22 geriausios „WordPress“ temos pelno nesiekiančioms ir labdaros svetainėms

„WordPress“ ne pelno temos


Ar ieškote geriausių „WordPress“ temų ne pelno siekiančioms ir labdaros organizacijoms? Jei vadovaujate ne pelno siekiančiai organizacijai, geriausia sukurti labdaros svetainę „WordPress“. Yra daugybė „WordPress“ temų, skirtų padėti surinkti daugiau aukų, demonstruoti savo labdaros darbus, pridėti renginių kalendorius ir kt., Kad galėtumėte padėti savo rankas daugiau žmonių, kuriems jos reikia..

Šiame straipsnyje pasidalinsime geriausiomis „WordPress“ temomis, skirtomis pelno nesiekiančioms ir labdaros svetainėms.

Nepelno „WordPress“ temos pasirinkimas

Tinkamai pasirinkti „WordPress“ temą pelno nesiekiančioms ir labdaros svetainėms yra ypač svarbu. Paprastai renkantis „WordPress“ temą kito tipo verslui, daug dėmesio reikėtų skirti tam, kaip ji atrodo ir kaip ji veikia. Nors šie veiksniai vis dar yra svarbūs pelno nesiekiančioms ir labdaros svetainėms, jūs taip pat norite pabrėžti, kaip „jaučiasi“ „WordPress“ tema. Norite įsitikinti, kad pasirinkote „WordPress“ temą, atitinkančią jūsų organizacijos jausmą.

Taip pat svarbu pasirinkti temą, kuriai prireiks mažai pastangų, kad ją pritaikytumėte jūsų poreikiams. Galų gale neturėtumėte pasirinkti „WordPress“ temos, kuriai reikia atlikti išsamų nustatymų ir struktūros pakeitimą. Turėtumėte galėti įkelti savo atvaizdus ir logotipą, pridėti savo tekstą ir iškart turėti svetainę, kuri jaustųsi kaip jūsų organizacija. Laimei, yra daugybė „WordPress“ temų, sukurtų atsižvelgiant į ne pelno siekiančias ir labdaros organizacijas.

Kai pasirenkate „WordPress“ temą savo labdarai, be to, kad pasirenkate tokią, kuri atrodo jūsų organizacija, taip pat turite atsižvelgti į daugybę kitų veiksnių, įskaitant:

 • Integruoti valdikliai: Organizacijai pasirinkta „WordPress“ tema turėtų būti su įmontuotais valdikliais, kurie padėtų jums pasiekti savo tikslus, pavyzdžiui, dovanojimo mygtukais ar dėžutėmis, naujomis skiltimis, įvykių kalendoriais ir pan..
 • Mokėjimo sprendimai: „WordPress“ tema turėtų būti integruota su daugeliu mokėjimo sprendimų, kad vartotojai galėtų lengvai paaukoti jūsų labdarai internete.
 • Papildiniai: Organizacijai pasirinkta „WordPress“ tema turėtų palaikyti visus populiarius „WordPress“ papildinius, kurių jums reikia jūsų svetainei, pvz., Mielių SEO, „WooCommerce“, „WPForms“, ir dar.
 • Patogus mobiliesiems: Pasirinkite „WordPress“ temą, kuri gerai atrodo visuose įrenginiuose, įskaitant stalinius, planšetinius ir mobiliuosius telefonus.
 • Palaikymas: Jei iškilo kokių nors su „WordPress“ tema susijusių problemų, jums turėtų būti prieinama pagalba. Su daugybe „WordPress“ temų gausite išsamią dokumentaciją ir 1 metų palaikymą el. Paštu.

Dabar pažiūrėkime apie geriausias „WordPress“ temas ne pelno siekiančioms ir labdaros svetainėms.

1. Divi

Divi ne pelno organizacijoms

„Divi“ yra populiariausia „WordPress“ tema visų rūšių svetainėse. Kartu pateikiami keli ne pelno, labdaros ir lėšų rinkimo svetainės maketai.

