10 geriausių domenų vardų tarpininkų 2020 m. (Palyginti)


Svarstote, kaip pirkti ir parduoti domenų vardus už teisingą kainą?

Yra du populiarūs domenų vardų pirkimo ar pardavimo būdai.

 1. Aukcionų svetainės: Aukcionų svetainė yra puiki vieta rasti domenų vardus, kuriuos parduoda savininkai. Pirkėjai gali pateikti pasiūlymą domenams, kurie jiems patinka, ir laukti, kol pasiūlymas baigsis. Kaip ir visos aukcionų svetainės, išpardavimas atitenka aukščiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui. Galite naudoti šią platformą norėdami nusipirkti domeną arba sudaryti savo parduodamo domeno sąrašą.
 2. Tikra tarpininkavimo įmonė: Domenų vardų brokeriai yra agentai, kurie susisiekia su domeno vardo pardavėju ir derasi dėl teisingos kainos jūsų vardu. Jei pavyksta susitarti, brokeriai gauna komisinį atlyginimą už pardavimą.

Abi galimybės yra vienodai geros, kai kalbama apie domenų vardų pardavimą ir pirkimą. Jei esate patyręs prekybininkas, aukcionų svetainės galėtų būti jums geresnis pasirinkimas.

Tačiau jei jūs dar nesate pirkinys domenų vardų pirkime ir pardavime, galite pasirinkti maklerio firmas dėl kelių priežasčių. Bet daugiau apie tai per kelias akimirkas.

Šiame įraše papasakosime apie kai kurias populiariausias aukcionų svetaines rinkoje ir apie tai, kaip tikros tarpininkavimo firmos gali padėti jums gauti jūsų įmonei norimą domeną..

Vis dėlto pirmiausia pakalbėkime apie tai, kodėl brokerių firmos gali būti jūsų geriausios lažybos, jei tik pradedate.

Domenų vardų brokerių firmos pasirinkimas

Brokerio naudojimas perkant ar parduodant domenų vardus gali turėti daug privalumų. Nesvarbu, ar esate pirkėjas, ar pardavėjas, tai naudinga visiems. Čia yra keletas brokerio naudojimo pranašumų.

 • Jums niekada nereikės jaudintis dėl derybų. Jie viskuo pasirūpins turėdami savo ekspertų derybinius įgūdžius.
 • Jei esate pardavėjas, brokeriai labiau pažįsta potencialius pirkėjus ir aiškiai supranta, ko galite tikėtis.
 • Labiausiai gerbiami domenų brokeriai turės gerus santykius su keliais kokybės domenų savininkais. Taigi, pirkėjas, galite betarpiškai naudotis patikimu adresų sąrašu be jokių šaltų skambučių.
 • Jie gali padėti apsaugoti jūsų, kaip kliento, anonimiškumą.
 • Jie pasirūpins domenų perkėlimu ir dokumentų tvarkymu.

Ir tai tik keli privalumai. Esmė ta, kad jie padarys visą sunkų darbą už jus, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į pagrindinius savo verslo aspektus.

Dabar pažvelkime į kai kurias aukcionų svetaines ir domenų vardų tarpininkų firmas, kurias galite pasirinkti.

Domenų vardų tarpininkavimo svetainės

1. Domenas.com

Domenas.com

Domenas.com yra puiki platforma visiems, dirbantiems su domenų vardais. Čia galite lengvai ieškoti savo domenų, rasti naujų domenų plėtinių, apsaugoti domeną ir dar daugiau.

Tai taip pat siūlo nemokamą Užšifruokime SSL, kuri apsaugo jūsų domeną užrakinant jį nuo neteisėto perkėlimo. Jei reikia, jis automatiškai persiųs jūsų domeno el. Pašto adresus į bet kurį kitą galiojantį el. Pašto adresą.

2. „GoDaddy“ tarpininkavimas

„Godaddy“ tarpininkavimas

Tarpininkavimas „GoDaddy“ yra puiki galimybė gauti mėgstamą domeną, jei jis jau yra nurodytas kažkieno vardu.

