Palyginta 10 geriausių CRM programinės įrangos mažosioms įmonėms (2020 m.)

geriausia CRM programinė įranga verslui


Ar jūs ieškote geriausios CRM programinės įrangos jūsų verslui? CRM programinė įranga, skirta santykių su klientais valdymui, yra „viskas viename“ programinės įrangos sprendimas, leidžiantis lengvai valdyti verslo perspektyvas, potencialius klientus ir klientus.

Galite saugoti visą savo potencialų klientą, potencialius klientus ir klientų kontaktinę informaciją, pridėti pastabų, skambinti, siųsti el. Laiškus, planuoti susitikimus, tvarkyti savo dujotiekį, kurti ataskaitas ir dar daugiau – visa tai jums neišeis iš CRM programinės įrangos. Jei įdiegta CRM sistema, klaidingų klaidų tikimybė yra kompensuota. Tai pašalina skaičiuoklių ir neautomatinių užduočių naudojimą.

Čia yra daugybė puikios CRM programinės įrangos, taip pat daugybė CRM programinės įrangos, kuriai trūksta funkcijų, reikalingų tvarkyti verslo kontaktus. Taigi, kaip žinoti, kuri CRM programinė įranga yra geriausia jūsų verslui?

Šiame straipsnyje mes palyginsime geriausią ir populiariausią verslo valdymo CRM programinę įrangą, kad galėtumėte rasti jums tinkamiausią.

Pradėkime.

Kokia yra geriausia CRM programinė įranga

 1. „HubSpot“ – geriausia CRM programinė įranga pradedantiesiems
 2. Nuolatinis kontaktas – geriausias el. Pašto rinkodaros CRM
 3. „PipeDrive“ – nebrangus pardavimo CRM
 4. „GreenRope“ – „viskas viename“ CRM
 5. „Zoho“ – geriausia mažmeninės prekybos įmonėms ir įmonėms skirta CRM programinė įranga
 6. Mažmeninė prekyba – CRM mažoms įmonėms
 7. „Drip“ – geriausias e-komercijos CRM
 8. „SalesForce“ – geriausias pardavimo CRM
 9. „Streak“ – nemokamas CRM gautuosiuose
 10. Agile CRM – dar vienas pardavimo CRM

1. „HubSpot“ – geriausia CRM programinė įranga pradedantiesiems

„hubspot-crm-best-crm“ programinė įranga

 • Kainodara: Laisvas
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Pradedantiesiems & Smulkusis verslas
 • Interneto svetainė: „HubSpot.com“

Be abejo, viena iš populiariausių CRM programinės įrangos yra „HubSpot“. „HubSpot CRM“ yra paprasta, lengvai naudojama CRM programinė įranga, kuri puikiai tinka pradedantiesiems, vienišiems dalyviams ir pradedantiesiems. Mažosioms įmonėms skirtas internetinis CRM leidžia lengvai valdyti kontaktus ir naujausią kontaktinę veiklą.

Naudodami „HubSpot“ galite sutvarkyti savo kontaktus ir gauti naujausią viso pardavimo kanalo vaizdą naudodami švarų, vizualų prietaisų skydelį. Galite lengvai rūšiuoti savo kontaktus pagal laimėtus ir prarastus sandorius, suplanuotą susitikimą, konkretų laikotarpį ir dar daugiau. Jūs netgi galite sukurti savo tinkintus filtrus, kad adresatus galėtumėte rūšiuoti tiksliai pagal jūsų poreikius.

„HubSpot CRM“ filtravimo mechanizmas leidžia gana lengvai pjaustyti ir supjaustyti kontaktus. Tai naudinga dirbant su didelėmis potencialių klientų duomenų bazėmis.

„hubspot-CRM-prietaisų skydelis“

„HubSpot CRM“ taip pat tiekiama su daugybe funkcijų tiesiai iš dėžutės. Be kontaktų valdymo, „HubSpot CRM“ siūlo el. Pašto planavimą, užduotis, sandorius, bilietų įsigijimą, komandos el. Paštą, tiesioginius pokalbius ir dar daugiau. Taip pat galite prijungti „HubSpot“ su „Gmail“ ar „Outlook“, kad automatiškai prisijungtumėte prie kiekvienos veiklos. Tai reiškia, kad „HubSpot CRM“ gali fiksuoti kiekvieną el. Laišką, kai tik nutinka.

