Skysto interneto kupono kodas (2020 m.)

Skystos internetinės nuolaidos kodas


„Liquid Web“ yra pirmaujanti valdoma prieglobos įmonė rinkoje. Jų prieglobos paslaugos yra optimaliai pritaikytos tokioms populiarioms programoms kaip „WordPress“, „WooCommerce“, „premium“ verslo el. Laiškams ir dar daugiau. Kaip „IsItWP“ vartotojas, gausite išskirtinę 69% nuolaidą pirmuosius tris prenumeratos mėnesius. Norėdami mėgautis šia didžiulė nuolaida, turite naudoti mūsų kupono kodą.

Išpirkite skystą interneto kupono kodą – sutaupykite iki 69% NEMOKAMAI + nemokamas SSL

Šiame straipsnyje parodysime jums mūsų išskirtinius „Skystosios interneto“ pasiūlymus, susijusius su kiekviena žiniatinklio prieglobos galimybe. Taip pat galite sužinoti, kaip išpirkti šiuos išskirtinius „Liquid Web“ kuponų kodus.

Spustelėkite bet kurią iš žemiau pateiktų hostingo parinkčių, kad perskaitytumėte daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą. Jei nenorėtumėte, kad supjaustytumėte tiesiai prie vėžės ir paimtumėte kupono kodą, Pirmyn.

Gaukite „Tvarkomą„ WordPress “prieglobą“ su skysto interneto kupono kodu (69% nuolaida)

Skystos internetinės nuolaidos kodas

„Liquid Web“ valdoma „WordPress“ priegloba yra populiari dėl patikimų paslaugų, greito palaikymo tiesiogiai, automatinio atnaujinimo, sustojimo aplinkos, puikios atminties, lengvo sąrankos, visos prieigos prie serverio ir dar daugiau.

Su kiekvienu planu gausite nemokamą SSL sertifikatą, automatiškai sukonfigūruotą jūsų svetainėje. Tai teikia neribotą srauto / puslapio peržiūrą, automatizuotas kasdienines atsargines kopijas, kūrėjo įrankius, programos / programinės įrangos sąranką ir suasmenintus duomenų centrus..

Skystos interneto valdomos „WordPress“ prieglobos kainų nustatymas: Prasideda nuo 8,99 USD / mėn.

Gaukite valdomą „WordPress“ prieglobą dabar

Gaukite „VPS hostingą“ su išskirtiniu skystojo interneto pasiūlymu (prasideda nuo 19,99 USD)

Skystosios interneto VPS talpinimas

VPS talpinimas naudojant „Liquid Web“ yra populiarus interneto prieglobos sprendimas, sukurtas idealiai talpinti neribotoms svetainėms. Kartu pateikiamos vietinės atsarginės kopijos, DDoS atakos apsauga, skirtas IP adresas, „Cloudflare CDN“ ir dar daugiau.

VPS plane yra integruota ugniasienė ir patobulinta serverio sauga, kad jūsų svetainės būtų apsaugotos nuo bet kokios kenksmingos veiklos. Tai taip pat suteikia pagrindinę prieigą, kad būtų galima visiškai pritaikyti serverio parametrus.

Skysto interneto VPS talpinimo kainodara: Prasideda nuo 19,99 USD / mėn.

Gaukite VPS prieglobą dabar

Gaukite specialųjį prieglobą, naudodamiesi specialiu skysto interneto pasiūlymu (prasideda nuo 149 USD)

Skystųjų interneto serverių priegloba

„Liquid Web“ skirtų serverių priegloba yra visiškai valdoma prieglobos paslauga, pasižyminti aukštu našumu ir aukščiausio lygio sauga. Kartu pateikiami galingi serverio ištekliai tiek „Linux“, tiek „Windows“ sąrankai.

Kiekvienas serveris yra suderinamas su PCI ir apsaugotas nuo ugniasienės. „Liquid Web“ taip pat teikia pažeidžiamumo vertinimą ir žiniatinklio programų apsaugą, kad galėtumėte priglobti savo svetainę ir programas saugioje aplinkoje.

Skystosios žiniatinklio prieglobos kainų nustatymas: Prasideda nuo 149 USD / mėn.

Gaukite specialųjį prieglobą dabar

Gaukite „WooCommerce Hostingas“ naudodamiesi likvidžiu internetiniu pasiūlymu (prasideda nuo 39 USD)

Skystosios interneto „WooCommerce“ talpinimas

„WooCommerce“ priegloba, vykdoma naudojant „Liquid Web“, yra visas paketas, pateikiamas su daugiau nei 1000 el. Prekybos temų, produktų variantų, produktų katalogų, išsamių papildinių ir dar daugiau.

Turėdami „WooCommerce“ prieglobos planą, taip pat galite padidinti konversijas, tvarkyti parduotuvių atsargas, pridėti kuponų ir pasiūlymų, įterpti produktų atvaizdus ir sukurti darbuotojų paskyras. Jis siūlo įmontuotą SEO palaikymą, kad padėtų įvertinti jūsų el. Prekybos svetainę.