Divi yra dviejų skonių: „Divi“ tema ir „Divi Builder“ (papildinys).

Divi tema yra geriausias vartotojams, norintiems tinkinti naudojant vieną iš jo 100 ar daugiau visos svetainės paketų, kurie pateikiami kartu su tema.

„Divi Builder“ papildinys veikia su bet kuria tema, yra geriausia tiems vartotojams, kurie nori ją naudoti kartu su kitomis temomis.

Be kitų funkcijų, jūs gausite 100 variantų dizaino parinkčių, pasirinktinių valdiklių, teksto teksto redagavimo ir dar daugiau. Tai moderni tema su globaliais elementais ir stiliais, veikiančiais jūsų svetainėje.

Pradėkite nuo Divi šiandien!

2. Zeko

zeko-wordpress-labdaros tema

„Zeko“ yra galinga labdaros „WordPress“ tema, skirta informuotumui didinti ir jūsų reikalams skatinti. Jis pateikiamas kartu su pagrindinėmis ne pelno ir labdaros funkcijomis, tokiomis kaip aukos, elektroninės komercijos integracija, informacinis biuletenis ir bendruomenė. Tai visiškai integruota su papildiniu „Give“, kuris leidžia priimti aukas iš kelių mokėjimo paslaugų teikėjų, nustatyti aukojimo tikslus ir tt.

„Zeko“ temoje yra 6 iš anksto sukurti puslapių šablonai, kad jie atitiktų pelno nesiekimo tikslus. Temą lengva tinkinti naudojant tiesiogines peržiūras naudojant „WordPress“ tiesioginį tinkinimo įrankį. Jei jums patinka jos demonstracinė svetainė, galite iškart ją įdiegti į savo svetainę vienu spustelėjimu, pritaikyti ją ir pradėti naudoti.

Tai taip pat palaiko tokius populiarių puslapių kūrėjų papildinius kaip „Beaver Builder“, „Elementor“ ir „SiteOrigin“, kad galėtumėte mėgautis lankstumu kurdami tokį dizainą, kokį norite.

Pradėkite nuo „Zeko“ šiandien!

3. „Outreach Pro“

„Outreach Pro“

„Outreach Pro“ yra graži „WordPress“ tema ne pelno organizacijoms, labdaros organizacijoms ir bažnyčioms. Tai „StudioPress“ tema, sukurta remiantis populiaria tema, „Genesis“. „Genesis Framework“ yra populiari dėl intelektualių variantų, leidžiančių padaryti jūsų svetainę SEO pritaikytą, lengvai pritaikomą, greitą ir greitai reaguojantį dizainą..

Temoje yra stulbinantys slankmačiai su galimybėmis pridėti žinutes savo svetainės vartotojams. Kuriant svetainę yra keli tinkinti puslapio šablonai, antraščių tinkinimo parinktys, tinkinti meniu, išdėstymo parinktys ir dar daugiau. Be to, temos tinkinimo priemonė leidžia pamatyti visus jūsų atliktus pakeitimus realiuoju laiku.

„Outreach Pro“ reaguoja į 100 proc., Todėl jūsų svetainės turinys puikiai atrodys visuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir stalinius kompiuterius..

Pradėkite nuo „Outreach Pro“ šiandien!

NEMOKAMAS PRIEINAMUMAS: „Outreach Pro“ + 35 kitos „StudioPress“ temos!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas, įskaitant „Outreach Pro“, NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, nemokamai gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Gaukite visas 35 ir daugiau temų NEMOKAMAI naudodamiesi WP varikliu »

4. Žolės

„grassroots-wordpress“ tema

„Žolinės šaknys“ yra nuostabi „WordPress“ tema, skirta padėti sukurti nuostabią jūsų organizacijos svetainę. Tai leidžia jums pridėti herojaus skyrių su viso ekrano vaizdo ar vaizdo fone su svarbiausiais pranešimais puslapių viršuje.

