10 geriausių pigių 2020 m. Domenų registratorių ir kaip jį pasirinkti

geriausias domenų vardų registratorius


Ar ieškote geriausio domenų vardų registratoriaus, kad galėtumėte įsigyti domeno vardą? Norėdami sukurti svetainę, turėsite nusipirkti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą. Turėdami tinkamą domeno vardą, galite apibendrinti visą savo verslo idėją į žodį ar du. Štai kodėl svarbu pasirinkti geriausią domeno vardą ir nusipirkti jį iš geriausio domeno teikėjo rinkoje.

Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip išsirinkti geriausią domenų vardų registratorių pagal jūsų poreikius ir palyginti geriausius domenų pardavėjus.

Kadangi tai yra ilgas straipsnis, pateiksime jūsų pagalbos turinį:

I. Kas yra domenų vardų registratorius?

II. Geriausi domenų vardų registratoriai 2020 metams (palyginti)

III. Kaip pasirinkti domenų vardų registratorių

 1. Kainodara
 2. Registracijos laikotarpis
 3. Galiojimo laikotarpis
 4. Domenų, kurių galiojimas pasibaigė, pelnas
 5. Domeno perkėlimas ir mokesčiai
 6. Papildymo paslaugos
 7. Vartotojo patirtis
 8. Paslėpti mokesčiai
 9. Pagalba klientams

Kas yra domeno vardo registratorius?

Domenų vardų registratorius yra paslauga, kurią galite naudoti norėdami įregistruoti įmonės pavadinimą savo internetiniam atstovavimui. Pasaulyje yra šimtai domenų teikėjų, kurių kainos ir funkcijos skiriasi.

Vardas berniukas

Paprastai jūs žinote įmonės pavadinimą, kurį norite užregistruoti. Tačiau yra toks domenų vardų generatorius Vardas berniukas kurie taip pat padeda vartotojams generuoti verslo pavadinimo idėjas ir URL. Domenų vardų registratoriai yra akredituoti ICANN (priskirtų vardų ir numerių interneto korporacija) ir leidžia šiems registratoriams teikti domenų vardus įmonėms ir asmenims.

Geriausi domenų vardų registratoriai, palyginti su 2020 m

Mes pasidalijome, kaip pasirinkti geriausią domeno teikėją jūsų domeno vardui. Laikas pasakyti jums mūsų ekspertų patarimus dėl geriausių domenų vardų registratorių. Šie registratoriai yra žinomi dėl skirtingų funkcijų ir kainų. Galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų reikalavimus.

1. „Bluehost“

„Bluehost“ yra vienas populiariausių domenų vardų ir interneto prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje. Jie siūlo pigiausias kainas pradedantiesiems. „Bluehost“ taip pat oficialiai rekomenduoja „WordPress“ branduolys.

Jų palaikymas yra galingas, ir jie turi galimybių nuo pradedančiųjų iki verslo vartotojų. „IsItWP“ vartotojams jie siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir gerą nuolaidą žiniatinklio prieglobai.

pradžia-svetainė-internetinė svetainė

Gaukite nemokamą domeno vardą naudodamiesi „Bluehost“ priegloba »

Jei norite, kad visas paketas prasidėtų iš naujo, tada „Bluehost“ yra jums tinkamiausias pasirinkimas. Jie siūlo lengvas mastelio keitimo parinktis, o jūsų verslui augant, visada galite pasikalbėti su draugiška palaikymo komanda.

„Bluehost“ teikia specialųjį prieglobą, „WooCommerce“ prieglobą, VPS prieglobą, debesų prieglobą ir valdomą interneto prieglobą. Jie taip pat turi pasirinktinius plataus masto svetainių planus.

Perskaitykite mūsų visą „Bluehost“ apžvalgą iš prieglobos ekspertų.

2. Domenas.com

Domenas.com

Domenas.com yra populiarus domenų vardų teikėjas. Jie siūlo prieinamą kainą su keliomis priemonėmis pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams. Kaip ir kiti populiarūs domenų registratoriai, jie taip pat teikia domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos paketus. Pirkdami jų prieglobos planą, gausite nemokamą domeno vardą, kad galėtumėte pradėti kurti savo svetainę.

