47 geriausios „WordPress“ fotografijos temos (2020 m.)

geriausios „WordPress“ fotografijos temos


Ar ieškote geriausių „WordPress“ fotografijos temų? Jei esate aistringas fotografas, ieškantis tinkamos platformos savo nuotraukoms demonstruoti, geriausia fotografijos svetainės sukūrimas naudojant „WordPress“. Naudodamiesi „WordPress“ fotografavimo tema, galite lengvai sukurti profesionalios fotografijos svetainę ir prasmingai dalytis nuotraukomis.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis „WordPress“ fotografijos temomis.

Fotografijos svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

„WordPress“ yra geriausia ir populiariausia šiandien prieinama interneto platforma. Jį naudoja daugiau nei 31 procentas visų internetinių svetainių. „WordPress“ naudoja daugybę asmeninių tinklaraščių ir didelių prekių ženklų, kuriančių savo svetaines.

Yra 2 „WordPress“ platformų tipai: „WordPress.org“ ir „WordPress.com“. „WordPress.com“ yra priglobta platforma su ribotomis pritaikymo galimybėmis, tuo tarpu „WordPress.org“ yra savarankiška priglobta platforma, leidžianti neribotai pritaikyti daugybę temų ir papildinių. Taigi, jūs turėsite sukurti savo fotografavimo svetainę savarankiškoje „WordPress.org“ platformoje.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, galite sužinoti išsamų mūsų palyginimą tarp WordPress.com ir WordPress.org.

Norėdami sukurti fotografijos svetainę „WordPress.org“, jums reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos paskyros. Domeno vardas reiškia jūsų svetainės adresą internete, pvz., „Google.com“ ar „IsItWP.com“. Žiniatinklio prieglobos paskyra yra ta vieta, kur jūsų svetainės turinys ir failai saugomi internete.

Domeno vardas paprastai kainuoja apie 14,99 USD per metus, o interneto prieglobos planas kainuoja apie 7,99 USD per mėnesį. Bendros domeno vardo ir prieglobos išlaidos gali būti gana brangios, kai tik pradedate.

Laimei, mes sudarėme sutartį su „Bluehost“, kad pasiūlytume vartotojams specialią nuolaidą. „Bluehost“ yra viena didžiausių ir populiariausių hostingo kompanijų pasaulyje.

sukurkite „bluehost“ tinklaraštį

„Bluehost“ sutiko pateikti jums „WordPress“ prieglobos planą tik už 2,99 USD per mėnesį, tai yra 60% nuolaida nuo įprastos prieglobos kainos. Be to, įsigydami žiniatinklio prieglobą gausite nemokamą domeno vardą ir SSL sertifikatą. Taigi, galite pradėti savo svetainę tik už 2,75 USD per mėnesį.

Jei dar nesinaudojote „WordPress“, galite sekti mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti „WordPress“ svetainę.

Prieš pradėdami nepraleiskite šio straipsnio apie geriausias ir populiariausias „WordPress“ temų parduotuves.

Dabar pažiūrėkime apie geriausias „WordPress“ fotografavimo temas.

1. Ošinė

oshine-tema-fotografija-svetainė

„Oshine“ yra kūrybinga daugiafunkcinė tema, tinkanti fotografams skirtoms svetainėms kurti, laisvai samdomiems menininkams ir kūrybinėms agentūroms kurti. Komplekte yra labai intuityvus vaizdinių puslapių kūrimo priemonė, leidžianti lengvai kurti tinklalapius, pavyzdžiui, profesionalų.

Temoje yra 43 gražios demonstracinės versijos ir daugiau nei 100 paruoštų pavyzdžių puslapių, kuriuos galite įdiegti ir naudoti vienu paspaudimu. Sukurtas atsižvelgiant į profesionalius fotografus, jis turi modernų ir madingą dizainą, stulbinančius slankiklius, karuseles, slaptažodžiu apsaugotas galerijas ir dar daugiau.

Kad jūsų svetainė būtų unikali, ji suteikia neribotas išdėstymo galimybes, visišką spalvų ir tipografijos valdymą, kelis antraščių stilius ir begalinį meniu stilių. Tai puiki tema ir vidutiniškai 5 iš 5 žvaigždučių įvertinimai „Themeforest“ prekyvietėje.

Perskaitykite visą mūsų „Oshine“ apžvalgą.

Pradėkite nuo Oshine šiandien!

2. Divi

dvi fotografijos tema

„Divi“ yra viena galingiausių ir populiariausių „WordPress“ temų. Naudodamiesi šia tema, galite sukurti bet kokio tipo svetainę, įskaitant fotografavimo svetainę.

Jis naudoja vaizdinį „Divi Builder“ papildinį, kuris leidžia sukurti viską, ką galite įsivaizduoti, naudodamiesi paprasta vilkimo sąsaja. Fotografijos svetainės kūrimo papildinyje yra 46 gražūs turinio elementai, įskaitant galeriją, aplanką, skaidrę ir kt.

„Divi“ tema pateikiama su daugiau nei 20 nuostabių iš anksto paruoštų maketų ir parinkčių, leidžiančių naudoti kelis „Divi“ bendruomenės maketus. Taip pat internete rasite „Divi“ maketų ir palaikomų temų. Be to, joje yra daugybė antraščių ir poraštės parinkčių, leidžiančių jums sukurti unikalų svetainės dizainą.

Trumpai tariant, „Divi“ siūlo neribotas pritaikymo galimybes su taip paprasta sąsaja, kad net absoliutus pradedantysis gali sukurti ką nors stulbinančio.

Perskaitykite mūsų išsamią „Divi“ apžvalgą.

Pradėkite nuo Divi šiandien!

3. Fotografija

fotografija-WordPress tema

Fotografija yra populiariausia „WordPress“ fotografijos tema. Tai geriausiai parduodama fotografijos tema „ThemeForest“ prekyvietėje. Tema sulaukė 4,5 žvaigždutės iš 5 vidutinių įvertinimų iš savo vartotojų.

Fotografijos tema aprūpinta pilnu funkcijų rinkiniu, leidžiančiu sukurti aukščiausio lygio fotografijos svetainę, kurioje galėsite profesionaliai pristatyti savo fotografijas ir užsidirbti pinigų jas pardavinėdami..

Jame yra 70 ir daugiau iš anksto suprojektuotų nuotraukų galerijos ir aplanko šablonų, 9 miniatiūrų užvedimo efektai, 2 „lightbox“ papildiniai ir tt. Be to, joje yra įvairių variantų, kaip apsaugoti galerijas slaptažodžiu, nuotraukų korektūrą, kliento archyvo puslapį ir klientų apsaugą..

Yra 24 iš anksto apibrėžtos demonstracinės versijos, apimančios baltas ir tamsias odas. Kiekviena demonstracinė versija yra parengta importuoti vienu paspaudimu, kad galėtumėte iškart pradėti fotografuoti.

Pradėkite nuo fotografijos jau šiandien!

