30 labākie WordPress spraudņi 2020. gadā [lielākoties BEZMAKSAS!]

labākie WordPress spraudņi


Tā kā ir pieejami vairāk nekā 55 000 WordPress spraudņu, iesācējiem ir diezgan grūti atrast labākos WordPress spraudņus viņu vajadzībām. Bieži vien lietotāji vaicā, vai ir burvju saraksts ar vārdiem “jābūt WordPress spraudņiem”, ko izmanto visi profesionāļi. Atbilde ir JĀ. Pareiza spraudņu kopuma izmantošana var ievērojami mainīt jūsu emuāru / vietņu izaugsmi. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākos 2020. gada WordPress spraudņus.

Šajā rakstā mēs koncentrējamies uz labāko WordPress spraudņu izcelšanu attiecīgajās kategorijās. Ja neesat pārliecināts, kā instalēt WordPress spraudni vai kā atrast labāko WordPress spraudni, ritiniet uz leju līdz šī raksta apakšai, lai atrastu šo informāciju.

Atkarībā no jūsu lietojuma gadījuma, iespējams, visi šie spraudņi nav nepieciešami jūsu vietnē, taču mēs uzskatām, ka daudz no tiem ir nepieciešami gandrīz visiem tīmekļa vietņu veidiem..

Pirms mēs sākam, ir vērts veltīt laiku, lai izpētītu dažas lietas:

Contents

Labākā WordPress spraudņa atrašana

Kā mēs iepriekš minējām, ir tūkstošiem bezmaksas un apmaksātu WordPress spraudņu. Var būt sarežģīti atrast spraudni kaut kam, ko vēlaties darīt savā vietnē. Tālāk ir norādīts, kā jūs varētu sākt meklēšanu.

Labākie bezmaksas WordPress.org spraudņi

Meklēšanas funkcija WordPress.org direktorijā var palīdzēt sašaurināt jūsu uzdevumus. Tomēr jums joprojām būs daudz ritināms uz leju, un daudzi rezultāti nebūs nozīmīgi.

Labākais veids, kā meklēt spraudņus, ir Google meklēšana vai meklēšana caur WPBeginner spraudņu kategorija.

Apskatot spraudņus WordPress.org direktorijā, apskatiet spraudņu statistiku zem katra ieraksta. Tas parāda spraudņa aktīvo instalāciju kopskaitu, ja instalēšana ir augstāka, tas nozīmē, ka to ir pārbaudījis un izmantojis vairāk vietņu. Jūs redzēsit arī vidējās pārskatīšanas zvaigznes, pēdējās atjauninātās un pārbaudītās atbilstoši informācijai.

Spraudņa rezultātu lapa WordPress.org direktorijā

Lai iegūtu sīkāku informāciju, iepazīstieties ar šo rokasgrāmatu iesācējiem kā izvēlēties labāko WordPress spraudni.

Populārākie WordPress spraudņi – bezmaksas vs Premium

Ir tūkstošiem WordPress spraudņu, kas bez maksas ir pieejami WordPress.org direktorijā. Tomēr ir daudz WordPress spraudņu, kas tiek pārdoti trešo personu vietnēs kā premium spraudņi. Tas daudziem jauniem lietotājiem liek domāt, vai premium vai maksas spraudņi kaut kādā veidā ir labāki?

Bezmaksas WordPress spraudņi ir pieejami bez jebkādām garantijām. Bezmaksas spraudņu atbalsts parasti ir ierobežots, un tas netiek garantēts. Daži bezmaksas spraudņu autori sniedz lielisku atbalstu saviem bezmaksas spraudņiem, taču agrāk vai vēlāk tas kļūst par sīku darbu. Spraudņu autoriem nav finansiālu stimulu turpināt atbildēt uz lietotāju jautājumiem par saviem bezmaksas spraudņiem. Tas nozīmē, ka bezmaksas WordPress spraudņi ir pieejami pašreizējā situācijā bez garantijām.

Apmaksāti WordPress spraudņi, no otras puses, piedāvā sava produkta papildu atbalstu. Lielākajai daļai no tām ir arī licencēta GPL, kas nozīmē, ka tām ir arī ierobežota garantija. Bet piekļuves atbalsts nozīmē, ka palīdzību varat saņemt daudz ātrāk.

Tas nenozīmē, ka premium spraudņi vienmēr ir labāka alternatīva bezmaksas WordPress spraudņiem. Faktiski daudzi no populārākajiem WordPress spraudņiem ir bez maksas. Piemēram, Yoast SEO, WP Super Cache, WPForms, un vēl daudz vairāk.

Jums jākoncentrējas uz laba spraudņa atrašanu, kas ir ērti lietojams un par kuru ir lieliskas atsauksmes. Kad esat sašaurinājis meklēšanu, varat izlemt, vai vēlaties izvēlēties piemaksu spraudni vai bezmaksas alternatīvu. Vispirms varat izmēģināt bezmaksas spraudņus, taču, ja tos ir pārāk grūti izmantot, varat meklēt apmaksātu spraudni.

Kā instalēt WordPress spraudni

WordPress spraudņa instalēšanai no vietnes administratora apgabala ir divi vienkārši veidi. Bezmaksas WordPress spraudņus varat apmeklēt Spraudņi »Pievienot jaunu un meklējiet spraudņa nosaukumu, kuru vēlaties instalēt.

Rūpīgi apskatiet rezultātus, lai pārliecinātos, ka lejupielādējat vajadzīgo spraudni, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Instalēt. Pēc instalēšanas jums būs jāaktivizē spraudnis.

brīvas formas spraudnis

Ja lejupielādējāt WordPress spraudni zip failā, tad šādi to instalēsit.

Vienkārši dodieties uz Spraudņi »Pievienot jaunu un pēc tam augšpusē noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt.

augšupielādēt spraudni

Tagad WordPress parādīs lapu, kurā varat augšupielādēt spraudņa zip failu. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas izvēlēties failu, atrodiet datorā zip failu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas instalēt tūlīt.

augšupielādēšanai izvēlieties failu>

WordPress tagad augšupielādēs spraudņa failu uz jūsu vietni, to iegūs un instalēs spraudni. Kad instalēšana ir pabeigta, tas parādīs veiksmes ziņojumu ar saiti spraudņa aktivizēšanai.

