13 geriausių tinklalapių kūrimo programinės įrangos, kurių nenorite praleisti

geriausia interneto dizaino programinė įranga


Ar jūs ieškote geriausios profesionalios interneto dizaino programinės įrangos? Žiniatinklio kūrimo programinė įranga suteikia galimybę per daug mažiau laiko sukurti žiniatinklio šablonus ir dizainus. Senosiomis dienomis jums reikėjo parašyti šimtus sunkių kodo eilučių, kad galėtumėte sukurti net paprasčiausius šablonus; tačiau turėdami šiuolaikinę internetinių svetainių kūrimo programinę įrangą, kiekvienas gali greitai ir lengvai sukurti gražius žiniatinklio dizainus.

Šiame straipsnyje pasidalysime geriausia interneto svetainių kūrimo programine įranga, kurią galite naudoti kurdami svetainių šablonus ar visavertes svetaines.

1. „WordPress“

„WordPress“

„WordPress“ yra nemokama ir atvira programinė įranga, leidžianti lengvai kurti bet kokio tipo svetainę. Daugiau nei 30% žiniatinklio naudoja „WordPress“, todėl tai yra pati populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje.

Norėdami sutaupyti dar daugiau laiko, taip pat galite pasižiūrėti geriausias įmontuotas „WordPress“ temas. Galite įdiegti „WordPress“ temą ir prireikus ją redaguoti. Kiekviena tema turi pagrindinę struktūrą ir jūs galite pakeisti bet ką, pavyzdžiui, jos spalvas, foną, paveikslėlius ir tt.

„WordPress“ įdiegti lengva. Norėdami pradėti naudoti „WordPress“, jums reikia domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos, kuri kainuoja atitinkamai apie 14,99 USD per metus ir 7,99 USD per mėnesį. Tai gali būti gana daug, kai jūs tik pradedate nuo naujos svetainės.

Laimei, mes parengėme specialų susitarimą „IsItWP“ vartotojams. Galite pradėti svetainę tik už 2,75 USD per mėnesį naudodami „Bluehost“ – oficialų „WordPress“ rekomenduojamą prieglobos paslaugų teikėją. Tai reiškia, kad jūs gaunate nemokamą domeno vardą + 60% nuolaidą žiniatinklio priegloboje.

Norėdami gauti šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą, spustelėkite čia »

2. Nuolatinis kontaktinis statybininkas

Nuolatinis kontaktas

„Constant Contact“ siūlo galingą svetainių kūrimo ir projektavimo programinę įrangą. Net jei esate absoliutus pradedantysis, tai leidžia sukurti svetainę nuo pat pradžių.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sinchronizuoti svetainės kūrėją su „Facebook“ puslapiu. Per kelias minutes statybininkas surinks kontaktinę informaciją, vaizdus ir tekstą iš „Facebook“ ir užpildys jūsų verslo svetainę.

Be to, galite sukurti elektroninės prekybos parduotuvę ir reklamuoti savo produktus naudodami „Constant Contact“ el. Pašto rinkodaros programinę įrangą. Tai leidžia jums parduoti fizinius ir skaitmeninius produktus, paslaugas ir kt.

Galite pradėti nuo nemokamos paskyros, turinčios pagrindines funkcijas. Jei kurdami savo svetainę norite naudoti „Pastovų kontaktą“, tuomet galite atnaujinti jų papildomus planus, kad gautumėte daugiau funkcijų. Norėdami gauti daugiau informacijos, tiesiog peržiūrėkite mūsų nuolatinio kontakto apžvalgą.

3. „Gator Builder“

„Gator“ svetainės kūrėjas

„Gator Builder“ yra „HostGator“ sukurta interneto svetainių kūrimo ir kūrimo programinė įranga. Joje yra daugybė žiniatinklio šablonų, skirtų kiekvienai verslo nišai. Šablonai yra gražūs ir visiškai dinamiški dirbant su trečiųjų šalių paslaugomis. Galite naudoti vilkimo sąsają, norėdami keliais paspaudimais pridėti vaizdus, ​​vaizdo įrašus, „Google Map“ ir dar daugiau.

Kadangi planą sukūrė „HostGator“, viena iš geriausių žiniatinklio prieglobos kompanijų planetoje, kiekviename plane taip pat yra prieglobos parinktis. „Gator Builder“ integruota su socialiniais kanalais, kad būtų rodomi kanalai iš jūsų „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrų.

