10 geriausių 2020 m. El. Pašto paslaugų teikėjų (palyginti ir peržiūrėti)

Geriausi el. Pašto paslaugų teikėjai


Ieškote geriausių el. Pašto paslaugų teikėjų savo mažam verslui?

Jei nusipirkote žiniatinklio prieglobos paslaugą norėdami pradėti savo verslą internete, galbūt pastebėjote, kad daugelis prieglobos paslaugų siūlo įmontuotą parinktį priglobti jūsų el..

Nors tai yra puikus dalykas visiems, kurie ką tik pradėjo savo veiklą, daugeliui tai yra neigiamas dalykas. Ir didžiausias iš jų yra jo ribotos savybės. Štai tada el. Pašto prieglobos paslaugos patenka į paveikslėlį. Skirtingai nuo integruotų parinkčių, kurias siūlo žiniatinklio prieglobos paslaugos, naudodamiesi el. Pašto prieglobos paslaugomis galite užtikrinti, kad kiekvienas jūsų išsiųstas el. Paštas bus pristatytas vartotojams..

Be to, jūs galite visiškai valdyti savo el. Laiškus. Dėl nuostabaus jų palaikymo galite susikoncentruoti tik į savo verslą, nieko nerimaudami dėl jo konfigūracijos ar nustatymų.

Kaip rasti geriausią el. Pašto paslaugų teikėją

Apskritai, prieš pasirenkant gerą el. Pašto prieglobos paslaugų teikėją, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Pažvelkime į kai kuriuos iš jų:

 • Tinkintas domenas: Visada patikrinkite, ar tai leidžia naudoti pasirinktinį el. Pašto domeną, ar ne.
 • Pristatymo garantija: Tai tikimybė, kad el. Laiškai pateks į gavėjų gautuosius, o ne į šlamšto aplanką.
 • Failų siuntimo talpa: Patikrinkite, ar jūsų el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjas leidžia išsiųsti didžiulius failų priedus iš savo paskyros. Kuo didesnius failus galite siųsti, tuo geriau.
 • Uptime: Nėra prasmės pasirinkti prieglobos paslaugos, jei ji negali užtikrinti 99,9% veikimo laiko.
 • Saugumas: Nepaprastai svarbu, kad el. Laiškuose nebūtų šlamšto ar kitokios kenkėjiškos grėsmės.

1. „Bluehost“: el. Pašto talpinimas naudojant nemokamą el. Pašto domeną

„Bluehost“ el

„Bluehost“ yra vienas iš populiariausių ir geriausių el. Pašto paslaugų teikėjų, siūlantis el. Pašto prieglobos paslaugas kartu su interneto priegloba. Naudodamiesi šiomis paslaugomis, visus metus galite turėti nemokamą domeną ir kurti neribotus el. Laiškus savo verslui. Dėl patikimo IMAP saugumo galite būti tikri, kad el. Laiškai visada apsaugoti nuo galimai pažeidžiamų grėsmių. Jis taip pat siūlo 3 skirtingus žiniatinklio pašto sprendimus, kad jūsų laiškai būtų apsaugoti.

„Bluehost“ leidžia sukurti 5 el. Pašto abonementus su bet kokiais interneto prieglobos planais. Taip pat nereikia jaudintis dėl jo veikimo laiko, nes „Bluehost“ turi puikius rekordus – 99,99% veikia.

Visą „Bluehost“ apžvalgą skaitykite čia.

2. „SiteGround“: geriausias saugaus el. Pašto paslaugų teikėjas

Svetainių el. Pašto talpinimas

„SiteGround“ yra dar vienas fantastiškas el. Pašto paslaugų teikėjas, kurį galite patikrinti. Ji jau yra tapusi pirmaujančia mažų ir didelių įmonių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja. Jos el. Pašto prieglobos paslaugos yra vienodai geros tiek funkcijų, tiek saugos galimybių atžvilgiu.

Pasirinkę „SiteGround“, galite išsiųsti iki 400 el. Laiškų per valandą. Kiekviename jūsų atsiųstame el. Laiške gali būti iki 40 gavėjų. Jei el. Laiškas nebus pristatytas, jis bus automatiškai pakartotas per 24 valandas. Taip pat galite būti tikri dėl savo el. Laiškų saugumo, nes jis įgalina „SpamExpert“ funkciją kiekvienam vartotojui pagal numatytuosius nustatymus.

Visą apžvalgą svetainėje „SiteGround“ skaitykite čia.

3. „HostGator“: geriausias el. Pašto talpinimas su neribotais el. Pašto adresais

„HostGator“, nemokamos migracijos paslaugos

„HostGator“ yra dar viena nuostabi el. Pašto prieglobos paslaugų teikėja, siūlanti saugias ir galingas el. Pašto prieglobos paslaugas savo vartotojams. Tai leidžia talpinti el. Laiškus savo serveryje. Sukūrę el. Laišką, prie jų galite prisijungti naudodami žiniatinklio paštą arba telefoną, nustatydami pasirinktą žiniatinklio klientą.

Geriausia tai, kad įgyvendindami bet kokius planus, gausite neribotas el. Pašto paskyras. „HostGator“ garantuoja 99,98 proc..

4. „G Suite“: Verslo el. Laiškai su „Gmail“

„GSuite“ el. Laiškai, el. Pašto talpinimas

„GSuite“ yra ne tik vidutinis el. Pašto paslaugų teikėjas. Tai yra visas verslo valdymo įrankis, leidžiantis visiškai pasiekti visus „Google“ organizavimo ir saugos įrankius. Tai gali padėti patobulinti jūsų verslą be jokios profesionalios pagalbos.

