22 geriausios „WordPress“ aplanko temos bet kuriai nišai (2020 m.)

Geriausios portfelio temos


Ar ieškote geriausios „WordPress“ aplanko temos?

„WordPress“ aplanko tema leidžia jums parodyti savo projektus, pademonstruoti savo kompetenciją, savo ruožtu padėdami jums gauti verslo lyderių.

Šiame straipsnyje parodysime keletą geriausių „WordPress“ svetainių aplanko temų.

Geriausios „WordPress“ aplanko temos pasirinkimas

Tinkamai pasirinkti „WordPress“ aplanko temą svarbu, nesvarbu, ar esate laisvai samdomas vertėjas, ar vadovaujate agentūra. Naudodamiesi tinkama portfelio tema galite padaryti geriausią pirmąjį įspūdį, pademonstruoti savo kompetenciją ir galiausiai paversti savo lankytojus mokančiais klientais.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, štai ko reikia ieškoti naudojant „WordPress“ aplanko temą:

 • Teminis skyrius, skirtas parodyti turinį pagrindiniame jūsų svetainės puslapyje.
 • Teminis slankiklis, skirtas pastebimam turiniui rodyti bet kuriame puslapio šablone, pvz., Pagrindiniame puslapyje, pavieniuose tinklaraščio įrašuose, tinklaraščio puslapyje.
 • Sklandi integracija su „drag and drop“ puslapių kūrėjais.
 • Sklandi socialinės žiniasklaidos integracija

Dabar, kai jūs žinote, kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ svetainės aplanko temą, peržiūrėkite mūsų pasirinktą geriausių „WordPress“ aplanko temų sąrašą.

1. Divi

Divi

„Divi“ yra su keliais portfelio išdėstymais, kuriuos galite naudoti kurdami „WordPress“ portfelio svetainę. Šie išdėstymai siūlo turinio turinio skyrius, vaizdų slankiklius ir dar daugiau.

Divi yra dviejų skonių: „Divi“ tema ir „Divi Builder“ (papildinys).

„Divi“ tema yra geriausia tiems, kurie nori tinkinti naudodamiesi vienu iš 100 ar daugiau visos svetainės paketų, kurie pateikiami kartu su tema.

„Divi Builder“ papildinys veikia su bet kuria tema, todėl jis yra geriausias vartotojams, norintiems naudoti jį kartu su kitomis temomis..

Gaukite „Divi“ temą jau šiandien!

2. Essence Pro

Essence Pro

„Essence Pro“ yra graži „WordPress“ aplanko tema, pastatyta ant „Genesis Framework“. Tai palaiko „Gutenberg“ blokų redaktorių, kad galėtumėte lengvai pritaikyti savo svetainę.

Tema siūlo keletą išdėstymo variantų, įskaitant 2 stulpelių, 3 stulpelių ir viso pločio pagrindinio puslapio dizainą. Galite pasinaudoti pagrindinio puslapio privalumais, pridėdami savo parodytą darbą naudodami „WordPress“ valdiklius.

Gaukite „Essence Pro“ temą jau šiandien!

NEMOKAMAS PRIEINAMUMAS: „Essence Pro“ + 35 kitos „StudioPress“ temos!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas, įskaitant „Essence Pro“, NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, NEMOKAMAI gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Gaukite visas 35 ir daugiau temų NEMOKAMAI naudodamiesi WP varikliu »

3. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra nemokama „WordPress“ aplanko tema, kurią sudaro dešimtys paruoštų maketų skirtingoms verslo ir asmeninėms nišoms..

Į šią temą įeina aplanko pradžios tema ir 1 paspaudimo demonstracinio turinio importuotojas, kad galėtumėte greitai pradėti. Jis integruojamas su populiariais tinkinamų „drag and drop“ puslapių kūrėjais.

Gaukite „OceanWP“ temą jau šiandien!