Skystos internetinės „WooCommerce“ hostingo kainų nustatymas: Prasideda nuo 39 USD / mėn.

Gaukite „WooCommerce“ prieglobą dabar

Gaukite 69 proc. IŠJUNGTA jūsų skystojo žiniatinklio prieglobos plane

Naudokite mūsų „Liquid Web“ kupono kodą, kad gautumėte 69% nuolaidą „WordPress“ prieglobai.

Gauti kodą “

Gaukite 69 proc. IŠJUNGTA jūsų skystojo žiniatinklio prieglobos plane
nukopijuokite žemiau esantį kodą ir įklijuokite kasoje:

WPBEGINNER69OFF

Eiti į „LIQUIDWEB.COM“

Išskirtinis „IsItWP“ „Liquid Web“ kupono kodas leidžia sutaupyti 69% nuo jūsų pirmųjų trijų mėnesių valdomo „WordPress“ prieglobos plano. Tiesiog pasinaudokite žemiau pateiktomis instrukcijomis, kad pasinaudotumėte šiuo „Liquid Web“ kupono kodu ir gautumėte maksimalią nuolaidą pirmuosius tris mėnesius.

Pirmiausia spustelėkite šiame puslapyje nuorodą „Liquid Web“. Nuolaida bus automatiškai taikoma jūsų pirkiniui.

Dabar būsite nukreipti į išskirtinį „WPBeginner“ nuolaida Puslapis skystoje svetainėje.

Skystos internetinės nuolaidos kodas

Slinkite žemyn iki kainų ir planų skyriaus. Galimi 2 planai: Asmeninis ir Laisvai samdomas

Turite pasirinkti planą ir spustelėti mygtuką „Užsakyti dabar“. Šiame puslapyje taip pat galite pasirinkti artimiausią duomenų centrą.

Užsisakyti dabar

Kitas, pamatysite registracijos puslapį. Pridėkite savo informaciją ir susikurkite sąskaitą, kad pereitumėte į kasos puslapį.

Registruotis puslapyje

Dabar turite įvesti savo domeno vardą ir spustelėti Kitas mygtuką.

Įveskite domeno vardą

Po to pamatysite atsiskaitymo puslapį. Turite įvesti savo vardą, numerį, adresą, įmonės duomenis ir kredito kortelės duomenis.

Atsiskaitymo puslapis

Spustelėkite Kitas mygtuką, kad galėtumėte peržiūrėti savo užsakymą ir užbaigti pirkimą.

Tikimės, kad jūsų „Liquid Web“ kupono kodas jums buvo naudingas. Taip pat galbūt norėsite peržiūrėti mūsų kuponų puslapį, kad gautumėte daugiau nuolaidų.

Jei ketinate įkurti naują svetainę, nepraleiskite mūsų vadovo, kaip pasirinkti geriausią domenų vardų registratorių, vadovo.

Skysto interneto kupono kodo išpirkimas: DUK

Čia yra keli dažniausiai užduodami klausimai apie išskirtinį „Liquid Web“ susitarimą.

Kaip galiu gauti nuolaidą naudojant skystą interneto prieglobą?

Jei esate „IsItWP“ vartotojas, gausite išskirtinę 69% nuolaidą „Liquid Web hosting“. Tai taip pat apima nemokamą SSL sertifikatą ir visą parą veikiantį klientų palaikymą telefonu, el. Paštu ir pokalbiams.

Skystos internetinės nuolaidos kodas

Jums tereikia spustelėti „Liquid Web“ nuolaidos kodo nuorodą, kad gautumėte šį nuostabų „Liquid Web“ pasiūlymą.

Ar skystas interneto prieglobos mokestis yra mėnesinis?

Naudodami „Liquid Web“ gausite kelias mokėjimo parinktis. Tai leidžia mokėti kas mėnesį ir 12 mėnesių. Už kai kuriuos planus taip pat galite mokėti už 24 mėnesius ir sutaupyti pinigų. Kuo daugiau mėnesių mokėsite, tuo daugiau nuolaidų gausite visiems planams.

Ar „Skystasis internetas“ dažnai teikia pasiūlymus ir nuolaidas?

Šis išskirtinis „Liquid Web“ susitarimas yra skirtas „IsItWP“ vartotojams, kuris veikia ribotą laiką. „Liquid Web“ kiekvienais metais siūlo nuolaidas ir pasiūlymus atostogų sezonui. Pasinaudokite šiuo specialiu „Liquid Web“ pasiūlymu, kad gautumėte interneto prieglobos planą ir greitai paleistumėte „WordPress“ svetainę.

Ar „Liquid Web“ teikia pinigų grąžinimo garantiją?

Taip, naudodamiesi „Liquid Web“ bendrojo prieglobos planu, gausite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tačiau nėra VPS prieglobos, skirto serverio prieglobos ir kitų planų grąžinimo politikos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map