„GoDaddy“ domenų brokerio tarnyba padarys viską, ką gali, kad susisiektų su dabartiniu domeno vardo registruotoju ir bandytų derėtis dėl jo pirkimo. Agentai gauna ne daugiau kaip 30 dienų, kad sudarytų jums sandorį.

3. Uniregistry rinka

Uniregistry, domenų brokeriai

„Uniregistry Market“ yra mažmeninės prekybos domenų registratorius ir paslaugų teikėjas profesionalams, kur galite nusipirkti, parduoti ir pastatyti savo domenų vardus. Už prisijungimą prie programos nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių. Galite tiesiog užsiregistruoti ir nedelsdami pradėti pardavinėti.

Tai taip pat palaiko įvairias mokėjimo parinktis, tokias kaip „PayPal“, „Wire“ ir kt. Visiškai nesunku nusipirkti domeno vardą „Uniregistry“. Jūs netgi galite derėtis dėl susitarimo su dabartiniu bet kurio norimo domeno savininku. Susitarę dėl kainos, galite pereiti į saugų pardavimą, o paskui perduoti savo naują domeną.

4. Vardo žvalgyba

„NameCheap“, domenų brokeriai

„Namecheap“ yra dar vienas kokybiškas domenų vardų tarpininkas, leidžiantis parduoti ir nusipirkti domenus jūsų verslui. „Namecheap“ taip pat siūlo priimtiną kainą už domenų registraciją ir atnaujinimą.

Tai taip pat leidžia klientams, kurie iš jų įsigijo domeno vardą, išvardyti parduodamus domenus už fiksuotą kainą. Už tai nereikia mokėti papildomų mokesčių. Jei jūsų nurodytas domenas bus parduotas, turėsite sumokėti 10% kainos „Namecheap“ kaip komisinį. Tai yra mažai, palyginti su tuo, ką iš daugelio kitų domenų vardų brokeriai ima iš savo vartotojų.

5. Sedo

Sedo,

Sedo yra dar vienas populiarus domenų vardų tarpininkas, kuris leidžia jums nusipirkti, parduoti ar pastatyti savo domenų vardus su daugybe papildomų paslaugų, tokių kaip nemokamas perkėlimas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir pan. Savo vardus galite išvardyti parduodami be jokio registracijos mokesčio.

Tačiau, kaip ir visi kiti domenų brokeriai, jie taip pat ims mokesčius už komisinius už kiekvieną jūsų parduodamą pardavimą. „Sedo“ komisiniai, kuriuos mokate, priklausys nuo įtraukimo į sąrašą tipo ir jūsų užsakomo ALD. Idealiu atveju tai gali svyruoti nuo 10% iki 20%.

6. „DomainAgents“

„DomainAgents“

Visai kaip rodo pavadinimas Domenų agentai specializuojasi pirkti ir parduoti domenų vardus. Tai yra patikima platforma pardavėjams ir pirkėjams, norint parduoti ar įsigyti domenų vardus sąžiningai abiem šalims.

Su „Doman Agents“ galite įsigyti domeną dviem skirtingais būdais: pateikdami pasiūlymą arba tiesiogiai pirkdami Pirkite dabar vardas iš turgaus. Kai potencialus pirkėjas nori pirkti, jis gali nusipirkti domenų agentų kreditą ir nustatyti domeno vardą, kurį jie nori įsigyti. Tada jie susisieks su domeno savininku ir pateiks pasiūlymą pirkėjo vardu. Apie pasiūlymą bus pranešta savininkui, ir derybos gali prasidėti.

7. Domenų valdos

Domenų valdos palengvina domenų vardų pirkimą, pardavimą ir vertinimą. Jei jus domina domeno vardo pirkimas, galite pasamdyti pramonės ekspertą, kad jis jums rastų.

Kita vertus, jei norite parduoti domeną, galite susisiekti su „Domain Holdings“ užpildydami jų kontaktinę formą. Čia taip pat pateikiamas visų laikų didžiausių pardavimų domene sąrašas. Galite pasitikrinti juos įkvėpimo.

Domenų vardų aukcionų svetainės

1. „GoDaddy“ aukcionas

Domenų aukcionai, domenų brokeriai

„GoDaddy Auction“ yra populiarus pasirinkimas perkant ir parduodant domenų vardus jūsų verslui. Galite prisijungti prie šios rinkos sumokėdami nedidelį 4,99 USD registracijos mokestį per metus. Tapęs nariu, jūs galite siūlyti kainą ir nusipirkti domeno vardą arba surašyti parduodamų domenų vardus be jokių papildomų mokesčių.

