24 geriausios „WordPress“ atnaujinimo temos, kad būtų sukurtas geriausias įspūdis

geriausios „WordPress“ atnaujinimo temos


Ar norite sukurti internetinį CV ir pagerinti savo buvimą internete??

Naudodamiesi asmenine gyvenimo aprašymo svetaine, galite kurti savo prekės ženklą, susirasti darbą, užmegzti naujų kontaktų ir profesionaliai reklamuoti save. Naudojama daugiau nei 35% visų internetinių svetainių, „WordPress“ yra ideali platforma kuriant jūsų pačių atnaujintą svetainę.

Šiame straipsnyje mes pasidalysime savo pasirinktu geriausių „WordPress“ atnaujinimo temų, su kuriomis galite lengvai sukurti internetinį gyvenimo aprašą, sąrašu. Pasiruoškite atidaryti savo duris, nes galimybė netrukus beldžiasi!

Geriausios „WordPress“ atnaujinimo temos pasirinkimas

Atnaujinimo tema turėtų būti pristatoma ir joje turėtų būti pateikiama visa informacija, kad įdarbinantieji galėtų pasiūlyti jums darbą. „WordPress“ temų yra tūkstančiai, todėl sudėtinga rasti geriausią jūsų atnaujinimo svetainės temą.

Čia yra keletas bendrų funkcijų, kurių turėtumėte ieškoti „WordPress“ atnaujinimo tema:

 • Atsakingas mobiliesiems: Mobiliesiems reaguojanti tema yra ideali jūsų gyvenimo aprašyme ar aplanko svetainėje. Tai puikiai atrodys visuose ekrano dydžiuose ir įrenginiuose.
 • „Page-Builder“ draugiškas: Įsitikinkite, kad pasirinkote temą, palaikančią „drag and drop“ puslapių kūrimo priemones. Tokiu būdu galite nustatyti savo svetainę neparašydami jokio kodo.
 • Profesionalus išdėstymas: Norėdami pristatyti savo darbo patirtį, svarbu pasirinkti profesionaliai atrodančią temą. Tema su šviesiomis spalvomis, minimaliomis funkcijomis ir gražiu dizainu gali būti tinkamas jūsų atnaujinimo svetainės pasirinkimas.
 • Paruošti atnaujinimo šablonai: Svetainės atnaujinimo vietoje gali būti naudojama bet kokia daugiafunkcinė tema su būtinomis funkcijomis. Tačiau tema, kuria siūlomas paruoštas CV ir atnaujinami šablonai, gali būti pliusas norint pridėti savo CV į svetainę.

Dabar, kai žinote, kaip pasirinkti atnaujinimo temą, pažvelkime į mūsų pasirinktą geriausių „WordPress“ atnaujinimo temų sąrašą.

1. „Ambiance Pro“

atmosfera - „WordPress“ tema

„Ambiance Pro“ yra galinga „WordPress“ tema, skirta specialistams įspūdingai pristatyti savo aplanką. Jį teikia populiariosios „Genesis“ temos rėmai, kurie suteikia SEO optimizuotą kodą, visiškai reaguojantį dizainą ir neribotas jūsų temos tinkinimo parinktis..

Naudodami „Ambiance Pro“ temą, galite pasirinkti tinkintus puslapių šablonus, tokius kaip numatytieji, archyvų, tinklaraščio ir nukreipimo puslapio. Galingas temos tinkinimo įtaisas leidžia lengvai pritaikyti temos nustatymus ir turinį tiesiogiai naudojant tiesioginę peržiūrą.

Be to, galite tinkinti savo svetainės antraštę įkeldami pasirinktinį logotipą arba tekstinį logotipą. Taip pat yra pagrindinio puslapio valdiklio sritis, leidžianti pritaikyti svetainę jūsų prekės ženklui.

NEMOKAMAS PRIEINAMUMAS: „Ambiance Pro“ + 35 kitos „StudioPress“ temos!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas, įskaitant „Ambiance Pro“, NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, nemokamai gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Gaukite visas 35 ir daugiau temų NEMOKAMAI naudodamiesi WP varikliu »

Pradėkite nuo „Ambiance Pro“ šiandien!

2. Divi

„Divi“ atnaujinimas

„Divi“ yra profesionali „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Kartu su teisingu funkcijų pasirinkimu ir lankstumu jums reikia sukurti atnaujinimo svetainę ir atkreipti darbdavių dėmesį.

