Palyginamos 8 geriausios SMTP operacijų el. Pašto paslaugos (2020 m.)

geriausios smtp paslaugos palyginti


Ar jūs ieškote geriausių SMTP operacijų el. Pašto paslaugų?

SMTP (paprastas pašto perdavimo protokolas) užtikrina operacijų el. Laiškų pristatymą. Taip pat galite automatizuoti el. Laiškus, atsižvelgdami į savo vartotojų veiksmus ir elgesį. Rinkoje yra daug el. Pašto paslaugų, todėl jums gali būti sunku pasirinkti geriausią variantą el. Pašto operacijų siuntimui.

Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiomis SMTP el. Pašto paslaugomis rinkodaros ir automatizavimo srityse.

1. „SendinBlue“

„SendinBlue“

„SendinBlue“ yra populiari el. Pašto rinkodaros paslauga. Naudodami „SendinBlue“, galite siųsti operacijų el. Laiškus į savo abonentų sąrašus ir sekti el. Laiškus, kad sužinotumėte atvirą normą, atmetimo greitį, paspaudimų rodiklį ir kt. „SendinBlue“ taip pat siūlo SMS rinkodaros paslaugą.

Kitos svarbios funkcijos yra „drag and drop“ el. Pašto kūrimo priemonė, A / B testavimas el. Laiškams ir išplėstinės ataskaitos, skirtos optimizuotai el. Pašto rinkodaros kampanijai..

Kaina: 300 el. Laiškų per dieną su neribotais kontaktais yra nemokami. Pradinė bazinio plano kaina yra 25 USD / mėn.

2. Pašto pistoletas

Pašto pistoletas

Pašto pistoletas yra galinga el. pašto paslauga profesionaliems kūrėjams. Naudodami galingas API, galite lengvai siųsti, gauti ir sekti operacijų el. Laiškus. Tam, kad padidintumėte konversijų skaičių, turite patobulintą el. Pašto patvirtinimą.

Jame yra tvirta siuntimo infrastruktūra su SMTP integracija ir paprasta RESTful API, skirta siųsti didelius el. Laiškus savo vartotojams.

Kaina: Tai yra mokama paslauga. 10000 el. Laiškų ir 100 el. Pašto patvirtinimų per mėnesį yra nemokami. 20 000 el. Laiškų ir 500 el. Pašto patvirtinimų per mėnesį kainuoja 9 USD / mėn.

3. „SendGrid“

„SendGrid“

„SendGrid“ yra debesyje naudojama SMTP el. pašto operacijų paslauga, teikiama su patikima platforma, skirta siųsti ir gauti masinius el. laiškus. Be operatyvinių el. Laiškų siuntimo, jie taip pat leidžia kurti el. Pašto rinkodaros kampanijas.

Kartu su įvairiomis integravimo galimybėmis galite pradėti siųsti el. Laiškus. Galite gauti išsamią analizės ataskaitą ir realaus laiko atsiliepimus apie kiekvieną jūsų atsiųstą el. Laišką.

Kaina: Per pirmą mėnesį nemokamai galite atsiųsti 40 000 el. Laiškų. Po to jis siūlo 100 el. Laiškų per dieną nemokamai. Esminis planas prasideda nuo 14,95 USD / mėn., Į kurį įeina 100 000 el. Laiškų per mėnesį.

4. „Amazon SES“

„Amazon SES“

„Amazon SES“ yra lanksti ir keičiama SMTP operacijų el. pašto paslauga, kuri visų pirma skirta programų kūrėjams ir skaitmeninių rinkodaros specialistams. „Amazon SES“ padeda lengvai siųsti pranešimus ir el. Pašto pranešimus apie operacijas vartotojams. Tai leidžia naudoti SMTP sąsają arba AWS SDK, norint tiesiogiai integruoti „Amazon SES“ į jūsų programą.

Kartu pateikiama tvirta sistema, užtikrinanti, kad el. Laiškai nepaisytų šlamšto filtrų. El. Pašto pristatymą, atmetimo rodiklį ir atmetimą galite stebėti naudodamiesi jų išmaniuoju mechanizmu.

