A2 mitināšanas kupona kods (2020)

A2 mitināšana


A2 Hostings ir populārs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar specializētiem, VPS, koplietotiem, tālākpārdevējiem un pārvaldītiem WordPress mitināšanas plāniem. Viņi arī piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, cPanel kontu, neierobežotu krātuvi, viena klikšķa WordPress instalētājus un daudz ko citu. Kā IsItWP lietotājs, izmantojot mūsu A2 hostinga kupona kodu, jūs varat saņemt 51% lielāku cenu!

Izmantojiet A2 mitināšanas kupona kodu – 51% BEZMAKSAS + bezmaksas vietņu pārsūtīšana

A2 Hostings ir viens no ātriem un uzticamiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem pasaulē. Tā koncentrējas uz vietnes ātrumu un veiktspēju, pārliecinoties, ka jūs saņemat ātru lapas ielādes laiku.

A2 mitināšanas atlaižu kods

Tas nodrošina automātisku WordPress instalēšanu, iepriekš konfigurētus drošības iestatījumus, bezmaksas SSL sertifikātus, globālos datu centrus un kešatmiņas risinājumus. A2 Hostings ir lieliska izvēle iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem.

Izmantojot WordPress mitināšanu, tas piedāvā arī dalītu mitināšanu, speciālu mitināšanu un VPS mitināšanas plānus. Ja jūs labprātāk grieztu tieši pakaļdzīšanās un satvert kupona kodu, dari tā.

Iegūstiet “WordPres hostingu” ar A2 hostinga atlaižu kodu (51% OFF)

A2 mitināšana WordPress mitināšana

A2 mitināšanai ir jaudīgs WordPress mitināšanas plāns, kas izveidots tieši jūsu vietnei vai emuāram. Tam ir 2 iespējas: Koplietots WordPress un Pārvalda WordPress.

Koplietots WordPress

Koplietojamais WordPress plāns ir paredzēts iesācējiem un izstrādātājiem. Tam ir 3 cenu noteikšanas iespējas, sākot no lite līdz turbo serveriem, padarot to par ideālu vienas vietnes lietotājiem uz neierobežotu vietni.

Visiem plāniem ir bezmaksas SSL sertifikāts, neierobežota uzglabāšana un pārsūtīšana, bezmaksas vietņu migrācija, ērta vadības panelis un daudz kas cits.

Pārvalda WordPress

Pārvaldītais WordPress mitināšanas plāns ir lieliski piemērots lietotājiem, kas nav tehniski lietotāji, uzņēmumu īpašnieki un iesācēji, kuriem ir mazāk zināmu kodu vai to nav vispār. Tas piedāvā arī 3 cenu plānus, un jūs varat izvēlēties plānu atkarībā no jūsu vajadzībām.

Katrs plāns tiek piegādāts ar vairākām funkcijām, ieskaitot Plesk vadības paneli, vietnes izvietošanu, bezmaksas Jetpack licenci, vietņu migrācijas rīkus, automatizētas dublējumkopijas un daudz ko citu..

A2 Hostings koplieto / pārvalda WordPress hostinga cenu noteikšanu: Sākas ar USD 3,92 mēnesī.

Iegūstiet WordPress mitināšanu tūlīt

Saņemiet “Shared Hosting” ar A2 hostinga kupona kodu (51% atlaide)

A2 Hostings Dalīts hostings

A2 mitināšanai ir koplietojama hostinga plāns lietotājiem, kuri kopīgajos serveros meklē pieejamu risinājumu. Daloties resursos, vietnes ātrums un drošība vispār neietekmē.

Tāpat kā visi citi A2 mitināšanas plāni, arī šajā plānā ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts, vietņu migrācija un vadības panelis. Visi tīmekļa mitināšanas serveri ir optimizēti, lai darbotos ātri un ātri.

A2 hostinga koplietojamo hostinga cenu noteikšana: Sākas ar USD 2,94 mēnesī.

Iegūstiet koplietojamo mitināšanu tūlīt

Iegūstiet “VPS hostingu”, izmantojot ekskluzīvu piedāvājumu ar A2 hostingu (50% atlaide)

A2 hostings VPS hostings

A2 Hosting piedāvātais VPS (virtuālā privātā servera) risinājums ir populārs pakalpojums mitināšanas nozarē. Tas ir sadalīts 3 veidos: Pamata VPS, Pārvaldīts VPS, un Nepārvaldīts VPS.

