28 geriausios „WordPress“ temos, skirtos partnerių rinkodarai

Geriausios partnerių rinkodaros „WordPress“ temos


Jei ieškote geriausių „WordPress“ filialų rinkodaros temų, atėjote į reikiamą vietą. Kadangi tiek daug temų paverčia filialų rinkodarą antriniu prioritetu, gali būti sunku tinkamai parodyti savo nukreipimo produktus ir nuorodas. Kai filialų rinkodara yra pagrindinis jūsų pajamų šaltinis, jūs norite, kad tema būtų sukurta taip, kad padidintų jūsų sėkmę!

Štai kodėl šiame straipsnyje mes pasidalysime 28 geriausiomis „WordPress“ temomis, susijusiomis su dukterine rinkodara. Kiekvienas iš jų yra patogus naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose ir gali būti panaudotas perkeliant pardavimus į kitą lygį.

Kaip sukurti filialų rinkodaros svetainę

Prieš pasirenkant vieną iš geriausių „WordPress“ temų, skirtų filialų rinkodarai, turėsite sukurti svetainę naudodami „WordPress“. Prieš pradėdami naudotis, būtinai pasirenkate savarankišką „WordPress“ versiją. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų palyginimą tarp „WordPress.org“ (priglobta saugykla) ir „WordPress.com“ (priglobta).

Tada jums reikės žiniatinklio prieglobos ir domeno vardo (URL). Norėdami įsigyti abu, rekomenduojame naudoti „Bluehost“.

„Bluehost“ yra vienas geriausių, populiariausių prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojamas „WordPress“.

„IsItWP“ skaitytojams „Bluehost“ siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir didžiulę nuolaidą žiniatinklio prieglobai. Galite pradėti kurti savo svetainę tik už 2,75 USD / mėn!

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Kai pasirūpinsite savo priegloba ir domeno vardu, įdiekite „WordPress“ ir išsirinkite vieną iš geriausių „WordPress“ filialų rinkodaros temų iš žemiau pateikto sąrašo.

Reikia pagalbos diegiant savo temą? Jokiu problemu. Perskaitykite mūsų paprastą nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ temą.

Peržiūrėkime geriausių partnerių rinkodaros „WordPress“ temų sąrašą be papildomo darbo!

1. Tokoo

tokoo

Turėdamas mažiau tarpo, paprastesnes antraštes ir mažesnius šriftus, „Tokoo“ tema užtikrins, kad lankytojų akys būtų nukreiptos į tai, kas svarbiausia: produktus, kuriuos minite.

„Tokoo“ apima 5 unikalius pagrindinius puslapius ir 17 skirtingų blokų, kuriuos galima naudoti. Naudodamiesi puslapių kūrimo priemonės papildiniu galite lengvai sumaišyti ir suderinti pateiktus blokus su tema, kad sudarytumėte savo spalvingus išdėstymus.

Net jei naudojate daugybę vaizdų reklamuodami produktus, kuriuos reklamuojate, „Tokoo“ nebus sulėtėjęs. Jis yra lengvas ir pritaikytas greičiui.

Spalvos ir antraštės yra visiškai pritaikomos, tai leidžia jums sukurti jūsų filialo rinkodaros svetainės stilių, kad jis atitiktų jūsų asmeninį prekės ženklą. Meniu gali būti išdėstyti horizontaliai arba vertikaliai. Galinga paieškos juosta yra integruota su „Algolia“, kad jūsų klientai visada galėtų rasti tai, ko ieško.

Pradėkite nuo „Tokoo“ šiandien!

2. Išmaniosios pasyviosios pajamos

protingas-pasyvus-pajamų-pro

„Smart Passive Income“, kurią jums pateikė „StudioPress“, naudoja vis populiarią „Genesis“ sistemą, kad ji taptų galinga filialų rinkodaros „WordPress“ tema.
NEMOKAMAS PRIEINAMUMAS: Išmaniosios pasyviosios pajamos + 35 kitos „StudioPress“ temos!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas, įskaitant „Smart Passive Income“, NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, nemokamai gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Gaukite visas 35 ir daugiau temų NEMOKAMAI naudodamiesi WP varikliu »

Išmaniosios pasyviosios pajamos yra parengtos naudoti „WooCommerce“ ir suteikia galimybę pakeisti svetainės spalvas ir bendrą išvaizdą per jos temų parinkčių skydelį. Jame netgi yra tiesioginė peržiūra, kad galėtumėte pamatyti pakeitimus juos atlikdami.

