Kaip sukurti profesionalų verslo el. Paštą naudojant „G Suite“

nustatyti įmonės el. pašto adresą


Ar norite sukurti profesionalų firminį verslo el. Paštą naudodami „G Suite“?

Profesionalaus verslo el. Pašto adreso nustatymas yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turite padaryti sukūrę svetainę. Profesionalus el. Pašto adresas suteikia jūsų verslui patikimumo jausmą ir leidžia klientams jausti, kad esate čia, kad liktumėte ir rimtai žiūrėtumėte į savo verslą..

„G Suite“, dar žinomas kaip „Gmail verslui“, yra „Google“ produktas, skirtas kurti profesionalius verslo el. Laiškus. Anksčiau žinomas kaip „Google Apps for Work“, „G Suite“ teikia daugybę funkcijų ir variantų, kaip žymėti jūsų svetainę nustatant verslo el. Pašto adresus..

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip sukurti profesionalius prekės ženklo verslo el. Laiškus naudojant „G Suite“, atliekant 3 paprastus veiksmus.

Kas yra profesionalus verslo el. Paštas?

Profesionaliame verslo el. Laiške vietoj gmail.com, yahoo.com arba bet kurio kito el. Pašto paslaugų teikėjo domeno vardo rodomas jūsų įmonės domeno vardas po „@“. Pavyzdžiui, [email protected] yra profesionalus el. Paštas, o [email protected] yra bendras, neprofesionalus..

Toliau pateikiamos kelios priežastys, kodėl reikia nustatyti profesionalų verslo el. Paštą:

1. Tai atspindi jūsų prekės ženklą:

Verslo el. Laiškas parodo jūsų prekės ženklą, el. Pašto adrese nurodant domeno vardą.

2. Tai sukuria pasitikėjimą jūsų klientais:

Žmonės yra linkę pasitikėti profesionaliais el. Pašto adresais, kai kalbama apie verslo el. Laiškus. Profesionalūs el. Pašto adresai gali pasiūlyti profesionalų el. Paštą, o asmeniniai – ne.

Tai suteikia jūsų verslui patikimumo ir pasitikėjimo jausmą.

3. Paprastas el. Pašto tvarkymas:

Kitas privalumas yra tai, kad jūs galite lengvai nustatyti ir valdyti savo komandos narių el. Pašto adresus. Kai komandos narys atsistatydina, tada galite atsisakyti jo el. Pašto adreso ir persiųsti jį kitu el. Pašto adresu.

Verslo el. Pašto adresų naudojimas – jūsų prieglobos paslaugų teikėjas ir „G Suite“

Jei jau sukūrėte svetainę, galbūt jūsų prieglobos įmonė jums pasiūlė neribotus profesionalius el. Laiškus. Taip, daugumą hostingo įmonių sudaro verslo el. Pašto paskyros, tačiau jos nėra patikimos.

Jūs netgi galite nustatyti nemokamus verslo el. Laiškus naudodami savo žiniatinklio prieglobos paskyrą.

Tačiau žiniatinklio prieglobos serveriams trūksta specialių el. Pašto paslaugų teikėjų reikalingų funkcijų, tokių kaip saugus ir momentinių pranešimų pristatymas, saugojimas, bet kuriuo metu teikiama techninė pagalba, šlamšto filtrai, el. Pašto adresai be skelbimų ir t. Štai kodėl profesionaliam verslui reikia naudoti „G Suite“. el.

„G Suite“, kitaip tariant, yra mokama el. Pašto paslauga iš „Google“ ar „premium Gmail“, taigi dėl jos patikimumo nėra jokių abejonių. Tai apima visas pagrindines „Gmail“ funkcijas ir daugiau papildomų verslo tikslais sukurtų „Google“ programų.

