Bendri ir valdomi „WordPress“ priegloba (palyginti)

pasidalinta vs valdoma


Ar jums įdomu, ar savo svetainei pasirinkti bendrą ar valdomą „WordPress“ prieglobą? Žiniatinklio prieglobos sąskaita yra būtina, jei norite sukurti svetainę. Žiniatinklio prieglobos sąskaita yra vieta, kur jūsų svetainė gyvens internete, ir tai suteikia vartotojams galimybę apsilankyti jūsų svetainėje. Taigi svarbu pasirinkti jūsų poreikius tenkinančią interneto prieglobos paslaugą.

Šiame straipsnyje palyginsime bendrą ir valdytą „WordPress“ prieglobą, kad padėtume jums nuspręsti, kuris pasirinkimas yra geriausias.

Pradėkime.

Kas yra interneto priegloba?

Jei vis dar svarstote „kas yra interneto priegloba?“, Paaiškinkime šiek tiek toliau.

2 svarbiausi dalykai, kurių jums reikia norint sukurti svetainę, yra žiniatinklio prieglobos sąskaita ir domeno vardas.

Kaip minėjome anksčiau, žiniatinklio priegloba yra vieta, kur jūsų svetainė bus „gyva“ internete. Tai iš esmės reiškia, kad interneto priegloba yra erdvė internete, kurioje saugoma jūsų svetainė, kad vartotojai galėtų prie jos prieiti. Žiniatinklio prieglobos paskyra ir domeno vardas vartotojams suteikia galimybę įvesti savo svetainės URL į naršyklės adreso juostą ir peržiūrėti jūsų svetainę.

Tačiau rinkoje yra daugybė skirtingų interneto prieglobos paslaugų. Kaip pradedančiajam, gali būti sunku išsiaiškinti, kuris iš jų yra geriausias jūsų svetainės pasirinkimas.

Taigi, pažvelkime į skirtumą tarp bendro hostingo ir valdomo „WordPress“ prieglobos.

Kas yra bendras hostingas?

bendras priegloba

Bendrai naudojama priegloba yra tada, kai bendrinate vieną serverį (vietą internete) ir su juo susijusius išteklius su daugybe skirtingų svetainių. Taigi, jūsų svetainė saugoma toje pačioje vietoje kaip ir daugelis kitų svetainių, todėl jūs turite dalytis atmintimi, vieta diske, duomenimis ir procesoriaus (apdorojimo) laiku..

Bendrinamasis priegloba yra populiarus pasirinkimas daugiausia dėl to, kad tai yra viena iš prieinamiausių parinkčių, kai kai kurios pasidalijamojo prieglobos paslaugos kainuoja tik 2,75 USD per mėnesį..

Bet kadangi jūs dalijatės serverio ištekliais su kitomis svetainėmis, šios kitos svetainės kartais gali sulėtinti jūsų svetainę, jei jos sunaudoja daug išteklių. Tačiau dažniausiai tokio tipo problemų nepastebėsite. Ypač jei turite mažai srauto turinčią svetainę, asmeninę svetainę, tinklaraštį ar smulkaus verslo svetainę.

Naudodamiesi bendro naudojimo priegloba, jūs taip pat paprastai esate atsakingi už savo svetainės priežiūrą. Tai gali būti sauga, atsarginės kopijos, našumas ir pan.

Kas yra Tvarko „WordPress“ priegloba?

bendras priegloba

Tvarkytas „WordPress“ priegloba yra tarsi jūsų svetainės konsjeržo turėjimas. Su valdoma „WordPress“ priegloba jūs gaunate papildomų paslaugų, o geriausiai tvarkomos „WordPress“ prieglobos įmonės iš esmės prižiūri jūsų svetainę. Jie pasirūpins susijusių problemų, tokių kaip sauga, atsarginės kopijos, „WordPress“ atnaujinimas ir kt., Priegloba, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitas savo verslo sritis.

Valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos taip pat linkusios siūlyti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą, kad jūsų problemos būtų išspręstos kuo greičiau ir lengviau.

