11 kvadratinių erdvių alternatyvų kiekvienai interneto svetainei

populiariausios kvadratinės erdvės alternatyvos


Ar ieškote populiariausių „Squarespace“ alternatyvų? „Squarespace“ yra aukščiausios kokybės svetainių kūrėjas su lengvai naudojama sąsaja. Tai puikus pasirinkimas, kai pirmą kartą pradedate; tačiau augant jūsų verslui ir jums reikia pridėti daugiau funkcijų į savo svetainę, „Squarespace“ gali tapti gana brangi.

Kai jau išaugsite „Squarespace“ arba jis pradės kainuoti daugiau nei verta, atėjo laikas ieškoti alternatyvos.

Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su keliomis populiariausiomis „Squarespace“ alternatyvomis, kurias galite naudoti kurdami svetainę, kurios visada norėjote.

1. „WordPress“

„WordPress“

„WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas pasaulyje. Daugelis populiariausių prekės ženklų naudoja „WordPress“ savo svetainėse ir tinklaraščiuose. Tai visiškai nemokama naudoti. „WordPress“ saugykloje yra tūkstančiai temų ir papildinių, todėl ji yra labai lanksti.

Be svetainių ir tinklaraščių, „WordPress“ gali būti naudojamas kuriant internetinę parduotuvę naudojant „WooCommerce“ papildinį. Čia siūlomos integracijos su beveik visomis rinkoje esančiomis programomis, įskaitant mokėjimo programas, pirkinių krepšelius ir kt., Kol „Squarespace“ parduotuvėje taiko 3% mokestį už operaciją, tačiau „WooCommerce“ leidžia neribotą kiekį nemokamų operacijų ir joje yra daugybė kitų naudingų funkcijų..

Jei norite sužinoti daugiau apie 2 platformas, turėtumėte patikrinti šį palyginimą tarp „Squarespace“ ir „WordPress“. Jei naudojate „Squarespace“ ir norite plėstis, tada perskaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip pakeisti jūsų svetainę iš „Squarespace“ į „WordPress“.

2. Wix

Wix

„Wix“ yra puikus svetainių kūrėjas, kuriantis svetainę, tinklaraštį ar internetinę parduotuvę. Jį nesunku nustatyti ir jis pateikiamas kartu su nuvilkimo puslapio kūrimo priemone. Tai leidžia iš karto pridėti vaizdų, turinio ir funkcijų jūsų svetainėje.

Pagrindinė „Wix“ versija yra nemokama, kuri puikiai tinka naujos svetainės paleidimui. Tai nemokama priglobta platforma, todėl jums nereikia pirkti žiniatinklio prieglobos. Tačiau jei norite patobulintų savo svetainės funkcijų ar norite sukurti internetinę parduotuvę, turėsite įsigyti vieną iš jų mokamų planų. Mokamos „Wix“ versijos suteikia galimybę integruoti kelias mokėjimo parinktis, pvz., Autorizuoti.net, „PayPal“ ir kt.

Nepraleiskite šio straipsnio apie „Wix“ alternatyvas ir konkurentus.

3. Weebly

Weebly

„Weebly“ yra dar vienas populiarus internetinių svetainių kūrėjas rinkoje. Jis gali būti naudojamas tuo pačiu metu kuriant svetainę ir internetinę parduotuvę, todėl „Weebly“ yra puiki alternatyva „Squarespace“. Jame yra funkcijų, leidžiančių sukurti patrauklią internetinę svetainę su paralakso fonu, pasirinktiniais šriftais ir dar daugiau.

Galite nemokamai atidaryti „Weebly“ svetainę, tačiau, augant jūsų svetainei, turėsite naujovinti į jų „premium“ versiją, kad gautumėte daugiau funkcijų. Pradedančioms svetainėms tai puikus sprendimas ir labai patogus pradedantiesiems.

4. „BigCommerce“

„BigCommerce“

„BigCommerce“ yra galinga elektroninės prekybos programinė įranga. Tai yra priglobtas sprendimas ir leidžia jums išvardyti savo produktus geriausiose pramonės svetainėse, kad iš jų gautumėte daugiau verslo.

Tai puikus svetainių kūrėjas, tinkantis bet kokio dydžio internetiniam verslo modeliui. Galite sukurti pasirinktinę parduotuvę su jų šablonais ir atitinkamai valdyti. Kalbant apie integraciją, ji puikiai veikia su trečiųjų šalių mokėjimų sprendimais, kad būtų galima priimti mokėjimus internetu.

5. Parduotuvė

„Shopify“ yra populiarus elektroninės komercijos kūrėjas. Jis turi lengvai valdomą pagrindinę programą, kad galėtumėte iš karto pradėti savo internetinę parduotuvę. Komplektuojama su nuvilkimo įrankiu, programomis, integracijomis ir dar daugiau. Nors „Squarespace“ gali integruoti el. Prekybos parduotuvę, ji konkuruoja su „Shopify“, kuri yra visavertė internetinės parduotuvės kūrėja..

