9 geriausi interneto svetainių savininkai, turintys nemokamą svetainių perkėlimo paslaugą (palyginti)

laisva migracija


Ieškote prieglobos paslaugų teikėjo, turinčio nemokamą svetainių perkėlimo paslaugą?

Jei turėjote nemalonių patirties naudodamiesi savo dabartiniu žiniatinklio priegloba, pavyzdžiui, prastą palaikymo patirtį, galbūt norėsite perkelti savo svetainę į naują žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją..

Šiame straipsnyje parodysime keletą geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų, siūlančių nemokamą perkėlimo paslaugą naujiems vartotojams.

Kodėl verta ieškoti hostingo naudojant nemokamą migraciją

Perkėlimas į internetinę svetainę sukelia daug iššūkių, tokių kaip prastovos, duomenų praradimas, pajamų praradimas, SEO problemos ir kt.

Jei esate naujokas ir nenorite kelti savo svetainės rizikos, perkeldami svetainę savarankiškai, jums svarbiausia surasti žiniatinklio prieglobos paslaugą, siūlančią nemokamą svetainės perkėlimą..

Nepaisant to, ne visos nemokamos migracijos paslaugos, kurias siūlo skirtingi prieglobos paslaugų teikėjai, yra vienodos. Prieš įeinant, verta šiek tiek pasidomėti, ar jūsų svetainė gali naudotis nemokama perkėlimo paslauga.

1. „SiteGround“

nemokama migracija, „SiteGround Web Hosting“, nemokamas ssl

Turinti puikią reputaciją & patikimumas, kalbant apie svetainės veikimą, saugą ir kokybę, naudojimąsi svetainės svetaine yra geriausia alternatyva, kurią galima laikyti kita jūsų interneto prieglobos paslauga.

Tai siūlo nemokamas perkėlimo paslaugas naujiems vartotojams, kurie anksčiau priglobė savo svetainę su kita prieglobos įmone. Tačiau ši parinktis galima tik naudojant „GrowBig“ ir „GoGeek“ planus. Jei pasirinksite „StartUp“ planą, turėsite sumokėti papildomą sumą už paslaugą.

Galite paprašyti perkėlimo į svetainę naudodami paskyros sąrankos vedlį. Tai taip pat siūlo aibę priemonių optimizuoti jūsų svetainę našumo ir SEO srityse. Norėdami naudotis nemokama migracijos paslauga, galite užsiregistruoti „GrowBig“ plane už 3,95 USD.

Sužinokite daugiau apie „SiteGround“ čia.

2. „HostGator“

Hostgator, nemokama migracija

„HostGator“ yra dar viena prieglobos paslauga, siūlanti nemokamas migracijos paslaugas jūsų svetainei su visais jos prieglobos planais. Atminkite, kad nemokamos migracijos galite prašyti tik per 30 dienų nuo prisiregistravimo prie plano. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti jų perkėlimo į svetainę formą ir pritraukti svetainę.

Priklausomai nuo jūsų sąskaitos tipo, taip pat galite pasirinkti „cPanel“ ir „cPanel“ pervedimus. „cPanel“ perkėlimai apima visus domenus, priedų domenus, padomenius ir „cPanel“ parametrus.

Sužinokite daugiau apie „HostGator“ čia.

3. A2 talpinimas

Priegloba, nemokama migracija

A2 priegloba yra kita galimybė patikrinti, ar norite nemokamos migracijos paslaugos savo svetainei. Norėdami naudotis nemokama paslauga, turite užpildyti perkėlimo prašymo formą, o specialistas atliks visą perkėlimo procesą per 3–5 darbo dienas..

Net jei neturite profesionalių žinių apie tai, kaip perkelti savo svetainę iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą, galite lengvai tai padaryti nemokėdami nė cento. Mažiausia pradinė „A2 Hosting“ kaina yra 3,91 USD, o planuose yra tokios funkcijos kaip greičio optimizavimo serverio įrankiai, nemokamas SSL sertifikatas, SSD saugykla, puikus veikimo laikas ir kt. Norėdami sužinoti daugiau apie „A2 Hosting“, spustelėkite čia.

4. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“, nemokama migracija

„GreenGeeks“ yra dar viena nuostabi interneto priegloba, siūlanti nemokamą migracijos paslaugą.

Pasirinkę savo planą, galite paprašyti nemokamo perkėlimo į svetainę, pateikdami jiems dabartinę savo žiniatinklio prieglobos informaciją. Tada ekspertų komanda perkels svetainę už jus nieko nedarydama. Tai taip pat padės jums nemokamai perduoti savo domeno vardą. Tačiau „GreenGeeks“ nesiūlo nemokamo perkėlimo į tam skirtus serverius.

