23 geriausios „WordPress“ temos, skirtos transliacijai (palyginti)

geriausios „WordPress“ transliacijos temos


Jei ieškote geriausios „WordPress“ temos, skirtos transliuoti transliacijas, nusileidote ant tinkamo įrašo. Tiksliai žinome, ko reikia sėkmingo internetinio vaizdo įrašų platintojo tinklalapiui. Nuo akį traukiančio dizaino iki įterptųjų garso takelių, tinkama tema gali padaryti skirtumą.

Štai kodėl mes dalinsimės mūsų geriausiomis „WordPress“ temomis, skirtomis transliacijoms internetu.

Greita peržiūra: 5 geriausios geriausios transliacijos temos

„ThemePriceUnique FeatureReleased By“
1. Pipirai+129 USDTinklelio išdėstymas ir moduliai.Amatininkų temos
2. Muzika49 USDGalite įdėti muzikos grotuvą.Themify
3. „Podcaster“49 USDNeribotas epizodų archyvo puslapis.Teminė versija
4. vienspalvis129,95 USDNaudojama „Genesis“ sistema.„StudioPress“
5. Tusantas69 USDFunkcijų turtingas„SecondLine“

Prieš pradėdami nepraleiskite šio straipsnio apie geriausias ir populiariausias „WordPress“ temų parduotuves.

Pažvelkime į geriausias „WordPress“ temas, skirtas podcast’ui, kurias galite naudoti.

1. Pipirai+

paprikos

„Pepper +“ yra lengvai naudojama reaguojanti tema, skirta tiems, kurie nori kurti svetainę, nepaisant jų patirties. Čia yra tiek profesionalių, tiek naujokų įrankių, kurie padės sukurti švarią, elegantišką svetainę, skirtą transliacijai.

Daugybė funkcijų leidžia patobulinti savo puslapį, nesigilinant į kodą. Paprasti nutempimo moduliai leidžia nustatyti tiesioginį internetinį transliavimą kartu su galimybe tame pačiame puslapyje pridėti ankstesnės savaitės transliaciją..

Derinkite šias funkcijas su patogia reklaminei sąsajai ir dideliu šoninės juostos meniu. Nesunku suprasti, kodėl „Pepper +“ yra mūsų pagrindinė tema podcast’o svetainėse..

Pradėkite nuo „Pepper +“ šiandien!

2. Muzika

muzika

Vardas, muzika, tiksliai apibendrina šios „WordPress“ temos dėmesį. Tai gerai tinka bet kokio tipo menininkams, rašytojams, muzikantams ir podcast’ų šeimininkams.

Priklausomai nuo jūsų verslo plano dydžio ir apimties, galite sukurti vieno puslapio paralakso svetainę arba kelių puslapių platformą. Jei norite išskirti senas internetines transliacijas, galite tai padaryti lengvai, nes ši tema pasirodo kartu su muzikos grotuvu, leidžiančiu įkelti pasirinktinius takelius savo žiūrovams..

Muzikoje taip pat yra iš anksto sukurtų šablonų ir atlikėjų puslapių, kad jūsų pastatų kūrimo patirtis būtų sklandi ir lengva. Sutaupykite laiko ir greitai sukurkite profesionaliai atrodantį puslapį.

Pradėkite nuo muzikos šiandien!

3. „Podcaster“

„podcaster“

„Podcaster“ yra su savo garso ir vaizdo grotuvais; tačiau taip pat galite naudoti „oEmbed“.

Pasirinkite iš šviesių ar tamsių temos dizaino variantų ir tinkinkite antraštę pagal pasirinktus vaizdus. Tai taip pat yra madinga paralaksų slinkties funkcija jūsų pagrindiniame puslapyje.

Jis optimizuotas darbui su „BluBrry PowerPress“ ir rimtai paprastais „Podcasting“.

Pradėkite naudotis „Podcaster“ šiandien!

4. vienspalvis

vienspalvis

Nespalvota yra aukščiausios kokybės „WordPress“ tema žmonėms, norintiems sukurti savo svetainę nuo pat pradžių su nuostabių įrankių rinkiniu. Jis prasideda bendra jūsų svetainės tema ir tekstu. Galite pridėti naują tekstą, pakeisti spalvas ir šriftus, koreguoti antraštes ir dar daugiau; žiūrint, kaip tai keičiasi realiuoju laiku.