Divi yra dviejų skonių: „Divi“ tema ir „Divi Builder“ (papildinys).

Divi tema yra geriausias vartotojams, norintiems tinkinti naudojant vieną iš jo 100 ar daugiau visos svetainės paketų, kurie pateikiami kartu su tema.

„Divi Builder“ papildinys veikia su bet kuria tema, yra geriausia tiems vartotojams, kurie nori ją naudoti kartu su kitomis temomis.

Čia pateikiami keli paruošti maketai, kuriuos galite naudoti norėdami parodyti savo gyvenimo aprašymą ar CV savo svetainėje. „Divi“ tema turi globalių elementų ir stilių, kad lengvai pritaikytų savo svetainės puslapius.

Pradėkite nuo Divi šiandien!

3. Asmenybė

asmenybė-WordPress tema

Asmenybė yra profesionali „WordPress“ gyvenimo aprašymo tema kuriant internetinį CV. Jame yra sudėtingas 1 puslapio dizainas su švariais elementais. Norėdami greitai pradėti naudotis savo internetiniu CV, galite importuoti 1 iš 4 iš anksto sukurtų demonstracinių versijų ir tiesiog pritaikyti jo turinį.

Tema leidžia pateikti savo biografiją, patirtį, išsilavinimą ir darbą šlifuotu būdu. Savo gyvenimo aprašymo skyriuje taip pat galite pridėti mygtuką Spausdinti, kad žmonės galėtų atspausdinti arba atsisiųsti jūsų gyvenimo aprašą PDF arba „Word“ formatais.

Kad žmonės galėtų lengvai su jumis susisiekti, joje yra galimybė pridėti kontakto formą su žemėlapiu ir socialinėmis piktogramomis. Tema taip pat leidžia pridėti daugiaformačių tinklaraščių įrašų.

Pradėkite nuo „Personage“ šiandien!

4. „OneEngine“

„oneengine-WordPress“ tema

„OneEngine“ yra stulbinanti 1 puslapio „WordPress“ tema, tinkanti didiesiems internetiniams portfeliams ir atnaujintoms svetainėms. Jame yra viso pločio slankiojanti antraštė su paryškintu tekstu ir profesionaliai suprojektuotos skyriai apie, įgūdžius, komandą, darbą, tinklaraštį ir kontaktus pagrindiniame puslapyje..

„OneEngine“ tema turi unikalų skyriaus „apie“ stilių, kuris padeda parodyti įmonės pažangą per laiko juostą. Portfelio skyrius yra puikus dėl kelių filtrų parinkčių. Be to, jame yra kainų lentelės skyrius.

Tai lengva naudoti tema, kuria gali naudotis visi. Išbandykite tai, pasinaudokite jos galimybėmis ir susikurkite sau fantastišką internetinį portfolio ar CV.

Pradėkite nuo „OneEngine“ šiandien!

5. Profesija

profesija-wordpress-tema

Profesija yra nuostabi „WordPress“ tema, skirta grakščiai pristatyti savo profesiją didesnei auditorijai. Jame yra stulbinantys vaizdų slankmačiai, įgūdžių ir pasiekimų skyriai, specialioji darbo patirties skiltis ir pagrindinio puslapio kontaktinė parinktis. Iš esmės tai yra 1 puslapio tema; tačiau jame yra gražus tinklaraščio puslapis, kuriame galite pateikti naujausius savo straipsnius.

„Profession“ tema yra stilinga, nes turi horizontalų slinkties dizainą, taip pat vertikalų dizainą. Be to, joje taip pat yra galimybių pridėti viso ekrano arba paprastą foną. Jei norite RTL svetainės, ji turi visišką RTL palaikymą ir iš anksto parengtą RTL demonstracinę versiją.

Viena įdomių temos ypatybių yra jos perjungimo meniu, kuris leidžia parodyti savo vardą / svetainės pavadinimą ir svetainės meniu.

Pradėkite nuo „Profession“ šiandien!

6. Nico

Nico-WordPress tema

„Nico“ yra paprasta, tačiau elegantiška „WordPress“ tema, tinkanti kurti internetinį aplanką, atnaujinti ar fotografuoti. Jis pateiktas su tikrai unikaliu dizaino išdėstymu, kuris padeda gražiai parodyti savo darbus ir pakelti juos į kitą lygį.

Temoje yra filtruojamas aplankas su šauniais animacija, padedančiais parodyti savo darbus per kategorijas. Jis turi lanksčias išdėstymo parinktis ir išplėstines pritaikymo parinktis. Yra daugybė spalvų schemų, pasirinktinių valdiklių ir kt.