Jis sukurtas naudojant „WooCommerce Campaign“ plėtinio papildinį, kad galėtumėte kaupti lėšas tiesiogiai savo svetainėje. Yra parinkčių rėmėjams, personalui, kontaktinei informacijai, jūsų buvimo vietai ir darbo valandoms ir dar daugiau parodyti. Jis taip pat yra giliai integruotas su „The Events Calendar“, kad pateiktų jūsų būsimus renginius.

Tai lengva pritaikyti naudojant pagrindinio puslapio nuvilkimo parinktis. Galite lengvai pakeisti savo svetainės logotipą, spalvas, fono spalvas ir atvaizdus, ​​šriftus ir kt. Bei sukurti svetainę, apie kurią visada svajojote..

Pradėkite nuo „Grassroots“ šiandien!

5. Pirmyn

pirmyn-WordPress tema

Pirmyn yra elegantiška ne pelno siekiančių ir labdaros organizacijų tema. Jis visiškai palaiko „WooCommerce“ ir jo papildinį „Campaign Extension“, kad galėtumėte kaupti lėšas ir parduoti produktus tiesiogiai savo svetainėje. Galite lengvai sukurti Paaukok dabar skyriai, kad priviliotų daugiau žmonių aukoti dėl jūsų geros priežasties.

Temoje yra parinkčių, kaip sukurti gražų tinklaraštį, kuriame būtų pateikiamos naujausios naujienos ir straipsniai. Be to, tai leidžia pridėti darbuotojų puslapį ir rėmėjus, kad būtų parodyta, kas sunkiai dirba organizacijos labui. Taip pat galite pridėti „Facebook“ valdiklį, informacinį biuletenį, „Google“ žemėlapius, kontaktinį valdiklį ir kt., Kad žmonėms būtų lengviau rasti jūsų darbą.

Tai mobiliesiems pritaikyta tema, kuri puikiai tinka išmaniuosiuose telefonuose ir darbalaukio monitoriuose.

Pradėkite nuo „Forward“ šiandien!

6. Maisha

maisha-wp-tema-ne pelno

„Maisha“ yra galinga „WordPress“ labdaros tema. Komplekte yra visos funkcijos, kurių jums kada nors prireiks labdaros tinklalapyje. Jis yra gražaus dizaino, kuriame yra daug vietos pranešimams perduoti, galingos dovanojimo galimybės ir labai lengvai pritaikoma išvaizda.

„Maisha“ tema yra 4 išskirtinės labdaros svetainės funkcijos. Pirma, jame yra galingos dovanojimo galimybės su papildiniu „Give“. Antra, jis turi visišką „WooCommerce“ palaikymą, todėl galite parduoti produktus savo labdarai. Trečia, galite lengvai sukurti naujienlaiškių prenumeratos formas ir sudaryti el. Pašto sąrašą. Ir, galiausiai, jis integruojamas su „BuddyPress“, kad padėtų jums sukurti bendruomenę.

Tai lengva pritaikyti naudojant „Live Customizer“. Redaguodami galite tiesiogiai peržiūrėti visus pakeitimus.

Pradėkite nuo Maisha šiandien!

7. Fondas

fondas-WordPress-labdara-tema

Fondas yra funkcijų turtinga „WordPress“ tema, skirta įgalinti jus sukurti nuostabią labdaros fondo svetainę. Jo dizainas yra labai lengvai pritaikomas, kurį galite naudoti norėdami lengvai pakeisti savo logotipą, foną, spalvas ir tt.

Fondo temoje yra visas dovanojimo įrankių rinkinys, padedantis pridėti aukojimo juostą, raginimo veikti mygtukus, aukų valdiklius vidiniuose žinutėse ir tt Galite priimti aukas tiesiogiai naudodami „PayPal“ arba pasirinktinį URL. Tai taip pat leidžia rinkti pinigus konkrečiam projektui, išsikelti tikslą ir įspūdingai parodyti savo pažangą siekiant tikslo.

