28 geriausios „WordPress“ temos juostoms ir muzikantams (2020 m.)

geriausios „WordPress“ grupės ir muzikanto temos


Ar ieškote geriausios „WordPress“ temos grupėms ir muzikantams?

Kalbant apie grupės ar muzikanto tinklalapio temą, yra tam tikrų funkcijų ir parinkčių, kurių jums reikia, pavyzdžiui, grojaraštis, dainų grotuvas, vaizdo įrašų integracija, įvykių valdymas ir kt..

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis juostų ir muzikantų „WordPress“ temomis, kuriomis galite naudotis.

„WordPress“ temos pasirinkimas juostoms ir muzikantams svetainėje

Grupių ir muzikantų „WordPress“ temos yra išskirtinio dizaino. Šios temos turės ryškų stilių ir patrauklų išdėstymą. Tačiau turite įsitikinti, kad pasirinktoje temoje yra reikiamų funkcijų.

Keletas pagrindinių funkcijų, kurių jums prireiks iš grupės ar muzikanto temos:

 • Suderinamumas su „WordPress“ įvykių valdymo papildiniais
 • Dainų grotuvų ir pageidavimų sąrašų sudarymas
 • Sklandi integracija su vaizdo grotuvu

Pažvelkime į keletą geriausių „WordPress“ temų, skirtų grupėms ir muzikantams sukurti muzikos svetainę.

1. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra galinga „WordPress“ tema, skirta grupėms, muzikantams, didžėjams ir bet kokiai su muzika susijusiai įmonei. Tai spalvingas ir ryškus fonas bei tinkamas funkcijų rinkinys, puikiai tinkantis muzikos svetainei. Jis pateiktas per visą ekraną ir neturi jokių šoninių juostų.

Ši tema taip pat turi pasirinktines spalvas, slinkties paralaksą ir palaikymą vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonėje. Jį lengva nustatyti ir jis puikiai atrodo visuose įrenginiuose.

2. Divi

Divi

„Divi“ yra populiariausia „WordPress“ tema ir puslapių kūrėjas. Jame yra daugybė maketų ir temų, kuriuos galite naudoti kurdami bet kurią svetainę. Naudodami „Divi Builder“ galite lengvai vilkti ir mesti elementus į savo svetainę. Jis pateikiamas su šimtais turinio elementų ir modulių.

Tai draugiška pradedantiesiems ir palaiko „WooCommerce“, kad ji galėtų parduoti muziką internetu. Be jokios abejonės, „Divi“ tema pritaikymą ir lankstumą perkelia į kitą lygį. Tai taip pat pateko į geriausių „WordPress“ temų sąrašo viršų.

3. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema su dešimtimis demonstracinių versijų visoms svetainėms. Jame yra puikus grupės ar muzikos svetainių išdėstymas. Ši tema lengvai integruojama su populiariais „drag and drop“ puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Beaver Builder“, „Elementor“ ir kt., Kad sukurtų išdėstymą.

Jis pateikiamas su pasirinktinėmis spalvomis, fonu, naršymo meniu, šoninėmis juostomis ir valdikliais. Norėdami naudoti temos pakeitimus, galite naudoti tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį.

4. Astra tema

Astra

„Astra“ tema yra graži „WordPress“ tema, skirta muzikantams, grupėms, dainoms ir didžėjams. Jame yra įspūdingų funkcijų, kad būtų galima sukurti mėgstamų grupių grojaraštį ir groti dainas internete. „Astra“ tema yra suderinama su puslapių kūrėjais, todėl vilkdami galite nubraižyti svetainę taip, kaip norite.

Tema siūlo pasirinktinius valdiklius, spalvų schemas, viso pločio išdėstymą ir dar daugiau. Tai labai lengvai pritaikoma, žaibiška ir lanksti vartotojams linksminti.

5. Keliautojas

Keliautojas

„Wayfarer“ yra „WordPress“ tema, skirta pasakojimo daininkams, dainų autoriams ir juostoms. Jame yra skyrius, kuriame bus rodomos jūsų dainos ar albumai. Tai leidžia paryškinti pasirinktinį grojaraštį antraštėje su įmontuotu garso grotuvu, kad galėtumėte leisti dainas. „Wayfarer“ yra jūsų būsimų įvykių skiltis.

Kartu pateikiami pasirinktiniai šriftai, spalvos, naršymo meniu ir valdikliai. Šią temą galima visiškai pritaikyti naudojant tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį.

6. Muzika

Muzika

Muzika yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai muzikantams, grupėms, didžėjams ir dainininkams. Jis lengvai integruojamas su garso grotuvais, kad galėtų leisti dainas jūsų svetainėje. Kartu pateikiamas viso pločio vaizdo fonas, kad patrauktų vartotojus.

