22 geriausios „WordPress“ bažnyčios temos, kaip išplėsti pulką

Geriausios „WordPress“ temos bažnyčioms


Ar ieškote geriausių „WordPress“ temų bažnyčioms? Puiki tema gali paversti jūsų bažnyčios interneto svetainę stebėtojų kuriama mašina.

Šiame straipsnyje pasidalysime 22 geriausiomis „WordPress“ bažnyčios temomis. Visi jie reaguoja, todėl jie puikiai atrodys bet kuriame įrenginyje.

1. Maranatas

Maranatha

Jei norite įkurti svetainę, kurioje yra novatoriškų funkcijų, pavyzdžiui, slinktis paralakso įkvėptame pagrindiniame puslapyje, tada „Maranatha“ yra puiki tema, kurią reikia naudoti.

Kaip pagrindinio puslapio foną galite naudoti nejudantį vaizdą arba vaizdo įrašą, kad priviliotumėte naujus savo pulko stebėtojus. Dėka lipnaus meniu, kuris „prilimpa“ ekrano viršuje, jūsų svarbiausi puslapiai visada bus tik paspaudžiami, net kai jūsų svetainės lankytojai slenka žemyn.

Naudodami „Maranatha“ galite įkelti savo pamokslus kaip garso ar vaizdo failus ar net įrašyti transkripcijas kaip savo tinklaraščio teksto įrašus. Ši tema taip pat siūlo gražius „Apie“ puslapį ir „Įvykių“ kalendorių išdėstymo variantus.

Pradėkite nuo „Maranatha“ šiandien!

2. „Outreach Pro“

informavimo pro

„Outreach Pro“, kurį jums pasiūlė puikūs „StudioPress“ žmonės, naudoja galingą „Genesis“ sistemą. Jei jums reikia perduoti daug informacijos savo svetainėje, tai yra puiki pasirinkimo tema.

Yra keletas iš anksto paruoštų šablonų, kad skubotai sukurtumėte savo svetainę. Temos pritaikymas leidžia pakeisti spalvų schemą, kad ji atitiktų jūsų bažnyčios prekės ženklą.

NEMOKAMAS PRIEINAMUMAS: „Outreach Pro“ + 35 kitos „StudioPress“ temos!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas, įskaitant „Outreach Pro“, NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, nemokamai gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Gaukite visas 35 ir daugiau temų NEMOKAMAI naudodamiesi WP varikliu »

Turėdami 12 valdiklių sričių ir tinkinamą antraštę, jums nebus sunku patikslinti „Outreach Pro“, kad atrodytumėte tiksliai taip, kaip jums reikia.

Pradėkite naudotis „Outreach Pro“ šiandien!

3. Divi

Divi

„Divi“ yra nemažas pasirinkimas bažnyčių tinklalapiuose. Turėdami „Divi“ savo vietoje, galite eksponuoti tokią svarbią informaciją kaip žiniasklaida, ganytojai, tarnystės laikas ir daug daugiau.

Divi yra dviejų skonių: „Divi“ tema ir „Divi Builder“ (papildinys).

Divi tema yra geriausias vartotojams, norintiems tinkinti naudojant vieną iš jo 100 ar daugiau visos svetainės paketų, kurie pateikiami kartu su tema.

„Divi Builder“ papildinys veikia su bet kuria tema, geriausiai tinka vartotojams, norintiems naudoti ją kartu su kitomis temomis.

Turėdami tiek daug „Divi“ vaikų temų bažnyčių tinklalapiuose, galite rodyti laikmačių skaičiavimą, CTA, pamokslų slankiklį ir dar daugiau. Tema yra paprasta ir švari, turinti nuostabias tipografijos galimybes, kad patenkintumėte jūsų poreikius.

Pradėkite nuo „Divi“ šiandien!

4. Išganymas

išganymas

Švarus, elegantiškas ir švelniai rausvas kaip Dangiškasis saulėtekis. Išganymo tema puikiai tinka daugeliui konfesijų, kad gražiai pateiktų savo tikėjimu pagrįstas žinutes.

Ši tema pateikiama su renginių valdymo sistema ir skoninga dovanojimo forma, integruota su „PayPal“. Be to, yra keletas pasirinktinių valdiklių, kuriuos galite naudoti norėdami išnaudoti visas savo svetainės galimybes.