Daugiau funkcijų yra socialinės žiniasklaidos integracija, organizacijos rėmėjų įtraukimo parinktys, „MailChimp“ valdiklis naujienlaiškio registravimui, matomas puslapio valdiklis ir dar daugiau.

Pradėkite nuo fondo šiandien!

8. Maranatas

Maranatha

„Maranatha“ yra kūrybinga „WordPress“ bažnyčios tema, tinkanti religinėms ir ne pelno organizacijoms. Jame yra ilgas paralaksas, slenkantis pagrindinis puslapis su galimybėmis pridėti paveikslėlius ar vaizdo įrašą fone.

Tema pateikiama su galingu pamokslų valdymo įrankiu, kuris leidžia jums pridėti garso, vaizdo įrašą ar tekstą kaip pamokslus. Galite lengvai organizuoti ir pateikti savo pamokslus pagal temą, seriją, knygą, pranešėją ir mėnesį. Panašiai, jis turi galingą įvykių kalendoriaus įrankį, kuris leidžia jums pridėti būsimus ir pasikartojančius įvykius savo svetainėje.

Kitos funkcijos apima lipnią meniu juostą, pasirinktinį logotipą, pasirinktines spalvas, pasirinktinio stiliaus žemėlapį, poraštės valdiklius, svetainių paiešką, tinklaraštį ir kt. Tai puiki tema norint sukurti savo ne pelno svetainę..

Pradėkite nuo „Maranatha“ šiandien!

9. Geranoriškas

geranoriška „WordPress“ tema

„Benevolent“ yra nemokama „WordPress“ tema, skirta ne pelno organizacijoms. Tai labai lengvai pritaikoma ir įvairiapusė tema, todėl naudodamiesi ja galite patirti savo svetainės dizaino variantus. Sukurtas naudojant naujausią „WordPress Live Customizer“, galite lengvai tinkinti savo svetainę naudodamiesi realiojo laiko peržiūra.

Jame yra stulbinantys skaidrės, bendruomenės skyrius, statistikos skaitiklis, klientų skyrius, reklaminė juosta su raginimo veikti mygtukais, socialinė žiniasklaida ir kt. Jūsų pagrindiniame puslapyje. Jame yra 4 valdiklio sritys poraštėje, kur galite pridėti naujausius įrašus, populiarius pranešimus, socialinės žiniasklaidos mygtukus ir rodomą įrašų valdiklį. Šiuos valdiklius taip pat galite naudoti savo svetainės šoninėje juostoje.

„Benevolent“ tema optimizuota SEO ir greičiui. Visų pirma, jūs galite patirti sklandų naršymą visų tipų įrenginiuose, nes jie visiškai reaguoja.

Pradėkite nuo „Benevolent“ šiandien!

10. Ypatingai

ultra WordPress tema

„Ultra“ yra labai lanksti daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Tai puikus „Themify“ kūrinys, pateikiamas kartu su populiariu puslapių kūrimo priemonės papildiniu „Themify Builder“. Naudodamiesi „Themify Builder“ galia, galite tyrinėti neribotas dizaino galimybes šia tema.

„Ultra“ tema pateikiama su 15 gražiai suprojektuotų demonstracijų ir 60 ar daugiau paruoštų maketų, kuriuos galite importuoti į savo svetainę vienu paspaudimu, pakeisti manekeno turinį savo turiniu ir savo svetainę paruošti greitai. Galite lengvai sukurti arba redaguoti importuotus išdėstymus naudodami vilkimo puslapio kūrimo priemonę.

Norėdami sukurti ne pelno svetainę naudodamiesi „Ultra“, galite naudoti iš anksto sukurtą labdaros išdėstymą arba sukurti savo dizainą naudodamiesi turimais valdikliais ir priedais..

