6 geriausios „Mailchimp“ alternatyvos ir konkurentai (2020 m.)

geriausios „mailchimp“ alternatyvos


Ar ieškote geriausių „Mailchimp“ alternatyvų? „Mailchimp“ yra viena populiariausių el. Pašto rinkodaros paslaugų pasaulyje. Jį pasitiki milijonai vartotojų ir siūlo nemokamą planą su ribotomis funkcijomis.

Atsižvelgiant į tai, vien todėl, kad „Mailchimp“ yra toks populiarus ir turi nemokamą planą, dar nereiškia, kad tai geriausias pasirinkimas jūsų poreikiams. Tiesą sakant, rinkoje yra daugybė kitų el. Pašto rinkodaros paslaugų, kurios pasižymi geresnėmis funkcijomis nei „Mailchimp“.

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius „Mailchimp“ konkurentus & alternatyvos.

Geriausios „Mailchimp“ alternatyvos, kurias galite naudoti

 1. Nuolatinis kontaktas – Geresnis klientų aptarnavimas nei „Mailchimp“
 2. „Sendinblue“ – Geresnė automatika nei „Mailchimp“
 3. „AWeber“ – Siūlo daugiau šablonų nei „Mailchimp“
 4. Lašelinė – Pažangesnės funkcijos nei „Mailchimp“
 5. „GetResponse“ – Geriausias vartotojams, kuriems taip pat reikia internetinio seminaro
 6. „ConvertKit“ – Sukurtas specialiai leidėjams

Kodėl turėtumėte ieškoti „Mailchimp“ alternatyvų?

Dar 2001 m. „Mailchimp“ pradėjo veikti kaip el. Pašto rinkodaros paslauga. Tačiau dabar tai daro daug daugiau nei el. Pašto rinkodara – pradedant nukreipimo puslapiais, remarketingo skelbimais ir baigiant atvirukais.

Šiuo metu „Mailchimp“ yra „viskas viename“ rinkodaros rinkinys, skirtas jūsų verslui plėsti. Kaip ir visi „viskas viename“ rinkodaros rinkiniai, „Mailchimp“ naudoti reikia šiek tiek mokymosi kreivės. Jau neminint to, kad kuo daugiau funkcijų bus galima įsigyti, tuo staigesnė bus mokymosi kreivė. Ir „Mailchimp“ niekuo nesiskiria.

„Mailchimp“ taip pat trūksta puikių automatizavimo funkcijų, tokių kaip „Event“, kurioje pateikiama daugiau informacijos apie abonentų veiklą.

Taigi, jei jūsų norimos funkcijos nesiūlo „Mailchimp“ arba jums reikia intuityvesnio sprendimo, tuomet galbūt norėsite rasti „Mailchimp“ alternatyvą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausias „Mailchimp“ alternatyvas.

1. Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Pastovus kontaktas yra populiari „Mailchimp“ alternatyva tarp mažų įmonių, leidžiančių vykdyti el. Pašto rinkodaros kampanijas su tinkintais el. Pašto šablonais. Tai patogi pradedantiesiems ir leidžia lengvai siųsti el. Laiškus abonentams.

Tai siūlo turinio ir el. Pašto šablonus atsižvelgiant į jūsų verslo nišą. Taip pat galite pridėti informacijos apie savo ankstesnes rinkodaros kampanijas (jei tokių buvo). Pastovus kontaktas naudoja intelektualią sistemą, kad galėtų sugeneruoti jūsų vartotojams tinkamą turinį. Jį teikia tiesioginių pokalbių palaikymas, palaikymas el. Paštu ir forumai, kuriuose galima kalbėti apie jūsų rūpesčius, susijusius su el. Pašto rinkodara.

Pastovus kontaktas teikia visapusišką palaikymą tiesioginių pokalbių, el. Pašto ir net pagalbos telefonu forma. Tuo tarpu „Mailchimp“ vartotojams siūlo tik kontaktinį puslapį. Pastovaus kontakto palaikymas palaiko ryšį su klientais. 

Geriausias dalykas, susijęs su „Constant Contact“, yra tas, kad jis siūlo 60 dienų nemokamą bandomąją versiją; o tai reiškia, kad galite naudoti jų rinkodaros įrankius ilgesnį laiką nei dauguma bandomųjų pasiūlymų. Dėl šios priežasties turėsite ilgesnę galimybę susipažinti su paslauga prieš nuspręsdami mokėti už premium versiją.

Nepraleiskite progos patikrinti šių nuolatinių kontaktų alternatyvų ir konkurentų, taip pat išsamiai palyginti nuolatinį kontaktą su „Mailchimp“..

