Kaip apsaugoti “WordPress” svetainę nuo pasikartojančio turinio

Pasikartojantis turinys kelia vis didesnį svetainės savininkų susirūpinimą. „WordPress“ sukuria kelis puslapius su pasikartojančiu turiniu, tai apima datų archyvus, kategorijas, žymas ir kt. Be jų, turinio grandikliai taip pat kelia grėsmę naujesnėms svetainėms. Kartais šie turinio grandikliai gali būti netgi aukštesni už pradinę svetainę. Šiame straipsnyje kalbėsiu apie jūsų „WordPress“ svetainės apsaugą nuo pasikartojančių turinio problemų ir su turinio grandikliais susijusius klausimus.


Pasikartojančio turinio identifikavimas

Paieškos sistemos yra pakankamai protingos, kad išsiaiškintų nuolatinę straipsnio nuorodą ir galėtų atskirti archyvus ir atskirus įrašus. Vienas iš naujų tinklaraštininkų paplitęs mitas yra tas, kad paieškos varikliai nubaus juos už savo archyvo puslapius. Tai netiesa.

Tačiau kai kuriais atvejais archyvo puslapis gali būti visiškai panašus į kelis kitus jūsų svetainės puslapius. Pažvelkime į kai kuriuos galimus atvejo scenarijus, kai netyčia galite sukurti pasikartojantį turinį.

1. Kategorijų archyvas, kuriame yra tik vienas įrašas, bus tiksli originalo įrašas.
2. Žymų archyvas, kuriame yra tik vienas įrašas, bus originalaus įrašo kopija
3. Vieno autoriaus tinklaraštyje autorių archyvas bus visiškai toks pat kaip jūsų pagrindinis rodyklės ir datos archyvas.

Jei jūsų svetainėje yra daug žymų, kurias turite tik vieną kartą, ir jūsų žymų archyvo šablonai rodo visą įrašą, tai reiškia, kad turite daug žymų puslapių, beveik identiškų kai kuriems jūsų įrašams. Dėl to paieškos varikliams sunku išsiaiškinti, kuris iš jų turėtų apsvarstyti pagrindinę nuorodą, ir būtent čia prasideda bėda. Paieškos sistemos gali laikyti tai sąmoningu bandymu sukurti aukštesnio reitingo turinio kopiją.

Pirmiausia turėtumėte išmokti efektyviai naudoti kategorijas ir žymas rūšiuoti turinį. Jei turite įprotį kurti per daug kategorijų ir per daug žymenų tuo pačiu pavadinimu, tada elgiatės netinkamai. Norėdami išspręsti šią situaciją, galite ja naudotis Terminų valdymo priemonės papildinys, kad būtų galima sujungti kategorijas, žymas ir kitas taksonomijas.

Sujunkite nepageidaujamas kategorijas ir žymas, kad išvengtumėte pasikartojančio turinio problemos

Kitas būdas išspręsti archyvų problemą yra nurodyti paieškos sistemoms neindeksuoti ir nesekti tų puslapių. Tai galima pasiekti naudojant „WordPress“ SEO Prijunkite. Įdiegę ir suaktyvinę papildinį eikite į SEO »Pavadinimai & Metas. Spustelėkite skirtuką Kitas ir rasite „Meta Robots“ įrašą savo autorių ir datos archyvams. Galite apytiksliai indeksuoti, nebeatlikti jų ar net išjungti tuos archyvus. Jei naudojate vieno autoriaus tinklaraštį, tada rekomenduoju „noindex“, „nofollow“ ir išjungti autorių archyvus savo svetainėje.

Padarykite autorių archyvą „noindex“ ir „nofollow“ naudodami „WordPress SEO“

Tą patį galite padaryti naudodami kategorijas ir žymas, spustelėdami taksonomijos skirtuką.

Ištrauka vs visas turinys

Paprastas būdas išvengti pasikartojančio turinio yra naudoti ištraukas visuose archyvuose ir rodyklės puslapiuose. Ištraukų naudojimas ne tik padeda išvengti turinio kopijos, bet ir padidina jūsų puslapio peržiūrą bei pagerina puslapio įkelties laiką jūsų svetainėje..

Norėdami pakeisti visus įrašus ištraukomis, gali tekti redaguoti savo temos ar vaiko temos šabloninius failus, tokius kaip archive.php, category.php, tag.php ir kt. Turite rasti šių atvejų pavyzdžius:

<?php the_content (); ?>

ir pakeiskite juos tokiais:

<?php the_excerpt (); ?>

Kitas būdas tai padaryti visoje svetainėje yra šio kodo naudojimas temos „function.php“ faile arba konkrečiam svetainės „WordPress“ papildiniui..

// Įtraukite filtrą į turinį
add_filter (‘the_content’, ‘my_excerpts’);

funkcija my_excerpts ($ content = false) {
// Jei yra pagrindinis puslapis, archyvas ar paieškos rezultatai
if (is_front_page () || is_archive () || is_search ()):
visuotinis $ postas;
$ turinys = $ pranešimas->post_excerpt;

// Jei laukelyje Pasirenkama ištrauka nustatyta ištrauka
if ($ turinys):
$ content = apply_filters (‘the_excerpt’, $ content);

// Jei nenustatyta ištrauka
Kitas :
$ turinys = $ pranešimas->post_content;
$ content = strip_shortcodes ($ content);
$ content = str_replace (”;

endif;
endif;

// Nepamirškite grąžinti turinio
grąžinti turinį;
}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map