Jame yra populiariausių puslapių kūrėjų papildinių galia: „Elementor“, „Divi“ ir „Brizy“. Iš šių 3 papildinių galite pasirinkti 1 tinkindami savo svetainę.

Pradėkite nuo Nico šiandien!

7. Tęsti, CV, vCard & Portfelis

tęsti-CV-vcard ir portfolio-wp-tema

Tęsti, CV, „vCard“ & Aplankas yra tema, kurios ieškote, jei norite sukurti gyvenimo aprašymą, CV, „vCard“ ar aplanką. Temos pavadinimas kalba pats už save. Jame yra savitas ir gražus išdėstymas, kad būtų sukurta visavertė atnaujinimo svetainė.

Temą sudaro 2 foninės versijos: tamsi ir šviesi. Galite importuoti demonstracinę versiją vienu spustelėjimu, iškart pritaikyti ją ir greitai paruošti savo svetainę.

Kuriant įvairias svetainės dalis, yra neribotos spalvų parinktys. Tam, kad galėtumėte lengvai tinkinti savo internetinį atnaujinimą, jame yra integruotas „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė. Galite naudoti daugiau nei 800 „Google“ šriftų, 1 000 ir daugiau piktogramų, kelis žemėlapius, nuostabius puslapių perkėlimo efektus ir kt.

Pradėkite nuo „Resume“, CV, „vCard“ & Portfelis šiandien!

8. Dizaineris

dizaineris-WordPress-atnaujinti-tema

Dizaineris yra nuostabi „WordPress“ tema, skirta bet kokio tipo dizaineriams ir menininkams, tokiems kaip fotografai, muzikantai ir videografai. Tai leidžia jums sukurti nuostabias vaizdų ir vaizdo įrašų galerijas, kad įspūdingai parodytumėte savo naujausius darbus.

Temoje yra keli aplanko stiliai, įskaitant plyteles, kraštovaizdį, portretą ir kvadratą, kad būtų rodomi jūsų darbai. Galite be vargo konfigūruoti jos parametrus ir tinkinti temą, kur reikalingas nulinis kodas.

Jo dizainas yra minimalus ir atsakingas, profesionalus ir estetiškai patrauklus.

Pradėkite dirbti su dizaineriu jau šiandien!

9. Tęsti, CV & „vCard“ tema

resume-cv-and-vcard-theme-wordpress

CV, CV & „vCard“ yra tema, skirta profesionalams sukurti puikų internetinį portfelį. Tai tinka pradedantiesiems verslininkams, gydytojams, dainininkams, studentams, aktoriams ir visiems kitiems, norintiems sukurti įspūdingą internetinį pasirodymą..

Jame yra gražiai suprojektuoti skyriai, skirti švietimui, darbo patirčiai, įgūdžiams, statistikai, aplankui, paslaugoms, klientų karuselėms, užimtumo kalendoriui, kontaktams, „Twitter“ ir „Instagram“ skyriams ir beveik viskam, ką galite galvoti apie tai, ko gali prireikti prisijungus internete portfelio svetainė.

Naudodami šią temą galite pasirinkti bet kurią jums patinkančią spalvą, naudoti daugiau nei 800 žiniatinklio šriftų, piktogramų šriftų, socialinių tinklų piktogramų ir pasirinktinių trumpųjų kodų..

Pradėkite nuo CV, CV & „vCard“ tema šiandien!

10. Šiaurė

šiaurės „WordPress“ tema

Jei norite pabrėžti savo naujausią kūrybą elegancija, šiaurė yra tobula „WordPress“ tema. Jis turi švarų, elegantišką internetinio portfelio dizainą. Tai palaiko vaizdų galerijas, garso ir vaizdo laikmenų formatus, kad parodytų jūsų turinį.

„The North“ tema yra „Live Customizer“, leidžianti tinkinti viską ir bet ką savo svetainėje su tiesiogine peržiūra. Vos keliais paspaudimais galite pakeisti savo svetainės pavadinimą, nuorodos spalvą, antraštės spalvą, akcento spalvą, įkelti logotipą ir dar daugiau..

„North“ turi SEO optimizuotą kodą, kuris padeda jūsų svetainei geriau reitinguoti paieškos rezultatus. Jis visiškai reaguoja ir gerai tinka visuose ekranuose.

Pradėkite nuo šiaurės šiandien!