Pradėkite nuo „Ultra“ šiandien!

11. Išėjimas

egzodo-WordPress tema

„Exodus“ yra minimalistinė „WordPress“ tema, puikiai tinkanti bažnyčioms ir kitoms religinėms organizacijoms. Jis turi paprastą ir aiškų išdėstymą, kuris tikrai paliks įspūdį. Čia yra viskas, ko norite bažnyčios svetainėje, įskaitant parinktis pridėti pamokslus teksto, garso ar vaizdo formatu; parodykite savo organizacijos įvykius; personalo profiliai; ministerijos; ir vietos.

Naudodamiesi „Exodus“ pagrindiniame puslapyje galite pridėti stulbinamų vaizdų ir vaizdo įrašų skaidrių su raginimo veikti mygtuku. Be to, galite pridėti ir redaguoti išskleidžiamuosius meniu, tinklaraščius, vaizdų galerijas, pasirinktines spalvas, šriftus, antraštes, šonines juostas ir tt. „Live Customizer“ tinkinimo procesas yra labai paprastas..

Tai tinkama pradedantiesiems tema, todėl galite sukonfigūruoti visus temos nustatymus ir sukurti svetainę nerašydami kodo. Jei jums reikia palaikymo, galite patikrinti dokumentacijos vadovus ir vaizdo įrašus temos svetainėje.

Pradėkite nuo „Exodus“ šiandien!

12. Labdaros apžvalga

labdaros-apžvalgos tema

Jei norite pradėti savo labdaros svetainę su minimaliu biudžetu, „Labdaros apžvalga“ yra geras pasirinkimas. Tai nemokama „WordPress“ tema, skirta labdaros ir ne pelno organizacijoms, NVO ir INGO.

Labdaros apžvalgos tema yra lengvai pritaikoma. Naudodami „Live Customizer“ galite lengvai pridėti ir pritaikyti pasirinktinį meniu, socialinę terpę, raginimo veikti mygtukus, reklamjuostės slankiklius, atsiliepimus, tinklaraščio išdėstymą, poraštės valdiklius, spalvas ir kt..

Jis visiškai palaiko „WooCommerce“, „Event Manager“ ir kitus svarbiausius papildinius. Naudodamiesi „WooCommerce“ galite sukurti internetinę parduotuvę, parduoti savo produktus ir surinkti lėšų savo labdaros organizacijai.

Pradėkite nuo labdaros apžvalgos šiandien!

13. Idiliška

idilinė-labdaros-wp-tema

„Idyllic“ yra dar viena graži nemokama „WordPress“ tema, tinkanti mažoms portfelių svetainėms, tinklaraščiams ir ne pelno siekiančioms labdaros svetainėms. Jame yra keli pagrindinio puslapio skyriai, įskaitant gražius valdiklius, kelis naršymo ir socialinius meniu ir dar daugiau. Galite lengvai tinkinti kiekvieną skyrių ir sukurti bet kokį norimą dizainą.

Idilinė tema yra „WooCommerce“ parengta tema, kad galėtumėte lengvai sukurti parduotuvės puslapį, norėdami parduoti produktus ir surinkti lėšų savo reikmėms. Tai leidžia bendrinti naujausias naujienas ir atnaujinimus tinklaraščio skiltyje. Norėdami pagerbti savo donorus ir įkvėpti daugiau žmonių aukoti, jame yra skyrius „Nuostabūs donorai“.

Jei norite daugiau funkcijų, jas galite pridėti įdiegdami mėgstamus papildinius. Tai palaiko visus pagrindinius „WordPress“ papildinius, įskaitant „bbPress“, „Polylang“, „Jetpack“ ir kt.

Pradėkite nuo „Idyllic“ šiandien!