4. „Novo Photography“

novo-fotografija-tema

„Novo Photography“ yra nuostabi „WordPress“ tema fotografams, tinklaraštininkams, agentūroms ir fotostudijoms. Tai padeda jums sukurti profesionalias fotografijos svetaines greitai. Tai paprasta ir lengva naudoti – galite sukonfigūruoti temos nustatymus ir pritaikyti dizainą pagal savo norą neliesdami jokio kodo ar samdydami kūrėją.

Temoje yra galingos nuotraukų apsaugos parinktys, įskaitant apsaugą slaptažodžiu, apsaugą dešiniuoju pelės mygtuku ir vandens ženklus. Šios savybės padeda apsaugoti nuotraukas profesionaliam naudojimui ir apsaugoti jūsų darbą nuo kopijavimo ir vagysčių.

Be to, nuotraukas galite lengvai parduoti iš savo svetainės, nes joje yra visos elektroninės komercijos parinktys. Norėdami greitai pradėti kurti savo naują fotografijos svetainę, galite importuoti vieną iš iš anksto nustatytų demonstracinių versijų ir pritaikyti jį pagal savo poreikius.

Pradėkite nuo „Novo Photography“ šiandien!

5. Fotokratijai

„photocrati-theme-wordpress“

„Photocrati“ yra visiškai atsakinga galinga „WordPress“ fotografijos tema. Temoje yra daugybė nuostabių funkcijų ir funkcijų, leidžiančių jums parodyti savo nuotraukas internete.

Į šią temą įtraukta daugiau nei 60 pradinių dizainų, integruotų galerijų, el. Prekybos funkcijų, SEO įrankių, socialinės medijos integracijos ir beribių tinkinimo parinkčių. Galite kurti gražias nuotraukų galerijas ir profesionaliai jas valdyti naudodami el. Prekybos parinktis, miniatiūrų pritaikymą, „lightbox“ efektus, skaidrių demonstraciją ir kt..

Temoje yra keletas valdiklių sričių, kurios padės tinkinti svetainės dizainą. Be to, galite visiškai valdyti savo šriftus, dydžius, spalvas, tarpus ir tt, kad gražiai suprojektuotumėte savo svetainę.

Pradėkite nuo „Photocrati“ šiandien!

6. „Themify Ultra“

ypač tematinė fotografija

„Themify Ultra“ yra dar viena galinga ir ypač lanksti „WordPress“ tema. Galite sukurti daugybę įvairių svetainių, įskaitant agentūrų, fotografijos, vestuvių, restoranų, el. Prekybos ar kūno rengybos svetaines. Tai taip pat leidžia sukurti vieno puslapio „WordPress“ svetaines.

„Themify Builder“ puslapio kūrimo priemonės įskiepio integruotojo elemento tema, leidžianti lengvai ir gražiai suprojektuoti savo svetainę. Tai yra vienas iš populiariausių rinkoje esančių „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonių.

„Themify Ultra“ tema yra daugiau nei 10 iš anksto suprojektuotų temų demonstracinių variantų ir daugiau nei 60 dizaino maketų, kuriuos galite importuoti vienu spustelėjimu ir naudoti greitam pritaikymui. Temos fotografijos demonstracijoje yra stulbinantys skaidrės, mūro stiliaus projektai ir galerijos. Tai puikus pasirinkimas stilingoms fotografijos svetainėms.

Perskaitykite visą „Themify Ultra“ apžvalgą.

Pradėkite naudotis „Themify Ultra“ šiandien!

7. „Neve“ fotografija

„Neve“ fotografija

„Neve Photography“ yra puiki „WordPress“ fotografijos tema. Jis turi viso pločio išdėstymą ir pasirinktinį antraštės vaizdą. Ant antraštės galite pridėti teksto, žymos ir raginimo veikti mygtuką. Tai taip pat apima naršymo meniu ir pasirinktinį logotipą.

Temų skyriuose galite gražiai parodyti savo fotografijos portfelį. Jame yra vieta, kur galite pridėti skyrių „Apie mane“ su tekstu ir nuotrauka. Be to, adresui parodyti taip pat galite naudoti pasirinktinius valdiklius.

„Neve Photography“ tema yra labai suderinama su visais populiariais „drag and drop“ puslapių kūrėjais. Jis visiškai reaguoja ir yra optimizuotas našumui ir greičiui.

Pradėkite nuo „Neve Photography“ šiandien!

8. Nekoduokite

uncode-theme-photography-site

„Uncode“ yra viena iš mėgstamiausių pigių „Premium“ temų „ThemeForest“ prekyvietėje. Tema parduota daugiau nei 41 000, o jos vartotojai sulaukė vidutiniškai 5 iš 5 žvaigždučių. Šią temą galite naudoti kurdami bet kokio tipo svetaines, įskaitant fotografijų ar nuotraukų tinklaraščių svetaines.

Tema yra komplektuojama su garsiuoju „WordPress“ „WPBakery Page Builder“ vilkimu, kuris leidžia intuityviomis vilkimo parinktimis sukurti bet kokio tipo dizainą. Be to, jis turi kitus aukščiausios klasės papildinius, būtent „Revolution Slider“, „LayerSlider“ ir „iLightbox“ papildinius, skirtus sukurti skaidrėms ir „lightbox“ galerijoms..

Jame yra daugiau nei 40 iš anksto sukurtų demonstracinių svetainių, kiekviena sukurta atsižvelgiant į unikalią koncepciją. Galite importuoti demonstracinę versiją ir iškart pradėti kurti savo fotografijos svetainę.

Perskaitykite visą „Uncode“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Uncode“ šiandien!

9. Fotografija „Wiso“

fotografijos-temos tema

Fotografija „Wiso“ yra kūrybinga „WordPress“ tema fotografams. Kartu pateikiami 34 paruošti naudoti demonstraciniai rinkiniai ir 95 albumai bei galerijos, kuriuos galite importuoti į „WordPress“ vienu paspaudimu. Tada galite tinkinti, pakeisti manekeno turinį originaliu turiniu ir paskelbti savo svetainę internete.

Fotografija „Wiso“ turi modernias fotografavimo svetainės funkcijas, tokias kaip galerijos korektūra, leidimas atsisiųsti failus, vandens ženklų žymėjimas, PDF failų kūrimas ir kt. Be to, lengvai galite sukurti kliento puslapį, renginius, rezervuoti kalendorių ir kt..

Be to, savo produktus taip pat galite parduoti sukurdami parduotuvės puslapį arba tiesiogiai iš aplanko puslapio. Tema yra optimizuota našumas ir patogi SEO.

Pradėkite nuo „Photography Wiso“ šiandien!

10. Claytonas

Clayton tema

„Clayton“ yra elegantiška „WordPress“ fotografijos tema, pridedama prie tinkinamų šablonų serijos. Jį išleido „Evolve Themes“ ir jį galima atsisiųsti iš populiarios temų rinkos „Themeforest“.

