Plaukiojantis socialinis baras

Norite padidinti savo internetinių dienoraščių srautą padidindami akcijų skaičių socialinėje žiniasklaidoje? Padarykite lankytojams galimybę lengvai pasidalyti mėgstamu turiniu su „Floating Social Bar“. Sužinokite, kodėl mes tai pavadinome geriausiu socialinės žiniasklaidos įskiepiu „WordPress“ mūsų „Floating Social Bar“ apžvalgoje.


Plūduriuojančio socialinio baro apžvalga

Kodėl jums reikalingas „Social Sharing“ papildinys

Noriu padidinkite srautą į savo tinklaraštį? Dalijimasis socialine žiniasklaida yra vienas iš efektyviausių būdų tai padaryti, bet ne tuo atveju, jei viską bendrinate patys.

Norėdami gauti daugiau srauto iš socialinės žiniasklaidos į savo tinklaraštį, turite priversti kitus pasidalinti jūsų turiniu už jus.

Ir kuo lengviau jūsų skaitytojai gali dalytis tiesiai iš jūsų tinklaraščio, tuo daugiau jie tai padarys. Pridėję socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukus prie savo „WordPress“ svetainės su papildiniu, pašalinsite trintį, kad skaitytojai galėtų dalintis savo įrašais su draugais ir stebėtojais..

Kas geriausiai daro plaukiojantį socialinį barą?

Plūduriuojanti socialinė juosta yra nemokama ir ji yra viena iš populiariausių „WordPress.org“ socialinių tinklų papildinių.

Taip yra todėl, kad jis yra greitas ir lengvas, paprastas ir draugiškas pradedantiesiems, traukiantis dėmesį ir gerai suplanuotas, o tiesiog veikia!

Daugelis socialinių įskiepių yra didžiuliai ir blogai koduojami bei linkę sulėtinti savo svetainę.

Be to, paprastai slankiosios socialinės juostos dažnai blokuoja jūsų svetainės turinį, kad lankytojai negalėtų jo skaityti. Plūduriuojanti socialinė juosta netaikoma, nes juosta prilipusi prie puslapio viršaus tik tada, kai lankytojai pradeda slinkti žemyn.

Plaukiojantis socialinis baras yra sukurtas taip, kad būtų plonas ir greitas. Jis įkelia scenarijus tik tada, kai vartotojas perkelia pelės žymeklį virš mygtukų, ir jis nėra išsipūtęs su šimtais socialinės žiniasklaidos platformų, kurių niekas iš tikrųjų nenaudoja. Vietoj to, pagrindinis dėmesys skiriamas tik pagrindinėms platformoms, iš kurių gausite daugiausia srauto („Twitter“, „Facebook“, „Google+“, „LinkedIn“ ir „Pinterest“)..

Jis taip pat suprojektuotas taip, kad jį būtų lengva naudoti, su intuityvia sąsaja, nuleidžiama ir nuleidžiama.

Plūduriuojanti horizontali juosta traukia akį ir eina kartu su skaitytoju, neužsiblokuodama, todėl jie gali lengvai bendrinti jūsų turinį, nesvarbu, kur jie yra puslapyje.

Visos šios funkcijos sujungiamos, kad tai būtų geriausias socialinio bendrinimo papildinys „WordPress.org“.

Kaip nustatyti savo slankiąją socialinę juostą

Norėdami pradėti, įdiekite ir suaktyvinkite papildinį ir eikite į Nustatymai »Plūduriuojanti socialinė juosta.

Galite nuvilkti norimas socialinės žiniasklaidos platformas iš Galimos socialinės paslaugos plotas iki Įgalintos socialinės paslaugos plotas žemiau.

Plūduriuojančio socialinio baro apžvalga - rinkitės paslaugas

Pagal Nustatymas skyriuje žemiau, galite pasirinkti konfigūruoti daugiau parinkčių.

