PALYGINAMOS 7 geriausios „WordPress“ VPN paslaugos (2020 m.)

Geriausios VPN paslaugos „WordPress“ vartotojams


Ar jūs ieškote geriausių VPN paslaugų? VPN (virtualūs privatūs tinklai) yra populiarūs tarp vartotojų dėl duomenų privatumo problemų ir bendrų saugumo problemų. VPT saugo vartotojų privatumą ir asmeninę informaciją.

Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiomis VPN paslaugomis, skirtomis „WordPress“ vartotojams.

Kas yra VPN?

Virtualūs privatūs tinklai (VPN) padeda vartotojams apsaugoti savo naršymo informaciją sukuriant sluoksnį tarp viešųjų ir privačių tinklų. Tai apsaugo jūsų tapatybę ir daro jus anoniminiais internete.

Bet kodėl jums reikia VPN?

Naršydami internete iš viešų vietų ir naudodamiesi bendru „Wi-Fi“, įsilaužėliai gali turėti prieigą prie jūsų slaptažodžių, naršymo informacijos, asmeninių duomenų, kreditinių kortelių informacijos, el. Pašto abonementų ir kt. Ši informacija gali būti netinkamai naudojama ir pateksite į problemų pasaulis.

Nepriklausomai nuo to, įsilaužėliai gali įdiegti kenkėjiškas programas jūsų „WordPress“ tinklaraštyje, pasiekti jūsų socialinius kanalus ir dar daugiau, o tai gali kelti didelį nerimą paprastam vartotojui. Košmarus gali sukelti ne tik viešas „Wi-Fi“, bet ir bet koks interneto ryšys.

VPN užšifruoja jūsų informaciją ir suteikia prieigą prie interneto iš kelių IP adresų. Tai taip pat padeda pasiekti konkrečios šalies ribojamą turinį mėgstamiausiose pramogų svetainėse, tokiose kaip „Netflix“.

VPT gali apsaugoti jūsų „WordPress“ svetainę ir saugoti ją storu saugos lygiu. Tokiu būdu jūs nepateksite į spąstus, kuriuos nustatė įsilaužėliai. Mes taip pat rekomenduojame SSL naudoti jūsų „WordPress“ svetainėje. SSL ir VPN derinys gali būti gera investicija į jūsų „WordPress“ svetainės apsaugą.

Kaip pradėti naudotis VPN

VPN sukuria privatų tinklą savo vartotojams. Tai prideda kelis sluoksnius, kad būtų užšifruoti duomenys, kuriuos siunčiate ir gaunate internetu. Šie sluoksniai veikia kaip apsauginė jėga tarp siuntėjo ir respondento.

Paprastai, kai naršote URL, užklausa išsiunčiama į serverį, o tada serveris atsako su reikiamu turiniu. Jei naudojate VPN, tada iš naršyklės sugeneruota užklausa pirmiausia bus išsiųsta į VPN serverį, kuris užšifruoja vartotojo informaciją, o po to išsiunčia į pradinį serverį. Panašiai, kai serveris reaguoja į užklausą, atsakymas eina į VPN serverį ir pasiekia naršyklę.

VPN slepia jūsų tapatybę ir apsaugo jūsų asmeninę informaciją nuo įsilaužėlių. Ne tik įsilaužėliai, bet ir vyriausybės šnipai, jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) ir visi kiti, norintys pasiekti jūsų asmeninius duomenis, nieko nerastų.

Geriausios VPN paslaugos pasirinkimas

Rasite daug VPN kompanijų, siūlančių įvairiausias paslaugas. VPN naudojimo tikslas yra apsaugoti jūsų informaciją ir išlaikyti privatumą. Be to, jums reikia paslaugos, kuria būtų lengva naudotis ir kuri būtų lanksti funkcijų atžvilgiu.

