Kiek iš tikrųjų kainuoja svetainės sukūrimas? (Eksperto atsakymas)

kiek kainuoja interneto svetainės sukūrimas


Vienas iš pirmųjų klausimų, kuriuos užduoda interneto svetainės kūrimas, yra toks: Kiek iš tikrųjų kainuoja svetainės sukūrimas? Tiesa, svetainės sukūrimo išlaidos visiškai priklauso nuo jūsų asmeninio biudžeto ir tikslų. Tačiau šiame straipsnyje parodysime, kiek iš tikrųjų kainuos svetainės sukūrimas daugumai žmonių.

Jei esate po vadovėlio, tada patikrinkite, kaip sukurti svetainę (žingsnis po žingsnio)

Kokių įrankių reikia norint sukurti svetainę?

Norėdami sukurti svetainę, nebūtinai turite samdyti profesionalų kūrėją. Net jei nesate patyręs technologijų srityje, galite sukurti bet kokio tipo svetaines pagal biudžetą, naudodamiesi skirtingais žiniatinklyje prieinamais įrankiais.

Tai reiškia, kad jei neturite supratimo, kokių įrankių jums reikės norint sukurti svetainę, gali būti, kad viršysite savo biudžetą dalykams, kurių jums niekada nereikės.

Nesvarbu, kokio tipo svetainę norite sukurti, svarbu žinoti, kokių įrankių reikės jūsų svetainei nustatyti.

 • Domeno vardas (pvz., Google.com, IsItWP.com)
 • Svetainių kūrėjas (pvz., „WordPress“, „Wix“, „Weebly“)
 • Žiniatinklio priegloba (priklauso nuo jūsų svetainės kūrėjo)

Domeno vardas

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas internete, pvz., Google.com ar IsItWP.com. Tai yra tai, ką jūsų klientai įveda į savo naršykles, kad pasiektų jūsų svetainę.

Kai užregistruosite domeno vardą, gausite teisę metus metus naudoti šį vardą savo svetainėje. Turite atnaujinti savo domeną iš to paties domenų vardų registratoriaus tol, kol norite išlaikyti savo svetainės pavadinimą. Ir jei jūs kada nors prarasite susidomėjimą domeno vardu, galite leisti jam pasibaigti, kad kažkas kitas galėtų jį įsigyti.

Peržiūrėkite svetainės vardų generatoriaus įrankį (nemokamą) ir geriausius tinklaraščių vardų generatorius.

Svetainių kūrimo priemonė

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs kūrėjas, norėdami sukurti svetainę turėsite naudoti svetainių kūrėją. Nepaisant jūsų įgūdžių, svetainių kūrėjas leidžia lengvai sukurti nuostabų tinklalapį taip, kaip jūs norite. Be to, jis be vargo leidžia lengvai pridėti esminių funkcijų, tokių kaip SEO žymas, papildinius ir kt.

WordPress

Kurdami svetainę, visada rekomenduojame pasirinkti „WordPress“, kurią priglobiate svetainėje. „WordPress“ yra pasirinkta platforma beveik 30% visų svetainių savininkų. Tai suteikia begalines galimybes sukurti ir patobulinti savo svetainę taip, kaip norite. Tai taip pat suteikia galimybę visiškai valdyti savo svetainę.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti šį straipsnį apie tai, kodėl reikia naudoti „WordPress“.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite perskaityti geriausius svetainių kūrėjus pradedantiesiems.

„WordPress“ yra nemokama ir atvirojo kodo programinė įranga. Turėsite įsigyti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą, kad galėtumėte įdiegti „WordPress“ ir pradėti kurti svetainę ant jo.

Svetainių talpinimas

Žiniatinklio priegloba yra tarsi jūsų svetainės namai. Čia saugote savo svetainės turinį ir failus.

Kai lankytojas bando patekti į jūsų svetainę įvesdamas jūsų interneto adresą (domeno vardą), tada jis bus nukreiptas į svetainės failus, saugomus jūsų žiniatinklio prieglobos serveryje..

Dažnai terminas interneto priegloba reiškia įmonę, kuri nuomojasi savo kompiuterį / serverius, kad priglobtų jūsų svetainę, ir teikia interneto ryšį, kad užtikrintų, jog jūsų svetainė yra prieinama visą parą.

