Ar „Bluehost“ siūlo mėnesinį mokėjimą? (Privalu žinoti faktus!)

„bluehost“ mėnesio planas


Ar jums įdomu, ar „Bluehost“ siūlo mėnesinį mokėjimą? Jei norite priglobti savo svetainę naudodami „Bluehost“, pasirinkote puikų pasirinkimą. „Bluehost“ yra viena populiariausių interneto prieglobos kompanijų, teikianti daugiau nei 2 milijonus svetainių. „Bluehost“ taip pat yra svarbiausias „WordPress.org“ žiniatinklio prieglobos puslapis. Jie siūlo „WordPress“ diegimą be vargo, palaikymą 24 valandas per parą ir dar daugiau. Bet jei esate pradedantysis ir turite biudžetą, „Bluehost“ mėnesio planas jums atrodo geriausias pasirinkimas.

Deja, nėra „Bluehost“ mėnesio plano. Nors „Bluehost“ nesiūlo mėnesinių mokėjimų, vis tiek galite priglobti savo svetainę, turėdami biudžetą. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip gauti mažiausią įmanomą kainą „Bluehost“.

Pradėkime.

Žiniatinklio prieglobos mėnesio plano pristatymas

Jei norite sutaupyti pinigų, galite apsvarstyti galimybę ieškoti kitų populiarių interneto prieglobos paslaugų teikėjų, kurie siūlo mėnesio planus. Tačiau nors jums gali būti mokama šiek tiek iš anksto, šie mėnesio planai ilgainiui gali kainuoti daugiau pinigų. Taigi, atidžiau pažvelkime į kai kuriuos žiniatinklio prieglobos mėnesinius planus.

„HostGator“

„HostGator“ yra dar vienas populiarus interneto prieglobos paslaugų teikėjas, ir, skirtingai nei „Bluehost“, jie siūlo mėnesio mokėjimo planus.

hostgator-mėnesio planas

Pats pagrindinis „HostGator“ žiniatinklio prieglobos planas, vadinamas Hatchling planu, kainuoja 10,95 USD / mėn.

10,95 USD padauginta iš 12 mėnesių, atrodo, kad bus 131,40 USD per metus. Jei mokate šią mėnesinę kainą už 36 mėnesius arba 3 metus, ji padidėja 394,20 USD.

Susijęs: Taip pat peržiūrėkite mūsų „HostGator“ apžvalgą.

Varyk Tėti

Kita populiari interneto prieglobos paslauga, siūlanti mėnesinius mokėjimus, yra „GoDaddy“. Turėdami pagrindinį žiniatinklio prieglobos planą „Economy“, jūs negalite mokėti kiekvieną mėnesį. Bet jei pasirinksite jų valdomą „WordPress“ prieglobos pagrindinį planą, turėsite galimybę mokėti kas mėnesį.

Godaddy mėnesio planas

Kiekvieną mėnesį mokėdami su GoDaddy, jums kainuosite 12,99 USD / mėn. Sumokėjus šią kainą už 12 mėnesių, sumos padidėja 155,88 USD. Taip pat norint gauti savo svetainės SSL sertifikatą, kuris yra viena iš būtinų sąlygų norint sukurti svetainę, nes ji saugo jūsų klientų duomenis, 12 mėnesių jums kainuos papildomai 79,99 USD. Tai padidins jūsų 1 metų „GoDaddy“ išlaidas iki 235,87 USD.

Jei mokate šią mėnesinę kainą už 36 mėnesius, įskaitant metinį SSL pažymėjimo pirkimą, ji padidėja 707,61 USD. Jei jums tai atrodo brangu, yra keletas puikių „GoDaddy“ prieglobos alternatyvų, kurios gali būti naudingos.

„Bluehost“

Pats paprasčiausias „WordPress“ hostingo planas su „Bluehost“ 36 mėnesius kainuoja 2,75 USD / mėn. Nors jūs negalite mokėti 2,75 USD kiekvieną mėnesį ir turite mokėti viską kartu, tai veikia teisingai 99 USD 36 mėnesius. Tai yra santaupos 188,64 USD (65% nuolaida), o kartu su nemokamu SSL sertifikatu ir nemokamu domeno pavadinimu.

„Bluehost“ kainų nustatymo planai

Palyginus su kitais interneto prieglobos paslaugų teikėjais, jūs mokėsite su „Bluehost“ 295,20 USD mažesnės nei „HostGator“ mėnesinių mokėjimų išlaidos per 3 metus. Tai didžiulės santaupos!

