22 geriausios „WordPress“ nekilnojamojo turto temos 2020 metams (palyginti)

geriausios „WordPress“ nekilnojamojo turto temos


Ar ieškote geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų?

Nekilnojamojo turto verslas yra labai konkurencingas ir kartais viskas, ko reikia norint įveikti žaidimą, yra puikios išvaizdos svetainė! Vis dėlto, nors tai atrodo pakankamai paprasta, teoriškai gali prireikti kelių savaičių, kad peržiūrėtumėte tūkstančius galimų temų, kad rastumėte geriausią variantą.

Šiame straipsnyje mes atrinkome geriausias „WordPress“ nekilnojamojo turto temas, skirtas jums. Dabar galite nustoti jaudintis pasirinkdami temą ir grįžti prie to, ką darote geriausiai!

Geriausios „WordPress“ nekilnojamojo turto temos pasirinkimas

Nekilnojamojo turto tema nesiskiria nuo įprastų „WordPress“ temų. Tačiau, jei derinsite santykinius bruožus, kurių reikia norint sukurti galingą nekilnojamojo turto svetainę, tada galite tapti geriausiu savo pramonės konkurencijos lygiu.

Čia yra keletas funkcijų, kurių turėtumėte ieškoti „WordPress“ nekilnojamojo turto tema:

 • IDX sąrašas: Daugelyje nekilnojamojo turto temų ši funkcija yra naudinga nekilnojamojo turto agentams, norint surašyti visus miesto objektus. Norėdami pasirinkti šią funkciją į savo svetainę, turėtumėte pasirinkti temą su IDX sąrašo parinktimi, arba tema turėtų palaikyti papildinį.
 • Narystė: Priėmę žmones prisijungti prie jūsų svetainės galite gauti daug tikros informacijos, kurios reikia nekilnojamojo turto versle. Galite pasirinkti temą, pateiktą kartu su „WordPress“ narystės papildiniais.
 • Bendruomenės forumas: Tema, leidžianti nustatyti dinaminius forumus savo svetainėje, yra premija. Forumai padės geriau suprasti auditoriją ir efektyviai nukreipti potencialius pirkėjus / pardavėjus.
 • Jautrus dizainas: Turėtumėte pasirinkti temą, kuri būtų lengvai pritaikoma mobiliesiems. Tokiu būdu jūsų vartotojai gali patirti nepriekaištingą jūsų svetainės išvaizdą bet kokio dydžio ekrane ar įrenginyje.

1. AgentPress

„agentpress-pro“

Jums atnešė „StudioPress“, „AgentPress Pro“ veikia garsiojoje „Genesis Framework“. Tai yra būtent tai, ko jūs ieškote, jei „taupus“ yra žodis, kurį naudojate apibūdindamas savo verslą.

„AgentPress Pro“ turi savo sąrašų tvarkymo papildinį, leidžiantį kurti pasirinktinius valdiklius, taksonomijas ir įrašų tipus. Taip pat galite tinkinti antraštę, kad jūsų svetainė puikiai atitiktų jūsų prekės ženklą.

Kalbėdami apie tinkinimą, taip pat galite pakeisti temos nustatymus ir spalvų schemas. Be to, ji turi 6 pagrindinio puslapio valdiklių sritis!

Šią temą lengva nustatyti ir pradėti naudoti, joje netgi yra tiesioginės peržiūros parinktis, kad realiuoju laiku pamatytumėte pakeitimus.

NEMOKAMAS PRIEINAMUMAS: „AgentPress Pro“ + 35 kitos „StudioPress“ temos!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas, įskaitant „AgentPress Pro“, NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, nemokamai gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Gaukite visas 35 ir daugiau temų NEMOKAMAI naudodamiesi WP varikliu »

Pradėkite nuo „AgentPress“ šiandien!

2. Divi

Nekilnojamasis turtas „Divi“

„Divi“ yra populiari „WordPress“ universalioji tema, kurią galite naudoti kurdami nekilnojamojo turto svetainę. Kartu pateikiami keli paruošti maketai nekilnojamojo turto agentams, makleriams ir IDX sąrašų svetainėms.

Divi yra dviejų skonių: „Divi“ tema ir „Divi Builder“ (papildinys).

Divi tema yra geriausias vartotojams, norintiems tinkinti naudojant vieną iš jo 100 ar daugiau visos svetainės paketų, kurie pateikiami kartu su tema.

„Divi Builder“ papildinys veikia su bet kuria tema, yra geriausia tiems vartotojams, kurie nori ją naudoti kartu su kitomis temomis.

Tema siūlo daugybę pasirinktinių parinkčių, vaizdinį dizainą, teksto teksto redagavimą ir globalius pritaikymo elementus. Jį lengva nustatyti ir nereikia žinoti kodo.