Pradėkite nuo išgelbėjimo šiandien!

5. Išėjimas

Išėjimas

Neleisk, kad vardas tavęs kvailiotų! Nors „išvykimas“ paprastai reiškia masinį žmonių išvykimą, liko paskutinis dalykas, kurį jūsų svetainės lankytojai norės padaryti nusileisdami į jūsų tinklalapį. Išėjimo tema turės tikintieji skubėti į jūsų pulką.

„Exodus“ galima lengvai pritaikyti ir naudojama tiesioginės peržiūros funkcija, kad realiuoju laiku galėtumėte peržiūrėti savo spalvų ir šriftų pakeitimus..

Ši tema apima puslapius, jau integruotus pamokslams, įvykiams, vietoms ir personalo profiliams. Mus ypač sužavėjo puslapis „Pamokslai“, nes jis leidžia įkelti pranešimus kaip teksto, garso ar vaizdo failus.

Pradėkite nuo „Exodus“ šiandien!

6. Prisikėlimas

Prisikėlęs

Atnaujinkite savo bažnyčios svetainę tiesiogine tema „Prisikėlimo“ tema! Pasirinkite iš šviesių ar tamsių spalvų schemos ir pritaikykite ją prie savo širdies turinio.

„Resurrect“ yra keletas pasirenkamų šriftų ir galimybė nusiųsti pasirinktinio logotipo vaizdą. Jis taip pat optimizuotas aukštos skiriamosios gebos ekranams, todėl jūsų vaizdai atrodys aiškūs kiekviename įrenginyje.

Pradėkite nuo prisikėlimo šiandien!

7. Viena bažnyčia

viena bažnyčia

Vienoje bažnyčioje yra 12 skirtingų spalvų schemų. Jums nepatinka nė viena iš pateiktų spalvų? Ne bėda. Jie taip pat turi pasirinktinį spalvų parinkiklį, kad galėtumėte pasirinkti savo!

Savo pamokslus galite publikuoti vaizdo, garso ar teksto formatais. Puslapių kategorijos leidžia jas išvardyti pagal pranešėją, temą ar seriją.

Viena bažnyčia taip pat integruota su „Adobe Typekit“, todėl turėsite daugybę šrifto parinkčių, iš kurių jūsų svetainė išsiskirtų iš minios.

Pradėkite nuo vienos bažnyčios šiandien!

8. Malda

Malda

„Malda“, turėdama lankstų pagrindinį tinklalapio išdėstymą, leidžia į savo pagrindinį puslapį įtraukti kelis valdiklius, kad būtų sukurtas tikrai unikalus išdėstymas. Garsusis galerijos slankiklis taip pat malonus.

Jei jūsų bažnyčia aktyviai naudojasi socialine žiniasklaida, būsite labai patenkinti jos socialinių tinklų valdikliu. Galite prijungti savo svetainę prie „Instagram“, „Twitter“ ir dar daugiau!

Maldos būna įvairių formų, maldos tema yra įvairių spalvų. Geriausias iš visų? Kiekvienam kuriamam puslapiui galite naudoti skirtingą spalvų schemą!

Pradėkite nuo šiandien maldos!

9. Kerygma

Kerygma

Jei jūsų bažnyčia turi podcast’ą, tada tema yra „Kerygma“. Tai buvo specialiai sukurta garso ir vaizdo įrašų transliacijoms.

Jis pateikiamas kartu su „SiteOrigin“ – vienu iš geriausių tinklalapių kūrimo priemonės papildinių rinkoje. Galite naudoti jos nuvilkimo funkciją, kad galėtumėte greitai ir lengvai tinkinti savo svetainę bet kokiu norimu būdu.

Turėdami galimybę įkelti savo logotipą, pakeisti temos spalvų schemą ir naudoti daugiau nei 600 „Google“ šriftų, galėsite lengvai priderinti savo svetainę prie savo prekės ženklo.

Pradėkite nuo „Kerygma“ šiandien!

10. Epas

Epinis

Ši tema pavers jūsų svetainę epine kaip ir pati jūsų bažnyčia! Pasirinkite iš šviesių ar tamsių spalvų schemos ir pasiruoškite padaryti įspūdį.