Plūduriuojančios socialinės juostos peržiūra - nustatymai

 • „Social Bar“ etiketė: Tai gali būti palikta tuščia. Nesvarbu, kokį tekstą įvesite, bus rodomas jūsų bendrojo naudojimo mygtukų kairėje.
 • Rodyti juostą pavieniui: Nuspręskite, ar taip pat norite rodyti savo bendro naudojimo juostą puslapiuose ir medijos priedų puslapiuose.
 • „Twitter“ vartotojo vardas: Automatiškai įtraukite savo „Twitter“ vartotojo vardą, kai jūsų įrašai yra tviteryje.
 • Intervalas statistikos atnaujinimui: Pakeiskite numatytuosius laiko intervalus, kai papildinys tikrina, ar dalijamasi.
 • „Pinterest Image Fallback“: Pasirinktinai pasirinkite vaizdą pagal nutylėjimą, jei įraše ar puslapyje nerandamas joks vaizdas.
 • Padarykite socialinę juostą statinę: Išjunkite plūduriuojančią funkciją, kad juosta liktų jūsų įrašo viršuje.
 • Išjungti socialitą: Pagal numatytuosius nustatymus socialiniai scenarijai įkeliami tik tada, kai vartotojas užveda pelę virš mygtuko. Pažymėkite šį langelį, jei norite išjungti ir įkelti scenarijus, kai puslapis yra įkeltas.

Baigę pasirinkti parinktis, spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką puslapio apačioje.

Visuomenės bendrinimo juosta pirmiausia pasirodys tiesiai virš jūsų tinklaraščio įrašo turinio.

Plūduriuojančios socialinės juostos peržiūra - pasirodo

Kai lankytojai slenka žemyn ir jis pasiekia puslapio viršų, jis prilips prie viršaus ir toliau plūduriuos toliau skaitydamas.

Slankiosios socialinės juostos apžvalga - laikosi viršaus

Tolesnė dokumentacija

Slankiąją socialinę juostą sukūrė Syed Balkhi ir Thomas Griffin, skirtą WPBeginner.com, ir ją nemokamai galima rasti svetainėje WordPress.org.

Tai labai paprastas naudoti papildinys, kuriame nėra daug funkcijų išsiaiškinti. Išsamesnį straipsnį apie darbo pradžią kartu su atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus galite rasti „WPBeginner“ čia: Plūduriuojanti socialinė juosta – geriausias „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinys.

Plūduriuojantis „Social Bar“ ir „Jetpack“ pasidalijimo modulis

Ieškote geriausio „WordPress“ socialinio bendrinimo papildinio?

Tikriausiai esate susidūrę su „Jetpack“ bendrinimo moduliu ir „Slankiąja socialine juosta“.

„Jetpack“ yra nemokamas „Automattic“, bendrovės, esančios už „WordPress.com“, papildinys. Tai apima daugybę skirtingų modulių, kuriuos galite pasirinkti ir įjungti, pradedant saugumu ir baigiant įtraukimu į ekrano modulius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip ji veikia, skaitykite „Jetpack“ apžvalgą.

„Jetpack“ dalijimosi modulis taip pat turi vilkimo sąsają, kurioje galite pasirinkti rodyti paslaugas arba slėpti jas už bendrinimo mygtuko..

Plūduriuojančio socialinio baro apžvalga - dalijimasis lėktuvų paketais

Skirtingai nuo slankiosios socialinės juostos, „Jetpack“ bendrinimo mygtukai neskraido ir neseka vartotojo, kol jie skaito jūsų turinį. Vietoj to, jie rodomi tik jūsų pranešimo pabaigoje, ir norėdami juos perkelti, turėsite pridėti kodą prie savo funkcijų.php failo..

„Jetpack“ taip pat įkelia visus bendrinimo scenarijus, kai puslapis įkeliamas, o tai gali sulėtinti jūsų svetainę.

Mūsų verdiktas

Rekomenduojame plūduriuojančią socialinę juostą, jei ieškote draugiško pradedantiesiems lengvo socialinio bendrinimo papildinio, kuris tiesiog veikia, neslopindamas jūsų svetainės.

Suteikiame „Floating Social Bar“ 5 žvaigždutes iš 5. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Spektaklis
Įvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 0,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite „Floating Social Bar“ dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map