Palyginamos ir įvertintos 30 ar daugiau geriausių „WordPress“ žurnalo temų (2020 m.)

geriausios „WordPress“ žurnalo temos


Ar jūs ieškote geros žurnalo „WordPress“ temos savo svetainei?

Nesvarbu, ar jūs naudojate asmeninį tinklaraštį, ar didelį internetinį žurnalą, turėdami žurnalo temą galite unikaliai parodyti savo turinį naudodami įvairius išdėstymus..

Šiame straipsnyje mes sudarėme geriausių „WordPress“ žurnalo temų sąrašą.

Geriausios „WordPress“ žurnalo temos pasirinkimas

„WordPress“ žurnalo temos puikiai tinka svetainėms, kuriose yra daug turinio. Tai padeda skaitytojams iš pagrindinio puslapio lengvai atrasti reikiamą jiems įdomų turinį.

Žemiau yra keletas unikalių funkcijų, kurias dažnai rasite „WordPress“ žurnalo temoje.

 • Lengvai sukurkite unikalų pagrindinio puslapio dizainą derindami skirtingas stulpelių struktūras ir kategorijas
 • Reklamjuostės skelbimų paskirties vietos, kad galėtumėte užsidirbti iš savo turinio
 • Daugybė skirtingų puslapių išdėstymo parinkčių, kad turinys būtų rodomas skirtingai

1. Papildomas

Papildoma tema, žurnalo tema

„Extra“ yra viena geriausių „Elegant Themes“ „WordPress“ žurnalo temų, viena iš pirmaujančių „WordPress“ temų centrų rinkoje. Būdama daugialypė tema, ji puikiai tinka bet kurioje nišinėje svetainėje. „Extra“ yra pristatoma kartu su nuvilkimo puslapių kūrimo priemone, todėl įrašus ir puslapius sukurti yra labai lengva.

Dėl savo lankstaus dizaino galite tinkinti bet kurią temų dalį, kad jūsų svetainė atrodytų aiškiai. Naudodamiesi „Extra“, niekada nereikės daryti kompromisų dėl jos išvaizdos. Tai siūlo keletą stilingiausių iš anksto pastatytų maketų, kad galėtumėte sukurti unikalų dizainą, pasirinkdami vieną iš jų, nepradėdami nuo pradžių. Pagrindinio puslapio išdėstymas siūlo skirtingas stulpelių struktūras ir modulius.

2. Divi

dvi temos peržiūra

„Divi“ kaip „Extra“ yra dar viena populiari daugiafunkcinė „WordPress“ tema, padedanti lengvai sukurti žurnalo svetainę. Turėdamas nuostabų vaizdinį puslapių kūrimo įrankį, tu gali suprojektuoti savo puslapius ir įrašus kaip profesionalas, nereikia perjungti iš redaktoriaus į peržiūrą. Jūs turite 40 gražių elementų, kuriuos galite naudoti tiesiogiai svetainėje. Tam nereikia koduoti.

Tai taip pat siūlo 800 stulbinamų, iš anksto pastatytų dizainų, kuriuos galima visiškai pritaikyti. Ši tema leidžia pakeisti spalvą, animaciją ir sklandančius efektus, šriftus ir dar daugiau, kad padarytumėte viską, kad norėtumėte. Naudodami masinio redagavimo funkciją, galite sutaupyti laiko, neredaguodami elementų atskirai.

3. Astra

Astra

„Astra“ yra lengva ir ypač greita „WordPress“ tema, leidžianti kurti savo svetainę kaip profesionalai. Nerašydama vienos eilutės kodo, ši tema siūlo geriausią sprendimą, kaip sugalvoti stilingiausią dizainą, į kurį įeina patobulintos funkcijos. Tema suderinama su naujausia „WordPress“ versija ir puikiai veikia su visų rūšių papildiniais.

