19 geriausių „WordPress“ temų, skirtų programoms mobiliesiems ir programinei įrangai (2020 m.)

geriausios „WordPress“ programos mobiliesiems temos


Ar ieškote geriausių programų ir programinės įrangos „WordPress“ temų?

Jei esate programos mobiliesiems arba programinės įrangos kūrėjas, siekiantis padidinti jūsų produkto pasiekiamumą, jums reikės „WordPress“ temos, kuri specialiai sukurta programų ir programinės įrangos reklamavimui..

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis „WordPress“ temomis, skirtomis programoms ir programinei įrangai.

Geriausių programų ir programinės įrangos „WordPress“ temų pasirinkimas

Pasirinkę tinkamą „WordPress“ temą, gausite visas esmines temos parinktis, kad būtų galima parodyti programas ir visas jos funkcijas.

Žemiau yra keletas funkcijų, kurių turėsite ieškoti naudodamiesi „WordPress“ tema kurdami programos svetainę.

 • Garsus kvietimas veikti: Tinkama „WordPress“ programos tema leidžia raginti veikti mygtukus matomose svetainės vietose, tokiose kaip jūsų pagrindinis puslapis, antraštė ir kt..
 • Kainų lentelė: Naudodami tinkinamą kainų lentelę, savo kainų puslapyje galite lengvai paryškinti skirtingų programų licencijų kainas.
 • Individualizuotas pagrindinis puslapis: Jums taip pat reikės tinkinto pagrindinio puslapio, kad galėtumėte reklamuoti savo programinę įrangą ir skatinti atsisiuntimus.
 • Reaguoja: Jau neminint to, kad jūsų „WordPress“ tema turi būti atsakinga ir patogi mobiliesiems, kad ji puikiai atrodytų visuose įrenginiuose

Mes taip pat sukūrėme geriausių „WordPress“ temų, kurias galite naudoti, sąrašą. Ar patikrinkite juos.

1. Divi

Divi

„Divi“ yra viena iš populiariausių „WordPress“ temų, prieinamų rinkoje. „Divi“ yra šimtai svetainių paketų, įskaitant vieną, skirtą programinės įrangos rinkodarai. Programinės įrangos rinkodaros svetainės paketas pateikiamas su 9 skirtingais išdėstymais ir paketą galite importuoti vienu spustelėjimu. Galite naudoti „Divi“ kurdami savo programų ir programinės įrangos svetainę, kuriai visiškai tinkinti.

Aukščiausios „Divi“ temos savybės yra realaus laiko dizainas, reaktyvus redagavimas, pasirinktiniai moduliai, iš anksto sukurti elementai ir galingas projektavimo priemonių rinkinys. Sužinosite daugiau apie šią temą išsamioje „Divi“ temos apžvalgoje..

2. Plokščias

Butas

Plokščia yra graži ir minimali „WordPress“ tema, kurią galima naudoti kuriant programų ir programinės įrangos svetainę. Jis yra plokščio išdėstymo, paryškinęs ryškias spalvas. Pagrindinis puslapis yra padalintas į keletą skyrių, skirtų programų rinkiniui, įvertinimui ir apžvalgoms.

Galite visiškai pritaikyti spalvų, šriftų ir fono temą. Jis optimizuotas SEO ir palaiko „WooCommerce“, kad programas būtų galima parduoti internetu.

3. Nusileidimas

Iškrovimas

Nukreipimas yra moderni „WordPress“ tema su viso ekrano fono paveikslėliu. Joje yra daugybė temų demonstracinių versijų, įskaitant programų ir programų mobiliesiems maketą. Ši tema turi švarų ir minimalų dizainą, patrauklų šrifto stilių. Nukreipimo tema pateikiama su vieno ir kelių puslapių šablonais.

Jo temos nustatymai yra paprasti ir lengvi, naudojant parinkčių skydą. Jį taip pat galima tinkinti naudojant tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį.

4. Astra

Astra

„Astra“ yra galinga ir žaibiška „WordPress“ tema visų tipų svetainėms. Jame yra keletas svetainių pradedančiųjų, kurios per kelias minutes gali paleisti jūsų svetainę. Vienoje iš pradedančiųjų svetainių yra programų išdėstymas, skirtas reklamuoti ir parduoti jūsų programas internete.

Tai turtinga ir patogi puslapių kūrimo tema. „Astra“ puikiai veikia su visais populiariais „WordPress“ papildiniais, kad jūsų svetainėje būtų funkcijų ir funkcijų.

5. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra pažangioji „WordPress“ tema, skirta programoms ir programoms mobiliesiems. Pristatoma dešimtys nuostabių visų tinklalapių, įskaitant „Crossfit“ sporto salę, fitnesą, vestuvių planavimą ir tt, išdėstymo. Galite pasirinkti programos išdėstymą, kad sukurtumėte programos svetainę..