„HubSpot“ yra 100% nemokama klientų valdymo programinė įranga, neturinti laiko apribojimų, kuri puikiai tinka mažoms įmonėms, bandančioms išlaikyti biudžetą. Šis CRM įrankis yra nemokamas, net jei turite neribotą kiekį vartotojų ir galite saugoti net 1 milijoną kontaktų ir kompanijų.

Bet jei norite patobulintų CRM funkcijų, tokių kaip skambučiai, susitikimai, el. Pašto stebėjimo pranešimai, kontaktinė veikla ir pokalbių botai, turėsite naujovinti į vieną iš mokamų „HubSpot“ planų, pradedant nuo 50 USD per mėnesį. „HubSpot CRM“ lengvai integruojamas su daugeliu populiariausių paslaugų, tokių kaip „Constant Contact“, „ActiveCampaign“, „Gmail“, „RingCentral“ ir kt..

Vienintelė „Hubspot“ problema yra ta, kad augant jūsų įmonei, pamažu norėsite atsisakyti galimybės, nes jos galimybės ribotos didesnėms organizacijoms. Kitas „Hubspot“ trūkumas yra tas, kad jų siūloma techninė pagalba yra mokama. Tačiau ši švino valdymo programinė įranga turi vieną geriausių klientų aptarnavimo paslaugų. Be to, daugelį mokamų funkcijų galima įsigyti ir nemokant nė cento. Ir daugelis iš jų nėra tokie pažengę, kaip siūlo kai kurie jo konkurentai.

Pradėkite naudotis „HubSpot CRM“ šiandien »

2. Nuolatinis kontaktas – geriausias el. Pašto rinkodaros CRM

nuolatinio kontakto-crm

 • Kainodara: Nuo 20 iki 335 USD / mėn
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Bet kokio dydžio
 • Interneto svetainė: ConstantContact.com

Galite žinoti „Constant Contact“ kaip el. Pašto rinkodaros paslaugą, tačiau ši programinė įranga taip pat gali būti naudojama kaip CRM. Taigi naudodamiesi nuolatiniu kontaktu ne tik galite lengvai siųsti savo abonentams puikiai atrodančias el. Pašto kampanijas, bet ir valdyti visus savo kontaktus.

nuolatinis kontaktas-kontaktas-valdymas

Naudodamiesi nuolatiniu kontaktu, galite lengvai nusiųsti dabartinius kontaktų sąrašus ir naudoti žymas, kad suskirstytumėte adresatus. Pavyzdžiui, galite sukurti adresatų sąrašų kategorijas kontaktams, kurie yra „VIP klientai“, „potencialūs klientai“ ar „Twitter sekėjai“. Jie taip pat siūlo segmentavimo įrankius, sąrašų valymą, el. Pašto adresų sąrašų kūrimo įrankius ir dar daugiau. Be to, „Constant Contact“ sklandžiai integruojasi su daugybe kitų populiarių CRM programinės įrangos.

„Pastovus kontaktas“ siūlo daugybę skirtingų kainų planų, atsižvelgiant į tai, kiek turite el. Pašto abonentų, ir kokias funkcijas norite naudoti. Šie planai svyruoja nuo 20 USD / mėn. Iki 335 USD / mėn., Ir jūs galite pradėti nuo nemokamo bandomojo laikotarpio.

Nuolatinis kontaktas yra puikus šaltinis verslo savininkams. Tačiau ji taip pat turi savo apribojimus. Pvz., Jei jums reikia pažangios automatikos, tai gali būti ne geriausias jūsų pasirinkimas. Tai neleidžia identifikuoti pasikartojančių asmenų, todėl, jei norite juos išvalyti, turite juos patikrinti. Be to, jei norite įterpti vaizdo įrašus į savo el. Laiškus, tai gali būti tik „YouTube“ nuoroda. Jis nepalaiko jokių kitų vaizdo įrašų nuorodų.

