Prisijungimas „LockDown“

Nerimaujate dėl įsilaužėlių prieigos prie jūsų „WordPress“ prietaisų skydelio? Vienas iš būdų apsaugoti „WordPress“ svetainę yra apriboti neteisingų prisijungimo bandymų skaičių per trumpą laiką. Peržiūrėdami „Login LockDown“ apžvalgą, tiksliai sužinosite, kaip šis papildinys padės apsaugoti jūsų svetainę.


Prisijungimo „LockDown“ apžvalga

Kodėl reikia apsaugoti „WordPress“ nuo įsilaužimo bandymų

„WordPress“ yra viena iš populiariausių CMS (turinio valdymo sistemų) žiniatinklyje – ją naudoja apie 20% visų egzistuojančių svetainių.

Tai yra dažnas klaidingas supratimas kad dėl jo populiarumo „WordPress“ yra nesaugus, tačiau geriausios saugos funkcijos iš tikrųjų yra viena iš priežasčių, kodėl jis toks populiarus! Nors jis yra atvirojo kodo, daugelis kūrėjų dirba prie projekto, kad ištaisytų klaidas ir pašalintų visus saugos nutekėjimus ir spragas, visą laiką išleisdami naujus pataisymus..

Tinkamai naudojant „WordPress“ yra saugus tiesiai iš dėžutės, tačiau tai nereiškia, kad jis negali būti naudojamas kartu su saugos papildiniais.

Naudojant papildinį, pvz., „Login LockDown“, bus užtikrintas papildomas saugumo lygis, todėl jūsų svetainė įsilaužėliams taps daug sunkesnė..

Ar jūsų svetainė gali būti pažeidžiama dėl žiaurių jėgos išpuolių?

Piratai naudojasi daugybe skirtingų gudrybių ir metodų, kad įsilaužtų į „WordPress“ svetaines. Viena iš jų naudojamų metodų vadinama „brutali jėgaPuola.

Žiaurios jėgos išpuolis yra tada, kai įsilaužėlis bando prisijungti prie „WordPress“ prietaisų skydelio, vėl ir vėl atspėjęs slaptažodį. Jie dažnai tai daro automatiškai naudodami specialią programinę įrangą, kad kuo greičiau atspėtų įvairius slaptažodžius.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl saugumo ekspertai įspėja nenaudoti numatytojo „admin“ vartotojo vardo ir naudoti tvirtus, unikalius slaptažodžius. Mūsų laisvas naudoti atsitiktinių slaptažodžių generatorius bus gana patogus šiuo naudojimo atveju. Žiaurios jėgos išpuoliai paprastai prasideda nuo dažniausiai naudojamų, nesaugių slaptažodžių, tokių kaip „12345“, „slaptažodis“ arba „qwerty“. Deja, žiniatinklyje vis dar yra daugybė „WordPress“ vartotojų, kurie naudojasi šiais nesaugiais slaptažodžiais, todėl jų svetainės tampa pažeidžiamos visiems, bandantiems atspėti jų slaptažodį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie žiaurios jėgos išpuolius ir kaip juos sustabdyti, žiūrėkite Kaip ir kodėl turėtumėte apriboti prisijungimo bandymus naudodami „WordPress“.

Kaip prisijungimas „LockDown“ sustabdo įsilaužėlius

Prisijungimas „LockDown“ sustabdo šias žiaurios jėgos atakas, registruojant kiekvieno asmens (arba roboto), kuris bando prisijungti prie jūsų „WordPress“ prietaisų skydelio, IP adresą..

Jei tas pats IP adresas (arba adresai tame pačiame diapazone) per trumpą laiką pakartotinai įveda neteisingą vartotojo vardą ir (arba) slaptažodį, jie automatiškai blokuojami prisijungti tam tikrą laiką.

Kaip nustatyti prisijungimą

Prisijungti „LockDown“ galima nemokamai atsisiųsti iš „WordPress.org“ papildinių katalogo.

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, galite pereiti į Nustatymai »„ Login LockDown “, kad tinkintumėte savo svetainės papildinio nustatymus..

