15 geriausių turinio rinkodaros įrankių ir „WordPress“ papildinių

geriausi turinio rinkodaros įrankiai ir papildiniai


Ar ieškote geriausių turinio rinkodaros įrankių ir papildinių? Žinoma, jūs esate! Jei nebūtumėte paspaudę šio straipsnio, nebūtumėte jo spustelėję.

Turėdami tinkamą „WordPress“ svetainės įrankių ir papildinių rinkinį, jūsų turinio rinkodaros strategijas galite perkelti į kitą lygį, pakeldami jus į naujus sėkmės lygius..

Šiame straipsnyje pasidalysime 15 geriausių turimų rinkodaros įrankių ir priedų, skirtų turimoms „WordPress“ svetainėms.

1. „MonsterInsights“

„MonsterInsights“

Stebimas vartotojų įsitraukimas yra didžiulė sėkmingo turinio strategijos kūrimo dalis. Taip pat žinant bendrą srauto metriką. Na, atspėkite ką: „MonsterInsights“ padeda jums atlikti abu veiksmus!

Tai taip pat padeda mūsų ekspertams pasirinkti geriausius visų laikų „WordPress“ papildinius.

Greitai ir lengvai susiedami „WordPress“ svetainę su „Google Analytics“ paskyra, „MonsterInsights“ leidžia peržiūrėti srauto ir įtraukimo ataskaitas tiesiai iš „Admin“ informacijos suvestinės..

Sužinokite, kaip lankytojai randa ir naudoja jūsų svetainę, ir atitinkamai koreguokite savo strategijas.

Pradėkite naudotis „MonsterInsights“ šiandien!

2. „OptinMonster“

„optinmonster-wordpress-plugin“

Ar turite aukštą atmetimo procentą? Jei lankytojai nusileidžia į jūsų svetainę ir nedelsdami išeina, yra didelė tikimybė, kad jie niekada negrįš … Jei nenaudosite „OptinMonster“.

Naudodama patentuotą „Exit-Intent®“ technologiją, „OptinMonster“ sugauna vartotojus prieš pat spustelėdami jūsų svetainę ir parodo jiems pranešimą, kad paversti juos abonentais, klientais ar stebėtojais..

Kaip geriausias švino kartos įrankis rinkoje, „OptinMonster“ leidžia jums sukurti nuostabias optino formas, kurias galite lengvai sujungti su savo el. Pašto rinkodaros tarnyba ar CRM programine įranga. Naudokite šį papildinį, kad padidintumėte vartotojų įsitraukimą, sumažintumėte atmetimo rodiklį ir padidintumėte el. Pašto prenumeratų padidėjimą.

Pradėkite naudotis „OptinMonster“ šiandien!

3. Gramatika

gramatiškai geriausios turinio rinkodaros priemonės

Be puikaus turinio nebūtų turinio rinkodaros. Jei jūsų turinys nėra tinkamas šnipinėti ir leidžia skaitytojams abejoti jūsų kompetencija dėl gramatinių klaidų, tada gramatika yra įrankis jums.

„Grammarly“ yra pagrindinis internetinis gramatikos tikrinimo įrankis ir gali būti naudojamas beveik bet kurioje vietoje, įskaitant „WordPress“ įrašų redaktorių ar interneto naršyklę (jie turi „Google Chrome“, „Firefox“ ir „Microsoft Edge“ priedus)..

Jei jūs arba jūsų turinio rašymo komanda esate ESL, tada šis įrankis padės jums skambėti natūraliau ir profesionaliau vietinių anglų skaitytojams. Arba, jei esate gimtoji anglų kalba, bet rašyti tiesiog ne jūsų reikalas, gramatika gali padėti patobulinti jūsų įgūdžius.

Nepraleiskite šio straipsnio apie „Gramatika“ vs „Hemingway“ vs „Jetpack“.

Įdiegus „Grammarly“ bus išryškintos visos jūsų turinio gramatikos, rašybos ir kontekstinės klaidos.

Pradėkite nuo gramatikos šiandien!

4. Drobė

Drobė

Rašymas yra pagrindinis geros turinio rinkodaros elementas; tačiau profesionalūs vaizdai gali „gerą“ paversti „puikiu“. Jei gražių vaizdų yra kartu su jūsų turiniu, jūsų šansai sėkmingai padidėja eksponentiškai.

„Canva“ leidžia jums pasidaryti savo grafiką, piktogramas, infografijas ir reklamjuostes, nereikia nutraukti banko dėl brangios redagavimo programinės įrangos.