Pradėkite nuo Divi šiandien!

3. „MustSee“

turi pamatyti

Su „Paralax“ slenkančiu nuotraukų fone „MustSee“ yra klasikinė svetainės tema, turinti šiuolaikišką posūkį.

Galite pasirinkti iš 4 spalvų schemų, norėdami pritaikyti „MustSee“ prie savo asmeninio stiliaus. Be to, ji buvo sukurta remiantis nuosavybės vertybinių popierių sistema, sukurta specialiai makleriams, kad būtų galima gauti daugiau informacijos.

Pradėkite naudotis „MustSee“ šiandien!

4. „EstateEngine“

„EstateEngine“

Šioje temoje yra viskas, ko galite tikėtis iš nekilnojamojo turto svetainės, o tada dar keletas! Jis turi daugybę pažangių funkcijų, kuriomis gan lengva naudotis tiek jums, tiek jūsų potencialiems klientams.

Paieškos funkcija yra aukščiausio lygio, o „EstateEngine“ leidžia lengvai įkelti nuosavybes ir klientams pateikti nuosavybes. Taip pat yra be galo paprasta užsidirbti pinigų dėl mokėjimo planų ir skelbimų vietų.

Mums patinka, kad „EstateEngine“ yra su savuoju „drag and drop“ statybininku, todėl jį reikia lengvai pritaikyti.

Pradėkite naudotis „Estate Engine“ šiandien!

5. Rezidencija

gyvenamoji vieta

Elegantiškas ir sidabrinis „Residence“ suteikia prabangos orą. Jei ieškote aukščiausios klasės klientų, ši tema yra puikus būdas parodyti savo vertingiausias savybes.

„Residence“ yra integruotas „dsIDXPress“ papildinys, leidžiantis jūsų potencialiems klientams lengvai ieškoti per MLS. Mes taip pat įvertinome, kad jis yra iš anksto įdėtas į beveik kiekvieną valiutos simbolį, kurio jums gali prireikti, todėl lengva įvertinti jūsų aukcionų kainą, nesvarbu, kur esate..

Ši tema taip pat gerai veikia, jei jūsų komandoje yra keli agentai. Rezidencija kiekvienam agentui suteikia savo administratoriaus prietaisų skydelį.

Pradėkite nuo „Residence“ šiandien!

6. Oikija

oikia

Paieškos variklį, optimizuotą ir įdėtą su savo „drag and drop“ kūrimo priemone, „Oikia“ yra nepaprastai lengva pritaikyti. Yra raktų, prieinamų beveik viskam, įskaitant socialinės medijos nuorodas, turinio blokus, žemėlapius ir dar daugiau!

Viena iš geriausių „Oikijos“ funkcijų yra galimybė kiekvienam savo puslapiui pasirinkti skirtingą spalvų schemą.

Pradėkite nuo „Oikia“ šiandien!

7. Elvirija

elvirija

Pasirinkite 1 iš 2 paruoštų namų puslapių, pridėkite savo turinį ir pasiruoškite parduoti! „Elviria“ leidžia lengvai pasiekti, kad jūsų svetainė veiktų greitai.

Užuot įprasta šoninės juostos ir poraštės valdiklio sritis, „Elviria“ turi parinkčių pridėti valdikliams paruoštas sritis keliose jūsų svetainės skiltyse. Tai kartu su neribotomis spalvų schemos galimybėmis daro jį labai pritaikomą.

Sąrašų karuselės ir vaizdų galerijos parinktys taip pat prideda papildomo patrauklumo jūsų svetainei, viliodamos potencialius klientus akį traukiančiais grafiniais efektais..

Pradėkite nuo „Elviria“ šiandien!

8. Bahia

bahia

Pritaikymas yra pagrindinis „Bahia“ temos aspektas. Jums patiks, kaip lengva suderinti savo temą su prekės ženklu, kai tik pradėsite dirbti su šiuo.

Turėdamas neribotas spalvų parinktis ir pasirinktinę antraštės sritį, „Bahia“ gali suasmeninti vos keliais pelės paspaudimais.

Be to, kaip ir jos seserų tema, „Elviria“, „Bahia“ taip pat apima karuselės ir vaizdų galerijos sąrašus.

Pradėkite nuo „Bahia“ šiandien!

9. Londonas

londonas

Lankstūs valdiklių plotai, neribotos spalvų parinktys ir lengvai pritaikomos antraščių sritys yra tai, kas daro Londoną viena geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų..

Londone yra daugybė pasirinktinių valdiklių, įskaitant vaizdų slankiklius, turinio turinio dėžutes, informacinio biuletenio prenumeratos optinius ir raginimo veikti mygtukus.

