10 geriausių CDN paslaugų jūsų svetainei pagreitinti (2020 m.)

geriausios cdn paslaugos


Ar ieškote geriausių „WordPress“ CDN paslaugų?

Turinio pateikimo tinklai (CDN) kaupia jūsų svetainės turinį keliuose serveriuose skirtingose ​​geografinėse vietose. Tai pateikia turinį jūsų svetainės lankytojui per artimiausią serverį.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis „WordPress“ CDN paslaugomis, kurios gali padėti pagreitinti jūsų svetainę.

1. „StackPath“ CDN

„StackPath“

„StackPath“ yra viena iš geriausių „WordPress“ svetainių CDN paslaugų. „StackPath“ anksčiau buvo žinomas kaip „MaxCDN“. Jame yra intelektuali talpyklos kaupimo sistema, momentinio išvalymo mechanizmas ir pasirinktinės talpyklos taisyklės, kad būtų padidintas jūsų svetainės našumas. „StackPath CDN“ priklauso platus serverių tinklas visuose žemynuose.

Kartu pateikiama realaus laiko analizė, pasirinktinės „EdgeRules“, atsisiuntimų segmentų parinktis ir scenarijų be serverio funkcija. Pagrindiniame plane gali būti iki 1 TB mėnesio pralaidumo.

Kaina: Jos kaina prasideda nuo 20 USD per mėnesį. Pirmo mėnesio paslauga nemokama.

2. „KeyCDN“

KeyCDN

„KeyCDN“ yra vienas galingiausių turinio pateikimo tinklų, turinčių 34 duomenų centrus visame pasaulyje. Galite lengvai įdiegti „WordPress“ papildinį, vadinamą „CDN Enabler“, kad lengvai integruotumėte „KeyCDN“ į savo „WordPress“ svetainę.

Geriausia yra tai, kad papildinys leidžia išvalyti CDN zonos talpyklą tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus. Tai reiškia, kad jums nereikia prisijungti prie „KeyCDN“ prietaisų skydelio, kad išvalytumėte talpyklą.

Kaina: Jis turi mokėjimo už einamą kainą politiką ir mokesčius už naudojimąsi. „KeyCDN“ siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją.

3. Sucuri

Sucuri

„Sucuri“ yra geriausia svetainės saugumo, stebėjimo ir apsaugos tarnyba. Be saugumo, jie taip pat siūlo CDN sprendimą, skirtą jūsų WordPress svetainės našumui ir greičio optimizavimui. Jame yra kelios talpyklos parinktys visų tipų svetainėms.

Jų CDN veikia „Anycast“ tinkle su pasauliniu serverių platinimu. „Sucuri CDN“ konfigūracijoje yra pasirinktinės parinktys, leidžiančios maksimaliai padidinti svetainės greitį.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti „Sucuri“ apžvalgą, kad gautumėte daugiau informacijos apie jų paslaugas.

Kaina: Pagrindinis planas kainuoja 199,99 USD per metus.

4. Debesuota

Debesuota

„Cloudflare“ yra puiki interneto našumo ir saugos tarnyba. Ji turi didžiausią debesų tinklo platformą su 180 duomenų centrų visame pasaulyje ir saugo daugiau nei 16 milijonų domenų. Galite naudoti ją tinklalapiams, programoms mobiliesiems ir API pagreitinti.

Tai siūlo nemokamą papildinį ir drastiškai pagerina „WordPress“ svetainių našumą esant minimaliai konfigūracijai. Tai taip pat gina jūsų svetainę nuo DDoS atakų ir kenksmingo turinio.

Kaina: Pro planas prasideda nuo 20 USD per mėnesį. Jie taip pat siūlo nemokamą sąskaitą su pagrindinėmis funkcijomis.

5. „Amazon CloudFront“

„Amazon CloudFront“

„Amazon CloudFront“ yra AWS integruota CDN paslauga, kuri akimirksniu pateikia jūsų svetainės turinį lankytojams. AWS tinklas skatina CDN kartu su kitomis paslaugomis ir siūlo didelį perdavimo greitį visame pasaulyje. Tai pažangi paslauga kūrėjams ir programuotojams.

Atsižvelgiant į tai, turėsite įveikti nedidelę mokymosi kreivę, kad nustatytumėte „Amazon CloudFront“.