Pradėkite nuo nuolatinio kontakto šiandien »

3. „PipeDrive“ – nebrangus pardavimo CRM

„pipedrive-best-crm“ programinė įranga

 • Kainodara: 12,50 USD vartotojui per mėnesį
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Mažos ir vidutinės įmonės
 • Interneto svetainė: Pipedrive.com

„PipeDrive“ yra CRM programinė įranga, sukurta atsižvelgiant į paprastumą. Jie nori supaprastinti pardavimo procesą, kad galėtumėte visiškai atsisakyti veiksmų ir padvigubinti veiksmus, kurie padidins jūsų pardavimus. Šią CRM programinę įrangą lengva naudoti – tiesiog prisijunkite, užpildykite savo vamzdyną ir pradėkite pardavinėti.

„PipeDrive“ apima tokias funkcijas kaip dujotiekio valdymas su aiškia vizualia sąsaja, el. Pašto integracija, veikla ir tikslai, pardavimo ataskaitos ir pardavimų prognozavimas. Jie taip pat siūlo programas mobiliesiems, kad galėtumėte pasiekti savo CRM bet kur.

„pipedrive-CRM“ prietaisų skydelis

Palyginti su kita šiame sąraše esančia CRM programine įranga, „PipeDrive“ nėra tokia turtinga funkcija. Pvz., Jame nėra jokių atskyrimų tarp naujų potencialių klientų sąrašų ir kontaktų. Tačiau dėl paprastumo lengva nustatyti perspektyvius klientus ir palaikyti ryšius.

„PipeDrive“ siūlo 3 skirtingus kainų planus: sidabrinę, auksinę ir platininę. Sidabrinis planas yra pigiausias planas, kurio kiekvienam vartotojui per mėnesį mokama 12,50 USD. Į šį planą įeina pagrindinės funkcijos, tokios kaip kalendoriaus nuvilkimas, tikslai, intelektualusis el. Paštas BBC, tinkinamas prietaisų skydas, pokalbių ir el. Pašto palaikymas. Jei norite daugiau pažangių funkcijų, tokių kaip darbo eigos automatizavimas, intelektualūs kontaktiniai duomenys ir planavimo priemonė, turėsite atnaujinti „Gold“ planą už 24,20 USD / mėn. Galiausiai „Platinum“ planas, į kurį įeina kelios informacijos suvestinės, komandos ir pajamų prognozių ataskaitos, jums kainuos 49,17 USD / mėn..

Tačiau „PipeDrive“ siūlo nemokamą bandomąją versiją, todėl prieš pirkdami galite išbandyti CRM. Apskritai tai yra geras pasirinkimas. Bet jei esate pradedantysis, gausus funkcijų sąrašas gali būti jums šiek tiek stulbinantis. Taip pat gali kilti problemų, jei bandysite integruoti ją su „Outlook“. Bet tai tik atsitiktinis dalykas, todėl galite rizikuoti.

Pradėkite naudotis „PipeDrive“ šiandien »

4. „GreenRope“ – „viskas viename“ CRM

žaliaskarė

 • Kainodara: 149 USD / mėn
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Nuo mažų iki didelių verslų
 • Interneto svetainė: Greenrope.com

„GreenRope“ yra visa CRM programinė įranga, apimanti rinkodaros automatizavimą, pardavimo vamzdynus ir klientų aptarnavimą. Ši CRM programinė įranga suteikia galimybę valdyti el. Pašto rinkodarą, socialinę mediją, pardavimus, renginius ir projektų valdymą debesies pagrindu sukurtas CRM platforma. „GreenRope“ taip pat apima rinkodaros automatizavimą, kuris padeda 6–10 kartų aktyviau įsitraukti. Tai netgi leidžia sukurti tolesnius pardavimus, kad būtų užtikrintas nuoseklus užduočių srautas.

„GreenRope“ yra suskirstyta į 3 pagrindinius skyrius: pardavimai, rinkodara ir operacijos. Pardavimų funkcijos apima pilną CRM, darbo eigos tvarkyklę, rezervavimo kalendoriaus sistemą, potencialių klientų įvertinimo įrankį, nuspėjamąją analizę ir daug daugiau..

greenrope-crm-prietaisų skydelis

Naudodami jų rinkodaros paketą, jūs gausite prieigą prie tokių funkcijų kaip el. Pašto rinkodaros programinė įranga, klientų kelionių žemėlapiai, nukreipimo puslapio kūrėjas, el. Pašto stebėjimo priemonė ir dar daugiau. Galiausiai jų operacijų paketas gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip projekto, renginių ir kontaktų valdymas, bilietų pardavimo sistema, tiesioginiai pokalbiai ir dar daugiau.