4. „SiteBuilder“

„SiteBuilder.com“

„SiteBuilder“ yra interneto dizaino programinė įranga, kurią pateikia šimtai paruoštų šablonų, leidžiančių lengvai kurti svetainę. Galite tinkinti žiniatinklio šablonus arba kurti savo maketus nuo nulio naudodami vilkimo ir rinkimo įrankį. Čia siūlomas nemokamas domeno vardas ir priegloba kiekvienam planui, kad būtų galima greitai pradėti.

Čia taip pat siūlomos puikios tinkinimo parinktys, norint suprojektuoti visą svetainę, įkurti tinklaraštį ar valdyti el. Prekybos parduotuvę. Jame yra keli projektavimo įrankiai, skirti vaizdams, turiniui ir kitiems daugialypės terpės failams pridėti prie žiniatinklio šablono.

5. Divi

dvi temos peržiūra

„Divi“ yra populiari „WordPress“ tema ir interneto dizaino programinė įranga. Kartu pateikiamas nuvilkimo įrankis, kuris leidžia lengvai kurti tinkintus žiniatinklio šablonus. „Divi“ taip pat siūlo šimtus iš anksto paruoštų šablonų, skirtų restoranams, kavinėms, medicinos įstaigoms, kūno rengybai ir tt. Tai suteikia patobulintą vaizdinį redaktorių, leidžiantį pritaikyti šablonus efektais, formos dalikliais, transformacijomis ir dar daugiau.

Jo nukreipimo ir spustelėjimo įrankis leidžia pridėti tekstą bet kurioje žiniatinklio šablono vietoje. Tai moderni programinė įranga, turinti parinktis redaguoti, anuliuoti, perdaryti ir taisyti tinkinimus. „Divi Builder“ yra supakuota su dešimtimis pasaulinių elementų, stiliaus parinkčių ir turinio blokų, kad palengvintų jūsų svetainės projektavimo procesą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite šią išsamią „Divi“ apžvalgą.

6. Weebly

Weebly

„Weebly“ yra populiari interneto kūrimo ir projektavimo programinė įranga. Jis gali būti naudojamas kuriant bendrų svetainių ir internetinių elektroninės prekybos parduotuvių tinklalapių dizainus – juo pasitiki milijonai interneto vartotojų. „Weebly“ yra su nuvilkimo sąsaja, kuri padės sukurti jūsų interneto dizainą per kelias minutes.

Tai yra pagrindinis sprendimas. Vilkimo funkcija leidžia dar paprasčiau kurti savo svetainės dizainą nerašant vienos kodo eilutės.

Nors nemokama „Weebly“ versija yra su viskuo, ko reikia norint sukurti gražias svetaines, verta patikrinti jų mokamą planą, kad būtų daugiau funkcijų ir galimybių. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų ekspertų išsamią „Weebly“ apžvalgą.

7. „Adobe Photoshop“

Adobe Photoshop

„Adobe Photoshop“ yra aukščiausios kokybės interneto dizaino įrankis. Čia yra daugybė galimybių kurti ir redaguoti savo žiniatinklio šablonus. Tai veikia su vaizdais ir jūs galite sukurti savo interneto dizaino grafiką. Naudodamiesi begalinėmis spalvų ir gradiento galimybėmis, galite padaryti geriausius šablonų dizainus.

Tai suteikia tuščią drobę, kad atgaivintų jūsų vaizduotę. Galite pridėti vaizdus, ​​perkelti elementus, piešti dėžutes, apkarpyti kraštus ir redaguoti šabloną tiksliai taip, kaip norite. Tai veikia su sluoksniais, todėl jūsų darbas yra tikrai paprastas. Norėdami efektyviai valdyti savo interneto dizaino elementus, galite parodyti / paslėpti sluoksnį.

„Adobe Photoshop“ yra labai pažengęs įrankis ir jums tikriausiai reikės šiek tiek mokymų prieš pradedant. Sužinoję, kaip ja naudotis, galėsite mėgautis geriausia patirtimi kurdami internetą.

8. „Adobe Dreamweaver“

„Adobe Dreamweaver“

„Adobe Dreamweaver“ yra pažangi interneto dizaino programinė įranga. Kartu su ekranu galite parašyti kodą ir suprojektuoti žiniatinklio šabloną. Jame taip pat yra skyrius nuvilkimas, kuriame galite sukurti savo internetinį dizainą naudodami tiesioginę peržiūrą.