14. Labdaros WP

labdaros-wp-tema

„Labdaros WP“ yra viena populiariausių labdaros temų „ThemeForest“ prekyvietėje. Tai galinga „WordPress“ tema, puikiai tinkanti labdaros, ne pelno arba nevyriausybinių organizacijų (NVO) tinklalapiams, kurie nori rinkti aukas ir padėti vargstantiems..

„Labdaros WP“ tema yra galingas papildinys „Donate“, kuris paaukojimo procesą jūsų svetainėje padaro geresnį ir efektyvesnį. Taip pat jame yra integruotas įvykių papildinys, kad būtų galima sukurti patrauklius įvykius su atgaliniu skaičiavimu. Jis taip pat turi „WooCommerce“ papildinį, leidžiantį jums sukurti parduotuvės puslapį ir parduoti produktus lėšų rinkimui.

Norėdami sukurti naujus išdėstymus arba tinkinti esamus puslapius, galite naudoti „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonę. Galite derinti, maišyti ir derinti įvairių tipų turinio blokus ir kurti norimą sukurti svetainę. Bet, jei jums patinka galimi temos demonstraciniai variantai, galite importuoti 1 vienu spustelėjimu ir pradėti.

Pradėkite nuo „Labdaros WP“ šiandien!

15. Labdaros centras

labdaros-centro-„WordPress“ tema

„Labdaros centras“ yra puiki labdaros tema, kuri apgalvotai sukurta labdaros ne pelno organizacijai, aukų, bažnyčios ir lėšų rinkimo tinklalapiams. Jis pateikiamas naudojant pasirinktinį skelbimo tipą sukelti leisti jums įspūdingai pristatyti savo labdaros reikalus. Naudodami šį pasirinktinį įrašo tipą galite lengvai pridėti aukotojo raginimo veikti mygtuką, procentinę juostą, kad būtų rodomos aukos, surinktos siekiant aukos tikslo, lentelės ir laiko juostos elementai..

Norint surinkti aukas, joje yra integruoti „PayPal“ ir „Stripe“. Integruota donorystės sistema automatiškai siunčia donorams sėkmingą pranešimą apie donoro apdorojimą. Tai padeda išlaikyti pasitikėjimą ir skaidrumą jūsų organizacijoje.

Kitos funkcijos yra 1 paspaudimo demonstracinis importuotojas, puslapio kūrimo palaikymas, paralaksas ar vaizdo fonas norimose dalyse, neribotos spalvos ir tt Jei norite sukurti parduotuvės puslapį, tai galite padaryti naudodamiesi „WooCommerce“..

Pradėkite nuo „Labdaros centro“ šiandien!

16. Labdaros fondas

labdaros-lėšų rinkimo tema

Labdaros fondo tema daro tiksliai tai, kas sakoma jos pavadinime. Tai padės jums surinkti lėšų savo reikmėms. Tai graži „WordPress“ tema, sukurta atsižvelgiant į labdaros organizacijas. Tai suteikia puikų išdėstymą, užpildytą galimybėmis parodyti savo priežastis ir rinkti aukas.

Pagrindinės temos ypatybės yra lengvos temos pritaikymo parinktys, logotipo įkėlimas, socialinės medijos nuorodos, skaidrės, kontaktų puslapis ir kt. Taip pat galite įdiegti ir naudoti „WooCommerce“, nes ji visiškai palaiko papildinį..

Labdaros fondo fondas yra visiškai reaguojantis ir suteikia puikų visų įrenginių vaizdą, neatsižvelgiant į jų ekrano dydį ar skiriamąją gebą..

Pradėkite nuo „Labdaros fondo“ šiandien!

17. SKT labdara

skt-labdara-wordpress-tema

„SKT Charity“ yra dar viena paprasta ir graži „WordPress“ labdaros ir ne pelno tema. Kartu pateikiamas naudingų funkcijų ir funkcijų rinkinys, padėsiantis jums sukurti paprastą labdaros svetainę.

