5 geriausi masinio el. Pašto siuntėjai už masinius el. Pašto sprogdinimus (palyginti)

geriausi masinių el. laiškų siuntėjai


Ar ieškote geriausių masinių el. Laiškų siuntėjų, kurie siunčia didelius el. Laiškus?

Panašu, kad el. Pašto sprogimas yra geriausias būdas pranešti savo žinią daugeliui žmonių iš karto. Tačiau yra teisingas ir neteisingas būdas el. Laiškus išpūsti.

Naudodami masinius el. Pašto siuntėjus, galite iškart išsiųsti tūkstančius el. Laiškų savo abonentams ir paversti juos klientais.

Pažvelkime į geriausius masinių el. Laiškų siuntėjus rinkoje.

Masinio el. Pašto siuntėjo pasirinkimas jūsų masiniam el. Pašto sprogdinimui

El. Pašto sprogimas yra tiesiog vienas el. Pašto pranešimas, kuris iškart siunčiamas didelei gavėjų grupei. Dėl el. Pašto sprogimo gavėjai paprastai nėra nukreipiami strateginiu būdu – jie visi siunčia tą patį bendrąjį pranešimą.

Tačiau naudodami tinkamą masinio el. Pašto siuntėją galite suskaidyti savo abonentus į atskirą grupę, kad galėtumėte siųsti kiekvienai grupei pritaikytus el. Laiškus, savo ruožtu paversdami savo abonentus klientais. Yra dešimtys el. Pašto rinkodaros paslaugų, leidžiančių siųsti masinius el. Laiškus savo abonentams.

Šiame straipsnyje mes pasidalysime mūsų pasirinktu geriausių masinių el. Laiškų siuntėjų sąrašu.

1. „SendinBlue“: NEMOKAMAS masinio el. Pašto siuntėjas

„SendinBlue“

„SendinBlue“ yra masinio el. Pašto siuntėjas, leidžiantis lengvai siųsti masinius el. Laiškus. Dėl prieinamų kainų nustatymo variantų, jis yra idealus sprendimas tiek mažoms įmonėms, tiek įmonių vartotojams.

Geriausia yra tai, kad galite siųsti personalizuotus automatinius el. Laiškus savo vartotojams pagal jų elgesį.

Taip pat galite sudaryti visiškai segmentinius el. Pašto adresų sąrašus, kad galėtumėte nusiųsti tinkamą pranešimą tinkamam asmeniui. Turėdamas duomenų privatumą ir saugumą, „SendinBlue“ puikiai tinka siųsti didelius el. Pašto pranešimus jūsų abonentams.

Be masinio el. Pašto siuntimo, „SendinBlue“ teikia įrankius SMS rinkodarai, nukreipimo puslapiams ir skelbimų nustatymui ir dar daugiau.

Kaina: Iki 300 el. Laiškų per dieną NEMOKAMAI. „Premium“ planai prasideda nuo 25 USD per mėnesį iki 40 000 el. Laiškų.

2. Nuolatinis kontaktas: prieinamiausia masinio el. Pašto programinė įranga

Nuolatinis kontaktas

Pastovus kontaktas yra dar vienas masinio el. Pašto siuntėjas, pateikiamas kartu su galingu CRM, kuris leidžia valdyti jūsų el. Pašto abonentus.

Naudodamiesi nuolatiniais kontaktais, galite suaktyvinti daugybę el. Laiškų vartotojams, atsižvelgiant į jų pomėgius, ankstesnius apsilankymus svetainėje, pirkinius ir pan. Net galite automatiškai išsiųsti el. Laiškus gavėjams, kurie jų neatidarė per nurodytą laiką..

Kitos svarbios funkcijos apima nuvilkimo įrankį, pasirinktinius el. Pašto šablonus ir rinkodaros automatizavimą.

Kaina: Tai viena iš prieinamiausių masinio el. Pašto programinės įrangos šiame sąraše. Kainos prasideda nuo 20 USD per mėnesį, naudojant neribotą kiekį el. Laiškų ir 30 dienų nemokamą bandomąją versiją.

3. Lašas: masinio el. Pašto siuntėjas el. Prekybai

Lašelinė

„Drip“ yra didžioji el. Prekybos programinė įranga el. Paštu, kurią teikia lengvai naudojama e-komercijos CRM ir rinkodaros automatizavimo programinė įranga verslo vartotojams ir didelėms internetinėms parduotuvėms..

Tai leidžia giliau kalbėtis su klientais ir tinkamu metu siųsti el. Laiškus, suprantant jų ketinimus pirkti ir elgtis.

Kaina: Kainos prasideda nuo 49 USD per mėnesį iki 2000 kontaktų. Jie taip pat siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti paslaugą prieš ją įsigydami.

4. „ConvertKit“: masinio el. Pašto programinė įranga leidėjams

„ConvertKit“

„ConvertKit“ yra masinis elektroninio pašto siuntėjas, skirtas internetiniams kūrėjams, leidėjams ir verslo specialistams. Komplektuojama su el. Pašto dizaineriu ir gražiais įmontuotais el. Pašto šablonais, leidžiančiais iškart kurti ir išsiųsti masinius el. Laiškų sprogimus, ne visada pradedant nuo nulio.

Be to, tai taip pat leidžia kurti nukreipimo puslapius, kad daugiau lankytojų galėtų paversti prenumeratoriais ir klientais.

Vykdydami keletą integracijų, galite lengvai sujungti savo mėgstamas trečiųjų šalių rinkodaros programas su „ConvertKit“. Tai idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams.

Kaina: Iki 1000 abonentų NEMOKAMAI gali transliuoti daugybę el. Laiškų. Įmokų planas prasideda nuo 29 USD per mėnesį.

5. „AWeber“: populiariausias masinio el. Pašto siuntėjas

„AWeber“

„AWeber“ yra bene populiariausias mažų įmonių el. Pašto siuntėjas.

Čia yra keletas funkcijų, kurios jums patiks „AWeber“:

 • Kurkite gražius el. Laiškus su savo el. Pašto kūrėju
 • Tonų el. Pašto šablonų, todėl jums ne visada reikia pradėti nuo nulio
 • Dėl savo RSS į naujienlaiškį funkcijos galite automatiškai siųsti savo tinklaraščio įrašus iš savo tinklaraščio kanalo
 • Išbandykite savo temų eilutes, siuntimo laiką, el. Pašto turinį ir dar daugiau naudodamiesi A / B testavimo funkcija ir išsiaiškinkite, kas geriausiai tinka jūsų auditorijai..

Kaina: Jie siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją. Po to priemokų planas prasideda nuo 19 USD per mėnesį iki 500 abonentų ir neribotų el. Laiškų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius masinių el. Laiškų siuntėjus. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų straipsnį apie geriausius el. Pašto paslaugų teikėjus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map