Kadangi jis suteikia vientisą integraciją su „WooCommerce“ įskiepiu, galite parduoti bet kokias skaitmenines ar fizines prekes savo žurnalo svetainėje. Norėdami išplėsti savo pasiekiamumą, turite galimybę ją išversti į kitas kalbas. Be to, naudodamiesi šia tema į savo svetainę galite pridėti begalinį slinkties, socialinių piktogramų valdiklius, pasirinktinį 404 puslapį ir dar daug daugiau..

4. Soledad

Soledad tema

„Soledad“ yra nuostabi „WordPress“ tema, sukurta specialiai žurnalams, naujienoms ir asmeniniams tinklaraščiams. Tai puikiai tinka naudojant „Elementor“ nuvilkimo puslapio kūrimo įrankį, todėl jums lengviau tinkinti svetainę nerašant jokio kodo.

Naudodamiesi tūkstančiais pagrindinio puslapio demonstracinių variantų, vienu spustelėjimu galite nustatyti svetainę ar tinklaraštį ir greitai pradėti. Kartu su „WordPress live customizer“ yra papildomų variantų, skirtų svetainei redaguoti.

5. „Everest“ naujienos

„Everest“ naujienos yra viena iš geriausių „WordPress“ žurnalo temų, kuriai būdingos daugybė tinkinimo parinkčių. „Everest News“ yra tema, kurią išleido „Everest Themes“.

Greitis, saugumas ir parengtas vertimas yra kelios pagrindinės „Everest“ savybės. Kartu pateikiamas demonstracinis importavimas vienu spustelėjimu, reaguojantis slankiklis ir tingus įkėlimas, kad vaizdai būtų pateikiami greičiau.

6. „Hestia Pro“

Hestia

„Hestia Pro“ yra vizualiai įspūdinga, „WooComerce“ parengta „WordPress“ tema, apkrauta stulbinančiomis funkcijomis. Naudodamiesi šia tema galite visiškai valdyti savo svetainę pagal savo išvaizdą. Kiekvieną temos dalį galima pritaikyti ir naudoti yra labai lengva. Galite patikslinti paruoštus pagrindinius puslapius ir tinklaraščių puslapių dizainus tiesiai iš paties tinkinimo priemonės.

Jūs taip pat galite pasirinkti bet kurį norimą puslapių kūrimo įrankį. Dėl vientisos „Hestia“ integracijos viskas jums sklandžiai ir lengvai. Jei norite, kad viskas būtų įdomu vartotojams, galite pridėti skaidrę arba vaizdo įrašo antraštę. Tai padidina galimybę ilgiau išlaikyti jūsų lankytojus svetainėje.

7. Themify žurnalas


Žurnalas

Žurnalas yra graži Themify žurnalo „WordPress“ tema. Kaip ir visos „Themify“ temos, žurnalo tema yra kartu su „Themify Builder“, vilkimo ir kritimo puslapio kūrėju..

Jei norite, netgi galite žengti dar vieną žingsnį į priekį ir sukurti tinkintą pagrindinį puslapį. Taip pat turite parinkčių pridėti naujienų skyrių, kad informuotumėte savo vartotojus apie naujausius įvykius ir pokyčius. Ši tema palaiko vaizdo įrašus ir gana lengvai leidžia dalytis socialiniais tinklais.

8. „iTheme2“

„iTheme2“

„iThemes“ yra nuostabi „Mac“ stiliaus „WordPress“ tema, į kurią įdėtos nuostabios funkcijos. Jums patiks jos sklandus ir atsakingas išdėstymas, dėl kurio jūsų svetainė vizualiai stulbina. Temą sudaro 2 skirtingos odos – pilka ir juoda.

Galite parodyti arba paslėpti paieškos laukelį ir RSS piktogramą pagal savo skonį. Kaip ir dauguma kitų „Themify“ temų, ši taip pat leidžia sukurti pasirinktinį pagrindinį puslapį. Jis taip pat turi puikias galimybes rodomoms pašto skaidrėms.