Su „Clayton“ albumus tvarkyti yra taip paprasta, kaip rašyti įrašą. Tolesniam pritaikymui galite įdiegti nemokamą papildinį pavadinimu „Grids“, kuris yra maketo kūrėjas, sukurtas tos pačios komandos už „Clayton“ temą..

Pradėkite dirbti su Claytonu šiandien!

11. Impreza

impreza-tema-fotografija-svetainė

„Impreza“ yra išties įspūdinga daugiafunkcinių svetainių kūrimo tema. Tai dar viena perkamiausia ir geriausiai vertinama tema „ThemeForest“. Joje yra daugiau nei 48 tūkst. Pardavimų ir 4,8 iš 5 vidutinių vartotojų įvertinimų.

Jis giliai integruotas su populiariaisiais įskiepiais „WPBakery Visual Page Builder“, „Slider Revolution“ ir „Visual Composer“ pagrindiniais priedais. Naudodamiesi šiais papildiniais, naudodamiesi šia tema, galite sukurti bet kokio tipo svetaines, įskaitant nuostabią fotografavimo svetainę.

Yra keletas iš anksto suprojektuotų demonstracinių versijų, paruoštų importuoti vienu paspaudimu, įskaitant fotografijos demonstracinę versiją. Jei norite, kad svetainė būtų tokia pati kaip jos demonstracinė versija, galite ją importuoti vienu spustelėjimu ir greitai pradėti. Be to, jame yra 17 portfelio tinklelio stilių, neribotas slankiklių skaičius ir patobulintos antraštės bei poraštės parinktys, kad būtų sukurta tikrai unikalios išvaizdos svetainė.

Perskaitykite mūsų išsamią „Impreza“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Impreza“ šiandien!

12. Įrėmintas

įrėminta „WordPress“ tema

„Framed“ yra graži „WordPress“ tema, skirta profesionaliems fotografams. Kartu pateikiamos 7 stulbinančios svetainių demonstracinės versijos, paruoštos importuoti ir pritaikyti 1 paspaudimu. Galimos demonstracinės versijos yra sukurtos įvairių tipų fotografams, tokiems kaip mada, maistas, renginiai ir konferencijos, kelionės ir vestuvių fotografijos..

Įrėmintoje temoje yra išplėstinės klientų valdymo ir nuotraukų patikrinimo parinktys, skirtos kliento abonementams kurti, kad jie galėtų pasiekti galerijas naudodami savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Yra skirtingi galerijų stiliai, tokie kaip tinklelio išdėstymas, mūras, horizontalus ir per visą ekraną, taip pat skirtingi kūrybiniai slankikliai.

Tema giliai integruota su „WooCommerce“ papildiniu, kad galėtumėte sukurti parduotuvę ir parduoti savo nuotraukas. Temoje taip pat yra „Flickr“ ir „Instagram“ integracija, kad nuotraukas galėtumėte rodyti tiesiogiai iš „Instagram“ ar „Flickr“ paskyrų.

Pradėkite nuo „Framed“ šiandien!

13. Fotosesija

„Photosy-WordPress“ tema

„Photosy“ yra graži „WordPress“ fotografijos tema. Kartu su 19 ir daugiau gražių šablonų galite padaryti stulbinančias fotografijos svetaines. Jame yra paprasta jūsų temos tinkinimo sąsaja, todėl galite ją suprojektuoti ir pertvarkyti, nerašydami kodo.

Naudodami „Photosy“ galite naudoti įmontuotus slankiklius, išplėstinius tinklaraščių maketus, aplanko maketus, antraštes ir poraštes. Galite visiškai konfigūruoti savo tipografiją naudodami „Google“ šriftus ir pakeisti įvairias parinktis, pvz., Spalvą, dydį, linijos aukštį ir kt.

„Photosy“ tema yra daugiau nei 30 turinio elementų ir blokų, kuriuos galite naudoti bet kurioje savo svetainės vietoje. Jie taip pat padeda greitai suprojektuoti savo svajonių fotografijos svetainę.

Pradėkite nuo „Photosy“ šiandien!

14. Kreativa

kreativa-fotografija-tema

„Kreativa“ yra turtingas ir įspūdingas „WordPress“ fotografijos šablonas, kurį galima rasti „Themeforest“ prekyvietėje. Naudodami „Kreativa“ temą, gausite patobulintas funkcijas, tokias kaip horizontalūs ir vertikalūs meniu, viso ekrano skaidrių demonstravimas, vaizdų ir aplanko galerijos, „Ajax“ patinka ir kt., Kad padarytumėte profesionalios fotografijos svetainę.

Be to, į temą yra įtrauktos ir kitos funkcijos, tokios kaip nuotraukų korektūra, kliento valdymas, „lightbox“, galerijos miniatiūrų užvedimo efektai ir kt. Norėdami pridėti daugiau funkcijų ir funkcijų, joje yra galingų papildinių, tokių kaip „Revolution Slider“, „Yoast SEO“, WPML, „WooCommerce“ ir kt..

Be to, norėdami jums lengvai sukurti svetainę, joje yra įmontuotas puslapio kūrėjas. Taigi, jūs galite suprojektuoti savo svetainę tiesiog sumaišydami ir sutvarkydami nuvilkimo elementus.

Pradėkite nuo „Kreativa“ šiandien!

15. Saulėgrįža

saulėgrįža-WordPress tema

Saulėgrįža yra paprasta, tačiau graži „WordPress“ tema, tinkanti fotografams ir tinklaraštininkams. Temoje yra tvarkingas ir švarus pagrindinio puslapio išdėstymas su stulbinančia skaidrių demonstracija, rodomi puslapiai, rodomi įrašai su šoninės juostos valdikliais ir poraštės socialinės piktogramos..

Tema yra visiškai reaguojanti ir paruošta tinklainei, todėl ji puikiai atrodo visuose įrenginiuose ir ekranuose. Sukurtas naudojant „WordPress Customizer“, galite tinkinti kiekvieną savo svetainės elementą naudodami realiojo laiko tiesiogines peržiūras. Tai leidžia lengvai ir greitai suprojektuoti svetainę.

Be to, norėdami padaryti svetainę išskirtinę iš kitų, galite naudoti pasirinktines spalvas, pasirinktinius „Google“ šriftus, kelias antraščių išdėstymo parinktis ir t. T. Norėdami parodyti savo meno kūrinius, galite naudoti švarų tinklelio išdėstymą, filtruojamą aplanką ar pasirinktinius maketus šia tema.

Perskaitykite mūsų pilną saulėgrįžos apžvalgą.

Pradėkite nuo saulėgrįžos šiandien!

16. Nova

nova-wordpress-tema

„Nova“ yra paprasta, tačiau dar sudėtingesnė „Elegantiškų temų“ „WordPress“ tema. Tema pateikiama su standartinių funkcijų ir funkcijų rinkiniu, leidžiančiu sukurti bet kokio pobūdžio svetaines, tokias kaip verslo svetainė, aplankas ar fotografijos svetainė..