Prisijungimo „LockDown“ apžvalga - nustatymai

Pagal numatytuosius nustatymus visi IP adresai bus blokuojami po 3 nesėkmingų prisijungimo bandymų per 5 minutes, o blokavimas truks 60 minučių. Visus šiuos skaičius galite sureguliuoti nustatymuose.

Prisijungimo „LockDown“ apžvalga - daugiau nustatymų

Taip pat galite pasirinkti automatiškai užrakinti bet kurį asmenį, įvedantį neegzistuojančio vartotojo vardą.

Kitas galimas pasirinkimas – užmaskuoti klaidų pranešimus. Pvz., Jei įvedate teisingą vartotojo vardą „admin“, bet įvedate neteisingą slaptažodį, gausite klaidos pranešimą: „KLAIDA: vartotojo vardo administratoriaus įvestas slaptažodis yra neteisingas“.

Šio tipo konkretus klaidos pranešimas yra neabejotinai naudingas jums, tačiau ne mažiau naudingas ir visiems kitiems, bandantiems pasinerti į jūsų prietaisų skydelį.!

Naudodamiesi „Login LockDown“, galite pasirinkti slėpti šiuos klaidų pranešimus ir neduoti naudingų patarimų savo užpuolikams.

Galiausiai galite pasirinkti padėti kūrėjui, prisijungimo formoje parodydami kredito nuorodą.

Prisijungimo „LockDown“ apžvalga - kredito nuorodos nustatymai

Prisijungimas „LockDown“ ir „WordFence“ saugumas

Jei matėte mūsų „WordFence“ saugos apžvalgą, tikriausiai susimąstėte, koks skirtumas tarp dviejų saugos papildinių ir kurį turėtumėte naudoti savo svetainėje.

Na, šie du papildiniai iš tikrųjų nėra teisingi palyginimai, nes jie turi skirtingas funkcijas. „WordFence“ yra skirtas kaip visiškas saugos papildinys, suteikiantis daug galimybių ir funkcijų jūsų svetainei apsaugoti.

Kita vertus, „Login LockDown“ yra labai specializuotas papildinys, skirtas tik apsaugoti jūsų svetainę nuo bandymų prisijungti prie žiaurios jėgos..

Galite naudoti abu papildinius tuo pačiu metu arba „Login LockDown“ kartu su kitais saugos papildiniais, jei nėra kodo konflikto. Kadangi jie veikia skirtingai, jų naudojimas gali padėti apsaugoti jūsų svetainę nuo žiaurių jėgos išpuolių.

Kiti būdai, kaip apsaugoti jūsų svetainę

Deja, žiaurios jėgos išpuoliai nėra vienintelė saugumo problema, į kurią reikia atkreipti dėmesį, kai turite savo svetainę.

Ir nors „WordPress“ yra sukurta taip, kad būtų saugi nuo dėžutės, dėl tam tikro vartotojo elgesio jos saugos funkcijos gali būti neveiksmingos.

Kad jūsų svetainė būtų saugi, įsitikinkite, kad:

Norėdami sužinoti daugiau idėjų, kaip apsaugoti savo svetainę, skaitykite čia 13 gyvybiškai svarbių patarimų ir įsilaužimų, kaip apsaugoti jūsų „WordPress“ administratoriaus sritį.

Taip pat turėtumėte perskaityti galutinį „WordPress“ saugos vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Mūsų verdiktas

Kalbant apie „WordPress“ saugą, geriau būti saugiam nei gailėtis! Galite pamanyti, kad jums nėra dėl ko nerimauti, tačiau kiekviena žiniatinklio svetainė yra įsilaužėlių taikinys.

Mes tikime, kad „Login LockDown“ yra labai naudingas įrankis, padedantis apsaugoti jūsų svetainę nuo žiaurių jėgos išpuolių.

Nors yra ir kitų būdų, kaip jūsų svetainė gali būti pažeidžiama, „Login LockDown“ labai gerai padeda apriboti netinkamų žmonių bandymus prisijungti..

Tai labai lengva naudoti ir jame yra tik jums reikalingos parinktys – nieko per daug sudėtingo ar painiavo.

Mes suteikiame „Login LockDown“ 4 iš 5 žvaigždučių. Čia yra mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 2.0 / 5.0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite „LockDown“ prisijungimo duomenis dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map