Palyginus su „GoDaddy“ mėnesio kainomis 36 mėnesiams, mokėsite 608,61 USD mažiau su „Bluehost“. Tai dar didesnė santaupa jums.

Kaip matote, vien todėl, kad mokate iš pažiūros mažą mėnesio kainą, dar nereiškia, kad taupote pinigus. Štai kodėl mes rekomenduojame pasirinkti „Bluehost“.

Nereikia „Bluehost“ mėnesio plano, kai sutaupysite daugiau pinigų, naudodamiesi „Bluehost“ 36 mėnesių planu.

Taigi, jei norite įkurti svetainę ir pasirinkti „Bluehost“ kaip savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, toliau mes jums žingsnis po žingsnio parodysime, kaip gauti mažiausią kainą naudojant „Bluehost“.

Darbo su „Bluehost“ pradžia

Norėdami pradėti naudotis „Bluehost“, apsilankykite jų svetainėje www.Bluehost.com arba spustelėkite čia. Tada spustelėkite žalią Pradėk dabar mygtuką.

„Bluehost“ - pradėk - dabar

1 žingsnis: Pasirinkite planą

Spustelėję mygtuką „Pradėkite dabar“, būsite paraginti pasirinkti planą. Norėdami gauti mažiausią „Bluehost“ kainą, pasirinkite Pagrindinis planas. Šis planas yra ne tik mažiausia kaina, bet ir puikiai tinka pradedantiesiems. Visada galite bet kada atnaujinti savo planą, jei ateityje pasikeis jūsų poreikiai.

Spustelėkite žalią Pasirinkite mygtuką, norėdami pasirinkti Pagrindinį planą.

„Bluehost“ kainų nustatymo pagrindinis planas

2 veiksmas: Pasirinkite savo domeno vardą

Pasirinkę planą, būsite paraginti pasirinkti domeno vardą. Galite gauti naują nemokamo domeno vardą arba prisiregistruoti naudodami esamą domeno vardą.

Norėdami pasirinkti naują domeno pavadinimą, tiesiog įveskite domeno vardą į kairėje esančią langelį.

„Bluehost“ - pasirinkite domeną

Jei jums reikia pagalbos renkantis domeno vardą, peržiūrėkite mūsų pranešimą, kaip išsirinkti geriausią domeno vardą. Kai pasirinkote domeno vardą, spustelėkite mėlyną Kitas mygtuką.

Arba, jei nenorite dabar pasirinkti domeno vardo, galite spustelėti mygtuką Pasirinkite vėliau! mygtuką, ekrano apačioje, kurį laiką praleisite šį veiksmą.

3 veiksmas: pridėkite sąskaitos informaciją

Tada turėsite užpildyti savo sąskaitos informaciją. Tai apima jūsų vardą, el. Pašto adresą, gatvės adresą, telefono numerį ir kt.

„Bluehost“ sąskaita-informacija

Taip pat turite galimybę naudoti „Google“ vienkartinį prisijungimą, kad dar lengviau sukurti paskyrą.

4 žingsnis: Pasirinkite savo interneto prieglobos paketo parinktis

Baigę užpildyti savo sąskaitos informaciją, slinkite žemyn iki Informacija apie pakuotę skyrius. Čia pasirinksite savo žiniatinklio prieglobos paketo parinktis.

Kaip jau minėjome anksčiau, 36 mėnesių „Bluehost“ planas padės sutaupyti daugiausiai Sąskaitos planas, išskleidžiamajame sąraše pasirinkite 36 mėnesių kainos parinktį.

„Bluehost“ paketo informacija

Žemiau esančiame skyriuje galite pasirinkti, ar norite pridėti paketo priedų, ar ne savo 36 mėnesių žiniatinklio prieglobos planą.

„Bluehost-pack-extras“

Norėdami, kad jūsų kaina būtų kuo mažesnė, rekomenduojame nesirinkti jokių pakuotės priedų. Jei nuspręsite, kad vėliau norite įtraukti bet kokius paketo priedus, visada galite grįžti ir tai padaryti.

Galiausiai užpildykite savo mokėjimo informaciją (kredito kortelę arba „PayPal“), pažymėkite langelį, kad sutiktumėte su paslaugų teikimo sąlygomis ir atšaukimo politika, ir paspauskite žalią Pateikti mygtuką.

Viskas! Dabar su „Bluehost“ turite prieinamą interneto prieglobą.