Jie siūlo paprastą domenų perkėlimo galimybę, interneto projektavimo paslaugą, el. Pašto tarnybą ir dar daugiau. Domenas.com taip pat siūlo geras nuolaidas naujiems domenų vardų registruotojams.

3. „HostGator“

„Hostgator“

„HostGator“ yra patikimas domenų vardų registratorius ir žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas. Jie teikia pilnus paketus / paketus, kad galėtų kartu įsigyti domenų vardus ir interneto prieglobą. Jei planuojate pirkti hostingą kartu su jais, jie siūlo nemokamą domeno vardą, el. Pašto adresą ir žiniatinklio prieglobą iki 3 USD / mėn..

Paprastai žinomas dėl interneto prieglobos paslaugų, „HostGator“ pasitiki daugiau nei 10 milijonų vartotojų, kurie juos įtraukia į geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų sąrašą pasaulyje. Jie yra tinkamas pasirinkimas pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams.

„HostGator“ turi perpardavėjų planų, tai reiškia, kad galite pradėti savo žiniatinklio prieglobos verslą. Jie taip pat siūlo debesų prieglobą, „WordPress“ prieglobą, VPS prieglobą ir specialų prieglobą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite „HostGator“ apžvalgą.

4. „GoDaddy“

Varyk Tėti

„GoDaddy“ yra vienas populiariausių domenų registratorių pasaulyje. Jie siūlo nebrangius domenų vardus kartu su daugeliu kitų įrankių ir paslaugų, tokių kaip priegloba, svetainių kūrėjas ir kt. „GoDaddy“ leidžia įsigyti domeno vardą už mažiausią kainą, paprastai 0,99 USD per metus. Tačiau jų atnaujinimo mokesčiai yra didesni nei kitų domenų registratorių.

Kai jums reikia pagalbos, galite pasikliauti puikia klientų pagalba. „GoDaddy“ yra gerai žinomas dėl savo aukštos kokybės paslaugų ir patikimumo. Jei nuspręsite pirkti jų prieglobos paketus, domeno vardą gausite nemokamai.

Peržiūrėkite šią išsamią „GoDaddy“ apžvalgą, kad gautumėte daugiau informacijos.

5. Vardo žvalgyba

„NameCheap“

„Namecheap“ yra vienas geriausių domenų vardų registratorių rinkoje, siūlantis priimtiną kainą domenų registracijai ir atnaujinimui. „Namecheap“ teikia kitas paslaugas, tokias kaip žiniatinklio priegloba, SSL sertifikatai, WHOIS apsauga, nemokamas DNS ir dar daugiau.

Jie turi nuostabią tiesioginių pokalbių palaikymą ir plačią žinių bazę. Be to, jie taip pat rengia vaizdo pamokas savo vartotojams, kad padėtų įsigyti ir valdyti domenų vardus. Jų mokėjimo būdas yra greitas ir saugus. Jie leidžia vartotojams atlikti mokėjimus naudojant kreditines korteles, lėšas ar „PayPal“.

Automatinio atnaujinimo parinktis suteikia vartotojams galimybę ilgiau naudotis „Namecheap“. Jų pratęsimo mokesčiai yra prieinami, jie taip pat siūlo nuolaidas naujų domenų vardų registracijai.

6. „DreamHost“

„DreamHost“

„DreamHost“ yra dar vienas profesionalus interneto prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis domeno vardą nemokamai su savo prieglobos planu. Jie siūlo platų hostingo paslaugų spektrą, tokį kaip bendrasis priegloba, „WordPress“ priegloba, VPS priegloba, dedikuotas priegloba ir debesų priegloba. Galite pasirinkti domeno vardą už įprastą kainą ir lengvai susieti jį su savo prieglobos planu.

Jų pagalbos komanda yra prieinama visą parą ir visą parą, kad galėtų išspręsti jūsų problemas. Kitos pagrindinės funkcijos apima kelių veiksnių autentifikavimą, automatinį sFTP ir nemokamą saugų prieglobą naudojant „Let’s Encrypt“.

Nepraleiskite šios išsamios „DreamHost“ apžvalgos.

