Palyginta 10 geriausių konferencijų pokalbių paslaugų (2020 m.)

kaip užmegzti internetinius konferencijų skambučius


Ar jūs ieškote geriausios konferencinių pokalbių programinės įrangos?

Augant nuotolinio darbo tendencijai, internetinių konferencijų skambučių programinės įrangos paklausa kilo.

Jau neminint to, kad šiomis beprecedentėmis dienomis komunikacija ir bendradarbiavimas yra svarbesni nei bet kada anksčiau.

Šiame straipsnyje parodysime jums geriausią geriausią konferencijų konferencijų programinę įrangą, padedančią palaikyti ryšį su komanda.

1. „Nextiva“

„Nextiva“, skambučių konferencija

„Nextiva“ yra viena iš pirmaujančių ir patikimiausių verslo telefono paslaugų, leidžiančių su komanda užmegzti konferencinį ryšį. Naudodamiesi „Nextiva“ susitikimo su manimi funkcija, galite sujungti kelis skambintojus skirtingose ​​vietose į tą patį tiesioginį kvietimą, kad būtų alternatyva tiesioginiams susitikimams..

„Nextiva“ siūlo puikią garso kokybę ir veikia visuose mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai taip pat palaiko CRM, „LiveChat“ ir keletą kitų funkcijų, kurios padės jums valdyti savo verslą net fiziškai nedalyvaujant biure.

2. „RingCentral“

„RingCentral“, internetiniai konferencijų skambučiai

„RingCentral“ yra dar vienas nuostabus VoIP teikėjas, siūlantis daugybę paslaugų, pavyzdžiui, konferencijų skambučius, telefoną „viskas viename“, vaizdo konferencijas, komandos pranešimus, kontaktų centrą ir dar daugiau. Galite naudoti ją pridedant skambučio laukimo parinktį, skambučių perkėlimą, kelių eilučių telefono sistemą ir skambučių peradresavimą.

Vaizdo konferencijos metu taip pat galite nemokamai skambinti, telefoninius skambučius iš debesies, siųsti komandos pranešimus ir netgi bendrinti ekranus.

„RingCentral“

3. Mastelio keitimas

Mastelis

Mastelis yra puikus pasirinkimas, jei ieškote įrankių internetiniams susitikimams ir vaizdo konferencijoms vesti. Su „Zoom“ lengva surengti susitikimą. Taip pat galite pakviesti savo bendradarbius ar klientus prisijungti prie susitikimo, pasidalindami nuoroda. Tačiau jūsų kvietimas gali būti priimtas tik tuo atveju, jei vartotojas atsisiunčia „Zoom“ programą savo įrenginyje.

Galite surengti savo susitikimus iki 40 minučių naudodami nemokamą „Zoom“ planą. Bet jei norite surengti savo susitikimą ilgiau nei tai, turite atnaujinti savo planą.

4. „BlueJeans“

„BlueJeans“ konferencijų skambučiai

Mėlyni džinsai yra viena iš geriausių programinės įrangos, siūlančios vartotojams saugią vaizdo konferencijų parinktį. Tai puikus šaltinis visiems, dirbantiems nuotoliniu būdu ir norintiems greitai surengti vaizdo konferencijas su klientais.

Naudodamiesi „BlueJeans“, bet kurį kambarį nesunku paversti posėdžių kambariu. Keliais pelės paspaudimais taip pat galite surengti internetinius seminarus, interaktyvius tiesioginius transliacijas, rotušes ir dar daugiau. Norėdami padidinti našumą, jis siūlo tokias funkcijas kaip tiesioginių susitikimų valdikliai, analizė, automatiniai perspėjimai ir prieiga prie susitikimų vienu mygtuko paspaudimu.

Vartotojai taip pat gali turėti prieigą prie susitikimų vienu mygtuko paspaudimu, nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį jie naudoja. Norėdami apsaugoti savo organizaciją nuo kenkėjiškų išpuolių ir apsaugoti vartotojo privatumą, ji siūlo ir verslo lygio apsaugą.

