Nuolatinis kontaktas prieš „Mailchimp“ – kas yra geriau? (Atnaujinta)

nuolatinis kontaktas vs mailchimp


Pastovus kontaktas ir „Mailchimp“ yra 2 geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos rinkoje. Bet kuris iš tikrųjų yra el. Pašto rinkodaros sprendimas: nuolatinis kontaktas arba „Mailchimp“?

Geros žinios yra tai, kad abu šie paslaugų teikėjai yra du populiarūs vardai ir kiekvienas turi savo privalumų rinkinį.

Nusprendę pasirinkti tarp „Mailchimp“ ir „Constant Contact“, jūs jau gerai pradėjote. Pateikdami nešališką palyginimą padėsime jums nuspręsti, kuris iš jų yra geriausias pasirinkimas.

Nuolatinis kontaktas prieš „Mailchimp“ – turinys

Šiame „Mailchimp“ ir „nuolatinių kontaktų“ palyginime daugiausia išnagrinėsime 6 aspektus.

 1. Apžvalga
 2. Lengva naudoti
 3. Lankstumas ir dizainas
 4. Sąrašų tvarkymas ir segmentavimas
 5. Pristatymas
 6. Palaikymas
 7. Kainodara

1. Apžvalga

„Mailchimp“ ir „Constant Contact“ yra 2 puikios el. Pašto rinkodaros paslaugos, leidžiančios kurti ir plėsti savo el. Pašto adresų sąrašą.

Nors „Mailchimp“ iš pradžių buvo kuriama kaip el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėja, dabar platformoje ji teikia daugybę skirtingų rinkodaros rinkinių. Be el. Pašto rinkodaros, jis leidžia kurti nukreipimo puslapius, skelbimus ir dar daugiau.

Kita vertus, „Constant Contact“ yra lengvai naudojama el. Pašto rinkodaros paslauga, turinti visas pagrindines funkcijas, leidžiančias pradėti jūsų el. Pašto rinkodarą. Komplekte yra daugybė tinkinamų el. Pašto šablonų, kurie padės jums pradėti nuo galvos.

2. Paprastas naudojimas

Nuolatinis kontaktas leidžia lengvai sudaryti sąrašų sudarymo kampanijas. Komplekte yra nuvilkimo redaktorius, kuris leidžia lengvai tinkinti el. Pašto šablonus kaip profesionalams.

Naudodami „optin“ formavimo įrankį, galite greitai ir lengvai sukurti „Optin“ formą ir įterpti ją bet kurioje savo svetainės vietoje.

Vilkimo ir redagavimo redaktorius yra naudingas kuriant el. Laiškus el. Paštu, tačiau nebūtinai turite pradėti nuo naujo. Tiesiog pasirinkite iš jų šablonų, tinkinkite ir pradėkite kurti savo kampaniją.

Nuolatinis kontaktas su „Mailchimp“

„Mailchimp“ taip pat leidžia kurti skirtingas el. Pašto kampanijas jūsų verslui. Turite galimybę kurti kampanijas, susijusias su el. Laiškais, automatiniais el. Laiškais, skelbimais, atvirukais, socialiniais pranešimais, registracijos formomis ir nukreipimo puslapiais..

Palyginti su nuolatiniais kontaktais, „Mailchimp“ turi griežtą mokymosi kreivę. Tai daugiau „viskas viename“ rinkodaros priemonė nei pradedantiesiems draugiškas el. Pašto paslaugų teikėjas. Kuo daugiau funkcijų bus galima įsigyti, tuo staigesnė bus mokymosi kreivė. „MailChimp“ niekuo nesiskiria.

„Mailchimp“ vs nuolatinis kontaktas

Nugalėtojas: Nuolatinis kontaktas

3. Dizaino lankstumas

Pastovus kontaktas suteikia daug lankstumo formuojant ir kuriant kampanijos šablonus. Galite sukurti savo kampanijas nuo nulio arba naudoti iš anksto sukurtą šabloną. Vienu pelės paspaudimu galite pridėti paveikslėlius, mygtukus, tekstus, veiksmo blokus ir dar daugiau.

Tai taip pat suteikia didelį lankstumą renkantis šriftą, keičiant spalvas ir net išdėstymą. Jei norite, taip pat galite pakeisti nuorodų spalvą. Prieš paskelbdami savo dizainą, taip pat galite greitai peržiūrėti. Kad būtų išvengta kvailokų klaidų, jame taip pat siūloma galimybė patikrinti, ar nėra klaidų. Spustelėję šią parinktį pamatysite visus žodžius ar elementus, kuriuose nėra nuorodų.