Argumentai už:

 • Aukštas pristatymo lygis
 • Paprasta naudoti ir lanksti platforma
 • Siūlo puikų klientų aptarnavimą
 • Siūlo integraciją su 450 programų

Minusai:

 • Sunkiai nustatomi A / B bandymai

Kaina: Iki 500 abonentų tai kainuoja 20 USD / mėn.

2. „SendinBlue“

„SendinBlue“

„SendinBlue“ yra dar viena populiari „Mailchimp“ alternatyva, siūlanti el. Pašto ir SMS rinkodaros paslaugas. Jis skirtas padėti pradedantiesiems ir pradedantiesiems verslininkams sklandžiai vykdyti savo rinkodaros kampanijas. SMS rinkodaros paslauga suteikia galimybę užmegzti ryšius su vartotojais ir užtikrina jūsų pranešimų pristatymą.

Tai apmokestina jūsų siunčiamų el. Laiškų skaičių, todėl jis skiriasi nuo kitų paslaugų. Galite įsigyti SMS kreditus, kurie galioja neribotą laiką. „SendinBlue“ leidžia sukurti nemokamą sąskaitą su neribotais kontaktais. Nors ši nemokama sąskaita leidžia siųsti tik 9000 el. Laiškų per mėnesį. „Mailchimp“ teigia turįs visus automatikos paleidiklius, tačiau juos bijoti nustatyti. „SendinBlue“ suteikia geresnę rinkodaros automatizaciją nei „Mailchimp“ už priimtinesnę kainą.

Nepraleiskite šio straipsnio apie tai, kaip iškart sukurti el. Pašto informacinį biuletenį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte patikrinti šią „SendinBlue“ apžvalgą.

Argumentai už:

 • Nebrangus sprendimas masiniams el. Laiškams
 • Iki 9000 el. Laiškų per mėnesį nemokamai
 • Paprastas kontaktų segmentavimas
 • Pažangi el. Pašto automatizavimas

Minusai:

 • Ribota trečiųjų šalių programų integracija

Kaina: Iki 40 000 el. Laiškų kainuoja 25 USD / mėn.

3. „AWeber“

„AWeber“

„AWeber“ yra populiari el. Pašto rinkodaros ir švino generavimo paslauga. Kaip ir „Mailchimp“, jis įgalina jūsų svetainę pritraukti daugiau abonentų. „AWeber“ padeda akimirksniu kurti gražius el. Laiškų el. Laiškus su jų nuvilkimo įrankiu. Galite sukurti savo svetainės prenumeratos formas ir automatizuoti el. Laiškus, kad padidintumėte pasiekiamumą.

30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis leidžia išsamiai susipažinti su paslauga prieš ją įsigyjant. Tai suteiks jums prieigą prie visų mokamų priedų ir įrankių el. Pašto kampanijai vykdyti. „AWeber“ integruota su „WordPress“ ir kitais svetainių kūrėjais, tinklalapių kūrėjais, „optin“ formomis ir dar daugiau.

Priešingai, „AWeber“ siūlo kur kas daugiau šablonų nei „Mailchimp“. „AWeber“ siūlo daugiau nei 700 šablonų, o tai yra šimtai daugiau nei „Mailchimp“, siūlančių tik 100 ir daugiau šablonų.

„AWeber“ yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir pradedantiesiems. Jį nesunku nustatyti, o norint pradėti, reikalingas tiesioginis pokalbis / palaikymas telefonu.

Argumentai už:

 • Didesnis šablonų skaičius
 • Avanced sąrašų tvarkymas
 • Geresnis klientų aptarnavimas

Minusai:

 • Nerūpestingų formų statytojas

Kaina: Iki 500 abonentų tai kainuoja 19 USD / mėn.

4. Lašelis

Lašelinė

„Drip“ yra galinga „Mailchimp“ alternatyva jūsų el. Prekybos parduotuvėje. Kaip ir „Mailchimp“, jis veikia ne tik pagal bendrąją el. Pašto rinkodaros praktiką ir padeda pritraukti daugiau abonentų per jų išmaniuosius rinkodaros metodus. Tai suteikia galimybę užmegzti pokalbius su klientais ir siųsti automatinius el. Laiškus atsižvelgiant į jūsų vartotojų elgesį.

Jei norite siųsti tinkintus el. Laiškus savo vartotojams, „Drip“ jus aprėpė. Tai gali tikrinti, ar nėra naujų lankytojų, grįžtančių lankytojų, lankytojų paspaustų nuorodų ir krepšelio atsisakymo, kad būtų galima siųsti pranešimus. Peržiūrėkite šią „Drip“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie paslaugą.