Norėdami pridėti savo apklausos modulius, galite naudoti prabangų priemonių rinkinį. Tai leidžia jums įrašyti tiesioginį internetinį transliavimą ar net nustatyti puslapius, skirtus atgalinės transliacijos klausytojams, kurie galbūt praleido laidą.

Be to, tai tinka mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su galimybe išversti jūsų tekstą. Nesunku suprasti, kodėl internetinių transliuotojų nepakanka monochrominės temos.

Pradėkite nuo vienspalvių šiandien!

5. Tusantas

tusanti tema

„Tusant“ yra „SecondPine Themes“ sukurta „WordPress“ tema, sukurta specialiai svetainėms, skirtoms transliuoti podcastingus. Jei turite svetainę, kurioje norite transliuoti internetinius garso įrašus ar vaizdo įrašus, „Tusant“ rasite ypač naudingą.

Keletas „Tusant“ savybių yra:

 • Parodykite savo transliacijas bet kurioje savo svetainės vietoje
 • Podcast epizodus galite rodyti keliais išdėstymais
 • Koreguokite kiekvieną savo temos aspektą naudodami įmontuoto puslapio kūrimo priemonės nustatymus.

Pradėkite nuo „Tusant“ šiandien!

6. Megafonas

Megafonas

Megafonas yra garso transliacijos „WordPress“ tema. Kartu pateikiamas lipnus garso grotuvas, esantis kiekviename puslapyje ir leidžiantis lankytojams greitai ir lengvai atkurti garsą bei naršyti po epizodus. Garso grotuvas sklandžiai integruojasi į populiarias garso įrašų talpinimo platformas, tokias kaip SoundCloud, Spotify, Stitcher ir kt.

Norėdami naudoti šią temą, taip pat galite naudoti tokius populiarius „podcasting“ papildinius, kaip „Seriously Simple Podcasting“, „Libsyn Publisher Hub“, „PowerPress Podcasting“ ir kt. „Megaphone“ tema tvarko jūsų transliacijų tvarką ir leidžia rodyti epizodų numerius bei derinti juos su įrašų pavadinimais.

Jis pridedamas prie kitų populiarių „WordPress“ papildinių, kad pridėtų daugiau funkcijų jūsų internetinio transliavimo svetainėje. Temą lengva nustatyti ir ji yra optimizuota SEO.

Pradėkite naudotis „Megaphone“ jau šiandien!

7. Castilo

castilo

Žiniasklaidos turtinga antraštės yra „Castilo“ temos vainikėlis. Turėdami tinkamą vaizdą ar vaizdo įrašą, galite sukurti tikrai patrauklią svetainę, kurios lankytojai negalės paspausti.

Mes taip pat labai vertiname statistikos ypatybę užpakalinėje programoje. Gaukite ataskaitas apie bendrą klausytojų skaičių, klausymo šaltinius, bendrą klausymąsi ir dar daugiau!

Pradėkite nuo „Castilo“ šiandien!

8. Naima

naima

Jei turite idėją, kurią norite išversti į svetainę, Nayma yra geriausias naujų dizainerių pasirinkimas. Tema pasirodys iš anksto įdėtų šablonų „Artisan“ kolekcija. Galite pasirinkti tą, kuris yra arčiausiai to, ką norite sukurti, įdiekite jį vienu paspaudimu ir redaguokite pagal savo skonį.

Taip pat galite nuo pat pradžių suprojektuoti savo transliacijos svetainę naudodamiesi daugybe dizainerių įrankių, kuriems nereikia daug metų kodavimo patirties. Kurkite savo puslapius naudodami didelę galią su minimaliomis pastangomis ir mokymosi kreive. Dėl lengvai naudojamų modulių jūsų naujos svetainės patalpinimas, projektavimas ir paskelbimas palengvėja.

Pradėkite nuo „Nayma“ šiandien!

9. Elegantiškas

elegantiškas

Elegantiškas yra temos pavadinimas ir tai, kaip jūsų svetainė atrodys, kai baigsite ją įdiegti ir pataisyti. Tema pašalina visas sudėtingas animacijas ir grafinius efektus, o sutelkia dėmesį tik į turinį.

