10 geriausių žiniatinklio prieglobos skelbimų Australijoje (2020 m.), Greičio bandymo rezultatai

geriausios Australijos interneto prieglobos įmonės


Ar jūs ieškote geriausio australų interneto prieglobos? Kurdami svetainę svarbu pasirinkti geriausią interneto prieglobos paslaugą, kad gautumėte reikiamą greitį, našumą, saugumą ir palaikymą. Pasirinkus netinkamą žiniatinklio prieglobą jūsų svetainė gali būti nepatikima, o tai gali neigiamai paveikti jūsų svetainės lankomumą, SEO ir net konversijas.

Šiame straipsnyje su jumis pasidalinsime 10 geriausių Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų rinkiniais. Ne visi šiame sąraše esantys žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai yra įsikūrę Australijoje, tačiau visi jie gali teikti jūsų ieškomas kokybiškas paslaugas.

Pradėkime.

Australijos žiniatinklio prieglobos apžvalga: mūsų procesas

Prieš įsitraukdami į geriausių Australijos žiniatinklio prieglobos dešimtuką, norime pasidalyti savo „IsItWP“ žiniatinklio prieglobos peržiūros procesu..

Mes patys išbandėme daugelį šiame sąraše esančių žiniatinklio prieglobų, kad galėtume pateikti jums išsamią apžvalgą. Tikimės, kad tai palengvins jums geriausios Australijos interneto prieglobos paslaugų pasirinkimo procesą. Nereikia gaišti laiko, kad išbandytumėte daugybę įvairių Australijos žiniatinklio prieglobos, nes mes tai padarėme už jus.

Mes išbandėme šiuos žiniatinklio prieglobos veiksmus atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Pasirašytos geriausios Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugos.
 2. Sukūrė bandomąją „WordPress“ svetainę.
 3. Pridėta „WordPress“ tema, vaizdai ir netikras turinys, kad atspindėtų tiesioginę svetainės aplinką.
 4. Atlikė greičio testus, norėdami pamatyti, kaip svetainė veiks, ir užrašė bandymų duomenis.

Kaip matote, mes išbandėme šiuos žiniatinklio prieglobos dokumentus, todėl pasitikime šiuo geriausių Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų sąrašu..

Pradėkime!

1. „SiteGround“

siteground-australia

 • Įkrovimo laikas: 649 ms
 • Uptime: 99,98%
 • Palaikymas: 10/10
 • Interneto svetainė: „SiteGround.com“

Pradėkite nuo „SiteGround“ »

„SiteGround“ yra viena geriausių Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų ir yra patikima žiniatinklio priegloba, turinti daugiau nei 2 milijonus domenų.

Sukurti savo svetainę lengva naudojant „SiteGround“. Galite pasirinkti iš nemokamos „WordPress“ diegimo (populiariausios turinio valdymo sistemos pasaulyje) arba „Weebly“ svetainės kūrėjo. Abi parinktys leidžia greitai sukurti svetainę.

„SiteGround“ teikia aukščiausio lygio klientų palaikymo paslaugas, kurias galima rasti visą parą, per telefoną, tiesioginius pokalbius ir bilietus. Taigi, nesvarbu, kokią problemą turite, galite tikėtis greito, patikimo paėmimo ir sprendimo būdo.

Be to, „SiteGround“ siūlo greičiausią žiniatinklio prieglobą rinkoje. Jie turi duomenų centrą, esantį Singapūre, kuris geriausiai veikia Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Azijoje ir Ramiojo vandenyno pietuose, ir jis lenkia daugelį vietinių australų šeimininkų.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Singapūras.

Kainodara: Įprastos kainos prasideda nuo 14,95 AUD per mėnesį.

Specialus pasiūlymas: Mūsų vartotojai gauna specialų 4,95 AUD per mėnesį pasiūlymą.

Perskaitykite mūsų „SiteGround“ apžvalgą »

„Wpengine“ apžvalga2. WP variklis

 • Įkrovimo laikas: 582 ms
 • Uptime: 99,99%
 • Palaikymas: 9/10
 • Interneto svetainė: WPEngine.com

Pradėkite nuo „WP Engine“ »

„WP Engine“ yra populiariausia „WordPress“ valdoma priegloba Australijoje. Tvarko „WordPress“ priegloba reiškia, kad „WP Engine“ atliks visą jūsų svetainės priežiūrą; viskas, ką jums reikia padaryti, tai nustatyti savo svetainę, o jie atliks visa kita.