„G Suite“ verslo el. Laiškų naudojimo pranašumai

„G Suite“ turi daugybę pranašumų, kurie nurodomi toliau punktuose:

 • Kurkite profesionalius firminių verslo el. Laiškus naudodami savo įmonę / domeno vardą
 • Prisijunkite prie savo el. Pašto bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje ir bet kuriame įrenginyje be interneto ryšio. Skaitykite ir rašykite pranešimus nenaudodami interneto.
 • Vieną kartą prisijunkite ir naudokitės visomis „Google“ programomis įrenginyje.
 • Naudokite daugybę nemokamų ir aukščiausios kokybės verslo programų, įskaitant Diską, Bendrinamą kalendorių, „Hangout“ pokalbius ir susitikimus, Dokumentus ir kt. – lengvai susiekite, kurkite ir bendrinkite failus bei informaciją komandoje.
 • Tvarkykite visas el. Pašto paskyras, kuriomis naudojasi visi įmonėje – apsaugokite savo įmonės išteklius ir privačią informaciją net ir komandos nariui išėjus iš įmonės.
 • Dirbkite ramiai, nes „Google“ tvarko saugumą – 99,9% garantuojamas veikimo laikas, automatinės atsarginės kopijos, šlamšto filtrai ir kt..
 • Pakankama atminties talpa – 30 GB talpos su minimaliu „Pagrindiniu“ planu
 • El. Pašto paslauga be reklamos
 • Gerai veikia su „Outlook“ ir kitomis el. Pašto paslaugomis – „Microsoft Suite“ skirtu „G Suite Sync“ ir su el. Laiškų importavimo įrankiais
 • Mėgaukitės visą parą veikiančia technine pagalba telefonu, el. Paštu ar internetu

Taip pat norėtumėte perskaityti mūsų straipsnį apie geriausias verslo telefono paslaugas ir sistemas.

Įsitikinę visais šiais pranašumais, „G Suite“ yra puiki platforma profesionaliems verslo el. Laiškams kurti. Dabar pažiūrėkime, kaip nustatyti profesionalų įmonės el. Pašto adresą.

Kaip pradėti profesionalų el. Laišką naudojant „G Suite“ 3 žingsniais

Pirmiausia apsilankykite „G Suite“ svetainėje ir pradėkite sąrankos procesą.

g-suite

Tada galite tiesiog spustelėti mygtuką „Pradėti“, kad pradėtumėte procesą, bet pirmiausia aptarkime šiek tiek apie kainų nustatymą..

Norėdami sužinoti apie „G Suite“ kainodaros planus, galite spustelėti meniu „Kainos“. Jis turi tris leidimus pavadinimais „Basic“, „Business“ ir „Enterprise“ su skirtingo lygio funkcijomis, skirtomis skirtingiems vartotojams..

gsuite

Pigiausias ir pats paprasčiausias planas „Pagrindinis“ kainuoja 6 USD vienam vartotojui per mėnesį. Tai suteikia 30 GB saugyklos vietos vienam vartotojui, tai yra dvigubai daugiau nei nemokamoje „Gmail“ paskyroje. Be to, tai leidžia vaizdo ir balso konferencijas, saugius komandos pranešimus, bendrus kalendorius ir parinktis kurti dokumentus, skaičiuokles ir pristatymus. Pažymėtina tai, kad jūs gaunate visą parą veikiančią techninę paramą, saugumą ir administracinę kontrolę.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kainų planus, apsilankykite „G Suite“ svetainėje.

Dabar, peržiūrėję kainų nustatymo parinktis, galite spustelėti mygtuką „Pradėti“ ir prasideda pirmasis žingsnis.

„G Suite“ sąrankos procesą sudaro trys pagrindiniai veiksmai. Pažvelkime į juos po vieną žemiau.

1 veiksmas: nustatykite profesionalią el. Pašto paskyrą

Pirmiausia turite sukurti verslo sąskaitą. Ši paskyra leidžia kurti ir valdyti profesionalias el. Pašto paskyras visai komandai.

„G Suite“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti paslaugą. Per 14 dienų galite susipažinti su platforma ir išbandyti jos funkcijas prieš išleisdami sunkiai uždirbtus dolerius.