9. Zillah

„Zillah wordpress“ tema

„Zillah“ yra nuostabi tema tinklaraštininkams ir rašytojams. Puikiai atrodo ir žurnalų svetainėse. Tiesioginis tinkinimo įtaisas padeda tiksliai suderinti savo svetainės dizainą. Keisdami jos spalvą, šriftus ir maketus, turite daug galimybių, kad jūsų svetainė išsiskirtų. Tai taip pat leidžia integruoti jūsų pasirinktą puslapio kūrėją. Taigi, skirtingai nuo daugelio kitų temų, neprivalote laikytis integruoto puslapio kūrimo priemonės.

Ši tema yra parengta vertimui, todėl jūs netgi galite lengvai susikurti daugiakalbį tinklaraštį. „Zillah“ yra suderinamas su naujausiomis „WordPress“ versijomis ir sklandžiai veikia skirtingose ​​naršyklėse.

10. skaitoma

Perskaitoma žurnalo tema

Perskaitoma yra dar viena nuostabi tema, kuri geriausiai tinka jūsų žurnalo svetainei. Temoje yra nuostabi tinkinimo parinktis ir ji suderinama su daugybe pažangių papildinių. Ši tema leidžia nuo jūsų temos vertimo į kitą kalbą iki glifikų ir socialinių tinklelių piktogramų pridėjimo padaryti daug ką..

Perskaitomas reaguoja, tai reiškia, kad jis atrodo nuostabiai visuose įrenginiuose ir visų tipų ekranuose. Jis buvo optimizuotas SEO, todėl nereikia daug jaudintis dėl reitingavimo „Google“. Tema suderinama su papildiniais, tokiais kaip „Contact Form 7“, „Disqus“, „JetPack“ ir kt. Galite išplėsti jo funkcijas pridėdami daugiau papildinių.

11. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra graži daugiafunkcinė „WordPress“ tema, turinti puikių galimybių padaryti jūsų žurnalo svetainę pažangią ir modernią. Temoje yra stulbinantis demonstracinis turinys, kurį galima naudoti tik vienu paspaudimu.

Jūs netgi galite pridėti prie parduotuvės esančią vitriną ir plūduriuojančią juostą Pridėti į krepšelį, kad jūsų mygtukas visą laiką būtų matomas lankytojams. Norėdami geriau apsipirkti, galite įgalinti greitos peržiūros parinktį, leidžiančią lankytojams padidinti gaminių vaizdą prieš perkant..

Norėdami patobulinti savo svetainės funkcionalumą, tema taip pat siūlo daugybę plėtinių.

12. Laikraštis

Laikraštis yra populiari ir reaguojanti „WordPress“ žurnalo tema, kuri nuostabiai atrodo svetainėse, turinčiose daug turinio. Tema pateikiama su daugiau nei 60 profesionaliai sukurtų demonstracinių demonstracijų, skirtų skirtingoms nišoms. Tai taip pat komplektuojama su 8 aukščiausios klasės papildiniais, leidžiančiais lengvai sukurti nuostabų tinklalapį.

Dėl šios temos lanksčios antraščių kūrimo priemonės dėka galite lengvai sukurti gražias antraštes. Jūs taip pat turite „tagDivi“ kompozitorių, kuris yra visas įrankių rinkinys, kurio norėtų bet kuris dizaineris. Tai gali parodyti daug turinio pagrindiniame puslapyje nepažeisdama kokybės.

13. Essence Pro

Essence Pro

„Essence Pro“ yra nuostabi „WordPress“ tema, kuri yra puiki galimybė turtingo turinio svetainei. Taigi, jei jūs ieškote žurnalo temos, tai gali būti geriausias pasirinkimas. Nuo lengvų tinkinimo parinkčių iki išplėstinio įskiepio palaikymo, šioje temoje yra viskas, ko gali reikėti jūsų žurnalo tematikos svetainei.

