Puslapių kūrimo priemonės „SiteOrigin“ apžvalga: geriausias nemokamas puslapių kūrėjas?

Norite greitai ir lengvai sukurti sudėtingus puslapių išdėstymus, naudodami stulpelius, valdiklius ir dar daugiau? Duok „Page Builder“ sukūrė „SiteOrigin“ įskiepiai pabandyti. Peržiūrėdami „Page Builder by SiteOrigin“ apžvalgą sužinosite, kaip šis nemokamas papildinys gali padėti sukurti reaktyvų puslapio išdėstymą naudojant valdiklius, nereikia jokių kodavimo įgūdžių..


Puslapių kūrimo priemonės „SiteOrigin“ apžvalga

Apie „SiteOrigin“ puslapio kūrimo priemonę

„SiteOrigin“ yra „WordPress“ tema ir įskiepių šakotuvas, leidžiantis lengvai kurti lengvai pritaikytą svetainę. „Page Builder“ yra lengvai naudojamas „SiteOrigin“ naudojamas „WordPress“ papildinys, leidžiantis jums be vargo kurti savarankiškai nuostabius „WordPress“ puslapius, nepriimant į darbą programuotojo..

Jis pateikiamas su paprasta vilkimo sąsaja, kuri atrodo panaši į „WordPress“ sąsają. Dėl šios priežasties jis greitai prisitaiko prie jūsų darbo eigos, sudarydamas minimalią mokymosi kreivę.

Kodėl verta naudoti „Site Builder“, kurią pateikė „SiteOrigin“?

Jei kada nors bandėte sukurti sudėtingesnį puslapį nei į tekstą orientuotas tinklaraščio įrašas, žinote, kad įmontuotas „WordPress“ vaizdinis redaktorius neatlieka užduoties.

Norite suskaidyti savo turinį į reaguojančius stulpelius, naudoti valdiklius tiesiogiai savo puslapiuose ar kurti savo maketo šablonus? Tada jums reikės tokio papildinio kaip „Page Builder“ sukūrė „SiteOrigin“.

„SiteOrigin“ „Page Builder“ papildinys yra nutempimo įrankis, leidžiantis sukurti sudėtingus puslapių išdėstymus naudojant „WordPress“ įmontuotus valdiklius ir daugybę papildomų „SiteOrigin“ valdiklių. Valdiklius galite nustatyti eilutėmis ir stulpeliais, pagal kuriuos valdote dydį ir santykį.

Galimus valdiklius sudaro:

 • mygtukai
 • teksto redaktorius
 • funkcijų sąrašas su „Font Awesome“ piktogramomis
 • Google žemėlapiai
 • vaizdas
 • pašto karuselė
 • vaizdo ir vaizdo slankiklis
 • skelbti turinį
 • tinkinama pašto kilpa

„SiteOrigin“ sukuria „WordPress“ temas ir papildinius. Jie taip pat turi daugybę nemokamų temų, kurios yra pritaikytos darbui su jų „Page Builder“ papildiniu.

Taip pat patikrinkite: Mūsų populiariausių puslapių kūrėjų sąrašas.

Kaip pradėti naudotis puslapių kūrimo priemone

Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį, kurį galima nemokamai rasti „WordPress.org“ kataloge.

Pagal numatytuosius nustatymus galite naudoti jį žinutėse ar puslapiuose (galite pakeisti tai skyriuje Nustatymai »Puslapių kūrimo priemonė Jeigu nori).

Galite pradėti sukūrę naują įrašą ar puslapį. Vaizdo rengyklėje dešinėje pamatysite naują skirtuką, šalia įprastų skirtukų „Vizualusis“ ir „Tekstas“.

„Page Builder by SiteOrigin“ peržiūra - skirtukas

Spustelėkite Puslapių kūrimo priemonė skirtuką, ir būsite paraginti pridėti valdiklį, eilutę arba iš anksto sukurtą išdėstymą.

Puslapių kūrimo priemonės „SiteOrigin“ apžvalga - naujas puslapis

Galite pasirinkti iš esamų „WordPress“ valdiklių arba valdiklių, įtrauktų į „Page Builder“ papildinį, pvz., Skelbimo turinio, vaizdų ar skaidrių. Pasirinkę pridėti valdiklį, jis automatiškai įterps jį į naują eilutę.

„Page Builder by SiteOrigin“ apžvalga - valdikliai

Jei pasirinksite „SiteOrigin“ valdiklį, būsite paraginti įdiegti „SiteOrigin“ valdiklių rinkinio papildinį, kuris taip pat yra nemokamas.

Norėdami sukurti eilutę su daugiau nei vienu stulpeliu, spustelėkite Pridėti eilutę mygtuką. Galite pasirinkti stulpelių skaičių ir jų santykį vienas su kitu.

Puslapių kūrimo priemonės „SiteOrigin“ apžvalga - pridėkite eilutę

Taip pat galite redaguoti eilutę, kad pridėtumėte stulpelių. Tiesiog spustelėkite veržliarakčio piktogramą virš eilutės, kad galėtumėte ją redaguoti. Taip pat galite užveskite pelės žymeklį ant bet kurio valdiklio, norėdami jį redaguoti ar ištrinti.

Jei norite naudoti maketus, turėsite įgalinti katalogą. Tai suteiks prieigą prie 16 skirtingų iš anksto sukurtų išdėstymų. Taip pat galite importuoti ir eksportuoti savo maketus.