Jame yra „ajax“ pagrindu sukurta navigacija, kuri padeda vartotojams sklandžiai naršyti po jūsų svetainę. Ši tema siūlo neribotas išdėstymo parinktis ir palaiko „Themify“ kūrėją, kad sukurtų pasirinktinį išdėstymą.

7. Pastiprink

Didinti

„Amplify“ yra graži „WordPress“ tema, skirta grupėms ir muzikantams. Jis integruojamas su „AudioTheme“ papildiniu, kad gražiai pateiktų jūsų dainas, albumus, artėjančius įvykius ir vaizdo įrašus. Tai gerai veikia su „Beaver Builder“ vilkimo ir kritimo puslapių kūrimo priemone, kad galėtumėte lengvai tinkinti savo puslapius.

8. Tusantas

Tusantas

„Tusant“ yra drąsi ir tamsi „WordPress“ tema, sukurta specialiai juostoms, muzikantams, podcast’ams ir menininkams. Tai puikiai tinka norint transliuoti muziką ir vaizdo įrašus iš trečiųjų šalių šaltinių. „Tusant“ turi unikalius išdėstymus ir įdėjimo parinktis.

Jis turi pasirinktines spalvas ir šriftus, kad pakeistų jūsų svetainės išvaizdą. Tai palaiko „Elementor Builder“, kad būtų galima tinkinti puslapius ir išdėstymo dizainą.

9. Obsidianas

Obsidianas

Obsidianas yra graži „WordPress“ muzikos tema. Tai leidžia naudoti viso ekrano fono vaizdą, kad jūsų svetainė būtų išskirtinė. Tai suteikia galimybę pasirinkti spalvas, stilingą išdėstymą ir modernias savybes, kad galėtumėte sukurti savo muzikos svetainę.

Kitos svarbios funkcijos apima pasirinktinius šriftus, archyvus, vaizdo įrašų biblioteką ir dar daugiau. Temą galite tinkinti naudodami „WordPress“ tinkinimo įrankį su tiesiogine peržiūra.

10. El. Įvykis

El. Įvykis

El. Įvykis yra paprasta „WordPress“ tema, skirta renginiams, konferencijoms, koncertams ir koncertams. Kartu su būsimu renginių karuselės slankikliu galėsite profesionaliai parodyti visus savo renginius. Tai leidžia jums pastatyti skaitiklį pirmame puslapyje arba sukurti netrukus ateinantį puslapį kitam renginiui.

Ši tema yra nuostabių šriftų, tinkančių šriftams, integracija. Jame yra keli išdėstymai, palaikoma puslapių kūrimo priemonė, optimizuota greitis ir našumas.

11. Plaktukas

Plaktukas

„Plaktukas“ yra tvarkinga ir švari „WordPress“ tema, skirta muzikantams, grupėms, didžėjams ir renginių organizatoriams. Jame yra garso grotuvas, skirtas jūsų vartotojams leisti muziką naršant jūsų svetainėje. Plaktukas siūlo erdvės, kaip pridėti pasirinktinį logotipą, naršymo meniu ir vaizdo slankiklį antraštės skyriuje.

Tai palaiko pasirinktinius valdiklius, spalvų schemas, šoninę juostą ir dar daugiau. Ši tema suderinama su „WooCommerce“, „Jetpack“ ir „Easy Digital Downloads“ papildiniais, kad jūsų svetainėje būtų daugiau parinkčių.

12. Garsas

Garsas

„Soundstage“ yra „WordPress“ aukščiausios kokybės tema, skirta grupėms ir muzikantams. Jei norite parduoti muzikos instrumentus, bilietus, pasirinktinius marškinėlius ar bet ką, tuomet ši tema yra puikus pasirinkimas. Jame yra MP3 srautas, diskografija, vaizdo transliacija ir dar daugiau.

Kartu pateikiamas vaizdų slankiklis, nuotraukų galerija ir atskiras tinklaraščio puslapis. „Soundstage“ temą lengva nustatyti ir visą savo muzikos svetainės paketą.

13. „TwoTone“

„TwoTone“

„TwoTone“ yra stebuklinga „WordPress“ muzikos tema. Tai gražus viso ekrano pagrindinio puslapio fonas su tinkintu logotipu, naršymo meniu, pateiktu tekstu ir raginimo veikti mygtuku. Taip pat apačioje galite rodyti grotuvą, kad galėtumėte leisti muziką savo vartotojams, kol jie tyrinėja svetainę.