Remiantis „Bootstrap“ sistema su įspūdingais „jQuery“ scenarijais, Londonas turi daug ką pasiūlyti.

Pradėkite nuo Londono šiandien!

10. „HomeQuest“

namų ieškojimas

Jei naudojate nekilnojamojo turto skelbimų portalą, tada „HomeQuest“ yra ta tema, kurios norite. Jūsų klientams patiks jo ieškomas žemėlapis ir kitos išplėstinės paieškos funkcijos.

„HomeQuest“ buvo sukurta specialiai tam, kad uždirbtumėte daugiau pinigų. Su daugybe skirtingų pateikimo paketų, galimybe reikalauti nuosavybės ir keliose skelbimų vietos vietose; greitai išminkysite tešlą!

Pradėkite nuo „HomeQuest“ šiandien!

11. Oslas

oslo

Pasinaudodamas „Bootstrap“, Oslas susitvarko gana stipriai. Jis netgi turi kelis „jQuery“ scenarijus, kad jis būtų dar galingesnis.

Galite naudoti jo iš anksto sukurtą pagrindinį puslapį, kad galėtumėte nedelsdami pradėti veikti ir naudoti, arba pritaikykite Oslą pagal savo širdies turinį, naudodami neribotas spalvų parinktis, antraščių nustatymus ir valdiklių sritis.

Pradėkite nuo Oslo šiandien!

12. Mainstreet

Pagrindinė gatvė

Ši tema gali būti vadinama „Mainstreet“, tačiau jūs manote, kad ką tik atsisiuntėte „Easy Street“ dėl neįtikėtinai paprasto jos nustatymo. „Vilkite ir upuść“ statybininkas verčia pradėti kurti savo nekilnojamojo turto svetainę ir leidžia jums greitai užsidirbti.

Lankytojai gali ieškoti MLS dėka „dsIDXPress“ papildinio. Be to, sąrašus galite rodyti bet kuria valiuta.

Ši tema puikiai tinka ir keliems agentams. Kiekvienam agentui bus suteikta atskira informacijos suvestinė.

Pradėkite nuo „Mainstreet“ šiandien!

13. Nekilnojamasis turtas Lite

nekilnojamasis turtas-lite

Ši nemokama tema yra viena iš esminių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų, nes tai yra visas sprendimas jūsų poreikiams.

Ši tema yra parengta vertimui ir lengvai pritaikoma. Galite tinkinti foną, spalvas, logotipo sritį, meniu ir antraštės sritį. Jame taip pat yra keletas valdikliams paruoštų sričių, taip pat 1, 2 arba 3 stulpelių išdėstymo parinktys.

Pradėkite naudotis „Real Estate Lite“ jau šiandien!

14. Nekilnojamasis turtas dabar

nekilnojamasis turtas - dabar

Nekilnojamasis turtas dabar yra puikus, jei parduodate nekilnojamąjį turtą skirtingomis valiutomis ar kalbomis. Be to, vienu mygtuko paspaudimu galite pakeisti savo temos spalvų schemą iš tamsios į šviesią.

Galite pasirinkti iš viso ar dėžutės išdėstymo, ir jums bus duoti 3 poraštės raštai. Jei norite naudoti nemokamą temą, tai yra puikus pasirinkimas!

Pradėkite nuo nekilnojamojo turto jau šiandien!

15. Naujas turtas

naujas dvaras

„New Estate“ galite nemokamai atsisiųsti, kad gautumėte visą pagrindinių funkcijų rinkinį, arba galite atnaujinti į „premium“ versiją, kad gautumėte dar daugiau galimybių.

Nemokamoje versijoje yra viskas, ko jums reikia kelių agentų svetainei paleisti. Jūs netgi galite leisti klientams įkelti savo nuosavybes.

Aukščiausios kokybės versijoje yra gražus vaizdų slankiklis, žemėlapiai ir speciali pagalba.

Pradėkite nuo naujo turto šiandien!

16. Di verslas

di verslas

„Di Business“ yra paruoštas „WooCommerce“ ir apima keletą šablonų, įskaitant 1 paspaudimo demonstracinės svetainės diegimo programą. Jūs galite būti pasirengę ir bėgioti be jokių kliūčių!

Ši tema yra švari, moderni ir pritaikoma. Mums patiko, kad jis suderinamas su visais populiariausiais puslapių kūrimo priemonės papildiniais. Galite patobulinti savo svetainę iki tobulumo ir nereikia jokių kodavimo įgūdžių.

Pradėkite nuo „Di Business“ šiandien!

17. Nekilnojamasis turtas 7

nekilnojamasis turtas-7

Nesvarbu, ar parduodate nekilnojamąjį turtą pirkti, ar išsinuomoti, „Real Estate 7“ jus aprūpino!