Norėdami redaguoti puslapį iš svetainės pagrindinės pusės, galite spustelėti mygtuką Tiesioginis redaktorius mygtuką redaguojant ar žiūrint. Tiesioginis redaktorius taip pat leidžia peržiūrėti svetainę 3 skirtingais ekrano dydžiais.

„Page Builder by SiteOrigin Review“ - tiesioginis redaktorius

Dokumentacija ir palaikymas

„SiteOrigin“ pateikia daug puikių vaizdo įrašų ir vadovėlių su ekrano kopijomis, kurie padės jums pradėti. Jie taip pat turi straipsnių apie temos integraciją ir sudėtingesnius parametrus bei funkcijas.

„Page Builder“ yra aktyviai plėtojamas, jie priima „GitHub“ bendradarbius. „SiteOrigin“ įsipareigoja visada padaryti priedą prieinamą nemokamai.

Jie taip pat siūlo nemokamą palaikymą oficialiuose „SiteOrigin“ forumuose, taip pat galite gauti palaikymą el. Paštu, įtrauktus į „SiteOrigin Premium“..

Gaukite daugiau naudodamiesi „SiteOrigin Premium“

„SiteOrigin“ taip pat siūlo „premium“ narystę, kuri suteikia jums prieigą prie papildomų priedų papildinių ir greitesnį palaikymą el. Paštu.

„SiteOrigin Premium“ apima:

 • Patobulintas puslapių kūrimo priemonė: Kurkite pasirinktinius įrašų tipus, pridėkite CSS animacijas ir dar daugiau.
 • Valdiklių rinkinio priedai: Apima daugiau jūsų maketų valdiklių, įskaitant kontaktinių formų laukus, patobulintus socialinius valdiklius ir kt.
 • Temos patobulinimai: Pašalinkite „SiteOrigin“ priskyrimus, gaukite „Ajax“ komentarus ir dar daugiau.

Priklausomai nuo to, kiek svetainių norite jomis naudotis, galimos įvairios 1 metų licencijos.

„Page Builder“ pateikė „SiteOrigin“ ir „WPBakery“ puslapių kūrimo priemonė

„Page Builder“ sukūrė „SiteOrigin“ ir „WPBakery Page Builder“ (buvęs „Visual Composer“) yra 2 populiariausi „WordPress“ plėtojimo ir įtraukimo puslapio papildiniai..

„WPBakery Page Builder“ yra „premium“ papildinys, pasiekiamas „CodeCanyon“. Jis veikia labai panašiai kaip „Page Builder“, vietoje „elementų“, o ne „valdiklių“. Tai taip pat leidžia redaguoti puslapį iš priekio arba iš galo.

„WPBakery Page Builder“ apima daug daugiau elementų, nei „Page Builder“ turi raštai, ir jis suteikia sudėtingesnes šių elementų parinktis. Taip pat yra šimtai priedų papildinių, skirtų išplėsti funkcijas ir pridėti daugiau elementų bei parinkčių.

„WPBakery Page Builder“ taip pat atrodo šiek tiek patogesnis vartotojui ir yra modernesnio, plokščio dizaino. Palyginkite jų mygtukų išvaizdą, pavyzdžiui:

Puslapių kūrimo priemonės „SiteOrigin“ peržiūra - mygtukas

„Page Builder by SiteOrigin“ numatytasis mygtukas

Puslapių kūrimo priemonės „SiteOrigin“ apžvalga

Numatytasis „WPBakery Page Builder“ mygtukas

„WPBakery Page Builder“ parinkčių skaičius iš pradžių gali būti šiek tiek didelis, tačiau jos tikrai pravers, jei norite sukurti sudėtingesnius puslapius..

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą „WPBakery Page Builder“ apžvalgą.

Kainų nustatymas „SiteOrigin“ puslapio kūrimo priemonė

„siteorigin“ puslapio kūrėjo kainų nustatymas

Pagrindinis papildinys yra visiškai laisvas naudoti. Ją galima atsisiųsti iš „WordPress“ saugyklos.
Už vos 29 USD galite įsigyti aukščiausios kokybės priedų, kurie pagerina „Page Builder“ funkcijas, paketą.

Norėdami naudoti ne daugiau kaip 5 svetainėse, galite gauti verslo planą už 49 USD. Norėdami gauti neribotą svetainių licenciją, galite gauti kūrėjo planą už 99 USD.

Mūsų sprendimas naudoti „SiteOrigin Page Builder“

Jei jums tiesiog reikia pagrindinio nemokamo puslapio kūrimo įrankio, „Page Builder by SiteOrigin“ yra puiki galimybė. Ji aktyviai plėtojama ir palaikoma, o vartotojo sąsaja yra pakankamai intuityvi, kad būtų galima greitai pradėti. Jie taip pat turi išsamią dokumentaciją tiek vaizdo, tiek mokymo forma.

Mes duodame „Page Builder“ sukūrė „SiteOrigin“ 4 iš 5 žvaigždžių. Štai mūsų apžvalgų balų suskirstymas:

Apskritai
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

funkcijos
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščiaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 3.0 / 5.0

Spektaklis
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Palaikymas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Lengvas naudojimas
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimo žvaigždutė tuščia 4,0 / 5,0

Kainodara
Įvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilnaĮvertinimas Žvaigždė pilna 5,0 / 5,0

Gaukite „Page Builder“ pagal „SiteOrigin“ dabar »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map