11. „ShiftCV“

shiftcv-wordpres-tema

„ShiftCV“ yra moderni „WordPress“ tema, skirta patraukliai parodyti savo profilį, įgūdžius, darbo patirtį ir liudijimus. Tai taip pat leidžia svetainėje pateikti spausdinimo ir atsisiuntimo CV parinktis.

Jis yra kompaktiškas ir švarus, su 1 puslapio profiliu. Tačiau taip pat galite pridėti asmeninį tinklaraščio puslapį, kad pateiktumėte savo turinį keliais formatais, pavyzdžiui, tinklaraščio straipsniu, garso, vaizdo ar skaidrių demonstracija..

Tema leidžia pateikti savo CV dviem spalvų schemomis: tamsi arba šviesi. Tai visiškai reaguoja, vadinasi, jūsų svetainė puikiai atrodys visuose įrenginiuose.

Pradėkite nuo „ShiftCV“ šiandien!

12. Pasamdytas

samdoma „WordPress“ tema

Pasamdyta yra unikalaus stiliaus „WordPress“ atnaujinimo tema profesionalams, norintiems pasamdyti geriausius darbus. Naudodamiesi šia tema, galite gražiai pateikti trumpą savo biografiją, gyvenimo aprašymą, kontaktinę informaciją ir socialinės žiniasklaidos paskyras internete.

Jame yra skirtingi numatytojo puslapio, tinklaraščio puslapio, atskirų įrašų ir pagrindinio puslapio šablonai. Pagrindinio puslapio dizainas yra unikalus – jame yra 2 stulpelių išdėstymas, integracija su jūsų socialinės žiniasklaidos paskyromis, pasveikinimo pranešimo skiltis ir viso ekrano antraštės vaizdas..

Tema leidžia naudoti neribotas spalvas, „Google“ šriftus ir bet kurią norimą vietinę kalbą. Tai optimizuotas SEO ir reaguojantis visuose ekranuose.

Pradėkite dirbti su „Hired“ šiandien!

13. Argent

argent-wordpress-tema

„Argent“ yra nemokama „WordPress“ tema, tinkanti sukurti šiuolaikišką aplanką ar atnaujinimo svetainę. Kartu pateikiamas pagrindinis puslapis, kuriame pristatomi portfelio projektai, todėl tai puiki tema kūrybingiems specialistams, norintiems nuostabiai parodyti savo darbus internete.

Be to, tema turi aiškų tinklaraščio puslapio išdėstymą, kuriame pateikiami jūsų straipsniai. Kad jūsų svetainė išsiskirtų, ji leidžia tinkinti antraštę su logotipų įkėlimo galimybėmis ir poraštėmis su įvairiais valdikliais.

Tema visiškai reaguoja į išdėstymą, kuris suteikia vientisą vartotojo patirtį ir užtikrina stulbinamą išvaizdą visuose įrenginiuose ir ekranuose.

Pradėkite nuo Argentinos šiandien!

14. Meteoras

meteor-wordpress-tema

„Meteor“ yra pasakiškas „WordPress“ portfelio ir atnaujinimo šablonas. Tai puikiai tinka fotografams, dizaineriams, įmonėms ir studentams.

Temoje yra 4 skirtingi aplanko puslapio šablonai: tinklelis, mūras, karuselė ir blokai. Jame taip pat yra 3 skirtingi įrašų išdėstymai (t. Y. Karuselinio pašto stilius, mozaikinio pašto stilius ir centrinis pašto stilius), kurie padės jums pritaikyti kiekvieno jūsų projekto išdėstymą..

„Meteor“ turi galimybių pridėti paslaugas, tinklaraštį, kontaktus, prenumeratos formą ir kt., Kad jūsų svetainė būtų pilna.

Pradėkite nuo „Meteor“ šiandien!

15. „iThemer“

ithemer-WordPress tema

„iThemer“ yra nemokama „WordPress“ tema, skirta atnaujinti ir aplanką. Kartu pateikiama matoma vaizdo antraštė su pasveikinimo pranešimu ir dviem mygtukais samdant ir jūsų darbą. Be to, jis turi paprastą internetinio dienoraščio sąrašą, animacinę reklamjuostę apie mus, paslaugas, darbą ir aplanką su „fancybox“, skaitikliu, patirties laiko juosta, kliento ir poraštės raštai.

Naudodami „iThemer“ galite naudoti „Google“ šriftus, „Font Awesome“ piktogramas, socialines nuorodas ir kt. Ir parodyti savo kūrybiškumą.