„GreenRope“ turi daugybę funkcijų ir galimybių, todėl joje yra šiek tiek mokymosi kreivės. Kai tik rasite kelią, ši CRM programinė įranga gali patenkinti visus jūsų verslo poreikius.

„GreenRope“ siūlo 7 kainų planus, kurie svyruoja nuo 149 USD / mėn. Iki 699 USD / mėn. Jūsų pasirinktas kainų nustatymo planas priklauso nuo to, kiek kontaktų turite. Pavyzdžiui, pigiausias planas yra tik 1 000 kontaktų, o brangiausias – 50 000 kontaktų. Taigi, augant jūsų verslui, turėsite atnaujinti savo planą. Tai pati brangiausia CRM programinė įranga sąraše, tačiau jūs mokate už „viskas viename“ sprendimą, ne tik už CRM.

Tačiau prieš įsigydami „GreenRope“ turėtumėte žinoti, kad ji apima mokymosi kreivę. Programinė įranga nėra labai patogi vartotojui. Tai taip pat siūlo daug daugiau nei tik pagrindines funkcijas. Taigi kartais net nežinote, kad funkcija egzistuoja.

Pradėkite nuo „GreenRope“ šiandien »

5. „Zoho CRM“ – geriausia CRM programinė įranga mažoms ir vidutinėms įmonėms bei įmonėms

be zoho-crm

 • Kainodara: 20 USD vienam vartotojui per mėnesį
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Smulkusis verslas ir įmonės
 • Interneto svetainė: Zoho.com

„Zoho CRM“ platforma yra viena iš plačiausiai naudojamų sistemų visoje pramonėje. Ši internetinė ryšių su klientais valdymo programinė įranga yra ideali tiek mažoms, tiek įmonės lygio įmonėms. „Zoho CRM“ siūlo potencialių klientų balus, potencialių klientų segmentus, realiojo laiko įspėjimą apie pardavimus, socialinius CRM, pardavimo ataskaitas ir dar daugiau.

Naudodamiesi „Zoho Social CRM“, galite stebėti klientų atsiliepimus apie socialinę mediją, sekti klientų socialinės žiniasklaidos sąveiką ir dar daugiau. Socialinis CRM įrankis padeda pateikti įžvalgius duomenis apie jūsų auditoriją. „Zoho“ lengvai integruojasi su „G-Suite“, „Slack“, „MailChimp“, „Facebook“, „GetResponse“ ir dar daugiau.

„zoho-crm“ sistema-prietaisų skydelis

„Zoho“ siūlo įvairius kainų nustatymo variantus, kurie atitiktų bet kokio dydžio verslo poreikius. Galite pasirinkti iš jų 4 kainų planų: „Starter“, „Standard“, „Professional“ ir „Enterprise“. Pradiniame plane, kuris prasideda nuo 8 USD / vartotojas / mėn., Yra pagrindinės ir kelios patobulintos funkcijos, tokios kaip „Social CRM“, „Slack“ integracija, 10 000 įrašų, pasirinktiniai laukai ir dar daugiau. Su standartiniu planu, kuris prasideda nuo 12 USD / vartotojui / mėn., Jūs gaunate prieigą prie starterio funkcijų kartu su 100 000 įrašų, pasirinktinių ataskaitų ir prietaisų skydelių, darbo eigos konvertavimo ir dar daugiau.

Profesionalus planas yra 20 USD / vartotojas / mėn. Ir apima viską nuo ankstesnių dviejų planų kartu su automatiniais lauko atnaujinimais, „Google“ skelbimų integracija, 2 500 000 įrašų, makrokomandomis, realiojo laiko įspėjimais apie pardavimus, atsargų valdymą ir dar daugiau. Pats galingiausias, įmonės planas prasideda nuo 35 USD / vartotojas / mėn., Jame yra 5 000 000 įrašų, mobiliųjų SDK ir programų platinimas, el. Paštas pardavėjams ir dar daugiau..