7. „Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

„Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

„Shopify“ verslo vardų generatorius yra viena iš populiariausių ir nemokamų „Shopify“ domenų vardų generatorių įrankių. Tai leidžia akimirksniu patikrinti domeno vardo prieinamumą.

Jame taip pat siūlomi domenų vardai, atsižvelgiant į jūsų verslo kategoriją. Ieškodami domeno vardo, galite pasirinkti įmonės tipą. Jame pateikiama šimtai pasiūlymų, pagrįstų jūsų raktiniu žodžiu.

8. „BuyDomains“

Pirkimo domenai

Pirkimo domenai yra aukščiausio lygio domenų vardų registratorius.

Aukščiausios klasės domenų vardai yra jau įregistruoti domenų vardai, kuriuos galima įsigyti iš trečiųjų šalių. Šie domenai dažnai yra įsimenami, trumpesni ir firminiai nei naujas domenų vardas, todėl jie yra brangesni.

Tai leidžia pasirinkti iš kelių kategorijų, kad efektyviai rastumėte savo verslo domeno pavadinimą. Galite spustelėti bet kurį tipą ir jame bus rodomi galimi aukščiausios kokybės domenų vardai ir jų kainos. Galite susitarti dėl jų kainos arba pateikti pasiūlymą.

9. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“

„GreenGeeks“ yra dar vienas interneto prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis nemokamą domeno vardą, kai jūs prisiregistruojate dėl interneto prieglobos plano. „GreenGeeks“ yra pasaulyje ekologiškiausių interneto prieglobos paslaugų teikėja.

Tai leidžia jums užregistruoti ALD, pvz., .Com, .net, .org, .info ir kt. Jų patikimas klientų palaikymas yra prieinamas visą parą, per tiesioginius pokalbius ir telefoną..

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte patikrinti šią išsamią „GreenGeeks“ apžvalgą.

10. „iPage“

„iPage“

„iPage“ yra viena pigiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų, leidžianti registruoti nemokamą domeno vardą ir prisijungiant prie interneto prieglobos plano. Be nemokamo domeno vardo, gausite nemokamą SSL sertifikatą, „drag and drop“ svetainių kūrėją, nemokamą SSL sertifikatą ir dar daugiau, naudodamiesi pigiais hostingo planais..

Galite atsisakyti registracijos mokesčio pirmaisiais metais. Po to turėsite sumokėti įprastus pratęsimo mokesčius.

Nepraleiskite mūsų „iPage“ apžvalgos, kad gautumėte daugiau informacijos.

Kaip pasirinkti domeno vardo registratorių

Prieš pasirinkdami domenų vardų registratorių, turėsite atsižvelgti į keletą pagrindinių dalykų, pvz., Aukščiausio lygio domenus (TLD). Aukščiausio lygio domenai (.com, .net, .io, .biz ir kt.) Yra domenų vardų sistemos (DNS) dalis, o ne visi registratoriai siūlo visus ALD. Pažvelkime į domeno struktūros pavyzdį, kad geriau suprastume.

Pavyzdžiui: www.mywebsite.com

Šioje domeno struktūroje „www“ yra protokolas, „mano svetainė“ yra jūsų įmonės pavadinimas arba antro lygio domenas (SLD), o „.com“ yra aukščiausio lygio domenas (TLD). Galite pasirinkti bet kurį reikalingą ALD, nors turėsite patikrinti, ar domeno registratorius jį parduoda, ar ne.

Lengva, teisinga?

Domeno vardo paieška turėtų būti paprasta ir intuityvi. Kartais jūs žinote, kokį domeno vardą jums reikia užregistruoti. Tačiau jei jus supainiojo, intelektualioji paieškos sistema taip pat turėtų pateikti paieškos rezultatuose pasiūlymus, kurie padėtų jums pasirinkti įmonės pavadinimą.

Paieškos pavyzdžiai

Yra daug kitų aspektų, apie kuriuos diskutuosime toliau, kad padėtume jums pasirinkti geriausią domeno vardo registratorių.