Jei norite sukurti „podcast“ svetainę be nesklandumų, tai yra teisingas pasirinkimas, neatsižvelgiant į jūsų įgūdžių lygį. Galite greitai susikurti svetainę, kuri veikia staliniuose, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Taip pat galite tai pritaikyti realiuoju laiku ir įsitikinkite, kad atlikote numatomus pakeitimus, o tai sutaupys dar daugiau laiko.

Pradėkite nuo elegantiškos šiandien!

10. Ypatingai

Nepaprastai

„The Ultra“ yra galinga „Themify“ tema, tačiau jie pagyvino „Ultra“ tiems, kurie nori šiek tiek daugiau iš savo „WordPress“ temos. Ši pigi premium tema yra su didžiuliais 40 ir daugiau paruoštų dizainų, kuriuos galite pritaikyti patys.

Jis sklandžiai susilieja su esamais papildiniais ir yra 12 papildomų priedų, kurie gali padėti sukurti „podcast“ svetainę plius. Naudodami „Ultra“ galite pridėti išsamų tinklaraštį, vaizdų galeriją ir ankstesnes transliacijas.

Pradėkite naudotis „Ultra“ šiandien!

11. Vikšrai

takelius

Jei ieškote tamsios, paprastos ir intuityvios „WordPress“ temos savo prekės ženklo svetainėje, tada „Dainos“ tema gali padėti sukurti geriausią svetainę. Pateikti įrankiai leidžia jums sukurti bet kurią norimą svetainę, leidę redaguoti nuo antraštės iki poraštės ir visur, tarp jų.

Naudokite iš anksto nustatytą išdėstymą arba per kelias minutes sukurkite pasirinktinį išdėstymą, naudodami vilkimo parametrų rinkinį. Tai leidžia jums nustatyti dalykus taip, kaip norite, kad jie atrodytų. Sukurkite tinkintą paieškos juostą ir įtraukite kitus papildinius, kuriuos galbūt naudojote anksčiau, kad sujungtumėte savo ankstesnį darbą ir padarytumėte savo ateities podcast’us prieinamus platesnei auditorijai..

Pradėkite nuo kūrinių jau šiandien!

12. Satchmo

satchmo

„Satchmo“ yra tema, specialiai sukurta „podcasters“, norintiems per trumpą laiką sukurti profesionalią ir patikimą svetainę. Tai suteikia jums pilną tinkinimo funkcijų rinkinį, tačiau tai, ko gero, nėra pati įdomiausia šios „WordPress“ temos dalis.

Jis taip pat palaiko įvairius internetinių transliacijų papildinius, tokius kaip „PowerPress“ ir „Seriously Simple Podcasting“, todėl tai idealiai tinka žmonėms, kurie jau pažįstami ir investuojami į tuos papildinius. Be to, yra MP3 grotuvas, leidžiantis įkelti pasirinktinius MP3 failus, kad galėtumėte įkelti visas savo transliacijas vienoje vietoje.

Pradėkite naudotis „Satchmo“ šiandien!

13. Gumbo

gumbo

„Gumbo“ yra dar viena puiki podcast’o tema žmonėms, kurie nori kurti savo prekės ženklą, bet neturi daug kodavimo patirties. Šis naujausias „Secondline Themes“ kūrinys yra skirtas padėti jums įgyvendinti savo idėjas naudojant daugybę įrankių ir šaltinių, kurie leidžia kurti be kodavimo.

Galite išversti vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „SoundCloud“ ir „YouTube“. Jei jau turite esamą savo vaizdo įrašų auditoriją, galite sklandžiai perkelti savo turinį. Sujunkite šias funkcijas su mobiliųjų įrenginių ir planšetinių kompiuterių suderinamumu iš karto ir žiūrėkite į vieną galingų vaizdo įrašų kūrėjų temos stiprintuvą..

Pradėkite nuo „Gumbo“ šiandien!

14. Osciliatorius

osciliatoriaus tema

„Osciliatorius“ yra tema, skirta menininkams ir muzikantams, tačiau ji taip pat gerai veikia ir su transliacijomis! Derinkite prašmatnius vaizdus ir dizainus su paryškintomis ir klasikinėmis antraštėmis, poraštėmis ir šriftais, o jūs dirbate kurdami svetainę, kurioje žmonės sugrįš daugiau.