Jis siūlo 25 MB el. Pašto priedų parinkčių ir taip pat leidžia kurti neribotą skaičių grupių el. Laiškų. Be „Gmail“ verslui, jis suteikia prieigą prie visų „Google“ programų, įskaitant „Google“ diską, „Dokumentus“, „Voice“ ir kt.
Čia sužinokite, kaip sukurti profesionalų el. Laišką naudojant „G Suite“.

5. A2 priegloba: el. Pašto priegloba su tinkama garantija

A @ priegloba, nemokama migracija

„A2 Hosting“ siūlo saugias ir patikimas el. Pašto prieglobos paslaugas, užtikrinančias, kad jūsų el. Laiškai bus siunčiami ir gaunami be jokių problemų. Kaip žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai, jie taip pat siūlo neribotus el. Pašto adresus su persiuntimo ir automatinio atsakymo galimybėmis. Taip pat galite turėti neribotą atminties talpą, kurioje visi jūsų pranešimai bus saugomi, kol patys jų neištrinsite.

A2 priegloba automatiškai sukuria visų jūsų pranešimų atsargines kopijas, kad viskas būtų saugu. Jų patogus „cPanel“ palengvina konfigūraciją ir nustatymus. Geriausias dalykas, susijęs su „A2 Hosting“, yra tai, kad jie suteikia bet kuriuo metu proporcingą pinigų grąžinimo garantiją už bet kokias nenaudotas paslaugas.

Čia yra daugiau apie „A2“ prieglobą.

6. Skystas internetas: el. Pašto talpinimas su valdomu priegloba

Skystas internetas, el. Pašto talpinimas

„Liquid Web“ yra dar viena patikima el. Pašto prieglobos paslauga, siūlanti puikias funkcijas. Standartiniame plane yra 25 GB atminties vietos ir palaikomi 50 MB priedai. Tai taip pat leidžia lengvai importuoti el. Laiškus iš kitų platformų, tokių kaip „Gmail“ ir „Outlook“.

Jei reikia, galite lanksčiai nustatyti el. Pašto filtrus ir taisykles. Be to, jis taip pat siūlo POP, SMTP, IMAP prieigą ir apsaugą nuo šlamšto. Jis siūlo keletą planų su skirtingomis funkcijomis. Kuo aukštesnis jūsų planas, tuo daugiau funkcijų galite turėti.

Perskaitykite mūsų apžvalgą „Liquid Web“ čia.

7. „iPage“: pigiausias el. Pašto paslaugų teikėjas

„iPage“

„iPage“ yra dar viena el. pašto prieglobos paslauga, kuria naudodamiesi galite sukurti neribotus el. pašto adresus savo verslui. Tai puikus pasirinkimas mažų įmonių savininkams, kuriems reikia susikurti el. Pašto adresus savo darbuotojams.

Tai taip pat siūlo el. Pašto persiuntimo ir automatinio atsakymo funkciją, kuri leidžia lengviau palaikyti ryšį su klientais, net ir jums nesant. Norėdami įsitikinti, kad jūsų el. Pašto paskyra nėra apsaugota nuo grėsmių, ji siūlo IMAP palaikymą.

Sužinokite daugiau apie „iPage“ čia.

8. „InMotion“ talpinimas: dar viena el. Pašto talpinimo platforma

„InMotion“ priegloba yra nuostabi el. Pašto prieglobos platformos bendrojo naudojimo žiniatinklio prieglobos paslauga tiems, kurie ieško verslo klasės el. Pašto ir žiniatinklio prieglobos. Galite turėti beveik visas funkcijas, kurių gali prireikti tvarkant verslo el. Laiškus. Nuo el. Pašto filtravimo iki automatinio atsakiklio iki šlamšto el. Laiškų įtraukimo į juodąjį sąrašą, vartotojams jis siūlo puikias funkcijas.

Savo el. Pašto nustatymus galite dirbti naudodamiesi patogiu „cPanel“.

Čia yra daugiau apie „InMotion“ prieglobą.

9. „GoDaddy“: el. Pašto priegloba pradedantiesiems

„GoDaddy“ el

„GoDaddy“ visada buvo pasirinkimo galimybė pradedantiesiems nustatyti el. Laiškus, domenus ir žiniatinklio prieglobą.

„GoDaddy“ siūlo iki 50 GB talpos atmintį ir garantuoja 99,99% veikimo laiką. Tai taip pat leidžia siųsti sąskaitas faktūras, tvarkyti susitikimus, sekti ridą naudojant „Bookings“, „Outlook“, klientų tvarkymo ir „MileIQ“ programas.

Daugiau apie „GoDaddy“ skaitykite čia.

10. „Office 365“: Verslo el. Laiškai su „Outlook“

„Office 365“

„Office 365“ yra vienas iš geriausių el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjų, leidžiantis turėti verslo klasės el. Pašto prieglobą mažoms ir didelėms įmonėms. Tai leidžia tinkinti ir saugoti kiekvieną gautą el. Laišką. Galite naudoti jų paslaugas bendradarbiaudami įvairiuose departamentuose ir vietose. Taip pat galite valdyti skirtingas užduotis ir dirbti kartu su „Microsoft Planner“. Tokios savybės padeda lengvai valdyti, valdyti ir racionalizuoti savo verslą.

Tai yra keletas el. Pašto paslaugų teikimo paslaugų, kurias galite pasirinkti. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums pasirinkti geriausias verslo el. Pašto prieglobos paslaugas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti apie geriausius el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjus rinkoje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map