6 geriausi 2020 m. Telefoninių paslaugų teikėjai (palyginti)

Geriausi palyginami telefoninių telefonų tiekėjai


Norite gauti paprastą telefono numerį savo svetainei?

Prabangūs telefono numeriai yra verslo numeriai, kuriuos lengva atsiminti ir reklamuoti.

Paprastai tuščias telefono numeris yra raidžių ir skaičių derinys, kuriame paprastai nurodomas jūsų įmonės pavadinimas arba frazė, kurią naudojate reklamai, ar viskas, kas susiję su jūsų verslu.

Nors atrodo, kad šiuos skaičius sunku suvaldyti, jis nėra toks sunkus, kaip atrodo. Šiame straipsnyje jums parodysime geriausias vietas, kur galite nusipirkti paprastą telefono numerį savo svetainei. Pabaigoje mes jums pasakysime, kaip pridėti mygtuką „Spustelėkite, jei norite skambinti“ naudodamiesi savo prabangos numeriu, kad lankytojai galėtų jums paskambinti tiesiai iš jūsų svetainės.

Kaip atrodo tuštybės numeris?

Kaip minėta aukščiau, tipiškas tuštybės numeris yra skaitmenų ir abėcėlių derinys. Tokio skaičiaus pavyzdys yra 1-800-GoFedEx (1-800-463-3339). Tai taip pat gali būti unikalus, pavyzdžiui, 8000-111-222 arba 1222-333-444 ir tt. Geriausia yra tai, kad tuštybės numerius lengva atsiminti.

Daugelis nemokamų numerių yra nemokami numeriai. Bet tai priklauso nuo jo prieinamumo. Paprastai jie parduodami principu „pirmas atėjai“.

Norėdami nusipirkti prabangaus telefono numerį, pirmiausia turėsite turėti verslo telefono paslaugą, kuri veikia kitaip nei vietiniai telefonai. Jei norite naudotis verslo telefono paslauga, jums reikės interneto ryšio. Štai kodėl ji taip pat vadinama VOIP (Voice over Internet Protocol) paslauga.

Norint naudotis šiuolaikiška verslo telefono paslauga, jums reikia tik prie interneto prijungto įrenginio. Iš esmės, kompiuteris, nešiojamas kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar mobilusis telefonas.

Tai reiškia, kad jums nereikia jokios specialios įrangos. Pažvelkime į kai kuriuos nemokamų telefonų tiekėjus.

1. „RingCentral“

„RingCentral“

„RingCentral“ yra vienas geriausių telefoninių telefonų teikėjų mažoms įmonėms. Tai siūlo nuostabias funkcijas, tokias kaip kelių eilučių telefono sistema, skambučių peradresavimas, skambučių laukimas, skambučių perkėlimas, vaizdo konferencijos, konferencijų skambučiai ir kt. Galite įsigyti nemokamą telefono numerį iš „RingCentral“, sumokėdami tik 30 USD papildomai pagal savo planą. Tai vienkartinė išmoka.

Kai tik prisiregistruojate, galite gauti nemokamą ir vietinį numerį tiesiai iš pačios prietaisų skydelio. Norėdami gauti savo prabangos numerį, turėsite kreiptis dėl jo atskirai. Tai bus patvirtinta per 10 dienų, po kurio galėsite naudoti tuščių numerių generatorių, kad sugalvotumėte unikalų jūsų verslui.

„RingCentral“ taip pat galite naudotis trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip „Gusto“, „Dropbox“, „Microsoft“ ir kt.

2. „Nextiva“

„Nextiva“

„Nextiva“ yra dar vienas verslo telefonų tiekėjas mažoms įmonėms, kurį galite išbandyti. Naudodamas internetinę plokštę, valdyti skambučius, balso pašto ir faksogramas yra labai lengva. Naudodami „Nextiva“ taip pat galite naudotis tokiomis paslaugomis kaip nemokamas vietinis skambinimas, skambučių nukreipimas, balso pašto pranešimų perkėlimas į el. Laiškus ir dar daugiau.

Taip pat galite gauti nemokamą numerį, kad jūsų vartotojai galėtų su jumis susisiekti nemokamai. „Nextiva“ yra keletas pažangiausių verslo telefono paslaugų funkcijų, tačiau ja naudotis lengva net pradedantiesiems. Pagal numatytuosius nustatymus jame nėra siūlomų telefonų numerių. Bet jie tai perka iš jūsų partnerių.

Norėdami rasti geriausias „Nextiva“ nuolaidas, apsilankykite mūsų pasiūlymų srityje!