Kaip ir bet kurią populiarią temą, šriftus, spalvas ir foną galima pritaikyti. Norėdami redaguoti bet kurią temos dalį, galite naudoti tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį.

6. „iTheme2“

„iTheme2“

„iTheme2“ sąmoningai sukurta programinei įrangai, programoms mobiliesiems, darbalaukio programoms ir kitoms programoms skirtoms svetainėms. Jis turi nepriekaištingą dizainą ir automatiškai reguliuojamą išdėstymą su daugialypės terpės galimybėmis. Ši tema pateikiama su pritaikytu slankikliu, socialinės medijos valdikliu, 4 poraštės valdikliais, kelių lygių išskleidžiamaisiais meniu ir dar daugiau.

Komplekte yra 2 temos, antraštės, poraštės meniu, srieginiai komentarai ir el. Prekybos palaikymas..

7. Adventas

Adventas

Adventas yra stilinga „WordPress“ tema jūsų programoms. Jo tipografija yra pritaikoma, todėl turinys tampa lengviau skaitomas. Kartu pateikiamas lipnus naršymo meniu, „Visual Composer“ kūrėjo palaikymas, socialinė integracija ir geriausias „WordPress“ formos papildinys..

Ši tema apima padidinamojo stiklo funkciją vaizdams padidinti. Vienu spustelėjimu demonstracinio failo importavimu galite importuoti demonstracinį dizainą, pritaikyti jį ir paleisti savo svetainę.

8. Bramble

Bramble

„Bramble“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema su tinkleliu paremtu išdėstymu. Jis gali būti naudojamas kuriant jūsų programų ir programų mobiliesiems svetainę. Kartu su įmontuotu puslapių kūrimo įrankiu galite redaguoti ir suprojektuoti temos išdėstymą. „Bramble“ taip pat pristatomi su paruoštais pagrindinio puslapio išdėstymais, kurie padeda nedelsiant pradėti dirbti.

Kitos svarbios funkcijos yra aplanko skyrius, vaizdo fonas, paralakso efektai, pasirinktinės spalvos ir atskiras tinklaraščio puslapio išdėstymas. Tai lengva nustatyti naudojant tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį.

9. Plūdės

Plūdė

Plūdė yra puiki „WordPress“ tema, skirta „Themify“ programoms ir programoms mobiliesiems. Jis ateina su lygiagretaus slinkimo paralakso efektais. Kaip ir visos „Themify“ temos, jis pateikiamas kartu su „Themify“ nuvilkimo įrankiu, kad būtų galima redaguoti ir tvarkyti maketus..

Be to, joje yra keli antraštės išdėstymai, meniu stiliai, skaidrios antraštės parinktys, poraštės raštai ir dar daugiau. Plūdė yra suderinama su „WooCommerce“.

10. Stack

Stack

„Stack“ yra moderni „WordPress“ tema programų svetainėms. „Stack“ įkvėpė „Windows 8 Metro“ dizainas ir pristatomas su plytelių priedu, leidžiančiu sukurti mūrinių plytelių išdėstymą, pavyzdžiui, „Windows 8.“. Ši tema puikiai atrodo visuose įrenginiuose, įskaitant darbalaukį, planšetinį kompiuterį ir mobilųjį telefoną..

Kartu su „WordPress“ įrašų formatais sukuriami maži tinklaraščiai, tokie kaip „Tumblr“. Galite visiškai tinkinti savo žinučių spalvas, susieti spalvas, šriftus ir foną.

11. Metro

Metro

Metro yra minimali ir spalvinga „WordPress“ tema, sukurta programoms mobiliesiems ir programinei įrangai. Naudodami pasirinktinį pašto tipą, vadinamą plytelėmis, savo pagrindiniame puslapyje galite pridėti mygtukus, vaizdų galerijas, žemėlapius, skaidres ir kt. Tam naudojamos 9 skirtingos spalvos plytelės ir stulpai.

Tai apima begalinę slinkties funkciją, kuri padeda pagerinti jūsų svetainės našumą ir greitį. Ši tema palaiko trumpus kodus, kad bet kuriame puslapyje būtų galima pridėti turinį.

12. Listee

Listee

„Listee“ yra „WordPress“ katalogo tema, kurią galima naudoti kuriant mėgstamų programų sąrašą. Kartu pateikiama galinga ir filtruojama paieškos funkcija, leidžianti vartotojams ieškoti reikiamų programų. Jei norite kurti programų nukreipimo puslapius, galite naudoti nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę.

Ši tema leidžia vartotojams pateikti asmenines mėgstamas programas, kurias reikia įtraukti į jūsų katalogą. Listee turi lanksčias tinkinimo parinkčių parinktis, kad galėtų redaguoti jūsų svetainės spalvas ir tipografiją.

