11 geriausių „Wix“ alternatyvų norint lengvai sukurti svetainę (palyginti)

geriausios Wix alternatyvos


Ar jūs ieškote populiarių „Wix“ alternatyvų? Kaip viena populiariausių svetainių kūrėjų pradedantiesiems ir pradedantiesiems, „Wix“ yra žinoma dėl savo lengvai naudojamos „drag and drop“ platformos. Naudodami „Wix“ galite sukurti pagrindinę svetainę per kelias minutes. Tačiau jei norite išplėsti savo svetainę, turėsite nusipirkti brangių „Premium“ plėtinių. Kadangi „Wix“ tampa per brangi, gali tekti ieškoti kitų svetainių kūrėjų rinkoje.

Šiame straipsnyje pasidalysime 11 populiariausių „Wix“ alternatyvų ir konkurentų, kuriuos galite naudoti.

1. „WordPress“

„WordPress“

„WordPress“ yra nemokama turinio valdymo sistema (CMS) ir svetainių kūrėja. Jį naudoja daugiau nei 32% svetainių visame pasaulyje, todėl tai yra labiausiai naudojama platforma pasaulyje. Daugelis populiariausių prekės ženklų savo svetainėse aktyviai naudoja „WordPress“.

Turėdami omenyje „WordPress“, turime omenyje savarankišką „WordPress.org“, o ne „WordPress.com“ – priglobtą sprendimą. Norėdami išvengti painiavos, rekomenduojame perskaityti mūsų išsamų straipsnį „WordPress.com“ vs „WordPress.org“, kuriame yra visas jų skirtumų sąrašas.

„WordPress“ yra puiki alternatyva „Wix“. Nesivaržykite perskaityti mūsų „Wix vs WordPress“ vadovo, kad galėtumėte atlikti išsamų palyginimą. „WordPress“ siūlo lankstumą ir pritaikymą, kurio trūksta bet kuriam kitam svetainės kūrėjui. „WordPress“ saugyklos temos ir papildiniai padeda jums suprojektuoti jums reikalingą svetainę, nepaisant jūsų įgūdžių lygio. Be to, internete galite rasti papildomų nemokamų ir papildomų išteklių.

Naudodamiesi „WordPress“, taip pat suteiksite pirmenybę varžyboms, jei jums reikės kurti el. Prekybos svetaines. „WordPress“ „WooCommerce“ papildinys yra laisvai naudojamas ir leidžia lengvai sukurti internetinę parduotuvę. Naudodami „WooCommerce“ galite naudoti bet kuriuos kitus „WordPress“ papildinius, kad išplėstumėte savo internetinio verslo funkcionalumą.

„WordPress“ bendruomenė yra visame pasaulyje. Jei kyla problemų dėl svetainės, forume ir socialiniuose kanaluose galite paklausti apie šią problemą. Lažinamės, kad sprendimą rasite greitai. Taip pat turėtumėte peržiūrėti „IsItWP“ fragmentus, kad gautumėte daugiau tinkinimo parinkčių.

Peržiūrėkite šią išsamią „WordPress“ apžvalgą.

Visada galite lengvai perjungti „WordPress“ iš kitų platformų. Pvz., Sužinokite, kaip perkelti iš vidutinės į „WordPress“ (be prastovų).

2. Nuolatinis kontaktinis statybininkas

nuolatinis kontaktas-vs-wix

Nors nuolatinis kontaktas yra geriau žinomas dėl savo aukščiausios el. Pašto rinkodaros paslaugos; Pastovus kontaktas taip pat teikia vieną iš geriausių svetainių kūrimo patirtį, teikiamą AI. Tai leidžia akimirksniu sukurti svetainę tiesiog atsakant į keletą klausimų, o likusi dalis tvarkoma dirbtiniu intelektu.

Pastovus kontaktas integruotas į „Unsplash“, kuris leidžia jums sukurti vizualiai patrauklius savo svetainės puslapius. Jie teigia, kad teikia greičiausią krovimo patirtį, o tai yra bet kurio žiniatinklio valdytojo svajonė.

„Pastovieji kontaktai“ taip pat pateikiami kartu su patikimu el. Prekybos sprendimu, kuris leidžia nemokamai atsisiųsti skaitmeninius produktus, valdyti mokesčius, filtruoti produktus, analizuoti parduotuvę, atlikti mokėjimus internetu, optimizuoti mobiliuosius įrenginius. Taip, jūs teisingai perskaitėte, ši platforma siūlo dosnų nemokamą planą be jokių jūsų įsipareigojimų.

Naudodami nuolatinį kontaktą kaip „Wix“ alternatyvą, taip pat gausite nemokamą SSL ir visą parą veikiantį palaikymą el. Paštu, kad galėtumėte išspręsti savo problemas kelyje..

3. „Gator“ internetinių svetainių kūrėjas

„gator-vs-wix“

„Gator“ svetainių kūrimo priemonė yra turtinga „Wix“ alternatyva, turinti visas pagrindines svetainės įkūrimo funkcijas. Ją pradėjo „HostGator“, viena iš pirmaujančių žiniatinklio prieglobos įmonių pasaulyje. Naudodami nuvilkimo funkciją, galite lengvai sukurti svetainę taip, kaip norite.