Galite nustatyti savo svetainę per kelias minutes, naudodamiesi plačiomis temos galimybėmis. Viskas temoje yra pritaikoma. Galite pakeisti foną, spalvą, tipografiją, išdėstymą ir net antraštę.

14. „Academy Pro“

„Pro Akademija“

„Academy Pro“ yra vizualiai pritrenkianti ir reaguojanti „WordPress“ tema, kuri puikiai tinka visoms turinio turinčioms svetainėms. Naudodamiesi temos parinktimis per kelias minutes galite savo svetainę sukurti ir paleisti. Prie savo svetainės galite pridėti iki 6 valdiklių sričių ir pasirinkti iš 3 skirtingų maketų. Temų tinkinimo priemonėje yra puikių galimybių pakeisti jūsų svetainės išvaizdą.

Jei ką nors parduodate internetu, nesunku priimti užsakymus su „Academy Pro“. Tai palaiko el. Prekybą ir leidžia pridėti ir gražius kainų puslapius. Taip pat galite turėti gražius nukreipimo puslapius, pridėti pasirinktinę antraštę ir nuveikti daug daugiau. Tema yra parengta vertimui, atsakinga ir patogi mobiliesiems.

15.Balsas

Balsas, žurnalo tema, žurnalo „WordPress“ žurnalas

„Voice“ yra dar viena nuostabi žurnalo „WordPress“ tema, sukurta palengvinti turinio publikavimą. Naudodami „Voice“, naudodami „bbPress“, taip pat galite sukurti puikią bendruomenę arba socialinių tinklų svetainę.

Pažangiosios temos parinktys turi tiek daug. Šią temą galima atsisiųsti iš „Themeforest“ prekyvietės.

16. Žurnalas „MH“

„MH-Magazine-Tema“

MH žurnalas yra profesionalių tinklaraštininkų, naujienų svetainių, internetinių žurnalų ir dar daugiau pasirinkimo galimybė. Temos yra supakuotos su populiariais „Google“ internetiniais fontais, skirti nuostabiai atrodančiai svetainei. O pritaikytas išdėstymas leidžia greitai įkelti svetainę tiek išmaniesiems telefonams, tiek planšetiniams kompiuteriams.

Ši tema yra labai optimizuota SEO, o tai garantuoja, kad jums gerai sekasi ieškoti paieškos sistemos matomumo. Žurnalas „MH“ yra vertimui parengta tema. Ir keliais paspaudimais galite sukurti daugiakalbę svetainę, skirtą vartotojams iš kelių geografinių vietų.

17. „TheFox“

„TheFox“, žurnalo tema, žurnalo „WordPress“ tema

„TheFox“ yra reaguojanti, labai lanksti daugiafunkcinė „WordPress“ tema, pasiūlanti nuostabių funkcijų. Nesvarbu, ar tai būtų mados, žurnalo, aplanko ar profesionalios rinkodaros svetainė, „TheFox“ patenkina jūsų poreikius maloniu išvaizda ir tvirta ypatybėmis. Tema pateikiama su gražiais demonstracijomis, išsamia dokumentacija ir dideliu palaikymu.

Norėdami sutaupyti laiko, galite importuoti iš 30 paruoštų namų puslapių. Tačiau, jei norite, taip pat turite galimybę atlikti pakeitimus šiose svetainėse. Galingas puslapių kūrėjas, kuriam priskiriamos temos, leidžia lengvai sukurti savo svetainę. Jūs turite tiek daug elementų, kuriuos galite naudoti svetainėje, kad jis atrodytų gerai. Pvz., Trumpųjų kodų generatorius leidžia sukurti bet kokį pasirinktinių puslapių skaičių naudojant visus pasirinktinius modulius.