Ir svarīgi atcerēties, ka pirms aktivizējat spraudni savā WordPress vietnē, jums jāaktivizē spraudnis.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apskatiet mūsu ceļvedi kā instalēt WordPress spraudni.

To sakot, apskatīsim labākos WordPress spraudņus tirgū.

Labākie WordPress spraudņi: īsumā

Šeit ir 10 labākie spraudņi, kas, mūsuprāt, ir jābūt katrai vietnei.

 1. WPForms – labākais WordPress formas spraudnis
 2. MonsterInsights – labākais WordPress Analytics spraudnis
 3. Drīzumā parādīsies lapa – labākais drīzumā gaidāmais spraudnis
 4. OptinMonster – Labākais svina paaudzes spraudnis
 5. Sagraut balonu – labākais WordPress sociālās plūsmas spraudnis
 6. RafflePress – labākais WordPress konkursa spraudnis
 7. TrustPulse – Labākā sociālā pierādījuma paziņošanas lietotne
 8. WP pasta SMTP – labākais SMTP spraudnis
 9. Rauga SEO – labākais WordPress spraudnis SEO
 10. Sucuri – labākais WordPress spraudnis vietnes drošībai
 11. UpdraftPlus – Top WordPress spraudnis dublēšanai
 12. Pastāvīgs kontakts – Top e-pasta mārketinga rīks
 13. MemberPress – vispopulārākais dalības spraudnis
 14. Bebru būvētājs – Labākie WordPress spraudņi lapu veidošanai
 15. LearnDash – labākais LMS spraudnis
 16. WooCommerce – labākais WordPress e-komercijas spraudnis
 17. Kopīgais skaits – labākais sociālās koplietošanas spraudnis
 18. CSS varonis – labākais WordPress motīvu redaktora spraudnis
 19. WP raķete – labākais WordPress kešatmiņas spraudnis
 20. Tiešraides Čats – labākais tiešsaistes tērzēšanas spraudnis
 21. Envira galerija – labākais WordPress galerijas spraudnis
 22. Diezgan saites – Top Affiliate Marketing spraudnis
 23. Atdzīvināt veco pastu – labākais pasta plānošanas spraudnis
 24. Viedais slīdnis 3 – labākais slīdņa spraudnis
 25. WPML – labākais WordPress tulkošanas spraudnis
 26. Lietotāja lomu redaktors – Labākais lietotāja lomu redaktora rīks
 27. Labāka meklēšana Aizstāt – labākais aizstājošais rīks
 28. AdSanity – populārākais WordPress spraudnis reklāmām
 29. W3 kopējā kešatmiņa – Augstākās saglabāšanas spraudnis
 30. Ievietojiet galvenes un kājenes – Augstākā fragmenta spraudnis

1. WPForms – labākais WordPress formas spraudnis

WPForms

Katrā vietnē ir nepieciešama kontakta forma. WPForms ir WordPress visiedarbīgākais draudzīgas kontaktu formas spraudnis. Tam ir jaudīgs vilkšanas un nomešanas veidotājs, kuru varat izmantot, lai dažās minūtēs izveidotu skaistas tiešsaistes formas, nepieskaroties vienai koda rindai..

WPForms ir vienas pieturas aģentūra jebkura veida WordPress veidlapu izveidošanai, ieskaitot pasūtījuma veidlapas, aptaujas veidlapas, ziedojumu formas, e-pasta abonēšanas veidlapas utt..

wpforms velciet un nometiet celtniecības spraudni

WPForms nāk ar desmitiem iepriekš izveidotu veidņu veidņu, kas lieliski pielāgojas jūsu darbplūsmai un ietaupa jūsu laiku. Tam ir visas uzlabotās funkcijas, piemēram: e-pasta mārketinga integrācija, maksājumu integrācija, nosacītā loģika, aptaujas papildinājums, daudzdaļīgas formas, priekšpusē iesniegšana pēc pieprasījuma un daudz kas cits.

Ja esat aiz kontaktinformācijas veidlapas spraudņa, kas ir gan viegls, gan jaudīgs, tad nemeklējiet vairāk kā WPForms. Mēs uzskatām, ka tas ir jādara katrā vietnē. Tas tiek izmantots vairāk nekā 1 miljonā vietņu!

Viņiem ir pieejama arī bezmaksas versija, kuru varat iegūt – WPForms Lite.

Bonuss: IsItWP lietotāji saņem 10% atlaidi WPForms. Vienkārši izmantojiet mūsu WPForms kuponu: SAVE10

2. MonsterInsights – labākais WordPress Analytics spraudnis

MonsterInsights

Ja vēlaties paplašināt savu vietni, jums ir svarīgi precīzi zināt, kā cilvēki atrod un izmanto jūsu vietni. MonsterInsights ir labākais un populārākais WordPress Google Analytics spraudnis. MonsterInsights izmanto vairāk nekā 1,9 miljoni vietņu.

Izmantojot MonsterInsights, ir ļoti ērti savienot jūsu vietni ar Google Analytics un piedāvāt visaptverošas izsekošanas funkcijas.

Kaut arī Google Analytics ir izveidots, lai izsekotu gandrīz ikvienu lietotāja mijiedarbību jūsu vietnē, piemēram, veidlapu iesniegšanu, e-komercijas darījumus, lejupielādes izsekošanu utt., Noklusējuma Analytics iestatīšana neļauj pilnībā izmantot Analytics izsekošanas potenciālu..

labākais WordPress spraudnis analītikai

Piemēram, ja vēlaties izsekot notikumam klātienē, piemēram, veidlapu iesniegšanas izsekošanai, jums savā vietnē būs jāpievieno pielāgotais notikumu izsekošanas kods vai katram veidlapam jāiestata Google Analytics mērķis. Tas var būt nogurdinoši un laikietilpīgi, īpaši, ja neesat izstrādātājs vai Analytics eksperts.