14. Osciliatorius

Osciliatorius

„Oscillator“ yra stilinga „WordPress“ tema, skirta muzikantams, didžėjams, renginių organizatoriams, naktiniams klubams ir menininkams. Tai drąsus ir patrauklus išdėstymas. Pagrindiniame puslapyje yra vaizdų slankiklis, naršymo meniu, transliuojamo garso grotuvas ir raginimo veikti mygtukas.

Komplekte yra keli pritaikyti įrašų tipai ir tinkinti valdikliai, kad jūsų svetainė atrodytų unikaliai. „Oscillator“ yra pradedančiųjų draugiška tema ir optimizuota SEO.

15. Promenada

Promenada

„Promenada“ yra elegantiška „WordPress“ tema, skirta muzikantams, grupėms ir pramogų pramonei. Tai leidžia paryškinti svarbiausią pagrindinio puslapio turinį paprastu baltu išdėstymu, vaizdo slankikliu ir garso grotuvu. „Promenade“ siūlo daugiau nei 30 metų rankdarbių, kad jūsų svetainė atrodytų nepakartojamai.

Jame yra skyrius, kuriame galima dalintis jūsų rodomais vaizdo įrašais, dainomis ir būsimais įvykiais. Promenada palaiko daugybę socialinių tinklų, kad galėtumėte susisiekti su savo vartotojais.

16. Palapinė

Palapinė

„Marquee“ yra minimali „WordPress“ muzikos tema. Jame yra išskaidytas ekrano išdėstymas, garsus prekės ženklas kairėje, o turinys dešinėje, skirtas darbalaukio dydžio ekranams.

Ši tema siūlo pasirinktinius šriftus, spalvų pasirinkimą, foną ir dar daugiau. Ši tema taip pat leidžia parodyti būsimus koncertus, kad gerbėjai žinotų, kur grojate.

17. Roko žvaigždė

Roko žvaigždė

Roko žvaigždė yra nemokama „WordPress“ muzikos tema, skirta specialiai kurti muzikantų ir renginių svetaines. Jis turi patrauklų išdėstymą, paryškintus ir ryškius spalvų variantus. Viso ekrano fonas suteikia galimybę pridėti pasirinktinį logotipą, naršymo meniu, vaizdo slankiklį ir socialines piktogramas.

Tai apima pasirinktinius puslapių išdėstymus, bandeles, palaikymą vaizdo įrašais ir dar daugiau. „Rock Star“ yra puikus pasirinkimas muzikantams, kurie neturi biudžeto aukščiausios klasės „WordPress“ temai.

18. „OpenEvent“

„OpenEvent“

„OpenEvent“ yra „WordPress“ renginių tema, skirta parduoti bilietus internetu į jūsų būsimus renginius. Jame yra pagrindinio puslapio redaktorius, tinkinantis bet ką pagrindiniame arba nukreipimo puslapiuose. Savo svetainėje galite gerai išryškinti muzikantus, grupes ir įvykius.

Jis lengvai integruojamas su beveik visais populiariais „WordPress“ papildiniais. „OpenEvent“ lengva nustatyti ir labai optimizuota.

19. Bruklinas

Brukline

Bruklinas yra akmeninė „WordPress“ muzikos tema, skirta grupėms, menininkams, muzikantams ir naktiniams klubams. Jis pateikiamas su dideliu pasirinktiniu logotipu, naršymo meniu, muzikiniu slankikliu ir „SoundCloud“ palaikymu. Tai taip pat palaiko „YouTube“ ir „Vimeo“ vaizdo įrašų integracijai.

Jis turi kelis spalvų stilius, skaidrių demonstraciją, socialines piktogramas ir dar daugiau. Tema optimizuota SEO ir gali būti naudojama kuriant daugiakalbę svetainę.

20. Sesijos

Sesijos

Sesijos yra puiki „WordPress“ tema, skirta grupėms, muzikantams ir menininkams. Kaip ir kitos populiarios temos, ji pateikiama su garso transliacijos grotuvu, kad jūsų svetainėje būtų galima leisti gyvą muziką. Jame yra keli tinkinti įrašų tipai, kad būtų galima reklamuoti jūsų turinį.

Tai palaiko „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonę, kad būtų galima sukurti jūsų pasirinktinį išdėstymą. Sesijų tema yra suderinama su „WooCommerce“, norint parduoti jūsų renginio bilietus internetu.

21. Šokių aukštas

Šokių aikštelė

„Dance Floor“ yra puiki „WordPress DJ“ tema muzikantams, šokėjams, naktiniams klubams ir grupėms. Kartu su renginių kalendoriumi bus rodomi būsimi įvykiai. Šį įvykių kalendorių taip pat galite pridėti kaip valdiklį prie savo svetainės šoninės juostos ar poraštės.

