Kodėl verta naudoti „WordPress“? 9 priežastys, kodėl tai geriausias svetainių kūrėjas

Kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“?


Žinote, kad „WordPress“ yra populiari, tačiau ji negali patenkinti savo norų, ar ne? Ką žemėje galėtų pasiūlyti „WordPress“, kurio trūksta kitiems svetainių kūrėjams? Ar tai tikrai TAI puiku? Tiesą sakant: yra!

Šiame straipsnyje pasidalysime 9 fantastinėmis priežastimis, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“ kurdami savo svetainę. Būsite laimingi, ką padarėte.

Kas yra „WordPress“ ir kaip tai veikia?

„WordPress“ yra aukščiausia turinio valdymo sistema (CMS) ir svetainių kūrėja internete. Jį naudoja daugiau nei 32% visų svetainių, o tai reiškia, kad kas trečia šiuo metu internete esanti svetainė buvo sukurta „WordPress“. Daugelis didžiausių prekės ženklų pasaulyje „WordPress“ aktyviai naudoja savo svetainėse.

Peržiūrėkite šį straipsnį apie populiarią CMS rinkos dalį.

Rasite 2 tipų „WordPress“ svetaines: WordPress.com ir WordPress.org, kurios gali sukelti painiavą tarp „WordPress“ naujokų. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „WordPress.com“ yra geriausias tinklaraščių prieglobos sprendimas, tuo tarpu „WordPress.org“ yra savarankiška hostingo platforma. Tiesiog patikrinkite mūsų palyginimą tarp WordPress.com ir WordPress.org, kad gautumėte visą informaciją. Šiame straipsnyje mes kalbėsime tik apie savarankišką „WordPress.org“ „WordPress“ versiją.

„WordPress“ lengva įdiegti ir jis yra patogus pradedantiesiems. Jis gali būti naudojamas kuriant svetainę, pradedant tinklaraštį ar kuriant internetinę parduotuvę. Apibendrinant: galite naudoti „WordPress“ sukurti bet kokio tipo svetainę. Apie tai plačiau aptarsime toliau pateiktame straipsnyje.

Dabar, kai turite pagrindinę idėją, kas yra „WordPress“, pasinerkime į išsamią informaciją ir sužinokime, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“ kurdami savo svetainę.

1. „WordPress“ yra nemokama ir populiari

„WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga. Tai visiems nemokama ir galite lengvai jį atsisiųsti iš „WordPress.org“ Interneto svetainė. Norėdami gauti daugiau konkrečios informacijos, turėtumėte perskaityti mūsų straipsnį apie tai, kodėl „WordPress“ yra nemokama ir kas yra laimikis.

Atsisiuntę galite naudoti „WordPress“, norėdami sukurti savo svetainę. Tačiau turėsite įsigyti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą.

Koks yra domeno vardas?

Na, domeno vardas veikia kaip jūsų „WordPress“ svetainės tapatybė. Tai bus kažkas panašaus į isitwp.com ar google.com. Jūsų vartotojai gali naudoti domeno vardą (URL) naršyti jūsų svetainėje. Jei norite sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų straipsnį apie tai, kas yra domeno vardas ir kaip jis veikia.

Mes taip pat sukūrėme ekspertų pasirinktą domenų vardų registratorių sąrašą. Galite nusipirkti domeno vardą savo „WordPress“ svetainei naudodami bet kurį iš jų.

Kas yra interneto priegloba?

Be žiniatinklio prieglobos negalite paleisti svetainės. Jei domeno vardas (URL) yra jūsų adresas, tada žiniatinklio priegloba yra jūsų namas. Tai jums skirta vieta internete, kur saugoma jūsų svetainės informacija. Čia įkelsite „WordPress“ failus ir medijos turinį (vaizdus ir vaizdo įrašus)..

Yra daugybė „WordPress“ prieglobos įmonių, iš kurių galima rinktis. Asmeniškai mes rekomenduojame „Bluehost“, nes jis yra populiariausias prieglobos paslaugų teikėjas ir oficialus „WordPress“ prieglobos partneris.

„IsItWP“ vartotojams jie siūlo nemokamą domeno vardą ir didžiulę nuolaidą žiniatinklio prieglobai. Šis pasiūlymas sumažins jūsų pradines išlaidas iki 2,75 USD / mėn.

Kalbant apie populiarumą, „WordPress“ yra dažniausiai naudojamas svetainių kūrėjas pasaulyje ir nuolat auga su kiekviena diena. Toliau kalbėsime daugiau apie tai, kaip lengvai galite sukurti svetainę naudodami „WordPress“.

2. „WordPress“ paprasta ir lengva naudoti

Skaitytojai visada klausia mūsų: „Kaip sunku naudotis„ WordPress “? Atsakymas: Nelabai sunku. Tiesą sakant, labai lengva! Taip. Net absoliučiai pradedantiesiems.