4. Astra

Astra

„Astra“ yra viena geriausių „WordPress“ svetainių portfelio temų. Komplekte yra 100 startuolių svetainių, todėl galite sukurti svetainę kaip demonstracinę svetainę taip lengvai, kaip paspaudę, ir pritaikyti ją pagal savo poreikius.

Naudodami „Astra“ gausite stilingą portfelio išdėstymą, idealiai tinkantį fotografams, menininkams ir grafikos dizaineriams. Ši tema gerai optimizuota paieškos sistemoms.

Gaukite „Astra“ temą jau šiandien!

5. „Hestia Pro“

„Hestia Pro“

„Hestia Pro“ yra klasikinė „WordPress“ 1 puslapio tema, sukurta bet kokio tipo svetainei. Temoje yra keli iš anksto sukurti svetainės šablonai, kuriuos galite lengvai pritaikyti.

Komplekte yra pagrindinio puslapio aplanko skyriai, kuriuose galima parodyti savo produktus ir darbus. Jis taip pat siūlo visišką „WooCommerce“ palaikymą, kad galėtumėte lengvai sukurti internetinę parduotuvę.

Gaukite „Hestia Pro“ temą jau šiandien!

6. Kampas

Kampas

Kampas yra profesionali „WordPress“ tema, skirta kūrybiniams menininkams, tinklaraštininkams, dizaineriams ir fotografams. Jis pateikiamas su minimaliu išdėstymu ir turi daug turinio sričių.

Ryškiausios šios temos savybės yra spalvų variantai, tinkinti valdikliai ir el. Prekybos papildinių palaikymas.

Gaukite „Corner“ temą jau šiandien!

7. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra galinga „WordPress“ daugiafunkcinė tema, siūlanti dešimtis iš anksto sukurtų svetainių ir daugiau nei 60 temų išdėstymų, kuriuos galite naudoti norėdami iškart nustatyti savo portfelio svetainę..

Kartu pateikiamas demonstracinio turinio importuotojo 1 paspaudimu, todėl galite sukurti svetainę per kelias sekundes ir lengvai pakeisti turinį originaliu tekstu ir vaizdais. Galite pasirinkti iš 17 antraščių stilių, kad jūsų svetainė būtų išskirtinė.

Gaukite „Ultra“ temą jau šiandien!

8. Želė

Zelė

„Zelle“ yra stilinga „WordPress“ aplanko tema, pristatoma su vieno puslapio ir kelių puslapių maketais. Čia pateikiami interaktyvūs pagrindinio puslapio elementai, turinio turinio skyriai, slinkties paralaksas ir dar daugiau.

Tema suderinama su dauguma puslapių kūrėjų, todėl galite sukurti svetainę nuo nulio taip, kaip norite. Jis turi neribotą spalvų pasirinkimą ir pasirinktinį foną.

Gaukite „Zelle“ temą jau šiandien!

9. Pilis

Krūva

„Pile“ yra puiki „WordPress“ aplanko tema, sukurta specialiai fotografams ir kūrybiniams menininkams, leidžianti profesionaliai parodyti savo darbus. Tai leidžia naudoti interaktyvias pagrindinio puslapio spalvas, kad atkreiptų jūsų vartotojų dėmesį.

Jis turi aiškų spausdinimą, paralakso slinktį, unikalius perėjimus ir puikų išdėstymo detalumą, padedantį nustatyti portfelio svetainę. Naudodamiesi vietinių puslapių kūrimo priemonės palaikymu, galite lengvai tinkinti kiekvieną savo svetainės skyrių.

Gaukite „Pile“ temą jau šiandien!

10. Agnija

Agnija

Agncy yra minimalistinė „WordPress“ tema su baltu fonu, kuri daro jūsų turinį labiau matomą skaitytojams. Jis turi pasirinktinę antraštę su paprastu naršymo meniu, socialinės medijos meniu ir pasveikinimo pranešimu.

Tema leidžia parodyti turinio slankiklį, kad galėtumėte parodyti savo svarbiausią turinį viršutinėje svetainės skiltyje. Tai taip pat apima pagrindinius puslapius, kuriuose yra aplanko, naujausių pranešimų, kontaktinės informacijos ir dar daugiau.

