29 greičiausių „WordPress“ temų, kad pagreitintumėte savo svetainę

Greičiausios „WordPress“ temos


Ar ieškote greičiausių „WordPress“ temų? Svetainės sparta gali paversti jūsų verslą ar jį sužlugdyti. Be jokios abejonės, „WordPress“ tema joje vaidina svarbų vaidmenį.

Naudodamiesi greita „WordPress“ tema, galite žymiai sutrumpinti puslapio įkėlimo laiką, savo ruožtu padidindami puslapio greitį. Šiame straipsnyje jums parodysime keletą greičiausių „WordPress“ temų, kad pagreitintumėte savo svetainę.

Kodėl turėtumėte pasirinkti greičiausias „WordPress“ temas?

Puslapio greitis yra viena iš svarbiausių metrikų, kurios jums reikia, kad nepamirštumėte.
Tyrimai rodo, kad net vos 1 sekundę vėluojant atsiliepti į puslapį, konversijos rodiklis gali sumažėti 7%. Be to, „Google“ savo algoritme ir toliau pabrėžia puslapio greitį.

Apibendrinant, jei norite padidinti paieškos reitingą, gauti daugiau natūralaus srauto ir suteikti puikią vartotojo patirtį, turėsite imtis visų priemonių, pavyzdžiui, pasirinkti greitą „WordPress“ temą, kad padidintumėte savo puslapio greitį..

Kadangi rinkoje galima rasti tūkstančius „WordPress“ temų, jums sunku rasti greitą ir greitai reaguojančią temą. Visada galite naudoti nemokamą svetainės greičio tikrinimo įrankį, skirtą „WordPress“, kad sužinotumėte visą savo svetainės greičio statistiką.

Pažvelkime į greičiausias „WordPress“ temas rinkoje, kad paspartintumėte jūsų svetainę.

1. Essence Pro

Essence Pro

„Essence Pro“ yra graži ir greičiausia „WordPress“ tema. Ji sukurta ant „StudioPress Genesis Framework“ viršaus, todėl ji yra galinga ir tvirta. Tema puikiai tinka gyvenimo būdo, sveikatos, sveikatingumo ir medicinos tinklalapiams. Šią temą taip pat galite naudoti kurdami el. Prekybos parduotuvę.

Kitos pagrindinės funkcijos apima 6 valdiklių sritis, pasirinktinės antraštės foną, 2 naršymo meniu, paieškos juostą ir dar daugiau.

Kainodara: 129,95 USD

Gaukite nemokamą prieigą prie „Essense Pro + 35“ kitų „StudioPress“ temų!

Norite išbandyti visas „StudioPress“ temas, įskaitant „Essense Pro“, NEMOKAMAI?

Kai prisiregistruojate į „WP Engine“, geriausiai tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugą, nemokamai gausite „Genesis“ sistemą ir VISAS „StudioPress“ temas (tai viršija 2 000 USD!)

Prašykite šio išskirtinio WP variklio pasiūlymo jau šiandien! »

2. Astra tema

Astra tema

„Astra“ tema yra populiariausia ir greičiausia „WordPress“ tema. Kartu pateikiama dešimtys paruoštų svetainių, kurias galite importuoti į savo „WordPress“ prietaisų skydelį. Pradinių svetainių tikslas yra taupyti laiką, kad galėtumėte greitai paleisti svetainę, nereikėdami jos kurti nuo nulio.

Jis sklandžiai veikia su dauguma „WordPress“ nuvilkimo puslapio kūrėjų. Naudodami „Astra“ temą, galite lengvai tinkinti savo svetainę, nerašydami jokio kodo.

3. Neve

Neve

„Neve“ yra ypač greita „WordPress“ tema, suderinama su dauguma „WordPress“ puslapių kūrėjų. Tai universali tema, tinkanti bet kuriai verslo nišai. Išdėstymas yra labai lankstus dėl lengvų temos parinkčių, leidžiančių reguliuoti stilių.

Kartu su pritaikoma antrašte ir poraštėmis jūsų svetainei bus suteikta unikali išvaizda.

4. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra galinga ir greita „WordPress“ tema. Tai palaiko „Themify“ nuvilkimo įrankį, kad greitai sukurtumėte savo svetainę. Tai taip pat apima „Ultra Skins“ – tai įmontuoti šablonai ir demonstracinės svetainės, kurios padeda jums pradėti nerašant jokio kodo.

Tema siūlo statybininkų priedus, išdėstymo parinktis ir daugybę tinkinimo parametrų jūsų svetainei.

5. „Hestia Pro“

„Hestia Pro“

„Hestia Pro“ yra daugiafunkcė „WordPress“ tema, sukurta našiems tinklalapiams kurti. Jis turi gražų ir stilingą vieno puslapio išdėstymą su dailiu medžiagos dizainu. Tema taip pat gali būti naudojama kuriant kelių puslapių svetainę.

