Kodėl jums reikia sukurti el. Pašto sąrašą dabar (ir kaip tai padaryti)

kodėl nuo 1 dienos sudaryti el. pašto sąrašą


Ar norite sukurti el. Pašto sąrašą? Daugelis pradedančiųjų, kurie ką tik įkūrė savo svetaines, nemano, kad sąrašų sudarymas yra toks svarbus, koks yra. Netrukus jie supranta el. Pašto sąrašo vertę ir tai, kaip jis gali padėti pritraukti tikresnius lankytojus į savo svetainę ar tinklaraštį. Ir nors niekada nėra per vėlu pradėti sudaryti žmonių, kurie, jūsų manymu, yra svarbūs jūsų verslui, sąrašą, kodėl gi nepasirodžius?

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kodėl jums reikia sudaryti el. Pašto sąrašą (iškart) ir kaip sudaryti savo el. Pašto sąrašą.

Įvadas į el. Pašto sąrašus

Kalbėdami apie el. Pašto adresų sąrašus, mes iš tikrųjų norime, kad jūs žinotumėte apie duomenų apie jūsų potencialius klientus ar lankytojus rinkimą. Šiuos duomenis sudaro jų vardas, pavardė, el. Pašto adresas, telefono numeris ir kt.

Yra keli būdai, kuriuos galite naudoti rinkdami šiuos duomenis ir kurdami savo el. Pašto adresų sąrašus. Taip pat internete rasite daug geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų, kurios gali padėti saugoti jūsų el. Pašto adresų sąrašų duomenis ir lengvai siųsti suasmenintus el. Laiškus visiems abonentams. Šios el. Pašto rinkodaros paslaugos buvo sukurtos siekiant skatinti jūsų verslą ir padidinti jūsų pajamas.

Pvz., Galite gauti leidimą iš savo vartotojų, prenumeratos formoje pridėdami žymėjimo parinktį, kad jiems būtų siunčiami reguliarūs atnaujinimai, reklaminis turinys ir sveikinimai..

Be to, peržiūrėkite mūsų ekspertų pasirinktus geriausius el. Laiškų naujienlaiškių papildinius.

Kodėl jums reikalingas el. Pašto sąrašas? (Tuoj pat)

Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, kad el. Pašto rinkodara yra abipusiai naudinga. Svetainių lankytojai, noriai prisijungę prie jūsų el. Pašto sąrašo ir leidžiantys jums siųsti jiems el. Laiškus, yra visiškai suinteresuoti jūsų prekės ženklu ar paslauga. Šie abonentai perskaitys jūsų el. Laiškus ir apsilankys jūsų svetainėje.

Savo abonentus taip pat galite paversti klientais, nes pasitikite jais. El. Pašto rinkodara yra asmeniškesnė ir naudingesnė nei bet kokie kiti reklamos metodai, tokie kaip socialinės žiniasklaidos rinkodara.

Peržiūrėkite išsamų vadovą, kaip sukurti el. Pašto adresą, kad būtų pašalintas šlamštas.

Žemiau pateiksime keletą pagrindinių el. Pašto adresų sąrašo svarbumo taškų:

Tinkinti el. Pašto adresai: Naudodamiesi el. Pašto rinkodaros paslauga, galite sukurti interaktyvius, pritaikytus el. Laiškus savo abonentams. Šie el. Laiškai padeda pritraukti daugiau lankytojų ir nukreipti į jūsų nukreipimo puslapius. Vykdydami reklaminę kampaniją taip pat galite pasinaudoti tinkintais el. Laiškais.

Nepraleiskite šio žingsnio po žingsnio vadovo, kaip sukurti el. Pašto informacinį biuletenį.

Tiksliniai vartotojai: Tai paprasta. Parduok tiems, kurie nori pirkti iš tavęs. Tinklalapio lankytojai, kurie prisijungė prie jūsų prenumeratorių sąrašo, nesinaudodami savo interesais, yra pati tikriausia auditorija ir jums jų reikia jūsų verslui. Jums nesunku sudaryti patrauklų pasiūlymą ir pasidalyti juo su savo prenumeratoriais. Vėl naudinga.

Suasmenintas turinys: El. Laiškai yra asmeniniai ir tiesioginiai. Jūsų pasirinkta rinkodaros programinė įranga stebuklingai veikia jūsų el. Laiškus abonentams, siųsdama el. Laiškus tema. Tai sukuria didelę įtaką, kai jie mato savo vardą jūsų el. Laiške. Šie prenumeratoriai bus labiau linkę skaityti jūsų suasmenintą el. Laišką nei bet kokį bendrą reklaminį turinį socialiniame kanale.

El. Paštas yra efektyvesnis: Kai jūs reklamuojate ką nors tokios socialinės žiniasklaidos platformose kaip „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir kt., Ji gali sulaukti dėmesio, tačiau tai nėra tas pats, kas rezultatai, kuriuos matysite el. Laiške.
Iš tikrųjų, pasak „DreamGrow“, el. Paštas yra efektyvesnis pardavimo ir komunikacijos kanalas nei socialinių tinklų svetainės.

socialinė žiniasklaida vs el. paštas

Dabar, kai žinote, kodėl jums svarbu turėti el. Pašto sąrašą, kitas dalykas, kurį turėsite išmokti, yra tai, kaip sudaryti.

Kaip sudaryti el. Pašto sąrašą (žingsnis po žingsnio)

Prieš pradėdami turėtumėte žinoti, kad el. Pašto sąrašo sudarymas gali užtrukti. Tai nuolatinis procesas, todėl turėsite būti kantrūs. Jums taip pat reikės kelių įrankių, kad sukurtumėte savo el. Pašto sąrašą, pvz., Svetainę ar asmeninį tinklaraštį, el. Pašto rinkodaros programinę įrangą, prenumeratos formas, konvertuojamus optinius iššokančius langus ir kt..