Tema leidžia vienu mygtuko paspaudimu importuoti demonstracinį turinį ir iškart pradėti naudotis savo atnaujinimo svetaine. Norėdami tinkinti temos parinktis ir dizainą, galite naudoti „Live Customizer“, kuris leidžia tinkinti savo svetainę realaus laiko tiesioginėmis peržiūromis..

Pradėkite naudotis „iThemer“ šiandien!

16. Atomas

atominis-wordpress-tema

„Atomic“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, tinkanti kurti aplanką, taip pat verslo svetainę. Kartu pateikiami gražūs komandų, tarnybų, atsiliepimų, aplanko, tinklaraščio įrašų ir dar daugiau šablonai.

Temoje yra stilinga tipografija ir intuityvus įvairių jos elementų organizavimas. Tai leidžia visiškai pritaikyti jūsų svetainės antraštę keičiant antraštės atvaizdą, fono spalvą, vaizdo neskaidrumą, tekstą ir kt.

Svarbiausia, kad galėtumėte parodyti savo naujausius projektus, jame yra įvairių paveikslėlių galerijų, vaizdo įrašų ir t. T. Variantų.

Pradėkite nuo „Atomic“ šiandien!

17. Puikus

Puiki „WordPress“ tema

Puiki yra laisvai pasirenkama tema, skirta kurti profesionalų verslą, tinklaraščius, CV ir aplanko svetaines. Kartu pateikiamas visas komplektas puikių funkcijų, leidžiančių bet kada sukurti puikios išvaizdos atnaujinimo svetainę.

Temoje pateikiami puikūs aplanko, galerijos, tinklaraščio, atsiliepimų, susisiekimo su mumis ir kt. Šablonai. Taip pat galite rasti pasirinktinius valdiklius, kelis naršymo ir socialinius meniu bei begalines spalvų parinktis, kad jūsų svetainės dizainas būtų unikalus..

Tai patogi demonstracinė versija standartiniam CV, kuriame yra profilio nuotrauka ir profilio informacija 2 pagrindinio puslapio stulpeliuose. Žemiau yra gražus aplanko skyrius, kuriame galima pamatyti naujausius jūsų darbus.

Pradėkite nuo Puikaus šiandien!

18. Užtemimas

užtemimas-WordPress tema

Jei esate fotografas ir ieškote temos, kuri parodytų jūsų nuostabias nuotraukas, „Eclipse“ yra tobula tema jums. Temos antraštėje yra gražios slankiojančios parinktys, vaizdų galerijos, aplanko įrašai ir mieli tinklaraščių šablonai.

Temoje pateikiamos parinktys, kaip pagrindiniame puslapyje pridėti valdiklių, į kuriuos galite įtraukti bet kuriuos jums patinkančius valdiklius, įskaitant jūsų apie puslapį, „Instagram“ valdiklį, nusipirkti nuotraukų spausdinimo parinktį ir tt. Tema yra parengta „WooCommerce“, kad galėtumėte sukurti parduotuvės puslapį ir parduoti jūsų nuotraukos.

„Eclipse“ turi įmontuotą „Live Customizer“, kuris leidžia pakeisti savo svetainės dizainą, naudojant tiesioginę tiesioginę peržiūrą. Todėl pritaikyti temą yra lengva ir greita.

Pradėkite nuo „Eclipse“ šiandien!

19. Libretas

libreto-„WordPress“ tema

„Libretto“ yra nemokama „WordPress“ reaguojanti 1 stulpelio tema. Jis pasižymi klasikiniu stiliumi ir kruopščia spausdinimo detale, kad jūsų svetainės turinys atrodytų madingas. Tai idealiai tinka demonstruoti straipsnius su dideliais vaizdais arba nuotraukų istorijoms su įkvepiančiomis citatomis. Taigi, jei esate įkvepiantis fotografas, tai puiki tema norint pradėti savo atnaujinimo svetainę.

„Libretto“ pateikia gražius tinklaraščių, apie ir kontaktų puslapių šablonus. Tema yra tokia paprasta ir lengvai naudojama, kad net žmogus, visiškai nemokantis kodavimo, gali sukurti visą svetainę, naudodamas šią temą.

Pradėkite nuo „Libretto“ šiandien!