Kita „podcast“ tema, „Epic“, leidžia įkelti garso ir vaizdo įrašų tiekimus „iTunes“ ir RSS prenumeratoms. O kategorijų funkcija leidžia archyvuoti kiekvieną garsiakalbį atskirai.

Mums patiko, kad naršymo juostą buvo galima įdėti į jūsų logotipą arba tiesiai virš jo.

Pradėkite nuo „Epic“ šiandien!

11. Adorų bažnyčia

dievinu bažnyčią

„Adore“ bažnyčia yra visa funkcionali bažnyčios tema, kurią sukūrė „ThemeForest“ valdžios elito autorių imitacijos. Ši tema geriausiai tinka kuriant bažnytines, labdaros, ne pelno ir religines svetaines.

Žemiau pateikiami keli pagrindiniai „Adore“ bažnyčios temos bruožai.

 • Integruotas renginių tvarkyklės papildinys: Greitai sukurkite įvykius, nepirkdami įvykio papildinio.
 • Pamokslų vadybininkas: Kurkite pamokslus su įmontuota parinktimi.
 • „Mega“ meniu modulis: Sukurkite pasirinktus meniu su keliais stulpeliais.
 • Demonstracinis įdiegimas vienu spustelėjimu: Lengvai vienu spustelėjimu importuokite demonstracinę svetainę.

Pradėkite nuo „Adore“ bažnyčios šiandien!

12. Dievo malonė

Dievo malonė

Pilnai integruotą su „WPBakery“, „God Grace“ greitai ir lengvai nustatoma naudojant intuityvų „drag and drop“ kūriklį. Bet tai tik viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių ji pateko į mūsų geriausių „WordPress“ bažnyčios temų sąrašą.

„God Grace“ garantuoja visišką jų komandos paramą, jei kada nors užstrigsite kurdami savo svetainę. Jie didžiuojasi, kad yra greiti ir patikimi.

Dalinkitės pamokslais, reklamuokite renginius ir priimkite aukas šia neįtikėtinų įvykių ir konferencijų tema. Jūs netgi galite parduoti produktus, tokius kaip bažnytinė literatūra ar firminiai drabužiai, dėl jo „WooCommerce“ integracijos.

Pradėkite nuo Dievo malonės šiandien!

13. Palaiminimas

Palaiminimas

Įrengta „WPBakery“ ir „Revolution Slider“, „Blessing“ išgyvena savo vardą. Jūs tikrai būsite palaimintas dėl šios lengvai naudojamos bažnyčios temos.

Vaizdo karuselė liečiant ir braukiant yra tobula, jei tikitės sulaukti daug mobiliųjų telefonų ar jutiklinio ekrano lankytojų.

Pradėkite nuo palaiminimo šiandien!

14. Šventoji bažnyčia

Švč

Puikiai tinka bažnyčioms ir maldos grupėms, Šventoji Bažnyčia yra aprūpinta viskuo, ko jums reikia, kad jūsų svetainė būtų sėkminga. Ši tema turi galingą tinklaraštį, kuris puikiai tinka keistis naujienų naujienomis su savo pasekėjais.

Kartu su renginių kalendoriumi galite pamatyti būsimus jūsų organizacijos įvykius. Tai taip pat suderinama su „WPBakery“, kad būtų patogu naudoti, ir „WooCommerce“, todėl galite parduoti daiktus iš savo dovanų parduotuvės internetu.

Pradėkite nuo Šventosios bažnyčios šiandien!

15. Credo

Credo

„Credo“ puikiai tinka visų konfesijų bažnyčioms. Tai taip pat ypač gerai veikia labdaros ir ne pelno organizacijos.

Archyvuokite savo pamokslus, dalykitės nuotraukomis ir vaizdo įrašais, stebėkite būsimus įvykius ir papasakokite pasauliui apie savo bažnyčią!

Pradėkite nuo „Credo“ šiandien!

16. Charitize

Charitizuok

Parengta vertimui su daugybe pritaikymo galimybių, „Charitize“ puikiai tinka jūsų bažnyčiai ar labdaros organizacijai.