Užuot įkėlę muziką į muzikos grotuvą, galite įkelti savo transliacijas tiesiogiai į papildinį, atsakingą už šį savo svetainės aspektą. Kai jie bus įkelti į MP3 grotuvą, galėsite leisti vartotojams atsisiųsti ankstesnius podcast’us, kad galėtumėte klausytis natūraliai.

„Oscillator“ taip pat apima daugybę įrankių, kurie padės jums sukurti aukštos kokybės turinį ir įvertinti „Google“. Jūs gausite premiją už SEO optimizuotą svetainę su visais garso failais. Tai geriausias iš abiejų pasaulių.

Pradėkite nuo „Oscillator“ šiandien!

15. Oksis

oksis

„Oxium“ siūlo podkasterius tam tikra tema, kurios dauguma kitų nesugeba pristatyti. Galite ne tik įkelti garso failus į įtrauktą grotuvą, bet ir kurti pasirinktinius grojaraščius, pagrįstus temomis, pagrindiniais kompiuteriais, ilgiu ir kita. Kurkite grojaraščius taip, kaip norite.

Sukūrę savo transliacijos grojaraštį, jūs visiškai valdysite temos tinklalapio kūrėją, kuris vienu spustelėjimu leis jums pridėti naujus modulius. Sukurkite profesionalią, linksmą ar bet kurioje vietoje esančią svetainę. „Oxium“ nesulaikys jūsų kūrybiškumo skyriuje.

Pradėkite naudotis „Oxium“ šiandien!

16. Medijos

mediagos

„Medias“ yra šiek tiek atlaidžiau ir sukurtas ieškantiems paprastos, tačiau intuityvios temos. Bendra išvaizda yra šviesi arba tamsi, tačiau visus kintamuosius dizaine galite pakeisti keliais paspaudimais.

Kurdami naują turinį „Medias“, turėsite 4 pasirinktus įrašų tipus, įskaitant standartinį įrašą, garso įrašą, galeriją ar vaizdo įrašą. Nesvarbu, kaip įkeliate savo transliaciją (nesvarbu, ar tai garso ar vaizdo įrašas), jums nebus problemų tiekti šviežią naują turinį savo žiūrovams..

Pradėkite nuo „Medias“ šiandien!

17. Pastiprink

Didinti

Paprastai „Amplify“ yra skirtas muzikantams, tačiau jis vienodai gerai tinka podcast’ų savininkams, norintiems sukurti savo prekės ženklą ir leisti daugiau žmonių pamatyti savo darbą.

Iš dėžutės „Amplify“ dirba su „Beaver Builder“, vilkite ir upuść puslapio kūrimo priemonę. Naudodami šią moduliu pagrįstą projektavimo sistemą galėsite sukurti savo svetainę, pridėti kelis puslapius ir nusiųsti ankstesnes prenumeruotas transliacijas.

Taip pat peržiūrėkite kitas „Beaver Builder“ temas.

Derinkite tai su galimybe pasiūlyti savo turinį atsisiųsti žiūrovams. Nesunku suprasti, kodėl internetinių transliacijų kūrėjams patinka ši tema.

Pradėkite nuo „Amplify“ šiandien!

18. Obsidianas

obsidianas

Obsidianas suteikia jums visišką kontrolę ir suteikia visas priemones, kurių reikia sėkmei. Be modernios, tačiau klasikinės ugnikalnių pelenų spalvų schemos, savo svetainėje galėsite pridėti daugybę muzikos / prenumeruotų transliacijų teminių puslapių..

Galite sudaryti tvarkaraštį, kad žiūrovai žinotų, kada rodoma kita jūsų laida ir kur jie gali žiūrėti. Taip pat galima sukurti visų ankstesnių podcast’ų diskografiją pagal temą, metus, svečius ir dar daugiau.

Apledėjimas ant torto yra galimybė pereiti ir patobulinti esamus šablonus, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą, jūsų stilių ir podcast’ą.

Pradėkite nuo „Obsidiano“ šiandien!