18. Žurnalas Pro

Žurnalas Pro

Žurnalas Pro yra puikus pasirinkimas jūsų žurnalo svetainei. Jūsų svetainė kalbės pati už save, jei naudosite šią temą dėl įvairiapusio išdėstymo ir daugialypės terpės dizaino. Pagrindiniame puslapyje galite pasirinkti naudoti iki 3 valdiklių sričių. Galite įkelti savo logotipą antraštėje vos vienu spustelėjimu.

Taip pat lengva įkurti internetinę parduotuvę, nes ji iš anksto sukurta „Woocommerce“ ir „BigCommerce“. Geriausia, kad ji palaiko „Genesis“ sistemą.

19. „Jinsy“ žurnalo tema

Džinsio tema

„Jinsy“ yra dar viena nuostabi „WordPress“ tema, kurią jums patiks naudoti. Tai labai atsakinga daugiafunkcinė tema, kurią galima atsisiųsti nemokamai. Naudodamiesi šia tema, galite suprojektuoti pačią stilingiausią svetainę, nekoduodami vienos eilutės. Naudodamiesi tiesioginiu „Jinsy“ tinkinimo įtaisu, pakeitimus galite iškart pamatyti prietaisų skydelyje.

Dėl 1 minutės demonstracinio failo importavimo jūsų svetainė bus parengta mažiau nei per minutę. Naudodamiesi įspūdingu mega meniu, submeniu galite sukurti puikią struktūrą.

20. „Wonderwall“

„Wonderwall“

„Wonderwall“ yra žavi ir reaguojanti „WordPress“ žurnalo tema gyvenimo būdas ir žurnalo svetainė. Tai leidžia pasirinkti iš 9 gražiai suprojektuotų tinklalapių. Temoje yra optimalios reklamjuostės skelbimų vietos, todėl galite gauti pinigų iš savo turinio iš skelbimų. Galite įklijuoti savo skelbimo kodą iš trečiųjų šalių tinklo, pvz., „Adsense“, arba įkelti reklamjuostę.

Tai taip pat leidžia į savo svetainę įtraukti gerai atrodančius socialinės medijos mygtukus. Norėdami padidinti matomumą, galite juos pridėti prie poraštės, šoninės juostos arba abu kartu. Ši tema yra ypač lanksti ir leidžia jums atlikti tinkinimus nereikia rašyti vienos eilutės kodo.

21. Kronika

Kronika yra gerai atrodanti „WordPress“ žurnalo tema, sukurta specialiai žurnalų svetainėms. Tema siūlo nuostabias tinkinimo parinktis, kad svetainė suteiktų unikalią išvaizdą. Turėdami visas savo savybes, galite suprojektuoti savo svetainę kaip profesionalų, neliesdami kodo.

Temoje yra 3 įmontuotos reklamos vietos jums. Taip pat galite naudoti lipnų įrašą, norėdami paryškinti konkretų įrašą ir pagrindiniame puslapyje parodyti rodomus pranešimus ir vaizdo įrašus. Jis taip pat turi 8 valdiklių sritis. 5 iš jų yra pagrindiniame puslapyje, o likę – atskiruose pranešimuose.

22. Žurnalas

„Magazinum“ tema

„Magazinum“ yra tobula „WordPress“ žurnalo tema, tinkanti bet kuriai nišai. Nesvarbu, ar skelbiate mados, pramogų turinį, naujienas ar dar ką nors, ši tema suteiks geriausią įspūdį jūsų svetainei. Galite naudoti pasirinktinius šoninės juostos valdiklius, kuriuose yra „Flickr“ galerija, socialinis valdiklis, vaizdo įrašų valdiklis ir dar daugiau. Pasirinkta prisijungimo forma leidžia greitai ir lengvai prisijungti prie informacijos suvestinės.

Teminis slankiklis puikiai tinka rodyti tam tikrą įrašą. Galite naudoti vaizdo įrašą arba vaizdų galerijos slankiklį. Naudodamiesi skaidrių demonstravimo galimybe, galite integruoti savo svetainę į „YouTube“ arba „Vimeo“ API.