Galite naudoti abi funkcijas kartu, o tai reiškia, kad rašydami kodą galite tiesiogiai jį peržiūrėti „Dreamweaver“ programinėje įrangoje. Ir jei kuriate savo šabloną vilkdami parinktis, galite grįžti į kodavimo ekraną, kad galėtumėte atlikti pakeitimus.

Tai puikus žiniatinklio kūrimo įrankis pradedantiesiems ir aukštesnio lygio vartotojams. Jei norite naudoti „Adobe Dreamweaver“, turite turėti pagrindinius kodavimo įgūdžius.

9. GIMP

GIMP

GIMP yra populiarus nemokamas interneto svetainių kūrimo įrankis. Kaip ir „Adobe Photoshop“, ji veikia su vaizdais kuriant tinklalapius ir šablonų dizainus. Jis gali neturėti tų pačių išplėstinių funkcijų kaip „Photoshop“, tačiau jis pateikiamas kartu su visais įrankiais, kurių jums reikės norint sukurti gražų žiniatinklio šabloną..

Programinė įranga prieinama visiems jūsų įrenginiams. Galite kurti aukštos skiriamosios gebos vaizdus, ​​kad sukurtumėte meno kūrinius, maketus ir internetinius dizainus.

10. Eskizas

Eskizas

„Sketch“ yra „Mac“ įrenginių interneto dizaino programinė įranga. Tai profesionalus įrankis, skirtas kurti internetinius šablonus ir dizainus. Jis veikia su vektoriniais vaizdais, todėl gausite geriausius, geriausios skiriamosios gebos rezultatus. Įrankių juosta ir parinktys yra labai paprastos. Eskizas suteikia visišką lankstumą kuriant ir valdant savo interneto dizaino projektus.

Taip pat patikrinkite: geriausios „WordPress“ reaguojančios temos.

Jis aprūpinamas veidrodinio atspindžio funkcija, leidžiančia išbandyti savo interneto dizaino šabloną keliuose įrenginiuose, tokiuose kaip mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris. Tokiu būdu galite būti 100% tikri, kaip jūsų interneto dizainas bus rodomas skirtinguose ekrano dydžiuose.

11. Figma

Figma

„Figma“ yra daugelio vartotojų interneto dizaino programinė įranga. Tai leidžia susisiekti su savo dizainerių komanda ir dirbti tuo pačiu žiniatinklio šablonu. Tai yra išmanusis įrankis, skirtas bendrinti projektą su savo klientu ir atlikti tiesioginius šablono dizaino pakeitimus. „Figma“ perkelia interneto svetainių kūrimą į visiškai naują lygį.

Redagavimo skydelyje pateikiami šriftai, spalvos ir kiti parametrai. Įrankiai ir parinktys yra nuostabūs, kai naudojami kuriant piktogramą ar visą žiniatinklio šabloną. „Figma“ turi ir nemokamų, ir „premium“ planų.

12. Drobė

Drobė

„Canva“ yra nemokamas projektavimo įrankis. Tai negali būti laikoma visaverte žiniatinklio kūrimo programine įranga, tačiau naudodami „Canva“ galite sukurti įdomius ir patrauklius dizainus, kurie palaikytų jūsų žiniatinklio šabloną. Puikiai tinka kurti vaizdus, ​​kuriuos galite pridėti prie savo internetinio dizaino.

Kartu pateikiami šimtai šablonų, kurie palengvina jūsų darbą. Jei neturite jokių projektavimo įgūdžių, galite naudoti šabloną „Canva“ ir be vargo kurti savo žiniatinklio šablonui profesionaliai atrodančius vaizdus..

13. Bagažinė

Bagažinė

„Bootstrap“ yra populiari sistema, naudojama kuriant internetinius dizainus ir svetaines. Technikos vartotojams buvo sukurtas gražus priekinių dizainų dizainas. Kartu pateikiamos pažangiausios kūrimo savybės. Sistema yra galinga ir gali būti naudojama kuriant žiniatinklio dizainą naudojant HTML, CSS ir JS.

Jame yra iš anksto sukurti interneto šablonai, kurie puikiai tinka naudojant „Bootstrap“ sistemą. Norėdami gauti norimus rezultatus, galite visiškai redaguoti šiuos šablonus.

Susijęs: 11 geriausių „QuickBooks“ alternatyvų mažoms įmonėms.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią interneto dizaino programinę įrangą rinkoje. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų geriausių svetainių kūrėjų sąrašą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map