Ši tema turi kelis spalvų stilius, pasirinktinius valdiklius, įrašų tipus ir dar daugiau. Taip pat pridedama skaidrių demonstracija, garso takelio valdiklis ir socialinės žiniasklaidos piktogramos.

22. Berlynas

Berlineris

„Berliner“ yra moderni „WordPress“ muzikos tema grupėms, muzikantams ir didžėjams. Jo gražus juodos ir baltos spalvos išdėstymas yra viso pločio vaizdas, tinkintas logotipas, naršymo meniu, būsimi įvykiai ir raginimo veikti mygtukas antraštėje..

Kitos funkcijos apima 6 turinio tipus, pasirinktinį garso grotuvą, įvykių valdymo sistemą ir lanksčias išdėstymo parinktis. Jis optimizuotas SEO, kad padėtų padidinti srautą.

23. Naktinis klubavimas

Naktinis klubas

Jei norite sukurti savo naktinio klubo svetainę su nuostabiomis funkcijomis, tuomet „Nightclubbing“ yra tinkamas pasirinkimas. Jis taip pat gali būti naudojamas kuriant internetines svetaines muzikantams, didžėjams, grupėms ir menininkams. Šios temos fonas paryškintas ir daugiaspalvis, kad būtų galima užfiksuoti jūsų vartotojų antakius.

Kartu pateikiamos pasirinktinės spalvų schemos, valdikliai ir antraštės parinktys. Naktiniai klubai palaiko vaizdo ir garso srautą iš trečiųjų šalių šaltinių.

24. Eufonas

Eufonas

Eufonas yra nemokama „WordPress“ tema muzikantams ir grupėms. Tai gražiai padaryta, turinti aiškų spausdinimą, ryškias spalvas ir stilingas piktogramas. Tai taip pat apima viso ekrano foną su pasirinktiniu logotipu, naršymo meniu, paieškos juosta ir garso grotuvu.

Tai yra rinkinys su turinio slankikliu, lipniu grojaraščiu ir atsiliepimais. Eufono tema taip pat gali būti naudojama kuriant savo muzikos tinklaraštį.

25. Sąrašų sąrašas

Paruošti sąrašą

„Setlist“ yra „WordPress“ muzikos tema, sukurta specialiai juostoms ir atlikėjams. Jame yra nuotraukų karuselės slankiklis, kuriame bus rodomi jūsų įrašai, būsimi įvykiai ir muzikos pasirodymai. Jis taip pat gražiai integruojamas su „YouTube“ ir „Vimeo“ vaizdo įrašais į jūsų straipsnius ir puslapius.

Tai apima socialinės žiniasklaidos integraciją, kad būtų lengva dalintis savo muzika. Šią temą lengva nustatyti ir ji palaiko „drag and drop“ puslapių kūrimo priemones, kad būtų lengviau pritaikyti savo svetainės išdėstymą.

26. Muzikinis Vibe

Muzikinis Vibe

Muzikinis Vibe yra dar viena nemokama „WordPress“ tema, skirta grupėms, muzikantams ir muzikos instrumentams. Jis yra švarus, paprastas ir gražus, su aiškia spausdinimo forma. Tai leidžia prie antraštės pridėti telefono numerį, el. Pašto adresą, vietą ir socialines piktogramas.

Temoje yra vaizdo slankiklis, skirtas eksponuoti straipsnius su raginimo veikti mygtuku.

27. Taileris

Taileris

Taileris yra stilinga „WordPress“ tema, skirta renginiams, muzikantams ir grupėms. Ši tema turi puikius dizaino ir spalvų variantus, kad padidintų jūsų bilietų pardavimą. Pagrindiniame puslapyje taip pat galite parodyti geriausius muzikantus ir atlikėjus. Tai aiškiai pabrėžia jūsų artėjančius renginius, kad padėtų suburti auditoriją.

Čia yra vietos būsimiems įvykiams rodyti šoninėje juostoje ar straipsniuose. „Tyler“ tema palaiko puslapių kūrėjus greitai nustatant svetainės išdėstymą.

28. Oksis

Oksis

„Oxium“ yra graži „WordPress“ tema, skirta muzikantams, grupėms, didžėjams ir renginių organizatoriams. Jis turi šoninės juostos naršymo meniu ir turinį dešinėje ekrano pusėje. Kartu su vaizdo slankikliu, nuvilkite pagrindinio puslapio kūrimo priemonę ir „AudioIgniter“ papildinį, kad galėtumėte įterpti muziką į savo svetainę..

Ši tema apima pasirinktinius valdiklius, temos parinkčių skydą ir išdėstymo pasirinkimus. Tai palaiko „WooCommerce“ ir yra optimizuota SEO.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „WordPress“ temas grupėms ir muzikantams. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą apie geriausius „WordPress“ įvykių papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map