27 geriausios viso ekrano „WordPress“ temos, kad suteiktų aiškų vaizdą (2020 m.)

Geriausios viso ekrano „WordPress“ temos


Ar ieškote viso ekrano „WordPress“ temos? Viso ekrano „WordPress“ tema yra nauja tendencija kurti gražius tinklaraščius ir portfelio svetaines. Tai padeda patraukti lankytojų dėmesį turinio sričiai, nepagąsdindami jų šoninės juostos valdikliais.

Internete yra šimtai „WordPress“ viso ekrano temų, todėl pradedantiesiems sunku išsirinkti geriausią „WordPress“ temą savo svetainei..

Ne visos „WordPress“ ekrano temos yra lygios. Prieš pasirinkdami temą savo svetainei, turite išnagrinėti jos ypatybes ir parinktis. Per daugelį metų išbandėme visas ekrano temas ir radome keletą tobulų, kurias iš tikrųjų galime rekomenduoti.

Šiame straipsnyje pasidalysime keliomis geriausiomis viso tinklalapio „WordPress“ temomis.

Kodėl verta pasirinkti viso ekrano „WordPress“ temą?

Viso ekrano „WordPress“ tema yra patraukli ir elegantiška, kad apimtų visą jūsų svetainės puslapį. Žemiau yra keletas funkcijų, kurias dažnai rasite naudodami viso ekrano „WordPress“ temą.

 • Galimybė pridėti viso pločio fono vaizdą arba atkuriamą vaizdo įrašą su reguliuojamomis fono spalvų pasirinktimis.
 • Galimybė publikuoti straipsnius savo tinklaraštyje be šoninės juostos
 • „Parallax“ slinkties palaikymas, leidžiantis sukurti stulbinančius efektus, kai jūsų vartotojas slenka žemyn

Pažvelkime į keletą geriausių viso ekrano „WordPress“ temų.

1. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra viena geriausių viso ekrano „WordPress“ temų. Komplekte yra dešimtys įmontuotų maketų ir šablonų, leidžiančių jums kurti svetaines bet kurioje nišoje, apie kurią galite įsivaizduoti. Tema siūlo daugybę funkcijų, įskaitant visiškai tinkintą antraštę, pasirinkimo slinktį, mega meniu, archyvo išdėstymą, animaciją ir dar daugiau.

Jis pristatomas kartu su „Themify“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemone, leidžiančia lengvai pritaikyti kiekvieną jūsų svetainės skyrių. „Ultra“ turi demonstracinio turinio diegimo programą, kuri padės jums pradėti iškart, nereikia to kurti nuo nulio.

2. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema, supakuota su šimtais tinklalapių demonstracinių variantų, įskaitant viso ekrano išdėstymus. Tai palaiko puslapių kūrėjus, kad galėtumėte greitai sukurti svetainę vilkdami ir nekeldami temos konflikto. Naudodami „premium“ plėtinius galite pakelti savo svetainę į kitą lygį.

Taip pat galite naudoti „WordPress“ temos pritaikymą, kad galėtumėte redaguoti savo svetainės spalvas, šriftus, foną ir antraštę. Tai paruošta elektroninei prekybai, taigi jūs netgi galite pradėti internetinę parduotuvę naudodami „OceanWP“.

3. Divi

Divi

„Divi“ yra populiari tema, kuri pristatoma kartu su puslapio kūrėju. Jame yra daug gatavų viso ekrano maketų, kuriuos galite naudoti kurdami gražias svetaines. Naudodamiesi „Divi“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemone, galite redaguoti bet kurią savo temos skiltį realiuoju laiku, nerašydami kodo eilutės.

Kartu su globaliais elementais ir moduliais sutaupysite laiko. Galite pasirinkti iš daugybės jų šriftų sąrašo, kuris leidžia į savo svetainę pridėti nuostabią tipografiją.