Jis pridedamas prie viso ekrano pritaikytų poraštės, spalvų pasirinkimo, tinklaraščių išdėstymo, šoninės juostos išdėstymo ir dar daugiau. Agncy yra vertimas, paruoštas lengvai sukurti daugiakalbę svetainę.

Gaukite „Agncy“ temą jau šiandien!

11. Tęsti

Tęsti

Tęsti yra ryškių spalvų „WordPress“ aplanko tema, leidžianti pritraukti klientus ir įmones.

Jame yra atskiri skyriai, skirti aplankui, tinklaraščiui, apie ir kontaktinei informacijai. Tema optimizuota greičiui ir našumui.

Gaukite „Resume“ temą jau šiandien!

12. Kampas

Kampas

Kampas yra stulbinanti „WordPress“ aplanko tema, leidžianti profesionaliai parodyti savo produktus ir paslaugas. Jo minimalus išdėstymo stilius yra aiškus, tipografija, pritaikyti fonai ir kelios antraštės.

Temą teikia dinamiškas pagrindinio puslapio kūrėjas, tinkinti valdikliai ir pagrindinio puslapio valdiklių sritys. Tai taip pat siūlo puikų aplanko modulį, kuriame bus rodomos jūsų nuotraukos ar kiti darbai.

Gaukite kampo temą šiandien!

13. Pakrantė

Pakrantės

„Coastline“ yra interaktyvi „WordPress“ aplanko tema, siūlanti aplanko turinio išdėstymą. Naudodami šią temą galite parodyti savo matomas nuotraukas, kad padarytumėte geriausią pirmąjį įspūdį.

Temoje pateikiamos kelios išdėstymo parinktys, aplanko skaidrių demonstracija, stulpelių sąrašas, begalinis slinktis ir dar daugiau. Tai labai lanksti ir lengvai nustatoma net pradedantiesiems.

Gaukite „Coastline“ temą jau šiandien!

14. Internetinis aplankas

Internetinis aplankas

Internetinis aplankas yra nemokama „WordPress“ tema, sukurta specialiai asmeninėms svetainėms, tinklaraščiams ir biografijoms. Kartu pateikiami integruoti valdikliai, kuriuos galite naudoti norėdami parodyti savo aplanką pagrindiniame svetainės puslapyje.

Temoje yra viso pločio išdėstymas, „Gutenberg“ redaktoriaus palaikymas ir raginimo veikti mygtukai. Jis naudoja puikų spalvų balansą, kad greitai sužavėtų vartotojus.

Gaukite internetinio portfelio temą jau šiandien!

15. „Parallax Pro“

„Parallax Pro“

„Parallax Pro“ yra moderni „WordPress“ aplanko tema, pastatyta ant „Genesis“ sistemos. Jame yra tamsių spalvų išdėstymas ir graži tipografija, kuri sudomina jūsų svetainės vartotojus.

Tema džiaugiasi lankytojais pateikdama pranešimą ir raginimo veikti mygtuką viršutinėje lankstymo dalyje. Jis siūlo 5 pagrindinio puslapio valdiklių sritis, kad galėtų pridėti savo portfolio, paslaugas ir produktus.

Gaukite „Parallax Pro“ temą jau šiandien!

16. Nico

Nico

„Nico“ yra minimali „WordPress“ aplanko tema, sukurta specialiai menininkams, rinkodaros agentūroms ir laisvai samdomiems specialistams. Jame yra 2 išdėstymai, kelios spalvų schemos ir keli pasirinktiniai nustatymai, kad būtų galima nustatyti gražią portfelio svetainę.

Pagrindiniame puslapyje galite rodyti savo darbus kategorijomis ir tinklelio stiliumi. Kitos svarbios funkcijos apima filtruojamą rinkinį, kelių stulpelių išdėstymą ir šoninės juostos naršymo meniu.

Gaukite „Nico“ temą jau šiandien!