20. Tęsti

atnaujinti „WordPress“ tema

Tęsti yra paprasta „WordPress“ atnaujinimo tema profesionalams. Jis turi švarų dizainą su baltu fonu. Pagrindinio puslapio viršuje galite pridėti profilio nuotrauką, socialines nuorodas, kontaktinę informaciją ir trumpą biografiją.

Iš esmės tai yra 1 puslapio tema su skirtingais skyriais, skirtais darbo patirčiai, išsilavinimui ir įgūdžiams pagrindiniame puslapyje. Tai tiesioginio ir besiblaškančio minimalistinio gyvenimo aprašymo tema.

Pradėkite nuo „Tęsti“ jau šiandien!

21. Idiliška

idiliška „WordPress“ tema

„Idyllic“ yra graži daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kurią galite naudoti kurdami įvairias svetaines. Naudodami išplėstas funkcijas ir parinktis galite naudoti ją verslui, aplankui, tinklaraščiui ar internetinei atnaujinimo svetainei.

Temą sudaro keli skyriai ir valdikliai pagrindiniame puslapyje. Yra keli naršymo ir socialiniai meniu, logotipo įkėlimo ir spalvų parinktys. Norėdami parodyti jūsų pasirinktus darbus ir naujausius projektus, jis turi keletą nuostabių aplanko maketų.

Pradėkite nuo „Idyllic“ šiandien!

22. Orfeo

„orfeo-WordPress“ tema

„Orfeo“ yra reaguojanti 1 puslapio „WordPress“ tema, skirta daugialypėms svetainėms. Naudodamiesi šia tema, galite kurti įmonių verslo svetaines, taip pat tinklaraštį, aplanką ar internetinę atnaujinimo svetainę. Jame yra gražiai suprojektuoti skyriai, skirti funkcijoms, komandai, atsiliepimams, gaminiams, kainai, tinklaraščiui, kontaktams ir kt.

Jei esate verslininkas, tinklaraštininkas ar studentas, ši tema suteikia daugybę funkcijų, kad galėtumėte sukurti savo įspūdingą internetinį portfelį. Galite naudoti pasirinktinius fonus, mega meniu ir tt ir pritaikyti visas temos parinktis naudodami „Live Customizer“.

Tai SEO optimizuota ir greito įkėlimo tema, leidžianti sukurti tikrai galingą svetainę.

Pradėkite nuo „Orfeo“ šiandien!

23. McLuhanas

„mcluhan-wordpress-theme“

„McLuhan“ yra nemokama „WordPress“ tema, turinti paprastą ir švarų dizainą. Jame yra pagrindinis puslapis su išsamiu įrašų archyvu, suskirstytu pagal metus, kad naudotojai galėtų greitai pamatyti jūsų darbą per pasirinktinę laiko juostą..

Su „McLuhan“ galite gauti 2 iš anksto apibrėžtus puslapio šablonus: atnaujinti puslapio šabloną ir viso pločio šabloną. Naudodamiesi atnaujinimo šablonu, galite lengvai susikurti savo internetinį gyvenimo aprašymą.

Tema leidžia tinkinti šoninės juostos ir turinio fono spalvas, taip pat pridėti socialinių nuorodų ir piktogramų. Jame yra AJAX varoma mobiliųjų įrenginių paieška su tiesioginiais rezultatais.

Pradėkite nuo „McLuhan“ šiandien!

24. Tęsti

resume-tesla-themes-template

Atnaujinti yra stilinga „WordPress“ tema, skirta kūrybiškai pristatyti savo CV. Jame yra gražus CV šablonas su paryškinta spausdinimu, ryškiomis spalvomis, sklandžiais perėjimais ir efektais. Naudodamiesi šia tema, estetiškai galite parodyti savo darbo įgūdžius, patirtį, apdovanojimus, aplanką ir kt.

Jis turi 1 puslapio dizainą su skirtingais paryškintais skyriais, tokiais kaip aplankas, tinklaraštis ir kontaktai. Kontaktų skiltyje yra parinktys parodyti kontakto formą, telefono numerį, adresą ir pagrindinius atsiliepimus.

Tema, optimizuota greičiui, kad būtų galima greičiau įkelti, yra visiškai reaguojanti, todėl ją galima pritaikyti bet kokiam įrenginiui.

Pradėkite nuo „Tęsti“ jau šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „WordPress“ gyvenimo aprašymo temas, kuriant internetinį gyvenimo aprašymą, CV ir aplanką. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovus, kaip rasti geriausias „WordPress“ pigiausias „Premium“ temas ir kaip užsidirbti pinigų iš internetinių dienoraščių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map