4. Astra tema

Astra

„Astra“ tema yra galinga „WordPress“ tema, kurioje yra dešimtys pradinių svetainių. Tai siūlo didelį lankstumą ir funkcijas, kurios padeda jums sukurti viso ekrano svetainę naudojantis puslapių kūrimo priemonėmis. „Astra“ prideda platų „WordPress“ tinkinimo priemonės variantų pasirinkimą, kad galėtumėte tinkinti savo svetainę be kodo.

Ši tema turi labai greitą puslapio įkėlimo laiką ir yra optimizuota greitesniam našumui. Jame yra spalvų ir tipografijos parinkčių, kad jūsų svetainė būtų reprezentatyvi.

5. Inspiro

Inspiro

„Inspiro“ yra graži „WordPress“ tema su viso ekrano vaizdo fone ir slankiojančia vitrina. Tai leidžia jums pridėti „YouTube“, „Vimeo“ ir savarankiškai prižiūrimus vaizdo įrašus fone ir sklandžiai įkeliama į jūsų svetainę. Pagrindinis puslapis yra valdiklyje, kad būtų galima pridėti turinį, vaizdų galerijas ir dar daugiau.

Tai siūlo išplėstinį temos parinkčių skydelį, pasirinktinius valdiklius ir įmontuotus išdėstymus. „Inspiro“ yra visiškai optimizuotas SEO, todėl jums nereikia nerimauti, kad prarasite natūralų srautą dėl temos ypatybių.

6. „Sydney Pro“

„Sydney Pro“

„Sydney Pro“ yra viso ekrano „WordPress“ tema, leidžianti sukurti viso ekrano svetainę. Tai nustebina jūsų svetainės lankytojus įmontuotu viso ekrano fono vaizdo slankikliu. „Sydney Pro“ turi pasirinktinius „Elementor“ blokus, kurie padeda jums pasidaryti savo maketus, pridėti turinį ir lengvai atvaizdus.

Norėdami sukurti pasirinktinį puslapį, galite pasirinkti vieną iš jų įmontuotų puslapio šablonų. Galite tinkinti temos antraštės kontaktinę informaciją, mygtukus ir kt. Naudodamiesi „WordPress“ tinkinimo priemone.

7. Žolės

Žolės

„Grassroots“ yra puiki viso ekrano „WordPress“ tema, sukurta specialiai labdaros ir lėšų rinkimo organizacijoms. Jame rodomi viso ekrano foniniai vaizdai ir vaizdo įrašai, kad pritrauktų lankytojus. Jis turi išskirtinę „WooCommerce“ paramą, kad padėtų rinkti lėšų rinkimo kampanijas.

Temą lengva pritaikyti pasirinkus spalvas, „Google“ šriftus ir vilkdami ir mesti pagrindinio puslapio išdėstymą. Tai ideali tema būsimų įvykių vaizdavimui stilingai.

8. Visas ekranas

Per visą ekraną

Kaip rodo pavadinimas, „Fullscreen“ yra „WordPress“ nuotraukų galerijos tema su viso ekrano fonu. Jis pateikiamas su kelių tipų vaizdo galerijomis. Vaizdo galerijos parinktys apima automatinį paleidimą, palaikymą perbraukimą, „lightbox“ ir dar daugiau.

Tai leidžia viršutinėje skiltyje rodyti pasirinktinį pasveikinimo pranešimą, antraštės meniu, socialinės medijos piktogramas ir dar daugiau. Taip pat galite pridėti tinklelio išdėstymą, poraštės valdiklio stulpelius, pasirinktinį poraštės tekstą ir animuotą mygtuką „Atgal į viršų“.

9. Agentūra Pro

Agentūra Pro

„Agent Pro Pro“ yra profesionali viso ekrano „WordPress“ tema, sukurta ant „Genesis Framework“. Jis turi gražų ir intelektualų išdėstymą su pasirinktiniu logotipu, naršymo meniu, pasveikinimo tekstu ir raginimo veikti mygtuku antraštės skyriuje.

