11 geriausių „QuickBooks“ alternatyvų mažosioms įmonėms (2020 m.)

palyginamos geriausi greitųjų knygų alternatyvos


Ar ieškote geriausių „QuickBooks“ alternatyvų?

Nors „QuickBooks“ yra intelektualiausias jūsų pajamų ir sąskaitų tvarkymo verslo įrankių teikėjas, gali trūkti kelių funkcijų, kurios galėtų padėti tiksliai tvarkyti jūsų paskyras..

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis „QuickBooks“ alternatyvomis, kurias galite naudoti tvarkydami knygas ir paskyras.

1. „FreshBooks“

„FreshBooks“

„FreshBooks“ yra viena populiariausių sąskaitų faktūrų išrašymo ir atsiskaitymo programinė įranga. Tai padeda jums sukurti profesionalias ir pasirinktines sąskaitas faktūras su jūsų logotipu, fonu ir tt. Tai leidžia jums priimti kreditinės kortelės mokėjimus savo sąskaitose faktūrose ir palaikyti kelias mokėjimo integracijas..

Tai ateina su daugeliu kitų paslaugų, tokių kaip laiko stebėjimas, išlaidų stebėjimas, projektų valdymas ir sąmatos / pasiūlymai. Galite generuoti galingas įžvalgas ir ataskaitas apie savo verslo rezultatus.

Kitos žinomos funkcijos apima automatinį mokesčių apskaičiavimą, sąskaitos faktūros pateikimo datas, pranešimus apie mokėjimą ir dar daugiau. Galite pasirinkti pageidaujamą valiutą ir suteikti nuolaidų savo vartotojams. „FreshBooks“ yra puiki „QuickBooks“ alternatyva.

Kaina: Pradinis planas kainuoja 15 USD / mėn. Šis planas puikiai tinka 5 apmokestinamiems klientams. Jei norite išbandyti jų paslaugą prieš pirkdami, taip pat galite prisiregistruoti dėl nemokamos bandomosios versijos.

2. „Zoho“ knygos

„Zoho“ knygos

„Zoho Books“ yra paprastas ir saugus internetinis apskaitos sprendimas jūsų verslui. Tai sujungiama su jūsų banko sąskaita, kad būtų galima valdyti mokėjimų srautus, sekti mokėjimus ir sumaniai suskirstyti operacijas į kategorijas. Jie suteikia jums portalą, kuriame galima priimti didelius mokėjimus, dalintis naujausiais pardavimais, rinkti klientų atsiliepimus ir dar daugiau.

Tai taip pat valdo ir seka jūsų atsargas ir gali būti integruota su keliomis mokėjimų, analizės, ataskaitų teikimo ir ryšių su klientais valdymo programomis..

Kaina: Tai kainuoja 9 USD / mėn. Vienai organizacijai. Galite įsigyti 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad patikrintumėte paslaugą prieš ją įsigydami.

3. „Xero“

Xero

„Xero“ yra puiki verslo ir apskaitos programinė įranga mažoms įmonėms. Tai realiu laiku pateikia jūsų grynųjų pinigų srautus visuose įrenginiuose. Jame yra mobilioji programa, kuri yra naudinga norint siųsti sąskaitas faktūras, kurti išlaidų deklaracijas ir dar daugiau.

Tai suskirsto jūsų operacijas į kategorijas ir greitai generuoja ataskaitas. „Xero“ palaiko kelias valiutas, integruota su daugiau nei 700 programų ir sukuria pirkimo užsakymus kelyje.

Kaina: Jis siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti savo paslaugas be rizikos. Pradinis paketas kainuoja 20 USD per mėnesį iki 5 sąskaitų ir citatų.

4. „Sage 50Cloud“

„Sage 50Cloud“

„Sage 50Cloud“ yra dar viena „QuickBooks“ alternatyva. Galite sujungti „Sage 50Cloud“ su savo banko sąskaita, kad galėtumėte tvarkyti operacijas, registruoti pardavimus ir generuoti kvitus realiu laiku. Šis ryšių su klientais valdymo įrankis turi pasirinktinę skydą, skirtą klientams tiesiogiai iš programinės įrangos kurti, redaguoti ir siųsti sąskaitas faktūras. Taip pat galite siųsti savo klientams citatas profesionaliu stiliumi.

Ši programinė įranga padeda valdyti jūsų atsargas ir atsargas. Jis rūpinasi mokesčių apskaičiavimu ir automatiškai grąžina failus internetu naudodamas HMRC paslaugą. „Sage 50Cloud“ turi daugybę apskaitos automatizavimo procesų, todėl ji yra tvirta ir unikali.

Kaina: Tai kainuoja 20 svarų sterlingų per mėnesį. Jei norite išbandyti paslaugą, galite prisiregistruoti į nemokamą 30 dienų bandomąją versiją.

5. „ZipBooks“

„ZipBooks“

„ZipBooks“ yra nemokama apskaitos ir internetinių sąskaitų išrašymo programinė įranga. Kaip ir kiti populiarūs sprendimai, tai leidžia siųsti profesionalias sąskaitas klientams ir iškart sumokėti. Jis priima visas kredito korteles, „PayPal“ ir kitus mokėjimo metodus. Taip pat galite planuoti mokėjimus ir automatizuoti atsiskaitymo procesą.

Mokėjimai automatiškai suskirstomi pagal spalvas, kad jie būtų paprastesni ir prieinamesni. Naudodami intelektualias įžvalgas ir ataskaitas galite išlaikyti savo klientus, kurie moka daug, ir padidinti pajamas.