1. Kainodara

Kainų nustatymas yra pagrindinė savybė, galinti pakenkti jūsų sprendimui įsigyti domeno vardą iš konkretaus registratoriaus. Numatytasis procesas, kurį vykdo dauguma registratorių, apima domeno vardo paiešką, domeno prieinamumo patikrinimą ir jo pirkimą.

Tačiau yra keletas domenų pardavėjų, kuriems šis procesas nėra toks paprastas, kaip atrodo. Galite rasti priedų, paslėptų paslaugų mokesčių, papildomų pratęsimo mokesčių ir kt. Svarbu žinoti, kai domenų registratorius nėra sąžiningas kainų nustatymui, o jei yra kokių nors paslėptų aspektų, nematote.

Prieš pirkdami būtinai patikrinkite bendrą domeno vardo kainą su visais paslėptais mokesčiais.

2. Registracijos laikotarpis

Domenų vardus galite registruoti tiek metų, kiek norite. Jokių apribojimų, verčiantys jus pirkti tik vienerius metus. Jei nuspręsite įsigyti domeno vardą daugiau nei vieneriems metams, sutaupysite papildomus atnaujinimo mokesčius, kuriuos turėsite sumokėti kiekvienais metais. Tačiau jums reikės atnaujinti domeno vardą, kol pasibaigs jo galiojimo laikas, kad būtų galima tęsti paslaugą.

Domeno registracijos laikotarpis

Registracijos laikotarpis gali būti pratęstas bet kuriuo metu per metus arba pasibaigus jūsų domeno galiojimo laikui. Daugelis domenų registratorių siunčia el. Laiškus ir praneša vartotojams apie galiojimo pabaigos datą. Tai padeda atnaujinti domeną prieš pasibaigiant jo galiojimo laikui.

3. Galiojimo laikotarpis

Jei pamiršite laiku atnaujinti domeno vardą ir pasibaigs jo galiojimo laikas, domeno registratorius turėtų palaukti mėnesį, kol jį ištrins iš savo sąrašo. Tai vadinama galiojimo lengvatiniu periodu. Kai jūsų domeno vardas bus pašalintas, jis bus prieinamas visuomenei ir galėsite jį prarasti.

Galiojimo laikas yra galimybė vartotojams atnaujinti domeno vardą pasibaigus jo galiojimo laikui. Kai kurie domenų pardavėjai gali nepasiūlyti galiojimo laiko pratęsimo laikotarpio ir ištrinti jūsų domeną iš karto, pasibaigus galiojimo laikui. Tokiu atveju turėsite būti atsargūs ir atnaujinti domeno vardą iki galiojimo pabaigos datos.

Rekomenduojame pasirinkti domeno teikėją, kuris siūlo lengvatinį laikotarpį. Tokiu būdu turėsite pakankamai laiko atnaujinti savo domeno vardą. Kitas paprastas būdas yra nustatyti domeno vardą automatiškai atnaujinant. Tai sutaupys jūsų laiką ir suteiks ramybės.

4. Domenų, kurių galiojimas pasibaigęs, didinimas

Tai yra įprasta praktika tarp domenų registratorių. Kai jūsų domeno galiojimas pasibaigs ir per pratęsimo laiką nebus atnaujintas, registratorius jį pateikia aukcionui. Šis aukcionas ar didžiosios raidės pagrįstos domeno vardo populiarumu. Jei jūsų domeno vardas yra įprastas, tada registratoriai prašo sumokėti didelę kainą.

Domenų pasiūlymai

Naudodamas unikalius ir nepageidaujamus domenų vardus registratorius prisiima didesnę sumą nei faktinė kaina, kad galėtų naudoti domenus, kurių galiojimo laikas pasibaigė. Jei norite tęsti savo domeno vardą, būtinai atnaujinkite jį laiku, kad vėliau nesumokėtumėte daugiau.

5. Domeno perkėlimas ir mokesčiai

Domeną perkelti iš vieno registratoriaus į kitą nėra taip sunku, kaip atrodo. Iš pradžių domenus galite nusipirkti iš bet kurio registratoriaus, tačiau ilgalaikiam verslui jums reikės patikimo domenų pardavėjo. Domeno vardą galima perduoti praėjus 60 dienų nuo pirkimo dienos.