3. Telefonas.com

Telefonas.lt

Phone.com siūlo nemokamus ir nemokamus vietinius numerius įmonėms. Bet jie turi mėnesio skambučio minučių limitą. Viršijus ribą jums kainuos brangiau.

Norėdami nustatyti savo nemokamą numerį, jie apmokestins jus vienkartiniu mokėjimu. Šie mokesčiai skiriasi atsižvelgiant į jūsų pasirinktą numerį ir kodą. Be paprastų telefonų numerių, jie taip pat siūlo įvairias komunikacijos funkcijas, kad lengvai valdytų jūsų verslą.

4. Žiogas

Žiogas

Žiogas yra dar vienas tuščių telefonų tiekėjas jūsų įmonėms. Jie siūlo visas virtualiojo numerio paslaugas, kurių jūsų verslui gali prireikti. Nuo nemokamų numerių iki vietinių ir net nemokamų telefonų numerių viskas yra jums. Norėdami įsitikinti, kad jūsų norimas numeris yra prieinamas, galite pasižiūrėti į jį per patį registracijos procesą.

Jei jau turite tuščią numerį, galite jį perduoti ir žiogui. Išskyrus tai, jūs taip pat turite keletą kitų variantų, tokių kaip verslo teksto siuntimas, skambučių peradresavimas ir nukreipimas, plėtiniai, pasirinktiniai sveikinimai ir kt..

5. „MyOperator“

„MyOperator“, prabangūs numeriai

„Mano operatorius“ yra dar viena gera vieta tiems, kurie ieško prabangaus telefono numerio savo verslui. Be tuščių telefonų numerių, jame taip pat yra virtualių ir nemokamų numerių. Taigi, atsižvelgiant į jūsų poreikius, galite pasirinkti bet kurį iš jų.

Pažangios jo savybės gali būti papildomas pranašumas plėtojant savo verslą. Pavyzdžiui, tai leidžia įrašyti skambučius su klientais. Analizuodami šiuos užrašytus skambučius galite išsiaiškinti dažnai reikalaujamus skambintojų reikalavimus ir stengtis juos įvykdyti.

Pasirinkę skambučių stebėjimo parinktį, galėsite sekti visus savo skambintojus ir užtikrinti, kad nepraleisite nė vieno potencialaus kliento. Savo tiesioginiame prietaisų skydelyje taip pat galite turėti išsamų pokalbį, kuris šiuo metu yra sujungtas, ir tuos, kuriuos praleido kiekvienas skyrius..

6. „RingBoost“

ringboost

„RingBoost“ yra dar viena nuostabi platforma, iš kurios galima nusipirkti prabangių telefonų numerius. Čia galite pasirinkti prabangių telefonų numerius pagal savo verslo kategoriją. „RingBoost“ yra geriausia įmonėms, norinčioms pasirinkti prabangų numerį atsižvelgiant į verslo tipą.

Iš „RingBoost“ įsigytus numerius galima lengvai persiųsti į bet kurį esamą telefono numerį. Jame yra jums jau sukurtų skaičių sąrašas. Galite tiesiog naršyti po jas ir pasirinkti jums labiausiai patinkantį.

Savo telefono tuštybės numerio reklamavimas

Naršymas mobiliesiems yra visų laikų aukščiausias lygis ir tikimasi, kad jis augs tik šiais metais.

Kadangi nemaža jūsų apsilankymų svetainė dalis vyksta iš mobiliųjų telefonų, jums svarbiausia, kad jūsų vartotojams būtų lengva paskambinti jums tiesiai iš jūsų svetainės vos spustelėjus..

Tai gali būti padaryta svetainėje pridėjus mygtuką „Spustelėti ir skambinti“. Pažiūrėkime, kaip tai padaryti.

Kaip pridėti mygtuką „Spustelėti ir skambinti“ į „WordPress“

Jei naudojate „WordPress“, į savo svetainę pridėti mygtuką „Skambučiai“ nėra sunku. Tai galite padaryti naudodami papildinį arba be jo.

Parodysime jums abiem būdais.

1 būdas: mygtuko „Spustelėti ir skambinti“ mygtuko pridėjimas su papildiniu

„WordPress“ saugykla yra pilna nuostabių papildinių, kurie padeda jums pridėti bet kurias jūsų svetainėje reikalingas funkcijas, įskaitant tvarkingą mygtuką „Spustelėti ir skambinti“. Geriausias iš jų yra įskiepis, vadinamas WP skambučio mygtukas. Šis papildinys skirtas „WordPress“ mygtukų „Spustelėti ir skambinti“ pridėjimu, kad būtų paprastesnė užduotis.

