Kiek kainuoja el. Prekybos svetainė 2020 m. (Atskleista)

elektroninės prekybos svetainės sąrankos kaina


Jei ketinate įkurti el. Prekybos svetainę, turite žinoti, kiek tai jums kainuos už visą sąranką.

Prieš dešimtmetį e-komercijos svetainės kūrimas buvo brangus reikalas ne tik pinigų, bet ir laiko atžvilgiu. Tuomet, norėdami sukurti el. Prekybos parduotuvę, turėsite pasamdyti patyrusį kūrėją, kuris ims pagrįstai teisingą sumą.

Tačiau šiandien rinkoje yra keletas įrankių, dėl kurių sukurti svetainę buvo palyginti pigiau ir lengviau.

el. prekybos svetainės sąrankos išlaidų paskirstymas

Taigi, pažvelkime, kiek jums kainuotų šiandien sukurti savo el. Prekybos svetainę.

Kad būtų lengviau skaityti, mes šį įrašą padalijome į 4 mažesnes dalis:

 • Domeno vardas
 • Hostingas (bendrinamas arba tvarkomas)
 • Projektavimas
 • Įskiepiai ir plėtinys

1. Domeno kaina

El. Prekybos svetainės kūrimas yra panašus į bet kurios svetainės ar tinklaraščio kūrimą. Techniškai kalbant, šis adresas vadinamas jūsų svetainės domeno vardu.

Domeno vardas yra URL, kurį jūsų vartotojai įves į adreso juostą norėdami patekti į jūsų parduotuvę. Norėdami reikalauti išimtinės nuosavybės į savo svetainę, pirmiausia turite užregistruoti savo domeno vardą.

Čia yra trumpas vadovas, padėsiantis rasti gerą domeno vardą savo el. Prekybos svetainei.

Rinkoje yra keletas platformų, kuriose galite užregistruoti savo domeno vardą. Keletas populiarių nanų yra:

 • „Bluehost“
 • Domenas.com
 • Varyk Tėti

Daugiau domeno vardo registravimo galimybių rasite čia.

Dabar, kiek jums užregistruoti domeno vardą? Jūsų domeno kaina gali skirtis priklausomai nuo jūsų pasirinkto plėtinio. Domeno kainodara gali prasidėti nuo 1,99 USD / mėn. Ir išaugti iki brangesnio diapazono, jei pasirenkate aukščiausio lygio domeno plėtinius.

Tačiau gera žinia yra tai, kad jūs netgi galite gaukite savo domeno vardą nemokamai. Yra daugybė žiniatinklio prieglobos galimybių, pavyzdžiui, „Bluehost“, leidžiančios nemokamai užregistruoti domeno vardą kartu su žiniatinklio prieglobos planu.

Tačiau negalite atsitiktinai pasirinkti prieglobos, jei nežinote, kuri priegloba siūlo geriausias paslaugas. Jei esate supainioti, kurią el. Prekybos prieglobos paslaugą pasirinkti, pateikiame jums padėsiantį vadovą.

Domeno kaina: Nemokamai – nuo 1,99 USD per mėnesį, atsižvelgiant į jūsų plėtinį

2. Prieglobos kaina

Kitas svarbus dalykas, kurio jums reikia, yra prieglobos paslauga, kurioje galite laikyti savo el. Prekybos svetainę. Tai yra jūsų priegloba, kur saugote savo svetainės turinį ir failus.

Žiniatinklio prieglobos terminas dažnai reiškia įmonę, kuri nuomojasi savo serverius, kad priglobtų jūsų svetainę, ir teikia interneto ryšį, kad jūsų svetainė būtų prieinama internete visą parą ir be jokių trikdžių..

Galite pasirinkti daugybę gerų žiniatinklio prieglobos įmonių. Bet jei jūs ką tik pradėjote, rekomenduojame pasirinkti „Bluehost WooCommerce“ planą.

„Bluehost WooCommerce“ talpinimo planas

Tai puikus pasirinkimas, nes jis ateina su:

 1. Nemokamas domeno vardas: Nereikia mokėti papildomų pinigų už savo domeno registraciją.
 2. „WooCommerce“ iš anksto įdiegta: „WooCommerce“ planas yra iš anksto įdiegtas kartu su „WordPress“ ir „WooCommerce“, o tai palengvina internetinės parduotuvės atidarymą.
 3. SSL sertifikatas: Norėdami apsaugoti mokėjimus internetu.
 4. Speciali pagalba: Padėti jums visą parą, visą parą, jei susidursite su svetainės problema.