Pradėkite nuo išmaniųjų pasyviųjų pajamų šiandien!

3. Technikos rinka

technologijų rinka

Elektronika gali paversti dukterinius rinkodaros specialistus pinigais, o „Techmarket“ tema sukuria puikią vitriną, kuria norima dalytis šiais produktais su savo klientais. Truputį pataisęs, „Techmarket“ gali būti naudojamas norint parduoti batus, sodo reikmenis, maisto receptus ir dar daugiau!

Ši tema yra švari ir joje yra horizontaliųjų arba vertikaliųjų naršymo meniu parinkčių. Jis taip pat pasižymi didele integracija su „WooCommerce“ ir jo priedais.

Pradėkite nuo „Techmarket“ šiandien!

4. Divi

div-tema-for-filialas-rinkodara

„Divi“ yra galinga „WordPress“ tema, turinti įmontuotą sistemą, kuri padės jums pradėti filialų rinkodaros svetainę. Naudodamiesi „Divi“ galite lengvai pridėti turinį, kainų lentelę ir klientų atsiliepimus, kurie padeda sukurti įtikinamą skaitytojų patirtį..

Divi yra dviejų skonių: „Divi“ tema ir „Divi Builder“ (papildinys).

Divi tema yra geriausias vartotojams, norintiems tinkinti naudojant vieną iš jo 100 ar daugiau visos svetainės paketų, kurie pateikiami kartu su tema.

„Divi Builder“ papildinys veikia su bet kuria tema, geriausiai tinka vartotojams, norintiems naudoti ją kartu su kitomis temomis.

5. Yozi

jozi

„Yozi“ yra dar viena trapi, moderni e-komercijos tema, kuri puikiai tinka demonstruoti kelis parduodamus produktus.

„Yozi“ turi daugybę pagrindinio puslapio išdėstymų, neribotų „Google“ šriftų ir begalinį spalvų pasirinkimą, todėl jį galima lengvai pritaikyti prie jūsų asmeninio prekės ženklo. Kartu pateikiami keli papildomi įskiepiai be papildomų mokesčių, tokie kaip „WPBakery“ ir „Slider Revolution“.

Pradėkite nuo „Yozi“ šiandien!

6. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra viena iš populiariausių „WordPress“ temų, skirtų visiems svetainių savininkams, todėl akivaizdu, kad ji pasirodys geriausių partnerių rinkodaros „WordPress“ temų sąraše..

Viena iš populiariausių „Themify“ sukurtų temų yra „Ultra“ su daugiau nei 60 iš anksto parengtų maketų ir intuityviu, tačiau galingu „drag and drop“ kūrėju. „Ultra“ yra tobula tema, kurią norite naudoti, jei norite sukurti tinklaraštį, kad parduotumėte savo dukterinius produktus.

Norite daugiau informacijos? Perskaitykite mūsų išsamią ultra temos apžvalgą.

Pradėkite naudotis „Ultra“ šiandien!

7. Hugo

hugo

Sudėtingas pagrindinio puslapio išdėstymas su dideliu vaizdo slankikliu viršuje, „Hugo“ buvo specialiai sukurtas padidinti jūsų konversijų ir pardavimų skaičių..

„Hugo“ pagrindinis puslapis yra visiškai valdomas, todėl galite tiesiog vilkti ir mesti turinio valdiklius, kad jis atrodytų tiksliai taip, kaip norite. Kartu pateikiami keli produktų kategorijų valdikliai, kuriuose rodomi daiktai, rašomas turinys ir dar daugiau.

Jis taip pat yra visiškai integruotas su „WooCommerce“.

Pradėkite nuo „Hugo“ šiandien!

8. Kompasas

kompasas

„Kompaso“ tema puikiai tinka žurnalų, naujienų ar tinklaraščių tinklalapiams. Tai labai lengvai pritaikoma ir joje yra dinaminio pagrindinio puslapio kūrimo priemonė, turinio slankikliai, tinkintos kategorijos ir 1 paspaudimo demonstracinės versijos diegimo programa.