Be pagrindinių funkcijų, galite įsigyti papildomų priedų, plėtinių ir mokėjimo sprendimų, kad jūsų internetinis verslas paspartėtų. Kalbant apie dizainą, „Shopify“ gali būti visiškai pritaikytas pagal jų paruoštas temas.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų išsamų „Shopify“ alternatyvų ir konkurentų sąrašą.

Perskaitykite mūsų išsamią „Shopify“ apžvalgą.

6. Jimdo

Jimdo

Jimdo yra svetainių kūrėjas, pagrįstas dirbtiniu intelektu. Galite naudoti tai lengvai kurdami svetainę. Jis siūlo nemokamą domeno vardą, prieglobą ir pagrindines SEO funkcijas. „Jimdo“ turi ekspertų komandą, kuri yra pasirengusi padėti atlikti projektavimo analizę, saugumą, SEO ir sąranką.

Jie siūlo aukščiausios kokybės planus jūsų el. Prekybos verslui su neribotais produktų kiekiais. „Jimdo“ neapmokestina operacijų ir gali būti integruota su „PayPal“, tiesioginiu SEPA kreditu ir kredito kortelėmis saugiems mokėjimams internetu..

7. Duda

Duda

„Duda“ yra profesionalus skaitmeninių agentūrų, leidėjų ir prieglobos įmonių svetainių kūrėjas. Ji turi geriausios kokybės internetinių svetainių planus. Kartu su papildomu el. Prekybos priedu parduodami internetu.

Galite naudoti jų šablonus, kad sukurtumėte pasakojimais pagrįstą savo agentūros svetainę. „Duda“ siūlo pasirinktinius logotipus, komandos valdymą, tiesioginių pokalbių palaikymą ir dar daugiau. Jis turi 30 dienų nemokamą vidutinio lygio plano bandymą, kad išbandytų funkcijas prieš pirkdamas.

Nepraleiskite šios geriausios „Intercom“ alternatyvos su „LiveChat“, „Olark“, „Slack“ ir kt.

8. Žiniatinklio mazgas

„Webnode“

„Webnode“ yra priglobtų svetainių kūrėjas, turintis daugiau nei 50 nemokamų žiniatinklio šablonų, kad sukurtų jums reikalingą svetainę. Jis turi nemokamą planą, leidžiantį sukurti pagrindinę svetainę „Webnode“ domene. Jei norite pridėti savo domeno vardą, turėsite gauti vieną iš jų priemokų planų.

Tačiau „premium“ planai aprūpinti kitomis funkcijomis, įskaitant el. Pašto paskyras, formų kūrimo priemonę, dizainą be skelbimų, „Google Analytics“ palaikymą, foninį vaizdo įrašą ir dar daugiau. „Webnode“ suteikia jums vietą jų serveriuose pagal jūsų pasirinktą planą.

9. Ryškiai

Stulbinančiai

Stebina „freemium“ svetainių kūrėja. Jis turi nemokamus ir papildomus planus sukurti jūsų svetainę. Jų tiesioginis redaktorius yra paprastas ir lengvai naudojamas. Tai leidžia greitai redaguoti savo svetainę ir pridėti turinį. Galite spustelėti bet kurį elementą, norėdami jį redaguoti ir paskelbti.

Jis tiekiamas su integruota elektroninės prekybos parduotuve. Ryškiai integruojasi su „PayPal“ ir „Stripe“ mokėjimais. Kaip ir kiti šio straipsnio svetainių kūrėjai, tai puiki alternatyva „Squarespace“, kurią galite naudoti kurdami savo svetainę.

10. Mozello

Mozello

„Mozello“ yra aukščiausios kokybės svetainių kūrėjas. Tai yra priglobtas sprendimas ir leidžia jums užregistruoti nemokamą domeno vardą. Kartu pateikiami individualūs dizainai, rinkodaros funkcijos, e-komercijos integracija ir dar daugiau. „Mozello“ turi nemokamą pagrindinių svetainių planą (be tinkinto domeno vardo).

Jis taip pat gali būti naudojamas kuriant daugiakalbes svetaines. Jų vilkimo įrankis padeda iškart paleisti svetainę, nieko nežinant apie kodą. Naudodami reaguojančius į mobilųjį dizainą ir SEO funkcijas, galite geriau įvertinti savo svetainę paieškos sistemose.

11. „WebStarts“

„WebStarts“

„WebStarts“ yra nemokama svetainių kūrėja, turinti aukščiausios kokybės prenumeratas. Jame yra vilkimo ir redagavimo redaktorius, skirtas pridėti paveikslėlius, tekstą ir kitus elementus jūsų svetainėje. „WebStarts“ buvo sukurta tam, kad mažesnių biudžetų studentai galėtų prisijungti internetu. Čia integruoti formų kūrėjai, narystės papildiniai, muzikos parduotuvės, SEO priedai ir dar daugiau.

Tai lengva naudoti ir nereikia jokių kodavimo žinių. Kaip priglobta platforma, tai išlaisvina jus nuo rūpesčių rasti savo svetainės žiniatinklio prieglobą. Jis turi pasirinktinius šablonus, kuriuos galite pridėti tiesioginėje peržiūroje ir iš karto paskelbti dizainą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums atrasti populiarias „Squarespace“ alternatyvas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų populiarių „WordPress“ konkurentų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map