Nuolatinis kontaktas su „MailChimp“

„Mailchimp“ turi daugybę iš anksto sukurtų šablonų ir kiekvieną iš jų galima visiškai pritaikyti. Jums taip pat bus lengva pasirinkti šablonus naudojant „Mailchimp“, nes jie yra sugrupuoti į kategorijas. Taigi, jei norite su rinkodara susijusio šablono, galite tiesiogiai pereiti į konkrečią kategoriją ir rasti savo šabloną.

„Mailchimp“ dizaino lankstumas

Nugalėtojas: „Mailchimp“

4. Sąrašo tvarkymas ir segmentai

Nuolatinis kontaktas su „MailChimp“

Segmentai leidžia siųsti asmeninius el. Laiškus į potencialius klientus. Tai yra jūsų potencialių klientų įtraukimas į atskirą grupę, remiantis bendrais interesais. Kai siunčiate el. Laiškus kiekvienai bendro intereso grupei, didesnė tikimybė, kad jie bus atidaryti, perskaityti ir užmegzti ryšį.

„Constant Contact“ ir „Mailchimp“ leidžia greitai ir lengvai suskaidyti ir valdyti savo el. Pašto adresus. Naudodami nuolatinį kontaktą, galite rankiniu būdu pridėti žymas ir įkelti kontaktų sąrašus iš skaičiuoklių.

„Mailchimp“ suteikia daugiau būdų suskaidyti potencialius klientus. Taip pat galite nustatyti daugybę automatizavimo trigerių, atsižvelgiant į kliento veiklą, pvz., Užsiprenumeruoti sąrašą, įsigyti produktą, atsisiųsti savo el. Knygą ir kt..

Nugalėtojas: „Mailchimp“

5. Pristatymas

El. Laiškas pristatomas sėkmingai pasiekus gavėjo gautuosius. Pastovaus kontakto pristatymo procentas yra 97%. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis vartotojų pasirinko nuolatinį kontaktą.

Kita vertus, „Mailchimp“ pristatymo procentas yra nuo 96% iki 99%..

Nugalėtojas: Tai kaklaraištis.

6. Parama

Pastovus kontaktas siūlo puikų palaikymą ir leidžia jums susisiekti su jais pokalbių ir telefono skambučiais. Jei ieškote puikaus klientų palaikymo, mes nerekomenduotume „Mailchimp“, nes jų palaikymą sunku suvaldyti.

Nugalėtojas: „Mailchimp“

7. Kainodara

Kai kalbama apie kainodarą, „Mailchimp“ muša kelnes nuo visų varžybų pagal savo amžiną planą. Nuolatinio kontakto kaina prasideda nuo 5 USD / mėn. Turėdami tą planą, galite nusiųsti 10 000 el. Laiškų per mėnesį. Visi kiti planai leidžia siųsti neribotą kiekį el.

Nugalėtojas: „Mailchimp“

Nuolatinis kontaktas prieš „Mailchimp“: Mūsų verdiktas

Jei dar nesinaudojote el. Pašto rinkodara ir ieškote lengvai naudojamos el. Pašto rinkodaros platformos, tuomet rekomenduojame pasirinkti nuolatinį kontaktą. Tai ne tik suteikia visas pagrindines funkcijas, kurių jums reikės norint išplėsti savo el. Pašto adresus, bet ir teikia puikų klientų aptarnavimo palaikymą, kuris yra naudingas pradedant darbą. Jų vilkimo ir el. Pašto kūrimo priemonė bei daugybė el. Pašto šablonų palengvina el. Pašto rinkodaros kampanijos vykdymą. Taip pat dėl ​​šios priežasties „Constant Contact“ pateko į mūsų geriausios CRM programinės įrangos el. Pašto rinkodarai sąrašą.

Kita vertus, „Mailchimp“ yra geriausias pasirinkimas vartotojams, kuriems reikalingas „viskas viename“ rinkodaros rinkinys. Naudodami „Mailchimp“ galite nemokamai pradėti el. Pašto rinkodarą. Tačiau yra šiek tiek mokymosi kreivės, kurią reikia išspręsti, ir jų paramos sunku suvokti. Jums bus sunku išsiaiškinti, kaip sukurti „Mailchimp“ el. Laiškų el. Paštu kampaniją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map