Pamata VPS

Core VPS mitināšanas plāns ir pilnībā pārvaldīts mitināšanas risinājums ar tiešu 24/7/365 ekspertu atbalstu. Tas arī dod jums root piekļuvi serveru pārvaldībai un kontrolei.

Pārvaldīts VPS

Pārvaldītais VPS mitināšanas risinājums ir ļoti līdzīgs CPS VPS plānam. Tomēr tas ļauj jums piekļūt servera pārvaldības vadības panelim, padarot priekšā vienkāršu VPS plānu.

Nepārvaldīts VPS

Nepārvaldīts VPS plāns ir izstrādātājiem, kuri vēlas izvēlēties savu RAM, diska vietu un datu pārsūtīšanas pakalpojumu. Tas ir “maksā pēc iespējas vairāk” risinājums, kas nozīmē, ka jums būs jāmaksā tikai par izmantotajiem pakalpojumiem un resursiem.

Visi VPS plāni ir pilnībā nodrošināti ar programmatūru, aparatūru un tīklu. Ja rodas jautājumi vai jautājumi, varat arī sazināties ar viņu apbrīnojamo atbalsta komandu.

A2 hostinga VPS mitināšanas cena: Sākas ar USD 25 mēnesī.

Iegūstiet VPS mitināšanu tūlīt

Saņemiet “Dedicated Hosting” ar ekskluzīvu A2 hostinga kupona kodu (atlaide 17%)

A2 mitināšanas serveris

A2 mitināšanas servera risinājums ir trīs veidu: Nepārvaldīti serveri, Galvenie serveri, un Pārvaldītie serveri.

Nepārvaldīti serveri

Ja esat izstrādātājs un meklējat stabilāku risinājumu nekā VPS, A2 hostinga nepārvaldīts veltīts serveris ir labi piemērots jūsu vajadzībām. Tas nāk dažādos cenu plānos un pilnīgai servera piekļuvei jūsu vietņu mitināšanai.

Galvenie serveri

Pamata serveri vai speciālais saknes serveris ir pārvaldīta platforma ar saknes piekļuvi izstrādātājiem, lai kontrolētu servera resursus. Tam ir vienkāršs vadības panelis, lai ērti pārvaldītu kontu.

Pārvaldītie serveri

Pārvaldītie serveri ir paredzēti uzņēmumu uzņēmumiem un e-komercijas risinājumiem. Tā ir pilnībā pārvaldīta platforma bez piekļuves saknei, kas nozīmē, ka varat paļauties uz apbrīnojamo ekspertu komandu, lai pārvaldītu savu tīmekļa mitināšanas serveri..

Visos Dedicated Server plānos ietilpst bezmaksas SSL sertifikāts, vietņu pārsūtīšana un citas funkcijas.

A2 mitināšanas serveru hostinga cenu noteikšana: Sākas ar 141,09 USD / mēnesī.

Iegūstiet īpašu serveri tūlīt

Saņemiet “Reseller Hosting” ar A2 Hostinga atlaižu kodu (51% OFF)

A2 Hostings Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju hostings, ko nodrošina A2 Hostings, ir jaudīgs, uzticams, drošs un efektīvs, lai mitinātu neierobežotas vietnes. Tas ļauj jums izveidot cPanels lietotājiem, lai viņi varētu iegūt pilnīgu iestatījumu savām vietnēm.

Katrā plānā jūs saņemsiet bezmaksas SSL un SSD, WHM vadības paneli, klientu atbalstu 24 stundas diennaktī un daudzas citas noderīgas funkcijas.

A2 hostinga tālākpārdevēju mitināšanas cenas: Sākas ar USD 9,80 mēnesī.

Saņemiet tālākpārdevēju mitināšanu tūlīt

gūt 51% IZSLĒGTS vietnē A2 Hosting Premium WordPress Hosting!

Mūsu A2 hostinga darījums ļaus jums ietaupīt 51%!