Izmantojot MonsterInsights, ar dažiem klikšķiem varat iespējot dažādas izsekošanas funkcijas, nepieskaroties vienai koda rindai. Īsumā varat pārskatīt savas vietnes veiktspēju tieši WordPress informācijas panelī, nepiesakoties savā Analytics profilā..

A Lite versija no spraudņa ir pieejams bez maksas lejupielādēšanai no oficiālā WordPress spraudņu krātuves.

3. SēklaProd – labākais drīzumā gaidāmais spraudnis

SēklasProd

SeedProd ir vispopulārākais drīzumā un WordPress uzturēšanas režīma spraudnis. Kad veidojat jaunu vietni, tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā iestatīt drīzumā nākamo lapu. Varat to izmantot, lai iegūtu potenciālos pirkumus un palielinātu savu sākuma sarakstu.

seedprod labākais drīzumā atrodams spraudnis

Tam ir iespēja parādīt atpakaļskaitīšanas taimeri, kopīgošanu sociālajā tīklā un novirzīšanas izsekošanu.

Ja strādājat pie jauna dizaina vai vietnes maiņas, varat izmantot SeedProd, lai izveidotu skaistu apkopes lapu.

Tas ir aprīkots ar visām būtiskajām funkcijām, kuras jūs kādreiz varētu vēlēties no drīzumā gaidāmā, un uzturēšanas režīma spraudni.

 • Drīzumā režīms pirms vietnes palaišanas izveidot satriecošu lapu.
 • Apkopes režīms, kas jums jāiespējo, kad jūsu vietne uztur tehnisko apkopi.
 • Reālā laika redaktors, kur jūs varat rediģēt savas lapas rediģējot, nepārslēdzoties uz priekšu un atpakaļ no redaktora uz priekšskatījuma lapu.
 • Atpakaļskaitīšanas taimeris / progresa josla paziņot klientiem, cik ilgs laiks būs nepieciešams jūsu vietnes palaišanai.
 • Bezšuvju integrācija izmantojot savus iecienītākos e-pasta mārketinga rīkus, piemēram, Constant Contact, MailChimp utt.
 • Un vēl daudz …

A bezmaksas / Lite versija no spraudņa ir pieejams lejupielādei no WordPress.org.

Tas arī padara mūsu WordPress tuvāko spraudņu sarakstu top.

4. OptinMonster – Labākais svina paaudzes spraudnis

labākais svina ģeneratora WordPress spraudnis

OptinMonster ir visspēcīgākais svina paaudzes risinājums pasaulē. Tam ir augstas veiktspējas iepriekš izveidotas veidnes, kas, kā pierādīts, pārvērš jūsu apmeklētājus potenciālajos pircējos un klientiem. Jūs varat izvēlēties perfektu kampaņas veidu, kas viegli piesaista jūsu apmeklētāju uzmanību, piemēram, uznirstošo lodziņu uznirstošo logu, peldošo joslu, pilnekrāna sagaidīšanas paklāju un citu.

Iepazīstieties ar mūsu rakstu par labākajiem WordPress uznirstošajiem spraudņiem.

Izmantojot jaudīgo mērķauditorijas atlases un segmentēšanas motoru, jūs varat parādīt personalizētus ziņojumus katram vietnes apmeklētājam, pamatojoties uz viņu ģeogrāfisko atrašanās vietu, novirzīšanas avotu, vietnes lapu vai sadaļu un citu..

optinmonster-build-email-blast-list

Dažas OptinMonster funkcijas:

 • Izejas nodomu tehnoloģija: Atgūstiet apmeklētāju skaita samazināšanu potenciālajos pirkumos, parādot pielāgotas kampaņas apmeklētājiem tieši tajā brīdī, kad viņi gatavojas doties prom.
 • Retargeting uz vietas: Izveidojiet īpašus piedāvājumus, kuru mērķauditorija ir atkārtoti apmeklētāji, pamatojoties uz viņu iepriekšējo mijiedarbību jūsu vietnē.
 • Uzraudzības kampaņas uz vietas: Sekojiet apmeklētājiem ar aktivizētām kampaņām, pamatojoties uz apmeklētāju mijiedarbību.
 • Sīkdatņu atkārtota atlasīšana: Izveidojiet pielāgotus pārlūka sīkfailus, pamatojoties uz klientu demogrāfiskajiem datiem, piemēram, vecumu, dzimumu, atrašanās vietu, un pēc tam rādiet precīzi atlasītas kampaņas, lai palielinātu reklāmguvumus..

OptinMonster nemanāmi integrējas ar visiem galvenajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem. No WordPress spraudņu krātuves ir pieejams lejupielādējams spraudņa spraudnis, kas ļauj ērti iegult OptinMonster veidlapas.

5. Sagraut balonu

Sagraut balonu

Sagraut balonu ir WordPress sociālās plūsmas spraudņu komplekts, kas ļauj jūsu vietnē parādīt sociālo multivides saturu sev vēlamā veidā. Smash Balloon ļauj ērti iestatīt sociālās plūsmas tikai 30 sekunžu laikā.

Viss, kas jums jādara, ir autorizēt spraudni, pievienot saīsnes kodu jebkurai vietnei un uzreiz parādīt sociālo multivides saturu.

Smash Balloon piedāvā 4 dažādus sociālās plūsmas spraudņus:

 • Pielāgota Facebook plūsma: Savā vietnē integrējiet savus Facebook fotoattēlus, videoklipus, pasākumus un daudz ko citu, lai pilnībā atbilstu vietnes izskatam.
 • Instagram barotne: Savai vietnei pievienojiet ar hashtag, veikalā nopērkamām un atzīmētām plūsmām. Turklāt jūs pat varat parādīt Instagram stāstus gaismas lodziņā.
 • Pielāgotas Twitter plūsmas: Ērti pievienojiet čivināt kartes, meklējumu plūsmas un automātiski regulētus tvītus ar vairāku kolonnu mūra izkārtojumu.
 • Plūsma YouTube: Pievienojiet tik daudz YouTube plūsmu, cik vēlaties, ieskaitot tiešraides straumēšanas plūsmas.