Nuo diegimo iki naudojimo „WordPress“ yra labai paprasta išmokti. Tai galima valdyti be jokių kodavimo ar programavimo žinių. Jei tik pradedate veiklą, tai yra pagrindinė priežastis, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“ savo internetiniam buvimui. Galite sužinoti mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“, kad iškart pradėtumėte.

Įdiegę galite pridėti puslapius ir įrašus savo „WordPress“ svetainėje. Tai taip pat leidžia jums pridėti ir valdyti vaizdus su savo turiniu. Visa tai galima pasiekti per paprastą administratoriaus prietaisų skydelį.

„WordPress“ reguliariai atnaujina pagrindinę programinę įrangą ir kas keletą mėnesių išleidžia naują versiją. Naudodami prietaisų skydelio „WordPress“ atnaujinimų skyrių, galite lengvai valdyti šiuos atnaujinimus vos keliais paspaudimais.

Norėdami išvengti duomenų praradimo, rekomenduojame naudoti „WordPress“ atsarginį papildinį ir išsaugoti įprastas svetainės atsargines kopijas kompiuteryje ar internete..

3. „WordPress“ turi begalinius išteklius (temos ir papildiniai)

Kas daro „WordPress“ dar paprastesnį ir lengvesnį kuriant, yra nuostabus įmontuotų temų ir papildinių skaičius.

Pradėkime nuo temų!

„WordPress“ temos

„WordPress“ šablonai arba temos yra jūsų svetainės dizainas. Iš anksto sukurtos temos palengvina jūsų darbą nustatant svetainę. Galite įdiegti temą „WordPress“ ir atlikti reikiamus pakeitimus, kad jūsų svetainė būtų paruošta. Norint naudoti „WordPress“ temas, jums nereikia jokių kodavimo žinių ar projektavimo įgūdžių.

Yra temų, prieinamų kiekvieno tipo tinklalapiams. „WordPress“ saugykloje yra šimtai nemokamų kiekvienos kategorijos ir nišos šablonų. Kad jūsų paieška būtų dar lengvesnė, žemiau pateikėme keletą pasiūlymų:

 1. Geriausios nemokamos tinklaraščio temos, skirtos „WordPress“.
 2. Geriausios narystės svetainių „WordPress“ temos.
 3. Geriausios universalios „WordPress“ temos.
 4. Geriausios „WordPress“ temos, skirtos sukurti mobiliesiems skirtą svetainę.
 5. Geriausios „WordPress“ fotografijos temos.
 6. Geriausios „WordPress“ nekilnojamojo turto temos.
 7. Geriausios „WordPress“ švietimo temos.
 8. Geriausios „WordPress“ kelionių tinklaraščio temos.

Galite tinkinti spalvas, foną, antraštę, poraštę, šonines juostas ir kitus savo temos komponentus. Visose „WordPress“ temose yra skirtingos parinktys, kaip pridėti logotipą, vaizdų galerijas ir kitas funkcijas.

„WordPress“ papildiniai

„WordPress“ papildinių yra tūkstančiai ir jie siūlo puikias papildomas svetainių funkcijas. Jei norite savo svetainėje pridėti kokių nors funkcijų, kurias galite įsivaizduoti, galite lengvai rasti „WordPress“ papildinį, kad tai įvyktų.

Nesvarbu, ar norite sukurti kontaktų formą, padaryti vaizdų galeriją ar vaizdų slankiklį, naudoti „Google Analytics“ ar įtraukti bet kurią kitą „WordPress“ funkciją, galite įdiegti papildinį, kad atliktumėte darbą..

Taip pat galite naudoti „WordPress“ papildinius, kad pakeistumėte savo svetainės kontekstą. Pvz., Galite naudoti narystės papildinį, norėdami sukurti narystės svetainę, arba naudokite el. Prekybos papildinį, norėdami sukurti internetinę parduotuvę su „WordPress“..

Be to, peržiūrėkite mūsų straipsnį apie geriausias „WordPress“ knygas, kad gautumėte daugiau išteklių.

4. „WordPress“ yra draugiška paieškos sistemoms

„WordPress“ yra SEO draugiška

Svarbu, kad kiekviena svetainė būtų patogi paieškos sistemoms; priešingu atveju niekada nesulauksite savo idealios auditorijos dėmesio. „WordPress“ sukurtas ir sukurtas naudojant geriausius kodavimo būdus, todėl jis yra labai optimizuotas SEO.

Jei turite svetainę, kurioje yra „WordPress“, ji turės prioritetą paieškos rezultatuose. „Google“ ir kiti populiarūs paieškos varikliai mėgsta „WordPress“ pagrįstas svetaines. Norėdami dar labiau optimizuoti savo svetainę ir turinį, galite naudoti geriausius SEO įrankius.