Kurį kiekvieno „WP Engine“ planą gausite pasaulinį CDN (turinio pristatymo tinklą), kuris jūsų svetainę pavers žaibiška.

Jie taip pat teikia 36 aukščiausios kokybės temas, apimančias integruotą SEO ir saugumą, kad per kelias minutes galėtumėte sukurti profesionalią svetainę. „WP Engine“ taip pat siūlo palaikymą 24 valandas per parą.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Sidnėjus, Australija.

Kainodara: Įprasta kainodara prasideda nuo 35 USD / mėn. (USD).

Specialus pasiūlymas: Mūsų vartotojai moka 28 USD / mėn. (USD).

Pradėkite nuo „WP Engine“ šiandien »

3. A2 talpinimas

a2-priegloba-Australija

 • Įkrovimo laikas: 1.28 s
 • Uptime: 99,90%
 • Palaikymas: 9/10
 • Interneto svetainė: A2hosting.com

Pradėkite nuo A2 prieglobos »

„A2“ priegloba yra dar viena greičiausių australų svetainių prieglobos paslaugų teikėjų, siūlanti duomenų centrus, esančius Singapūre, ir „turbo“ serverius, kurie yra iki 20 kartų greitesni.

„A2“ priegloba yra paprasta naudoti, optimizuota „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“, teikia nemokamą ir lengvą svetainių perkėlimą, taip pat visą parą veikiančią klientų palaikymą telefonu, pokalbiais ir palaikymo bilietus..

A2 priegloba išsiskiria iš kitų žiniatinklio prieglobos – tai jų „bet kada“ pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkinti jų aptarnavimu per 30 dienų, gausite visą grąžinamąją išmoką. Be to, po pirmųjų 30 dienų turėsite teisę į proporcingą lėšų grąžinimą už nepanaudotas paslaugas.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Singapūras.

Kainodara: Įprasta kainodara prasideda nuo 7,99 USD / mėn. (USD).

Specialus pasiūlymas: Specialiojo pasiūlymo kaina prasideda tik nuo 2,96 USD / mėn. (USD).

Perskaitykite mūsų A2 prieglobos apžvalgą »

4. „Bluehost“

bluehost-australia

 • Įkrovimo laikas: 689 ms
 • Uptime: 99,99%
 • Palaikymas: 9/10
 • Interneto svetainė: „Bluehost.com“

Pradėkite nuo „Bluehost“ »

„Bluehost“ yra viena iš populiariausių „WordPress“ prieglobos paslaugų rinkoje, teikianti daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje.

„Bluehost“ yra vienas geriausių interneto prieglobos pradedantiesiems, kuriantiems „Aussie“ svetainę. Su kiekvienu planu gausite nemokamą domeno vardą, SSL sertifikatą, „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu ir palaikymą visą parą. Taigi, jūs galite sukurti savo svetainę greitai ir lengvai, naudodami „Bluehost“.

Jūs taip pat gausite neribotą pralaidumą, net ir turėdami pigiausią prieglobos planą, ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Juta, JAV.

Kainodara: Įprasta kainodara prasideda nuo 11,41 USD / mėn.

Specialus pasiūlymas: „IsItWP“ vartotojai moka tik 3,93 AUD per mėnesį.

Skaitykite mūsų „Bluehost“ apžvalgą »

5. „HostGator“

hostgator-australia

 • Įkrovimo laikas: 691 ms
 • Uptime: 99,96%
 • Palaikymas: 10/10
 • Interneto svetainė: „HostGator.com“

Pradėkite nuo „HostGator“ »

„HostGator“ yra dar vienas nuostabus interneto prieglobos paslaugų teikėjas pradedantiesiems. Jie siūlo nemokamą internetinių svetainių kūrimo priemonę ir 4500 svetainių šablonų, nemokamą pirkinių krepšelio programinę įrangą internetinei parduotuvei sukurti, techninę pagalbą 24/7/365 ir dar daugiau.

Su kiekvienu planu jūs taip pat gausite neišmatuotą vietos diske ir pralaidumą, neribotus el. Pašto adresus, lengvai naudojamą valdymo pultą ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Nesvarbu, ar norite kurti asmeninį tinklaraštį, ar smulkaus verslo svetainę, „HostGator“ suteikia galimybę lengvai naudotis dar tik pradedantiesiems.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Hiustonas ir Juta, JAV.

Kainodara: Įprasta kaina prasideda nuo 6,95 USD / mėn.