6. RafflePress – labākais WordPress konkursa spraudnis

labākais WordPress spraudnis konkursam

RafflePress ir labākais WordPress dāvanu spraudnis tirgū, kas ļauj viegli vadīt veiksmīgu tiešsaistes konkursu.

Atšķirībā no tipiskā konkursa spraudņa, RafflePress piedāvā iebūvētu vīrusu koplietošanas iespēju, kas apbalvo lietotājus ar bonusa ierakstiem, ja viņi norāda draugu vai dalās tavā dāvanā sociālajos medijos. Tādā veidā jūs varat piesaistīt vairāk trafika, palielināt savu e-pasta sarakstu un sociālo mediju sekotājus.

Īsi apskatīsim dažas viņu izceļošanas iespējas:

 • Velciet un nometiet dāvanu veidotāju, lai izveidotu dāvanu kampaņu dažās minūtēs, nepieskaroties koda līnijai.
 • Iepriekš iebūvētas dāvanu veidnes, lai ietaupītu laiku, tāpēc jums ne vienmēr ir jāveido pievilcīgs konkurss no jauna.
 • Padariet savu dāvanu vīrusu, stimulējot kopīgošanu sociālajā tīklā.
 • Un vēl daudz …

spraudņa bezmaksas versija ir pieejams lejupielādei no WordPress.org.

7. TrustPulse – Labākā sociālā pierādījuma paziņošanas lietotne

labākais WordPress spraudnis sociālajam pierādījumam

TrustPulse ir sociālā pierādījuma paziņošanas lietotne, kas izmanto sociālā pierādījuma spējas, lai palielinātu uzticēšanos, reklāmguvumus un pārdošanas apjomus. Izmantojot TrustPulse, jūs varat izsekot un parādīt reālas lietotāju darbības jūsu vietnē, piemēram, pirkumus un reģistrēšanos. Tas stiprina uzticību, kā rezultātā palielinās pārdošanas apjomi un ienākumi.

Dažas no TrustPulse galvenajām iezīmēm ir:

 • Notikumu izsekošana reāllaikā: Parādiet visu darbību tiešraidi savā vietnē, piemēram, pirkumus, demonstrāciju reģistrāciju utt.
 • Viedā mērķauditorijas atlase: Parādiet savus sociālos pierādījumus pareizajiem cilvēkiem īstajā laikā.
 • Darbojas jebkurā vietnē: TrustPulse ir no platformas neatkarīga lietotne, kas nozīmē, ka varat to izmantot jebkurās platformās, ieskaitot WordPress, Shopify, Joomla, Blogger utt..

8. WP pasta SMTP – labākais SMTP spraudnis

labākais WordPress SMTP spraudnis

WP Mail SMTP palīdz novērst e-pasta piegādes problēmu, ar kuru saskaras daudzas WordPress vietnes, novirzot e-pastus, izmantojot pareizu SMTP protokolu, nevis noklusējuma mitināšanas serveri.

Populārie e-pasta klienti, piemēram, Gmail, Yahoo, Outlook utt., Pastāvīgi uzlabo savus pakalpojumus, lai samazinātu e-pasta surogātpastu. Viena no lietām, ko meklē surogātpasta rīki, ir, vai e-pasta adrese ir no tās vietas, no kuras, kā tiek apgalvots, tā nāk.

wp-pasts-smtp iestatīšana

Ja pareizas autentifikācijas nav, e-pasti vai nu nonāk mapē SPAM, vai sliktākajā gadījumā netiek piegādāti vispār..

Pārbaudiet arī: Kā izveidot e-pasta sprādzienu

WP Mail SMTP atrisina šo problēmu. Šis ir obligāts spraudnis visām vietnēm. Pašlaik darbojas 900 000 WordPress vietņu.

9. Rauga SEO – labākais WordPress spraudnis SEO

labākais WordPress spraudnis SEO

Yoast SEO ir labākais SEO spraudnis tirgū. Tas ļauj jums viegli optimizēt savu WordPress vietni, lai meklētājprogrammu klasifikācija būtu labāka.

Tam ir visas svarīgās funkcijas, piemēram, XML vietņu kartes, meta informācijas redaktors, robotu vadība un vēl daudz vairāk.

Yoast SEO - SEO rādītājs

Atšķirībā no vairuma citu WordPress SEO spraudņu, Yoast SEO liek jums izvēlēties sava emuāra uzmanības centrālo atslēgvārdu un pēc tam pārliecinieties, vai esat to pareizi izmantojis lapā. Yoast SEO jūsu SEO redaktorā parāda SEO fragmentu, lai jūs varētu rediģēt meta aprakstu, lai uzlabotu vidējo klikšķu skaitu meklēšanas rezultātos.

Īsumā Yoast SEO rūpējas par visu jūsu vietnes SEO tehnisko optimizāciju.

10. Sucuri – labākais WordPress spraudnis vietnes drošībai

labākais WordPress spraudnis drošībai

Sucuri ir pilnīgs vietnes drošības risinājums, kas aizsargā jūsu vietni no ļaunprātīgas programmatūras, brutālu spēku uzbrukumiem un citām iespējamām ievainojamībām.

Kad esat aktivizējis Sucuri, visa jūsu vietnes datplūsma iet caur viņu CloudProxy serveriem, un katrs pieprasījums tiek skenēts, lai filtrētu ļaunprātīgus pieprasījumus. Šādi Sucuri var samaziniet servera slodzi un uzlabojiet vietnes veiktspēju bloķējot ļaunprātīgas datplūsmas nokļūšanu jūsu serverī.

Sucuri apskats - sacietēšana

Tas aizsargā jūsu vietni pret SQL injekcijām, XSS un visiem zināmajiem uzbrukumiem. Turklāt viņi proaktīvi ziņo par iespējamiem drošības draudiem arī WordPress galvenajai komandai un trešo pušu spraudņiem..