Net 3 vartotojams „Zoho CRM“ siūlo savo funkcijas nemokamai, tačiau tai neprilygsta vienai iš geriausių rinkoje esančių nemokamų CRM programinės įrangos..

Pradėkite nuo „Zoho CRM“ šiandien »

6. Pirkiniai – CRM mažoms įmonėms

programinė įranga šviežiam pardavimui

 • Kainodara: 12 USD vartotojui per mėnesį
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Nuo mažų iki didelių verslų
 • Interneto svetainė: Freshworks.com

„Freshsales by Freshworks“ yra lengvai naudojama CRM programinė įranga, sukurta daugiausia mažoms įmonėms. Šis CRM sprendimas leidžia automatiškai užfiksuoti savo svetainės lankytojus kaip pardavimo atvejus ir sugrupuoti juos pagal jų įsitraukimą į jūsų svetainę. Be to, jų 360 laipsnių kliento vaizdas suteikia jums galimybę iš vieno ekrano pasiekti socialinius klientų profilius, identifikuoti klientų kontaktinius taškus ir dar daugiau..

šviežių parduotuvių-CRM-prietaisų skydelis

Kai kurios kitos jų išskirtinės savybės apima potencialių klientų įvertinimus, automatinį profilio praturtinimą, automatinį potencialių klientų paskyrimą, susitikimų rezervavimą, intelektualias formas ir dar daugiau. „Freshsales“ taip pat siūlo daugybę įvykių stebėjimo funkcijų, įmontuotų internetinių telefono paslaugų funkcijų, el. Pašto funkcijų ir kt., Kad galėtumėte valdyti ir pažinti savo klientus įvairiais būdais..

Jie siūlo 4 skirtingus kainų planus: „Blossom“, „Garden“, „Estate“ ir „Forest“. Šių planų kaina svyruoja nuo 12 USD / mėn. Iki 79 USD / mėn., Vienam vartotojui ir mokama kasmet. Be to, jie taip pat siūlo nemokamą amžinai planą, vadinamą „Sprout“. Naudodami nemokamą „Sprout“ planą gausite potencialių klientų, kontaktų, pasiūlymų, el. Pašto, įmontuoto telefono, paskyrų, integracijų, programų mobiliesiems ir dar daugiau. Be to, viskas skirta neribotam vartotojui, kontaktams ir palaikymui. Jei norite naudotis jų sudėtingesnėmis funkcijomis, turėsite pasirinkti vieną iš jų mokamų planų.

Bet jei jūsų duomenų bazė yra labai įkelta, programinės įrangos įkėlimas gali šiek tiek užtrukti. Taip pat trūksta kai kurių pagrindinių funkcijų, tokių kaip automatinių aliarmų nustatymas. Dėl patobulintos sąsajos gali prireikti šiek tiek laiko išmokti ja naudotis.

Pradėkite nuo šviežių prekių pardavimo šiandien »

7. „Drip“ – geriausias e-komercijos CRM

lašinamas-crm-populiarus-crm-programinė įranga

 • Kainodara: 49 USD / mėn
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Internetinius kursus parduodančios įmonės & informacijos produktai
 • Interneto svetainė: Drip.com

„Drip“ yra dar viena įmonė, žinoma dėl savo el. Pašto rinkodaros paslaugų, tačiau „Drip“ taip pat yra galingas CRM įrankis, kurį galite naudoti norėdami tvarkyti savo kontaktus ir sužinoti daugiau apie savo klientus. „Drip CRM“ sukurtas atsižvelgiant į el. Prekybos svetaines, tačiau daugelio tipų įmonės, turinčios svetainę, gali naudotis šiomis priemonėmis.

