Kaip samdyti profesionalų „WordPress“ programuotoją (8 vietos)

Kaip pasamdyti profesionalų „WordPress“ kūrėją


Ar norite pasamdyti profesionalų „WordPress“ kūrėją?

„WordPress“ svetaines lengva nustatyti. Tačiau augant jūsų svetainei gali reikėti profesionalios pagalbos prižiūrint ar pritaikant svetainę.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliais geriausiais ištekliais, kaip pasamdyti profesionalų „WordPress“ kūrėją jūsų svetainei.

Profesionalaus „WordPress“ programuotojo samdymas

Kadangi „WordPress“ yra populiarus svetainių kūrėjas, daugelis „WordPress“ kompanijų ir asmenų siūlo profesionalias „WordPress“ kūrimo paslaugas.

Prieš samdydami „WordPress“ kūrėją, turėsite sukurti savo svetainės ar projekto reikalavimų sąrašą. Tada internete galite sukurti potencialių kūrėjų sąrašą, susisiekti su jais, nurodyti savo reikalavimus ir išsinuomoti vieną iš jų, kuris jūsų manymu yra tinkamiausias jūsų projektui..

Jei tai yra pirmas kartas, kai pasamdote „WordPress“ kūrėją, naudingiausia eiti į laisvai samdomą svetainę ar paslaugų rinką, o ne atlikti paprastą „Google“ paiešką ieškant „WordPress“ kūrėjo. Privalumas yra tai, kad galite pamatyti tikrąjį aplanką ir tai, kokį projektą kiekvienas kūrėjas dirbo. Taip pat galite išsiaiškinti, kiek kainuotų pasamdyti ką nors jūsų projektui.

Pažvelkime į kai kurias populiarias svetaines, norėdami pasamdyti profesionalų „WordPress“ kūrėją.

1. Koduojama

Koduojama

Koduojama yra pati populiariausia vieta, kur galima pasamdyti profesionalų „WordPress“ kūrėją. Tai leidžia jums rasti ir samdyti laisvai samdomus darbuotojus, verslo savininkus ir dideles agentūras. Jis apima visų rūšių „WordPress“ projektus, tokius kaip įskiepių kūrimas, klaidų taisymai, el. Prekybos parduotuvės ir kt.

Tai veikia 3 paprastais žingsniais: paaiškinkite savo specifikacijas, susisiekite su tinkamu kūrėju ir pradėkite bendradarbiauti samdydami norimą kūrėją. Geriausia „Codeable“ dalis yra ta, kad nėra prievolės samdyti ir ji yra visiškai nerizikinga. Jei galų gale jums nepatinka svetainė, susigrąžinsite pinigus. Tai labai rekomenduojama platforma, skirta jūsų svetainių kūrimui atlikti.

2. WP mėgėjai

WP mėgėjai

Jei ieškote „WordPress“ svetainių priežiūros ir tvarkymo paslaugų, tada „WP Buffai“ yra puikus pasirinkimas. Jie dirba su įvairiais jūsų svetainės aspektais, tokiais kaip savaitiniai atnaujinimai, greičio optimizavimas, svetainės redagavimas, stebėjimas ir dar daugiau. Gausite išsamią ataskaitą apie jūsų svetainės našumą.

„WP Buffai“ yra integruoti su trečiųjų šalių aukščiausios kokybės paslaugomis ir suteikia jums daugiau funkcijų, tokių kaip sauga ir palaikymas. Kitaip nei kiti šio sąrašo sprendimai, tai paprasta platforma, leidžianti sklandžiai veikti jūsų svetainei.

3. Laisvai samdomas darbuotojas

Laisvai samdomas darbuotojas

„Freelancer“ yra puiki platforma samdyti „WordPress“ programuotoją. Tai universalus kvalifikuotų specialistų, dirbančių įvairiose kategorijose, tokiose kaip svetainių kūrimas, dizainas, rinkodara, SEO ir kt., Tinklas. Galite rasti tūkstančius „WordPress“ kūrėjų, pasirengusių dirbti jūsų svetainėje.