Iepazīstieties ar mūsu rakstu par labākajiem WordPress drošības spraudņiem.

Papildus visu uzbrukumu bloķēšanai daži citi veidi, kā Sucuri aizsargā jūsu vietni, ir:

 • Tās pretvīrusu pakotne ik pēc 4 stundām uzrauga jūsu vietni, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnē nav iespējamo ievainojamību un ļaunprātīgas programmatūras.
 • Tajā tiek uzskaitīts viss, kas notiek jūsu vietnē, ieskaitot faila izmaiņas, pēdējo pieteikšanos, neveiksmīgos pieteikšanās mēģinājumus un daudz ko citu …
 • Tas ļauj veikt servera puses skenēšanu, lai aizsargātu jūsu vietni no apdraudētām un servera līmeņa infekcijām.

11. UpdraftPlus – labākais WordPress spraudnis dublēšanai

labākais WordPress spraudnis dublēšanai

UpdraftPlus ir viens no labākajiem WordPress rezerves spraudņiem tirgū. Tas ir novērtēts kā vispopulārākais WordPress rezerves risinājums ar vairāk nekā miljonu aktīvu instalāciju.

Pat ar spraudņa bezmaksas versiju jūs varat viegli iestatīt visu savas vietnes failu pilnīgu, manuālu vai plānotu dublēšanu, ieskaitot datu bāzes, spraudņus un motīvus. Failu atjaunošana ir vienkārša, un jūs to varat izdarīt ar minimālām tehniskām zināšanām.

Dublēšana ar UpdraftPlus

Vislabākais ir tas, ka tas atbalsta vairākas mākoņu krātuves iespējas, tostarp Google Drive, Dropbox un Amazon S3.

Lai gan bezmaksas versija ir pilnībā nodrošināta ar visām būtiskajām funkcijām, jūs varat viegli uzlabot galvenās funkcijas ar to premium versiju.

Labākā alternatīva: BackupBuddy

12. Pastāvīgs kontakts – labākais e-pasta mārketinga rīks

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir populārākais e-pasta mārketinga pakalpojums mazajiem uzņēmumiem. Tas nāk ar daudzām pielāgojamām e-pasta veidnēm, kas palīdz jums gūt panākumus. Kad sākat darbu, jums tiks piedāvāts izvēlēties savu nozari un iepriekšējo pieredzi ar e-pasta mārketingu. Balstoties uz atlasi, jūs iegūsit pielāgotu saturu un reklāmas idejas, kas palīdzēs uzlabot e-pasta mārketingu.

Pastāvīgā kontaktpersona piedāvā nepārspējamu atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un diskusiju forumus. Viņiem ir arī plaša resursu bibliotēka, un tas nemanāmi integrējas ar tādiem populāriem svina paaudzes rīkiem kā OptinMonster un WPForms.

pastāvīgs kontaktu veidotājs

Lai gan vairums e-pasta mārketinga pakalpojumu piedāvā 14 vai 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu pakalpojumu, Constant Contact nodrošina jums pilnu piekļuvi viņu rīkam 60 dienas. Pēc izmēģinājuma abonēšana sākas ar USD 20 mēnesī līdz 500 abonentiem.

Pastāvīga saziņa ir vislabākā viedajiem uzņēmumiem, kuri tikai sāk nodarboties ar e-pasta mārketingu.

Labākās alternatīvas: SendInBlue, AWeber un ConverKit

13. MemberPress – vispopulārākais dalības spraudnis

labākais WordPress dalības spraudnis

MemberPress ir vispilnīgākais WordPress dalības spraudnis, kas ir aprīkots ar visām nepieciešamajām funkcijām, lai ērti izveidotu jaudīgu dalības vietni. Atšķirībā no citiem spraudņiem, MemberPress ļauj bez liekas grūtības pārveidot jūsu esošo vietni par pilnībā piedāvātu dalības vietni.

Viss, kas jums jādara, ir instalēt spraudni MemberPress savā esošajā vietnē, ievadīt informāciju par maksājumu vārteju, iestatīt produktus un sākt uzaicināt apmeklētājus pievienoties jūsu dalības vietnei..

memberpress-plugin-options

Izmantojot MemberPress, jūs varat ierobežot piekļuvi konkrētām lapām, ziņām, pielāgotajiem ziņu veidiem vai esošajiem failiem no pastāvīgajiem apmeklētājiem. Spraudnis nemanāmi integrējas ar populāriem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, piemēram, AWeber, MailChimp, GetResponse utt..

MemberPress piedāvā iebūvētu atbalstu tādām maksājumu vārtejām kā PayPal, Stripe un Authorize.net. Varat arī ātri un viegli izveidot dinamiskas cenu lapas. Spraudnis nāk arī ar vairākām cenu lapu veidnēm, lai izveidotu unikālu izskatu.

14. Beaver Builder – labākie WordPress spraudņi lapu veidošanai

Bebru būvētājs

Bebru būvētājs ir viens no labākajiem vilkšanas spēkiem & nometiet WordPress lapu veidotājus. Tas dod jums iespēju izveidot vietni sev vēlamā veidā, nezinot nekādas kodēšanas prasmes. Jūs varat vilkt & nometiet, lai ērti izveidotu skaistas lapas.

Beaver Builder komplektā ir desmitiem krāšņu lapu veidņu, lai jūs varētu viegli sākt savu dizainu, nesākot no nulles. Jūs varat izvēlēties veidni, aizstāt attēlus un tekstu ar savu un pēc tam nospiest publicēt.

Beaver Builder lietotāja interfeiss

Beaver Builder darbojas ar jebkuru WordPress motīvu, sniedzot jums pilnīgu kontroli pār jūsu saturu. Vislabākais ir pat tad, ja pārtraucāt spraudņa izmantošanu, jūsu saturs tiek pārvietots uz WordPress redaktoru. Izmantojot profesionālo plānu un jaunākus, jūs iegūsit skaistas Beaver Builder saderīgas motīvas, kas ļauj modificēt savus stilus, izmantojot vietējo WordPress pielāgošanas rīku..