Kaina: Jis turi nemokamą versiją su visomis funkcijomis, kurių jums reikia norint konkuruoti su „QuickBooks“. „ZipBooks“ taip pat siūlo aukščiausios kokybės sprendimus, pradedant nuo 15 USD / mėn.

6. „FreeAgent“

„FreeAgent“

„FreeAgent“ yra lengvai naudojama apskaitos programinė įranga mažoms įmonėms ir viena geriausių „QuickBooks“ alternatyvų. Jis skirtas laisvai samdomiems specialistams, individualiems svetainių savininkams ir mažoms agentūroms. Jis turi įspūdingų funkcijų, tokių kaip pasikartojančios sąskaitos faktūros, automatiniai priminimai apie mokėjimą, pranešimai ir dar daugiau.

Pristatoma su funkcija nusiųsti kvitus ir išsaugoti juos telefone. „FreeAgent“ prisijungia prie jūsų banko, kad galėtų sekti operacijas, ir realiu laiku pateikia grynųjų pinigų srauto vaizdą.

Kaina: Jis prasideda nuo 10 USD per mėnesį 6 mėnesius. Vėliau tai kainuoja 20 USD per mėnesį. Prieš įsigydami šį sprendimą, galite užsisakyti nemokamą 30 dienų bandomąją versiją, kad patikrintumėte visas funkcijas.

7. Banga

Banga

„Wave“ yra nemokama finansinė programinė įranga smulkaus verslo svetainėms. Tai padeda valdyti sąskaitas, sąskaitas ir internetines sąskaitas faktūras. Naudodami „Wave“ galite sukurti gražias sąskaitas faktūras ir nusiųsti jas klientams su mokėjimo nuoroda greitam mokėjimui atlikti.

Jame yra mobilioji programa, skirta valdyti visas operacijas, išsaugoti kvitų užfiksus ir tt. Ateina su tvirta žinių baze, kuri padeda jums nustatyti apskaitos programinę įrangą..

Kaina: Tai visiškai nemokama. Norėdami pradėti, galite užsiregistruoti jų svetainėje.

8. Suolas

Suolas

„Bench“ yra puiki buhalterinės apskaitos tarnyba smulkaus verslo svetainėms. Jis integruojamas su tokiomis populiariomis programomis kaip „Shopify“, „WordPress“, „BigCommerce“, „Stripe“ ir kt. Tai suteikia jums visišką pajamų kontrolę teikiant mėnesines ataskaitas, išlaidų apžvalgas ir įžvalgas apie jūsų operacijas..

Tai siūlo metinį finansinį paketą ir palengvina mokesčių deklaravimą rankiniu būdu. „Bench“ yra viena iš geriausių „QuickBooks“ alternatyvų.

Kaina: Pradinė jo kaina yra 119 USD per mėnesį, kai mokama kasmet. Norėdami išbandyti paslaugą, galite užsiregistruoti nemokamai.

9. Pandle

Pandle

„Pandle“ yra dar viena nemokama apskaitos programinė įranga mažoms įmonėms. Čia pateikiamos jūsų pajamos ir pinigų srautai grafiniu formatu. Panašiai kaip ir bet kuri papildoma apskaitos programinė įranga, „Pandle“ suteikia galimybę prie sąskaitos faktūros pridėti mokėjimo nuorodą ir greitai sumokėti. Jis protingai tvarko jūsų finansus, suskirstydamas operacijas į kategorijas.

Naudodami jų programą mobiliesiems galite siųsti citatas, sąskaitas faktūras ir dar daugiau. „Pandle“ programa pagerina buhalterijos patirtį ir padeda plėsti jūsų verslą.

Kaina: Jis turi nemokamą planą su nuostabiomis funkcijomis. Norėdami gauti daugiau parinkčių, galite nusipirkti jų aukščiausios kokybės versiją po 7 USD per mėnesį.

10. „Kashoo“

„Kashoo“

„Kashoo“ yra paprasta apskaitos programinė įranga mažų įmonių savininkams. Jis turi lengvai naudojamą prietaisų skydelį, kad realiuoju laiku galėtų parodyti jūsų operacijas. Tai suderina daugiau nei 5000 banko kanalų duomenis, todėl jums lengviau valdyti grynųjų pinigų srautus.

Tai lengva nustatyti ir naudoti. „Kashoo“ leidžia siųsti profesionalias sąskaitas klientams ir yra suderinamas su keliais mokėjimo šliuzais, įskaitant kredito korteles, „PayPal“ ir kt..

Kaina: Tai kainuoja 19,95 USD per mėnesį, jei mokama kasmet. „Kashoo“ turi 14 dienų nemokamą bandomąją paslaugą.

11. Gusto

Gusto

„Gusto“ yra internetinė darbo užmokesčio apskaitos tarnyba, skirta profesionaliai tvarkyti jūsų darbuotojų sąskaitas. Tai gali būti ne „QuickBooks“ tiesioginis konkurentas, tačiau galite naudoti jį sklandžiam verslui valdyti ir mokėjimams atlikti keliaujant.

Tai padeda bendradarbiauti su įmonėmis, siūlančiomis naudą darbuotojams. Galite naudoti šią paslaugą, norėdami lengvai automatizuoti vidaus sandorius.

Kaina: Tai kainuoja 12 USD / mėn. Asmeniui. Gusto turi 30 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti geriausias „QuickBooks“ alternatyvas tvarkyti jūsų paskyras. Taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų vadovą, kaip sukurti el. Pašto abonementus jūsų įmonės pavadinimui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map