Tai visiškai palaiko „WooCommerce“ ir yra optimizuota greičiui ir našumui.

6. „OceanWP“

„Ocean WP“

„OceanWP“ yra nemokama ir greičiausia „WordPress“ tema, sukurta lengvai sukurti bet kurią svetainę ar tinklaraštį. Jame yra keletas demonstracijų ir šablonų, kad būtų sutaupyta laiko kuriant savo svetainę. Naudodami jų premium plėtinius, galite pridėti daugiau savo svetainės funkcijų ir funkcijų.

Ši tema yra labai suderinama su populiariais puslapių kūrėjais, tokiais kaip Beaver Builder, Elementor ir kt.

7. Dekoras

Dekoristas

„Decorist“ yra greita „WooCommerce“ tema. Jis gali būti naudojamas kuriant internetinę parduotuvę ir parduodant dekoravimo gaminius, mados gaminius ar bet kokius fizinius gaminius. Tema puikiai veikia kartu su „WooCommerce“ plėtiniais, kad jūsų svetainėje būtų daugiau funkcijų.

Jis turi labai lengvai pritaikomą parduotuvę ir lanksčias išdėstymo parinktis. Naudodami daugiau nei 100 pasirinktinių elementų galite valdyti antraštės matomumą, spalvas, socialinius tinklus ir dar daugiau.

8. „Zelle Pro“

„Zelle Pro“

„Zelle Pro“ yra džiaugsminga tema, kurią sukelia greitas atlikimas ir slinktis su paralaksais. Norėdami sukurti gražias svetaines, jos pateikiamos vieno puslapio ir kelių puslapių maketuose. Tema turi pasirinktinę antraštę su viso pločio fono paveikslėliu ir raginimo veikti mygtukais.

Tinkinimui galite naudoti „WordPress“ tiesioginį tinkinimo įrankį ir puslapių kūrimo priemones.

9. „Academica Pro“

„Academica Pro“

„Academica Pro“ yra greita „WordPress“ tema, sukurta specialiai švietimo institutams, universitetams, kolegijoms ir bibliotekoms. Pagrindiniame puslapyje siūlomas 3 stulpelių stiliaus elementų išdėstymas. Integruodami įvykių kalendorių, galite lengvai reklamuoti įvykius savo svetainėje.

Kitos pagrindinės funkcijos yra dinaminis pagrindinio puslapio kūrėjas, vaizdinis pritaikymas, puslapio išdėstymas ir „WooCommerce“ palaikymas.

10. Autorius Pro

Autorius Pro

„Pro Pro“ yra dar viena „Genesis“ tema, skirta sukurti galingas ir patikimas „WordPress“ svetaines. Tema puikiai tinka knygų autoriams, internetiniams knygų pardavėjams, leidėjams, žurnalams ir naujienų svetainėms. Kartu su gražiu ir patogiu pagrindiniu puslapiu galite profesionaliai parodyti knygų pavadinimus.

Tai palaiko el. Prekybos platformas, tokias kaip „WooCommerce“ ir „BigCommerce“, kad galėtumėte lengvai nustatyti savo internetinę parduotuvę. Dėl temos tinkinimo priemonės lengvai galima atlikti pakeitimus savo svetainėje.

11. Tusantas

Tusantas

„Tusant“ yra greičiausia „WordPress“ podcast’o tema. Šią temą galite naudoti norėdami pridėti muzikos ir vaizdo įrašų srautą į savo svetainę. Ši tema puikiai tinka muzikantams, grupėms, vlog’ams, podcast’ų transliuotojams, transliuotojams ir bet kuriai turinio svetainei, kuriai skirti garso / vaizdo projektai..

Kartu pateikiamos kelios išdėstymo parinktys ir palaikomas „Elementor“ puslapio kūrėjas.

12. Finesse

Finesse

„Finesse“ yra populiari ir greita „WooCommerce“ tema, leidžianti pradėti savo internetinę parduotuvę. Tai leidžia „SiteOrigin“ vilkti ir upuść puslapio kūrimo priemonė pritaikyti. Tema siūlo lanksčias išdėstymo parinktis, leidžiančias pridėti produktų, susijusių produktų ir dar daugiau savo el. Prekybos svetainėje.

Kitos funkcijos apima daugiau nei 600 „Google“ žiniatinklio šriftų palaikymą, neribotas spalvų schemas, vertimus ir tiesioginį tinkinimo įrankį, skirtą jūsų svetainei redaguoti.

13. Kea

Kea kurortas

„Kea“ yra graži ir greičiausia „WordPress“ kurorto tema, sukurta specialiai viešbučiams, kurortams ir svetingumo įmonėms. Jis turi minimalistinį dizainą su viso ekrano pasirinktiniu fono paveikslėliu. Naudodami „Kea“, galite lengvai integruoti trečiųjų šalių užsakymų ir rezervavimo sistemą jūsų viešbučio verslui.

