Kā aizsargāt savu WordPress vietni no dublēta satura

Vietņu īpašnieki arvien vairāk uztraucas par satura dublēšanos. WordPress izveido vairākas lapas ar dublētu saturu, tas ietver datumu arhīvus, kategorijas, tagus utt. Bez tiem satura skrāpji ir arī draudi jaunākām vietnēm. Dažreiz šie satura skrāpji varēja pat pakāpties augstāk nekā sākotnējā vietne. Šajā rakstā es runāšu par jūsu WordPress vietnes aizsardzību no satura dublējošām problēmām un par satura skrāpjiem.


Dublikāta satura identificēšana

Meklētājprogrammas ir pietiekami gudras, lai noskaidrotu raksta pastāvīgo saiti un atšķirtu arhīvus un atsevišķus ierakstus. Viens izplatīts jauno emuāru autoru mīts ir tas, ka meklētājprogrammas viņus sodīs par viņu arhīva lapām. Tā nav taisnība.

Tomēr dažos gadījumos arhīva lapa var būt tieši līdzīga vairākām citām jūsu vietnes lapām. Apskatīsim dažus iespējamos scenārijus, kad nejauši var izveidot satura dublikātu.

1. Kategoriju arhīvs, kurā ir tikai viena ziņa, būs precīza oriģinālās ziņas kopija.
2. Tagu arhīvs, kurā ir tikai viena ziņa, būs sākotnējās ziņas kopija
3. Viena autora emuārā autoru arhīvs būs tieši tāds pats kā jūsu galvenā indeksa un datuma arhīvs.

Ja jūsu vietnē ir daudz tagu, kas jums ir tikai vienreiz, un tagu arhīva veidnēs tiek parādīta pilna ziņa, tas nozīmē, ka jums ir daudz tagu lapu, kas ir gandrīz identiskas dažām jūsu ziņām. Tas meklētājprogrammām apgrūtina izdomāšanu, kurai no tām vajadzētu apsvērt galveno saiti, un tieši šeit sākas nepatikšanas. Meklētājprogrammas to var uzskatīt par apzinātu mēģinājumu radīt augstākas pakāpes satura kopijas.

Vispirms jums vajadzētu uzzināt, kā efektīvi izmantot kategorijas un tagus, lai kārtotu savu saturu. Ja jums ir ieradums izveidot pārāk daudz kategoriju un pārāk daudz tagu ar tādu pašu nosaukumu, tad jūs to nedarāt pareizi. Lai risinātu šo situāciju, jūs varat to izmantot Termiņa pārvaldības rīki spraudnis, lai sapludinātu kategorijas, tagus un citas taksonomijas.

Apvienojiet nevēlamās kategorijas un tagus, lai izvairītos no satura dublēšanās

Vēl viens veids, kā risināt arhīvu jautājumu, ir norādīt meklētājprogrammām neindeksēt un nesekot šīm lapām. To var panākt, izmantojot WordPress SEO iespraust. Pēc spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas dodieties uz SEO »sadaļas & Metas. Noklikšķiniet uz cilnes Citi, un jūs atradīsit ierakstu Meta Robots savam autoru un datumu arhīvam. Jūs varat aptuveni indeksēt, tos nesekot vai pat atspējot šos arhīvus. Ja jūs pārvaldāt viena autora emuāru, es jums ieteikšu vietnē noindex, nofollow un atspējot autoru arhīvus savā vietnē.

Izmantojot WordPress SEO, izveidojiet autoru arhīvu noindex un nofollow

To pašu var izdarīt arī kategorijām un tagiem, noklikšķinot uz cilnes Taksonomijas.

Izraksts vs pilns saturs

Vienkāršs veids, kā izvairīties no satura dublēšanās, ir izmantot fragmentus visās jūsu arhīvu un rādītāju lapās. Izvilkumu izmantošana ne tikai palīdz izvairīties no satura dublēšanās, bet arī palielina jūsu lapas skatījumu skaitu un uzlabo lapas ielādes laiku visā vietnē.

Lai aizstātu pilnas ziņas ar fragmentiem, jums, iespējams, būs jārediģē motīva vai bērnu motīvu veidņu faili, piemēram, archive.php, category.php, tag.php utt. Jāatrod šādi gadījumi:

<?php the_content (); ?>

un aizstāt tos ar:

<?php the_excerpt (); ?>

Vēl viens veids, kā to izdarīt visā jūsu vietnē, ir šī koda izmantošana motīva failos function.php vai vietnei raksturīgajā WordPress spraudnī..

// Pievienojiet filtru_ saturam
add_filter (‘the_content’, ‘my_excerpts’);

funkcija my_excerpts ($ content = false) {
// Ja ir sākumlapa, arhīvs vai meklēšanas rezultāti
if (is_front_page () || is_archive () || is_search ()):
globāls $ pasts;
$ saturs = $ ziņa->post_excerpt;

// Ja izvēles rūtiņā ir iestatīts fragments
ja ($ saturs):
$ content = apply_filters (‘the_excerpt’, $ content);

// Ja nav iestatīts izraksts
cits:
$ saturs = $ ziņa->post_content;
$ content = strip_shortcodes ($ content);
$ content = str_replace (”;

endif;
endif;

// Pārliecinieties, ka esat atgriezis saturu
atgriezt $ saturu;
}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map