Jame yra paprastas ir gražus galerijos išdėstymas, kuriame galite pristatyti savo projektus tinklelyje. Galite parodyti savo aplanką mažais, vidutiniais ar dideliais dydžiais, be šoninės juostos ir be teksto. Taip pat galite apsaugoti kai kuriuos savo svetainės projektus slaptažodžiu.

„Nova“ tema visiškai reaguoja, todėl jūsų svetainė bus puikiai rodoma visuose įrenginiuose. Tam, kad padėtumėte lengvai suprojektuoti savo svetainę, jame yra puikus Temų parinkčių skydelis, trumpieji kodai ir puslapio šablonai.

Perskaitykite mūsų išsamią „Nova“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Nova“ šiandien!

17. Mėnulis

moone-wordpress-tema

„Moone“ yra kūrybinga „WordPress“ fotografijos tema, turinti puošnų dizainą ir turtingas savybes. Tema integruota su „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės papildiniu, kad galėtumėte suprojektuoti ir tinkinti savo svetainę naudodami jos vilkimo ir išleidimo funkciją..

Tema pateikiama su 3 skirtingais pagrindinio puslapio variantais, kurie atrodo be galo nuostabiai. Jei jums patinka bet kuris iš jų, galite juos įdiegti vienu spustelėjimu ir pritaikyti pagal savo vaizduotę. Jame yra įvairių tipų nuotraukų galerijos, įskaitant mūro galeriją, tinklelio galeriją, viso ekrano tinklelį ir slankiklį, juostinį slankiklį ir slaptažodžiu apsaugotas galerijas..

Be to, „Moone“ tema turi galingą antraščių kūrimo priemonę, leidžiančią žaisti su savo kūryba. Jis pasižymi pažangia tipografija ir greitaveikiu.

Pradėkite nuo „Moone“ šiandien!

18. Temifikuokite begalinę

themify-begalinis-wordpress-tema

Jei jums patinka begalinis slinkties dizainas, „Themify Infinite“ yra tobula tema jums. Tai graži, reaguojanti „WordPress“ tema, skirta dalintis istorijomis su viso pločio didelėmis nuotraukomis. Fotografai gali pasidalyti savo nuostabiomis nuotraukų istorijomis šia fantastine tema.

Tema sukurta kartu su galingu „Themify“ puslapių kūrimo įrankiu, kad būtų užtikrintas paprastas ir lengvas pritaikymas vartotojams, neturintiems kodavimo įgūdžių. Jei norite, kad istorijos geriau atrodytų, galite pridėti lipnią antraštę, mega meniu, lipnią šoninę juostą, pasirinktinius bendrinimo mygtukus ir kt.

Ši tema yra visiškai palaikoma „WooCommerce“, todėl galite sukurti parduotuvę savo svetainėje ir parduoti savo produktus.

Perskaitykite visą mūsų „Themify Infinite“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Themify Infinite“ šiandien!

19. Avada

avada-tema-fotografija-svetainė

„Avada“ yra visų laikų populiariausia „WordPress“ tema „1“, pasiekiama „ThemeForest“ prekyvietėje. Tai buvo populiariausia tema per pastaruosius 6 metus ir ji sėkmingai išlaikė vidutiniškai 4,7 žvaigždutės vertinimus iš 5 žvaigždučių.

Perskaitykite šį palyginimą tarp „Divi vs Avada“.

„Avada“ yra daugiafunkcinė tema, kurią galite naudoti bet kokio tipo tinklalapiuose. Sukurtas kartu su galingu „Fusion Builder“, galite tiksliai vilkti ir mesti elementus į vietą ir šia tema sukurti nuostabius puslapius. Fotografijos temai pateikiami tinklelių ir mūro galerijų išdėstymai, vaizdų užvedimo efektai ir dar daugiau pritaikymo parinkčių.

Avada turi daugiau nei 45 stulbinančius iš anksto nustatytus demonstracinius demonstracinius vaizdus, ​​įskaitant keletą fotografijos demonstracinių demonstracijų. Galite pasirinkti demonstracinę versiją, įdėję ją į savo svetainę vienu paspaudimu ir iškart paruošdami savo svetainę.

Perskaitykite mūsų išsamią Avada apžvalgą.

Pradėkite nuo „Avada“ šiandien!

20. Užlenkite

aplanko tema-fotografija-svetainė

„Enfold“ yra dar viena perkamiausia „premium“ universalioji tema. Šią temą galite naudoti kurdami svetaines įvairioms nišoms, įskaitant verslo, portfelio, fotografijos ir laisvai samdomų svetainių svetaines. Jis turi platų funkcijų ir pritaikymo parinkčių spektrą, leidžiantį sukurti bet kokio tipo svetaines, kurios jums patinka.

„Enfold“ tema yra optimizuota greičio, todėl ji įkeliama greičiau ir padeda padaryti gerą įspūdį auditorijai. Tai visiškai reaguojanti tema, dėl kurios jūsų svetainės turinys puikiai atrodo visuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir nešiojamuosius kompiuterius.

Norėdami sukurti profesionalios fotografijos temą, joje pateikiamos parinktys kurti nuostabias skaidrių demonstracijas, aplanko puslapius ir „Ajax“ aplanką. Jame yra daugybė fotografavimo demonstracinių versijų, todėl galite įdiegti 1 su vienu paspaudimu ir greitai pritaikyti savo svetainei.

Perskaitykite visą mūsų „Enfold“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Enfold“ šiandien!

21. Highendis

highend-theme-photography-site

„Highend“ yra populiari daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Tai geriausiai parduodama „WordPress“ tema „Mojo“ prekyvietėje, turinti 29 000 vartotojų ir įvertinusi 5 žvaigždutes. Tema tinka kurti įvairiausioms svetainėms, įskaitant tinklaraštį, internetinę parduotuvę, nukreipimo puslapį, fotografiją ar aplanką.

Temą sudaro daugiau nei 16 profesionaliai sukurtų demonstracinių svetainių. Galite lengvai įdiegti bet kurią iš demonstracinių versijų, kad galėtumėte lengvai pradėti naudotis savo svetaine. „Highend“ temos pritaikymas yra malonus dėl jos nuostabios vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonės.

Į šią temą įeina garsūs „premium“ įskiepiai „WPBakery Page Builder“, skirti „WordPress“, „Slider Revolution“, „Layer Slider 5“ ir „Essential Grid“ nemokamai. Šie papildiniai prideda puikių temos funkcijų, kurios, savo ruožtu, padeda sukurti profesionalios fotografijos svetainę.

Perskaitykite mūsų išsamią „Highend“ apžvalgą.

Pradėkite nuo Highendo šiandien!

22. Smeigtukas

pinhole-wordpress-tema

„Pinhole“ yra profesionali „WordPress“ galerijos tema, skirta kūrybingiems fotografams. Jame yra daugybė skirtingų fotografijos stilių ir variantų, kurių reikia fotografams.