Dėl šių papildomų paslaugų valdomas „WordPress“ priegloba yra daug brangesnis nei pasidalijamasis priegloba.

Dabar, kai žinote bendro ir valdomo „WordPress“ prieglobos pagrindus, pažvelkime į kiekvieno privalumus ir trūkumus..

Privalumai ir trūkumai bendro hostingo

Kaip ir bet kurios paslaugos atveju, pasidalijamajam prieglobai yra privalumų ir trūkumų. Pažvelkime į juos.

Bendrosios prieglobos pranašumai

 • Įperkama – Bendrosios prieglobos paslaugos yra labiausiai prieinamos rinkoje. Pasirenkant bendrinamą prieglobą lengva sumažinti išlaidas, o kai kurios bendrojo interneto prieglobos išlaidos siekia vos 2,75 USD / mėn.
 • Lengvas sąranka – Daugelis bendrojo prieglobos paslaugų siūlo „WordPress“ diegimą vienu paspaudimu, kad galėtumėte lengvai pradėti kurti savo svetainę.
 • „cPanel“ – Naudodamiesi bendra priegloba, jūs gaunate prieigą prie „cPanel“, kuri leidžia lengvai valdyti savo svetainę.
 • El. Pašto paskyros – Daugelyje bendrojo hostingo paslaugų teikiamos nemokamos el. Taigi, negavę papildomų pinigų galite gauti profesionalų verslo el. Paštą, pvz., Jūsų [email protected] domenas.com.

Bendrosios prieglobos minusai

 • Priežiūra – Pasirinkus bendrą žiniatinklio prieglobą reiškia, kad esate atsakingi už savo svetainės priežiūrą, pvz., Saugumą, „WordPress“ naujinius, atsargines kopijas ir dar daugiau.
 • Lėtas reagavimo laikas ir prastova – Dalijimasis serveriu ir ištekliais su kitomis svetainėmis reiškia, kad jūsų svetainė gali patirti lėtesnį įkėlimo laiką ir dažnai prastovas..
 • Tik mažai lankomoms vietoms – Bendri žiniatinklio priegloba labiausiai tinka svetainėms, kurių srautas nėra didelis, pvz., Smulkaus verslo svetainės, asmeninės svetainės, tinklaraščiai ir kt..

Valdomo „WordPress“ prieglobos pliusai ir minusai

Dabar pažvelkime į valdomos „WordPress“ prieglobos privalumus ir trūkumus.

Tvarkomo „WordPress“ prieglobos pranašumai

 • Aukštesni greičiai – Valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos gali pasiūlyti didelį greitį, nes jų aparatinė ir programinė įranga yra optimizuota „WordPress“.
 • Sauga ir atsarginės kopijos – Saugumą ir atsargines kopijas jums tvarko valdoma „WordPress“ prieglobos įmonė, kad jums nereikėtų jaudintis, kad jūsų svetainė nėra saugi.
 • Automatiniai atnaujinimai – Daugelis „WordPress“ prieglobos paslaugų sutvarkys pagrindinius „WordPress“ atnaujinimus ir netgi automatiškai atnaujins „WordPress“ temas ir papildinius, o tai padeda užtikrinti jūsų svetainės saugumą..
 • Prioritetinė parama – Naudodami valdomą „WordPress“ prieglobą gausite geriausią klientų aptarnavimą ir „WordPress“ ekspertai greitai išspręs jūsų problemas.

Tvarkomo „WordPress“ prieglobos trūkumai

 • Brangus – Dėl papildomų teikiamų paslaugų, kurias teikia „WordPress“ prieglobos įmonės, kiekvieną mėnesį mokėsite daug daugiau pinigų, palyginti su bendrai naudojama priegloba.
 • Papildinių apribojimai – Kadangi valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos nori užtikrinti aukščiausią našumą, jos neleis jums naudoti tam tikrų papildinių, kurie galėtų sulėtinti jūsų svetainės veikimą.
 • Griežtos ribos – Kai kuriems valdomiems „WordPress“ prieglobos tinklams taikomi griežti apribojimai ir (arba) lankytojų viršutinės ribos.
 • Tik „WordPress“ svetainėms – Turėdami valdomą „WordPress“ prieglobą, galite laikyti tik „WordPress“ svetaines.