Ši CRM programinė įranga siūlo automatizavimo darbo eigas, el. Pašto kūrėjus, el. Pašto kampanijas, segmentus, turinio pritaikymą, pasirinktinių konversijų stebėjimą, pirkimo ketinimų rinkodarą ir dar daugiau. Be to, naudodami žymas, pasirinktinius laukus ir įvykius galite sužinoti apie kiekvieno kliento asmenines istorijas. Klientams galite pritaikyti tinkintas žymas, kad galėtumėte sekti visą jų veiklą, kad galėtumėte kuo greičiau su jais elgtis.

lašelinės-crm-etiketės

„Drip“ siūlo 3 skirtingus kainų planus: bazinį, profesinį ir verslo. Pagrindinis planas yra 49 USD / mėn. Iki 2500 kontaktų ir neribotas el. Laiškų siuntimas. Pro planas kainuoja 122 USD per mėnesį iki 5000 kontaktų. Jei turite daugiau nei 5000 kontaktų, jums reikės įmonės plano, kurio kaina skiriasi. „Drip“ galite išbandyti nemokamai 14 dienų.

Bet tik norėčiau žinoti, kad „Drip“ el. Pašto šablonai yra šiek tiek pagrindiniai. Taigi, jei norite naudoti keletą patobulintų šablonų, galite nusivilti. Galite atsisiųsti savo pasirinktinius HTML reaguojančio el. Pašto šablonus. Bet naudojant „Drip“ šiek tiek sunku dirbti su savo HTML kodais, jei nesate programavimo ekspertas.

Pradėkite nuo „Drip“ šiandien »

8. „SalesForce“ – geriausias pardavimo CRM

pardavimų galia

 • Kainodara: 25 USD vartotojui per mėnesį
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Vidutinio dydžio įmonės didelėms įmonėms
 • Interneto svetainė: „Saleforce.com“

„SalesForce“ yra labai populiari CRM programinė įranga rinkoje, tiesą sakant, ji yra pirmoji CRM platforma visame pasaulyje. Kadangi ši CRM programinė įranga egzistavo tokį ilgą laiką, ji apima daugybę pažangių funkcijų ir siūlo sprendimus, leidžiančius valdyti viską nuo pardavimo, klientų aptarnavimo, rinkodaros, komercijos, produktyvumo, įsitraukimo ir pan..

Didžiausią dėmesį skiriant „Sales Cloud“, jis siūlo tokias funkcijas kaip sąskaitų ir kontaktų valdymas, galimybių valdymas, potencialių klientų valdymas, pardavimo duomenys, mobilieji įrenginiai ir dar daugiau. Šios savybės padės greičiau užmegzti paskyras, greičiau susirasti naujų klientų ir greičiau uždaryti sandorius.

„SalesForce“ siūlo 4 skirtingus kainodaros planus, kurių kaina svyruoja nuo 25 USD / mėn. Iki 300 USD / mėn., Vienam vartotojui, apmokestinama kasmet. Pigiausių planų savybės yra labai ribotos. Taigi, jei norite naudotis patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip dirbtinis intelektas Einšteinas, turėsite atnaujinti daug brangesnį planą. „SalesForce“ siūlo nemokamą 30 dienų bandomąją versiją, todėl prieš išbandydami įsipareigojimą galite tai išbandyti.

Vienintelis šios programinės įrangos trūkumas yra tas, kad jei jūs tikrai norite išnaudoti visas jos galimybes, turite įsigyti priedus. Tokiu būdu jis tampa šiek tiek per brangus. Be to, konfigūracija ir sąranka yra šiek tiek sudėtinga ir reikalauja daug laiko. Tikriausiai taip yra dėl netvarkingos sąsajos, kuri be reikalo apsunkina dalykus. Klientų palaikymas taip pat neturi labai geros reputacijos, todėl, jei esate kažkur užstrigęs, tai gali būti problema.

Pradėkite nuo „SalesForce“ šiandien »

9. Streak – nemokamas CRM jūsų gautuosiuose

ruožas-crm

 • Kainodara: Nemokamas iki 49 USD / mėn
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Mažos įmonės
 • Interneto svetainė: „Saleforce.com“

„Streak“ yra CRM programinė įranga, integruota tiesiai į „Gmail“, todėl ją lengva naudoti net pradedantiesiems. Šis įrankis leidžia automatiškai kaupti duomenis iš savo kontaktų ir el. Pašto adresų, gauti pranešimus, kai viskas eina į priekį, ir nustatyti tolesnes užduotis bei priminimus. Taip pat galite automatiškai bendrinti el. Laiškus, pastabas ir dar daugiau su savo komanda, kad visi būtų tame pačiame puslapyje.

ruožas-crm-prietaisų skydelis

„Streak“ yra funkcijų, skirtų valdyti darbo srautus, tokius kaip pardavimai, verslo plėtra, nuoma, palaikymas, projektų valdymas ir kita – arba galite visiškai pritaikyti savo tikslius poreikius. Jie taip pat siūlo funkcijas, skirtas perkrauti gautuosius, įskaitant peržiūros stebėjimą, laiškų suliejimą, siuntimą vėliau, fragmentus ir dar daugiau.