Tema siūlo vaizdo ir vaizdo slankiklį, lanksčius išdėstymus, spalvų schemas ir pasirinktinius valdiklius. Tai taip pat palaiko WPML kuriant daugiakalbę svetainę.

14. Išsaugota

Išsaugota

Išsaugota yra „WordPress“ bažnyčios tema. Puikiai pridedate savo pamokslus, įvykius, personalo profilius ir vietą. Kartu pateikiamas išdėstymas, pagal kurį galite rodyti gražias nuotraukas, vaizdo įrašus, atsiliepimus ir dovanojimo formas.

Į šią temą įeina „drag and drop“ pagrindinio puslapio kūrimo priemonė, kad būtų galima pritaikyti jūsų bažnyčios svetainės pagrindinį puslapį.

15. Agentūra Pro

Agentūra Pro

„Agency Pro“ yra profesionali ir viena greičiausių „WordPress“ temų, labiausiai tinkančių jūsų agentūros svetainei. Tema sukurta remiantis „Genesis Framework“, todėl jos našumas yra stiprus ir galingas.

Kaip ir bet kurią „StudioPress“ temą, galite greitai naudoti savo pagrindinio puslapio valdiklį ir pasirinktinius puslapių šablonus.

16. Pusiausvyra

Balansas

„Balance“ yra minimalistinė ir greičiausia „WordPress“ tema. Jis pateikiamas su 2 gražiais ir aukščiausios kokybės maketais, leidžiančiais susikurti pasirinktą svetainę. Taip pat galite naudoti šią temą norėdami sukurti profesionalią elektroninės prekybos parduotuvę ir keliais paspaudimais sudėti visas savo atsargas.

Temos makete yra baltų tarpų, kad patrauktų vartotojus ir įtrauktų juos į jūsų svetainę. Naudodami „Visual Customizer“ palaikymą, galite greitai pakeisti spalvas ir šriftus.

17. Khoras

Khoras

Khoras yra viena greičiausių „WordPress“ renginių temų. Jame yra 2 stulpelių išdėstymas, kuriame pateiktas naršymo meniu kairėje pusėje, o turinys – dešinėje puslapio pusėje. Tema puikiai tinka renginiams, parodoms, internetiniams seminarams ir konferencijoms rengti.

Khore galite parduoti bilietus internetu. Jis taip pat siūlo renginių planuoklę, dalijimąsi socialiniais tinklais, „Google“ žemėlapius, vaizdų galerijas ir dar daugiau.

18. „Blogstar“

„Blogstar“

„Blogstar“ yra kūrybinga „WordPress“ tinklaraščio tema. Kartu pateikiami keli tinklaraščių šablonai, kuriuos galite naudoti norėdami sukurti tinklaraštį ar sukurti internetinį žurnalą. Jis lengvai integruojamas su „Visual Composer“, kad galėtumėte greitai pridėti ir pritaikyti savo svetainės puslapius.

Temoje yra daugiau nei 700 piktogramų šriftų, pasirinktinių valdiklių, spalvų apvalkalų ir vaizdo įrašo fono. Tai labai optimizuota greičiui ir našumui.

19. Moduliai

Moduliai

Moduliai yra stilinga ir greičiausia „WordPress“ tema. Naudodamiesi universaliu požiūriu, galite lengvai sukurti bet kokio pobūdžio svetainę ar tinklaraštį. Jis sklandžiai veikia su trečiųjų šalių „WordPress“ papildiniais, kad išplėstų jūsų temos funkcionalumą.

Jis turi pasirinktinį antraštės vaizdą su pavadinimu, žymos eilute ir CTA mygtuku. Taip pat galite pridėti naršymo meniu ir paieškos juostą puslapio viršuje.

20. „AutoDeals“

„AutoDeals“

„AutoDeals“ yra moderni „WordPress“ automobilių prekybos tema. Kartu su žaibiška ir pažangiausia paieškos sistema vartotojams galima rasti savo mėgstamus automobilius internete. Lankytojai gali ieškoti vietos atstumo ir spindulio pagal vietinius inventorizacijos rezultatus.

Tai leidžia pasirinkti ir palyginti kelis sąrašus arba išsaugoti paiešką pageidavimų sąraše ateityje naršant.

21. Tinkinkite

Tinkinkite

Tinkinkite yra nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Sukurti bet kurią svetainę galima greitai, greitai ir greitai. Temą sudaro antraštės ir poraštės kūrėjas ir palaiko puslapių kūrėjus, tokius kaip „Beaver Builder“, „Elementor“, „Thrive Architect“, „Divi“ ir kt..