Jei turite svetainę ar tinklaraštį, tuomet galite eiti į priekį ir pradėti kurti prenumeratos formą. Tačiau, jei jūs tik pradedate veiklą, tada perskaitykite mūsų vadovus, kaip sukurti svetainę ar kaip pradėti tinklaraštį.

1 veiksmas: sukurkite prenumeratos formą

Prenumeratos forma yra paprastas būdas padidinti savo el. Pašto adresų sąrašą per savo svetainę ar tinklaraštį. Galbūt pamatėte prenumeratos langelį, naršydami kitose svetainėse internete.

Prenumeratos forma

Jūsų nuolatiniai vartotojai greičiausiai užsiprenumeruos jūsų el. Pašto sąrašą naudodami prenumeratos formą. Ši forma gali būti paprasta, apimanti tik vardo ir el. Pašto laukus.

Norėdami sukurti prenumeratos formą savo „WordPress“ svetainėje, turėsite įdiegti ir suaktyvinti „WPForms“ Prijunkite. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys ir lengvai integruojamas su keliomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, tokiomis kaip „MailChimp“, „Constant Contact“, „SendinBlue“, „AWeber“ ir „GetResponse“. Galite susieti su bet kuria iš šių paslaugų, kad sukurtumėte savo el. Pašto sąrašą ir išsiųstumėte masinius el. Laiškus.

2 veiksmas: prijunkite el. Pašto rinkodaros paslaugą prie savo prenumeratos formos

El. Pašto rinkodaros tarnyba gali už jus padaryti kelis dalykus.

Kai vartotojas užpildo prenumeratos formą jūsų svetainėje, jis tinkamai saugo jų duomenis ir tvarko vartotojo informaciją pagal prenumeruojamus sąrašus. Tai leidžia jums siųsti visiškai pritaikytus el. Laiškus visiems sąrašo vartotojams.

El. Pašto rinkodara

Taip pat galite stebėti, kiek el. Laiškų atidaroma, ir sukurti tinkintas ataskaitas, kad galėtumėte siųsti efektyvesnius el. Laiškus. Kai kurios populiariausios el. Pašto rinkodaros paslaugos leidžia atlikti A / B testus, kad sužinotumėte, kokio tipo el. Pašto adresus greičiausiai atidarys jūsų abonentai..

Mes rekomenduojame naudoti „Constant Contact“ – populiariausią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą, nes ji sklandžiai veikia su „WPForms“. Jie taip pat siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, tai reiškia, kad galite mėnesį išbandyti jų paslaugas nemokėdami. Jei jums patogu naudotis nuolatiniais kontaktais, galite pradėti mokėti jiems po pirmo mėnesio. Ir jei ne, tada visada galite sužinoti šias nuolatinio kontakto alternatyvas. O jei ne; Agile CRM taip pat suteikia geresnį būdą tvarkyti el. Pašto sąrašus ir santykius su klientais.

Turėtumėte perskaityti šį vadovą, kaip sukurti prisiregistruokite formą naudodami nuolatinį kontaktą naudodami WPForms.

3 veiksmas: pridėkite „Optin“ iškylantįjį langą, kad gautumėte dar daugiau abonentų

Daugelis svetainių savininkų teigia sukūrę prenumeratos formą, tačiau vis tiek nesugeba sukurti el. Pašto sąrašo. Kodėl?

Kadangi vartotojai kartą lankėsi jūsų svetainėje ir neužsiprenumeravo jūsų el. Pašto sąrašo, jų nebėra. Galbūt niekada jų nebematysite savo svetainėje. Tai reiškia, kad turite imtis veiksmų prieš išeidami iš jūsų svetainės. Čia labai gelbsti optiniai iššokantys langai!

Mes rekomenduojame naudoti „OptinMonster“, geriausią pasaulyje švino generavimo ir „optin“ formos programinę įrangą. Tai pakeis jūsų prenumeratos formos rodymą vartotojams. „OptinMonster“ turi keletą variantų, įskaitant lengvojo lango iššokantį langą, plūduriuojančias juostas, slenkamąjį slinkties langą, viso ekrano pasveikinimo kilimėlį ir dar daugiau.

„OptinMonster“ kampanijų tipai

Be to, jūs galite visiškai pritaikyti savo prenumeratos formos pateikimo vartotojams išvaizdą. „OptinMonster“ padeda nustatyti žmonių elgesį ir parodyti jūsų vartotojams, ko jie ieško.

Nepraleiskite šio straipsnio apie geriausius „WordPress“ iššokančius papildinius.

Norėdami gauti daugiau pagalbos, turėtumėte peržiūrėti mūsų vadovus, kaip sukurti „optin“ formą ir kaip sukurti iššokančią formą „WordPress“.

Ką daryti sukūrus el. Pašto sąrašą

El. Pašto adresų sąrašo sudarymas yra ilgalaikis procesas, o el. Pašto adresų sąrašo palaikymas užtrunka visą gyvenimą. Kai gausite krūvą el. Laiškų, nedvejodami siųskite jiems įprastus naujus produktus ir paslaugas. El. Pašto rinkodaroje turite išlaikyti nuoseklumą, kad jūsų verslas klestėtų.

Neabejotinai norite peržiūrėti šį straipsnį apie 23 efektyvius patarimus, kad gautumėte daugiau el. Pašto abonentų.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums sužinoti, kodėl jums reikia nedelsiant sudaryti el. Pašto adresų sąrašą. Jei jums patiko šis straipsnis, tada taip pat turėtumėte peržiūrėti mūsų ekspertų parinktus geriausius turinio rinkodaros įrankius ir verslo telefono paslaugas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map