Temoje yra pagrindinio puslapio valdiklių sritys, kuriomis galite lengvai tinkinti savo svetainę. Jame taip pat yra puslapių šablonai, skirti sukurti nukreipimo puslapius, archyvus ir tinklaraščio puslapį.

10. Diksė

Dixie

„Dixie“ yra viso ekrano „WordPress“ tema, sukurta internetinėms transliacijoms. Tai palaiko kelis podcasting’ų papildinius, kad būtų galima integruoti „SoundCloud“, „MixCloud“, „YouTube“ ir kt. Šioje temoje yra garso grotuvas, pateikiamas su daugybe naudingų parinkčių, tokių kaip atsisiuntimo mygtukas, atkūrimas naujame lange ir kt..

Jame yra dešimtys dizaino variantų, tinkančių jūsų svetainės išvaizdai. „Dixie“ yra iš anksto paruoštas sąrašas, tinklelis ir mūro išdėstymas, kad galėtumėte sukurti patrauklią internetinių svetainių, turinčių podcastingą, svetainę.

11. Stilistas

Stilistė

„Styler“ yra patraukli viso ekrano „WordPress“ tema, sukurta naudojant intelektą, kuriant svetaines SPA, salonų, kūno rengybos ir su sveikata susijusioms įmonėms. Jame yra pagrindinio puslapio nuvilkimo išdėstymas, palaikomas vaizdo ir vaizdo skaidrių demonstravimas.

Šioje temoje yra penki pasirinktiniai įrašų tipai, skirti galerijoms, atsiliepimams, komandai ir dar daugiau. Jis turi pasirinktinius valdiklius ir lanksčias išdėstymo parinktis.

12. Mise En vieta

Mise En vieta

„Mise En Place“ yra viso ekrano „WordPress“ restorano tema, sukurta specialiai virėjams, užkandinėms ir maisto gaminimo įmonėms. Tai palaiko „drag and drop“ puslapių kūrėjus, tokius kaip „Beaver Builder“, „SiteOrigin“ ir kt., Kad galėtumėte lengvai pritaikyti savo svetainę.

Jame yra restoranų valdymo sistema, leidžianti gražiai pridėti ir parodyti savo meniu. Tema suderinama su „WooCommerce“, norint priimti užsakymus internetu jūsų svetainėje.

13. Forma

Forma

Forma yra nemokama „WordPress“ viso ekrano tema su vieno puslapio išdėstymu. Kartu su pagrindinio puslapio valdikliais galite pridėti portfolio, atsiliepimus, raginimo veikti mygtukus ir dar daugiau. Jis lengvai slenka paralaksu, kad būtų lengva naršyti.

Tema integruota su populiariais „WordPress“ papildiniais, tokiais kaip „Yoast SEO“, „WPForms“, „MonsterInsights“, ir „WooCommerce“ išplėsti savo svetainės funkcionalumą.

14. Palermas

Palermas

„Palermo“ yra stilinga viso ekrano „WordPress“ tema, skirta viešbučiams, kurortams ir svetingumo įmonėms. Jame yra viso puslapio fono vaizdas su šoninės juostos naršymo meniu. Galite pridėti skaidrių demonstraciją, vaizdo įrašą arba paprastą statinį vaizdą fone.

Čia yra daugybė tinkinimo galimybių ir palaikymas puslapių kūrėjams.

15. Pagauk „Vogue“

Pagauk „Vogue“

Pagauk „Vogue“ yra moderni viso ekrano „WordPress“ tema, leidžianti kurti svetaines, skirtas mados gaminiams, drabužių prekės ženklams ir viskam, kas susijęs su mados verslu. Ši tema yra puikus pasirinkimas norint pradėti kurti savo mados tinklaraštį ir užsidirbti pinigų internete.

Pagrindiniame puslapyje yra keli skyriai, kuriuose pateikiamos paslaugos, produktai, atsiliepimai, vaizdų slankiklis ir dar daugiau. Temą galima visiškai pritaikyti naudojant „WordPress live customizer“.