Ko reikia ieškoti pasitelkiant bendrą ar valdomą „WordPress“ prieglobą?

Bandant pasirinkti geriausią bendro naudojimo ar valdomą „WordPress“ prieglobą jūsų svetainei, svarbu prieš priimant sprendimą atsižvelgti į keletą veiksnių. Nenorite greitai pasirinkti žiniatinklio prieglobos, kurti savo svetainės ir vėliau sužinoti, kad pasirinkote neteisingą pasirinkimą.

Taigi, štai ko reikia atkreipti dėmesį žiūrint tiek į bendrai naudojamą, tiek į valdomą „WordPress“ prieglobą:

 • Kaina– Pasirinkite jums priimtiną žiniatinklio prieglobą ir pateiksite tai, ko ieškote už prieinamą kainą.
 • Uptime – Svarbu pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kuri gali pasiūlyti gerą veikimo laiką, kad jūsų svetainė būtų visada prieinama vartotojams.
 • funkcijos – Nepamirškite pasirinkti žiniatinklio prieglobos, siūlančios visas jūsų svetainei reikalingas funkcijas. Pavyzdžiui, 1 spustelėkite „WordPress“ diegimas, el. Pašto abonementai, nemokamas domeno vardas ir kt.
 • Saugumas ir greitis – Pasirinkite saugų ir optimizuotą žiniatinklio prieglobą, kad jūsų svetainė būtų saugi ir gerai veiktų jūsų svetainės lankytojams.
 • Pagalba klientams – Jūsų pasirinkta žiniatinklio prieglobos paslauga turėtų būti teikiama palaikant visą parą, kad būtų galima kuo greičiau išspręsti bet kokias su jūsų svetaine susijusias problemas.

Tada mes pasidalinsime su jūsų geriausių pasirinkimų geriausiomis bendrojo prieglobos įmonėmis ir geriausiai valdomomis „WordPress“ prieglobos įmonėmis.

Geriausios bendro hostingo kompanijos

Jei norite pasirinkti bendro naudojimo prieglobos paslaugą, pateikiame geriausios pasidalijamojo žiniatinklio prieglobos paslaugų rekomendacijas.

1. „Bluehost“

„bluehost“ svetainė

„Bluehost“ yra populiariausia interneto prieglobos paslauga rinkoje. Jį oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“ ir jis valdo daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje.

„Bluehost“ siūlo „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu, neišmatuotą pralaidumą, palaikymą visą parą, visą parą automatines atsargines kopijas ir dar daugiau. Jie taip pat siūlo išteklių apsaugą. Ši technologija identifikuoja kitas svetaines, kurios sunaudoja per daug išteklių, ir laikinai perkelia jas į atskiras sistemas. Tai užtikrins, kad jūsų svetainės našumas nebus pakeistas, o tai yra puiki bendrojo prieglobos funkcija.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų „Bluehost“ apžvalgą.

Be to, „IsItWP“ vartotojai gauna nuostabų susitarimą dėl bendro hostingo su „WordPress“. Galite gauti 60% nuolaidą žiniatinklio priegloboje kartu su nemokamu domeno vardu ir SSL sertifikatu. Tai reiškia, kad galite gauti bendrojo žiniatinklio prieglobą tik už 2,75 USD / mėn!

Pradėkite nuo „Bluehost“ šiandien.

2. „SiteGround“

pigus hostingas svetainėje

„SiteGround“ yra dar viena iš geriausių bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos paslaugų, kuria pasitiki 2 milijonų domenų savininkai. Kaip ir „Bluehost“, jį taip pat rekomenduoja „WordPress.org“.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų „SiteGround“ apžvalgą.