Yra daugybė skirtingų tipų geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų, tokių kaip bendrasis priegloba, VPS priegloba, pigus priegloba, „WordPress“ priegloba, tinklaraščių priegloba, dedikuotas priegloba ir tt Kai pradedate, rekomenduojame pasirinkti pasidalijamąjį prieglobą arba „WordPress“. priegloba, nes abu yra idealus pasirinkimas daugumai svetainių savininkų, atsižvelgiant į įperkamumą ir poreikius.

Galite perskaityti daugiau apie įvairių tipų žiniatinklio prieglobos paslaugas.

Jei konkrečiai norite sukurti „WordPress“ svetainę, tuomet rekomenduojame pasirinkti „WordPress“ prieglobos paslaugą. Daugeliu atvejų tiek bendro naudojimo, tiek „WordPress“ priegloba kainuoja beveik tiek pat. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „WordPress“ priegloba iš anksto įdiegta kartu su „WordPress“ jūsų prieglobos paskyroje. Tai labai patogu, todėl jums nereikia rankiniu būdu įdiegti „WordPress“ į savo žiniatinklio prieglobos paskyrą.

Padalinkime svetaines į keletą skirtingų biudžeto kategorijų:

 • Sukurkite nedidelę svetainę su minimaliu biudžetu
 • Sukurkite išplėstinę svetainę su daugiau funkcijų
 • Sukurkite internetinę parduotuvę
 • Sukurkite pagal užsakymą sukurtą svetainę

Nepraleiskite progos perskaityti žiniatinklio prieglobos (bendrai naudojamų vs VPS vs dedikuotų) ir „WordPress“ prieglobos (bendrai naudojamų vs valdomų).

Kiek kainuoja tipiškos svetainės kūrimas?

Atsižvelgiant į jūsų poreikius, svetainės sukūrimas gali kainuoti nuo 100 USD iki 500 USD. Jei jums reikia svetainės, kurioje gausu funkcijų, sukurta pagal užsakymą sukurta svetainė, jos kaina gali siekti 30 000 USD ar daugiau.

Norėdami sukurti nedidelę svetainę, turite turėti domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos biudžetą. Domeno vardas paprastai kainuoja apie 14,99 USD per metus, o žiniatinklio priegloba – apie 7,99 USD per mėnesį. Iš viso, svetainės įkūrimas jums kainuos net 110,87 USD per metus.

Bendros domeno vardo ir prieglobos išlaidos jums gali būti gana brangios, ypač jei jūs tik pradedate veiklą.

Štai kodėl mes sudarėme sutartį su „Bluehost“, kad pasiūlytume vartotojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir daugiau nei 60% nuolaidą žiniatinklio prieglobai..

„bluehost“ interneto priegloba

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

„Bluehost“ yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje. Jie dalyvauja „WordPress“ bendruomenėje nuo 2005 m. Ir yra oficialiai rekomenduojami prieglobos paslaugų teikėjai, kuriuos teikia „WordPress.org“. Taip pat turėtumėte peržiūrėti šią „Bluehost“ apžvalgą, kad gautumėte daugiau informacijos. Galite mokėti kasmet ir sutaupyti pinigų „Bluehost“.

Norėdami sutaupyti išlaidų, galite pasirinkti nemokamą „WordPress“ temą ir papildinius iš „WordPress“ saugyklos.

Čia yra keli svarbūs papildiniai, kuriuos galite nemokamai atsisiųsti iš „WordPress.org“:

Įvertinkite kainą pagal savo tikslus

Dabar matėme, kiek kainuoja pradinio lygio svetainės sukūrimas. Augdami galite įsigyti profesionalią „WordPress“ temą ir pridėti patobulintas funkcijas naudodamiesi papildomais papildiniais.

Prieš įtraukdami atsitiktinius papildinius į savo svetainę, svarbu užduoti sau keletą klausimų, kad suprastumėte savo tikslus. Tai padeda išvengti per didelių išlaidų nustatant „WordPress“ svetainę.

1. Koks yra jūsų svetainės realus biudžetas?

Sukurti svetainę, kurios jūs negalite sau leisti, bus katastrofa. Prieš išleisdami aukščiausios kokybės temas ar papildinius, dar kartą patikrinkite savo biudžetą. Mes visada rekomenduojame išlaikyti kuo mažesnes išlaidas, kai tik pradedate.