Čia yra pagrindiniai punktai, kurių turėsite ieškoti pasirinktoje VPN paslaugoje:

Lankstumas ir nustatymas: Pirmas dalykas, kurio turėsite ieškoti bet kurioje VPN tarnyboje, yra lankstumas, naudojimo paprastumas ir sąrankos procesas. Jums reikės VPN paslaugos, kuri puikiai veikia staliniuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai taip pat turėtų pakeisti serverius, perjungti IP ir akimirksniu prisijungti.

Našumas ir pralaidumas: Turėsite įsitikinti, kad jūsų naudojama VPN paslauga nepaveiks jūsų įrenginio našumo. Norėdami greitai prisijungti, rinkitės paslaugų teikėją, kuris siūlo galingą infrastruktūrą ir neribotą pralaidumą. Kuo greitesnis ryšys, tuo geriau jis veiks. Taip pat pirmenybė turėtų būti teikiama VPN paslaugai, kuri automatiškai perjungia jūsų ryšį iš lėto į greitą serverį.

Paskirties vietos ir serveriai: VPN teikėjai turi serverius daugelyje šalių, kurie savo vartotojams gali pasiūlyti kelis IP. Turėtumėte pasirinkti paslaugą, kurioje yra daugiau serverių ir vietų pasaulyje.

Duomenų privatumas: Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis VPN paslaugą, yra jūsų duomenų privatumas ir saugumas. Rekomenduojame naudoti VPN paslaugą, kurioje nesaugomi jūsų veiklos žurnalai ir kuriami keli šifravimo lygmenys, kad būtų apsaugota jūsų informacija.

Taigi, pažvelkime į geriausias VPN paslaugas pasaulyje ir išsirinkime jums tinkamiausią.

1. „IPVanish“

„IPVanish“

„IPVanish“ yra viena geriausių VPN kompanijų pasaulyje. Tai paprasta naudoti VPN paslauga ir ji gerai veikia su visais populiariais įrenginiais, operacinėmis sistemomis ir naršyklėmis. Jie turi nuostabias savybes tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams.

„IPVanish“ turi programas visoms mobiliosioms platformoms, įskaitant „iOS“, „Android“ ir „Windows“. Jie siūlo lengvai prijungiamą darbalaukio ir mobiliosios programinės įrangos funkciją.

Sąsaja yra labai paprasta ir siūlo puikų funkcionalumą visiems vartotojams. Tai leidžia vienu metu pasiekti vieną sąskaitą ne daugiau kaip 5 įrenginiuose.

„IPVanish“ turi didelį serverių tinklą visame pasaulyje. Turėdami daugiau nei 1000 VPN serverių ir 40 000 ir daugiau bendrų IP daugiau nei 60 šalių, gausite greičiausią VPN paslaugą iš bet kurio regiono ar šalies. Jie taip pat prideda pasiūlymų, kaip pasirinkti greičiausio efektyvumo serverius.

Daugumai vartotojų didžiausias rūpestis yra greitis. „IPVanish“ patenkina klientus savo galingu tinklu, puikiu pralaidumu pralaidumu ir nuostabi serverio infrastruktūra, kad būtų užtikrintas greitesnis VPN paslaugų teikimo greitis..

Jie laikosi aukščiausio šifravimo standarto visose jungtyse su 256 bitų AES technologija. „IPVanish“ siūlo neribotas P2P („peer-to-peer“) jungtis, be torrentų vartotojų apribojimų pralaidumu. Jie turi nulio žurnalo politiką, todėl jūsų duomenys niekada nebus su jais saugomi.

Kaina: Jų vertės planas prasideda nuo 6,49 USD per mėnesį, kuris apmokestinamas kasmet. „IsItWP“ vartotojams jie siūlo išskirtinį „IPVanish“ kuponą, kuriam suteikiama 20% nuolaida.

2. „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra pažangi VPN paslauga, turinti 4800 serverių daugiau nei 62 šalyse, ir jie yra prieinami visuose pasaulio žemynuose..