Kai kurios išskirtinės „SiteGround“ funkcijos yra nemokamas SSL ir HTTPS, nemokamos el. Pašto paskyros, kasdieninės atsarginės kopijos, neišmatuotas srautas, palaikymas 24 valandas per parą ir dar daugiau. Jie netgi siūlo nemokamą „CloudFlare CDN“ (turinio pristatymo tinklą) visuose planuose, kad užtikrintų jūsų svetainės greitį ir saugumą..

Galite pradėti naudotis „SiteGround“ tik už 3,95 USD / mėn. Ir jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Pradėkite nuo „SiteGround“ šiandien.

3. „HostGator“

hostgator-interneto priegloba

„HostGator“ padaro bendrą interneto prieglobą lengvą ir prieinamą. „HostGator“ siūlo galimybę sukurti svetainę pas savo svetainių kūrėją, kurią sudaro daugiau nei 100 šablonų ir vaizdų biblioteka. Arba galite sukurti „WordPress“ svetainę naudodamiesi jų „WordPress“ diegimu vienu spustelėjimu.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, patikrinkite „HostGator“ apžvalgą.

Jie taip pat siūlo tokias funkcijas kaip lankstus, lengvai naudojamas valdymo skydelis, padedantis jums valdyti savo svetainę, neišmatuotas pralaidumas, SSL sertifikavimas, 99,9% darbo laikas, nemokamas interneto perkėlimas, 24/7/365 palaikymas telefonu ir tiesioginiai pokalbiai, ir dar.

„HostGator“ taip pat siūlo geriausius perpardavinėtojų prieglobos planus.

„HostGator“ kainodara prasideda nuo 2,75 USD / mėn. Ir jiems suteikiama 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pradėkite nuo „HostGator“ jau šiandien.

4. „iPage“

ipage prieglobos peržiūra

„iPage“ yra viena iš prieinamiausių bendrojo naudojimo žiniatinklio prieglobos paslaugų rinkoje. „iPage“ taip pat yra ekologiška interneto prieglobos įmonė; jų duomenų centrus ir interneto serverius maitina vėjo energija.

Kai kurios funkcijos, įtrauktos į jų interneto prieglobos planus, yra nemokamas svetainių kūrėjas, nemokami el. Pašto adresai, nemokami skelbimų kreditai „Google“ ir „Bing“, svetainių analizė ir dar daugiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų „iPage“ apžvalgą.

Galite pradėti naudotis „iPage“ tik už 1,99 USD / mėn., Įskaitant nemokamą domeno vardą ir SSL sertifikatą. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte nerizikuodami naudotis savo interneto prieglobos paslaugomis.

Pradėkite naudotis „iPage“ šiandien.

Geriausiai valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės

Dabar pažvelkime į mūsų rekomendacijas geriausiai valdomoms „WordPress“ prieglobos įmonėms rinkoje.

1. WP variklis

wp variklio apžvalga

„WP Engine“ yra viena iš geriausiai valdomų „WordPress“ prieglobos bendrovių rinkoje, maitinanti 500 000 svetainių internete. „WP Engine“ sukurtas atsižvelgiant į greitį, našumą ir saugumą.

„WP Engine“ siūlo veikimo trukmę, visiškai valdomą visuotinį CDN, automatinius „WordPress“ atnaujinimus, grėsmių aptikimą ir blokavimą, kasdienes automatines atsargines kopijas, automatinį talpyklos kaupimą ir dar daugiau.

Kitos funkcijos apima daugiau nei 35 aukščiausios kokybės „StudioPress“ temas, nemokamus SSL sertifikatus ir ekspertų palaikymą.

„WP Engine“ kainodara prasideda nuo 35 USD / mėn., Tačiau pasinaudodami specialiu „IsItWP“ susitarimu, nemokamai gausite 4 mėnesius..

Pradėkite nuo „WP Engine“ šiandien.

2. „SiteGround“ valdomų „WordPress“ priegloba

svetainių valdymas, „WordPress“ priegloba

„SiteGround“ yra puiki bendrojo prieglobos paslauga, tačiau „SiteGround“ taip pat teikia įperkamą „WordPress“ valdomą prieglobą.