23. „Mantra News“

„Mantra News“ yra nuostabi „WordPress“ žurnalo tema, apkrauta nuostabiomis funkcijomis. Tema įtraukta į abi puses Laisvas ir „premium“ versiją, kad prieš pirkdami „Pro“ versiją iš tikrųjų galėtumėte išbandyti „Lite“ versiją. Ši tema siūlo puikias tinkinimo parinktis.

Ši tema palaiko paralakso antraštę ir poraštę, išplėstinį slankiklį, socialinio bendrinimo funkcijas ir dar daugiau. Jis taip pat turi kelias antraščių parinktis, oro valdiklį, valiutos keitiklį, „WooCommerce“ palaikymą, reklamos sritį ir dar daugiau.

24. Saksonija

Saksų tema
Saksonija yra graži, šiuolaikiškai atrodanti „WordPress“ žurnalo tema, suteikianti jūsų svetainei nepriekaištingą išvaizdą. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar profesionalas, Saksonija siūlo jums paprasčiausią būdą sukurti savo svetainę neužkoduojant vienos eilutės. Naudodamiesi nuvilkimo puslapio kūrimo priemonės pagalba galite lengvai susisteminti savo elementus taip, kaip norite. Jame rasite 15 nuostabių blokų, kad sukurtumėte gražų pagrindinį puslapį.

Jis taip pat turi puikias demonstracines versijas, kurias vos užtenka paspausti. Saksonija yra tokia lanksti, kad galite lengvai pritaikyti kiekvieną savo svetainės dalį. Be to, jis aprūpintas „Google AMP“ palaikymu ir yra 100% paruoštas „Gutenberg“. Tema taip pat buvo optimizuota greičiui ir SEO.

25. Jaunas

„Jawn“ yra puikus sprendimas moderniausioms naujienų ir žurnalų „WordPress“ svetainei. Tema suteikia jums galimybę pridėti begalinį slinkimą į savo svetainę, todėl lankytojams nereikia pereiti į kitą puslapį..

„Jawn“ teikia sklandžią integraciją su „WooCommerce“ ir yra vertimui parengta tema. „Jawn“ palaiko vaizdo įrašus ir netgi leidžia integruoti savo svetainę su „Youtube“, „Vimeo“ ir „Soundcloud“.

26. „MagOne“

Žurnalo „Magone“ tema

„MagOne“ yra gražus žurnalo „WordPress“ tema, kurį pateikia lengvai naudojamas puslapio kūrėjas. Tai suteikia daugybę pritaikymo variantų, kad jūsų svetainė atrodytų nepriekaištingai. Kartu pateikiamas keičiamas antraštės išdėstymas, mega meniu, straipsnių dėžutės, daugybė komentarų sistemos ir daug daugiau.

Tai suderinama su naujausiomis „WordPress“ versijomis ir veikia ir su keliais pažengusiais papildiniais. Papildinys reguliariai atnaujinamas ir 6 mėnesius pratęsia nuostabų palaikymą. „MagOne“ yra vertimas ir Gutenbergas yra pasirengęs. Tai suderinama su įvairiomis naršyklėmis ir atrodo stulbinamai visuose ekrano dydžiuose.

27. Nešifruoti

uncode-theme-photography-site

„Uncode“ yra viena iš populiariausių „WordPress“ temų rinkoje. Nesvarbu, ar tai yra žurnalo svetainė, mados tinklaraštis, aplankas ar dar kas nors, naudodamiesi „Uncode“, jūs turėsite naudoti visas funkcijas, kurių reikia jūsų svetainei išsiskirti..

Kartu pateikiamos nuostabios tinkinimo parinktys, leidžiančios pagerinti bendrą svetainės išvaizdą. Čia yra tiek daug, kaip gražia tipografija, antraščių stiliais, piktogramų dėžutėmis, mygtukais ir dar daugiau.