Kartu pateikiami visiškai tinkinami tinklaraščių, skirtų tinklaraščiams, elektroninei prekybai, portfeliui ir smulkaus verslo svetainėms, šablonai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti šabloną ir dirbti su juo, o ne pradėti svetainę nuo pat pradžių, kad būtų galima sutaupyti laiko.

„HostGator“ yra žinomas dėl savo nuostabaus klientų aptarnavimo pramonėje. Tokios pačios kokybės palaikymą teikia ir „Gator Website Builder“.

Turėdami savo elektroninės komercijos planą, jie netgi teikia atsargų valdymą ir mokesčių apskaičiavimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite patikrinti mūsų išsamią „Gator Builder“ apžvalgą.

4. Weebly

Weebly

„Weebly“ yra populiarus svetainių kūrėjas. Jis turi daugybę dizaino, kad akimirksniu galėtų sukurti svetainę. Tai visiškai priglobtas sprendimas, kuris reiškia, kad galite pradėti naudotis jų svetaine iškart. „Weebly“ turi tempimo ir tvarkymo įrankį, kad galėtų pridėti teksto, vaizdų ir kito turinio savo svetainėje.

Tai taip pat suteikia galimybę atidaryti internetinę parduotuvę ir parduoti savo produktus. Kaip ir jūsų svetainei, e-komercijos verslui jums nereikės išorinio žiniatinklio prieglobos ar pralaidumo juostos. Viskas yra „Weebly“ svetainėje ir galite pradėti tiesiog įvesdami išsamią informaciją apie savo parduotuvę. Jie siūlo daugybę mokamų plėtinių, kad jūsų svetainėje ar internetinėje parduotuvėje būtų daugiau funkcijų.

„Weebly“ turi stiprią palaikymo komandą, kuri padės išspręsti jūsų problemas. Taip pat galite naudoti jų bendruomenės skyrių, kad rastumėte bet kurios savo problemos, susijusios su svetainių kūrimu, sprendimą. Peržiūrėkite išsamią „Weebly“ apžvalgą, jei norite gauti daugiau informacijos.

5. Kvadratas

Kvadratas

„Squarespace“ yra savarankiškos svetainės ir el. Prekybos parduotuvių kūrėjas. Jame yra keli fotografams skirti interneto šablonai, internetinės portfelio svetainės, restoranai, muzikantai ir dar daugiau. Šie šablonai yra labai profesionalūs ir prieš pradedant savo svetainę reikia beveik nieko nekeisti.

Kartu pateikiamas galingas elektroninės komercijos sprendimas. Vos keliais pelės paspaudimais galite sukurti visiškai veikiančią internetinę parduotuvę naudodami „Squarespace“. Jų produktų puslapius galima tinkinti, kad būtų galima pridėti paveikslėlių, aprašymų ir kitos informacijos. Norėdami naudoti saugias operacijas, galite naudoti jų įmokų mokėjimo sprendimus.

„Squarespace“ el. Pašto kampanijos padeda padidinti jūsų svetainės lankomumą. Galite naudoti galingus jų įrankius, kad padidintumėte savo pasiekiamumą ir sulauktumėte daugiau lankytojų internete. Taip pat peržiūrėkite šias „Squarespace“ alternatyvas ir sužinokite, kaip perjungti iš „Squarespace“ į „WordPress“.

6. „BigCommerce“

„BigCommerce“

„BigCommerce“ yra el. Prekybos platforma, naudojama kuriant internetines verslo parduotuves. Tai leidžia jums išvardyti savo produktus „Facebook“, „Amazon“ ir kituose geriausiuose socialiniuose / verslo tinkluose, kad gautumėte daugiau verslo. Tai yra aukščiausios kokybės sprendimas, tačiau galite pradėti nuo nemokamos bandomosios versijos, norėdami išbandyti jų programinę įrangą.

Tai gali lengvai konkuruoti su „Wix“ el. Prekybos kūrėju. „BigCommerce“ turi sprendimus mažoms įmonėms, B2B, įmonėms ir didelėms internetinėms parduotuvėms. Jame siūlomi aukščiausios kokybės įrankiai, skirti sukurti galingą parduotuvę. Programų integracija į jūsų svetainę įtraukia daugiau funkcijų, taip pat galite priimti mokėjimus internetu, nemokėdami už jas jokių mokesčių.

7. Parduotuvė

Shopify

„Shopify“ yra populiariausia e-komercijos platforma rinkoje. Tai 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, skirtas susipažinti su programine įranga ir išbandyti viską prieš nustatant internetinę parduotuvę. Galite naudoti „Shopify“ norėdami parduoti internete, socialinėje žiniasklaidoje, „Amazon“ ar bet kuriame kitame tinkle. Tai patogus pradedantiesiems sprendimas, nereikalaujantis kodavimo įgūdžių.

Jei planuojate sukurti elektroninės prekybos parduotuvę naudodamiesi „Wix“, tuomet taip pat turėtumėte apsvarstyti „Shopify“. Su „Shopify“ galite valdyti neribotą kiekį produktų ir atsargų. Tai taip pat leidžia sekti užsakymus ir augimo tendencijas, todėl žinosite, kur stojate prieš konkurentus.