Šis paprastas, tačiau galingas vaizdų redagavimo įrankis veikia jūsų naršyklėje ir pridedamas daugybė šablonų, kurie jums padės. Baigę redaguoti, eksportuokite sukurtą vaizdą ir naudokite jį savo „WordPress“ svetainėje.

Pradėkite nuo „Canva“ šiandien!

5. reSmush.it

atnaujinti geriausius turinio rinkodaros įrankius

Sukūrę, nusipirkę ar radę norimą naudoti vaizdą savo svetainėje, naudokite „reSmush.it“ papildinį, kad jį suspaustumėte..

Kodėl? Kadangi didelių vaizdų įkėlimas užtrunka ilgiau, todėl sulėtės jūsų svetainės greitis ir našumas, o tai neigiamai paveiks jūsų vartotojų patirtį.

Taip pat patikrinkite: Kaip pagerinti svetainės greitį ir našumą

„reSmush.it“ sumažina jūsų vaizdo failų dydį nepakenkiant kokybei. Taip pat galite optimizuoti įvairius vaizdo failus ir net optimizuoti senesnius vaizdus, ​​kuriuos jau naudojote savo svetainėje.

Pradėkite nuo „reSmush.it“ šiandien!

6. Mielių SEO

Mielių SEO

Niekas nežiūrės jūsų turinio, jei jo nerandate. Štai kodėl svarbu atkreipti dėmesį į savo SEO (paieškos sistemų optimizavimą), kad galėtumėte gauti aukštesnį paieškos reitingą „Google“.

Kaip geriausias pasaulyje „WordPress“ SEO įskiepis, „Yoast SEO“ padeda panaudoti visas paieškos sistemų optimizavimo galimybes, kad padidintumėte turinio reitingą. Tai yra visas SEO rinkinys, kuris peržengia meta aprašymus ir žymas. Būsite priversti pasirinkti tikslinį raktinį žodį, kad būtų galima įvertinti ir optimizuoti visą jūsų įrašą, o ne tik jūsų meta duomenis. Mielės yra tarp plačiausiai naudojamų SEO įrankių sąrašų.

Pradėkite nuo „Yoast SEO“ šiandien!

7. SEMRush

pusbrolis

SEMRush yra mėgstamiausias SEO įrankis, kurį pasirinko tūkstančiai specialistų. Jei norite nuodugniai pažvelgti į populiariausius konkurentų raktinius žodžius, reklamavimo strategijas, atgalinio ryšio techniką ir dar daug daugiau, tada „SEMRush“ yra jums reikalingas įrankis..

Įžvalgomis apie konkurentų SEO strategijas galite lengviau patobulinti savo turinio rinkodarą, kad neatsiliktumėte. „SEMRush“ taip pat dalijasi raktiniais žodžiais, kuriuos galite lengvai vertinti, stebi jūsų nuorodas ir teikia kitas naudingas ataskaitas ir duomenis, kurie padės sėkmingai.

Pradėkite naudotis „SEMRush“ šiandien!

8. Pavadinimas ir nuorodų sąrašas

įterpti pavadinimą ir nedaryti nuorodų

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ nėra parinktis pridėti „nofollow“ žymas. Tai gaila, nes dauguma SEO ekspertų išorinėms nuorodoms rekomenduoja naudoti „nofollow“ žymas.

Laimei, norint pašalinti šią problemą, yra papildinys „Pavadinimas“ ir „Nofollow for Links“!

Naudodamiesi šiuo patogiu papildiniu, galite lengvai pridėti pavadinimo ir „nofollow“ parinktis naudodamiesi „WordPress“ įterpiamosios nuorodos iššokančiuoju pranešimų ir puslapių rengyklėje..

Pradėkite nuo „Nuorodų“ pavadinimo ir „Nofollow“ šiandien!

9. Redaguoti srautą

Redaguoti geriausius srauto turinio rinkodaros įrankius

Turėti tinklaraštį kaip savo turinio rinkodaros strategijos dalį yra nenaudinga, jei jo neatnaujinate nuosekliai. Naudodamiesi papildiniu „Redaguoti srautą“, galite nustatyti „WordPress“ tinklaraštį, kad pridėtumėte pasirinktinių įrašų būsenas, peržiūrėtumėte redakcijos kalendorių ir net galėtumėte palikti redakcinius atsiliepimus rašytojams..

Redaguoti srautą yra būtinas papildinys, jei savo turinio rinkodaros strategijoje naudojate kelių autorių tinklaraštį.