Kompasas taip pat apima įmontuotą naujienų kortelę. Padidinus jo tinkinimo parinktis, yra neribotos spalvos ir šriftai, taip pat socialinės medijos valdikliai, pasirinktinio logotipo parinktys ir kelių puslapių šablonai..

Pradėkite naudotis „Compass“ šiandien!

9. Plūdės

plūdė

Dėl nuostabaus plūduriuojančio paralakso efekto ir slinkties paralakso pagalba galite sukurti geriausią savo dukterinių rinkodaros produktų nukreipimo puslapį naudodami „Float“.

Dėl lengvai naudojamo integruoto puslapių kūrimo priemonės galite greitai sukurti patrauklius puslapius, kad klientai galėtų juos slinkti. Tai taip pat labai lengvai pritaikoma, naudojant neribotas spalvas, pasirinktinius valdiklius, pasirinktinius fonus ir dar daug daugiau.

Pradėkite nuo „Float“ šiandien!

10. Alfa

alfa

Jei ieškote naujienų ar žurnalo stiliaus maketų savo filialų rinkodaros tinklaraštyje, jūsų tema yra „Alfa“.

„Alfa“ apima naujienų rinkinį, pasirinktinius vaizdų slankiklius ir tinkintus puslapių šablonus. Tai taip pat apima specialius skelbimų valdiklius ir socialinės žiniasklaidos platformas.

Pradėkite nuo „Alfa“ šiandien!

11. Hestia

hestia

„Hestia“ yra visiškai integruota su „WooCommerce“ ir gali būti naudojama su visais populiariausiais puslapių kūrimo priemonės papildiniais. Be to, tiesioginio temos pritaikymo priemonės dėka galite lengvai sukurti savo tobulą filialų rinkodaros svetainę.

Paprasta nustatyti ir naudoti „Hestia“ yra papildiniai įskiepiai, skirti pridėti atsiliepimų ir kitų naudingų skyrių į jūsų pagrindinį puslapį.

Pradėkite nuo „Hestia“ šiandien!

12. Suarezas

suarez

„Suarez“ puikiai tinka filialų rinkodaros specialistams, kurie nori parduoti turinį, kurio įvaizdis yra sunkus. Tai „WordPress“ nuotraukų tinklaraščių tema, kurioje daugiausia dėmesio skiriama vaizdams, todėl jie gražiai išsiskiria iš jūsų teksto.

„Suarez“ yra neįtikėtinai lengvai nustatomas ir naudojamas naudojant „drag and drop“ kūriklį ir tiesioginį pritaikymą. Čia taip pat yra nuostabių tinkinimo parinkčių, įskaitant neribotą „Google“ šriftą, vaizdo slankiklį ir daugybę CSS animacijų.

Pradėkite nuo „Suarez“ šiandien!

13. Indigo

indigo

„Indigo“ siūlo kelias paruoštas svetaines ir demonstracines versijas, kurias galite įdiegti ir naudoti, kad pradėtumėte. Taip pat pridedami keli šablonai, antraštės stiliai, šoninės juostos parinktys ir dar daugiau, kad tinkinimas būtų lengvas.

„Indigo“ tempimo ir išpardavimo modulių dėka, norint parodyti savo partnerių nuorodas ir produktus, nereikia daug pastangų. Galite lengvai susikurti bet kokį išdėstymą, kokį tik galite įsivaizduoti.

Pradėkite nuo „Indigo“ šiandien!

14. Pradinė padėtis

pradinis

Jei vykdote turinio turinčio filialo rinkodaros kampaniją, tuomet „Baseline“ žurnalo stiliaus tema jums tobula. Jame dėmesys sutelkiamas į tekstą su elegantiška tipografija ir subtilų vaizdą, kad jūsų turinys tikrai galėtų būti karalius.

Pradinę liniją sudaro turinio slankiklis, nuostabios antraštės, begalinės slinkties parinktys ir keli išdėstymai.

Pradėkite nuo „Baseline“ šiandien!