Naudodamiesi „Pinhole“ tema, galite gražiai parodyti savo nuotraukas ir profesionaliai pasiūlyti fotografavimo paslaugas. Galite lengvai nustatyti ribotas kliento prisijungimo funkcijas, atsisiųsti paveikslėlius ir nuotraukų koregavimo parinktis.

„Pinhole“ yra 8 stilingų fotografijos svetainių demonstracinės versijos ir daugiau nei 30 galerijos išdėstymų, kad būtų lengva suprojektuoti jūsų fotografijos svetainę.

Pradėkite nuo „Pinhole“ šiandien!

23. Forma

forma-WordPress tema

Jei norite parodyti savo naujausius darbus ir projektus naudodamiesi vaizdais, „Shape“ yra puikus pasirinkimas jums. Tai graži fotografijos tema, leidžianti sukurti svetainę ir dalytis nuotraukomis internete.

Formos tema turi švarų, minimalistinį dizainą ir sklandų perėjimo efektą. Jame yra visas rinkinys funkcijų, tokių kaip filtruojamos galerijos, „Ajax“ kontaktinė forma, „Google“ žemėlapiai su nuvilkimo funkcija ir kt., Kurie padeda sukurti visiškai veikiančią svetainę.

Be to, jis turi pasirinktinį logotipą ir foną, bendrų socialinių tinklų parinkčių, pasirinktinių valdiklių ir trumpųjų kodų, skirtų jūsų svetainei kurti..

Pradėkite nuo „Shape“ šiandien!

24. „BeTheme“

Betheme-fotografijos svetainė

„BeTheme“ yra dar viena perkamiausia „WordPress“ tema „Themeforest“ prekyvietėje. Tai galinga daugiafunkcinė tema, kurią galite naudoti kurdami daugybę įvairių svetainių.

„BeTheme“ turi daugybę iš anksto sukurtų svetainių, turinčių labai paprastą diegimą vienu spustelėjimu. Kiekviena demonstracinė svetainė yra suprojektuota su meile ir rūpesčiu, kad būtų suteikta profesionalių vaizdų. Norėdami sukurti fotografijos svetainę, galite importuoti fotografijos demonstracinę versiją, lengvai pritaikyti ją ir pradėti naudoti.

Tema lengva ir greita, todėl jūsų svetainė bus įkeliama greičiau, net ir turint daug vaizdų.

Perskaitykite visą mūsų „BeTheme“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „BeTheme“ šiandien!

25. Kūryba

„creativo-WordPress“ tema

„Creativo“ yra patogi naudoti, tačiau galinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema, skirta kūrybingiems žmonėms. Naudodamiesi šia tema galite sukurti fotografavimo svetainę, taip pat įvairias kūrybines svetaines, skirtas tinklaraščiams rašyti, vestuvėms ir vestuvėms, gyvenimo būdui, fitnesui ir kt..

„Creativo“ temą sudaro 3 geriausi „WordPress“ papildiniai: „WordPress“ sukurtas „WPBakery Page Builder“, „Revolution Slider“ ir „LayerSlider“. Naudodamiesi šiais papildiniais, naudodamiesi šia tema, galėsite mėgautis puikiomis funkcijomis ir funkcijomis.

Temoje yra 17 paruoštų naudoti svetainių, kurias galima importuoti vienu paspaudimu. Tada, naudodamiesi vizualinio puslapio kūrimo priemone, galite redaguoti kiekvieną skyrių, vilkti ir mesti elementus bei kurti savo svetainę.

Perskaitykite visą mūsų „Creativo“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Creativo“ šiandien!

26. Kallyas

kallyas-tema-fotografija-svetainė

„Kallyas“ yra kūrybinga daugiafunkcinė tema. Sukurtas kartu su galingu „Visual Builder“, jis siūlo begalines dizaino galimybes ir malonią projektavimo patirtį. Galite tiesiog vilkti ir mesti elementus, tada lengvai juos redaguoti spustelėdami. Yra daugiau nei 100 iš anksto paruoštų elementų, tinkančių bet kuriai programai ar svetainei.

Naudodami „Kallyas“ gausite daugiau nei 60 stulbinamų, iš anksto paruoštų demonstracinių demonstracijų. Galite įdiegti demonstracinę versiją vienu spustelėjimu, pakeisti turinį ir per kelias minutes padaryti svetainę parengtą.

Profesionalios fotografavimo svetainėje galite pasirinkti iš daugybės skaidrių, daugybės aplanko maketų, nuotraukų ir vaizdo galerijų ir kt. Tada naudodamiesi galingomis funkcijomis galite susikurti profesionalią svetainę..

Perskaitykite mūsų išsamią „Kallyas“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Kallyas“ šiandien!

27. Poveikis

ekspozicija - „WordPress“ tema

Jei norite sukurti internetinę svetainę, kurioje būtų galima eksponuoti internete, ekspozicijos tema yra tobula tema. Tai nuostabi, reaguojanti fotografijos tema, leidžianti pateikti savo svetainės turinį su stulbinančiomis nuotraukomis.

Temoje yra 2 įmontuoti skaidrės, leidžiančios jums sukurti grakščias skaidrių demonstracijas. Galite demonstruoti nuostabiausias savo nuotraukas skaidrėse ir pritraukti vartotojų dėmesį. Norėdami dar labiau pritaikyti savo svetainės išvaizdą, joje yra nesudėtingų variantų pakeisti spalvas ir šriftus.

Svarbiausia, kad jame yra vizualus „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė, leidžianti lengvai redaguoti bet ką savo svetainėje. Pradedantiesiems yra daugybė įmontuotų puslapių išdėstymų, kuriuos galite pasirinkti ir naudoti tik šiek tiek pakeisdami..

Pradėkite nuo „Exposure“ šiandien!

28. Bruklinas

brooklyn-tema-fotografija-svetainė

Bruklinas yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kuri puikiai tinka fotografijos svetainėms, taip pat kitų tipų svetainėms. Jį sudaro daugiau nei 42 iš anksto paruoštų svetainių, paruoštų diegti ir naudoti vienu spustelėjimu. Galite pasirinkti fotografavimo demonstracinę versiją ir greitai paleisti savo svetainę.

Bruklino tema turi galingą administratoriaus skydą, su kuriuo galite konfigūruoti visus temos nustatymus ir tinkinti savo svetainę. Jei norite naudoti šią temą, jums nereikia turėti jokių kodavimo žinių.

Temoje yra išplėstiniai aplanko išdėstymo variantai ir parinktys, įskaitant karuselinį aplanką, filtruojamo tinklelio aplanką, stulpelių išdėstymą, portfelio elementų atotrūkį, antraštės poziciją ir kt. Panašiai, joje yra išplėstinės antraštės, tinklaraščių išdėstymo ir profesionalių svetainių parinktys..