13. Bold

Drąsiai

Paryškintas yra „WordPress“ aplanko tema, kurią galima naudoti kuriant aplanko programas. Jame yra sąrašas ir tinklelio rodinio išdėstymas. Pagrindinis puslapis yra padalintas į skyrius, kuriuose yra pasveikinimo pranešimas, vaizdų galerijos, įrašai ir dar daugiau.

Jis turi pasirinktines spalvų parinktis, fono stilius, iš anksto nustatytus vaizdus, ​​socialinės medijos piktogramas, poraštės tekstą ir „Themify“ pasirinktinių parinkčių skydelio palaikymą..

14. Pašto eilutė

Paštu

„Postline“ yra paprasta „WordPress“ tema, skirta demonstruoti programas. Tai be galo daug, kad vartotojai galėtų tyrinėti jūsų įrašus, vaizdus ir vaizdo įrašus pagrindiniame puslapyje. Temą įkvėpė „Facebook“ laiko juosta. Jis taip pat pateikiamas su kelių stulpelių išdėstymais, todėl jis skiriasi nuo „Facebook“.

Kitos reikšmingos funkcijos yra sąrašo ir tinklelio išdėstymai, poraštės valdiklio stulpeliai, temos odos elementai, animuotas mygtukas „grįžti į viršų“, iššokantis langas, antraštės ir poraštės meniu bei socialinės medijos piktogramos..

15. Specialybė

Specialybė

Specialybė yra „WordPress“ darbo stalo tema, skirta programinės įrangos įdarbinimo svetainei. Joje yra lanksti paieškos funkcija, leidžianti vartotojams sužinoti darbą ir darbdavius. Jį maitina „WP Job Manager“ papildinys, skirtas valdyti ir suskirstyti į kategorijas jūsų darbo sąrašus.

Tema turi stiprią dokumentaciją ir suderinama su populiariais „WordPress“ papildiniais. Jis paruoštas WPML ir leidžia jums sukurti daugiakalbę svetainę.

16. „Cousteau Pro“

Kusto

„Cousteau Pro“ yra moderni „WordPress“ tema skirta su kelionėmis susijusioms programoms. Temoje yra paieškos variklis, leidžiantis vartotojams ieškoti savo mėgstamos kelionių programos.

Tai visiškai pritaikoma spalvoms ir fonui. „Cousteau Pro“ palaiko „Elementor“ statytoją kuriant jūsų maketus ir nukreipimo puslapius.

17. Visas ekranas

Per visą ekraną

Visas ekranas yra „WordPress“ galerijos tema, skirta programoms mobiliesiems. Jis turi paprastą temos parinkčių skydą, kad galėtų atlikti pakeitimus savo svetainėje. Taip pat galite naudoti „Themify“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę, norėdami pridėti turinį ir programas „WordPress“. Jame yra 2 galerijos rodymo parinktys, sąrašas ir tinklelio išdėstymai, pasirinktinių antraščių meniu ir poraštės raštai.

Tema palaiko sparčiuosius klavišus, pvz., Rodyklių klavišus, ESC ir dar daugiau, kad valdytų galeriją. Tai galima pritaikyti naudojant tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį.

18. Paprasta

Paprasta

Paprasta yra nemokama „WordPress“ tema, skirta jūsų programoms vaizduoti. Tai yra „Shopify Buy Button“ papildinys, leidžiantis lengvai integruoti „WordPress“ su „Shopify“. Ši tema turi skaidrų ir lipnų naršymo meniu, kuris padeda vartotojams lengvai naršyti.

Kartu su kiekvieno puslapio pavadinimu pateikiamas fono vaizdas, todėl tema yra išskirtinė iš kitų. Paprastą temą lengva pritaikyti naudojant „WordPress live customizer“.

Peržiūrėkite šį žingsnis po žingsnio vadovą, kaip nustatyti „Shopify“ naudojant „WordPress“.

19. „Pinboard“

„Pinboard“

Jei jums patinka „Pinterest“, tada „Pinboard“ tema yra jums. Jis pristatomas su automatiniu krovimo išdėstymu su begaliniu slinkimu. Ši tema turi kelis visų dydžių tinklelio išdėstymus. Jūsų vartotojai bus apdoroti tinkintu svetainės savininko pasveikinimo pranešimu. Galite lengvai parodyti savo programas pagrindiniame puslapyje.

Tema leidžia pridėti visų tipų laikmenas, įskaitant vaizdus, ​​vaizdo įrašus, galerijas ir kt., Joje yra laikmenas palaikančių funkcijų, tokių kaip iššokantis langas, iššokantis vaizdo įrašas, vaizdo mastelio keitimas ir „iframe“ langas..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „WordPress“ temas, skirtas programoms mobiliesiems ir programinei įrangai. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą apie geriausias daugialypės terpės prekyviečių el. Prekybos platformas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map