Kalbant apie svetainių dizainą, „Shopify“ gali būti visiškai pritaikytas spalvoms, šriftams, fonams ir produktų puslapių šablonams pakeisti. Galėsite priimti mokėjimus kredito kortele, be to, jie integruoti su kitais internetinių mokėjimų sprendimais.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų „Shopify“ alternatyvų ir konkurentų sąrašą.

Perskaitykite mūsų išsamią „Shopify“ apžvalgą.

8. Žiniatinklio mazgas

„Webnode“

„Webnode“ yra puikus svetainių kūrėjas ir „Wix“ alternatyva. Kartu su nemokamais ir papildomais planai sukurti svetainę. Nemokamas planas pasižymi pagrindinėmis funkcijomis ir leidžia nustatyti svetainę „Webnode“ domeno pavadinime. Jei norite užregistruoti tinkintą domeno vardą ir gauti kitų naudingų funkcijų, jums reikės jų mokamos versijos.

Jame yra 50 internetinių šablonų, skirtų jūsų svetainei sukurti. Šiuos šablonus galima nemokamai naudoti „Webnode“. Galite pradėti nemokamai ir prireikus atnaujinti jų priemokų planą. Aukščiausios klasės versija gali pasiūlyti daugiau, pavyzdžiui, formų kūrimo priemonė, „Google Analytics“, el. Pašto paskyros ir kt.

„Webnode“ turi savo žiniatinklio prieglobą, įtrauktą į bet kurį papildomą planą. Galite atnaujinti savo planą, kad suteiktumėte daugiau talpinimo vietos. Nemokama versija turi mažiau vietos, tačiau jos užtenka mažai svetainei.

9. „WebStarts“

„WebStarts“

„WebStarts“ yra „freemium“ svetainių kūrėja. Jis turi ir nemokamų, ir „premium“ planų. Vėliau galite pradėti naudotis nemokama jų versija ir mastu, kad galėtumėte naudoti „premium“ planą, jei jums reikia sudėtingesnių funkcijų. „WebStarts“ pateikiama kartu su nuvilkimo puslapio kūrimo priemone, kad iškart paleistumėte savo svetainę. Tai yra pigus sprendimas, kuris puikiai tinka pradedantiesiems.

Tai yra priglobta platforma ir jai nereikia išorinių išteklių, kad galėtų sukurti svetainę. Išryškintos funkcijos apima narystės priedus, SEO įrankius, kontaktų formas ir dar daugiau. Galite pasikalbėti su jų palaikymo komanda, norėdami gauti atsakymus į visus klausimus, susijusius su jūsų „WebStarts“ svetaine.

„WebStarts“ taip pat gali būti naudojama kuriant tinklaraštį ar internetinę parduotuvę. Naudodamiesi visomis savo funkcijomis, galite naudoti šią platformą norėdami prisijungti prie interneto. Tai yra alternatyva „Wix“ ir kitiems geriausiems svetainių kūrėjams su daugiau programų integravimo.

10. Mozello

Mozello

„Mozello“ yra puikus svetainių kūrimo sprendimas. Tai leidžia užregistruoti nemokamą domeno vardą. Galite sukurti svetainę, tinklaraštį ar internetinę parduotuvę naudodami „Mozello“. Jų premijų planuose yra daugybė nuostabių rinkodaros ir SEO įrankių. Be to, jie apima daugiakalbę palaikymą, kad galėtumėte sukurti svetainę savo gimtąja kalba.

Kaip ir kiti šio straipsnio svetainių kūrėjai, „Mozello“ pateikiamas su paprastu nuvilkimo moduliu, kad greitai pridėtumėte elementų ir funkcijų į savo svetainę. Jo dizainas yra gražus, profesionalus, kad būtų galima tinkinti jūsų svetainę taip, kaip norite.

11. Jimdo

Jimdo

„Jimdo“ yra dar vienas svetainių kūrėjas, turintis galingas interneto svetainių kūrimo galimybes. Jis pagrįstas dirbtiniu intelektu ir suprantamai supranta vartotojų reikalavimus. „Jimdo“ siūlo nemokamą domeno vardą kartu su jų priemokų planais. Puiki jų palaikymo komanda padės išspręsti visas su jūsų svetaine susijusias užklausas.

Ši platforma taip pat gali būti naudojama kuriant internetinę parduotuvę. Produktų pridėjimas neribojamas ir nereikia mokėti jokių operacijų mokesčių. Galite gauti visą savo pardavimo pelną, kai naudojatės „Jimdo“. Puikiai veikia tokie populiarūs mokėjimo sprendimai kaip „PayPal“ ir kreditinės kortelės. Taip pat galite integruoti „SEPA Direct“ kortelę mokėjimams internetu.

Premija: Peržiūrėkite geriausią „WordPress“ dovanų papildinį, kad sukurtumėte sėkmingas dovanas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums atrasti populiariausias „Wix“ alternatyvas ir konkurentus. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą apie populiariausias „WordPress“ alternatyvas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map