Tema leidžia pridėti skaidrių su pranešimu į savo pagrindinį puslapį. Tada galite pridėti įvairių skyrių, įskaitant svarbiausių priežasčių skyrių, renginius, svarbiausius rėmėjus, savanorius ir naujausias naujienas. Tai leidžia jums pridėti socialinės žiniasklaidos nuorodas, naujienlaiškio registracijos formą ir savo kontaktinį adresą savo svetainės antraštėje.

Temos tinkinimas yra labai lengvas, nes sukurtas naudojant galingą tiesioginį tinkinimo įrankį. Tai leidžia lengvai ir greitai tinkinti viską, kas yra jūsų svetainėje, naudojant tiesiogines peržiūras.

Pradėkite nuo „SKT Charity“ šiandien!

18. DonateNow

donatenow-WordPress-temos - ne pelno

„DonateNow“ yra stulbinantis tinklainei paruoštas „WordPress“ labdaros ir dovanojimo tema, tinkantis bet kuriai organizacijai, norinčiai rinkti aukas. Kartu pateikiamas galingas aukų papildinys, leidžiantis sukurti „WordPress“ visą donorystės sistemą. Yra daugybė paprastų trumpųjų kodų ir galimybių pridėti aukojimo formą, aukų sąrašą, aukojimo tikslą, tikslo eigos juostą, surinktas lėšas ir dar daugiau.

Į šią temą įtrauktas labai intuityvus priekinių puslapių kūrimo priemonė. Puslapio kūrimo sąsaja leidžia kurti naujas turinio dalis ir lengvai pritaikyti esamas turinio dalis, vilkant, nuleidžiant ir redaguojant elementus, paprasčiausiai juos spustelėjus..

Kitos funkcijos apima kelis skelbimo formatus, kelis išdėstymo stilius, slankiojančias sritis, aplanko parinktis ir pasirinktinius fonus. Temoje yra galimybė įjungti arba išjungti reaguojantį dizainą.

Pradėkite nuo „DonateNow“ šiandien!

19. Labdara

labdaros „WordPress“ tema

Labdara yra dar viena nuostabi „WordPress“ tema labdaros ir ne pelno organizacijoms. Tai visiškai reaguojanti tema, pagrįsta „Twitter Bootstrap“ sistema ir tinkama bet kuriame ekrane.

„Labdaros“ tema yra integruotos aukų funkcijos, skirtos pridėti aukų raginimo veikti mygtukus, surinktą aukos sumą, aukojimo tikslą su progreso juosta ir kt. Taip pat joje yra patogių trumpųjų kodų lanksčioms kolonoms, spalvotų mygtukų, perjungimo mygtukų, skirtukų, pasirinktinių paryškinimų ir daugiau.

Naudodami šią temą taip pat nemokamai gausite „premium“ slankiojančiojo papildinį. Kitos funkcijos apima neribotas spalvas, lengvą skaitmeninių atsisiuntimų integravimą, „PayPal“ palaikymą ir kt.

Pradėkite nuo labdaros šiandien!

20. Kunco

Kunco-WordPress-temos - ne pelno

„Kunco“ yra puiki „WordPress“ labdaros, minios finansavimo ir lėšų rinkimo tema. Naudodamiesi šia tema, galite sukurti visavertę ne pelno svetainę. Jame gausu populiarių įskiepių, tokių kaip „WPBakery Page Builder“, „Slider Revolution“, „Give“, „WooCommerce“ ir dar daugiau, kurie siūlo neribotas funkcijas ir dizaino galimybes jūsų žinioje.

„Kunco“ tema pateikiama su 5 gražiai suprojektuotais pagrindinio puslapio demonstracijomis, kuriuos galite importuoti vienu spustelėjimu ir naudoti savo svetainėje, nedaug tinkindami. Savo temos parinkčių skydelyje galite lengvai tinkinti visą savo svetainės dizainą.