Vai vēlaties sākt darbu ar Beaver Builder? Iepazīstieties ar mūsu Beaver Builder piedāvājumiem, lai iegūtu vislabāko cenu!

Labākās alternatīvas: Divi un Eletors

15. LearnDash – labākais WordPress LMS spraudnis

LearnDash

LearnDash ir labākais esošais WordPress LMS spraudnis. Izmantojot LearnDash, ir ļoti viegli izveidot un pārdot kursus, piegādāt viktorīnas, piešķirt sertifikātu un daudz ko citu.

Tas ļauj jums piedāvāt spēcīgu mācīšanās pieredzi saviem biedriem un atbalsta jaunākās azartspēļu, sociālās mācīšanās un mikro satura tendences.

rediģēt-mācīt-mācīties

Daži no veidiem, kā jūs varat pārdot tiešsaistes kursus no LearnDash, ir:

 • Dalība: Pārdodiet tradicionālo dalības piekļuvi visiem jūsu tiešsaistes kursiem.
 • Vienreizēja cena: Ļauj lietotājiem veikt individuālu tiešsaistes kursu iegādi.
 • Abonēšana: Palieliniet ieņēmumus, izmantojot atkārtotus maksājumus un abonēšanu tiešsaistes kursam.
 • Kursu licences: Ļaut organizatoriem iegādāties licenci bez taras un piešķirt piekļuvi saviem darbiniekiem.

Izmantojot LearnDash, jūs varat ļaut studentiem atbloķēt jaunus kursus, pamatojoties uz punktiem, ko viņi nopelna, pabeidzot kursus. Tas palielina lietotāju iesaisti jūsu tiešsaistes kursos. Jūs varat arī piedāvāt tiešajiem lietotājiem paredzētos profilus, kur dalībnieki var izsekot viņu mācību progresam.

16. WooCommerce – labākais WordPress e-komercijas spraudnis

WooCommerce

WooCommerce ir vispopulārākā WordPress e-komercijas platforma. Bez šaubām, tas ir visplašākais risinājums, kas ļauj WordPress vietnē pārdot gan digitālās, gan fiziskās preces.

Izmantojot simtiem bezmaksas un maksas paplašinājumu, WooCommerce padara to par ļoti ērtu sava veikala izveidošanu un uzlabošanu, lai jūs varētu sākt pārdot produktus dažu minūšu laikā. Ja vēlaties pielāgotu tiešsaistes veikalu, tad, pateicoties lielajai kopienai, jūs varat viegli nolīgt WooCommerce izstrādātājus.

Sveiciena ziņojums no WooCommerce

WooCommerce komplektācijā ietilpst PayPal (kredītkaršu un PayPal konta maksājumu pieņemšanai), BACS un kases piegāde, kas paredzēta maksājumu pieņemšanai. Lai iegūtu vairāk maksājumu vārteju, savā WooCommerce veikalā varat instalēt papildinājumus.

WooCommerce nodrošina arī viegli sekojošu dokumentāciju, kas iepazīstina jūs ar dažādiem tiešsaistes veikala veidošanas aspektiem. Atbalsta pieprasījumi tiek izskatīti oficiālajos forumos, tāpēc, ja jums ir nepieciešama palīdzība, viņi jums ir nodrošināti. Nepalaidiet garām šīs labākās WooCommerce mitināšanas atsauksmes.

Labākās alternatīvas: BigCommerce

17. Kopīgais skaits – labākais sociālās koplietošanas spraudnis

Spraudnis Shared Counts

Koplietojamais skaits ir mazs WordPress vietnes sociālā multivides spraudnis, kas, izmantojot SharedCount.com API, ātri atrod, saglabā kešatmiņā un parāda dažādus sociālo koplietošanas skaitu. Šis ir līdz šim ātrākais sociālās koplietošanas spraudnis tirgū. Vairums citu akciju spraudņu palēnina jūsu vietnes darbību, taču to raksta ļoti cienījami izstrādātāji, kuri novērtē veiktspēju.

Tā kā spraudni ir izstrādājuši izstrādātāji, tas ir ļoti elastīgs un draudzīgs izstrādātājiem. Jūs to varat viegli pielāgot, lai atbilstu jūsu motīva vajadzībām.

Tas atbalsta akciju skaitu Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (izmantojot NewShareCount API), Stumbleupon un e-pasta koplietošanu. Tas arī apvieno akciju skaitu, tāpēc blakus pogām varat parādīt kopējo akciju skaitu.

Labākā alternatīva: Monarhs

18. CSS varonis – labākais WordPress motīvu redaktora spraudnis

CSSHero

CSS Hero ir WordPress pielāgošanas spraudnis, kas palīdz pielāgot WordPress motīvu, nerakstot vienu koda rindu.

WordPress motīvi izmanto CSS, lai kontrolētu jūsu vietnes vizuālo izskatu. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties pielāgot savas vietnes izskatu un izskatu, jums jāiemācās CSS. Iesācējiem šī nav reāla iespēja.

CSS Hero tiešais vizuālais CSS redaktors

CSS Hero ir lielisks risinājums, ja neizmantojat tādu lapu veidotāju kā BeaverBuilder.

19. WP Rocket – labākais WordPress kešatmiņas spraudnis

wp raķete

WP Rocket ir labākais tirgū pieejamais premium kešatmiņas spraudnis. Pats labākais par WP Rocket ir tas, ka tas tiek palaists pēc aktivizēšanas, tāpēc jums nav jācīnās ar sarežģītām spraudņu konfigurācijām.

WP Rocket integrē visas jaunākās iespējas veiktspējas uzlabošanai, ieskaitot CSS, HTML un JavaScript failu slinkās ielādēšanas minimizēšanu utt..

Labākās alternatīvas: Super kešatmiņa un W3 kopējā kešatmiņa

20. Live Chat – labākais tiešsaistes tērzēšanas spraudnis

LiveChat Inc

Tiešraides tērzēšana ir labākais tiešsaistes tērzēšanas rīks, kas ļauj jums sazināties ar vietnes apmeklētājiem un norādīt viņus pareizajā virzienā.