19. Promenada

promenada

Ieškai kažko elegantiško, minimalaus, tačiau reaguojančio į tavo meninius sprendimus kuriant tavo svetainę? Promenados tema yra puikus pasirinkimas.

Galite įkelti visą savo turinį ir paryškinti žiūrovams svarbius kūrinius vos keliais trumpais paspaudimais. Tai puiku žmonėms, norintiems pranešti savo žiūrovams, kai jie įkelia naują podcast’ą.

Promenadoje taip pat yra įvairių pasirinktinių šriftų ir antraštės / poraštės stilių, kurie suteikia jums laisvės kurti savo svetainę.

Pradėkite nuo „Promenade“ šiandien!

20. Diksė

diksi

„Dixie“ yra „WordPress“ transliacijų tema, skirta įvairiems podcast’o kūrėjams. Nesvarbu, ar esate patyręs programuotojas, ar visiškas naujokas, Dixie jus įtraukė.

Ši tema buvo sukurta specialiai žmonėms, kurie valdo transliacijas, nes palaiko svarbiausius podcast’ų temomis naudojamus papildinius rinkoje: „PowerPress“ ir „SeriouslySimplePodcasting“. Be to, galite įkelti savo MP3 failus ar net importuoti vaizdo įrašus ir garso įrašus iš „SoundCloud“, „YouTube“, „MixCloud“ ir dar daugiau.

Pradėkite nuo „Dixie“ šiandien!

21. Podcast’as

podcast'as

Nelabai aišku, kam skirta tema, nei turint tokį pavadinimą kaip „Podcast“. „Podcast“ tema yra skirta specialiai garso įrašų transliuotojams, norintiems sukurti saugią svetainę, kurioje būtų rodomas jų prekės ženklas, ankstesnės internetinės transliacijos ir būsimi podcast’ai, kai jie bus išleisti..

Galite šiek tiek pakoreguoti dizainą, pasirinkdami iš 7 skirtingų spalvų paletių ir pritaikydami šoninės juostos / antraštės / poraštės plotą pagal savo skonį. Apskritai, jei norite kažko pagrindinio, kuris palengvina darbą, atsakymas yra „Podcast“.

Pradėkite naudotis „Podcast“ šiandien!

22. Iššūkis

varžovas

„Challenger“ yra nauja tema, turinti daugybę funkcijų, dėl kurių ji tampa idealiu pasirinkimu pradedančiajam podcasteriui. Galite sukurti savo svetainę per kelias minutes naudodami lengvai naudojamą „Challenger“ sąsajos sistemą. Tai leidžia spustelėti, vilkti ir mesti tiksliai taip, kaip norite.

Šią temą taip pat sudaro 4 skyriai, skirti valdikliams, ir daugiau nei 50 socialinės medijos piktogramų. Tai suteikia jums galimybę tinkinti antraštę ir pridėti „optin“ funkcijas, kad žiūrovai galėtų prisijungti prie jūsų adresų sąrašo. Galite naudoti „Challenger“ norėdami padidinti savo auditoriją ir įkelti turinį realiuoju laiku, kad klausytojai kiekvieną kartą galėtų patirti geriausią patirtį..

Pradėkite nuo „Challenger“ šiandien!

23. Pasirinkta

pasirinkta tema

Pasirinktas yra idealus pasirinkimas, jei norite sukurti puslapį, kuris pritraukia klausytojus ir juos ten laiko. Galite sukurti patrauklią svetainę ar asmeninį tinklaraštį, kuriame būtų informacija apie save, podcast’ų svečius, būsimas temas ir dar daugiau.

Galite įkelti savo transliacijas ir integruoti el. Prekybos parduotuvę, jei norite parduoti prekes, susijusias su jūsų prekės ženklu ar dukteriniais prekės ženklais. Pasirinktas tuo nesustoja; jo pritaikymo funkcijos yra didžiulės ir leidžia pasirinkti, kaip norite atrodyti jūsų svetainei. Tai jūsų puslapis, todėl jie įsitikina, kad jis jaučiasi taip.

Pradėkite nuo pasirinkimo šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „WordPress“ temas, skirtas transliavimui.

Jei jums patiko šis įrašas, taip pat gali patikti mūsų 27 geriausių filialų rinkodaros temų sąrašas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map