Surašydami parduodamą domeną galite:

 • Nustatykite kainą „Pirkti dabar“
 • Surenkite aukcioną ir paskelbkite jį viešai 1 savaitę
 • Priimkite arba atmeskite pirkėjų pasiūlymus arba pateikite priešingą pasiūlymą

Jei jūsų domenas parduodamas už kainą, mažesnę nei 5000 USD, tada „GoDaddy“ ims komisinį mokestį nuo 15% iki 20%. Bet jei jūs galite jį parduoti už didesnę kainą nuo 5001 USD iki 25000 USD, komisinis mokestis bus 1000 USD ir 15% nuo sumos, viršijančios 5000 USD..

Geros žinios yra tai, kad jei perkate domeną iš jų, jums nereikia jaudintis dėl šių komisinių mokesčių.

Sužinokite daugiau apie „GoDaddy“ čia.

2. Flippa

„flippa“, domenų brokeriai
Flippa yra viena iš pirmaujančių įvairių internetinių ypatybių, pavyzdžiui, domenų vardų, svetainių ir programų, skirtų mažoms ir didelėms įmonėms, pirkimo ir pardavimo.

Jei perkate domeno vardą, galite filtruoti paiešką pagal kainą, amžių ir domeno plėtinį, kad gautumėte geriausius rezultatus. Domenų vardai pateikiami plačiame kainų diapazone. Šiuos pavadinimus galima įsigyti aukcione arba tiesiogiai parduoti.

Kai kurie iš jų gali kainuoti ne mažiau kaip 1 USD.

Galite žiūrėti dominančius domenus, sekti aukcionus arba dalyvauti aukcionuose siūlydami domenų vardus. Jei jūsų pasiūlymas bus priimtas, pirkdami galėsite vadovautis „Flippa“ mokėjimo gairėmis.

Išvardyti parduodamus domenų vardus „Flippa“ yra paprasta. Galite pradėti pardavinėti savo domeną iškart sukūrę sąskaitą „Flippa“.

3. „eBay“

„eBay“ domenai, domenų brokeriai

EBay yra viena garsiausių planetos internetinių aukcionų svetainių. Tad neturėtų būti nuostaba, kad „eBay“ turi specialų skyrių domenų vardų sąrašams, iš kurių galite įsigyti ar parduoti savo domenus. Norėdami nusipirkti domeno vardą, pirmiausia turėsite prisiregistruoti, kad gautumėte nemokamą sąskaitą. Už domeno pirkimą nereikia mokėti jokių papildomų kainų.

Jei esate pardavėjas, naudodamiesi nemokama paskyra nemokamai galite turėti iki 50 įrašų. Bet jei norite parduoti daugiau nei 50 domenų, turėsite atnaujinti „eBay“ parduotuvės planą. Jie ims 27,95 USD per mėnesį už pagrindinį planą, kurį reikia atnaujinti kasmet. Nesvarbu, ar turite „eBay“ parduotuvės prenumeratą, ar ne, už kiekvieną domeną, kurį parduodate per „eBay“, turėsite sumokėti 10% komisinį mokestį..

Tai yra keletas domenų vardų tarpininkų ir aukcionų svetainių, kurias galite patikrinti, ar jus domina domenų vardų pirkimas ar pardavimas. Tuo tarpu jūs taip pat galbūt norėsite žinoti, kaip nemokamai užregistruoti domeno vardą.

O jei perkate domeną, greičiausiai kitas žingsnis bus jūsų naujos svetainės sukūrimas. Dėl to peržiūrėkite šį naudingą šaltinį, kuris išmokys jus sukurti svetainę.

Tikimės, kad jums šis straipsnis buvo naudingas, ir jei taip, nedvejodami pasidalykite juo su draugu.

Ar turite naudingų patarimų, kaip pirkti ar parduoti domenų vardus, kurių mes neapžvelgėme šiame straipsnyje? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Mes norėtume išgirsti jūsų mintis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map