Taip pat galbūt norėtumėte perskaityti mūsų straipsnį apie tai, kaip padaryti jūsų „WordPress“ svetainę SEO pritaikytą ir padidinti jūsų srautą.

5. „WordPress“ yra saugus

„WordPress“ saugumas

„WordPress“ yra gerai žinomas kaip saugus ir saugus. Pasaulyje yra daugybė bankų, kurie naudoja „WordPress“ savo svetainėms valdyti. Nors internetas niekada negali būti visiškai saugus, svarbu imtis kuo daugiau priemonių, kad apsaugotumėte savo svetainę nuo įsilaužėlių ar kenkėjiškų išpuolių. Laimei, „WordPress“ tai palengvina.

Rinkoje rasite daug „WordPress“ saugos papildinių. Taip pat perskaitykite galutinį „WordPress“ saugos vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Savo svetainės saugumo poreikiams rekomenduojame naudoti „Sucuri“. Tai apsaugo jūsų svetainę nuo grėsmių ir kenkėjiškų programų atakų. Tiesiog įdiekite „Sucuri“ ir pamirškite saugumo baimes. Taip pat galite užtikrinti, kad atliksite svetainės saugumo testą naudodami mūsų pažeidžiamumo skaitytuvą.

6. „WordPress“ palaiko visų tipų laikmenas

Savo „WordPress“ svetainėje galite įkelti vaizdus, ​​vaizdo įrašus, gif ir kitus daugialypės terpės failus. Skirtingai nuo kitų geriausių svetainių kūrėjų, „WordPress“ teksto rengyklė veikia kaip vėjas.

Tai leidžia nuvilkti vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir kt. Teksto rengyklės ekrane. Paskelbtas žiniasklaidos turinys gražiai pasirodys jūsų puslapiuose ir žinutėse.

„WordPress“ taip pat leidžia rodyti ir atsisiųsti dokumentus, PDF ir kitus failus. Jei failo dydis yra didelis, „WordPress“ galite padidinti maksimalų failo įkėlimo dydį.

7. „WordPress“ turi programų integraciją

„WordPress“ įskiepiai yra neįtikėtini, kad į savo svetainę įtrauktų daugiau funkcijų. Tačiau taip pat galite integruoti programas, kad padidintumėte „WordPress“ funkcionalumą.

Jei naudojate internetinę parduotuvę su „WordPress“, galite padidinti mokėjimų, pirkinių krepšelio ir produktų programas, kad padidintumėte savo pajamas. Panašiai galite naudoti socialinės medijos programas populiarindami savo svetainę ar tinklaraštį.

Rinkoje yra daugybė programų, kurias galima integruoti į „WordPress“, kad būtų patenkinti jūsų svetainės poreikiai.

8. „WordPress“ turi didžiausią bendruomenę

„WordPress“ bendruomenė

Dėl savo populiarumo „WordPress“ bendruomenė išaugo visame pasaulyje. „WordPress“ bendruomenė išsiplėtė iki forumų, socialinių kanalų, diskusijų lentų ir dar daugiau. Žmonės, dirbantys su „WordPress“, taip pat rengia susitikimus visame pasaulyje, kad kalbėtų apie platformą.

Jei kyla problemų dėl „WordPress“, greičiausiai sprendimą rasite „WordPress.org“ forume arba bet kurioje „WordPress“ grupėje socialinėje terpėje. „WordPress“ bendruomenes galima rasti „Facebook“, „Twitter“, „Reddit“ ir beveik visuose kituose socialiniuose tinkluose.

9. „WordPress“ yra skirtas visiems

Kai sakome, kad „WordPress“ yra skirtas visiems, mes tai tikrai turime omenyje. „WordPress“ gali būti naudojamas kuriant bet kokio tipo svetainę. Taip pat galite pradėti bet kokio pobūdžio tinklaraštį. Arba galite naudoti „WordPress“ norėdami sukurti internetinę parduotuvę ir parduoti savo produktus. Galimybės yra begalinės.

„WordPress“ buvo sukurtas pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams. Nors pradedantieji gali naudoti vilkimo ir keitimo įrankius bei tiesioginį tinkinimo įrankį, norėdami paskelbti svetainę, patyrę vartotojai gali visiškai pritaikyti kodą ir atlikti norimus programinės įrangos pakeitimus..

Peržiūrėkite šią geriausią interneto svetainių kūrimo programinę įrangą, kurioje minima „WordPress“. Taip pat galite apsilankyti mūsų ekspertų išanalizuotoje „WordPress“ apžvalgoje, kad įsitikintumėte labiau.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“. Vis dar nesate įsitikinęs? Tuomet jums gali patikti mūsų vadovas apie populiarias „WordPress“ alternatyvas ir konkurentus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map