Naudodami šią CRM programinę įrangą galite pasirinkti iš 3 kainų planų: asmeninio, profesinio ir verslo. Asmeninis planas yra nemokamas ir pateikiamas su pagrindinėmis CRM funkcijomis, neribotais asmeniniais vamzdynais ir el. Pašto įrankiais. Naudodami profesionalų planą, kuris kainuoja 49 USD / mėn., Gausite prieigą prie neriboto bendro naudojimo vamzdynų, išplėstinių ataskaitų, integracijų, pasirinktinių rodinių ir dar daugiau. Verslo planas yra 129 USD / mėn. Su patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip pasirinktiniai leidimai, būtini laukai, taip pat su specialiu sėkmės valdytoju ir aukščiausios kokybės palaikymu telefonu.

„Streak“ iš esmės neturi jokios neigiamos pusės. Tačiau vienintelis dalykas, kuris mums nepatinka, yra tai, kad negalite turėti savo el. Pašto adresų keliose dėžutėse. Jūs taip pat neturite galimybės sujungti laukelių. Jei norite, kad visi jūsų laiškai būtų vienoje vietoje, turėsite ištrinti ankstesnius ir vėl juos sukurti.

Pradėkite nuo „Streak“ jau šiandien »

10. Agile CRM – dar vienas pardavimo CRM

judrus crm

 • Kainodara: 14,99 USD / mėn
 • Palaikomi įrenginiai: „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“, „Windows“
 • Geriausiai tinka: Mažos įmonės
 • Interneto svetainė: Agilecrm.com

Agile CRM yra dar viena viskas viename CRM programinė įranga, kurią lengva nustatyti ir naudoti norint automatizuoti pardavimus, rinkodarą ir paslaugas..

Jie siūlo vieno puslapio kontaktų valdymą, sandorių stebėjimą, skambučių vienu paspaudimu, balso pašto automatizavimą, susitikimų planavimą, projektų valdymą ir dar daugiau – ir tai tik pardavimui. Jie taip pat siūlo tokias rinkodaros funkcijas kaip nukreipimo puslapio kūrėjas, el. Pašto stebėjimas ir socialinis rinkinys. Aptarnavimo paslaugos apima pagalbos tarnybą, bilietų įsigijimą ir kita.

judrus-CRM-prietaisų skydelis

Agile CRM yra nemokamas iki 10 vartotojų. Tai apima pardavimo funkcijas, tokias kaip potencialių klientų balų skaičiavimas, paskyrimų planavimas, el. Pašto stebėjimas ir kt. Norėdami gauti prieigą prie jų rinkodaros funkcijų, jums reikia jų pradinio kainų nustatymo plano, kuris pateikiamas už prieinamą kainą – 14,99 USD / mėn. . Įprastas jų planas, kainuojantis 49,99 USD / mėn., Suteiks jums paslaugų funkcijų, o įmonės planas – 79,99 USD / mėn. – suteikia papildomas funkcijas, tokias kaip įskiepiai ir integracijos, el. Pašto ir telefono palaikymas, taip pat pagrindinės ir el. Pašto ataskaitos..

Vienintelis dalykas, kuris mums nepatinka „Agile CRM“, yra klientų aptarnavimas. Jei jie pabandys patobulinti šią sritį, nebus daug ką skųstis dėl judraus CRM.

Pradėkite nuo Agile CRM šiandien »

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią jūsų verslo CRM programinę įrangą. Dabar galite pradėti valdyti savo klientus, potencialius klientus ir klientus, taip pat geriau juos pažinti, kad padidintumėte jūsų konversijas. Jei jums patiko šis straipsnis, peržiūrėkite kitą mūsų pranešimą apie geriausias verslo telefono paslaugas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map