16. „Camer Pro“

„Camer Pro“

„Camer Pro“ yra klasikinė viso ekrano „WordPress“ tema, skirta fotografams, fotografijos tinklaraštininkams ir vloggeriams. Jis pasižymi minimalistine dizaino koncepcija su gražia tipografija ir paryškintu fonu. Tai palaiko „drag and drop“ puslapių kūrimo įrenginius, kad juos būtų galima lengvai pritaikyti.

Šioje temoje yra puslapių šablonai, pasirinktinė antraštė, iš anksto sukurti maketai ir vaizdų galerijos. Jis optimizuotas našumui ir greičiui.

17. Zermatas

Zermatas

„Zermatt“ yra stilinga „WordPress“ tema, sukurta specialiai viešbučių, BnB, kurortų ir svetingumo įmonėms. Jame yra palaikomosios funkcijos, tokios kaip internetinė užsakymo sistema, skirta vartotojams rezervuoti kambarį jūsų viešbutyje. Jis taip pat pristatomas su orų moduliu, kuris rodo jūsų vietos oro sąlygas.

Galite naudoti jų įmontuotus pritaikomus valdiklius, norėdami parodyti savo tinklalapio socialinio tinklo profilius.

18. Finesse

Finesse

„Finesse“ yra el. Prekybos „WordPress“ viso ekrano tema, kuri yra puikus pasirinkimas norint greitai pradėti internetinę parduotuvę. Tai leidžia kurti pasirinktinius produktų puslapius, tokius kaip „Amazon“, ir padidinti konversijas. Produktų puslapiuose taip pat galite pridėti vaizdo įrašų, kad jie taptų patrauklesni.

Jis turi paprastą sąranką ir palaiko „drag and drop“ puslapių kūrimo elementus, kad juos būtų galima pritaikyti. Temoje yra pasirinktinės spalvos, „Google“ šriftai ir vertimai į šimtus kalbų.

19. Maranatas

Maranatha

„Maranatha“ yra viso ekrano „WordPress“ bažnyčios tema. Puiku sukurti gražią ir novatorišką bažnyčios svetainę. Jis turi ilgą pagrindinio puslapio išdėstymą su slinkties paralaksu, vaizdo fono, lipnaus naršymo meniu ir dar daugiau.

Tema leidžia pritaikyti spalvas, šriftus, mygtukus, pasirinktinius stiliaus žemėlapius ir antraštės vaizdus realiuoju laiku. Jame yra poraštės raštai, skirti pridėti funkcijų apatinėje svetainės dalyje.

20. Beaute

Beaute

„Beaute“ yra drąsi ir ryški viso ekrano „WordPress“ tema, sukurta specialiai salonams, SPA, grožio ir su sveikata susijusioms įmonėms. Komplekte yra keturi viso ekrano skaidrių, paslaugų ir vaizdų galerijų turinio tipai. Tai leidžia jums pridėti susitikimo rezervavimo formą į savo svetainę, kad vartotojai galėtų suplanuoti laiko tarpsnį.

Jame yra daugybė spalvų schemų, pasirinktiniai valdikliai, lanksčios išdėstymo parinktys ir graži tipografija.

21. „PureBlog Pro“

„PureBlog“

„PureBlog Pro“ yra viso ekrano „WordPress“ tinklaraščių tema, skirta įvairių autorių ir asmeniniams tinklaraščiams. Naudodami „PureBlog Pro“, galite atkreipti savo vartotojų dėmesį į savo turinį nerodydami šoninės juostos elementų. Tai leidžia prie antraštės skilties pridėti viso ekrano foninį vaizdą ir pasirinktinio logotipo, žymos eilutės ir naršymo meniu pridėjimo parinktį..

Tema siūlo atskirų tinklaraščių, archyvų ir nukreipimo puslapių puslapių šablonus. Tai lengva pritaikyti naudojant „WordPress“ tiesioginį tinkinimo įrankį.