2. Ar jums reikia pagal užsakymą sukurtos svetainės?

Įdiegti iš anksto sukurtą „WordPress“ temą yra lengviausias būdas sukurti naują svetainę. Tai taip pat padeda sutaupyti išlaidų, todėl jums nereikia samdyti „WordPress“ kūrėjo.

Tačiau jei norite suteikti savo svetainei unikalų vaizdą ir pojūtį, turėsite sukurti pasirinktinę „WordPress“ temą patys arba samdydami programuotoją. „WordPress“ kūrėjų įkainiai svyruoja nuo 20 USD iki 100 USD per valandą.

3. Kokių funkcijų jums reikės?

Kai pradedate, jums nereikės visų varpų ir švilpukų, kuriuos matote kitose įdomiose svetainėse. Net jei jūs pradedate mažas, labai svarbu eilutėje užrašyti jums reikalingų funkcijų sąrašą. Tai padeda supaprastinti visą kūrimo procesą ir sutelkti dėmesį į ypatybes, kurioms teikiama pirmenybė. Tai taip pat padeda jums sumažinti išlaidas augant.

Išplėstinės svetainės kūrimo išlaidos

Įdiegę nemokamą temą ir papildinius galite pradėti kurti „WordPress“ svetainę su minimaliu biudžetu. Augant ir tobulėjant poreikiams, galbūt norėsite patobulinti savo svetainę naudodami daugiau papildomų funkcijų.

Pridėjus daugiau funkcijų, jūsų svetainės kainos pradės didėti.

Jei tikitės augimo, prasminga pereiti prie galingesnės prieglobos paslaugos, tokios kaip „SiteGround“ „GoGeek“ planas. Žinoma, tai kainuoja šiek tiek daugiau nei „Bluehost“. Tačiau ji aprūpinta daugybe papildomų funkcijų, tokių kaip pastatymas, greitesnis našumas ir galimybė aptarnauti iki 100 000 lankytojų per mėnesį. Perskaitykite mūsų išsamią svetainės apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie šią interneto prieglobos įmonę.

Galite naudoti mūsų „SiteGround“ kuponą, kad gautumėte 60% nuolaidą pirmaisiais prieglobos metais.

Taip pat galbūt norėsite rasti aukščiausios kokybės „WordPress“ temą, kad jūsų svetainė atrodytų profesionaliai. Geriausia tai, kad aukščiausios kokybės temos dažnai turi papildomų funkcijų ir prioritetinį palaikymą. Peržiūrėkite mūsų ekspertų atrinktus geriausius „WordPress“ temų variantus, susijusius su puikiomis „WordPress“ temomis, kurias galite įdiegti savo svetainėje.

Čia yra keletas pagrindinių „WordPress“ papildinių, kuriuos rekomenduojame jūsų augančiai svetainei:

Esminiai dalykai

 • „WPForms“ – Prideda tempimo ir kritimo formos kūrimo priemonė. Peržiūrėkite mūsų „WPForms“ apžvalgą.
 • „MonsterInsights“ – Leidžia įdiegti „Google Analytics“. Peržiūrėkite mūsų „MonsterInsights“ apžvalgą.

Išvaizda

 • „Beaver Builder“ – „WordPress“ paverčia nuvilkimo puslapio kūrimo įrankiu.
 • „Envira“ galerija – geriausias „WordPress“ reaguojantis galerijos papildinys. Peržiūrėkite mūsų „Envira“ galerijos apžvalgą.

Rinkodara

 • Nuolatinis kontaktas – el. Pašto rinkodaros paslauga, kurią rekomenduojame augančioms įmonėms.
 • „OptinMonster“ – Paverčia jūsų svetainę į švino generavimo mašiną. Peržiūrėkite mūsų „OptinMonster“ apžvalgą.

Saugumas

 • „UpdraftPlus“ – geriausias „WordPress“ atsarginės papildinys. Perskaitykite mūsų „UpdraftPlus“ apžvalgą.
 • „Sucuri“ užkarda – geriausias „WordPress“ saugos papildinys. Perskaitykite mūsų „Sucuri“ apžvalgą.

Yra dar daug „WordPress“ papildinių ir paslaugų, kurias galite pridėti. Kiekviena jūsų pridėta mokama paslauga ar priedas padidins jūsų „WordPress“ svetainės kainą.