Tai visiškai palaiko papildinius, tokius kaip „WooCommerce“, „bbPress“, „Yoast“ ir dar daugiau, kad išplėstų jūsų svetainės funkcionalumą..

22. Knygos autorius

Knygos autorius

Knygos autorius yra greita „WordPress“ tema leidėjams ir autoriams. Tai leidžia jums parduoti ir reklamuoti savo knygas internete. Tema leidžia pasirinkti gražias spalvas, kad būtų galima parodyti knygų viršelius ir pritraukti auditoriją.

Kartu pateikiamas peržiūros skyrius, kuriame jūsų vartotojai gali pateikti atsiliepimų ir pasiūlymų apie pirkinius.

23. Guteno tema

Guteno tema

„Guten“ tema yra galinga ir greičiausia „WordPress“ tema, palaikanti tokių puslapių kūrėjus kaip „Gutenberg“, „Beaver Builder“, „Elementor“ ir kt. Temoje yra keli skirtingų skyrių išdėstymai, įskaitant antraštę, poraštę ir šoninę juostą.

Lengva pritaikyti spalvas, šriftus ir tt. „Guten“ tema sklandžiai veikia kartu su „WooCommerce“, kad galėtų pradėti kurti savo internetinę parduotuvę..

24. Orfeo

„Orfeo“

„Orfeo“ yra greita vieno puslapio „WordPress“ tema su patraukliu tinklalapio išdėstymu. Tai pritraukia lankytojus su tamsiu antraštės fono paveikslėliu ir spalvingais raginimo veikti mygtukais. Tema puikiai tinka asmeniniams tinklaraščiams ir agentūrų tinklalapiams.

Norėdami greitai pakeisti šios temos pakeitimus, galite naudoti tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį.

25. Moliere

Moliere

„Moliere“ yra moderni ir stilinga „WordPress“ tema, sukurta specialiai viešbučių, „BnB“, butų, nuomos paslaugų ir svetingumo verslui. Tema yra ypač greita ir lanksti, kad atkreiptų vartotojo dėmesį. Jame yra pritaikoma antraštė ir poraštė, kad lengvai pridėtumėte turinį.

Naudodami „Moliere“ gausite visišką spalvų valdymą, puslapių kūrėjų integraciją, RTL palaikymą, „WooCommerece“ suderinamumą ir dar daugiau.

26. „Niche Pro“

„Niche Pro“

„Niche Pro“ yra profesionali ir greita „WordPress“ tema, kuri puikiai tinka gyvenimo būdo tinklaraštininkams parodyti savo darbus. Jis turi gražų baltos spalvos išdėstymą su patraukliais vaizdais ir el. Prekybos palaikymu. Temos išdėstymas valdiklyje leidžia greitai pridėti turinį ir laikmeną.

Kartu pateikiami tinkinti puslapio šablonai ir temos parinkčių pultas, kad būtų galima lengvai juos pritaikyti.

27. „WPCasa“

„WPCasa“

„WPCasa“ yra greičiausia „WordPress“ nekilnojamojo turto tema. Tai leidžia jums nustatyti savo nekilnojamojo turto svetainę ir pridėti turto sąrašus naudojant lankstų prietaisų skydelį. Tema veikia kaip sistema, leidžianti lengviau pridėti daugiau pasirinktų šablonų ir maketų.

Čia siūlomi galingi priedai ir įrankiai, skirti papildyti temą daugiau parinkčių. „WPCasa“ taip pat apima išplėstinę turto paieškos sistemą.

28. „Sydney Pro“

„Sydney Pro“

„Sydney Pro“ yra populiari ir greita „WordPress“ tema, leidžianti kurti bet kokio tipo svetaines. Jame yra viso ekrano fono vaizdas, socialinių tinklų piktogramos, paieškos juosta, žymos eilutė ir raginimo veikti mygtukai. Taip pat galite naudoti „Crelly Slider“, kad rodytumėte turinį turinyje pirmąjį svetainės lankstą.

Temoje yra papildomi puslapio šablonai, skirti sukurti jūsų kontaktų puslapį, apie puslapį ir dar daugiau.

29. „Futurio“

Futurio

Futurio yra nemokama ir greita „WordPress“ tema, sukurta specialiai fotografams, internetiniams portfeliams, kūrybinėms agentūroms, el. prekybos parduotuvėms ir nukreipimo puslapiams. Jis integruojamas su puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Beaver Builder“, „Elementor“, „SiteOrigin“, „Divi“ ir kt..

Galite naudoti trečiųjų šalių „WordPress“ papildinius, kad optimizuotumėte savo svetainę, kad ji būtų našesnė.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti greičiausias „WordPress“ temas, kad paspartintumėte savo svetainę. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kuriame pateikiamos geriausios viso ekrano „WordPress“ temos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map