Perskaitykite mūsų išsamią Bruklino apžvalgą.

Pradėkite nuo Bruklino šiandien!

29. Blizga

gleam-wordpress-tema

„Gleam“ yra unikalaus stiliaus „WordPress“ tema, tinkanti kūrybingiems fotografams. Jame yra žvalūs efektai ir sklandūs „Ajax“ krovimo būdai, kad būtų sukurta savita patirtis. Tema leidžia kiekvienam savo svetainės puslapiui naudoti pasirinktinius viso puslapio fono paveikslėlius.

Kad jūsų portfelio nuotraukos atrodytų stulbinančiai, tema leidžia per visą ekraną aplanko skyrių. Galerija ir tinklaraščio skyriai taip pat pateikiami vienodai gražiai.

Gleam tema yra visiškai atsakinga ir tinkama tinklainei. Taigi, jūsų svetainė bus gerai pritaikyta bet kokio tipo įrenginiui ar ekranui.

Pradėkite nuo „Gleam“ šiandien!

30. Vienintelis

vienintelė tema-fotografija-svetainė

„Solene“ yra graži tema, į kurią įdėta fotografams pritaikytų konkrečių nuotraukų maketų. Ši tema yra skirta „Qode Interactive“ ir yra viena iš populiariausių jų temų. Tema suteikia jūsų vaizdų apsaugą slaptažodžiu, o tai neleidžia niekam nemokamai naudotis jūsų nuotraukomis. Dėl nesenstančio dizaino ir daugybės galerijos maketų bei skaidrių ši tema tinka vestuvių fotografams, foto studijoms, mados fotografams ir dar keliems.

Tema yra parengta „WooCommerce“, todėl tai yra greito fotografavimo el. Prekybos svetainės tema. „Solene“ sukurta laikantis šiuolaikinių kodų standartų, leidžiančių ją tinkamai reaguoti. Turėdami daugiau nei 800 šriftų stilių ir lengvą spalvų perjungimą, savo fotografavimo svetainę galite suprojektuoti taip, kaip jums patinka.

Kaip ir kitos populiarios „WordPress“ temos, „Solene“ yra mobiliesiems pritaikyta ir SEO optimizuota tema fotografams.

Pradėkite nuo „Solene“ šiandien!

31. Salietiškas

pagrindinė tema-fotografija-svetainė

„Salient“ yra reaguojanti daugiafunkcinė tema, leidžianti kurti svetainę kaip ekspertui. Komplekte yra daugiau nei 25 išsamūs svetainės demonstraciniai variantai ir 250 profesionaliai sukurtų skyrių šablonų, skirtų palengvinti interneto svetainių kūrimą pradedantiesiems.

Be to, jis turi daugiau nei 525 trumpųjų kodų ir daugybę konfigūravimo parinkčių. Norėdami pritaikyti savo svetainės išvaizdą, galite naudoti daugiau nei 3500 gražių piktogramų, neribotų spalvų ir daugiau nei 800 „Google“ šriftų. Be to, joje yra daugybė antraščių išdėstymo formų, skirtų jūsų svetainės antraštės skilčiai formuoti.

Norėdami padėti jums sukurti fotografijos svetainę, joje yra mūrinių vaizdų galerijos, begalinis jūsų tinklaraščio ir aplanko slinktis, rūšiuojamas rinkinys ir 9 aplanko stiliai. Tema yra SEO optimizuota ir greita pakrovimas.

Pradėkite nuo „Salient“ šiandien!

32. Kamera

kamera-WordPress tema

Kamera yra nuostabi fotografijos „WordPress“ tema, skirta fotoaparatų mėgėjams ar fotografams. Nesvarbu, ar jums patinka fotografuoti tik kaip hobį, ar tai darote profesionaliai, galite sukurti puikią svetainę su „Camera“ tema ir grakščiai parodyti savo nuotraukas.

Fotoaparato temoje yra minimalus dėmesys, nesiblaškantis jūsų nuotraukoms rodyti. Galite pridėti matomus vaizdus kartu su unikaliomis nuotraukų serijomis viso pločio karuselėje tiek kraštovaizdžio, tiek portreto vaizdams. Tai puiki kelionių tinklaraščių, maisto tinklaraščių, gyvenimo būdo tinklaraščių ir nuotraukų serijų tema.

Jis visiškai reaguoja ir yra mobilus. Taigi, jūsų svetainė puikiai atrodys visų tipų įrenginiuose ir ekranuose.

Pradėkite nuo „Camera“ šiandien!

33. Zefyras

Zephyr-WordPress tema

„Zephyr“ yra švari ir elegantiška „WordPress“ tema grožio mėgėjams. Naudodamiesi šia tema, galite sukurti gražią nuotraukų tinklaraščių svetainę.

Temoje yra daugiau nei 30 nuostabių pagrindinio puslapio maketų, daugiau nei 10 antraščių stilių, kelios galerijos parinktys ir kt. Galite pasirinkti bet kokį dizainą, nes kiekvienas dizainas turi profesionalų vaizdą. Norėdami pritaikyti dizainą, jis turi pritaikymą priekyje, kuris leidžia pakeisti parinktis naudojant realiojo laiko tiesiogines peržiūras.

Tema leidžia kurti galerijas viename stulpelyje, 2 stulpeliuose, 3 stulpeliuose arba 4 stulpeliuose. Taip pat galite pridėti skaidrių demonstraciją, kad galėtumėte bendrinti nuotraukas savo tinklaraštyje.

Perskaitykite mūsų išsamią „Zephyr“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Zephyr“ šiandien!

34. Šiaurė

šiaurės „WordPress“ tema

„Šiaurė“ yra estetiškai sukurta „WordPress“ tema, skirta demonstruoti naujausius savo projektus, fotografijas ir vaizdo įrašus. Skirtingai nuo kitų temų, ji turi tik pačias naudingiausias funkcijas ir neturi nieko nereikalingo. Todėl galite iš karto susikurti gražią portfelio svetainę ir nereikia klaidžioti čia ir ten.

Naudodamiesi šiaurės tema galite lengvai pridėti gražią karuselę ir plytelių, kvadrato ar mozaikos galerijas į savo svetainės projektus. Tada tinkinimo priemonėje galite lengvai tinkinti projektus ir visą svetainės dizainą naudodami tiesioginę apžvalgą. Galite pakeisti spalvas, logotipą, šriftus ir tt, norėdami tiesiog sukurti intelektualų stilių.

Tai 100 procentų reaguojanti tema, pritaikyta visiems jūsų įrenginiams, įskaitant mažo ekrano mobiliuosius įrenginius, planšetinius kompiuterius ir stalinius kompiuterius. Be to, tai žaibiška ir optimizuota SEO.

Pradėkite nuo šiaurės šiandien!