Procesas yra paprastas. Galite paskelbti savo „WordPress“ projektą atitinkamoje kategorijoje ir gauti nemokamus kūrėjų pasiūlymus. Išsirinkite geriausią asmenį darbui ir pradėkite jį samdydami. „Freelancer“ platforma leidžia kalbėtis su savo kūrėju ir gauti atnaujinimus apie priskirtą darbą. Mokėsite tik tada, kai projektas bus baigtas.

4. Upwork

Upwork

„Upwork“ yra populiari svetainė, kurioje galima samdyti programuotoją ar laisvai samdomą darbuotoją visame pasaulyje. Jis veikia panašiai kaip „Freelancer“, tačiau siūlo daugiau kategorijų ir įgūdžių. Galite paskelbti darbą „Upwork“ ir patikrinti kelių laisvai samdomų vertėjų pasiūlymus. Tai leidžia palyginti pasiūlymus ir pasirinkti geriausią kūrėją.

Bendradarbiaudami galite susisiekti su kūrėju vaizdo skambučio ar tiesioginio pokalbio metu, kad galėtumėte sekti savo projektą. Čia siūlomos kelios mokėjimų parinktys, pavyzdžiui, valandinė arba fiksuota kaina.

5. Fiverras

Fiverr

„Fiverr“ yra dar vienas laisvai samdomas sprendimas, kuriame dirba tūkstančiai „WordPress“ kūrėjų. Jame daugiausia dėmesio skiriama nedidelėms užduotims, tokioms kaip klaidų taisymas, balto mirties ekrano pašalinimas iš „WordPress“ svetainių, prisijungimo problemos, „WordPress“ atsarginės kopijos ir kt..

Jei kyla ginčas su kūrėju, „Fiverr“ klientų palaikymo komanda jus įtraukė. Aptarę kainą ir sąlygas, galite pradėti projektą su savo kūrėju.

6. Toptalis

Toptalis

„Toptal“ yra aukščiausios klasės laisvai samdomų vertėjų tinklas pasaulyje. Jei galite mokėti aukštas kainas už svetainės projektą, tada ši platforma yra skirta jums.

Norėdami pradėti savo projektą, turite jį aptarti su „Toptal“ komanda ir jie suras geriausią to darbo kūrėją. Galite bendrauti ir bendradarbiauti neturėdami jokios rizikos.

7. WPhired

WPhired

„WPhired“ yra „WordPress“ orientuota darbo lenta, leidžianti išsinuomoti tinkamą „WordPress“ kūrėją savo svetainei. Priešingai nei dauguma darbo skelbimų lentų, darbo paskelbimas „WPhired“ yra nemokamas. Kai jūsų įrašas bus paskelbtas, pradėsite gauti pasiūlymus iš kūrėjų.

Jis veikia skirtingai nei kiti šio sąrašo sprendimai. „WPhired“ turi ir laisvai samdomų vertėjų, ir visą darbo dieną dirbančius kūrėjus, todėl jūs galite arba pasisamdyti ką nors konkrečiai užduočiai, arba pasiimti juos į komandą kaip savo įmonės komandos narį..

8. „WordPress“ darbai

„WordPress“ darbai

„WordPress Jobs“ yra profesionali platforma samdyti programuotoją. Jį valdo ir valdo pagrindinė „WordPress“ komanda. Tačiau šioje platformoje skelbiami darbai nėra įgalioti „WordPress.org“, tai reiškia, kad namų darbus turite atlikti su kūrėju, kurį pasamdote iš šios svetainės.

Tai nemokamas darbo skelbimo sprendimas, kurį galite visiškai valdyti, kaip susisiekti su kūrėju. Visi darbai yra tinkamai suskirstyti į kategorijas ir gali būti filtruojami nurodant paskelbimo datą, darbo tipą ir kt.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pasamdyti profesionalų „WordPress“ kūrėją savo svetainei. Taip pat galite perskaityti mūsų vadovą, kaip sukurti labai mažų darbo vietų svetainę, pavyzdžiui, „Fiverr“, arba galite perskaityti mūsų išsamų vadovą, kaip žingsnis po žingsnio sukurti svetainę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map