22. Audiomanas

„AudioMan“

Audiomanas yra nemokama viso ekrano „WordPress“ tema, sukurta muzikantams, grupėms, instrumentams ir menininkams. Norėdami pridėti garso grotuvus savo svetainėje, galite naudoti trečiųjų šalių papildinius. Jame yra turinio, grojaraščio, aplanko ir atsiliepimų skyriai.

Tai puikiai tinka naudojant „drag and drop“ puslapių kūrėjus, kad būtų galima tinkinti viską jūsų svetainėje. Ši tema taip pat palaiko „WooCommerce“.

23. Struct

Struct

„Struct“ yra viso ekrano „WordPress“ technologijos tema, sukurta specialiai padėti sukurti svetainę pradedantiesiems, programas mobiliesiems ir programinės įrangos verslą. Pagrindiniame puslapyje yra nuvilkimo išdėstymas su lanksčiais turinio valdikliais.

Jis pateikiamas su penkiais turinio tipais, spalvų schemomis, pasirinktiniais valdikliais ir paralakso fonu. „Struct“ yra suderinamas su WPML, kad būtų sukurta daugiakalbė svetainė.

24. Khoras

Khoras

Khoras yra patraukli spalvota „WordPress“ viso ekrano tema, skirta renginiams, konferencijoms ir parodoms. Nors ši tema pateikiama su viso puslapio išdėstymu, vis tiek galite rasti šoninę juostą, kurios galima atsisakyti spustelėjus mygtuką. Ši tema leidžia pagrindiniame puslapyje reklamuoti svarbiausią ar naujausią įvykį.

Tema yra su kito jūsų įvykio atgalinės atskaitos laikmačiu. Galite tinkinti svetainę, kad pridėtumėte pranešėjų, renginių tvarkaraštį, bilietus, naujienas, rėmėjus ir dar daugiau.

25. Blogstar

„BlogStar“

„BlogStar“ yra kūrybinė viso ekrano „WordPress“ tema, palaikanti vaizdo kompozitorių. Kartu su penkiais gražiais šablonais galite pasirinkti geriausią variantą savo „WordPress“ tinklaraštyje. Jis gali būti naudojamas kuriant sudėtingus išdėstymus naudojant nuvilkimo sąsają.

Jame yra pasirinktiniai valdikliai, spalvų gamos, šrifto piktogramos, visas vaizdo įrašo fonas ir kitos temos parinktys. Tai palaiko „Google“ šriftus ir „Adobe“ šriftus, skirtus nuostabiai spausdinti.

26. Ekranas

Ekranas

Ekranas yra nemokama „WordPress“ viso ekrano tema, kuri puikiai tinka mažo verslo svetainėms, portfeliams, skaitmeninėms agentūroms ir laisvai samdomiems darbuotojams. Jis turi intuityvų išdėstymą vieno ir kelių puslapių tinklalapiams. Tema siūlo pasirinktinę lanksčią antraštę su logotipu, naršymo meniu, pasveikinimo tekstu ir CTA mygtukais.

Tai patogu pradedantiesiems ir lengva nustatyti. Norėdami tinkinti savo svetainės spalvas, šriftus ir foną, galite naudoti „WordPress live“ tinkinimo įrankį.

27. Asmenukė

Autoportretas

Jei ieškote vizualiai patrauklios viso ekrano „WordPress“ fotografavimo temos, „selfie“ yra tobulas pasirinkimas. „Selfie“ geriausiai tinka kurti tinklaraštininkų, internetinių portfelių, mados verslo atstovų ir menininkų svetaines. Daugybės vaizdų įkėlimas į vieną puslapį neturi įtakos puslapio įkėlimo laikui dėl integruotos atidėto įkėlimo funkcijos.

Temoje yra vaizdų galerijos su viso ekrano rodiniu. Galite pridėti savo biografiją, kad geriau susisiektumėte su savo vartotojais.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias ir aukščiausios klasės viso ekrano „WordPress“ temas. Taip pat galbūt norėsite patikrinti mūsų rankomis parinktų pigių „WordPress“ temų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map