Specialus pasiūlymas: Mūsų vartotojai moka tik 2,78 USD / mėn. (USD).

Perskaitykite „HostGator“ apžvalgą »

6. „GreenGeeks“

žali-geeks-australija

 • Įkrovimo laikas: 697 ms
 • Uptime: 99,92%
 • Palaikymas: 9/10
 • Interneto svetainė: „GreenGeeks.com“

Pradėkite nuo „GreenGeeks“ »

„GreekGeeks“ yra dar viena interneto prieglobos paslaugų teikėja, kuri yra puiki galimybė Australijos svetainėms. Nors Australijoje duomenų centrų nėra, jie siūlo greitą SSD pagrįstą bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, VPS ir „WordPress“ prieglobą.

Kai kurios jų funkcijos apima nemokamą „drag and drop“ svetainių kūrimo priemonę, neribotą interneto erdvę, nemokamas el. Pašto paskyras, palaikymą visą parą ir kt..

Be to, „GreenGeeks“ yra ekologiška žiniatinklio priegloba. Jie tris kartus grąžina sunaudotą energiją į tinklą atsinaujinančios energijos pavidalu.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Amsterdamas, Nyderlandai.

Kainodara: Įprasta kainodara prasideda nuo 9,95 USD / mėn. (USD).

Specialus pasiūlymas: Mūsų vartotojai moka tik 2,95 USD / mėn. (USD).

Perskaitykite mūsų „GreenGeeks“ apžvalgą »

7. WP priegloba

wp-hostingas-Australija

„WP Hosting“ yra 100% australų „WordPress“ priegloba. Jie užsiima verslu nuo 2008 m. Ir jais pasitiki didžiosios Australijos svetainės, tokios kaip Melburno universitetas, Melburno konferencijų parodų centras, Mortgage Choice, Australijos vienybė ir dar daugiau.

„WP Hosting“ siūlo kasdienines atsargines kopijas, nemokamą svetainių perkėlimą, „visada įjungtą“ DDoS apsaugą, neribotą duomenų perdavimą ir dar daugiau.

Jie taip pat siūlo Australijos palaikymo komandą, prieinamą visą parą, naudojantis el. Paštu ir bilietų pagalba, taip pat teikia pagalbą telefonu darbo valandomis.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Sidnėjus, Australija.

Kainodara: Įprastos kainos prasideda nuo 19 USD / mėn.

8. Kinsta

„kinsta-australia-best-hosting“

„Kinsta“ yra dar vienas visiškai valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, kuris prižiūri visą jūsų svetainės priežiūrą. Tarp didžiausių jų klientų yra „TripAdvisor“, „Buffer“, „Ubisoft“, „Intuit“ ir „FreshBooks“..

Jie apima nemokamą SSL sertifikatą ir CDN su kiekvienu planu. Kitos funkcijos apima galimybę pasirinkti duomenų centrą, kasdienines atsargines kopijas ir veikimo patikras, žaibišką greitį, sustojimo vietas tobulinimui ir dar daugiau.

Jie taip pat siūlo ekspertų palaikymą iš „WordPress“ kūrėjų ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Sidnėjus, Australija.

Kainodara: Įprasta kainodara prasideda nuo 30 USD / mėn. (USD).

9. Debesys

„cloudways-best-australian-hosting“

„Cloudways“ yra valdoma debesimis pagrįsta žiniatinklio prieglobos platforma. Tačiau jie nestato jūsų svetainės savo serveriuose, o pasirenka debesies VPS teikėją, pvz., „Google Cloud“, „Linode“ ar „Digital Ocean“. Tai padidins jūsų svetainės greitį ir kadangi vis tiek galite valdyti savo svetainę iš „Cloudways“ platformos, ją lengva valdyti ir jūs gaunate palaikymą visą parą.

„Cloudways“ taip pat teikia valdomas atsargines kopijas ir apsaugą, „CloudwaysBot“ (jūsų pačių išmanusis asistentas), nemokamą SSL diegimą vienu spustelėjimu ir dar daugiau.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Sidnėjus, Australija.

Kainodara: Įprastos kainos prasideda nuo 10 USD / mėn. (USD).

Pradėkite nuo „Cloudways“ šiandien »

10. „VentraIP“

„ventraIP-best-australian-hosting“

„VentraIP“ yra 100% australų valdoma ir valdoma interneto prieglobos paslauga, kuria pasitiki 150 000 klientų.