Jie siūlo programas ir darbalaukio programinę įrangą beveik visiems jūsų įrenginiams, tai reiškia, kad naudodamiesi „NordVPN“ galite prisijungti prie VPN paslaugos iš bet kurios vietos. Vienu metu savo paskyrą galite naudoti iki 6 įrenginių, o visiems ryšiams naudoti skirtingus serverius ir vietas.

„NordVPN“ vadovaujasi geriausiu šifravimo standartu, naudodama dvigubo sluoksnio technologiją. Jie yra saugesni viešose „WiFi“ vietose, naudodami galingą šifravimą, pagrįstą sluoksniais.

Galite mėgautis P2P jungtimis be jokių dažnių juostos ar atsisiuntimo apribojimų, todėl jauskite laisvę, naudodami torrentus. Be to, nulio žurnalo politika užtikrina visišką jūsų interneto naudojimo privatumą. „NordVPN“ yra nužudymo jungiklis, sustabdantis VPN paslaugą, kai nutrūksta jūsų ryšys, taigi jūsų duomenys lieka saugūs.

Kaina: Jų populiarus planas prasideda nuo 6,99 USD per mėnesį, kuris apmokestinamas kasmet.

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra dar viena populiariausia VPN paslauga, prieinama daugiau nei 148 miestuose iš 94 šalių. Jie laikosi aukščiausių VPN pramonės standartų, kad užkoduotų jūsų duomenų perdavimus ir užtikrintų nuostabią saugumo infrastruktūrą.

Kad būtų patogiau naudotis, jie siūlo programas, kurios puikiai veikia visuose jūsų darbalaukio, mobiliuosiuose ir kituose įrenginiuose. „ExpressVPN“ leidžia akimirksniu perjungti serverį vienu paspaudimu ir pakeisti IP parinktį.

Vienoje VPN sąskaitoje gali būti iki 3 vartotojų. Tačiau kitos šiame vadove nurodytos VPN paslaugos gali pasiūlyti daugiau jungčių vienoje paskyroje.

Kitos funkcijos apima failų mainų paslaugas, P2P ryšius su neribotu pralaidumu ir dideliu greičiu, nulio registravimo politiką jūsų internetinei veiklai ir dar daugiau.

Kaina: Jų populiariausias planas prasideda nuo 8,32 USD per mėnesį, kuris yra apmokestinamas kasmet.

4. StiprusVPN

StiprusVPN

„StrongVPN“ yra populiari VPN paslauga, turinti daugiau nei 650 serverių 46 miestuose ir 26 šalyse. Jie turi daugiau nei 12000 laimingų klientų, peržiūrintys įvairiose socialinėse platformose.

Jų paslaugos apima aukščiausio lygio šifravimą, atitinkantį pramonės standartus, ir neribotą pralaidumą visiems vartotojams. Jie taip pat palaiko „StrongDNS“ paslaugą, kad suteiktų papildomą saugos lygmenį. „StrongVPN“ leidžia kartu naudoti ir „StrongDNS“, ir jų šifravimo paslaugą. Tačiau taip pat galite naudoti tik „StrongDNS“ ir tai pridės jūsų duomenų privatumo ir saugos.

Tai lengvai naudojama VPN paslauga, kurią greitai įdiegiama. „StrongVPN“ palaiko beveik visas populiarias operacines sistemas, naršykles ir įrenginius. Turėdami 1 sąskaitą galite prisijungti prie tiek įrenginių, kiek norite. Jie neprideda pralaidumo ar jungčių skaičiaus apribojimo.

Kaina: Jų populiarus planas yra 5,83 USD / mėn., Už kurį mokama kasmet.

5. VyprVPN

VyprVPN

„VyprVPN“ yra patikimas VPN paslaugų teikėjas rinkoje. Jie naudoja geriausią pramonės šakos AES-256 šifravimą, kuris įtraukia juos į populiariausių VPN paslaugų sąrašą.