Cenu noteikšana ir balstīta uz aģentu skaitu, kas vienlaikus var pieteikties jūsu Live Chat kontā. Tomēr komandas locekļu organizēšanai varat izveidot tik daudz aģentu kontu. Viss, ko klienti raksta, tūlīt redzams tērzēšanas logā, kas palīdz ātri sniegt klientiem palīdzību.

Tiešraide-tērzēšana-ekrāns

Šis rīks ir arī ar jaudīgiem iebūvētiem pārskatiem un analītiku. Jūs pat varat to integrēt savā Google Analytics kontā, lai izmērītu tiešraides ietekmi uz jūsu biznesu. Varat arī iegūt bezmaksas WordPress spraudni, ko instalēt savā vietnē.

Live Chat Inc atbalsta integrāciju ar visām jūsu iecienītākajām tīmekļa lietotnēm.

21. Envira galerija – populārākais WordPress galerijas spraudnis

Envira galerija

Envira galerija ir labākais WordPress galerijas spraudnis, kas ir gan vienkāršs, gan jaudīgs. Tas nāk ar iepriekš izveidotu veidņu komplektu, kas ļauj ērti pielāgot galerijas izskatu un izskatu.

Atšķirībā no citiem populāriem WordPress galerijas spraudņiem, Envira ir viegls spraudnis, kas nav uzpūsts. Tam ir visas svarīgās funkcijas, kas atrodas ārpus komplekta. Jūs varat viegli uzlabot pamatfunkcijas, instalējot vienu no viņu diviem desmitiem papildinājumu.

Rediģēt attēlus-metadatus-envira-galeriju

Dažas no Envira galerijas galvenajām iezīmēm ir:

 • Velciet un nometiet celtnieku: Dažu sekunžu laikā izveidojiet skaistas galerijas, veicot tikai dažus klikšķus.
 • Atsaucīgs mobilais: Visas galerijas, kuras esat izveidojis, izmantojot Envira, ir 100% atsaucīgas, kas nozīmē, ka tās lieliski darbosies mobilajās ierīcēs, planšetdatoros un galddatoros.
 • Autonomas galerijas: Izveidojiet neatkarīgas galerijas, kas nav piesaistītas jūsu ziņām un lapām.
 • Tonnas papildinājumu: Varat atrast plašu papildinājumu kolekciju, piemēram, kopīgošanu sociālajā tīklā, videoklipus, WooCommerce, ūdenszīmes – tikai dažus nosaukumus.

Labākās alternatīvas: NextGen galerija un Modula galerija

22. Pretty Links – Affiliate Marketing spraudnis

Diezgan saites

Pretty Links ir obligāts spraudnis filiāļu tirgotājiem, kas ļauj ērti organizēt visas saistītās saites vienuviet. Izmantojot Pretty Links, filiāļu saišu atrašana un aizstāšana nebūs apgrūtināta.

get-shortlink-pretty-links

Piemēram, ikreiz, kad vēlaties mainīt saistīto saiti, jums nav jāiedziļinās savā vietnē un manuāli jāmaina šie URL. Tā vietā jūs vienkārši to darāt panelī Pretty Links, kas automātiski mainīs visus publicētos vietrāžus URL.

Tas ļauj arī padarīt jūsu neglītā izskata garos vietrāžus URL īsākās, glītās saitēs.

Labākās alternatīvas: Izslāpuši filiāles

23. Atdzīvināt veco pastu – labākais pasta plānošanas spraudnis

Atdzīvināt veco pastu

Atdzīvināt veco ziņu ļauj automātiski koplietot savas jaunās un vecās ziņas sociālo mediju kontos. Tas ļauj jums dalīties ar savu saturu vairākās platformās, ieskaitot Facebook, Twitter un LinkedIn. Tas arī ļauj izsekot klikšķiem.

Jūs varat iestatīt koplietošanas intervālu un izvēlēties kopīgojamo ziņu skaitu. Varat arī izlikt ziņas ar tviterī attēlotajiem attēliem, lai palielinātu vidējo klikšķu skaitu.

24. Viedais slīdnis 3 – labākais WordPress slīdņa spraudnis

viedais slīdnis 3

Smart Slider 3 ļauj ātri izveidot slīdni sev vēlamā veidā. Apskatīsim dažas viedtālruņa Slider 3 funkcijas:

 • Slaidu bibliotēka: Ērti izveidojiet slīdni ar simtiem iepriekš sagatavotu slaidu.
 • Slāņu animācijas: Tas dod slāņu kustības un pārejas.
 • Dinamiska satura ģenerators: Importējiet saturu no ārējām vietnēm, piemēram, Instagram, YouTube, Flickr un citām.

viedā slīdņa 3 apskats

Izlasiet mūsu pilnīgo Smart Slider 3 pārskatu.

Labākā alternatīva: Vienpusējs

25. WPML – labākais WordPress tulkošanas spraudnis

WPML

WPML ir premium tulkošanas spraudnis, kas ļauj tulkot savas ziņas, lapas un pielāgotos ziņu veidus. Ieteicams pirms vietnes instalēšanas savā vietnē izveidot pilnu dublējumu.

Atšķirībā no vairuma citu tulkošanas spraudņu, WPML ir savietojams ar lielāko daļu galveno WordPress motīvu un spraudņu, tāpēc, lai WPML darbotos, jums nav jāpielīmē motīvi vai spraudņi. Tas pat ļauj tulkot tīmekļa kopiju, kas izveidota ar populāru vilkšanu & pilienu lapu veidotāji.

add-wpml-valodu pārslēdzējs

Ja jums nepieciešama palīdzība cilvēku tulkošanā, WPML savieno jūs ar vadošajiem tulkošanas pakalpojumiem. WPML rūpējas par visiem daudzvalodu SEO un darbojas nevainojami ar populāriem SEO spraudņiem. Izmantojot WPML, varat izmantot tik daudz valodu, cik vēlaties.