Saņemt darījumu »

gūt 51% IZSLĒGTS vietnē A2 Hosting Premium WordPress Hosting!
Kods nav nepieciešams. Noklikšķiniet uz pogas, lai pieprasītu darījumu.

Doties uz A2HOSTING.COM

IsItWP ekskluzīvais A2 mitināšanas kupona kods jums piešķirs 51% atlaidi viņu WordPress mitināšanas plānos. Lai pieprasītu atlaidi, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus!

Vispirms apmeklējiet A2 mitināšanas vietni, izmantojot mūsu novirzīšanas saiti.

Turpmāk jums būs jānoklikšķina uz Sāc poga, kuru varat redzēt virs vietnes pirmā ekrāna.

Sāc

Pēc tam jums tiks norādīts izvēlēties domēna vārdu. Pastāv 4 iespējas, ieskaitot jauna domēna reģistrēšanu, sava domēna pārsūtīšanu no cita reģistratūra un daudz ko citu.

Atlasiet opciju un ievadiet domēna vārdu.

Izvēlieties domēna vārdu

Noklikšķiniet uz pogas Lietot.

Pēc tam jūs varat pārskatīt pasūtījuma kopsavilkumu un noklikšķināt uz pogas Turpināt.

Pasūtījuma kopsavilkums

Kupona kods tiek automātiski piemērots, kopš esat apmeklējis IsItWP novirzīšanas saiti. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Izrakstīšanās.

Izrakstīšanās

Visbeidzot, jums jāievada personīgā informācija, rēķina adrese un maksājuma informācija.

Pilns pasūtījums

Lai pabeigtu pirkumu, noklikšķiniet uz pogas “Pabeigt pasūtījumu”. Pēc tam jūs varēsit piekļūt A2 hostinga premium WordPress mitināšanai.

Mēs ceram, ka mūsu A2 mitināšanas kupona kods jums bija noderīgs. Jūs varat arī apskatīt mūsu kuponu lapu, lai iegūtu vairāk atlaides.

Vai vēlaties izveidot jaunu vietni? nepalaidiet garām mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko domēna vārdu reģistrētāju.

A2 mitināšanas kupona koda izmantošana: FAQ

Šeit ir daži no bieži uzdotajiem jautājumiem par ekskluzīvo A2 hostinga darījumu.

Kā es varu saņemt atlaidi A2 hostinga mitināšanai?

Ja esat IsItWP lietotājs, jūs saņemsit ekskluzīvu 51% atlaidi A2 mitināšanai. Tas ietver arī bezmaksas SSL sertifikātu, automātisku WordPress instalēšanu, bezmaksas vietņu migrāciju un klientu atbalstu 24 stundas diennaktī.

Jums vienkārši jānoklikšķina uz saites A2 Hostings atlaides kods, lai iegūtu šo apbrīnojamo A2 Hostinga īpašo darījumu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, jums vajadzētu lekt zemāk, lai uzzinātu, kā izmantot A2 mitināšanas atlaižu kodu.

Vai A2 hostinga hostings maksā katru mēnesi?

Izmantojot A2 hostingu, jūs saņemat vairākus plānus un dažādas maksājuma iespējas. Tas ļauj maksāt katru mēnesi un gadu.

A2 mitināšanas plāni

Iepriekš minētie cenu plāni ir ideāli piemēroti jebkuram CMS vai vietnes veidotājam. Visi plāni ir pilnībā optimizēti augstas veiktspējas un turbo ātruma palielināšanai.

Kopīgotie un WordPress mitināšanas plāni ir veltīti WordPress vietnēm. Viņiem ir atšķirīga cenu struktūra ar A2 Hostinga atlaižu kodu – 51% OFF visiem plāniem.

Vai A2 mitināšana nodrošina piedāvājumus un atlaides bieži??

Šis ekskluzīvais A2 hostinga darījums ir paredzēts IsItWP lietotājiem uz ierobežotu laiku. A2 Hostings katru gadu piedāvā atlaides un piedāvājumus svētku sezonā. Izmantojiet šo A2 hostinga īpašo darījumu, lai iegūtu tīmekļa mitināšanas plānu un ātri atvērtu savu WordPress vietni.

Vai A2 mitināšana piedāvā naudas atdošanas garantiju?

Jā, A2 Hostings piedāvā naudas atdošanas garantiju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map