Kitos „Bluehost“ plano parinktys

Be pigiausio varianto, kuris yra 2,75 USD / mėn. Pagrindinis planas, „Bluehost“ teikia daugybę kitų bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos planų augančioms svetainėms ir įmonėms..

Pagrindinis planas yra puikus pradedantiesiems, nes jame yra viskas, ko reikia norint sukurti svetainę. Pagrindinis planas yra 1 svetainė, 50 GB SSD saugykla, neišmatuotas pralaidumas, nemokamas SSL sertifikatas, 1 nemokamas domenas, 5 rezervuoti domenai, 25 subdomenai ir standartinis našumas..

„Bluehost“ kiti kainų planai

Jei norite talpinti neribotą skaičių svetainių, neribotą SSD saugyklą ir neribotą domenų, rezervuotų domenų ir antrinių domenų turinį, galite atnaujinti „Plus“ planą tik už 4,95 USD / mėn. Arba atidžiai stebėti „bluehost“ kuponų kodus ištisus metus..

„Choice Plus“ planas už 5,45 USD / mėn. Suteiks jums viską, kas yra kartu su „Plus“ planu, taip pat domeno privatumą ir svetainės atsarginę kopiją. Aukščiausias bendro naudojimo prieglobos planas „Pro“, kainuojantis 13,95 USD / mėn., Teikia pažangias funkcijas, tokias kaip aukštas našumas, 2 šlamšto ekspertai, domeno privatumas, svetainės atsarginė kopija ir specialus IP.

„Bluehost“ taip pat siūlo „VPS Hosting“ ir „Dedicated Hosting“ planus, kaip matyti toliau:

VPS:

„Bluehost-vps“ priegloba

Skirta:

„Bluehost“ skirtas priegloba

Norėdami gauti daugiau informacijos apie skirtumą tarp bendro, VPS ir dedikuoto prieglobos, skaitykite mūsų straipsnyje Kas yra interneto priegloba? (Bendrai naudojama palyginti su VPS ir skirta)

Taip pat galite nemokamai prisiregistruoti prie bet kurio iš šių „Bluehost“ planų naudodamiesi pinigų grąžinimo garantija. Tai suteikia galimybę išbandyti jų paslaugą ir, jei per 30 dienų nuo prisiregistravimo pastebėsite, kad jums tai netinka, gausite grąžinamąją išmoką..

„Bluehost“ pasirinkimo pranašumai

Jau parodėme, kad „Bluehost“ yra ypač prieinamas interneto prieglobos paslaugų teikėjas, kuris puikiai tinka pradedantiesiems – net ir neturint „Bluehost“ mėnesio plano, tačiau jums gali kilti klausimas, kokius kitus privalumus jie siūlo. Šiame straipsnyje mes paminėjome keletą, tačiau dar kartą apžvelkime „Bluehost“ funkcijas ir pranašumus:

 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Ekspertų palaikymas visą parą
 • Spustelėkite „WordPress“ diegimą, patogią vartotojo sąsają
 • Nemokamas domeno vardas ir SSL sertifikatas
 • Neribota disko saugykla
 • Nemokamas „Drag and Drop Site Builder“
 • 3 skirtingi žiniatinklio pašto sprendimai ir POP3 / POP3 saugaus el. Pašto palaikymas
 • „cPanel“ paskyros valdymo skydas, skirtas jūsų svetainei valdyti
 • Nemokami svetainių scenarijai (tinklaraščių palaikymas, adresų sąrašai, vaizdų galerijos ir dar daugiau)
 • el. prekybos funkcijos (pirkinių krepšeliai, nemokamas sugeneruotas sertifikatas, slaptažodžiu apsaugoti katalogai ir dar daugiau)
 • Ir daug daugiau

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą „Bluehost“ apžvalgą.

Nesunku pastebėti, kad net ir neturėdami „Bluehost“ mėnesio plano, galite lengvai sau leisti priglobti savo svetainę naudodami „Bluehost“. Jie ne tik yra prieinami, bet ir gausite didelę sprogimą už visas jūsų siūlomas išskirtines funkcijas.

Pradėkite nuo „Bluehost“ šiandien »

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis ir jame buvo pateikta visa „Bluehost“ kainodaros informacija, kurią jums reikia žinoti. Jei jums patiko šis įrašas, peržiūrėkite kitą mūsų pranešimą apie 10 geriausių žiniatinklio prieglobos įmonių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map