Priklausomai nuo jūsų pasirinktų aukščiausios kokybės produktų, jūsų svetainės sąrankos išlaidos gali būti nuo 500 USD iki 1000 USD per metus.

Internetinės parduotuvės pastatymo išlaidos

El. Prekybos pramonė klesti, o tyrimai rodo, kad ji augo 3 kartus greičiau nei tradiciniai mažmenininkai. Jei norite žengti koja kojon su elektroninės prekybos verslu, tinkamas laikas pradėti internetinę parduotuvę.

Sukūrę internetinę parduotuvę galite išplėsti savo verslą visame pasaulyje, visą parą. Geriausia, palyginti su neprisijungusio verslo įmonėmis, nesudėtingą banko sąskaitą galite lengvai pradėti internetinėje parduotuvėje.

Žinoma, norint sukurti internetinę parduotuvę, jums reikės ir domeno vardo, ir prieglobos. Nors yra daug el. Prekybos prieglobos kompanijų, mes rekomenduojame naudoti „Bluehost WooCommerce“ planą, kai pradedate. „WooCommerce“ yra populiariausias ir išsamiausias „WordPress“ el. Prekybos papildinys.

„bluehost“ internetinės prekybos priegloba

„Bluehost WooCommerce“ planas pateikiamas kartu su visomis funkcijomis, kurių jums prireiks norint sukurti internetinę parduotuvę ir veikti „WordPress“. Keletas „Bluehost WooCommerce“ plano pranašumų:

 • „WooCommerce“ iš anksto įdiegta: „WooCommerce“ planas yra iš anksto įdiegtas kartu su „WordPress“ ir „WooCommerce“, o tai palengvina internetinės parduotuvės atidarymą..
 • SSL sertifikatas: Norint tvarkyti mokėjimus internetinėje parduotuvėje, gali reikėti SSL sertifikato. SSL sertifikatas taip pat yra jūsų „Bluehost WooCommerce“ plane.
 • Speciali parama: Paskirtų „WordPress“ ekspertų komanda budi visą parą ir visą parą.
 • Nemokamas domeno vardas: Galite atsisakyti domeno registracijos mokesčio metams.

Jei norite sukurti pradinio lygio elektroninės komercijos svetainę, kurią maitina „WooCommerce“, tai kainuos apie 190 USD per metus. Kaina gali išaugti, jei norėtumėte savo internetinėje parduotuvėje įdiegti papildomus priedus ir aukščiausios kokybės temą.

Jei ieškote alternatyvos, tada patikrinkite šiuos geriausius „WooCommerce“ prieglobos paslaugų teikėjus.

Svetainės kūrimas – kaip išvengti permokėjimo

Pradėti nuo mažo yra geriausias būdas išvengti permokėjimo ir sumažinti išlaidas. Norėdami sutaupyti išlaidų, visada galite ištirti nemokamą „WordPress“ temą ir papildinių katalogus, kad patobulintumėte savo svetainę.

Kai tik pradėsite pritraukti lankytojus, galite apsvarstyti galimybę pridėti aukščiausios kokybės temą ir papildinius. Jei norite neviršyti savo biudžeto, visada stebėkite „WordPress“ pasiūlymus ir kuponus, kad gautumėte milžiniškas nuolaidų pirkiniams.

Augančiai svetainei taip pat reikės galingesnės prieglobos konfigūracijos nei pradinio lygio svetainė. Taip pat gali tekti reguliariai optimizuoti „WordPress“ serverį. Jei norite naudoti savo svetainę serveryje, kuris yra unikaliai optimizuotas „WordPress“ saugos konfigūracijai, apsvarstykite galimybę prieglobą savo svetainei vykdyti valdomoje „WordPress“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti, kiek kainuos svetainės sukūrimas.

Taip pat patikrinkite: jei nuspręsite kurti tinklaraštį savo svetainei, peržiūrėkite geriausias internetinių dienoraščių platformas

Jei jums reikia patarimų, mes taip pat turime kelis žingsnis po žingsnio vadovus:

 • Kaip sukurti „WordPress“ svetainę, žingsnis po žingsnio
 • Kaip susikurti internetinę parduotuvę
 • Kaip pradėti kurti tinklaraštį, žingsnis po žingsnio
 • Kaip sukurti internetinę rinką
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map