Jų valdomi prieglobos planai apima „WordPress“ diegimą, automatinius atnaujinimus, ekspertų palaikymą „WordPress“, patobulintą „WordPress“ apsaugą ir dar daugiau. Be to, jūsų svetainė bus įkelta labai greitai, turint nemokamą CDN su kiekviena sąskaita, tinkintą serverio sąranką ir SSD saugyklą.

Galite pradėti naudotis „SiteGround“ valdomų „WordPress“ priegloba tik už 3,95 USD / mėn., Tai yra daug pigiau nei daugelis kitų valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų.

Pradėkite nuo „SiteGround“ valdomos „WordPress“ prieglobos šiandien.

3. „Bluehost“ valdomų „WordPress“ priegloba

„bluehost“ valdomas „WordPress“ priegloba

Populiariausia bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos paslauga „Bluehost“ taip pat siūlo valdytą „WordPress“ prieglobą su savo „WP Pro“ planu.

Naudodami „Bluehost“ valdomą „WordPress“ prieglobą lengvai užaugate savo svetainę. Jie siūlo platų funkcijų spektrą, įskaitant „viskas viename“ rinkodaros centrą ir prietaisų skydelį, SEO, el. Pašto rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos įrankius, inscenizacijos aplinką, leidžiančią išbandyti savo svetainę prieš ją pradedant naudoti ir dar daugiau.

Be to, „Bluehost“ WP Pro planas yra optimizuotas greičiui, pasižymint SSD (kietojo kūno diskais) ir mažesniu serverio tankiu (mažiau klientų vienam serveriui)..

„Bluehost WP Pro“ planas prasideda nuo 19,95 USD / mėn.

Pradėkite naudotis „Bluehost WP Pro“ jau šiandien.

4. Skystas internetas

valdomas „WordPress“ priegloba

„Liquid Web“ yra vienas iš valdomų „WordPress“ prieglobos lyderių. Naudodamiesi „Liquid Web“, jūs negalite mėgautis jokiais pertekliniais mokesčiais, srauto apribojimais ar apskaičiuotomis puslapio peržiūromis, be rūpesčių automatiniais papildinių atnaujinimais ir vaizdo optimizavimo papildiniu..

Kitos funkcijos apima visišką prieigą prie serverio, sustojimo svetainę, automatinį SSL, automatines kasdienines atsargines kopijas, 24 valandų palaikymą ir dar daugiau.
Galite pradėti naudotis „Liquid Web“ tik už 29 USD / mėn. Už 1 svetainę.

Pradėkite naudotis „Liquid Web“ jau šiandien.

Bendri ir valdomi „WordPress“ priegloba: ką turėtumėte pasirinkti?

Dabar, kai žinote skirtumą tarp bendro ir valdomo „WordPress“ prieglobos, laikas išsiaiškinti, kuri parinktis yra jums geriausias pasirinkimas.

Jei tik kuriate tinklaraštį ar mažą svetainę, rekomenduojame pasirinkti bendrą prieglobą. Bendrai naudojama priegloba yra daug pigesnė ir ji labiausiai tinka mažoms svetainėms, kuriose mažai srauto.

Bendrosios prieglobos paslaugos, tokios kaip „Bluehost“ ir „SiteGround“, suteiks jums viską, ko reikia jūsų svetainei sukurti ir paleisti, ir jums nereikės išleisti tonos pinigų.

Kita vertus, jei turite didelio srauto svetainę, jums geriau būtų pasirinkti valdomą „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją, pvz., „WP Engine“. Tvarko „WordPress“ priegloba užtikrins, kad jūsų svetainė būtų optimizuota greičiui, našumui ir saugumui.

Be to, kadangi valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos tvarko jūsų svetainės priežiūrą už jus, galite sutelkti dėmesį į kitas savo verslo sritis.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis apie bendro ir valdomo „WordPress“ prieglobą. Jei jums patiko šis įrašas, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip priglobti svetainę (žingsnis po žingsnio)..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map