāllaika priekšskatījumiem, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku.

Sāciet darbu ar Vogue šodien!

60. Avant

avangards

Avant ir bezmaksas un premium daudzfunkcionāla tēma WordPress. Izmantojot šo motīvu, jūs varat izveidot ļoti dažādas vietnes, sākot no vienkārša emuāra līdz pilntiesīgam tiešsaistes veikalam.

Avant tēma ļauj jums viegli piešķirt unikālu izskatu jūsu vietnei. Jūs varat izvēlēties no 7 stilīgiem galvenes izkārtojumiem, 5 emuāru izkārtojumiem un 3 kājenu izkārtojumiem un izveidot iztēles vietni.

Spraudnis atbalsta Elementor lapu veidotāju, WooCommerce, WPForms un Breadcrumb NavXT.

Piedāvājumā daudz lielisku iespēju, Avant Premium ir pieejams tikai par 29 USD.

Sāciet darbu ar Avant šodien!

61. Konika

conica-wordpress-theme

Conica ir vēl viena spēcīga WordPress daudzfunkcionāla tēma. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu plašu vietņu klāstu, ieskaitot emuāru, biznesa vietni, tiešsaistes veikalu utt.

Tam ir vairākas pielāgošanas iespējas, kuras ir viegli pārvaldīt pat iesācējiem.

Motīvs nodrošina vairākas satriecošas funkcijas, kas ļauj izveidot mūsdienīgu vietni. Tajā ir dziļa WooCommerce integrācija, galvenes opcijas, mājas lapu slīdņi, emuāru saraksta un arhīvu lapu stili un daudz kas cits.

Conica, bez šaubām, ir lieliska tēma visu veidu vietnēm.

Sāciet darbu ar Conica šodien!

62. Sidneja

Sidnejas tēma

Līdzīgi kā Hestia, Sidneja piedāvā arī bezmaksas un premium versiju savai daudzfunkcionālajai tēmai. Sidneja ir viena no populārākajām WordPress tēmām bezmaksas WordPress.org tēmu krātuvē.

Tas ļauj jums izmantot papildu logrīkus, tiešsaistes pielāgošanas rīku un iepriekš sagatavotas veidnes, lai pielāgotu vietni. Sidneja nemanāmi darbojas ar WooCommerce, lai jūs varētu to izmantot tiešsaistes veikala izveidošanai.

Tas ir gatavs tulkošanai un darbojas ar tiešo WordPress motīvu pielāgotāju.

Izlasiet visu Sidnejas pārskatu.

Sāciet darbu Sidnejā jau šodien!

63. CityLogic

pilsētas loģika

CityLogic ir satriecoša WordPress tēma, kas ļauj jums izveidot jebkuru vietni, sākot no ceļošanas līdz biznesam, dzīvesveidam un pat tiešsaistes veikalam. CityLogic motīvu izstrādā Out the Box, vadošais WordPress tēmu veikals.

Bezmaksas WordPress tēmā ir visas būtiskās funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, lai izveidotu satriecošu vietni. CityLogic ir savietojams ar vairākiem populāriem spraudņiem, piemēram, WooCommerce, WPForms un Elementor utt..

Izmantojot augstākās klases motīva versiju, jūs varat viegli pārvērst savu vietni par vienas lapas vietni, vienkārši iespējot vienas lapas režīmu. Jūs saņemat arī bezgalīgas iespējas, lai pielāgotu savu WordPress vietni, piemēram, vairākas izkārtojuma opcijas, lipīga navigācijas izvēlne un lipīga galvene utt..

Sāciet darbu ar CityLogic šodien!

64. Panorāmas

panorāmas

Panorāma ir vēl viena skaista, atsaucīga WordPress tēma, kuru autors ir Out the Box. Panoramic ļauj pievienot skaistu mājas lapas slīdni, neinstalējot slīdņa spraudni. Lietojot to kopā ar vietnesOrigin vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja spraudni, pat absolūts iesācējs var ātri izveidot skaistus lapu izkārtojumus.

Viņu plašā dokumentācija palīdz jums izpētīt visus vietnes veidošanas aspektus ar Panorāmas tēmu.

Tēmas bezmaksas versija ir pieejama WordPress krātuvē. Jūs varat iegādāties piemaksu versiju par 25 USD.

Sāciet darbu ar Panoramic jau šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko vietnes WordPress motīvu. Varat arī apskatīt mūsu pašu izvēlētos lēto premium WordPress motīvu sarakstus un 27 labākos WordPress spraudņus, kas jums ir nepieciešami!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me