15. „Lenscap“

objektyvo dangtelis

„Lenscap“ karūninis brangakmenis yra jo pritaikoma turinio karuselė rodomam turiniui. Tačiau dėl kitų jo savybių, įskaitant rafinuotą išdėstymą ir gražią tipografiją, ji tampa išskirtine filialų rinkodaros tema..

Norite nurodyti savo produktus su nuotraukomis ir vaizdo įrašais? Tada jums patiks „Lenscap“ lengvųjų langų iššokančiojo ekrano parinktys.

Ji taip pat apima keletą spalvų schemų ir yra neįtikėtinai lengva nustatyti ir naudoti.

Pradėkite naudotis „Lenscap“ šiandien!

16. Neto

Neto

Jei norite sukurti pirmosios klasės filialų rinkodaros parduotuvę, „Neto“ yra puikus pasirinkimas. „Neto“ tema aprūpinama visapusišku „WooCommerce“ palaikymu ir puikiai veikia su visais mėgstamais puslapių kūrimo priemonės papildiniais.

„Neto“ yra išplėstinių produktų aprašų, kelių tinklaraščių šablonų, socialinės medijos valdiklių ir dar daugiau galimybių.

Pradėkite nuo „Neto“ šiandien!

17. Atomas

atominis

„Atomic“ tema padės jūsų dukterinės įmonės pardavimams sprogti dėl fantastiškų tipografijos parinkčių, nuostabių vaizdų ir pritaikomų antraščių..

„Atomic“ yra paruošta „WooCommerce“ ir apima klientų atsiliepimų bei produktų galerijų sritis.

Pradėkite nuo „Atomic“ šiandien!

18. Naima

naima

„Nayma“ lengva nustatyti ir pradėti naudoti dėl 1 spustelėjimo demonstracinio turinio montuotojo ir 8 paruoštų svetainių. Jame taip pat yra intuityvus „drag and drop“ kūrimo priemonė, kuria galite greitai sukurti savo maketus.

Jame yra atsiliepimų moduliai, kainų lentelės, vaizdų skaidrės ir kita. „Nayma“ taip pat gaus visišką „WooCommerce“ palaikymą.

Pradėkite nuo „Nayma“ šiandien!

19. Dorsa

dorsa

„Dorsa“ puikiai tinka tiems, kurie mėgsta naudoti vaizdo įrašus norėdami parduoti savo dukterinius produktus. Tai palaiko vaizdo įrašų miniatiūrų papildinius, kurie gerai veikia su unikaliu tinklelio išdėstymu.

Jį teikia „WooCommerce“ palaikymas, tinkinamas slankiklis ir keli pranešimų stiliai.

Pradėkite nuo „Dorsa“ šiandien!

20. a Apžvalga

apžvalga

Jei turite apžvalgų svetainę, kuri, kaip dukterinės rinkodaros svetainė, vykdo dvigubas pareigas, „aReview“ yra tema, kurią norite naudoti. Kartu pateikiamas patogus rekomenduojamų nemokamų priedų, ypač profesionalių apžvalgininkų, sąrašas.

„aReview“ nėra „WordPress“ temų saugyklos, joje yra nuostabi turinio karuselė, tinkinti fonai ir prieiga prie daugybės „Google“ šriftų..

Pradėkite nuo „aReview“ šiandien!

21. Bretanė

Bretanė

Bretanė yra linksma maža internetinių dienoraščių tema, kuri puikiai tinka filialų rinkodaros specialistams, ieškantiems asmeniškesnio skonio.

Jame yra keli puslapių šablonai ir išdėstymo parinktys, kad palengvėtų vėjas. Taip pat turėsite keletą valdiklių sričių, kuriomis galėsite dirbti, kad į savo svetainę galėtumėte įtraukti tokias funkcijas, kaip socialinės žiniasklaidos integracija.

Pradėkite nuo Bretanės šiandien!

22. Amžinai

amžinai

„Everly“ yra puiki minimalistinio tinklaraščio tema, kuri puikiai tinka turinio turinčioms partnerių svetainėms. Jį sudaro 4 pagrindinio puslapio maketai, 4 tinklaraščių maketai, pritaikomos spalvos, keli pranešimų šablonai ir kelios nuotraukų galerijos parinktys.