5. Webex

„Cisco Webex“

Webex yra dar vienas nuostabus produktas, siūlantis paprastus internetinių konferencijų vedimo būdus, norint bendrauti ir bendradarbiauti su klientais visame pasaulyje.

Tai galite naudoti rengdami visos įmonės susirinkimą, vykdydami tiesioginį internetinį seminarą savo stebėtojams, siūlydami mokymus internetu ar užsiėmimus ir nuveikdami daug daugiau. Tai darydami, galite naudoti keletą kitų funkcijų, tokių kaip ekrano bendrinimas, susitikimų tinkinimas ir kt.

6. Gyvenimo trukmė

Gyvenimo trukmė

Su Gyvenimo trukmė, konferencijų skambučių priegloba gali būti greita ir lengva. Tai galite padaryti bet kur, kur norite, tiesiai iš savo mobiliojo telefono ar darbalaukio.

Taip pat galite integruoti „Lifesize“ su „Microsoft“ komandomis, „Skype for Business“, „Outlook“, „Slack“, „Cisco“, „Polycom“ ir kt., Kad padidintumėte produktyvumą. Taip pat galite nemokamai turėti savo konferencijų salės jungtį. Naudodamiesi šia programine įranga galite nemokamai skambinti 60 skirtingų šalių.

7. „Livestorm“

„Livestorm“

„Livestorm“ Tai dar vienas konferencinių pokalbių sprendimas, suderinamas su visomis naršyklėmis ir palaikantis mobiliuosius ryšius. Šią programinę įrangą galite naudoti vykdydami internetinius seminarus, vaizdo įrašų transliacijas ir interviu, internetinius kursus ir dar daugiau.

Tai taip pat leidžia planuoti susitikimus su klientu ar darbuotoju. Galite nemokamai išbandyti programinę įrangą. Jei jums tai patinka, galite bet kada atnaujinti.

8. „Zoho“ susitikimai

Zoho susitikimai

„Zoho“ susitikimai gali būti puikus sprendimas, jei norite vesti internetines konferencijas ar organizuoti tiesioginį internetinį seminarą. Čia yra puikios parinktys, leidžiančios įrašyti sesijas, pristatyti pristatymus ir net atsisiųsti pilnus įrašus.

Platforma yra ypač saugi, todėl jums nereikia jaudintis, kad bus pažeisti jūsų asmeniniai duomenys. Tai leidžia įtraukti žmones į savo susitikimą ir taip pat galite sutvarkyti savo auditoriją.

9. „UberConference“

„UberConference“

Su „UberConference“, Jūsų bendradarbis ar klientas gali prisijungti prie susitikimo, paprasčiausiai spustelėdami URL, kurį su jais bendrinate. Jiems net nereikia atsisiųsti jokios programos.

Programinė įranga yra suderinama su jūsų nešiojamu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir net jūsų mobiliuoju telefonu. Naudodamiesi balso intelektu, galite ir visą savo susitikimų nuorašą, kurio galite ieškoti.

10. Join.me

Prisijunk

Prisijunk yra dar viena platforma, leidžianti nemokamai vesti pokalbį ar prisijungti prie jo. Tai siūlo jums nemokamą 14 dienų bandomąjį laikotarpį. Bandomojo laikotarpio metu galite išbandyti garso ir vaizdo skambučių parinktį, kurią galima integruoti į kalendorių.

Jei naudojate ją vaizdo konferencijai, taip pat turite galimybę tinkinti foną. Be to, gausite galingų funkcijų, tokių kaip garso įrašymas, planavimas ir dar daugiau.

Tai yra viena iš geriausių internetinių konferencijų pokalbių programinės įrangos, kurią galite naudoti. Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Taip pat galite peržiūrėti mūsų straipsnį, kaip pridėti skambučio mygtuką į savo „WordPress“ svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map