Kaina: Tai yra „einamojo mokesčio“ paslauga, tai reiškia, kad turėsite sumokėti už tai, ką naudojate. Tai leidžia per mėnesį nemokamai išsiųsti 62 000 el. Laiškų. Po nemokamo limito už 1000 el. Laiškų turėsite sumokėti 0,10 USD. Jei el. Laiškuose yra priedų, turėsite sumokėti 0,12 USD / GB.

5. Pašto ženklas

Pašto ženklas

Pašto ženklas yra viena iš geriausių SMTP operacijų el. pašto paslaugų, siūlančių greitai pristatyti jūsų programą ir operacijų el. laiškus. Pašto ženklą turi visame pasaulyje platinami SMTP serveriai, kad būtų užtikrintas greitas el. Pašto pristatymas.

Jis turi puikią stebėjimo sistemą, leidžiančią stebėti, kiek el. Laiškų atidaroma ir kiek laiko praleidžiama el. Laiškams.

Kaina: Pagrindinis planas kainuoja 10 USD / mėn. Už 10 000 el. Laiškų. Už papildomus el. Laiškus turėsite sumokėti 1,25 USD už 1000 el. Laiškų.

6. Moosend

Moosend

„Moosend“ yra prieinama SMTP operacijų el. Pašto paslauga, teikiama kartu su vilkimo ir el. Pašto kūrimo programa, kad akimirksniu suprojektuotų jūsų sandorių el. Laiškus. Jo 98 proc. Nepriekaištingo pristatymo procentas reiškia, kad jis gali kovoti su šlamšto filtru.

Tai leidžia jums sukurti el. Pašto sprogimą ir sekti el. Laiškus realiuoju laiku. Taip pat galite gauti išplėstines analitines ataskaitas apie savo operacijų el. Laiškus.

Kaina: Iki 1000 prenumeratorių tai nemokama. Už kitus 1000 prenumeratorių turėsite sumokėti 8 USD per mėnesį, jei mokama kasmet. Visi planai kiekvieną mėnesį siūlo neribotą kiekį el. Laiškų ir kampanijų.

7. Mandrilis

Mandrill

Mandrill yra „SMTP“ operacijų el. pašto paslauga, kurią teikia „MailChimp“. Tai saugi ir efektyvi platforma el. Pašto operacijų el. Laiškams siųsti be jokių pristatymo problemų. Galite naudoti „Mandrill“ norėdami siųsti duomenimis pagrįstus, tikslinius, suasmenintus ir el. Prekybos el. Laiškus savo vartotojams.

Naudodamas patobulintą stebėjimą, galite stebėti el. Laiškų atidarymo, atmetimo rodiklius ir paspaudimų rodiklį.

Kaina: Tai kainuoja 20 USD už 25000 el. Laiškų per mėnesį. Taip pat galite apskaičiuoti kainą, pridėdami el. Laiškų skaičių prie jų kainų skaičiuoklės.

8. „Pepipost“

„Pepipost“

„Pepipost“ yra el. Pašto API ir SMTP operacijų el. Pašto paslauga. Jis turi paprastus parametrus, kad sujungtų jūsų programą su „Pepipost“, ir suteikia saugią platformą konfidencialiems el. Laiškams siųsti. Naudodamiesi „Pepipost“ galite greitai išsiųsti masinius el. Laiškus.

Tai seka visą elektroninio pašto pristatymo, atvirojo kurso ir atmetimo rodiklius. Tai taip pat praneša jums apie prenumeratų atsisakymą ir kitus veiksmus, kurių imasi vartotojai.

Kaina: 30 000 el. Laiškų nemokama 30 dienų. Vėliau gausite 3000 el. Laiškų per mėnesį nemokamai. Pradinis planas kainuoja 17,5 USD per mėnesį už 150 000 el. Laiškų, jei už juos atsiskaitoma kasmet.

Tai viskas.

Taip pat patikrinkite: Geriausia nemokama CRM programinė įranga, skirta pagerinti santykius su klientais.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias SMTP operacijų el. Pašto paslaugas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą apie geriausius „WordPress“ el. Pašto informacinių biuletenių papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map