„VyprVPN“, turinti daugiau nei 70 vietų, daugiau nei 700 serverių ir 200 000 IP, teikia platų paslaugų spektrą, skirtą vartotojams apeiti cenzūrą. Kai kurios pagrindinės jų paslaugos yra kryžminės platformos klientas, „Chameleon“ technologija, „VyprDNS“ (galinga DNS paslauga), nulio registracija vartotojo veiklai, palaikymas visą parą ir ryšys vienu paspaudimu.

Kaip ir kitos VPN paslaugos, jos turi P2P ryšius be pralaidumo ribų. Vienoje „VyprVPN“ paskyroje galite prijungti iki 3 įrenginių. „VyprVPN“ suteikia jums 3 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti paslaugą prieš ją įsigydami.

Kaina: Jų vertės planas prasideda nuo 5 USD / mėn., O už jį bus mokama kasmet.

6. „OverPlay“

„OverPlay“

„OverPlay“ yra puiki VPN paslauga, skirta apsaugoti jūsų asmeninę informaciją ir naršyti internete. Kaip ir daugelis kitų VPT teikėjų, jie turi aukščiausio lygio šifravimą ir nulio žurnalo politiką, kad internetas būtų jums saugus.

Jie yra daugiau nei 70 vietų daugiau nei 50 šalių. Jų platus tinklas išsiplėtė iki daugiau nei 650 serverių pasaulyje. „OverPlay“ siūlo tiesioginį ir neribotą serverių perjungimą, tai reiškia, kad galite lengvai perjungti iš lėtesnio greičio į greičiausius serverius. Jie taip pat siūlo sparčiausiai veikiančius serverius greitai prisijungti.

„OverPlay“ siūlo 2 paslaugas. Arba galite pasirinkti jų „SmartDNS“ paslaugą, kuri veikia be šifravimo, arba pasirinkti „SmartDNS“ su VPN paslauga. Nors „SmartDNS“ (be šifravimo) pakanka apeiti cenzūrą, jų VPN paslauga turi papildomų funkcijų, kurios suteikia puikią ir saugią patirtį..

Jie pateikiami su „P2P“ jungtimis, skirtomis „torrent“ vartotojams, neribojant pralaidumo ar atsisiuntimų. „OverPlay“ puikiai veikia visuose įrenginiuose, operacinėse sistemose ir naršyklėse.

Kaina: Jų vertės planas prasideda nuo 8,33 USD / mėn. Į ją bus įtraukta „SmartDNS“ ir VPN paslauga.

7. Buferinis VPN

Buferinis VPN

Buferinis VPN yra dar viena populiari VPN paslauga, prieinama daugiau nei 45 šalyse. Jiems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, tai reiškia, kad galite išbandyti paslaugą mėnesį, kad galėtumėte patogiai naudotis funkcijomis prieš pirkdami.

Jie siūlo programas, skirtas „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir kitoms populiarioms operacinėms sistemoms. Šios funkcijos apima DNS apsaugą nuo nutekėjimo, standartinį 256 bitų šifravimą, P2P „torrent“ vartotojams be atsisiuntimo ar pralaidumo viršutinių ribų ir nulio žurnalų politiką, skirtą saugiam naršymui..

Jie palaiko „Port Discover“ režimą, jungiantį jus prie bet kokio viešojo „WiFi“ be slaptažodžio. Vieną buferizuotą VPN sąskaitą galima naudoti ne daugiau kaip 5 įrenginiuose.

Kaina: Jų specialusis planas prasideda nuo 7,62 USD / mėn. Ir pateikiamas su 1 mėnesio nemokama bandomąja versija. Suma išrašoma kasmet.

Tai viskas. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias VPN paslaugas, kad galėtumėte pabandyti apsaugoti savo internetą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų ekspertus iš geriausių „WordPress“ saugos papildinių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map