Visas „e-komercijos“ svetainės (pradedančiojo lygio), kuriamos „Woocommerce“, nustatymas jums kainuos apie 3,95 USD per mėnesį. Bet jei pasirinksite papildomus priedus ir aukštesnį planą, kaina gali išaugti.

Prieglobos kaina: 3,95 USD per mėnesį

3. Tema / dizainas

Turėdami tūkstančius nuostabių „WordPress“ temų „WooCommerce“, nesunku išsirinkti vieną temą, kuri labiausiai tinka jūsų el. Prekybos parduotuvėje. Galite pasirinkti temą ir pritaikyti ją pagal savo norus be jokios profesionalios pagalbos. Geriausia yra tai, kad turite galimybių tai padaryti neišleisdami nė cento.

Čia yra „WooCommerce“ temų, kurios yra specialiai sukurtos internetinėms parduotuvėms, sąrašas.

Kaina: Laisvai – aukštyn

4. Papildiniai ir plėtiniai

Kitas svarbus žingsnis yra susitvarkyti su savo svetainės išvaizda ir funkcionalumu. „WordPress“ grožis yra tas, kad galite išplėsti jo funkcijas taip, kaip norite, įdiegdami papildinius. Pažvelkime į kelis papildinius, kurių jums tikrai reikia norint lengvai valdyti savo svetainę.

1. „SeedProd“, kad sukurtumėte netrukus pasirodysiantį puslapį

„SeedProd“

Pirmasis papildinys, kurį turite įdiegti savo svetainėje, yra „SeedProd“. Tai yra galingas netrukus pasirodysiantis ir palaikymo režimo papildinys, padedantis pradėti kurti savo el. Pašto adresus dar prieš paleidžiant svetainę.

Pridėję netrukus pasirodysiantį puslapį, galėsite sujaudinti savo vartotojus apie paleidimą ir pradėti kurti el. Pašto adresų sąrašą. Ir atspėkite, ką jūs taip pat galite gauti naudodamiesi savo SEO nuo pirmosios dienos, dar prieš paleidžiant svetainę. Šis papildinys puikiai veikia visomis šiuolaikinėmis temomis ir atrodo nuostabiai visuose įrenginiuose.

Kaina: 29 USD per metus

2. „WooCommerce“, kad paleistų el. Prekybos parduotuvę

„WooCommerce“

„WooCommerce“ yra populiariausias egzistuojantis e-komercijos sprendimas. Naudodami šį papildinį galite nustatyti visą elektroninės prekybos prekių parduotuvę su minutėmis. Įdiegdami šį papildinį galite:

 • parduoti fizinius ir skaitmeninius produktus
 • parduoti paslaugas ir prenumeratas
 • priimti aukas
 • integruokite į skirtingas mokėjimo parinktis, tokias kaip „PayPal“, „Stripe“ ir kt
 • naudodami priedus pridėkite visas el. prekybos funkcijas

ir daug daugiau.

Kaina: Laisvas

3. Yoast įskiepis SEO

Mielių SEO
„Yoast“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ SEO papildinių. Naudodami šį papildinį galite užtikrinti, kad paieškos varikliai aptinka jūsų el. Prekybos parduotuvę. Tiesiog pridėkite savo dėmesio raktinį žodį ir Yoast jį paims iš ten. Tai tau sako

 • koks yra jūsų raktinių žodžių tankis
 • nurodo, ar tavo vardas yra ilgesnis ar trumpesnis nei reikia
 • jei meta aprašymas turi būti dar labiau optimizuotas

ir dar daug daugiau, kad užtikrintumėte nepriekaištingą el. prekybos parduotuvę.

Kaina: Nemokamai – 756,50 USD per metus (10 svetainių)

4. „WPForms“ – kontaktų formos pridėjimas

„WPForms“

Kuriant sėkmingą verslą, svarbiausias jūsų prioritetas turi būti klientų pasitenkinimas. O koks gali būti geresnis būdas sužinoti apie savo patirtį, nei pridėti kontakto formą į savo svetainę. Štai tada „WPForms“ ateina

„WPForms“ yra galingas formavimo ir papildymo „drag and drop“ formato papildinys, kuris leidžia sukurti gražesnes ir reaguojančias į jūsų svetainę kontaktines formas per mažiau nei 5 minutes. Jei nežinote, kaip sukurti kontaktų formą, pateikiame vadovą, kurį galite naudoti.