Naudodami šį papildinį galite pridėti stulbinantį skambutį be jokios profesionalios pagalbos. Jums užtenka vos kelių paspaudimų ir jums gera eiti. Papildinys taip pat leidžia tinkinti skambučių mygtukus, kad atitiktų jūsų svetainės ir prekės ženklo išvaizdą. „WP Call Button“ yra 100% reaguojanti į mobilųjį telefoną, todėl puikiai atrodo ir mažesniuose ekranuose. Štai kaip galite prie šio papildinio pridėti skambučio mygtuką.

2 būdas: mygtuko „Spustelėti ir skambinti“ mygtuko pridėjimas be papildinio

Šis metodas skirtas tiems, kurie iš tikrųjų nenori pridėti papildinio, kad pridėtų mygtuką „Spustelėti ir skambinti“. Savo numerius turite pridėti nuorodos forma naudodami tam tikrą formatą. Dabar pridėsite savo telefono numerį naudodami tel kaip priešdėlis skaičiuje.

Šią nuorodą galite pridėti prie savo tinklalapio ar šoninės juostos ar bet kurios turinio srities, esančios valdiklyje:

Tiesiog nukopijuokite šią spustelėjamą nuorodą bet kurioje vietoje, kurią norite įterpti.

Norėdami paskambinti, spustelėkite čia

Nepamirškite pakeisti telefono numerio, kurį čia rodėme, savo telefono numeriu. Dabar jūsų vartotojai gali tiesiog spustelėti nuorodą ir susisiekti su jumis neišeidami iš savo svetainės.

Dažnai užduodami klausimai, kaip pasirinkti prabangų numerį

Pažvelkime į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie tiesioginio telefono numerio pasirinkimą.

Q1. Kaip nemokamas telefono numeris skiriasi nuo nemokamo numerio?
Pradinis numeris yra skaičių ar abėcėlių seka arba gali būti abiejų derinys. Šių skaičių abėcėlės paprastai yra jūsų įmonės, produkto ar paslaugos pavadinimas. Tai taip pat gali būti tiesiog įsimenama skaičių seka. Šie numeriai gali būti nemokami arba gali būti vietiniai. Prabangaus numerio pavyzdys gali būti 1-800-GO-FED-EX.

Nemokamas numeris, kita vertus, yra numeriai, turintys specialų rinkimo kodą, kuriuo jūsų vartotojai gali skambinti nemokamai. Nemokamo rinkimo kodai JAV yra 800, 888, 877, 866, 855, 844 ir 833.

Q2. Ar svarbu iš anksto nustatyti mano tuštybės numerį??
Rinkdamiesi trumpąjį numerį, galite naudoti skirtingas prefiksų parinktis, tokias kaip 800, 888, 877, 866, 855, 844 ir tt. Tačiau daugelis žmonių renkasi 1-800 variantą, nes daugelis vartotojų jau yra su juo susipažinę, todėl jis atpažįstamas. Tačiau galite pasirinkti ir kitas galimybes.

Q3. Kokius žodžius turėčiau naudoti savo skaičiuje?
Idealiu atveju žodžiai jūsų tuščiame telefono numeryje turėtų būti jūsų produkto ar įmonės pavadinimas. Geriausias būdas pasirinkti žodį jūsų skaičiui yra pasirinkti tarp 7–10 raidžių. Tai darydami galite įsitikinti, kad žodžio pradžioje ar pabaigoje nėra jokio papildomo skaičiaus.

Q4. Ar galiu parduoti savo prabangaus telefono numerį??
Įsigiję tuščią numerį, jo parduoti negalite. FCC turi griežtas taisykles, draudžiančias prekiauti ir perparduoti nemokamus numerius. Kiekvienas bandęs tai padaryti gali patekti į teisines bėdas.

Q5. Ar galiu naudoti savo tuščią numerį su savo vietiniu numeriu??
Taip, jei turite vietinį numerį, galite naudoti jį su savo nemokamu telefono numeriu. Galite lengvai peradresuoti skambučius, kuriuos gavote naudodamiesi savo vietiniu numeriu, ir netgi nustatyti IVR, kad skambintojai būtų sujungti su tinkamu komandos nariu..

Q6. Ar kartotuvo numeris yra geresnis pasirinkimas mano verslui?
Daugelis vartotojų nenori rinktis žodžių, nes, palyginti su skaičiais, jų kaina yra aukšta. Retransliatoriaus numeris tokiais atvejais yra geras pasirinkimas. Šie skaičiai turi pasikartojančią schemą ir lengvai įsimenami.

Viskas. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums pridėti paprastą numerį į savo svetainę. Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip sukurti nemokamą verslo el. Paštą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map