35. Nuostabus

Wunderful-WordPress tema

„Wunderful“ yra švari, minimali „WordPress“ tema, turinti nuostabią išvaizdą. Tai puikiai tinka fotografams, norintiems pasidalyti savo nuotraukomis kartu su tinklaraščių istorijomis. Jame yra tinklelis ir sąrašo stiliaus pagrindinio puslapio išdėstymas, kuriame galite pateikti savo tinklaraščio straipsnius su rodomais vaizdais.

Norėdami pateikti savo nuotraukas galerijose, galite sukurti gražią galeriją su šviesdėže ir pagrįstą galeriją. Jame yra įmontuota lengva ir patogi temų parinkčių panelė, skirta jūsų svetainei suprojektuoti pagal jūsų mėgstamą stilių.

Jis turi neribotas akcento spalvas, logotipą ir „favicon“ įkėlėją, „Google“ šriftus, lipnią šoninę juostą, valdiklius ir kt., Kad tinkintų jūsų svetainės dizainą. Tema yra puikus pasirinkimas pagrindinėje nuotraukų tinklaraščių tinklalapyje.

Perskaitykite visą mūsų „Wunderful“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Wunderful“ šiandien!

36. Themify Elegant

jų - elegantiška - tema

„Themify Elegant“ yra sudėtinga „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Themify“. Tai daugiafunkcinė tema, kurią galite naudoti kurdami tinklaraštį, įmonės svetainę, aplanką ar fotografijos svetainę.

Tema sukurta naudojant minimalų dizainą ir daug dėmesio skiriant spausdinimui, kad jūsų įrašai atrodytų puikiai. Jame yra portfelio variantai tinklelyje ir mūro išdėstymas, vaizdų filtro funkcija ir stilingos galerijos miniatiūrų efektai, kad gražiai pateiktumėte savo nuotraukas..

Kad galėtumėte greitai pakeisti išvaizdą, jame yra 6 alternatyvios spalvų odos. Norėdami pakeisti viską nuo antraštės iki poraštės, joje yra paprastas tinkinimo skydelis.

Pradėkite nuo „Themify Elegant“ šiandien!

37. Užtemimas

užtemimas-WordPress tema

„Eclipse“ yra elegantiška „WordPress“ fotografijos ir tinklaraščių tema. Jis pasižymi sklandžiai reaguojančiu išdėstymu, kuris puikiai rodo visus puslapius, vaizdus ir galerijas visuose ekranuose, neatsižvelgiant į jų ekrano skiriamąją gebą ir dydį..

Į „Eclipse“ temą įtrauktas galerijos šablonas ir aplanko įrašai, kad įdomiai pateiktumėte savo fotografiją ir meno kūrinius. Jame yra standartinis tinklaraščio šablonas, kuriame galite pridėti vaizdų ir naudoti ir rodomus vaizdus. Tai taip pat leidžia rodyti naujausias „Instagram“ nuotraukas naudojant viso ekrano valdiklį.

Jei norite parduoti savo nuotraukas ar bet kokius produktus, galite lengvai sukurti parduotuvės puslapį ir pradėti pardavinėti. Tema giliai integruota su galingiausia el. Prekybos programine įranga: „WooCommerce“.

Pradėkite nuo „Eclipse“ šiandien!

38. Narcos

narcos-wordpress-tema

„Narcos“ yra kūrybinga daugiafunkcinė tema, sukurta „Tesla Themes“. Tema tinka kurti paprastas verslo svetaines, kūrybines laisvai samdomų svetainių, portfelių ir fotografijos svetaines. Jame yra 6 stulbinantys tinklalapių demonstraciniai variantai, kurie parodys, ką jis gali sukurti.

Fotografijos svetainėje joje pateikiamos kelios portfelio puslapio parinktys, tokios kaip vienas rinkinys, 2 stulpelių pločio portfelis arba 3 stulpelių dėžutės. Taip pat galite gražiai parodyti savo vaizdo įrašus naudodami šią temą.

Tema yra optimizuota greičio, suderinama su įvairiomis naršyklėmis, parengta socialinė medija ir parengta lokalizacija. Tai puiki tema atsisiųsti ir pradėti kurti fotografijos svetainę.
Pradėkite nuo „Narcos“ šiandien!

39. Optimizatorius

optimizatorius-tema-fotografija-svetainė

„Optimizer“ yra nemokama ir „WordPress“ tema, tinkanti įvairių tipų svetainėms. Tai daugiafunkcinė tema, turinti didžiulį rinkinį funkcijų ir tinkinimo parinkčių. Naudodamiesi šia tema, galite sukurti įmonės svetainę, tinklaraštį, aplanką, taip pat fotografijos svetainę.

„Optimizer“ tema yra su dešimtimis paruoštų šablonų, iš kurių galite rinktis. Jei jums patinka demonstracinis šablonas, galite jį importuoti į savo „WordPress“ svetainę vienu spustelėjimu ir paruošti savo svetainę atlikdami nedidelius turinio pakeitimus..

Puikiai tinka fotografijos svetainėms, joje yra išplėstinės antraštės tinkinimo parinktys, 5 galerijos stiliai, pasirinktiniai šriftų įkėlimai, vilkimo valdikliai ir kt. Turėdami platų parinkčių rinkinį, naudodami „Optimizer“ galite sukurti visiškai funkcionalią fotografavimo svetainę..

Perskaitykite mūsų pilną „Optimizer“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Optimizer“ šiandien!

40. Nojus Lite

noah-lite-wordpress-tema

„Noah Lite“ yra nemokama „WordPress“ fotografijos tema, kurią sukūrė „Pixelgrade“. Jis turi žavų dizainą, kuris pabrėžia jūsų unikalią asmenybę ir padeda sukurti savo prekės ženklą. Temos išdėstymas atrodo švarus ir tiesiog stulbinantis.

Naudodamiesi šia tema, galite sukurti visą fotografavimo svetainę su pagrindine nuotrauka pagrindiniame puslapyje, o nuotraukų galerijomis – tinkleliu. Galite pridėti nuotraukų galerijose, nustatyti miniatiūras ir pasirinkti užvedimo efektus. Taip pat prie savo galerijos vaizdų galite pridėti bendrinimo mygtukus.

Tema parengta naudoti mobiliesiems įrenginiams ir pritaikyta visiems įrenginiams. Nesvarbu, kokį įrenginį žmonės naudoja jūsų svetainei pamatyti, jūsų svetainės turinys atrodys puikiai.

Pradėkite nuo „Noah Lite“ šiandien!

41. Themify Stack

themify-stack-theme

„Themify Stack“ yra stilinga, reaguojanti „WordPress“ tema, įkvėpta „Windows 8 Metro“ dizaino. Tai idealiai tinka demonstruoti savo aplankus (dizainas ir fotografija) ir kurti el. Prekybos ar įmonių svetaines.

Tema pateikiama su įmontuotu „Plytelių“ priedu. Tai leidžia jums sukurti plytelių mūro išdėstymą, kuriame galite parodyti savo naujausius darbus. Jis taip pat turi portfelio skyriaus pašto filtrą ir skirtingus „WordPress“ pašto formatus mūro išdėstyme.