Pradėti

Spustelėjus mygtuką „Pradėti“, pasirodo pirmasis puslapis. Žiūrėkite žemiau pateiktą ekrano kopiją.

pasirašymas-g-suite

Įrašykite savo įmonės pavadinimą, pasirinkite darbuotojų skaičių ir pasirinkite šalį, kurioje esate. Tada spustelėkite „Kitas“.

Dabar būsite paprašyti užpildyti savo kontaktinę informaciją atlikdami kitą žingsnį. Įveskite savo vardą, pavardę ir dabartinį el. Pašto adresą ir spustelėkite „Kitas“.

Dabar jis parodys tokį puslapį, kaip parodyta žemiau.

senas domenas arba pirkite naujas

Jei turite domeno vardą, turite pasirinkti „Taip, aš turiu tokį, kurį galiu naudoti“. Jei tokio neturite, galite pasirinkti „Ne, man jo reikia“. Tai pateks į domeno pirkimo sąsają. Mes pasirinkome pirmąjį šios mokymo programos variantą.

Įveskite savo verslo domeno vardą

Dabar pamatysite puslapį, kuriame turite įvesti savo įmonės domeno vardą.

Enter-business-domain-name

Atidžiai užpildykite šią formą nurodydami savo domeno vardą, nes jis bus naudojamas jūsų įmonės el. Dėl šio pavyzdžio mes panaudojome savo domeno vardą kaip „yoursitename.com“. Dabar el. Laiškai atrodys „[email protected]“. Įvedę domeno vardą spustelėkite Kitas.

Tada jūsų bus paprašyta patvirtinti savo domeno vardą. Patikrinkite ir spustelėkite ‘Kitas’.

Taip pat jūsų paklaus, ar norite „Google“ retkarčiais siųsti el. Laiškus su patarimais, pasiūlymais ir pan. Galite pasirinkti „Gerai“ arba „Ne, ačiū“.

„G Suite“ prisijungimo informacijos nustatymas

Be to, lange galite pamatyti galutinį prisijungimo puslapį, kaip parodyta žemiau.

kaip jūs prisijungiate

Galite pamatyti, kaip prisijungsite. Dabar tinkintas domeno vardas paruoštas el. Pašto domenui. Įveskite savo vartotojo vardą, sukurkite slaptažodį, patikrinkite „reCAPTCHA“ ir spustelėkite „Sutinku ir susikurti paskyrą“.

Dabar ekrane pamatysite pranešimą „Jūsų„ G Suite “paskyra buvo sukurta“. Spustelėkite Eikite į sąranką kitam žingsniui.

2 veiksmas: el. Pašto paskyrų pridėjimas savo komandos nariams

Šiame žingsnyje pridėsite savo komandos narių el. Pašto paskyras. Spustelėkite Pradėti.

papildyti žmones „g-suite“

Tada galite pamatyti puslapį, kuriame galite sukurti savo komandos el. Pašto abonementus.

susikurti vartotojui paskyras savo komandai

Įveskite kiekvieno komandos nario vardą, pavardę ir vartotojo vardą ir pridėkite juos. Pridėję el. Laiškus visiems komandos nariams, pažymėkite patvirtinimo laukelį ir spustelėkite „Kitas“.

Ir jūs darote antrą žingsnį.

3 veiksmas: patvirtinkite savo domeną

Dabar turite patvirtinti savo domeną, kad patvirtintumėte, kad jį turite. Tai svarbu, nes tai užtikrina, kad tik tikras domeno savininkas gali sukurti profesionalų verslo el. Laišką su tuo domeno vardu.
Domeno patvirtinimas atliekamas dar 5 papildomai, kaip paaiškinta toliau.

1. Pridėti metažymą
Pirmasis domeno patvirtinimo veiksmas yra metažymos pridėjimas prie savo domeno vardo. Pagrindinio puslapio antraštės skiltyje turite pridėti „Google“ patvirtinimo metažymą.

add-meta-tag

Norėdami lengvai tai pridėti, galite naudoti Įdėkite antraštes ir poraštes Prijunkite.

Prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir įdiekite papildinį. Suaktyvinę papildinį, eikite į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes variantas.

Dabar galite nukopijuoti metažymą ir įklijuoti ją į antraštės skyrių bei išsaugoti.

įterpti-antraštės-poraštės

Grįžkite į „G Suite“ sąrankos puslapį ir pažymėkite langelį „Aš pridėjau metažymą į savo pagrindinį puslapį“..

2. Atidarykite savo domeno valdymo skydą
Tada jūs turite atidaryti savo domeno vardo valdymo pultą.

jūsų domenas - atviras valdymo pultas

Taigi, prisijunkite prie savo prieglobos paskyros („cPanel“ prietaisų skydelio) ir pažymėkite langelį „Aš atidariau savo domeno valdymo skydelį“.

3. Ištrinkite esamus MX įrašus

Kitas, pamatysite langelį, kaip pavaizduota žemiau.

ištrinti esamus-mx-įrašus

Eikite į „cPanel“ el. Pašto skyrių ir pasirinkite „MX“ įvesties piktogramą. Tada pasirinkite savo domeno vardą. Tada pamatysite parinkčių sąrašą, įskaitant 5 MX įrašus. Ištrinkite tuos MX įrašus po vieną.

ištrinti-mx-įrašus

Ištrynę juos, grįžkite į „G Suite“ sąrankos puslapį ir pažymėkite langelį Aš ištryniau esamus MX įrašus.

4. Sukurkite naujus MX įrašus

Dabar pamatysite naują langelį, kaip pavaizduota žemiau.

sukurti naujus-mx-įrašus

Norėdami sukurti naujus MX įrašus, eikite į piktogramą „MX įrašas“, esančią „cPanel“ prietaisų skydelio el. Pašto skiltyje. Dabar pridėkite naujus MX įrašus, kuriuos jums „Google“ suteikė vienas po kito.

add-new-mx-record

Pridėję juos visus, grįžkite į „G Suite“ puslapį ir pažymėkite langelį Aš sukūriau naujus MX įrašus.

5. Išsaugokite „MX Records“

Pridėję MX įrašus įsitikinkite, kad juos išsaugojote. Tada pažymėkite „Aš išsaugojau MX įrašus“.

Tai yra paskutinis patikrinimo žingsnis. Patikrinę visus 5 veiksmus, galite spustelėti Patikrinkite domeną ir nustatykite el. Paštą.

patvirtinti domeno nustatymo el. laišką

Dabar „G Suite“ sąrankos vedlys pradės tikrinti jūsų domeną ir nustatyti el. Paštą. Tai gali užtrukti kelias minutes.

tikrinti-domainjpg

Baigę patvirtinimą, galite pamatyti pranešimą, kuriame nurodoma, kad domeno patvirtinimas ir el. Pašto sąranka baigti.

Spustelėkite Kitas mygtuką, kad atidarytumėte naują verslo el. laišką, sukurtą naudojant „G Suite“. Jei norite atidaryti šį naują verslo el. Pašto adresą, gali tekti dar kartą patvirtinti dabartinį el. Pašto adresą.

Tada pasirodo „G Suite“ administratoriaus konsolės prisijungimo puslapis.

prisijungti-admin-pulte

Administratoriaus pulte galėsite valdyti „G Suite“ paskyrą, el. Pašto adresus, „G Suite“ programas ir dar daugiau.

Viskas!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sukurti verslo el. Pašto adresą naudojant „G Suite“.

Galite naudoti savo „G Suite“ profesionalų el. Laišką tiesiog naudodamiesi nemokama asmenine „Gmail“ paskyra. Eikite į „Gmail“, prisijunkite ir pradėkite naudotis.

Na, prieš sukurdami profesionalų verslo el. Laišką, jums pirmiausia reikia svetainės. Jei dar nesukūrėte savo verslo tinklalapio, tai yra, kaip sukurti verslo svetainę. Taip pat turėtumėte sužinoti, kaip teisingai sukurti el. Pašto adresą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map