„GreenGeeks“ nėra panašus į kitus interneto prieglobos paslaugų teikėjus, nes, norint paleisti pagrindinį serverį, jie priklauso nuo žaliosios energijos ir imasi žingsnio į priekį, kad sumažintų anglies pėdsaką..

5. Inmokacijų talpinimas

„InMotion WordPress“ talpinimas

Jei esate priglobę savo svetainę kitoje prieglobos įmonėje ir norite ją perkelti į „Inmotion Hosting“, galite lengvai tai padaryti be rūpesčių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti prieglobos planą ir tada pateikti perdavimo užklausos formą.

Jų ekspertų komanda tvarkys perkėlimo procesą ir padarys tai už jus. Jie perkelia svetainės failus, duomenų bazes, domenų įrašus, el. Pašto abonementus ir „cPanel“ parametrus. Nors „Inmotion Hosting“ nėra pigiausias žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, kai tik pradėsite naudotis jų planais, pamatysite, kad funkcijos ir technologijos yra vertos kainos.

Taip pat gausite puikų svetainės našumą ir greitį, naudodami ir optimizuotą bei SSD maitinamą serverį. Sužinokite daugiau apie „InMotion“ prieglobą čia.

6. Skystas internetas

Skystų internetinių nuolaidų kodas, nemokama migracija

„Liquid Web“ vartotojams siūlo nemokamas perkėlimo paslaugas, pasirenkant visiškai valdomą prieglobos sprendimą. Kaip ir dauguma kitų šio sąrašo parinkčių, viskas, ką turite padaryti, turite užpildyti užklausos formą, kad galėtumėte naudotis nemokama migracija.

Formoje turite pridėti keletą informacijos, pavyzdžiui, dabartinę informaciją apie prieglobą, paskirties pavadinimą, informaciją apie domenus, esančius gaunamoje serveryje, ir DNS parametrus ir tt. „Liquid Web“ suplanuos perkėlimą ir atliks jį už jus..

Skysto interneto kainų diapazonas yra gana didelis ir prasideda nuo mažiausiai 19 USD per mėnesį. Aukščiausios kainos etiketė taip pat atspindi jų teikiamų paslaugų kokybę. Jei planuojate talpinti programą, kuriai reikia daug serverio naudoti pagrindinėje programoje, ir turite pakankamai biudžeto, tada „Liquid Web“ gali būti jums tinkamiausia žiniatinklio priegloba.

7. WP variklis

WP variklis

Naudodami „WP Engine“ galite lengvai ir nemokamai perkelti savo svetainę iš kitos prieglobos įmonės. Tai siūlo WP variklio automatizuota migracija papildinys, kad viskas būtų sklandžiai. Viskas, ko reikia, yra jūsų „WP Engine SFTP“ kredencialai.

Naudodamiesi „WP Engine“, atlikę rankinius veiksmus, jūsų migraciją galima atlikti keliais paprastais veiksmais.

8. „HostPapa“

„HostPapa“ hostingo apžvalga, nemokamas ssl, ssl

„HostPapa“ yra dar vienas geras sprendimas jums, siūlantis nemokamą perkėlimo paslaugą. Kiekviename plane yra nemokama perkėlimo paslauga, todėl nesvarbu, kurį planą pasirinksite, galite nemokamai perkelti savo svetainę be jokių rūpesčių. Jis taip pat siūlo nemokamą domenų vardų perkėlimą.

Su „HostPapa“ jūs galite turėti daugybę funkcijų ir puikų svetainės našumą tik už 2,95 USD.

„Hostpapa“ kartu su bendrai naudojamu priegloba, „WordPress“ priegloba ir VPS priegloba siūlo perpardavėjų prieglobą.

9. „InterServer“

Tarpinė tarnyba, nemokama migracija

Naudodamiesi „InterServer“, galite lengvai ir greitai perkelti savo svetainę iš dabartinio kompiuterio. Tiesiog pasirinkite planą ir tada atidarykite migracijos bilietą. Į bilietą turėsite įtraukti visą informaciją apie dabartinę prieglobą, iš kurios turite apdoroti perkėlimą.

„InterServer“ planas prasideda nuo 4 USD, truputį didesnis nei konkurentų. Bet jos siūlomos paslaugos visiškai pateisina jų nurodytą kainą.

„Interserver“ siūlo nemokamą migracijos paslaugą, kai tik iš jų perkate planą. Norėdami perkelti savo svetainę į „Interserver“, galite pasiekti prieglobos skydelio perkėlimo įrankį.

Taigi viskas. Tai yra keletas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių nemokamas perkėlimo į jūsų svetainę paslaugas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip nustatyti el. Prekybos svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map