28.Wellness Pro

„Wellness Pro“

„Wellness Pro“ yra dar viena nuostabi tema, kuri yra puiki galimybė jūsų būsimai svetainei. Kaip ir visos kitos „StudioPress“ temos, ši taip pat yra ypač lanksti ir leidžia keisti kiekvieną savo svetainės elementą.

Tema taip pat siūlo 12 valdiklių sričių, patikimą temos pritaikymą, kad jūsų pasirodymai būtų pritaikyti, ir dar daugiau. Tema suderinama su naujausiomis „WordPress“ versijomis ir puikiai atrodo visuose ekrano dydžiuose.

29. Grido

„Grido“ žurnalo tema

„Grido“ yra graži „WordPress“ tema, suteikianti jūsų svetainei panašią išvaizdą. Ši tema siūlo 9 gražius fonus, kuriais naudodamiesi galite individualizuoti savo įrašus. Taip pat galite padaryti, kad jūsų svetainė atrodytų kaip siena, kurioje pilna lipnių užrašų. Kiekvieną savo įrašą galite pridėti skirtingą spalvą, kad jis atrodytų spalvingesnis.

Norėdami pritraukti lankytojus ilgesniam laikui, galite pridėti begalinę slinkties funkciją. Savo svetainėje taip pat galite pridėti „lightbox“ galerijas. Tai netgi leidžia pasirinkti iš 7 teminių odos elementų ir pridėti logotipą prie poraštės.

30. „Smart Passive Income Pro“

protingas-pasyvus-pajamų-pro

„Smart Passive Income Pro“ yra dar viena fantastinė „WordPress“ žurnalo tema, kuri nusipelno būti šiame sąraše. Joje yra tiek daug nuostabių žurnalų svetainių funkcijų, kad net naujokas, visiškai neturintis projektavimo patirties, gali sugalvoti gražią svetainę, turinčią patikimas funkcijas. Jei parduodate savo produktus ir paslaugas internetu, galite lengvai konvertuoti savo svetainę į internetinę parduotuvę.

Tema puikiai pritaikyta greičiui ir naršymui. Jei norite pridėti puikų foną, spalvas ir tt, galite patikslinti savo nustatymus naudodami temos tinkinimo priemonę. Taip pat galite patikrinti jos peržiūrą, kad sužinotumėte, ar ji tinka jums. Apskritai, jis yra puikus ir jums patiks juo naudotis.

31. Autorius Pro

Autorius Pro

„Author Pro“ yra vizualiai patraukli ir funkciškai galinga „WordPress“ tema, siūlanti paprasčiausią būdą sukurti žurnalo svetainę nekoduojant vienos eilutės. Ši tema aprūpinta puikiomis savybėmis ir yra suderinama su naujausiomis „WordPress“ versijomis. Galite sukurti gražius nukreipimo puslapius ir pritaikyti juos savo prekės ženklo standartams.

Ši tema yra intuityvi ir reaguojanti, todėl jūsų svetainė atrodo nepriekaištingai, nepaisant jūsų lankytojų įrenginio. Ši tema taip pat siūlo puikų palaikymą, todėl, jei kada nors iškilo problemos tema, galite susisiekti su jų ypač draugiška palaikymo komanda, kuri visada pasirengusi padėti.

32. „ReviewZine“

„ReviewZine“, žurnalo tema
„ReviewZine“ yra nemokama minimalistinė „WordPress“ tema, kuri galėtų būti puikus pasirinkimas jūsų žurnalo svetainei. .

Ši tema yra suderinama su daugybe modernių ir pažangių papildinių ir yra lengvai pritaikoma. Parengta vertimui, joje yra „Google Adsense“ reklamjuostės, tiesioginis tinkinimo įtaisas ir daug daugiau.

Viskas!

Tai yra keletas geriausių žurnalo „WordPress“ temų, kurias galite naudoti savo svetainėje. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kaip sukurti svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map