Šią temą taip pat sudaro specialūs skelbimų blokai, socialinės žiniasklaidos integracija ir visiškai funkcionuojantis slankiojantis papildinys.

Pradėkite nuo „Everly“ šiandien!

23. „Binder Pro“

rišiklis pro

Jei ieškote stilingo savo svetainės žurnalo maketo, „Binder Pro“ yra puikus pasirinkimas. Jis puikiai tinka turinio turinčioms svetainėms ir tinklaraščiams ir naudoja paprastą „drag and drop“ kūrimo priemonę, kad galėtumėte sukurti savo unikalius išdėstymus.

„Binder Pro“ yra su 7 paruoštomis svetainėmis, kurias galite naudoti kaip atskaitos tašką. Tai tikrai gerai tinka daugiakalbėms svetainėms ir turi „WooCommerce“ palaikymą.

Pradėkite naudotis „Binder Pro“ šiandien!

24. Kirptuvas

kirpimo mašinėlė

Jei daugiausia dėmesio skiriate kuponams, tada „Clipper“ yra jūsų tema. Tai apima neribotą kuponų parduotuvę, kuponų pateikimo formą ir parinktis, kaip užmaskuoti ir sekti savo filialų nuorodas.

„Clipper“ turi 5 kūrybines spalvų schemas, yra paruoštas vertimui ir yra be galo lengvas nustatyti ir naudoti.

Pradėkite nuo „Clipper“ šiandien!

25. Vietos

lokalės

Locales yra tobulas, jei jūs norite sukurti vietinio verslo katalogą. Kartu su vartotojo pateikimo forma galite priimti vartotojo pateiktą savo svetainės turinį, taip pat su visa katalogų valdymo sistema.

„Locales“ turi 1 paspaudimo demonstracinę programą, leidžiančią greitai pradėti. Kad būtų dar patogiau naudotis, jis turi savo „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonę, kad galėtumėte sukurti savo spalvingus išdėstymus.

Pradėkite nuo „Locales“ šiandien!

26. Pasirinkta

pasirinktas

Minimalus, bet paryškintas; kaip temą pasirinkite „Pasirinkta“, jei tikrai norite patraukti savo lankytojų dėmesį. Jis puikiai tinka demonstruoti madą, raštinės reikmenis, vaizdo žaidimus ar maisto produktus naudojant paprastą vieno stulpelio išdėstymą.

Tai taip pat teikiama kartu su „WooCommerce“ palaikymu.

Pradėkite nuo pasirinkimo šiandien!

27. „PageBuilderly“

„PageBuilderly“

„PageBuilderly“ yra su „Beaver Builder“ puslapių kūrimo priemonės papildiniu ir gali būti greitai ir lengvai pritaikomi, kad atrodytų tiksliai taip, kaip jums norėtųsi. Kartu pateikiami keli skelbimų blokai, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti partnerių programas, tokias kaip „Google Adsense“.

Peržiūrėkite šias geriausias „Bebras statybininkas“ temas.

Pradėkite naudotis „PageBuilderly“ šiandien!

28. „PhotoBlogster“

„PhotoBlogster“

„PhotoBlogster“ buvo sukurta fotografijos tinklaraščiams; tačiau būtent tai daro ją tokia efektyvia filialų rinkodaros tema. Jei vykdote įvairius įvairius kampanijas savo dukteriniams produktams, „PhotoBlogster“ yra puikus pasirinkimas norint juos pristatyti moderniai ir efektyviai..

Optimizuota paieškos sistema, ši tema taip pat gerai veikia su „Google AdSense“. Jį galima pasirinkti atsižvelgiant į šviesius ar tamsius išdėstymus, kad jūsų tema atitiktų bendrą jūsų svetainės nuotaiką.

Pradėkite nuo „PhotoBlogster“ šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums atrasti geriausias „WordPress“ filialų rinkodaros temas! Norėdami išplėsti savo tyrimų galvą ir patekti į mūsų populiariausių „WordPress“ temų sąrašą, kurį išsirinko ekspertai.

Jei jums pasirodė šis įrašas naudingas, taip pat gali patikti mūsų geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų filialų rinkodarai, ir pigių „WordPress“ temų sąrašai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map