Jei norite parduoti savo nuotraukas ar bet kuriuos kitus produktus, galite lengvai juos parduoti, nes jis turi visišką „WooCommerce“ palaikymą.

Perskaitykite visą „Themify Stack“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Themify Stack“ šiandien!

42. Nuotrauka

fotografija - „WordPress“ tema

Fotografija yra nemokama „WordPress“ tema, sukurta fotografams ir tinklaraštininkams. Naudodamiesi šia tema galite lengvai sukurti fotografijos ar aplanko svetainę. Jame yra viso pločio antraštės vaizdas ir nuostabi mūro paveikslėlių galerija pagrindiniame puslapyje.

Tema yra švari, todėl jūsų nuotraukos tikrai atrodys puikiai. Be to, ji visiškai reaguoja, tai reiškia, kad jūsų svetainė ir vaizdai puikiai tiks bet kuriame ekrane ir atrodys puikiai.

Kitos temos ypatybės yra begalinės spalvos, „WooCommerce“ palaikymas, socialinės žiniasklaidos integracija, SEO palaikymas ir kt.

Pradėkite nuo fotografavimo šiandien!

43. Begalinė fotografija

begalinė fotografijos tema

Begalinė fotografija yra dar viena nemokama „WordPress“ tema fotografijos svetainėms, pasiekiamoms „WordPress.org“. Temoje pateikiamos nuotraukų tinklaraščių rašymo, dalijimosi nuotraukomis ir galerijų parinktys.

Tema yra tokia paprasta ir lengvai naudojama, kad kiekvienas gali konfigūruoti temos parametrus ir pritaikyti jos dizainą. Jame yra visiškai integruota „Live WordPress Customizer“, todėl galite lengvai ir greitai pakeisti savo svetainės dizainą naudodami tiesiogines peržiūras.

Pagrindinės temos ypatybės yra reaguojantis dizainas, antraštės ir poraštės parinktys, pritaikytas fonas ir spalvos, graži rodoma skiltis, socialinės žiniasklaidos integracija ir kt..

Pradėkite nuo „Acme Photography“ šiandien!

44. Fotografija

fotografo tema

„Fotografie“ yra moderni „WordPress“ fotografijos tema su minimaliu dizainu ir aukštos kokybės funkcijomis. Tai padeda lengvai sukurti paprastą ir elegantišką fotografavimo svetainę. Jis sukurtas naudojant „WordPress Live Customizer“ ir leidžia jums suprojektuoti savo svetainę naudojant tiesiogines peržiūras, todėl darbas yra paprastas ir greitas.

Į temą įtrauktas turinio turinio skyrius ir herojaus turinys, skirtas pabrėžti jūsų naujausius ir populiarius įrašus. Tada, norint parodyti savo profesinius įgūdžius ir fotografijas, jis turi gražų portfelio išdėstymą tinklelio stiliumi.

Fotografijos tema buvo sukurta naudojant standartinį kodą ir pasižymi visiškai reaguojančiu dizainu. Taigi, jūsų svetainė puikiai atrodys visų tipų įrenginiuose ir ekranuose.

Pradėkite nuo „Fotografie“ šiandien!

45. Fotopresas

fotopresas-WordPress tema

„Photopress“ yra paprasta ir graži „WordPress“ tema fotografams, dizaineriams ir kūrybingiems laisvai samdomiems specialistams. Tema leidžia jums sukurti nuostabią portfelio svetainę, kad būtų galima nepriekaištingai parodyti savo darbus.

Ši tema pasižymi patikimu kodu ir našumu, nes ji sukurta naudojant pramonės standartinius kodus. Tai taip paprasta naudoti ir pritaikyti, kad kiekvienas gali sukurti visą fotografavimo svetainę naudodamas šią temą.

Temoje yra pasirinktiniai šriftai, spalvos ir logotipai, kad galėtumėte naudoti savo dizainą. Be to, pridėję savo „Instagram“ nuotraukų, pasirinktinę autorių teisių informaciją, adresą ir socialinės žiniasklaidos piktogramas, galite padaryti svetainės poraštę patrauklią.

Pradėkite nuo fotopresų šiandien!

46. ​​Nuotrauka tobula

foto tobulas „WordPress“

„Photo Perfect“ yra nemokama „WordPress“ tema, tinkanti fotografams, nuotraukų tinklaraštininkams ir kūrybingų profesionalų programoms. Temoje yra didelis antraštės vaizdas kartu su mūro portfelio dalimi, kad būtų galima parodyti jūsų nuotraukas.

Tema taip pat leidžia tinkinti antraštę ir suteikti jūsų svetainei naują išvaizdą. Taip pat galite pakeisti dizainą naudodami pasirinktinius valdiklius, pasirinktines spalvas, pasirinktinius meniu ir kt.

„Photo Perfect“ tema yra visiškai reaguojanti tema, kuri gerai prisitaiko prie bet kurio ekrano ar įrenginio. Jis sukurtas naudojant „WordPress Live Customizer“, todėl lengva pritaikyti temą.

Pradėkite nuo „Photo Perfect“ šiandien!

47. Nemokama „CyberChimps“ fotografijos tema

kibernetinių šimpanzių fotostudija

„CyberChimps“ nemokamos fotografijos tema pateikiama su pagrindinėmis funkcijomis, reikalingomis fotografams ir fotostudijoms. Tarp jų yra vaizdų galerija, mūro aplankas, importavimas vienu paspaudimu ir dar daugiau.

Naudodami nemokamą šios temos versiją gausite iš anksto suprojektuotą 6 skyrių pagrindinį puslapį, iš anksto sukurtą apie ir kontaktinius puslapius, „Google“ šriftų palaikymą, tinkintus įrašų ir puslapių išdėstymus ir dar daugiau.

Pilna versija taip pat palaiko internetinę parduotuvę, pagrindinio puslapio skaidrę ir animaciją, 10 skyrių pagrindinį puslapį ir prioritetinį palaikymą, kuris padės išspręsti bet kokias problemas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „WordPress“ fotografavimo temas. Šiame straipsnyje išvardytos temos buvo kruopščiai atrinktos po to, kai išsamiai apžvelgtos funkcijos ir funkcijos. Taigi, galite pasirinkti bet kurią iš išvardytų temų ir pradėti naudotis savo fotografavimo svetaine.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų pasirinktus geriausių daugialypių prekių prekyviečių el. Prekybos platformų sąrašus ir 27 geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos būtinai turite turėti! Ar jūs ieškote geriausių „WordPress“ fotografavimo temų? Jei esate aistringas fotografas, ieškantis tinkamos platformos savo nuotraukoms demonstruoti, geriausia fotografijos svetainės sukūrimas naudojant „WordPress“. Naudodamiesi „WordPress“ fotografavimo tema, galite lengvai sukurti profesionalios fotografijos svetainę ir prasmingai dalytis nuotraukomis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map