Viņi piedāvā 3 premium plānus, pamatojoties uz funkciju skaitu. Izmantojot katru piemaksu plānu, jūs iegūstat neierobežotu vietņu lietošanas tiesības.

WPML ir vecākais un visuzticamākais spraudnis daudzvalodu WordPress vietņu izveidošanai.

Labākā alternatīva: TranslatePress. Iepazīstieties ar šo TranslatePress pārskatu.

26. Lietotāja lomu redaktors – Labākais lietotāja lomu redaktora rīks

Lietotāja lomu redaktors

Lietotāju lomu redaktors ir lielisks utilītas spraudnis, kas ļauj jums izveidot pielāgotas atļaujas un lomas savai WordPress vietnei. Šis ir lielisks spraudnis dalības vietnēm, e-komercijas vietnēm, korporatīvajām vietnēm vai jebkura veida vairāku autoru / vairāku lietotāju vietnēm..

Lai arī tas nav vajadzīgs visām vietnēm, tas ir labākais šāda veida spraudnis, īpaši, kad tas jums nepieciešams.

27. Labāka meklēšana Aizstāt – labākais aizstājošais rīks

Labāka meklēšana Aizstāt

Labāka meklēšana Aizstāt ir WordPress utilītas spraudnis, kas palīdz ātri atrast un aizstāt dažādus vietnes objektus. Šis darbs ir ļoti līdzīgs Microsoft Word vai līdzvērtīgas programmatūras funkcijai Atrast un aizstāt.

Mēs iesakām instalēt šo spraudni, kad tas jums nepieciešams, jo tas ir vislabākais. Kad esat lietojis spraudni, varat to vienkārši atinstalēt.

28. AdSanity – populārākais WordPress spraudnis reklāmām

AdSanity

AdSanity nodrošina ērtu veidu, kā ievietot filiāles reklāmkarogu pastā vai sānjoslas logrīkos. Savas filiāles kampaņas un reklāmas varat pārvaldīt WordPress administratora panelī.

AdSanity pārskats - atlasiet izmēru

Galvenais AdSanity izmantošanas ieguvums ir tas, ka varat rādīt filiāles reklāmkarogu tikai noteiktā laika posmā jūsu vietnē. Izmantojot tā darbības pārskatu, jūs varat viegli izsekot katra reklāmkaroga veiktspējai, ko publicējat savā vietnē.

29. W3 kopējā kešatmiņa – Augstākās saglabāšanas spraudnis

W3 kopējā kešatmiņa

Ar vairāk nekā miljonu aktīvu instalāciju W3 kopējā kešatmiņa ir viens no populārākajiem WordPress kešatmiņas spraudņiem. Tas uzlabo jūsu servera veiktspēju, kešatmiņā saglabājot visus vietnes aspektus, kā arī piedāvā satura piegādes tīkla integrāciju.

To ir izmantojuši un ieteikuši neskaitāmi uzņēmumi un tādas publikācijas kā AT&T, MattCutts.com, Mashable.com un citi. Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne tiek mitināta koplietotā mitināšanas tīklā vai šim mērķim paredzētā serverī, spraudnis jums noderēs, lai uzlabotu tīmekļa servera veiktspēju un samazinātu lapas ielādes laiku. Iespējams, tas ir vienīgais spraudnis, kas izveidots, lai optimizētu visu praktisko mitināšanas vidi.

Tas piedāvā atbalstu Google paātrinātajām mobilajām lapām (AMP) un drošajam ligzdu slānim (SSL).

Izstrādātāji apgalvo, ka spraudnis var piedāvāt līdz pat 80% joslas platuma ietaupījumu, izmantojot minifikāciju – jūsu HTML, CSS, JavaScript un plūsmu lieluma samazināšanas procesu, negatīvi neietekmējot..

Labākā alternatīva: WPRocket

30. Ievietojiet galvenes un kājenes – Augstākā fragmenta spraudnis

Ievietojiet galveni un kājeni

Ievietot galveni un kājeni ir vienkāršs utilītas spraudnis, kas ļauj vietnes galvenē vai kājenes apgabalā ievietot tādu kodu kā Facebook Pixel, pielāgotu CSS, meta pārbaudi un citus..

Tas ļauj ietaupīt no motīvu failu rediģēšanas. Visas izmaiņas var veikt, izmantojot vienkāršu interfeisu WordPress informācijas panelī.

Tas tiek izmantots vairāk nekā 400 000 vietnēs.

Spraudņi ir WordPress lietotnes, kas palīdz jūsu vietni pārcelt uz nākamo līmeni. Mēs ceram, ka jūs atradīsit mūsu labāko WordPress spraudņu sarakstu.

Bet kas būtu, ja jūs meklētu spraudni, kuru neredzējāt šajā sarakstā?

Mēs centīsimies sniegt jums pārskatu par to, kā izvēlēties vislabāko spraudni savai WordPress vietnei. Mēs dalīsimies, kādas ir lietas, kuras jums vajadzētu meklēt, un kā vislabāk izmantot WordPress spraudņus.

Palīdziet! Es neredzu lapu Spraudņi savā WordPress emuārā

Ja savā WordPress emuārā neredzat spraudņu lapu, visticamākais iemesls ir tas, ka izmantojat WordPress.com.

WordPress.com ir bezmaksas emuāru mitināšanas pakalpojums, kas ļauj jums izveidot bezmaksas emuārus viņu serveros. Tas nav tas pats, kas patstāvīgi mitināt WordPress.org vietni.

Apskatiet šo ceļvedi vietnē atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org. Viena no galvenajām atšķirībām starp tām ir tā, ka WordPress.com emuārā nevar instalēt spraudņus, ja neesat izvēlējies viņu augstākās klases plānu.

Jums nevajadzētu arī palaist garām šo rokasgrāmatu par labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem.

Lai izmantotu jaudīgus WordPress spraudņus un motīvus, jums būs jāpārvietojas uz vietni, kurā ir mitināta WordPress.org. Šeit ir soli pa solim instrukcijas, kā to izdarīt pāriet no WordPress.com uz WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me