Jie rekomenduoja naudoti „Jetpack“ papildinį su šia tema. Jei jums jau patinka „Jetpack“, tai yra puikus pasirinkimas!

Pradėkite nuo „Charitize“ šiandien!

17.Momenys

„TheMoments“

Ši nemokama „WordPress“ tema yra labai lengva, todėl pakrovimo greitis yra prioritetas. Jis taip pat optimizuotas SEO, kad pakiltų per „Google“ gretas.

Tai palaiko „WooCommerce“, taigi, jei turite internetinę parduotuvę, jums bus gera apsilankyti. Mums taip pat patiko „Instagram“ valdiklis, kuris yra tobulas, jei jau turite buvimą socialinėje žiniasklaidoje.

Pradėkite nuo „TheMoments“ šiandien!

18. Bažnyčia ir renginiai

bažnyčia ir renginiai

Ar turite bažnyčią? Ar jūsų bažnyčioje vyksta renginiai? Tada bažnyčia ir renginiai yra jūsų tema.

Ši tema palaiko „Event Calendar Pro“, filtrų juostą, „WooTickets“ ir bendruomenės įvykių papildinius, todėl ji yra tobula bažnyčioms, kurios visus metus rengia visus renginius..

Jame taip pat yra 10 antraščių parinkčių ir 20 poraščių parinkčių, suteikiančių daug pritaikymo parinkčių.

Pradėkite nuo bažnyčios ir įvykių šiandien!

19. WP-bažnyčia

WP bažnyčia

Naudodamas informacinių biuletenių prenumeratos valdiklį, „WP-Church“ buvo sukurtas padėti jums smarkiai padidinti savo el. Pašto abonentų skaičių. Naudodamiesi individualiai sukurta pamokslų galerija ir patraukliomis skaidrių demonstracijomis, jūs gausite daug dėmesio savo tinklalapyje..

Turėdami 6 pasirinktines spalvas ir 8 pasirinktines valdiklių sritis, galėsite padaryti „WP-Church“ atrodyti tiksliai taip, kaip norite.

Pradėkite nuo „WP-Church“ šiandien!

20. Dunamis

Dunamis

Padovanokite savo religiniam judėjimui šiuolaikišką vaizdą pagal Dunamio temą.

„Dunamis“ yra demonstracinė svetainė, kurią lengva įdiegti, kad greitai nustatytumėte svetainę. Arba, jei norite, galite naudoti jo įmontuotą nuvilkimo puslapio kūrimo įrankį, norėdami sukurti savo svetainę nuo nulio.

Ypač mus sužavėjo jos aukų valdymo sistema. Priimkite aukas savo svetainėje ir lengvai stebėkite jas tiesiai iš savo administratoriaus prietaisų skydelio!

Pradėkite nuo „Dunamis“ šiandien!

21. Benediktas

Benediktas

„Benedicto“ turi 9 pasirinktinius puslapių išdėstymus, 35 pasirinktinius valdiklius ir yra visiškai paruoštas vertimui. Jei norite pritraukti įvairius dalykus, tai yra puikus pasirinkimas.

Naudodamas neribotą spalvų pasirinkimą ir šriftų tipus, „Benedicto“ gali lengvai suderinti jūsų prekės ženklą. Be to, galite įterpti visus pamokslus, kuriuos įkėlėte į „Soundcloud.com“!

Pradėkite nuo „Benedicto“ šiandien!

22. Prisikėlęs

Prisikėlė

Pakilkite į naujas aukštumas pagal prisikėlimo temą! Jame yra viskas, ko kada nors norėtumėte „WordPress“ bažnyčios tema: pamokslų archyvas, renginių puslapis, nuotraukų galerija, naujienų puslapis ir dar daugiau.

Ši tema yra nepaprastai universali ir tinkama visų konfesijų bažnyčioms, labdaros grupėms ir ne pelno organizacijoms..

Pradėkite nuo prisikėlimo šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums atrasti geriausias „WordPress“ temas bažnyčioms.

Jei jums patiko šis įrašas, jums taip pat gali patikti mūsų paprastas žingsnis po žingsnio pamoka, kaip sukurti dovanojimo formą „WordPress“ ir geriausios pigios „WordPress“ temos..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map