Kad jūsų formas būtų lengva suprojektuoti, joje siūloma daugybė patrauklių iš anksto pastatytų šablonų, paruoštų naudoti tokiais, kokie jie yra, arba kuriuos taip pat galima pritaikyti. Jis taip pat turi keletą pažangių funkcijų, tokių kaip geriausios klasės apklausų ataskaitos, mokėjimo formos, vartotojo registracijos formos, intelektuali sąlyginė logika, pateikimo paštu formos ir dar daugiau.

Kaina: Nemokamas – 299,50 USD per metus

5. „OptinMonster“, skirtas sumažinti prekių krepšelio atsisakymą

„OptinMonster“

„OptinMonster“ yra švino kartos programinė įranga, padedanti konvertuoti lankytojus į abonentus ir klientus. Naudodami šį papildinį galite lengvai sukurti patrauklias pasirenkamąsias formas, kurios konvertuoja. Jos elgesio aptikimo technologija yra naudinga, nes leidžia tinkamu laiku parodyti tinkamą kampaniją tinkamam lankytojui.

„OptinMonster“ technologija, kuria siekiama išeiti, rodo tikslinę kampaniją lankytojų palikimui ir skatina juos užpildyti užsakymą prieš išeinant.

Visą „OptinMonster“ apžvalgą skaitykite čia.

Kaina: 9 USD / mėn. – 49 USD / mėn

6. „MonsterInsights“, skirta „WooCommerce Analytics“

„MonsterInsights“

„MonsterInsights“ yra geriausia „Google Analytics“, skirta „WordPress“. Jei norite patikrinti, kaip veikia jūsų svetainė, šis papildinys yra geriausias pasirinkimas jums. Tai leidžia patikrinti svetainės statistiką tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio, nereikia prisijungti prie „Google Analytics“.

Taip pat vos keliais paspaudimais galite įgalinti el. Prekybos stebėjimą.

7. Nuolatinis el. Pašto rinkodaros kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Visi žinome, kokią įtaką bet kokio tipo verslui daro el. Pašto rinkodara. Tai gali padėti susisiekti su klientais, sudaryti el. Pašto adresų sąrašą ir padidinti pardavimus bei pajamas. Naudodamiesi nuolatiniu kontaktu, visa tai galite padaryti labai lengvai.

Kartu pateikiami gražūs šablonai, kurie nuostabiai atrodo visuose ekrano dydžiuose. Naudodami nuvilkimo funkciją, galite tinkinti savo šablonus. Tai taip pat leidžia jį integruoti su mėgstamomis žiniatinklio programomis, kad galėtumėte:

 • greitai išplėskite savo el. pašto sąrašą
 • atnaujinkite kontaktus tarp savo nuolatinio kontakto paskyros ir kitų internetinių programų
 • padaryti jūsų svetainę ir rinkodaros kanalus patrauklesnius
 • Kaina: 5 USD / mėn

  8. „Sucuri“ dėl „WooCommerce Security“

  Sucuri

  Vienas geriausių būdų užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų švari ir saugi nuo bet kokios pažeidžiamos grėsmės, yra pridėti saugos papildinį. Geriausias saugos papildinys, kurį rekomenduojame, yra „Sucuri“.

  „Sucuri“ saugo jūsų svetainę švarią ir saugią 24 * 7. Tai padeda ištaisyti įsilaužimus ir apsaugoti el. Prekybos parduotuvę nuo bet kokių išpuolių ateityje.

  Kaina: 199,99 USD per metus – 499,99 USD per metus

  Kiek kainuoja e. Prekybos svetainė, kad vartotojui būtų geriau

  Turint visas turimas priemones, elektroninės prekybos parduotuvės kūrimas nėra varginantis darbas. Kai pradedate nuo riboto biudžeto, viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsigyti „WooCommerce“ prieglobą iš „Bluehost“ už 3,95 USD per mėnesį..

  Turėdami šį prieglobos planą gausite viską, ko reikia norint sukurti ir paleisti „WooCommerce“ svetainę, įskaitant patikimą interneto prieglobą, nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir dar daugiau.

  Tačiau augant jūsų verslui galbūt norėsite pridėti daugiau funkcijų, įdiegdami daugiau papildinių savo svetainėje. Taigi, atsižvelgiant į papildinių ir plėtinių skaičių, jūsų el. Prekybos parduotuvės kaina skirsis.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, pateikiame išsamų internetinės parduotuvės nustatymo vadovą.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map