„Drip“ gali nemokamai naudoti iki 100 abonentų. Šiuo laikotarpiu galite naudoti jų palaikymą el. Paštu norėdami gauti atsakymus į klausimus. Įsigiję priemokų planą, gausite tiesioginių pokalbių palaikymą, kad gautumėte greitą pagalbą. „Drip“ yra geresnis pasirinkimas nei „Mailchimp“, jei esate pažengęs rinkodaros atstovas arba turite el. Prekybos verslą.

Argumentai už:

 • Galingos segmentų funkcijos
 • Papildomos funkcijos elektroninės komercijos verslo savininkams
 • Siūlo pažangias darbo eigas ir automatizavimą

Minusai:

 • Sudėtingus šablonus tvarkyti gali būti nepatogu

Kaina: Iki 2500 abonentų tai kainuoja 49 USD / mėn.

5. „GetResponse“

„GetResponse“ yra moderni „Mailchimp“ alternatyva, teikiama su vartotojo sąsaja, registracijos formomis, interaktyviais naujienlaiškių šablonais ir dar daugiau. Tai leidžia jums sukurti nukreipimo puslapius, surengti internetinius seminarus ir vykdyti el. Pašto kampanijas savo svetainėje.

Jų rinkodaros įrankiai yra naudingi norint gauti daugiau abonentų ir paversti juos klientais. Naudodami „GetResponse“ galite lengvai siųsti naujienlaiškius į daugiau nei vieną segmentą vienu metu. Tuo tarpu naudodami „Mailchimp“ galite siųsti naujienlaiškį tik į vieną segmentą vienu metu. „GetResponse“ palaiko tiesioginį pokalbį, palaikymą el. Paštu ir palaikymą telefonu. Jie dalijasi daugybe išteklių su savo vartotojais, kad išmokytų juos, kaip geriausiai reklamuoti savo verslą.

Su jų 30 dienų nemokamu bandomuoju periodu galite išbandyti jų el. Pašto rinkodaros paslaugas, surengti internetinius seminarus internete ir integruoti paslaugas savo svetainėje..

Argumentai už:

 • Leidžia vizualiai peržiūrėti darbo eigą
 • Įspūdingas sąrašų tvarkymas
 • Palaiko iki 17 kalbų

Minusai:

 • Pagrindinis planas ribojamas 1000 abonentų

Kaina: Tai kainuoja 15 USD / mėn.

6. „ConvertKit“

„ConvertKit“

„ConvertKit“ yra dar viena „Mailchimp“ alternatyva, skirta tinklaraštininkams, internetinių žurnalų savininkams ir leidėjams. Tai automatizuoja el. Pašto rinkodaros kelionę ir padeda vartotojams tapti jūsų kampanijų dalimi. „ConvertKit“ yra gražios el. Pašto formos, kad būtų galima surinkti daugiau abonentų.

Jame yra vizualinės automatikos kūrimo priemonė, kad būtų galima nustatyti automatinius el. Galite naudoti jų 14 dienų nemokamą bandomąją versiją norėdami sužinoti daugiau apie jų rinkodaros paslaugą ir geriausius įrankius. „ConvertKit“ nesiūlo sąrašų, tačiau visi adresatai eina į tą pačią vietą ir gali būti priskirti seka arba žyma kaip būdas juos sutvarkyti. Tai yra paprastesnis sąrašų tvarkymo būdas nei „Mailchimp“.

Taip pat peržiūrėkite šį straipsnį, kaip teisingai sukurti el. Pašto adresą.

Argumentai už:

 • Kur kas lengviau nustatyti
 • Puikus adresų sąrašų tvarkymas
 • Išsami ataskaita ir analizė

Minusai:

 • Ribotos pritaikymo galimybės

Kaina: Iki 1000 abonentų tai kainuoja 29 USD / mėn.

„Mailchimp“ alternatyvų pakavimas

„MailChimp AlternativeUnique FeaturePrice“
Nuolatinis kontaktasGeresnis klientų aptarnavimas20 USD per mėnesį iki 500 abonentų.
„SendinBlue“Geresnė automatizacija25 USD per mėnesį iki 5000 abonentų
„AWeber“Daugiau nei 700 šablonų19 USD / mėn. Iki 500 abonentų
LašelinėPažangios rinkodaros funkcijos49 USD per mėnesį iki 2500 abonentų
„GetResponse“Geriausiai tinka vartotojams, kuriems taip pat reikia internetinio seminaro15 USD / mėn. Iki 1000 abonentų
„ConvertKit“Sukurtas specialiai leidėjams29 USD per mėnesį iki 1000 abonentų

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums atrasti populiariausias „Mailchimp“ alternatyvas. Taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų vadovus, kaip rasti geriausius įrankius, skirtus laisvai samdomiems darbuotojams, kad būtų galima išplėsti realų verslą, ir geriausias vidaus telefonų alternatyvas geresniam bendravimui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map