Ši tema apima daugybę papildinių ir net 1 paspaudimo demonstracinę versiją, kad greitai paruoštumėte savo svetainę. Ši tema netgi garantuoja aukščiausio lygio palaikymą ir nemokamus atnaujinimus.

Pradėkite naudotis „Nekilnojamasis turtas 7“ šiandien!

18. „MyHome“

Mano namai

Jei norite išbandyti „premium“ temą, bet jaučiatės netikri, įvertinsite „MyHome“ 14 dienų nemokamą bandomąją parinktį.

„MyHome“ yra 6 1 paspaudimų svetainės demonstracinės versijos ir 14 pagrindinio puslapio šablonų. Jie giriasi, kad jų įtrauktas „drag and drop“ puslapio kūrėjas turi dar daugiau modulių nei „WPBakery“! Ši tema taip pat gali būti pritaikyta bet kuriai valiutai ar kalbai.

Išplėstinės paieškos funkcijos apima automatinį raktinių žodžių pildymą, paiešką žemėlapiuose ir klasikinę paiešką. Jei norite, klientai taip pat gali išsaugoti paieškas.

Ši tema taip pat apima daugybę vaizdų ir vaizdo įrašų parinkčių, įskaitant funkciją, leidžiančią daryti virtualios nuosavybės keliones.

„WooCommerce“ integracija ir „PayPal“, „Stripe“ bei tiesioginių banko pervedimų mokėjimo šliuzai taip pat yra pelningumas..

Pradėkite naudotis „MyHome“ šiandien!

19. Houzezas

houzez

„Houzez“ yra suderinamas su GDPR iškart po šikšnosparnio ir gerai veikia su „WPBakery“, populiariausiu „drag and drop“ papildiniu, kad jūsų svetainės kūrimas būtų paprastas kaip pyragas..

Ši tema taip pat buvo visiškai išversta į 20 skirtingų kalbų ir gali būti išversta daugiau į papildinius.

Pradėkite nuo „Houzez“ šiandien!

20. WP rezidencija

WP rezidencija

Ši tema leidžia suteikti klientams galimybę įkelti savo nuosavybes. Galite leisti vartotojams nemokamai įkelti savo nuosavybes arba nustatyti mokestį už pateikimus.

Turėdami daugiau nei 400 teminių parinkčių, „WP Residence“ yra lengvai pritaikomi, todėl jūs galite padaryti savo svetainę tobulai atitinkančią jūsų prekės ženklą. Arba jei skubate, galite naudoti 1 iš 12 iš anksto sukurtų demonstracinių svetainių ir tiesiog pridėti savo turinį.

„WP Residence“ taip pat išversta į 32 skirtingas kalbas.

Pradėkite nuo „WP Residence“ šiandien!

21. Tikri namai

Tikri namai

„Real Homes“ turi išplėstinę, pritaikomą ypatybių paieškos funkciją, kurią įvertinsite jūs ir jūsų klientai. Jis taip pat turi žemėlapio paieškos funkciją, kuri veikia su „Google Maps“ API. Ypač patiko palyginimo įrankis, kuris potencialiems klientams leido pažvelgti į savybes iš šono.

Ši tema turi galimybę naudoti tinklelį arba sąrašų išdėstymą norėdami parodyti savo nekilnojamojo turto sąrašus. Be to, yra daugybė vaizdų galerijos šablonų!

„Real Homes“ apima savo vaiko temą, kad ją būtų galima lengvai pritaikyti fragmentais, taip pat keletą papildomų priedų, tokių kaip „Slider Revolution“ ir „WPBakery“..

Pradėkite dirbti su tikrais namais jau šiandien!

22. Nekilnojamojo turto agentas

makleris

Nesvarbu, ar jūs esate vienas, ar ne agentūroje, „Real Estate“ yra viena geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų. Jis yra švarus, modernus ir ypač stilingas.

Jums patiks patobulinti nuosavybės filtrai ir paieškos funkcijos, taip pat ir jūsų klientai. Jis netgi integruojamas su „Google Maps“ API ir sukuria savo ypatybių žemėlapį.

Labai lengva surašyti ir parduoti nuosavybes naudojant „Nekilnojamojo turto agentą“. Vaizdo įkėlimo funkcija yra skani ir sklandi, todėl mums patiko, kad galite pritaikyti kiekvieno atskiro nuosavybės puslapio stilių.

Pradėkite dirbti su nekilnojamojo turto agentu šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums atrasti geriausias „WordPress“ nekilnojamojo turto temas!

Jei jums patiko šis įrašas, taip pat gali patikti mūsų palyginimas su geriausiais „WordPress“ įvykių papildiniais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map