17. Portfelio projektas

Portfelio juodraštis

Portfelio juodraštis yra nemokama „WordPress“ portfelio tema, sukurta specialiai fotografams, dizaineriams, kūrybinėms agentūroms ir asmeninėms portfelio svetainėms. Tai leidžia pagrindiniame puslapyje jūsų rodomas nuotraukas rodyti tinklelio stiliumi.

Taikydami minimalistinį požiūrį, galite daugiausiai dėmesio skirti savo darbui ir paslaugoms pagrindiniame ir nukreipimo puslapiuose. Temą lengva pritaikyti naudojant „WordPress“ tiesioginį redaktorių.

Gaukite „Portfolio“ projekto temą jau šiandien!

18. Forma

Forma

Forma yra populiari „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Jis tiekiamas su viso ekrano pasirinktinės antraštės fonu, pagrindinio puslapio valdikliais ir paralakso skyriais.

Temos pagrindinį puslapį galima visiškai pritaikyti, kad galėtumėte lengvai pridėti aplanką, atsiliepimus, produktus ir paslaugas. Tai palaiko trečiųjų šalių „WordPress“ papildinius, kad jūsų svetainėje būtų daugiau funkcijų.

Gaukite „Shapely“ temą jau šiandien!

19. Inspiro

Inspiro

„Inspiro“ yra fantastiška „WordPress“ aplanko tema. Kartu pateikiamas pasirinktinis vaizdo fonas, kuris jūsų svetainei suteikia išskirtinumo.

Tai 100% reaguoja, todėl jūsų svetainė puikiai atrodo visuose ekrano dydžiuose ir įrenginiuose. Be to, ji apima puslapių kūrimo priemonės integraciją, galerijos modulį ir aplanko skyrius.

Gaukite „Inspiro“ temą jau šiandien!

20. Vinjetė

Vinjetė

Vinjetė yra viso ekrano „WordPress“ aplanko tema, tinkanti fotografams, modeliams, menininkams ir kūrybinėms agentūroms. Jis pridedamas prie pasirinktinio vaizdo fono, kad sudomintų vartotojus jūsų svetainėje.

Pagrindinio puslapio išdėstymas yra labai lankstus, tai reiškia, kad galite pasirinkti vaizdą ar vaizdo įrašą, kuris bus rodomas fone. Čia taip pat yra 4 išdėstymo parinktys, 3 valdiklių sritys, galingas temos parinkčių skydelis ir dar daugiau.

Gaukite „Vinjetės“ ​​temą jau šiandien!

21. „Elegance Pro“

„Elegance Pro“

„Elegance Pro“ yra nespalvota „WordPress“ aplanko tema, idealiai sukurta pristatyti jūsų aplanką pristatomo stiliaus. Jis turi gražią tipografiją, patrauklų tinklalapio dizainą ir elegantiškas populiarias dalis.

Temos ypatybes sudaro tinkinti puslapių šablonai, kelios valdiklių sritys, 6 išdėstymo parinktys ir tinkinta antraštė. Ji sukurta ant „StudioPress“ „Genesis“ temos rėmelio, kuris suteikia temai tvirtą ir galingą pagrindą.

Gaukite „Elegance Pro“ temą jau šiandien!

22. Portfelis

Portfelis

Portfelis yra elegantiška „WordPress“ tema, sukurta gražioms ir profesionalioms portfelio svetainėms kurti. Jis turi pasirinktinę valdiklių biblioteką, leidžiančią lengvai nustatyti pagrindinį puslapį ir nukreipimo puslapius.

Jis naudoja „Ajax“ be pastangų įkeldamas puslapius ir aplankus. Kitos svarbios funkcijos yra aplanko filtrai, kelių stulpelių išdėstymas, vaizdo dydžiai, „Google“ šriftų integracija ir dar daugiau.

Gaukite „Portfolio“ temą šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „WordPress“ svetainių aplanko temas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų straipsnį apie tai, kaip sudaryti internetinę aplanką „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map