Kaina: Jis turi mokamą modelį ir imasi tik už jūsų naudojamas paslaugas. Naudodami AWS, trumpą laiką gausite nemokamą bandomąją versiją.

6. „CacheFly“

„CacheFly“

„CacheFly“ yra vienas seniausių turinio pristatymo tinklų rinkoje. Remiantis „Anycast“ tinklu, jie padeda pagerinti jūsų svetainės greitį ir greitai pateikia turinį. Ši CDN paslauga srautiniu būdu perduoda vaizdo įrašus ir transliacijas.

Kai jums reikia pagalbos, galite susisiekti su puikia palaikymo komanda, kuri gali atsakyti į jums rūpimus klausimus, susijusius su CDN.

Kaina: Pradinė smulkaus verslo planų kaina yra 245 USD per mėnesį, mokama kasmet. Išankstinio apmokėjimo metu taip pat gausite 2 mėnesius nemokamų paslaugų.

7. „Rackspace“

„Rackspace“

„Rackspace“ yra aukščiausios kokybės debesų kompiuterijos paslauga, naudojanti „Akamai“ tinklą ir srautui perduodantį turinį iki 200 vietų visame pasaulyje..

Tai palaiko el. Prekybos parduotuves, „WordPress“ svetaines, žiniatinklio programas, mobiliąsias programas ir dar daugiau. Tai šiek tiek šiuolaikiškų paslaugų reikalaujanti paslauga, todėl norint nustatyti, reikia pažangių žinių.

Kaina: Tai yra mokama paslauga, todėl jūs galite mokėti tik už sunaudotą pralaidumą. Paslaugą galima pritaikyti bet kokiam srautui.

8. „Google Cloud CDN“

„Google Cloud CDN“

„Google Cloud CDN“ yra nebrangi turinio pristatymo tinklo paslauga. Turėdamas 90 serverių visame pasaulyje, jis greičiausias turinio pristatymas jūsų vartotojams bet kurioje vietoje. Jis greitai įkeliamas ir padidina vartotojų įsitraukimą į jūsų svetainę. „Google Cloud CDN“ visiems vartotojams suteikia vieną IP adresą ir nereikia jokio regioninio DNS.

Kad jūsų svetainė būtų saugi, joje yra nemokamas SSL. Ji integruota su „Google Cloud Platform“ ir galite įgalinti CDN naudodami vieną žymimąjį laukelį.

Kaina: Norėdami gauti prieigą prie CDN, turite prisiregistruoti prie „Google Cloud Platform“. „Google Cloud Platform“ kaina priklauso nuo jūsų naudojimo.

9. „Microsoft Azure“ CDN

„Microsoft Azure“ CDN

Jei ieškote saugaus ir patikimo turinio pateikimo tinklo, tada puikus pasirinkimas yra „Microsoft Azure“ CDN. Jis yra aprėptis visame pasaulyje ir masiškai keičiamas turinio pateikimas. Jis integruojamas su visomis „Azure“ paslaugomis, kurios CDN sprendimą daro naudingesnį.

Azure CDN sumažina puslapio įkėlimo laiką, taupo pralaidumą ir pagreitina tinklalapių naudojimą. Tai puikiai veikia su svetainėmis, programomis ir žaidimų programine įranga.

Kaina: Jis veikia pagal „pay-as-you-go“ modelį.

10. Imperva

Imperva

„Imperva“ yra viena iš geriausių CDN paslaugų, naudojančių intelektualųjį talpyklos kaupimą, spartų saugojimą ir optimizavimo įrankius. Komplektuojama su pažangiąja mašinų mokymosi technologija, skirta dinaminiam kaupimui talpykloje. Galite iškart išvalyti talpyklą ir turite pasirinktinių talpyklos valdymo parinkčių.

Duomenų centrai yra strategiškai išdėstyti visuose pasaulio regionuose, kad teiktų turinį iš serverio, kuris yra arčiau vartotojų. „Imperva“ optimizuoja turinį, automatizuoja glaudinimą ir daro daug daugiau, pavyzdžiui, kaip papildomą CDN paslaugą.

Kaina: Turite paprašyti kainos.

Tai viskas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias jūsų WordPress svetainės CDN paslaugas. Įdiegę pasirinktą paslaugą, būtinai atlikite interneto greičio testą. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map