Pradėkite nuo „Edit Flow“ šiandien!

10. Asana

asanos turinio rinkodaros įrankiai

Turi valdyti visą komandą? Jei taip, tada „Asana“ yra jūsų trokštamas projekto valdymo įrankis.

Užuot švaistę laiką keliais el. Laiškais, Asana jūsų užduotis ir pokalbius organizuoja vienoje srityje. Padidinkite efektyvumą, nes nereikia pereiti tarp nesibaigiantių el. Laiškų ir faktinio produktyvumo!

Pradėkite nuo „Asana“ šiandien!

11. Ahrefai

Ahrefai

„Ahrefs“ naudoja galingus tikrinimo įrenginius, kad stebėtų žiniatinklį, ir, naudodamiesi jų paslauga, galite naudoti tuos skaitytuvus, norėdami išplėsti savo konkurenciją. Greitai ir lengvai sužinokite, kodėl konkurentai užima aukštesnę vietą nei jūs, ir kaip galite pasukti ant jų lenteles!

Stebėkite savo ir konkurentų nuorodas. Išsiaiškinkite geriausiai apmokamus reklamos raktinius žodžius. Arba naudokite turinio tyrimo įrankius, kad patobulintumėte savo tinklaraščio įrašus.

Pradėkite nuo „Ahrefs“ šiandien!

12. IFTTT

IFTTT

Automatizuokite savo socialinės žiniasklaidos paskyras naudodamiesi IFTTT. Galite lengvai susisiekti su visomis populiariomis socialinių tinklų svetainėmis, taip pat su „WordPress“ ir kitomis paslaugomis.

Suaktyvinkite retweets, dalykitės vaizdais, automatiškai bendrinkite savo „WordPress“ tinklaraščio įrašus socialinėje žiniasklaidoje ir dar daugiau.

Pradėkite dirbti su IFTTT šiandien!

13. Bendri skaičiavimai

Bendri skaičiavimai

„GDPR“ suderinamas ir lengvai naudojamas „Shared Counts“ yra vienas geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių. Tai leidžia lengvai pridėti socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukus prie savo tinklaraščio įrašų.

Taip pat galite parodyti akcijų skaičių ir bendrą kiekvieno straipsnio akcijų skaičių. Ir, skirtingai nei kiti tokio pobūdžio papildiniai, „Shared Counts“ nepablogins jūsų svetainės!

Pradėkite nuo bendro skaičiavimo šiandien!

14. „BuzzSumo“

buzzsumo

Įveskite raktinį žodį ir sužinokite, koks turinio tipas jį geriausiai veikia. Skamba lengvai? Tai yra. Štai kodėl mes mėgstame „BuzzSumo“.

Šis unikalus įrankis taip pat leidžia atrasti svarbiausius įtaką savo nišoje ir padeda išsiaiškinti geriausią strategiją, kaip jiems išsiųsti el. Laišką, išsiųsti pranešimą ir paskatinti juos reklamuoti savo turinį..

Reikia pagalbos atkreipiant dėmesį į patrauklią antraštę? „BuzzSumo“ išanalizuos jūsų pasirinktą temą ir pateiks ataskaitas su populiariausiomis antraštėmis, suskirstytomis į socialinių akcijų reitingus.

Jūs netgi galite nustatyti savo mėgstamų raktinių žodžių įspėjimus, kad neatsiliktumėte nuo naujausių tendencijų!

Pradėkite naudotis „BuzzSumo“ jau šiandien!

15. Atgaivinkite senus pranešimus

Atgaivinkite senus pranešimus

Jei jūsų senesni straipsniai vis dar yra aktualūs, kodėl gi ne toliau jais dalintis? Naudodami „Revive Old Posts“ papildinį galite automatiškai bendrinti senesnius tinklaraščio įrašus savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Tiesiog nustatykite, pamirškite ir leiskite atlikti darbą už jus.

Reklamuodami senus straipsnius, palaikote nuoseklų buvimą internete socialinėje žiniasklaidoje; ir nauji stebėtojai susigaudys žinutėse, kurių anksčiau galbūt nepraleido.

Pradėkite nuo šiandien atgaivinkite senus pranešimus!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ turinio rinkodaros įrankius ir papildinius.

Jei jums patiko šis sąrašas, jums taip pat gali patikti perskaityti 25 geriausių „WordPress“ svetainės verslo temų sąrašus ir 11 geriausių „QuickBooks“ alternatyvų mažoms įmonėms..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map