Pasidalinsime geriausiomis domenų vardų registratorėmis, pateiktomis šiame straipsnyje, kad galėtumėte protingai pasirinkti. Bet prieš tai turėtumėte žinoti apie pervedamus mokesčius.

Domenų registratoriai imasi mokesčio už jūsų domeno vardo perkėlimą kitiems registratoriams. Šie pervedimo mokesčiai gali būti paslėpti paslaugų mokesčiai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš tvarkydami. Jei turite kelis domenų vardus, įregistruotus pas vieną pardavėją, tada taip pat galite sudaryti sandorį, kad sutaupytumėte pinigų dėl didelių pervedimų.

6. „Addon“ paslaugos

Paprastai domenų vardų registratoriai turi kitų produktų, tokių kaip žiniatinklio priegloba, SSL sertifikatai, el. Pašto paslaugos ir kt., Jei jie neprivalo jums pirkti priedus kartu su jūsų domenu, viskas gerai. Čekius galite pašalinti iš priedų ir susimokėti tik už savo domeno vardą.

Domenų priedai

Tačiau yra keletas domenų registratorių, kurie verčia jus įsigyti papildymo paslaugas jūsų domeno vardu. Tokiu atveju registruodamiesi savo domeno vardu turėtumėte ieškoti geresnio teikėjo ir nemokėti už paslaugas, kurios jums mažai reikšmingos ar neturi jokios vertės.

7. Vartotojo patirtis

Kaip jau buvo pasidalinta anksčiau, domenų pramonėje yra šimtai registratorių, akredituotų ICANN. Kiekvienas registratorius teikia savo paslaugas, savybes ir kainą. Galite ieškoti apžvalgų ir perskaityti, ką jų vartotojai turi pasakyti apie savo paslaugą.

Vartotojo patirtis visada padeda renkantis geriausią domenų vardų registratorių. Jie aiškiai parodo registratoriaus privalumus ir trūkumus, todėl prieš pirkdami savo internetinio verslo pavadinimą galite nuspręsti dėl domeno teikėjo.

8. Paslėpti mokesčiai

Pradėdami savo verslą, galite ieškoti domenų registratoriaus, kuris siūlo nebrangius domenų vardus ir neturi paslėptų mokesčių. Tačiau paslėptos išlaidos gali jus paveikti bet kuriame etape. Aukščiau esančiame kainų nustatymo skyriuje mes kalbėjome apie visos kainos patvirtinimą su domeno teikėju. Tačiau paslėptus mokesčius taip pat svarbu aptarti atskirai.

Kai kurie domenų registratoriai mano, kad nėra būtina parodyti sąžiningą kainą. Geriausias būdas sužinoti paslėptus mokesčius yra stebint * ženklą su domeno kaina. Tai rodo, kad informacija nėra išsami.

Turėtumėte sekti ženklu *, kad pamatytumėte su juo paminėtą pranešimą. Jei nesate tikri, pasitarkite su domenų registratoriaus atstovu. Kartais paslėpti mokesčiai yra tokie dideli, kad jie gali labai stipriai paveikti jūsų biudžetą. Prieš paspausdami mokėjimo mygtuką, būkite 100% tikri dėl kainų.

9. Tiesioginių pokalbių palaikymas

Klientų palaikymas yra įprastas su žiniatinklio prieglobos paslaugomis. Daugelis domenų registratorių teikia pirmenybę palaikymui el. Paštu arba bilietų pagalba. Savo svetainėse jie prideda DUK / žinių bazes, kad atsakytų į bendruosius vartotojų klausimus. Tačiau nedaugelis teikėjų taip pat siūlo tiesioginių pokalbių palaikymą perkant domeną.

Tiesioginių pokalbių palaikymas pradedantiesiems padeda greitai rasti sprendimus. Pvz., Jei norite pridėti vardų serverius prie savo domeno vardo ir dar nesate prisijungę prie domenų tvarkymo prietaisų skydelio, galite paprašyti palaikymo atstovo, kad jis tai padarytų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kaip pasirinkti geriausią domenų vardų registratorių jūsų domenui įsigyti.

Jei jums patiko šis įrašas, jums taip pat gali patikti mūsų nuoseklus vadovas, kaip sukurti tinklaraštį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map