Jų žiniatinklio prieglobos planuose yra nemokamas SSL sertifikatas, valandinės „Acronis“ atsarginės kopijos, neribotas pralaidumo pralaidumas, neribotos el. Pašto paskyros, „Samsung“ įmonės lygio SAS SSD saugykla už puikų našumą ir greitį ir dar daugiau.

Jie taip pat siūlo paramą iš Melburno komandos, veikiančią visą parą, visą parą, kurią galima susisiekti telefonu arba el. Paštu.

Serveriai Australijoje / arčiau jos: Sidnėjus ir Melburnas, Australija.

Kainodara: Įprasta kainodara prasideda nuo 8,95 AUD per mėnesį.

Ko reikia ieškoti geriausiuose australų hostinge

Pasirinkdami geriausią australų žiniatinklio prieglobą, turite atsižvelgti į keletą dalykų, kad galėtumėte pasiekti geriausią savo svetainės našumą ir greitį. Šie veiksniai apima:

 1. Serverio vieta
 2. Uptime garantija
 3. Esminės savybės
 4. Techninė pagalba

1. Serverio vieta
Jei jūsų svetainė ar jūsų vartotojai yra Australijoje, turėtumėte ieškoti žiniatinklio prieglobos paslaugos, kurios serveriai yra Australijoje arba netoli jos. Kuo toliau nuo jūsų vietos yra žiniatinklio serveris, tuo didesnė tikimybė, kad turėsite spręsti tokias problemas kaip lėtesnis įkėlimo laikas, atsilikimas, vėlavimai ir pan..

2. Uptime garantija
Uptime yra laikas, kurį serveris dirba ir yra prieinamas. Norite pasirinkti Australijos žiniatinklio prieglobą, galinčią garantuoti gerą veikimo laiką, kad jūsų svetainė būtų visada prieinama vartotojams. Per daug prastovų gali prarasti srautą, potencialius klientus ir net pardavimus. Nors nė vienas žiniatinklio priegloba negali garantuoti 100 proc. Veikimo laiko, geriausia pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kuri garantuoja bent 99,9 proc..

3. Esminės savybės
Geras interneto prieglobos paslaugų teikėjas taip pat turėtų suteikti jums visas funkcijas, kurių jums reikia norint lengvai sukurti jūsų poreikiams idealią svetainę. Keletas svarbiausių funkcijų, kurių turėtumėte ieškoti:

 • Domeno vardas
 • SSL sertifikatas
 • Svetainių kūrimo priemonė
 • El. Pašto paskyros
 • Saugojimo vietos
 • Atsarginės kopijos
 • Spustelėkite „WordPress“ diegimą

Jei galite rasti žiniatinklio prieglobą, kurioje prieinamos kainos pasiūlyme pateikiamos visos šios pagrindinės funkcijos, sutaupysite pinigų ir galėsite greitai sukurti profesionalią, saugią svetainę..

4. Techninė pagalba
Svetainės kūrimas kartais gali būti sudėtingas, ypač pradedantiesiems. Taigi, rinkitės Australijos žiniatinklio prieglobą, kuri teikia išskirtinę techninę pagalbą. Ekspertų pagalba visą parą ir visą parą leis jums greitai išspręsti jūsų problemas bet kuriuo metu, kai susidursite su problema.

Geriausias žiniatinklio priegloba Australijoje: mūsų verdiktas

Mūsų rekomendacija dėl geriausios Australijos žiniatinklio prieglobos yra „SiteGround“. „SiteGround“ yra viena iš pirmaujančių žiniatinklio prieglobos paslaugų rinkoje ir turėdami artimus serverius Singapūre, jie galės greitai ir patikimai aptarnauti svetaines Australijoje..

Be to, „SiteGround“ yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Galite lengvai pradėti kurti svetainę įdiegę „WordPress“ vienu spustelėjimu, jie teikia puikų palaikymą klientams, be to, tai yra prieinama galimybė, kainuojanti tik 4,95 USD / mėn..

Australijos žiniatinklio priegloba „CostMoney BackLoad TimeUptimeSupportAustralian Server“
„SiteGround“4,95 USD per mėnesį30 dienų649 ms99,98%10/10Ne
28 USD / mėn60 dienųNetaikomaNetaikoma9/10Taip
A2 talpinimas2,96 USD / mėn30 dienų1280 ms99,90%9/10Ne
„Bluehost“3,93 AUD per mėnesį30 dienų689 ms99,99%10/10Ne
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map