Kitos temos funkcijos yra paralaksas ir bet kurio puslapio vaizdo įrašų skyrius, vaiko temos palaikymas, „Google“ šriftai, spalvų pritaikymas ir dar daugiau.

Pradėkite nuo „Kunco“ šiandien!

21. Gerumas

geraširdis-WordPress tema

„Goodwish“ yra labdaros, ne pelno ir lėšų rinkimo tema, skirta „WordPress“. Kaip sakoma jo pavadinime, tai yra puiki tema organizacijoms ir asmenims, kurie nori gero kitiems ir sunkiai dirba, kad padėtų žmonėms, kuriems jų reikia. Visiškai suderinami su papildiniu „Give“, galite lengvai susikurti aukų sistemą savo svetainėje ir pradėti rinkti aukas savo reikmėms..

„Goodwish“ tema yra labai galinga, nes joje yra integruotų „premium“ priedų „WPBakery Page Builder“ ir „Slider Revolution“, kad būtų galima išplėsti dizaino galimybes. Jis taip pat turi įmontuotas funkcijas, leidžiančias jums kurti įvykius savo svetainėje.

Be to, iš dėžutės yra 8 importuojami pagrindinio puslapio dizainai, socialinės medijos parinktys, spalvų parinktys, vidinio puslapio išdėstymas ir dar daugiau.

Pradėkite nuo „Goodwish“ šiandien!

22. Labdaringas

labdaringa „WordPress“ tema

„Charitious“ yra priemoka ne pelno siekianti lėšų rinkimo labdaros „WordPress“ tema. Sukurtas su galingu aukų ir bendrų lėšų įskiepiu „WP Fundrain“ įskiepiu. Jis turi pilną funkcijų rinkinį, kuris parodo jūsų priežastis ir renka lėšas..

Į temą įtrauktas „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis tinkinti ir projektuoti gražius puslapius. Yra 4 gražiai paruošti pagrindiniai temos puslapiai. Galite importuoti demonstracines svetaines vienu spustelėjimu, kad galėtumėte naudoti savo svetainėje mažai pritaikydami.

Kitos funkcijos yra „Google“ šriftai, tinklainei paruoštas dizainas, nuostabios šrifto piktogramos, sklandi animacija, paralakso skyriai, „Google“ žemėlapių integracija ir dar daugiau. Tai puiki tema su nuostabiomis savybėmis.

Pradėkite nuo „Charitious“ šiandien!

23. Naima

nayma-wordpress-tema

„Nayma“ yra stilinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Šią temą galite naudoti kurdami įvairius tinklalapius, įskaitant ne pelno siekiančią labdaros svetainę, tinklaraštį, fotografiją, vestuves ir sužadėtuves, agentūrų portfelį ar renginius bei konferencijas. Kartu pateikiamos kelios subtiliai sukurtos demonstracinės svetainės, kurias galite įdiegti „WordPress“ vienu spustelėjimu ir lengvai pritaikyti..

Taip pat jį sudaro 20 paruoštų naudoti modulių, tokių kaip tinklaraštis, raginimas veikti, aplankas, paslaugos, šūkis, atsiliepimai ir kt. Viskas, ką jums reikia sukurti norint sukurti svetainę, yra modulių sujungimas ir pritaikymas. Nieko nereikia daryti nuo nulio.

Ši tema palaiko jūsų mėgstamus papildinius, pvz., „WPForms“, „WooCommerce“, WPML ir dar daugiau, kad galėtumėte lengvai padaryti savo svetainę interaktyvesnę. Tai puiki tema norint parodyti savo labdaros darbus ir pakviesti daugiau žmonių į jūsų reikalus.

Pradėkite nuo „Nayma“ šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias ne pelno ir labdaros svetainių „WordPress“ temas.

Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pasirinktą geriausių „WordPress“ kelionių tinklaraščių temų ir pigių „WordPress“ temų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map